Nejlepší VPN pro Torrenting (2020) | Stáhnout Torrenty bezpečně

>

V tomto příspěvku najdete nejlepší VPN pro torrenting. Po rozsáhlém testování a vyhodnocení jsem sestavil seznam celkem 5 nejlepších VPN, které bezchybně pracují s torrenty / P2P. 

nejlepší vpn pro torrentingAť už chcete obejít omezení torrentingu v určitých oblastech nebo jednoduše chcete anonymní aktivity torrentingu používat, během VPN aktivit se důrazně doporučuje používat VPN.

V současné době existuje na trhu doslova stovky služeb VPN. Mnoho z nich tvrdí, že jsou nejlepší pro torrenting. Existuje však jen několik sítí VPN, které jsou přátelské k torrentu.

Většina sítí VPN je pro torrentování příliš pomalá. Pro rychlé stahování potřebujete rychlost. Mnoho z nich mělo nějaké vážné bezpečnostní problémy. Chcete, aby vaše torrentové relace zůstaly soukromé a zabezpečené. Několik VPN nešlo s klienty torrent jako BitTorrent a uTorrent.

Testovali jsme téměř každou VPN, kterou máme, než jsme sestavili tento seznam nejlepších torrentů VPN. VPN na našem seznamu jsou jedničkami v oboru. Rychlost, bezpečnost, soukromí, dostanete kompletní balíček.

Jedinou VPN, která jednoznačně vyniká i na tomto seznamu, je ExpressVPN. Je nepochybně rychlejší než jiné VPN a poskytuje široké pokrytí torrentem na všech svých serverech. Je to také jedna z nejbezpečnějších VPN, které najdete. Zde je stručný přehled funkcí ExpressVPN:

Co je to Torrenting?

Zjednodušeně řečeno, torrenting je výměna souborů mezi lidmi mezi lidmi na internetu. Proto se také běžně nazývá Peer to Peer (P2P) výměna.

Když stáhnete soubor - řekněme film - pomocí P2P sítě, nestáhnete jej ze žádného dedikovaného serveru. Stahujete soubor uložený v počítačích lidí, jako jste vy a já, kteří jsou připojeni k síti P2P.

Během torrentování není celý soubor stažen z jediného umístění. Ve skutečnosti si stáhnete samostatné kousky stejného souboru od různých uživatelů.

Uživatelé, od kterých si můžete soubory stáhnout (nebo spíše uživatelé, kteří soubor nahrávají), se nazývají „Secí stroje“. Uživatelé, kteří stahují soubor, se nazývají „pijavice“.

V závislosti na počtu secích strojů můžete stahovat samostatné segmenty stejného souboru ze stovek vrstevníků. Čím vyšší počet secích strojů, tím rychlejší bude stahování.

Ke stažení nebo nahrání souboru (nebo jinými slovy pro připojení k P2P síti) potřebujete torrent klienta. BitTorrent a uTorrent jsou dva nejoblíbenější klienty torrentingu.

I když si můžete vybrat pouze stahování souborů a nikdy nebudete secím strojem, mezi torrentery převládá koncept „placení dopředu“..

Proč potřebujete Torrent VPN?

Pro torrentování se důrazně doporučuje VPN. Zde je několik důvodů, proč:

  • Aby byly vaše torrentovací relace v bezpečí: Torrenting je obvykle mračen, bez ohledu na to, ve které zemi žijete. Nechcete, aby váš poskytovatel internetových služeb nebo vláda sledovali vaše torrentingové aktivity. S sítí VPN můžete udržovat své relace torrentů v bezpečí a v soukromí.
  • Zabraňte škrcení ISP: Váš poskytovatel internetových služeb pravděpodobně zpomalí vaše připojení k internetu, pokud zjistí vysoké činnosti torrentu. Pokud používáte VPN, vaše torrentové aktivity zůstanou nedetekovány.
  • Všestranná ochrana: VPN poskytne nejen ochranu klienta torrent, ale také ochrání vaše IP stopy, když navštívíte torrentovací weby.

