Top 5 najlepších VPN pre streamovanie filmov / televíznych relácií

>

V súčasnosti existuje na trhu desiatky sietí VPN. Iba stovky z nich je však dosť dobrá na online streamovanie videa. V tomto príspevku uvádzame najlepšie VPN pre streamovanie.

najlepšie vpn pre streamovanieAk chcete obísť geografické obmedzenia, vyhnúť sa škrteniu poskytovateľom internetových služieb a zachovať svoje súkromie, potrebujete pri streamovaní sieť VPN.

Ak hľadáte neobmedzený prístup k videoobsahu dostupnému v službách ako Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney + atď., Musíte mať sieť VPN. Ak váš poskytovateľ internetových služieb počas streamovania obmedzuje rýchlosť internetu, môžete tomu zabrániť pomocou siete VPN. A čo je najdôležitejšie, s dodatočnými vrstvami zabezpečenia VPN zabezpečí, že na webe nezostane žiadna digitálna stopa a vaše súkromie zostane nedotknuté..

Zámerom je nájsť VPN, ktorá to všetko dokáže bez straty výkonu. Keďže sa streamovanie s vysokým rozlíšením v 4K stáva čoraz obľúbenejším, je dôležité, aby si VPN zachovala značné percento pôvodnej rýchlosti ISP..

Testovali sme veľa služieb VPN a vybrali sme tie, ktoré sa nám zdajú byť najvhodnejšie na streamovanie. Vybral som celkom 5 sietí VPN a podrobne budem hovoriť o každej sieti VPN. Ak sa však ponáhľate a potrebujete poznať môj najlepší výber, je to ExpressVPN. Nižšie nájdete stručný prehľad dôležitých funkcií ExpressVPN:

Ako sme vybrali najlepšiu sieť VPN na streamovanie

Vyrovnanie sa s najlepšími VPN pre streamovanie si vyžaduje podrobnejší pohľad na výkonnosť jednotlivých VPN. Môže to byť z hľadiska rýchlosti, právnej jurisdikcie, použitej bezpečnosti a schopnosti odblokovať rôzne streamingové stránky. Za svoju hodnotu za peniaze považujeme aj ďalšie externé aspekty, ktoré priamo ovplyvňujú fungovanie VPN.

Ponúkané rýchlosti

Toto je dôležitý primárny aspekt, ktorý používame. V predvolenom nastavení bude VPN spomaliť rýchlosť vášho internetového pripojenia o základnú hranicu kvôli jeho režijným nákladom na šifrovanie. Pri každej kontrole VPN používame nástroj na testovanie rýchlosti na meranie rýchlosti sťahovania, rýchlosti nahrávania, latencie a dokonca jittera. Najlepšie siete VPN na streamovanie by mali ponúkať presvedčivé vysoké rýchlosti, ktoré vám umožňujú prenášať obsah vo vysokom rozlíšení bez chýb pri prehrávaní.

Právna príslušnosť

Právny základ prevádzky výrazne ovplyvňuje, ako dobre VPN dodržiava súkromie svojich používateľov. Najlepšie VPN pre streamovanie fungujú z regiónov, ktoré nie sú spojené s hromadným sledovaním. Zákony o ochrane osobných údajov v krajine tiež pôsobia v prospech sietí VPN nachádzajúcich sa v týchto krajinách. Tieto VPN musia mať tiež politiku bez protokolov.

Bezpečnostné normy

Úroveň šifrovania tiež definuje, aká silná je VPN z hľadiska bezpečnosti. Čím pokročilejšie je šifrovanie, tým lepšie - a to aj v prípade, že sieť VPN ponúka vysoký výkon. Silné šifrovanie poskytuje zníženú rýchlosť pripojenia. Najlepšie VPN pre streamovanie by však mali poskytovať vynikajúce bezpečnostné funkcie bez toho, aby to ovplyvňovalo ich výkon.

kompatibilita

Spoľahlivá služba VPN poskytuje širokú škálu špecializovaných aplikácií, ktoré môžete nainštalovať na všetky populárne zariadenia. Sieť VPN by vám tiež mala umožniť súčasné zabezpečenie značného počtu zariadení.

