Najlepszy BBC iPlayer VPN do oglądania iPlayera za granicą (2020)

>

Jeśli nie jesteś rezydentem Wielkiej Brytanii i lubisz treści BBC, spodoba ci się również ten artykuł. Pokażę ci, która jest najlepsza BBC iPlayer VPN i jak możesz jej użyć, aby uzyskać dostęp do BBC z dowolnego miejsca na świecie.

Obecnie istnieje tak wiele różnych opcji przesyłania strumieniowego filmów i programów, że wybór jednego z nich może być mylący. A ponieważ większość usług przesyłania strumieniowego ma opłatę abonamentową, dzięki czemu mogą również włożyć w kieszeń. Ale nawet wśród wszystkich płatnych sieci przesyłania strumieniowego istnieje jedna opcja, która jest bezpłatna - a dokładniej „nieco za darmo”.

Mówimy o usłudze BBC iPlayer, która nie wymaga żadnych opłat abonamentowych. Jednak tylko użytkownicy w Wielkiej Brytanii i posiadający licencję telewizyjną mogą uzyskać dostęp do swoich usług. Jeśli odwiedzisz witrynę iPlayer spoza Wielkiej Brytanii, zobaczysz komunikat - BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami LUB ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji.

Ale nie martw się, jak możesz łatwo dostęp do BBC iPlayer poza Wielką Brytanią a także można to zrobić za pomocą VPN. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w USA, Kanadzie, Australii, Indiach, Rosji, Francji czy Chinach. Ta mała sztuczka zapewni ci dostęp do ogromnej biblioteki BBC. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, które VPN pozwalają oglądać BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie.

najlepszy VPN dla iPlayer BBC

Co to jest VPN? Jak odblokowuje BBC iPlayer poza Wielką Brytanią?

VPN to narzędzie, które zmienia twój adres IP. Adres IP to unikalny numer nadawany każdemu połączeniu internetowemu, który pozwala dostawcy usług internetowych (ISP) i innym serwerom dowiedzieć się, z której lokalizacji uzyskujesz dostęp do Internetu. Właśnie dlatego, gdy próbujesz zarejestrować się w BBC iPlayer z krajów innych niż Wielka Brytania, ich serwery mogą wykryć Twoją lokalizację z adresu IP. I będą blokować swoje usługi, jeśli mieszkasz za granicą.

Ale VPN przekierowuje twoje normalne połączenie z Internetem za pośrednictwem serwerów w różnych krajach. W ten sposób zmienia twój adres IP. Możesz być w USA i zmienić adres IP na niemiecki. Następnie twój dostawca usług internetowych i inne serwery będą myśleć, że twoje połączenie pochodzi z serwera niemieckiego.

Oznacza to, że gdy korzystasz z VPN i ustawisz na brytyjski adres IP, BBC iPlayer będzie działał dla Ciebie bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Serwery BBC zobaczą twój adres IP i uznają, że pochodzi on z lokalizacji w Wielkiej Brytanii, umożliwiając dostęp do wszystkich twoich ulubionych programów.

Dla tych, którzy nie są świadomi, BBC iPlayer pozwoli ci oglądać kilka kanałów, w tym -

 • BBC One
 • BBC Two
 • BBC Three
 • BBC Four
 • CBBC
 • CBeebies
 • Kanał wiadomości BBC
 • BBC Parliament
 • BBC ALBA

Najlepsze VPN BBC iPlayer VPN w 2020 roku

Istnieje setki dostawców VPN i prawie wszyscy z nich twierdzą, że współpracują z BBC. Ale prawda jest zupełnie inna. Istnieje tylko kilka usług VPN, które faktycznie odblokowują usługi przesyłania strumieniowego, takie jak BBC iPlayer i Netflix.