S VPN získáte úplnou ochranu proti torrentu. Během aktivit torrentu je vaše IP adresa vystavena a viditelná každému, kdo by mohl hledat. Podívejte se na obrázek níže:

nejlepší vpn pro bittorrent a torrenting

Pokud jste však připojeni k VPN, používáte sdílenou IP adresu. Tuto adresu IP používají stovky dalších torrenterů, jako jste vy. To znamená, že pro kohokoli není možné sledovat aktivity torrentu zpět k vám.

vpn a torrenting

Jak jsme vybrali nejlepší torrenting VPN?

Jak jsem již řekl, pečlivě jsme otestovali a vyhodnotili desítky VPN před dokončením tohoto seznamu 5 nejlepších VPN pro torrenting.

Zde jsou některé z parametrů důležitých pro torrenting, které jsme zvažovali.

Rychlost

Když streamujete, každé připojení, které nabízí rychlost vyšší než 10 Mb / s, je obvykle dost dobré. Torrenting je však úplně jiný případ. Čím vyšší je rychlost, tím lépe. Proto jsme při testování VPN na torrenting museli pamatovat na faktor „pokles rychlosti“.

Každá VPN zažívá pokles rychlosti, protože musí přesměrovat váš internetový provoz prostřednictvím zabezpečených serverů. Nicméně VPN, která si zachová původní rychlost nejvíce a zažije nejméně pokles, je ta pro torrenting.

  Examen ExpressVPN: est-ce vraiment le «VPN le plus rapide» au monde?

ExpressVPN je nejrychlejší ze všech. Přesto se ostatním VPN v tomto seznamu také dařilo.

Bezpečnostní & Soukromí

Rychlost je důležitá. Jediným důvodem, proč chcete torrenting VPN na prvním místě, je to, že hledáte bezpečný a bezpečný torrenting zážitek. Nechcete, aby vaše stopy na webu, když se zapojíte do P2P burz.

Všechny VPN v tomto seznamu nabízejí nejvyšší úroveň zabezpečení pomocí neproniknutelných šifrovacích protokolů. Kromě toho získáte také přidané funkce zabezpečení, jako je Kill-Switch, které blokují připojení k internetu, pokud náhle dojde k výpadku připojení VPN.

Všechny VPN v tomto seznamu také dodržují přísné zásady nulového záznamu. Tím zajistíte, že vaše soukromí bude zachováno během vašich torrentových relací.

Kompatibilita s klienty Torrent

Je důležité, aby VPN klient běžel spolu s torrentovým klientem bez chyb. Překvapilo mě, když jsem viděl, jak některé VPN fungují chybně a dokonce havarují klienty torrentu.

VPN v našem seznamu nejlepších VPN pro torrenting jsou kompatibilní s populárními torrent klienty, jako jsou BitTorrent a uTorrent. Běželi téměř bez závad po celou dobu šíření.

Zabraňte zničení ISP

Poskytovatelé internetu mají způsob, jak odhalit vaše streamování a torrentování. Poté, co jste vyčerpali určité množství dat, mnoho poskytovatelů internetu zpomaluje váš internet během torrentingu.

Pro aktivity P2P je rychlost nejdůležitější. VPN v našem seznamu zajišťují, že všechny detekovatelné signatury torrentování jsou maskovány a nedochází k škrcení ISP.

Servery přátelské k torrentu

Servery optimalizované pro torrent jsou jedním z největších kritérií při výběru nejlepší VPN pro torrenting. Existuje jen velmi málo sítí VPN, které podporují torrenting na celé jejich sestavě serverů (například ExpressVPN). Většina sítí VPN má vyhrazené servery pro torrenting.

Bylo snadné najít servery vhodné pro torrent s VPN na našem seznamu. Několik z nich má dokonce speciální kategorii pro výběr serverů P2P.