Najlepšie VPN pre streamovanie

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. CyberGhost VPN
  5. VyprVPN

Teraz sa o každej VPN dozvieme trochu viac, aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorý poskytovateľ vyhovuje vašim presným požiadavkám.

1. ExpressVPN

expressvpn pre streamovanieExpressVPN je číslo jedna najvýhodnejšia VPN pre streamovacie služby. VPN je populárna vďaka svojim veľmi rýchlym rýchlostiam a najlepším štandardom šifrovania vo svojej triede. ExpressVPN je registrovaná aj na Britských Panenských ostrovoch, v regióne, ktorý nemá záväzné požiadavky na zákony o uchovávaní údajov. To znamená, že je mimo dosahu invazívnych orgánov, napríklad zákonov USA a EÚ o ochrane súkromia. Ostrov preto umožňuje spoločnosti ExpressVPN zachovať aj prísnu politiku nuly - niečo, čo funguje v prospech online streamers.

ExpressVPN necháva svoje meno ako „expresná“ služba a jedna z najspoľahlivejších sietí VPN na svete. Je to vďaka pôsobivej globálnej sieti viac ako 3000 serverov v 160+ mestách v 94+ krajinách - a tieto čísla sa neustále zvyšujú. To znamená, že vždy nájdete server ExpressVPN v okolí, ktorý ponúka maximálnu rýchlosť streamovania v HD.

súkromia & zabezpečenia

ExpressVPN používa nerozbitné 256-bitové šifrovanie AES, ktoré je kombinované tak s RSA-4096, ako aj s autentifikačným kľúčom hash SHA-512 HMAC na zabezpečenie údajov. Táto úroveň šifrovania sa považuje za vojenskú úroveň, a preto za najlepšiu dostupnú bezpečnosť. ExpressVPN navyše ponúka ďalšie funkcie, ako je automatický prepínač zabíjania, DNS s nulovými znalosťami, rozdelenie tunelov, nástroj na skrytie IP a mnoho ďalších..

kompatibilita

Služba Britské Panenské ostrovy ponúka širokú škálu kompatibilných platforiem a zariadení. Patria sem platformy ako Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a Blackberry. Ponúkajú tiež rozšírenia pre všetky hlavné prehliadače, ako sú Chrome, Safari a Firefox. ExpressVPN je tiež jedinou sieťou VPN, ktorá poskytuje vyhradeného klienta pre smerovače. Ak ste prémiovým používateľom, môžete si užiť až 3 súčasné pripojenia.

stanovenie ceny

Našťastie ExpressVPN nedávno aktualizoval ceny cien svojich plánov predplatného, ​​vďaka čomu boli primerane dostupné. Aj keď ceny zostávajú trochu vysoké, ich vynikajúce poskytovanie služieb môžete stále veľmi ťažiť. ExpressVPN je tiež VPN nabitá funkciami, ktorá vysvetľuje logiku jej tvorby cien. V súčasnosti ich najlepší balík môže ušetriť až 49%, ak sa chystáte na 12 mesačný plán. A čo viac, bez ohľadu na plán, ktorý si vyberiete, ExpressVPN vás pokryje 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí bez otázok..

Navštívte stránku ExpressVPN.com

2. IPVanish

ipvanish vpn pre streamovanieIPVanish je vynikajúcou voľbou pre streamery vďaka dokonalému vyváženiu vysokých rýchlostí a výkonu. To možno pripísať skutočnosti, že VPN úplne vlastní a prevádzkuje svoje servery - zriedkavá, pôsobivá udalosť, ktorá sa prejavuje iba v dvoch ďalších sieťach VPN v tomto odvetví. Sieť VPN sa tiež darí vďaka pokrytiu viac ako 1700 serverov vo viac ako 70 krajinách na celom svete.

súkromia & zabezpečenia

Je smutné, že spoločnosť IPVanish funguje zo Spojených štátov, kde je registrovaná, čo nie je na strane súkromia a slobody online. IPVanish však tvrdí, že dodržiava prísne zásady vynulovania záznamov a neukladá informácie používateľov. Myslíme si, že VPN nejako našla spôsob, ako prekonať invazívne zákony o ochrane súkromia zo Spojených štátov. Znamená to teda, že vaše aktivity v oblasti streamovania sa vám nebudú dať sledovať.

