Nejlepší VPN pro BBC iPlayer pro sledování iPlayeru v zahraničí (2020)

>

Pokud nejste rezidentem ve Velké Británii a nemilujete obsah BBC, bude se vám tento článek také líbit. Ukážu vám, která je nejlepší VPN pro BBC iPlayer VPN a jak ji můžete použít pro přístup k BBC odkudkoli na světě.

V dnešní době existuje tolik různých možností streamování filmů a ukazuje, že může být matoucí vybrat jen jednu. A protože většina streamovacích služeb má poplatek za předplatné, mohou si do kapsy vložit i důlku. Ale i uprostřed všech placených streamovacích sítí je jedna možnost, která je zdarma - nebo „trochu zdarma“, přesná.

Mluvíme o službě BBC iPlayer, která nevyžaduje žádné poplatky za předplatné. K jejich službám však mají přístup pouze uživatelé ve Velké Británii a televizní licenci. Pokud navštívíte web iPlayer, zatímco nejste ve Velké Británii, budete uvítáni zprávou - BBC iPlayer funguje pouze ve Velké Británii. Litujeme, je to kvůli problémům s právy NEBO tento obsah není ve vaší oblasti k dispozici.

Ale nebojte se, jak můžete snadno přístup BBC iPlayer mimo Spojené království a to lze provést pomocí VPN. Nezáleží na tom, jestli žijete v USA, Kanadě, Austrálii, Indii, Rusku, Francii nebo Číně. Tento malý trik vám umožní přístup k obrovské knihovně BBC. Čtěte níže a zjistěte, které VPN vám umožní sledovat BBC iPlayer odkudkoli na světě.

nejlepší vpn pro bbc iplayer

Co je to VPN? Jak to odblokuje BBC iPlayer mimo Spojené království?

VPN je nástroj, který mění vaši IP adresu. IP adresa je jedinečné číslo přidělené každému internetovému připojení, které poskytovateli internetových služeb (ISP) a dalším serverům umožní zjistit, z jaké lokality přistupujete k internetu. To je důvod, proč při pokusu o registraci BBC iPlayer z jiných zemí než ve Velké Británii mohou jejich servery zjistit vaši polohu z IP adresy. A budou blokovat svou službu, pokud budete žít v zahraničí.

VPN však přesměruje vaše běžné připojení k internetu přes servery v různých zemích. Tím se změní vaše IP adresa. Takže byste mohli být v USA a změnit svou IP na německou adresu. Váš ISP a další servery si potom budou myslet, že vaše připojení přichází z německého serveru.

To znamená, že když používáte VPN a nastavíte ji na britskou IP adresu, BBC iPlayer pro vás bude fungovat bez ohledu na to, kde se nacházíte. Servery BBC uvidí vaši IP adresu a věří, že pochází z místa ve Velké Británii, což vám umožní přístup ke všem vašim oblíbeným pořadům.

Pro ty, kteří si to neuvědomují, vám BBC iPlayer umožní sledovat několik kanálů včetně -

 • BBC One
 • BBC dva
 • BBC tři
 • BBC Four
 • CBBC
 • CBeebies
 • BBC News Channel
 • Parlament BBC
 • BBC ALBA

Nejlepší VPN sítě BBC iPlayer v roce 2020

Existuje 100s poskytovatelů VPN a téměř všichni z nich tvrdí, že pracují s BBC. Pravda je ale úplně jiná. Existuje pouze několik služeb VPN, které skutečně odblokují streamingové služby, jako je BBC iPlayer a Netflix.

Po několika hodinách testování jsem našel následující nejlepší VPN pro BBC iPlayer, které stále fungují v roce 2020:

1. ExpressVPN

Hodnocení # 1 BBC VPN z 34 VPN zkontrolováno

nejlepší bbc iplayer vpn

ExpressVPN je jednou z nejlepších VPN obecně, což z něj dělá nejlepší volbu pro streamování pořadů na BBC iPlayer.

Pojďme se podívat na jeho vlastnosti.