Většina VPN, které jsme z tohoto seznamu vynechali, nenabízí při torrentování žádoucí výkon serveru.

Nejlepší VPN pro Torrenting

Zde je náš seznam Nejlepší torrenting VPN v roce 2020. Z pochopitelných důvodů uvádím ExpressVPN na první místo seznamu - má více serverů nabízejících vysokorychlostní torrenting než jiné VPN. Prověřil jsem však i další VPN, o kterých jsem zjistil, že fungují dobře. Zde je seznam nejlepších VPN pro Torrenting v roce 2020:

  1. ExpressVPN: Nejrychlejší VPN s tunami serverů přátelských k torrentu. Poskytuje zabezpečené a soukromé P2P připojení.
  2. IPVanish: Slušně rychlá VPN pro torrenting. Několik serverů optimalizovaných pro torrent. Špičková bezpečnost.
  3. CyberGhost VPN: Dedikované servery pro připojení P2P. Bezpečné a spolehlivé.
  4. NordVPN: VPN přátelská k torrentu s mnoha servery optimalizovanými pro torrent. Dvouvrstvé zabezpečení pro zvýšenou ochranu.
  5. Surfshark VPN: Řada dedikovaných serverů optimalizovaných pro torrent pro vysokorychlostní stahování a odesílání. Vzduchotěsná bezpečnost.

Nyní se věnuji důležitým funkcím všech 5 VPN. Jsem si jist, že vám pomůže najít perfektní VPN, která vyhovuje vašim požadavkům i rozpočtu.

1. ExpressVPN

nejlepší vpn pro torrenting

ExpressVPN je nejlepší torrentová VPN a také nejlepší celková VPN. Pomáhá vám odblokovat torrent, stahovat vysokými rychlostmi a udržuje váš tok torrentů v bezpečí.

Torrenting Speed

Torrenting vyžaduje vysokorychlostní připojení k internetu, a to je jeden z důvodů, proč je ExpressVPN nejlepší VPN pro torrenting. ExpressVPN, který je obecně považován za nejrychlejší VPN na světě, nabízí konstantní rychlosti na většině svých serverů.

Každá VPN ztrácí rychlost, protože musí přesměrovat váš internetový provoz prostřednictvím zabezpečených kanálů. Pokud však většina sítí VPN ztratila více než 50% původní rychlosti ISP, mnoho serverů ExpressVPN si ponechalo více než 90%. Žádná jiná VPN se nepřibližuje k ExpressVPN na frontě rychlosti. Je to nejrychlejší VPN pro torrenting.

ExpressVPN také zajišťuje, že vaše výměny torrentů nejsou omezeny limitem šířky pásma. Můžete si stáhnout nebo nahrát libovolné množství dat, pokud to umožňuje širokopásmový tarif od vašeho poskytovatele internetových služeb.

Pokrytí P2P serveru

Na rozdíl od mnoha jiných VPN, které jsme testovali, ExpressVPN poskytuje rozsáhlé pokrytí torrentem / P2P na všech svých serverech po celém světě. ExpressVPN má v současné době více než 3000 serverů na více než 160 místech. S ExpressVPN můžete bezpečně torrentovat i v zemích, kde je torrentování zakázáno.

Zabezpečení, soukromí, & Jurisdikce

Naštěstí vysoké rychlosti NEJSOU na úkor zabezpečení. ExpressVPN používá průmyslové standardy v šifrovací technologii a poskytuje vzduchotěsné zabezpečení a krytí vašich torrentových aktivit. Má také přepínač zabíjení, který okamžitě zablokuje vaše připojení k internetu, pokud dojde k výpadku připojení k serveru VPN nebo když přepnete servery VPN.

Protokol OpenVPN, ověřování serveru, ověřování HMAC, šifrování řídících kanálů, šifrování datových kanálů a perfektní dopředné tajemství jsou některé z přidaných technologií, které zvyšují bezpečnost vašich torrentových připojení..