Po spędzeniu kilku godzin na testowaniu znalazłem następujące najlepsze sieci VPN dla BBC iPlayer, które nadal działają w 2020 roku:

1. ExpressVPN

Oceniony na 1 BBC VPN z 34 sprawdzonych VPN

najlepszy bbc iplayer VPN

ExpressVPN jest jedną z najlepszych sieci VPN w ogóle, co czyni ją również najlepszym wyborem do transmisji strumieniowych programów na BBC iPlayer.

Rzućmy okiem na jego funkcje.

Serwery

Najlepsze w ExpressVPN jest to, że ma sześć różnych brytyjskich serwerów, dzięki czemu można łatwo uzyskać adres IP w Wielkiej Brytanii za pomocą tej sieci VPN. Więcej serwerów oznacza także lepszą prędkość, co pozwoli ci oglądać ulubione programy bez żadnych zakłóceń i bez konieczności rezygnacji z jakości wideo. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz na świecie, jednym kliknięciem możesz zmienić adres IP na lokalizację w Wielkiej Brytanii i łatwo uzyskać dostęp do BBC iPlayer.

Koszt subskrypcji

Ta usługa VPN ma różne plany subskrypcji w zależności od czasu ich trwania. Podstawowy abonament miesięczny kosztuje 12,95 USD, a opłaty będą naliczane co miesiąc. Sześciomiesięczny abonament kosztuje 9,99 USD miesięcznie, więc co 6 miesięcy będziesz musiał zapłacić 59,95 USD. Roczny abonament kosztuje 8,32 USD miesięcznie, a będziesz płacić 99,95 USD rocznie. Każdy plan oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jednak ExpressVPN oferuje również specjalną zniżkę w momencie pisania tego tekstu. Możesz otrzymać 3 miesiące bezpłatnej usługi i zaoszczędzić 49% na rocznym abonamencie.

Ale co jeśli nie jesteś zadowolony? Czy to oznacza, że ​​twoja opłata za pierwszy miesiąc zostanie zmarnowana? Krótka odpowiedź - nie. Jeśli nie jesteś zadowolony z Express VPN, możesz ubiegać się o zwrot pieniędzy w pierwszym miesiącu, ponieważ oferują one 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bez zadawania pytań.

iplayer vpn 30-dniowy darmowy okres próbny

Szybkość i bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o szybkość, ExpressVPN wyprzedza wszystkich konkurentów. Zgodnie z testem prędkości przeprowadzonym przez naszych ekspertów, testy prędkości dla różnych serwerów w różnych lokalizacjach za pomocą ExpressVPN doprowadziły do ​​średniej prędkości 106 Mb / s (przydzielona prędkość 120 Mb / s). To imponujące liczby przy zachowaniu prędkości 88,33%, a przy tak szybkim połączeniu możesz łatwo przesyłać strumieniowo filmy w jakości 4K Ultra-HD. Średni test prędkości dla różnych regionów to:

Prędkość w Ameryce Północnej: 117 Mb / s

Prędkość w Europie: 107 Mb / s

Prędkość w Azji: 96 Mb / s

Pod względem bezpieczeństwa mają szyfrowanie na poziomie wojskowym i nie rejestrują żadnych dzienników identyfikacyjnych. Oznacza to, że chociaż śledzą historię przeglądania, nie przechowują Twojego prawdziwego adresu IP na swoich serwerach, co zapewnia całkowitą anonimowość.

Inne funkcje

Pojedynczy abonament z ExpressVPN pozwala na jednoczesne podłączenie 5 urządzeń. Regularnie aktualizują swoje serwery i środki bezpieczeństwa, aby uniknąć zablokowania przez BBC. Zespół obsługi klienta jest dość interaktywny i jest dostępny 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo.

Zgodność

ExpressVPN działa na systemach Android, iOS, Windows, Mac, Linux i routerach. Mają nawet rozszerzenia do przeglądarek Chrome i Firefox. Poza tym ta sieć VPN jest również kompatybilna z Firestick. Mają prosty i łatwy w użyciu interfejs na wszystkich platformach.