VPN tiež robí veľmi dobre, pokiaľ ide o bezpečnosť. Napríklad ponúkajú najlepšie šifrovanie AES-256 vo svojej triede spojené s šifrovacím kľúčom RSA-2048. Okrem toho spoločnosť IPVanish vydáva aj rôzne protokoly pripojenia v závislosti od klientskej aplikácie, ktorú používate. Poskytujú tiež viac bezpečnostných funkcií, ako je automatický vypínač zabíjania, rozdelené tunelovanie, dvojitá VPN, DNS&Ochrana proti úniku IPv6, ochrana WiFi, dokonalé utajenie a ďalšie.

kompatibilita

IPVanish je k dispozícii na viacerých platformách a zariadeniach. To znamená, že ju môžete nainštalovať do systémov Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Chrome OS, Fire TV, Windows Phone a Routers. Okrem toho je VPN veľmi štedrá, pokiaľ ide o počet povolených súbežných pripojení, pretože v rámci jedného balíka môžete zabezpečiť až 10 zariadení.

stanovenie ceny

IPVanish ponúka tri platené programy. VPN tiež urobila masívne zmeny vo svojich predchádzajúcich drahých plánoch - teraz ponúka veľmi prijateľné ceny. Napríklad ich najlepšia hodnota, ktorou je jednoročný plán, sa predáva za 3,25 dolárov mesačne, účtuje sa každých 12 mesiacov na 39 dolárov - ušetrí až 73% vašich peňazí. Okrem toho máte nárok na 7-dňovú záruku vrátenia peňazí za každý plán, ktorý zakúpite, čo je dosť na vyskúšanie ich služieb..

Navštívte stránku IPVanish.com

3. NordVPN

najlepšie vpn pre streamovanieNordVPN je špičková a veľmi obľúbená sieť VPN, ktorá dokonale spolupracuje s väčšinou streamingových služieb. Predovšetkým NordVPN má najrozsiahlejšie pokrytie servermi, s viac ako 5100 servermi v 64+ krajinách po celom svete. Toto globálne pokrytie znamená, že sa môžete vždy pripojiť k najlepšiemu dostupnému serveru vo vašom okolí, aby ste pri streamovaní mohli využívať vysoké rýchlosti.

súkromia & zabezpečenia

NordVPN je v súčasnosti registrovaná v Paname - vzdialenej krajine, ktorá sa dôrazne zasadzuje za kybernetickú bezpečnosť a slobodu internetu. To znamená, že VPN môže dodržiavať prísne zásady bez protokolov. Pokiaľ ide o bezpečnosť, NordVPN používa na svojom protokole OpenVPN kombináciu šifrovania DHE-RSA AES-256 SHA SHA. To znamená, že na zvýšenie bezpečnosti ponúkajú RSA-2048, ako aj autentifikačný kľúč HMAC SHA2-384. Okrem toho NordVPN používa aj 3072-bitový kľúč Diffie Hellman Exchange (DHE), ktorý je vynikajúci pre dokonalé utajenie vpred..

Okrem týchto presvedčivo bezpečných svetových štandardov VPN navyše poskytuje aj pokročilé funkcie ochrany osobných údajov, ako je zabíjací prepínač, CyberSec, dvojitá VPN, zabezpečený DNS, ochrana proti úniku IPv6, Anti-DDoS a Onion cez VPN. Nakoniec, NordVPN poskytuje vo svojich klientskych aplikáciách rôzne protokoly pripojenia ako OpenVPN, IKEv2 / IPSec, PPTP a SSTP..

kompatibilita

VPN založená na Paname je veľmi pôsobivá, pokiaľ ide o kompatibilitu zariadení a platforiem. Napríklad NordVPN podporuje všetky hlavné platformy vrátane Windows, MacOS, Linux, Chrome OS, Android, iOS, Blackberry a DD-WRT. Ponúkajú tiež rozšírenia pre rôzne prehliadače vrátane prehliadačov Chrome, Safari a Firefox. Okrem toho môžete program NordVPN nainštalovať aj na zariadenia, ako sú krabice Kodi, inteligentné televízory a rôzne herné konzoly. Ak však vlastníte väčšinu týchto zariadení, stále ich môžete zabezpečiť naraz, vzhľadom na to, že NordVPN umožňuje až 6 súčasných pripojení.