Servery

Nejlepší část o ExpressVPN je, že má šest různých britských serverů, takže můžete pomocí této VPN snadno získat britskou IP adresu. Více serverů také znamená vyšší rychlost, což vám umožní sledovat vaše oblíbené pořady bez přerušení a bez nutnosti obětovat kvalitu videa. Bez ohledu na to, kde se nacházíte na světě, jediným kliknutím můžete změnit svou IP adresu na místo ve Velké Británii a snadno přistupovat k BBlayer iPlayeru.

Náklady na předplatné

Tato služba VPN má různé plány předplatného na základě jejich trvání. Jejich základní plán předplatného na měsíc stojí 12,95 $ a vyúčtujeme vám každý měsíc. Šestiměsíční tarif stojí 9,99 $ / měsíc, takže každých 6 měsíců budete muset zaplatit celkem 59,95 $. Roční tarif stojí 8,32 $ / měsíc a každý rok budete platit 99,95 $. Každý program nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

V době psaní tohoto dokumentu však ExpressVPN nabízí také speciální slevu. Můžete získat bezplatný 3 měsíční servis a ušetřit 49% jeho ročního plánu.

Ale co když nejste spokojeni? Znamená to, že se váš poplatek za první měsíc vyčerpá? Krátká odpověď - Ne. Pokud nejste spokojeni s Express VPN, můžete požádat o vrácení peněz v prvním měsíci, protože nabízejí 30denní záruku vrácení peněz, žádné dotazy.

iplayer vpn 30denní zkušební verze bez rizika

Rychlost a bezpečnost

Pokud jde o rychlost, ExpressVPN předčí všechny své konkurenty. Podle testu rychlosti provedeného našimi odborníky vedl běh testů rychlosti pro různé servery na různých místech s ExpressVPN k průměrné rychlosti 106 Mbps (přidělená rychlost 120 Mbps). Jedná se o působivé postavy s udržením rychlosti 88,33% a pomocí takového rychlého připojení můžete snadno streamovat videa v kvalitě 4k Ultra-HD. Průměrná rychlostní zkouška pro různé regiony je:

Rychlost v Severní Americe: 117 Mbps

Rychlost v Evropě: 107 Mbps

Rychlost v Asii: 96 Mbps

Z hlediska bezpečnosti mají šifrování vojenské úrovně a nezaznamenávají žádné identifikační protokoly. To znamená, že zatímco sledují vaši historii prohlížení, neuloží vaši skutečnou IP adresu na jejich servery, což vás udržuje zcela anonymní.

Další funkce

Jednotný plán předplatného s ExpressVPN umožňuje simultánní připojení 5 zařízení. Pravidelně aktualizují své servery a bezpečnostní opatření, aby se zabránilo blokování BBC. Jejich tým zákaznické podpory je poměrně interaktivní a je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu.

Kompatibilita

ExpressVPN funguje na platformách Android, iOS, Windows, Mac, Linux a Routers. Mají dokonce rozšíření pro prohlížeče Chrome a Firefox. Kromě toho je tato VPN také kompatibilní s Firestickem. Mají jednoduché a snadno použitelné rozhraní napříč všemi platformami.

Jurisdikce

Společnost spadá pod jurisdikci BVI (Britské Panenské ostrovy), která nepodléhá žádným zákonům o uchovávání údajů ani zákonnému státnímu dohledu.

Výrok

Přestože jsou v tomto seznamu nejdražší služby, ExpressVPN je naše první doporučení pro VPN BBC iPlayer VPN. Získali důvěru své obrovské uživatelské základny a jsou nejspolehlivější sítí na trhu. Se všemi těmito úžasnými funkcemi jste s touto sítí VPN spokojeni. ExpressVPN je tedy bezpochyby nejlepší VPN pro BBC iPlayer.

Navštivte stránku ExpressVPN.com

Jak získat přístup k BBC iPlayer

Toto je nejjednodušší část, jakmile dostanete ruce na dobré VPN.

1. Nainstalujte VPN do zařízení

2. Otevřete aplikaci VPN a připojte se k britskému serveru

připojit uk server sledovat bbc iplayer v zahraničí

3. Navštivte https://www.bbc.co.uk/iplayer a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů.

4. To je vše. Můžete začít sledovat své oblíbené pořady.

Poznámka: Pokud nemáte účet BBC iPlayer, můžete si pomocí výše uvedeného odkazu vytvořit nový účet. Nebudete požádáni o kreditní kartu nebo jiné podrobnosti týkající se platby.