Jurysdykcja

Firma podlega jurysdykcji BVI (Brytyjskie Wyspy Dziewicze), która nie podlega żadnym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych ani prawnemu nadzorowi rządowemu.

Werdykt

Pomimo tego, że jest to najdroższa usługa na tej liście, ExpressVPN jest naszą pierwszą rekomendacją dla BBC iPlayer VPN. Zdobyli zaufanie swojej ogromnej bazy użytkowników i są najbardziej niezawodną siecią na rynku. Dzięki tym niesamowitym funkcjom z pewnością będziesz zadowolony z tej sieci VPN. Bez wątpienia ExpressVPN jest zdecydowanie najlepszym VPN dla BBC iPlayer.

Odwiedź ExpressVPN.com

Jak uzyskać dostęp do BBC iPlayer

Jest to najłatwiejsza część, gdy zdobędziesz dobrą VPN.

1. Zainstaluj VPN na swoim urządzeniu

2. Otwórz aplikację VPN i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii

podłącz serwer UK, aby oglądać bbc iplayer za granicą

3. Odwiedź https://www.bbc.co.uk/iplayer i zaloguj się przy użyciu danych logowania.

4. To wszystko. Możesz zacząć oglądać swoje ulubione programy.

Uwaga: Jeśli nie masz konta BBC iPlayer, możesz utworzyć nowe konto, korzystając z powyższego linku. Nie zostaniesz zapytany o kartę kredytową ani inne szczegóły związane z płatnościami.

2. CyberGhost VPN

Oceniony na 2 z 34 przetestowanych VPN

najlepszy VPN dla iPlayer BBC

CyberGhost to także niesamowita usługa VPN, której można użyć do odblokowania BBC iPlayer poza Wielką Brytanią. Ich kluczowe funkcje wymieniono poniżej.

Serwery

System połączeń sieciowych CyberGhost różni się od innych sieci VPN. W przypadku większości sieci VPN musisz wybrać kraj, w którym chcesz połączyć się z ich serwerem. Ale w CyberGhost otrzymujesz listę usług przesyłania strumieniowego, które możesz wybrać, a BBC iPlayer znajduje się również na tej liście.

Po wybraniu usługi BBC iPlayer automatycznie połączą Cię one z najlepszym i najszybszym serwerem w Wielkiej Brytanii, umożliwiając przesyłanie strumieniowe za granicę.

Koszt subskrypcji

Różne plany subskrypcji dla CyberGhost to:

 • Plan trzyletni: 2,75 USD / miesiąc; rozliczane w wysokości 99 USD co 3 lata
 • Plan dwuletni: 3,69 USD / miesiąc; rozliczane w wysokości 88,56 USD co 2 lata
 • Abonament roczny: 5,99 USD / miesiąc; rozliczane w wysokości 71,88 USD rocznie
 • Abonament miesięczny: 12,99 USD rozliczane co miesiąc

Oferują również 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Co więcej, oferują bezpłatną jednodniową wersję próbną, w której nie pytają również o dane karty kredytowej.

Szybkość i bezpieczeństwo

Zgodnie z testem prędkości przeprowadzonym przez naszych ekspertów, testy prędkości w różnych lokalizacjach i czasach dały średnią prędkość 58 Mb / s (przydzielona prędkość 100 Mb / s). Oznacza to utrzymanie prędkości na poziomie 58% i można przesyłać strumieniowo filmy w jakości 4K ultra HD z prędkością oferowaną przez CyberGhost. Nie mają zasad zerowego logowania, takich jak NordVPN, ale mają system dziennika bez identyfikacji, który utrzymuje twój prywatny adres IP prywatny i niedostępny dla osób trzecich. Używają 256-bitowego szyfrowania AES, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich danych.

Inne funkcje

Za pomocą jednego konta subskrypcyjnego CyberGhost możesz podłączyć do 7 urządzeń jednocześnie. Obsługa czatu na żywo jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów.