stanovenie ceny

NordVPN je jednou z najlepších VPN, ktorá poskytuje najlacnejšie predplatné. V súčasnosti poskytujú až štyri balíčky, ktoré ponúkajú rovnaké funkcie, ale majú odlišné fakturačné cykly. Môžete veľmi ťažiť z ich najobľúbenejšieho plánu, ktorý sa predáva za 3,49 dolárov mesačne a účtuje sa za 125,64 USD každé tri roky. 3-ročný plán vám tiež ušetrí až 70% vašich peňazí. Okrem toho nezabudnite, že na všetky plány spoločnosti NordVPN sa vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí bez problémov.

Navštívte stránku NordVPN.com

4. CyberGhost

najlepšie streaming vpnCyberGhost je ďalšou vynikajúcou sieťou VPN na streamovanie online obsahu. Je to vďaka svojej pozoruhodnej rovnováhe rýchlosti, účinnosti a špičkového súkromia a bezpečnosti. Spoločnosť CyberGhost je predovšetkým registrovaná a má právnu jurisdikciu v Rumunsku - v regióne, ktorý si vysoko cení súkromie a kybernetickú bezpečnosť. CyberGhost tiež prevádzkuje rozsiahlu sieť serverov s viac ako 5900 servermi na 89+ miestach po celom svete. To znamená, že sa môžete prakticky pripojiť k akémukoľvek regiónu na svete a vychutnať si streaming.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

CyberGhost zaisťuje maximálnu bezpečnosť prostredníctvom svojich pokročilých techník vrátane šifrovania AES-256, ktoré je spojené s bitom kľúča RSA-2048. Okrem toho sa CyberGhost nedávno inovoval z predchádzajúcej autentifikácie hash HMAC MD5 na pokročilý HMAC SHA-2. Urobili to v snahe splniť nové odporúčania, ktoré navrhol audit OSTIF OpenVPN.

V súčasnosti poskytuje CyberGhost až tri protokoly vrátane OpenVPN, L2TP a PPTP. Je pozoruhodné, že VPN nepodporuje datované protokoly ako SSH a SSTP. Okrem toho vám CyberGhost taktiež ponúka zaujímavé funkcie, ako je automatický vypínač zabíjania, ochrana Wi-Fi, rozdelené tunelovanie, dvojitá VPN a DNS. & Ochrana proti úniku IP.

kompatibilita

CyberGhost ponúka širokú škálu špecializovaných aplikácií pre rôzne zariadenia a platformy. Môžete získať CyberGhost pre Windows, Android, MacOS, iOS, Chrome OS, Linux, routery, Raspberry PI, Firestick, ako aj všetky hlavné herné konzoly. Zároveň môžete zaistiť až 7 zariadení.

stanovenie ceny

CyberGhost neustále aktualizuje svoje plány predplatného, ​​ako aj svoje ceny. Napríklad VPN v súčasnosti rozdáva tri balíčky a ich najlepším plánom je ponuka Halloweenu, ktorá platí za prvý rok 33 dolárov, potom každých 12 mesiacov 66 dolárov. Majte na pamäti, že CyberGhost vás kryje veľkorysou 45-dennou zárukou vrátenia peňazí bez rizika.

Navštívte stránku CyberGhostVPN.com

5. VyprVPN

najlepšie kupóny na streamovanieVyprVPN je tiež vynikajúcou voľbou pre streamovanie obsahu, ktorý je rýchly, bezpečný a dôveryhodný na celom svete. Spoločnosť VyprVPN, založená v roku 2009 jej materskou spoločnosťou - Golden Frog GmbH -, je švajčiarska sieť VPN, ktorá urobila obrovské kroky, aby sa etablovala ako globálne dôveryhodná služba, ktorá obhajuje kybernetickú bezpečnosť a súkromie online. VyprVPN tiež prevádzkuje pôsobivú sieť viac ako 700 serverov s ohromujúcimi 200 000 IP adresami na 70+ miestach po celom svete. Okrem toho môžete využívať výhody dynamickej funkcie prepínania serverov - niečo, čo môže pomôcť udržať anonymitu vašej online identity.