2. CyberGhost VPN

Hodnocení # 2 z 34 testovaných VPN

nejlepší vpn pro bbc iplayer

CyberGhost je také úžasná služba VPN, kterou můžete použít k odblokování BBC iPlayer mimo Spojené království. Jejich klíčové vlastnosti jsou uvedeny níže.

Servery

Systém síťového připojení CyberGhostu se liší od ostatních VPN. U většiny sítí VPN musíte vybrat zemi, ke které se chcete připojit k jejich serveru. Ale v CyberGhostu získáte seznam streamovacích služeb, které si můžete vybrat, a BBC iPlayer je také zahrnut v tomto seznamu.

Když vyberete službu BBC iPlayer, automaticky se připojí k nejlepšímu a nejrychlejšímu serveru ve Velké Británii, což vám umožní streamovat do zahraničí.

Náklady na předplatné

Různé plány předplatného pro CyberGhost jsou:

 • 3-roční plán: 2,75 $ / měsíc; účtováno na 99 $ každé 3 roky
 • Dvouletý plán: 3,69 $ / měsíc; účtováno na 88,56 $ každé 2 roky
 • Roční plán: 5,99 $ / měsíc; účtováno na 71,88 $ ročně
 • Měsíční tarif: 12,99 $ vyúčtováno každý měsíc

Nabízejí také 45denní záruku vrácení peněz. A co víc, nabízejí bezplatnou jednodenní zkušební dobu, kdy nepožadují ani informace o vaší kreditní kartě.

Rychlost a bezpečnost

Podle testu rychlosti provedeného našimi odborníky, testy rychlosti na různých místech a časech daly průměrnou rychlost 58 Mbps (přidělená rychlost 100 Mbps). To znamená zachování rychlosti 58% a můžete streamovat videa ve 4K ultra-HD kvalitě s rychlostí, kterou nabízí CyberGhost. Nemají zásady nulových protokolů, jako je NordVPN, ale mají logovací systém bez identifikace, který udržuje vaši skutečnou IP adresu soukromou a nepřístupnou třetím stranám. Používají 256bitové šifrování AES, aby byla všechna data v bezpečí.

Další funkce

S jedním účtem předplatného CyberGhost můžete připojit až 7 zařízení najednou. Podpora živého chatu je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pomůže vám s případnými dotazy nebo problémy.

Kompatibilita

CyberGhost je kompatibilní se systémy Windows, Mac, Android, iOS a Linux a také poskytuje rozšíření pro prohlížeče Chrome a Firefox. Mají dokonce podporu firmy Firestick a mateřská společnost neustále vylepšuje a vylepšuje své služby, aby nebyla blokována iPlayerem BBC.

Jurisdikce

Společnost spadá pod jurisdikci rumunských zákonů, což je pro společnosti VPN považováno za bezpečné.

Výrok

Díky super levnému plánu a množství užitečných funkcí je CyberGhost další skvělou VPN pro BBC iPlayer a je na druhém místě v našem seznamu.

Navštivte stránku CyberghostVPN.com

3. NordVPN

Hodnocení 3 z 34 testovaných VPN

odblokujte bbc iplayer pomocí nordvpn

Třetí nejlepší volbou pro BBC iPlayer VPN je NordVPN, což je také docela pokládaná virtuální privátní síť. Pojďme se nejprve ponořit do jeho funkcí.

Servery

Nejvýraznější vlastností této služby je, že má 30 serverů po celé Velké Británii. Mají dokonce velmi rychlou televizní síť pro Velkou Británii, která je ideální pro streamování služeb. Dostupnost tak velkého množství serverů je hlavním důvodem, proč jsme NordVPN umístili do druhého čísla na tomto seznamu.

Náklady na předplatné

Různé plány předplatného pro NordVPN jsou:

 • Tříletý plán: 3,49 $ / měsíc; účtováno na 125,64 $ každé 3 roky
 • Dvouletý plán: 4,99 $ / měsíc; účtováno na 119,76 $ každé 2 roky
 • Roční plán: 6,99 $ / měsíc; účtováno na 83,88 $ ročně
 • Měsíční tarif: 11,95 $ účtováno každý měsíc

Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz.