Zgodność

CyberGhost jest kompatybilny z urządzeniami Windows, Mac, Android, iOS i Linux, a także zapewnia rozszerzenia dla przeglądarek Chrome i Firefox. Mają nawet obsługę Firestick, a firma macierzysta stale aktualizuje i ulepsza swoje usługi, aby uniknąć zablokowania przez BBC iPlayer.

Jurysdykcja

Firma podlega jurysdykcji prawa rumuńskiego, które jest uważane za bezpieczne dla firm VPN.

Werdykt

Dzięki super taniemu planowi i wielu przydatnym funkcjom CyberGhost jest kolejnym doskonałym VPN dla BBC iPlayer i zajmuje drugie miejsce na naszej liście.

Odwiedź CyberghostVPN.com

3. NordVPN

Oceniony na 3 z 34 przetestowanych VPN

odblokuj iplayer bbc za pomocą nordvpn

Trzecią najlepszą opcją dla BBC iPlayer VPN jest NordVPN, która jest również renomowaną wirtualną siecią prywatną. Najpierw zanurzmy się w jego funkcje.

Serwery

Najbardziej wyjątkową cechą tej usługi jest to, że ma ona 30 serwerów w całej Wielkiej Brytanii. Mają nawet ultraszybką sieć telewizyjną dla Wielkiej Brytanii, która jest idealna do usług przesyłania strumieniowego. Dostępność tak dużej liczby serwerów jest głównym powodem umieszczenia NordVPN na drugim miejscu na tej liście.

Koszt subskrypcji

Różne plany subskrypcji dla NordVPN to:

 • Plan trzyletni: 3,49 USD / miesiąc; rozliczane w wysokości 125,64 $ co 3 lata
 • Plan dwuletni: 4,99 USD / miesiąc; rozliczane w wysokości 119,76 USD co 2 lata
 • Abonament roczny: 6,99 USD / miesiąc; wystawiane na 83,88 USD rocznie
 • Abonament miesięczny: 11,95 USD rozliczane co miesiąc

Oferują również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Szybkość i bezpieczeństwo

Nasi eksperci przetestowali testy prędkości NordVPN, co daje średnią prędkość 58 Mb / s (przydzielona prędkość 100 Mb / s). Oznacza to utrzymanie prędkości na poziomie 58%, jednak ta średnia liczba jest obliczana na podstawie wartości w różnych lokalizacjach. Ponieważ NordVPN ma 30 serwerów w Wielkiej Brytanii, uzyskasz lepszą prędkość po podłączeniu do brytyjskiego adresu IP, który jest odpowiedni dla BBC iPlayer. Mimo to zalecamy korzystanie z jakości 1080p HD, a nie 4K UHD podczas korzystania z NordVPN.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, mają one 256-bitowe szyfrowanie AES i zasadę zerowych dzienników, co oznacza, że ​​nie przechowują dzienników dla twojego korzystania z Internetu lub twojego adresu IP.

Inne funkcje

Możesz podłączyć do 6 urządzeń jednocześnie z jednym abonamentem NordVPN. Mają także czat na żywo, który jest dostępny 24 godziny na dobę i bardzo szybko reaguje. Jest to jedna z niewielu sieci VPN, które działają również w Chinach.

Zgodność

NordVPN działa na wszystkich głównych platformach, takich jak Windows, Mac, Linux, Android i iOS, a także ma rozszerzenie przeglądarki Chrome i Firefox.

Jurysdykcja

Firma podlega jurysdykcji prawa panamskiego, która nie jest powiązana z żadnym programem do zatrzymywania danych ani nadzoru.