ExpressVPN sídlí na Britských Panenských ostrovech. Je mimo jurisdikci všech hlavních sledovacích organizací. Má také přísnou politiku bez protokolu. Jednoduše řečeno, ExpressVPN nabízí úplné soukromí.

Další funkce

ExpressVPN také přichází s Split Tunneling. Tato funkce umožňuje zvolit, které aplikace se chcete připojit k VPN a které používají normální připojení k poskytovateli internetových služeb. To znamená, že můžete zabezpečit své torrentingové aktivity připojením pouze torrentového klienta, jako je BitTorrent / uTorrent, k VPN, zatímco budete pokračovat v prohlížení webu, hraní online her atd. Bez VPN.

  10 причин, почему вам нужен VPN

Zatímco ExpressVPN je nejlepší VPN pro torrenty, můžete s ním udělat více. Můžete odblokovat obsah s omezeným geografickým přístupem, zabezpečené streamování Kodi, zabezpečit FireStick a další zařízení.

Softwarová podpora

Každý účet ExpressVPN umožňuje připojit až 5 zařízení současně. Má kompatibilní aplikace pro mobilní telefony Android & tablety, iPhone a další zařízení iOS, televizní zařízení jako FireStick a Android TV Boxes, Windows, Linux, & Počítače Mac, rozšíření prohlížeče, směrovače a další.

Zákaznická podpora

ExpressVPN má vysoce citlivý systém podpory chatu. Pokud potřebujete pomoc, jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zodpoví vaše dotazy. Můžete také kontaktovat ExpressVPN prostřednictvím e-mailu. Zástupci zákaznických služeb jsou dobře informovaní a vstřícní k zákazníkům.

Nabídky a možnosti nákupu

Můžete získat 3 měsíce zdarma a ušetřit neuvěřitelných 49% ročního plánu ExpressVPN. ExpressVPN také nabízí 30denní záruku vrácení peněz bez dotazů. Pokud se vám služba nelíbí (což nevidím důvod, proč), můžete vždy požádat o plnou náhradu do 30 dnů.

Můžete platit kreditní nebo debetní kartou, PayPal a dokonce i bitcoiny.

Navštivte stránku ExpressVPN.com

2. IPVanish

nejlepší vpn pro torrenty

IPVanish je další solidní VPN pro torrenting. IPVanish sice není tak rychlý jako ExpressVPN, ale na mnoha serverech poskytuje uspokojivé rychlosti.

Torrenting Speed

Několik našich testů odhalilo, že IPVanish si dokáže uchovat 75-80% původní rychlosti ISP. Pokud máte slušné připojení od vašeho poskytovatele internetových služeb, budete mít bezproblémový zážitek z torrentu.

Pokrytí serveru P2P

Na celém světě je více než 1300 serverů na více než 75 místech. Téměř všechny servery IPVanish jsou přátelské pro P2P. Množství dat, která jste nahráli nebo stáhli, není nijak omezeno. IPVanish nebude omezovat šířku pásma.

Zabezpečení, soukromí, & Jurisdikce

IPVanish také dodržuje průmyslové standardy při poskytování špičkového zabezpečení vašeho připojení během torrentu. 256bitové šifrování AES vojenské úrovně zajišťuje, že vaše torrentovací aktivity jsou zcela bezpečné.

Mateřská společnost IPVanish má sídlo ve Spojených státech, kde má jurisdikci mnoho hlavních dozorových orgánů. To je trochu znepokojivé. Společnost však dodržuje přísnou politiku nulových záznamů. Proto bych rád věřil, že moje informace jsou s nimi v bezpečí. Přesto bych každý den věřil ExpressVPN přes IPVanish.

Podpora aplikace

IPVanish je k dispozici na celé řadě zařízení včetně Amazon Fire TV & FireStick, iOS, Android mobily, Mac OS, Windows, Linux a také rozšíření prohlížeče.