Rychlost a bezpečnost

Naši odborníci testovali rychlostní testy NordVPN, což dává průměrnou rychlost 58 Mbps (přidělená rychlost 100 Mbps). To znamená udržení rychlosti 58%, ale toto průměrné číslo se počítá z hodnot na různých místech. Jelikož má NordVPN ve Velké Británii 30 serverů, získáte lepší rychlost připojení k britské IP adrese, která je vhodná pro BBC iPlayer. Přesto doporučujeme používat kvalitu HD 1080p a ne 4K UHD, pokud používáte NordVPN.

Z hlediska zabezpečení mají 256bitové šifrování AES a zásady nulových protokolů, což znamená, že neukládají protokoly pro vaše používání internetu nebo vaši IP adresu..

Další funkce

Můžete spojit až 6 zařízení současně s jedním plánem předplatného NordVPN. Mají také živý chat, který je k dispozici 24/7 a jsou vysoce citlivé. Je to jedna z mála sítí VPN, která funguje také v Číně.

Kompatibilita

NordVPN funguje na všech hlavních platformách, jako jsou Windows, Mac, Linux, Android a iOS, a má také rozšíření prohlížeče Chrome a Firefox.

Jurisdikce

Společnost spadá pod jurisdikci Panamských zákonů, která není spojena s žádnými programy pro uchovávání údajů nebo dohled.

Výrok

V tomto seznamu jsme NordVPN umístili na 3. místě ze dvou hlavních důvodů - díky jejich levné ceně a velkému počtu britských serverů, které poskytují, což velmi usnadňuje přístup k BBC iPlayer. Pokud chcete vynikající BBC iPlayer VPN za kapesní cenu, NordVPN bude pro vás tou nejlepší volbou. Tato služba VPN funguje dokonce v Číně, zemi, kde většina sítí VPN nefunguje.

Navštivte NordVPN.com

4. PrivateVPN

Hodnocení 4 ze 34 testovaných VPN

nejlepší bbc iplayer vpn

PrivateVPN nemusí být tak pokládán jako ostatní služby VPN v tomto seznamu, ale jsou skvělou alternativou pro odblokování iPlayer BBC z jiných umístění než ve Velké Británii..

Servery

PrivateVPN, provozovaný relativně malou společností se sídlem ve Švédsku, má celkem pouze 100 serverů a 2 servery ve Velké Británii se sídlem v Manchesteru a Londýně. Přestože PrivateVPN má tak málo serverů, nabízí stále skvělé funkce a poskytuje slušnou konkurenci dalším službám.

Náklady na předplatné

Různé plány předplatného pro PrivateVPN jsou:

 • Roční plán: 3,82 $ / měsíc; účtováno na 49,68 $ s 1 měsícem zdarma (celkem 13 měsíců)
 • Čtvrtletní plán: 4,88 $ / měsíc; účtováno na 14,63 $ každé 3 měsíce
 • Měsíční tarif: 7,67 $ vyúčtováno každý měsíc

Všechny plány předplatného mají 30denní záruku vrácení peněz. PrivateVPN také nabízí bezplatnou 24hodinovou zkušební verzi bez jakýchkoli poplatků nebo platebních údajů.

Rychlost a bezpečnost

PrivateVPN má průměrnou rychlost stahování 59 Mbps podle testu rychlosti provedeného našimi odborníky (přidělená rychlost 100 Mbps). To znamená udržení rychlosti 59%. Skutečná rychlost se může lišit podle různých podmínek, ale obecně byste měli být schopni sledovat videa v 4K ultra-HD kvalitě, pokud je vaše hlavní připojení k internetu rychlé.

PrivateVPN také používá 128bitové šifrování CBC i 256bitové šifrování AES k zajištění vysoké úrovně zabezpečení dat. Díky zásadám nulových protokolů nezaznamenávají vaši historii prohlížení a IP adresu.