Werdykt

Umieszczamy NordVPN na trzecim miejscu na tej liście z dwóch głównych powodów - Ich niskiej ceny i dużej liczby serwerów w Wielkiej Brytanii, które zapewniają, co bardzo ułatwia dostęp do BBC iPlayer. Jeśli chcesz doskonałego BBC iPlayer VPN w przystępnej cenie, NordVPN będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Ta usługa VPN działa nawet w Chinach, kraju, w którym większość sieci VPN nie działa.

Odwiedź NordVPN.com

4. PrivateVPN

Oceniony na 4 z 34 przetestowanych VPN

najlepszy bbc iplayer VPN

PrivateVPN może nie być tak renomowany jak inne usługi VPN na tej liście, ale są świetną alternatywą dla odblokowania BBC iPlayer z lokalizacji innych niż Wielka Brytania.

Serwery

Prowadzony przez stosunkowo małą firmę z siedzibą w Szwecji, PrivateVPN ma tylko 100 serwerów łącznie z 2 serwerami w Wielkiej Brytanii z siedzibą w Manchesterze i Londynie. Pomimo posiadania tak niewielu serwerów PrivateVPN nadal oferuje wspaniałe funkcje i zapewnia przyzwoitą konkurencję dla innych usług.

Koszt subskrypcji

Różne plany subskrypcji PrivateVPN to:

 • Abonament roczny: 3,82 USD / miesiąc; rozliczane w wysokości 49,68 $ z 1 miesiąc za darmo (łącznie 13 miesięcy)
 • Plan kwartalny: 4,88 USD / miesiąc; rozliczane w wysokości 14,63 $ co 3 miesiące
 • Abonament miesięczny: 7,67 USD rozliczane co miesiąc

Wszystkie abonamenty mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. PrivateVPN oferuje również bezpłatny 24-godzinny okres próbny bez żadnych opłat i szczegółów płatności.

Szybkość i bezpieczeństwo

PrivateVPN ma średnią prędkość pobierania 59 Mb / s zgodnie z testem prędkości przeprowadzonym przez naszych ekspertów (przydzielona prędkość 100 Mb / s). Oznacza to utrzymanie prędkości na poziomie 59%. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od różnych warunków, ale ogólnie rzecz biorąc, powinieneś być w stanie oglądać filmy w jakości 4K ultra-HD, jeśli twoje główne połączenie internetowe jest szybkie.

PrivateVPN wykorzystuje również 128-bitowe szyfrowanie CBC i 256-bitowe szyfrowanie AES, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Dzięki zasadom zerowania dzienników nie rejestrują historii przeglądania ani adresu IP.

Inne funkcje

PrivateVPN umożliwia podłączenie maksymalnie 6 urządzeń za pomocą jednego abonamentu. Mają wsparcie klienta na czacie na żywo, a także wsparcie zdalnego sterowania w celu rozwiązania niektórych problemów.

Zgodność

PrivateVPN oferuje swoje usługi również w systemach Windows, Mac, Android, iOS, Linux i routerach.

Jurysdykcja

Firma podlega jurysdykcji prawa jurysdykcji 14-Eyes Alliance (Szwecja). Chociaż kraj ten wydaje się wspierać prywatność użytkowników, będąc członkiem 14-Eyes, nie możesz być tego pewien.

Werdykt

Mogą to być małe firmy w porównaniu z innymi popularnymi usługami VPN, ale dzięki ich niskim cenom i różnorodnym funkcjom PrivateVPN jest z pewnością świetną opcją dostępu do BBC iPlayer. Właśnie dlatego zasłużenie zajmują 4 miejsce na naszej liście.

Odwiedź PrivateVPN.com

5. Surfshark

Oceniony na 5 z 34 przetestowanych VPN

top BBC iplayer VPN

Surfshark to także popularna usługa VPN, dzięki czemu jest świetną opcją do odblokowania BBC iPlayer za granicą. Oto jego funkcje.

Serwery

Surfshark oferuje 3 główne serwery w Wielkiej Brytanii, zlokalizowane w Glasgow, Londynie i Manchesterze. Posiadają ponad 1000 serwerów rozmieszczonych w ponad 60 krajach na całym świecie.