Aplikace jsou kompatibilní se všemi populárními torrent klienty, včetně BitTorrentu.

S jedním předplatným IPVanish můžete připojit až 10 zařízení současně. Tuto síť VPN můžete sdílet také se svou rodinou a přáteli.

Další funkce

Kromě VPN, která umožňuje torrentování, je IPVanish také užitečná, pokud jde o odblokování cenzurovaného obsahu, aplikací a webových stránek..

Kromě toho umožňuje neomezené přepínání serverů. To znamená, že můžete vyzkoušet tolik serverů, kolik chcete, dokud nenajdete ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Zákaznická podpora

V případě jakýchkoli dotazů je k dispozici nepřetržitá zákaznická podpora prostřednictvím přímého chatu i e-mailu.

Nabídky & Možnosti nákupu

Nyní můžete ušetřit 46% na ročním plánu IPVanish, který nyní stojí 77,99 $ ročně oproti 143,88 $. Můžete se také rozhodnout pro měsíční plán za 26,99 $ a ušetřit 25%. Pokud si ji chcete nechat zachovat měsíc, je nyní k dispozici měsíční tarif za zvýhodněnou cenu 10 $ (a nikoli 11,99 $)

IPVanish nabízí sedmidenní bezpodmínečnou záruku vrácení peněz. To je nejkratší, pokud jej porovnáte s ExpressVPN nebo většinou jiných VPN na trhu. Nicméně můžete získat spoustu představ o možnostech VPN za 7 dní.

Navštivte IPVanish.com

3. CyberGhost

nejlepší torrenting vpn

CyberGhost si za posledních pár let udělal jméno ve světě VPN. Tato VPN se stala preferovanou volbou pro streamery i pro mnoho torrenterů.

Rychlost torrentu a pokrytí serveru P2P

Zajímavé na CyberGhost je to, že mnoho z jeho serverů nepodporuje torrenting. Vyčlenil však některé servery optimalizované pro torrenting, které nabízejí vysokorychlostní P2P připojení a jsou ideální pro vaše potřeby torrentingu.

I když ne všechny jeho servery nabízejí žádoucí rychlosti, servery věnované torrentování jsou dostatečně rychlé. Z rozhraní aplikace si můžete vybrat jeden ze serverů optimalizovaných pro torrenting.

Zabezpečení, soukromí, & jurisdikce

CyberGhost také zajišťuje, že všechna vaše stahování a nahraná data jsou chráněna pomocí vzduchotěsných vojenských bezpečnostních protokolů. Můžete torrent tak, jak se vám líbí, a ani váš ISP ani kdokoli jiný nedostane za to závan. Má také automatický přepínač zabíjení, který v případě výpadku připojení VPN okamžitě zablokuje vaše připojení k internetu.

CyberGhost sídlí v Rumunsku a je mimo jurisdikci dozorových organizací. Společnost má přísné zásady nulového záznamu, které zajistí, že vaše soukromí bude vždy udržováno.

Podpora aplikace

CyberGhost má desktopové aplikace pro Windows, MacOS a Linux. Mobilní aplikace pro iOS a Android, rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox, televizní aplikace pro Amazon FireStick a zařízení Android TV a podpora routerů pro vybrané směrovače.

Umožňuje také až 7 současných připojení. To znamená, že můžete zabezpečit nejen své torrenting, ale i online aktivity na jiných podporovaných zařízeních. Můžete ji také sdílet se svou rodinou nebo přáteli.

Další funkce

K dispozici je také Split Tunneling v případě, že chcete, aby pouze váš klient P2P zůstal připojen k serverům VPN a další aktivity online procházely vaším poskytovatelem služeb Internetu.

  VPNは合法で安全に使用できますか? (場合によります)

Nabídky & nákupní možnosti

Můžete ušetřit 79% na 3-letém plánu a také získat další 2 měsíce za 99 $ (účtováno každé 3 roky). CyberGhost má také dvouletý plán, který stojí 88,56 $, jednoletý plán pro 71,88 $ a měsíční plán 12,99 $.