Do určitej miery je to však zbožné vyhlásenie, pretože ich materská spoločnosť, Golden Frog, je čiastočne americká, a preto sú vystavení krokom, ako je zdieľanie údajov s orgánmi USA a EÚ..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Spoločnosť VyprVPN má právnu právomoc vo Švajčiarsku, pretože jej materská spoločnosť - Golden Frog - je registrovaná v krajine. To im dáva priaznivé miesto, keďže Švajčiarsko je známe svojimi zákonmi o ochrane súkromia. Táto krajina masívne rešpektuje súkromie online a je jednou z mála krajín, ktoré uzákonili zákony o ochrane používateľov a súkromí online. Pokiaľ ide o Švajčiarsko, jeho právne akty o ochrane súkromia spadajú pod švajčiarsky federálny zákon o ochrane údajov (DPA), ako aj nariadenie o ochrane údajov (DPO)..

VyprVPN má pozoruhodnú povesť, pokiaľ ide o jeho kybernetickú bezpečnosť. Služby využívajú trendovú AES-256 CBC, ktorá sa považuje za najbezpečnejšiu a najbezpečnejšiu techniku ​​šifrovania. Šifrovanie sa potom spojí so slávnym overením hash HMAC SHA1 spolu s handshake RSA-2048. K dispozícii je tiež dokonalé tajomstvo vpred, ktoré ponúka výmena kľúčov Diffie-Hellman-2048. HMAC SHA1 je možné upgradovať na HMAC SHA2, aby sa zlepšili jeho bezpečnostné normy; v opačnom prípade však táto bezpečnostná kombinácia zostáva neporušená.

VPN tiež ponúka rôzne bezpečnostné protokoly vrátane protokolu PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN a Chameleon, ktorý je k dispozícii, iba ak si zakúpite program Premium. VyprVPN tiež zaistil ďalšiu úroveň zabezpečenia tým, že ponúka funkciu brány firewall NAT, ktorá blokuje nežiaducu prichádzajúcu komunikáciu do vašej siete..

kompatibilita

Pokiaľ ide o podporované zariadenia a platformy, produkt VyprVPN sa príliš osvedčil. Golden Frog sa podarilo vytvoriť niekoľko klientov pre všetky hlavné platformy, vrátane Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, BlackBerry, Routers, QNAP, Anonabox a Smart TV..

stanovenie ceny

VyprVPN ponúka dve kategórie balíkov, vrátane VyprVPN a VyprVPN Premium. Tieto dva súbory programov poskytujú rôzne funkcie a ceny. Najlepším plánom je ročný produkt VyprVPN Premium, ktorý dosahuje 6,67 dolárov mesačne a účtuje sa každých 12 mesiacov na 80 dolárov. Nezabudnite, že plán VyprVPN Premium vám poskytuje vynikajúce funkcie, ako je päť súčasných pripojení, protokol Chameleon a oblak VyprVPN - zatiaľ čo jeho náprotivok nie je.

Navštívte stránku VyprVPN.com

Záverečné slová

Nie je pochýb o tom, že sieť VPN je kľúčovým nástrojom na bezpečné streamovanie digitálneho obsahu. Výber VPN, ktorý môže ponúknuť správnu rovnováhu medzi rýchlosťou, výkonom a prísnym zabezpečením a ochranou súkromia, je však zložitý. Vyskúšali sme veľa sietí VPN a usadili sme sa na piatich, ktoré ponúkajú najlepšie možnosti streamovania. Uviedli sme tiež nebezpečenstvo streamovania médií bez VPN a poskytuje aspekty, na ktoré sa treba pri výbere VPN zamerať. V opačnom prípade máte možnosť vybrať si z uvedených sietí VPN a vychutnať si streamovanie obsahu vo vysokom rozlíšení bez toho, aby ste sa nechali chytiť medzi porušovaním autorských práv, obmedzením internetových služieb a geoobmedzeniami..

súvisiace:

Najlepšie VPN pre Firestick
Najlepšie VPN pre Kodi
Prečo by ste mali používať VPN
Je používanie VPN legálne a bezpečné?
Ako zvoliť správnu VPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me