Koszt subskrypcji

 • Plan dwuletni: 1,99 USD miesięcznie rozliczany w wysokości 47,76 USD za 24 miesiące (w tym planie należy użyć kuponu „rekinowy”)
 • Abonament roczny: 5,99 USD miesięcznie za 71,88 USD rocznie
 • Abonament miesięczny: 11,95 $ / miesiąc rozliczany co miesiąc

Wszystkie plany mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Szybkość i bezpieczeństwo

Ich średnia prędkość sieci wynosi 60 Mb / s (przydzielona prędkość 100 Mb / s), co sprawia, że ​​nadaje się do przesyłania strumieniowego filmów online w jakości HD. Zauważyliśmy również, że nie spowalnia to podstawowego połączenia internetowego. Oznacza to, że im szybsze jest połączenie internetowe, tym szybciej działa połączenie VPN.

Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu Twoje dane są również chronione, a polityka zerowych dzienników Surfshark nie rejestruje twojej aktywności internetowej i adresu IP. Dla dodatkowej ochrony Surfshark oferuje funkcję Multi-hop, która przekieruje Twój ruch online przez dwa oddzielne serwery VPN, zapewniając dodatkową warstwę prywatności. Wpłynie to jednak na szybkość łącza internetowego, dlatego jest to wybór między bezpieczeństwem a szybkością.

Inne funkcje

Jest jeden obszar, w którym Surfshark pokonuje wszystkie inne VPN na tej liście - nie ma ograniczenia co do liczby urządzeń, z którymi możesz się połączyć w ramach jednej subskrypcji! Mają aktywny czat na żywo i reagują również na wiadomości e-mail. Nawet sekcja Pomoc na ich stronie internetowej zawiera szczegółowe informacje na temat wielu problemów, z którymi możesz się spotkać. Unikalnym aspektem Surfshark jest funkcja CleanWeb, która blokuje reklamy, złośliwe oprogramowanie, a nawet oprogramowanie śledzące.

Zgodność

Surfshark jest kompatybilny z platformami Windows, Mac, iOS, Android i Linux, a także z rozszerzeniami przeglądarki dla Chrome i Firefox.

Jurysdykcja

Podobnie jak ExpressVPN, firma podlega jurysdykcji BVI (Brytyjskie Wyspy Dziewicze).

Werdykt

Korzystając z niedrogiego planu, kilku unikalnych funkcji oraz silnej prywatności i bezpieczeństwa, Surfshark słusznie zajmuje 5 miejsce na naszej liście najlepszych sieci VPN BBC iPlayer.

Odwiedź Surfshark.com

Dlaczego te 5 opcji jest najlepszym wyborem dla sieci VPN BBC iPlayer?

Możesz zastanawiać się, dlaczego powinieneś wybrać te 5 usług VPN, które wymagają subskrypcji, skoro dostępnych jest tak wiele darmowych VPN. Ale BBC iPlayer to tak renomowana usługa transmisji strumieniowej w Wielkiej Brytanii, że nie tylko transmituje programy telewizyjne, ale także transmituje sporty popularne w Wielkiej Brytanii, takie jak Premier League i FA Cup Football.

Jest więc oczywiste, że tak znana usługa przesyłania strumieniowego będzie miała funkcje o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Stale aktualizują swoje serwery, aby wykrywać i blokować usługi VPN. Większość średnich sieci VPN jest już zablokowana przez BBC, co czyni je bezużytecznymi. Jeśli pobierzesz jedną z bezpłatnych sieci VPN, możesz być rozczarowany, że nie daje ona dostępu do BBC iPlayer. Nawet jeśli niektóre sieci VPN umożliwiają przesyłanie strumieniowe programów na iPlayer, nie ma gwarancji, że zostaną zablokowane przez BBC.