CyberGhost nabízí 45denní záruku vrácení peněz. Nejdelší známý mezi VPN.

Platba bitcoinů je podporována kromě kreditních / debetních karet a PayPal.

Navštivte stránku CyberGhostVPN.com

4. NordVPN

nejlepší vpn pro torrent stránky

Pokud hledáte nejlepší VPN pro torrenting, NordVPN je další VPN, kterou byste chtěli zvážit. Je to jeden z nejrychlejších VPN, které jsem testoval, a rychlost je jedním z klíčových faktorů, které je třeba brát v úvahu pro torrenting.

Rychlost a pokrytí serverem P2P

Společnost NordVPN je schopna udržet 70-75% původní rychlosti nabízené poskytovatelem služeb Internetu. To je dost uspokojivé vzhledem k tomu, že většina sítí VPN se ani nepřibližuje k 50%.

I když některé servery NordVPN nejsou vhodné pro torrent, má spoustu serverů optimalizovaných pro torrentování. Stačí vybrat kategorii P2P v nabídce na rozhraní NordVPN.

Zabezpečení, soukromí, & jurisdikce

Společnost NordVPN využívá nejsilnější protokoly a algoritmy VPN, které chrání vaši online identitu při torrentování. Ochrana proti úniku IP a DNS zajišťuje, že vaše P2P provoz zůstává skrytý před kýmkoli, kdo by mohl hledat.

NordVPN se sídlem v Panamě. Je mimo jurisdikci dozorových organizací. Kromě toho zachovává přísnou politiku bez protokolování.

Podpora aplikace

NordVPN má aplikaci VPN pro mobily Android, Windows, MacOS, iOS, Android TV, FireStick, Linux a dokonce i rozšíření prohlížeče. Nastavení routeru však již nenabízí.

Jeden účet NordVPN umožňuje připojit až 6 zařízení současně. Nejenom udržujete své torrentové aktivity v bezpečí; můžete také chránit další zařízení.

Další funkce

Kromě torrentování můžete použít NordVPN pro všechny druhy online aktivit, včetně procházení webu, streamování nebo dokonce k odblokování geograficky omezeného obsahu..

Nabídky & nákupní možnosti

Můžete ušetřit 70% na 3letém plánu, který je nyní účtován 125,64 $ každé 3 roky. Dvouletý plán vás stojí 119,76 $ a ušetří vám 58%. Můžete se také rozhodnout pro jednoletý plán, který se každý rok účtuje 83,88 $ a ušetří vám 41%. Pokud byste si ji chtěli nechat zachovat měsíc, můžete si vybrat měsíční tarif za 11,95 $ bez úspor.

Při nákupu plánu NordVPN získáte také 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte NordVPN.com

5. Surfshark

nejlepší vpn pro torrenting

Surfshark nabízí několik vysokorychlostních serverů pro torrentování. To je důvod, proč je součástí tohoto seznamu nejlepších VPN pro torrenty.

Rychlost & Pokrytí serveru P2P

Má více než 1000 serverů ve více než 60 zemích. Ne všechny však mohou být zcela přívětivé. Možná budete muset projít trochu procesu pokusu o zásah. Surfshark bohužel nemá možnost zvolit servery přátelské pro P2P zvlášť.

Zabezpečení, soukromí, & jurisdikce

Tento poskytovatel VPN dodržuje průmyslové standardy zabezpečení a chrání vaše torrentingové aktivity pomocí 256bitového šifrování AES; to nejlepší, co můžete. Má zabít přepínač zablokovat přístup k internetu v případě výpadku připojení VPN.

Surfshark sídlí na Britských Panenských ostrovech. To znamená, že je mimo jurisdikci hlavních dozorových orgánů.