Další funkce

PrivateVPN umožňuje připojení maximálně 6 zařízení s jedním plánem předplatného. Mají k dispozici živou zákaznickou podporu chatu a podporu vzdáleného ovládání pro řešení určitých problémů.

Kompatibilita

PrivateVPN nabízí své služby také na Windows, Mac, Android, iOS, Linux a směrovačích.

Jurisdikce

Společnost spadá pod jurisdikci zákonů 14-Eyes Alliance jurisdikce (Švédsko). Ačkoli se zdá, že země podporuje soukromí uživatelů, protože jste členem 14-očí, nemůžete si být jistí.

Výrok

Může to být malá společnost ve srovnání s jinými populárními službami VPN, ale s jejich levnými cenami a řadou funkcí je PrivateVPN určitě skvělou volbou pro přístup k BBC iPlayer. To je důvod, proč si zaslouží místo číslo 4 na našem seznamu.

Navštivte PrivateVPN.com

5. Surfshark

Hodnocení # 5 z 34 testovaných VPN

top bbc iplayer vpn

Surfshark je také populární služba VPN, díky níž je skvělou volbou pro odblokování BBC iPlayer v zahraničí. Zde jsou jeho vlastnosti.

Servery

Surfshark nabízí 3 hlavní servery ve Velké Británii umístěné v Glasgow, Londýně a Manchesteru. Mají více než 1000 serverů rozložených po 60+ zemích po celém světě.

Náklady na předplatné

 • Dvouletý plán: 1,99 $ / měsíc účtováno na 47,76 $ po dobu 24 měsíců (pro tento plán musí být použit kupón „sharkspecial“)
 • Roční plán: 5,99 $ / měsíc účtováno na 71,88 $ ročně
 • Měsíční tarif: 11,95 $ / měsíc účtováno každý měsíc

Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz.

Rychlost a bezpečnost

Jejich průměrná rychlost v síti je 60 Mbps (přidělená rychlost 100 Mbps), díky čemuž je vhodný pro online streamování videa v kvalitě HD. Také jsme si všimli, že to nezpomaluje rychlost vašeho základního internetového připojení. To znamená, že čím rychleji máte připojení k internetu, tím rychleji bude fungovat připojení VPN.

Díky 256bitovému šifrování jsou vaše data chráněna a zásady společnosti Surfshark s nulovými protokoly neukládají žádné záznamy o vaší internetové aktivitě a adrese IP. Pro větší ochranu nabízí Surfshark funkci Multi-hop, která přesměruje váš online provoz prostřednictvím dvou samostatných serverů VPN, což vám poskytne další vrstvu soukromí. To však sníží vaši rychlost na internetu, takže je to volba zabezpečení versus rychlost.

Další funkce

Existuje jedna oblast, ve které Surfshark porazí všechny ostatní VPN v tomto seznamu - počet zařízení, která můžete připojit z jednoho předplatného, ​​není nijak omezen! Mají aktivní live chat a jsou také velmi citliví na e-mail. Dokonce i sekce Nápověda na jejich webových stránkách obsahuje podrobné informace o mnoha problémech, s nimiž se můžete setkat. Jedinečným aspektem Surfshark je jeho funkce CleanWeb, která blokuje reklamy, malware a dokonce i sledovací software.

Kompatibilita

Surfshark je kompatibilní s platformami Windows, Mac, iOS, Android a Linux a rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox.

Jurisdikce

Podobně jako u ExpressVPN společnost spadá do jurisdikce BVI (Britské Panenské ostrovy).

Výrok

Surfshark s plánem šetrným k rozpočtu, některými jedinečnými funkcemi a silným soukromím a zabezpečením právem zaujímá v našem seznamu nejlepších VPN BBC iPlayer VPN číslo 5..

Navštivte Surfshark.com

Proč je těchto 5 možností tou nejlepší volbou pro VPN VPN BBC iPlayer?

Možná se divíte, proč byste měli jít o těchto 5 služeb VPN, které vyžadují předplatné, pokud je k dispozici tolik bezplatných sítí VPN. Ale BBC iPlayer je ve Velké Británii takovou renomovanou streamingovou službou, která nejen streamuje televizní pořady, ale také streamuje sporty, které jsou ve Velké Británii populární, jako je Premier League a FA cup football.