Jedynym sposobem na cieszenie się programami iPlayer spoza Wielkiej Brytanii bez obawy, że zostaną zablokowane, jest wybranie sieci VPN dostarczanych przez najlepsze firmy. 5 usług wymienionych w tym artykule jest obsługiwanych przez wysoce zaawansowane firmy. Oferują wysoką niezawodność i gwarantują ciągły dostęp do BBC iPlayer. A dzięki wszystkim niesamowitym funkcjom, które zapewniają, wszystkie są warte ceny, którą musisz zapłacić za subskrypcję. Ponadto zawsze możesz anulować ich usługi i uzyskać zwrot pieniędzy dzięki ich zasadom.

Jak wybraliśmy najlepszą BBC iPlayer VPN?

Wybraliśmy ExpressVPN jako najlepszy BBC iPlayer VPN w oparciu o jego szybką prędkość i niezawodne połączenie. Może także ominąć Wielką zaporę ogniową w Chinach, a jej interfejs użytkownika jest bardzo łatwy do zrozumienia. Zapewnia całodobową obsługę klienta na czacie na żywo i zapewnia zaawansowane zabezpieczenia aplikacji.

Dlatego działa wyjątkowo dobrze na wszystkich frontach, takich jak szybkość, bezpieczeństwo, odblokowanie cenzury, kompatybilne urządzenia i obsługa klienta.

Inne sieci VPN częściowo współpracujące z iPlayerem

Podczas testowania sieci VPN następujące usługi VPN również współpracowały z BBC iPlayer, ale nie były zadowalające. Większość czasu BBC wykrywa VPN i blokowanie dostępu. Jeśli korzystasz już z którejkolwiek z tych sieci VPN, możesz wypróbować je najpierw, a jeśli to nie zadziała, możesz uzyskać jedną z 5 najlepszych sieci VPN, które sprawdziłem powyżej.

 • IPVanish
 • VyprVPN
 • Windscribe
 • Hotspot Shield
 • ProtonVPN
 • Prywatny dostęp do Internetu (PIA)
 • TunnelBear

Darmowa sieć VPN dla BBC iPlayer

BBC iPlayer jest jedną z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego i podobnie jak Netflix, wydaje znaczne pieniądze na wykrywanie i blokowanie serwerów VPN.

Zapomnij o darmowych VPNach, wielu płatnych dostawców VPN nie może wyprzedzić swojego systemu wykrywania. Chociaż istnieje kilku bezpłatnych dostawców VPN, po prostu nie mają wystarczającej ilości pieniędzy lub zasobów, aby dodawać nowe i niewykryte serwery.

Będziesz musiał mieć szczęście, aby znaleźć darmową sieć VPN z serwerem wciąż nie wykrytym przez BBC iPlayer. Nie znalazłem żadnego. I nawet jeśli go znajdziesz, nie ma gwarancji, jak długo pozostanie niewykryty.

Dlatego osobiście polecam jedną z najlepszych sieci VPN dla BBC iPlayer. Znajdziesz wiele serwerów, które przesyłają strumieniowo tę usługę.

Ostateczny werdykt

Spośród wszystkich opcji, które wymieniliśmy, zalecamy ExpressVPN ze względu na najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo, a także imponującą prędkość przesyłania strumieniowego przez cały czas. Nawet pod względem reputacji ExpressVPN bije wszystkich innych konkurentów i zgromadził już ogromną bazę konsumentów. Jeśli jednak ich ceny subskrypcji są dla Ciebie trochę za wysokie, możesz wypróbować jedną z czterech pozostałych opcji.

Na koniec chcemy stwierdzić, że po połączeniu z brytyjskim adresem IP konieczne będzie zarejestrowanie się w usłudze BBC iPlayer. W tym celu musisz również wprowadzić kod pocztowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy już to zrobisz, wszystko gotowe do strumieniowego przesyłania różnych programów i filmów w BBC iPlayer przez cały czas wygodnie.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me