Podpora aplikace

Surfshark nabízí aplikace pro počítače MacOS, Windows a Linux. Má mobilní aplikace pro zařízení Android a iOS. Rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Smart TV aplikace pro FireStick, Apple TV a Android TV.

Je také k dispozici na herních konzolách včetně Xbox a PlayStation.

Surfshark nabízí neomezené současné připojení. To znamená, že pomocí jednoho účtu můžete chránit tolik zařízení, kolik chcete.

Další funkce

Surfshark funguje dobře s klienty P2P, jako jsou BitTorrent a uTorrent. Pomáhá také vyhnout se škrtení internetu v případě, že váš poskytovatel připojení zpomaluje připojení během torrentu.

Zákaznická podpora

Péče o zákazníka společnosti Surfshark můžete kontaktovat prostřednictvím živého chatu. Můžete jim také poslat e-mail z jejich kontaktní stránky.

Nabídky & nákupní možnosti

Tento dvouletý plán má maximální úspory 83%. Je k dispozici za 47,76 $ (účtováno každé 2 roky). Kromě toho si můžete zakoupit roční plán za 71,88 $ a ušetřit 50%. Měsíční tarif vás stojí 11,95 $ bez úspor.

Při každém předplatném je k dispozici 30denní záruka vrácení peněz.

Navštivte Surfshark.com

Nejlepší VPN zdarma pro Torrenting

Ano, existuje mnoho bezplatných poskytovatelů VPN dostupných na trhu. Připomínají mi populární přísloví: „Pokud je to zdarma, je pravděpodobné, že jste produktem.“

Testovali jsme také několik bezplatných sítí VPN a neexistuje jediné jméno, které bychom si mohli vzít s jistotou, což by více poškodilo než jakoukoli výhodu.

Údržba sítě VPN vyžaduje spoustu peněz. Zdarma poskytovatelé VPN nejsou zde pro charitu. Musí nějakým způsobem vydělávat peníze.

Je známo, že mnoho poskytovatelů bezplatných torrentů VPN prodalo data uživatelů těm, kdo nabízejí nejvyšší nabídku. S nimi je vaše soukromí vždy ohroženo ohrožením.

Některé pochybné služby VPN dokonce pronikly do škodlivého softwaru do zařízení uživatele.

Vřele doporučuji, pokud hledáte torrent VPN, jděte na jednu z placených. I když budete platit nějaké peníze, zůstanete v bezpečí.

Přečtěte si: Jak bezplatné VPN vydělávají peníze

VPN vs proxy pro Torrenting

Zda chcete použít torrent nebo proxy pro torrenting? U torrenterů je to velmi běžná otázka.

Odpověď je však docela jednoduchá - VPN je nejlepší.

Proxy server skryje pouze IP adresu jedné aplikace v kterémkoli okamžiku. VPN poskytuje všestrannou ochranu.

Můžete například nastavit server proxy v rámci klienta BitTorrent nebo uTorrent k maskování vaší IP adresy. Vaše IP adresa však zůstane i při návštěvě torrentových stránek exponovaná.

Placená služba VPN navíc používá šifrovací protokol vojenské úrovně k ochraně vašich torrentových aktivit. Je téměř nemožné rozbít. Na druhou stranu proxy může být velmi snadno kompromitován.

Pokud vážně dbáte na ochranu svého soukromí, jedinou odpovědí je VPN.

Zabalení

Toto je náš seznam VPN, o kterých se domníváme, že jsou nejlepší pro torrenting. Pokud byste mě požádali, abych si vybral jeden ze seznamu, bude ExpressVPN moje nesporná volba. ExpressVPN má nejen více serverů přátelských k torrentu, ale také nabízí nejrychlejší P2P připojení.

Ostatní VPN v tomto seznamu se však také povedly dobře, zejména ve srovnání se všemi ostatními VPN, které se na náš seznam nedostaly. Jaké jsou vaše myšlenky? Dejte nám vědět prostřednictvím níže uvedené poznámky.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me