Je tedy zřejmé, že taková slavná streamingová služba bude mít vysoce zabezpečené funkce. Neustále inovují své servery, aby detekovaly a blokovaly služby VPN. Většina průměrných sítí VPN je již blokována společností BBC, což je činí zbytečnými. Pokud si stáhnete jednu z bezplatných sítí VPN, můžete být zklamáni, když zjistíte, že vám nedává přístup k iPlayeru BBC. I když vám některé VPN umožňují streamovat pořady na iPlayeru, neexistuje žádná záruka, kdy budou blokovány BBC.

Jediným způsobem, jak si užít přehlídky iPlayerů mimo Spojené království, aniž byste se obávali blokování, je výběr VPN, které poskytují nejlepší společnosti. Všechny služby uvedené v tomto článku jsou provozovány vysoce vyspělými společnostmi. Nabízejí vysokou spolehlivost a zaručují nepřetržitý přístup k BBC iPlayer. A se všemi úžasnými funkcemi, které poskytují, stojí za cenu, kterou musíte zaplatit za předplatné. Kromě toho můžete vždy zrušit jejich služby a získat své peníze zpět díky jejich politikám.

Jak jsme vybrali nejlepší BBC iPlayer VPN?

Vybrali jsme ExpressVPN jako nejlepší VPN pro BBC iPlayer VPN založené na jeho rychlé rychlosti a spolehlivém připojení. Může také obejít Velký čínský firewall a jeho uživatelské rozhraní je velmi snadno pochopitelné. Poskytuje zákaznickou podporu 24/7 živého chatu a poskytuje pokročilé zabezpečení aplikací.

Proto funguje výjimečně dobře na všech frontách, jako je rychlost, bezpečnost, odblokování cenzury, kompatibilní zařízení a podpora zákazníků.

Další VPN, které částečně pracovaly s iPlayerem

Zatímco jsem testoval VPN, následující VPN služby také spolupracovaly s BBC iPlayerem, ale nebylo to uspokojivé. Většinu času BBC detekovala VPN a blokování přístupu. Pokud již používáte některou z těchto sítí VPN, možná byste si ji měli vyzkoušet jako první, a pokud to nefunguje, můžete získat některou z 5 nejlepších VPN, které jsem zkontroloval výše.

 • IPVanish
 • VyprVPN
 • Windscribe
 • Štít hotspotu
 • ProtonVPN
 • Soukromý přístup k internetu (PIA)
 • TunnelBear

Zdarma VPN pro BBC iPlayer

BBC iPlayer je jednou z nejoblíbenějších streamovacích služeb a stejně jako Netflix výrazně utrácí za detekci a blokování VPN serverů.

Zapomeňte na bezplatné VPN, mnoho poskytovatelů placených VPN se nemůže dostat před jejich detekční systém. I když existují někteří poskytovatelé VPN zdarma, nemají prostě dostatek peněz ani zdrojů, aby mohli přidávat nové a nezjištěné servery.

Budete mít velké štěstí, když najdete bezplatnou VPN se serverem, který BBC iPlayer stále nezjistil. Nic jsem nenašel. A i když ji najdete, neexistuje žádná záruka, jak dlouho zůstane nezjištěna.

Proto osobně doporučuji jednu z prémiových VPN pro BBC iPlayer. Najdete zde mnoho serverů, které tuto službu streamují.

Konečný verdikt

Mezi všemi možnostmi, které jsme uvedli, doporučujeme ExpressVPN pro nejvyšší spolehlivost a bezpečnost a také pro působivou rychlost streamování za všech okolností. Dokonce i co se týče reputace, ExpressVPN porazil všechny své ostatní konkurenty a již shromáždil masivní zákaznickou základnu. Pokud jsou však jejich předplatné příliš příznivé, můžete vyzkoušet některou z dalších čtyř možností.

Nakonec chceme uvést, že po připojení k britské IP adrese budete muset zaregistrovat službu BBC iPlayer. K tomu budete také muset zadat poštovní směrovací číslo pro Spojené království. Jakmile s tím skončíte, jste všichni připraveni streamovat různé pořady a filmy na BBC iPlayer pohodlně za všech okolností.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me