Top 5 najlepszych darmowych sieci VPN (2020)

>

Wszyscy lubimy przeglądać internet i prywatność, ale nie wszyscy jesteśmy gotowi zapłacić, aby zabezpieczyć naszą komunikację internetową. Co więc możesz zrobić, jeśli jesteś oszczędnym użytkownikiem Internetu, który lubi także utrzymywać stosunkowo niski profil online? Cóż, korzystanie z darmowego VPN byłoby dobrym początkiem. Przetestowaliśmy najpopularniejsze bezpłatne sieci VPN, aby zapewnić Ci 5 najlepszych darmowych sieci VPN na 2020 r. Kontynuuj czytanie i dowiedz się, jak chronić się online bez konieczności wydawania pieniędzy.


Jak wybrać najlepszy darmowy VPN

Zanim przejdziemy do listy najlepszych bezpłatnych sieci VPN, ważne jest, aby zdefiniować jasne aspekty, na których wybieramy i porównujemy te bezpłatne usługi VPN. Oto trzy największe kategorie, które wzięliśmy pod uwagę przy wyborze najlepszych darmowych VPN:

1. Jak bezpieczne jest to? - Przez lata darmowe VPN były narażone na naruszenia bezpieczeństwa i skandale, a niektóre nazwy, takie jak Hola VPN, były w centrum światowych skandali, które dotknęły setki milionów użytkowników. Tworząc tę ​​listę najlepszych darmowych sieci VPN, wybraliśmy tylko te bezpłatne sieci VPN, które spełniły określone standardy bezpieczeństwa. Wszystkie sieci VPN, które znajdziesz poniżej, są bezpieczne w użyciu i mają określone zestawy funkcji bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli używasz wersji premium.

2. Jakie są ich zasady rejestrowania? - Jest to duża część każdego modelu biznesowego VPN i aspekt, który większość użytkowników VPN przyjmuje za pewnik. Niestety wielu bezpłatnych dostawców VPN korzysta z zaufania klientów i wykorzystuje swoje prywatne dane do zarabiania pieniędzy. Wszystkie darmowe VPN, o których będziemy rozmawiać, mają jasno zdefiniowane T&Cs, co czyni je bezpiecznym wyborem dla tych, którzy szukają polityki zerowego dziennika od swojego dostawcy.

3. Jakie mają funkcje? - Nic dziwnego, że poświęcisz niektóre funkcje, jeśli korzystasz z bezpłatnego VPN w porównaniu do premium. Może to dotyczyć szybkości połączenia, ilości danych, których można użyć, lub określonych funkcji bezpieczeństwa. Wszystkie bezpłatne sieci VPN przedstawione na tej stronie mają podobne funkcje i są odpowiednio uszeregowane.

Uwaga: przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Darmowe VPN są zalecane tylko, jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem VPN i chcesz odblokować niektóre treści ograniczone geograficznie lub zmienić adres IP. Jeśli Twoje wymagania VPN są następujące, musisz poszukać usługi premium VPN.

  • Prywatność na poziomie wojskowym
  • Superszybka prędkość
  • Odblokowywanie Netflix
  • Torrenting / Private Streaming

W tym przewodniku przedstawiłem również najpopularniejsze usługi VPN premium, z których można korzystać bezpłatnie przez pierwsze 30 dni. Moje osobiste zalecenie to ExpressVPN. Używam go na wszystkich moich urządzeniach do strumieniowania, w tym FireStick, Android Box i PC. Oto krótkie spojrzenie na funkcje ExpressVPN:

Polecana historia: 10 powodów, dla których zawsze powinieneś używać VPN

Najlepsze bezpłatne VPN 2020

Bezpłatne sieci VPN to bardzo wygodny i opłacalny sposób zarządzania swoją prywatnością i bezpieczeństwem w Internecie. Ale powinniśmy być szczerzy, rozmawiając na ten temat, ponieważ nie wszystkie darmowe VPN są dobre. Niektóre bezpłatne VPN wykorzystują swoich użytkowników, zbierając informacje i prywatne dane. Dlatego największym kryterium dla tej listy najlepszych darmowych VPN jest to, że wszystkie te darmowe VPN pochodzą od dostawców, którzy oferują zarówno ograniczone bezpłatne usługi, jak i nieograniczone usługi płatne.

Następujące sieci VPN, o których będziemy rozmawiać, są najlepsze, jeśli są używane okazjonalnie, na przykład podczas podróży, korzystania z publicznego hotspotu, ale nie potrzebują stabilnego i szybkiego połączenia. Pamiętaj, że jeśli planujesz regularne korzystanie z VPN, w domu lub w pracy, najlepiej wybrać usługę premium i zapłacić za VPN. Niektóre z tych bezpłatnych sieci VPN oferują bezpłatną usługę na czas nieokreślony, podczas gdy inne obejmują ją jako ofertę ograniczoną czasowo, użytkownicy mogą spróbować przetestować VPN przed zarejestrowaniem się w wersji premium. Biorąc to pod uwagę, oto 5 najlepszych darmowych sieci VPN, z których możesz całkowicie korzystać za darmo.

1. Tarcza Hotspot

najlepsza darmowa usługa VPNHotspot Shield jest obecnie najlepszym darmowym VPN dostępnym online. Dzięki kilkuset milionom użytkowników miesięcznie ta usługa VPN jest również jedną z najpopularniejszych sieci VPN na rynku. Oferuje najwyższą prędkość internetu spośród wszystkich darmowych sieci VPN oraz płynny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Ale to, co sprawia, że ​​Hotspot Shield jest tak popularny, to fakt, że w przeciwieństwie do większości darmowych VPN, faktycznie umożliwiają torrenty i udostępnianie plików P2P bez żadnych ograniczeń.

Co więcej, ich aplikacja zapewnia maksymalną kompatybilność na komputerach PC, urządzeniach z Androidem i iOS. Oczywiście, jak każda darmowa VPN, Hotspot Shield ma kilka wad. Dostawca ma stosunkowo niejasną i wprowadzającą w błąd Politykę prywatności i nie oferuje wsparcia na czacie na żywo, co czyni go niezbyt przyjazną usługą z punktu widzenia klienta.

Usługa ma również płatny plan, który poprawia niektóre funkcje i oferuje bardziej stabilną i niezawodną usługę. Użytkownicy, którzy zdecydują się na aktualizację i przywrócenie wersji premium, mogą korzystać z ponad 2500 serwerów na całym świecie, przez całą dobę wsparcie czatu na żywo i wojskowe szyfrowanie SSL.

Odwiedź Hotspot Shield

2. Windscribe

najlepszy darmowy VPNWindscribe działa doskonale i oferuje dość małą aplikację, która nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa w użyciu, nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usługi VPN. Podobnie jak wcześniej wspomniana osłona Hotspot, jest ona również dostępna w wersji bezpłatnej lub płatnej. Wersja płatna oferuje nieograniczony dostęp do ponad 600 serwerów zlokalizowanych w 50 krajach na całym świecie. Wersja płatna oferuje również specjalne serwery „Windflix”, które są dostępne tylko dla użytkowników, którzy płacą za członkostwo premium.

Ale co zyskujesz dzięki bezpłatnej usłudze Windscribe? Darmowa wersja działa praktycznie na każdej platformie, a ponadto oferuje dodatkowe rozszerzenia dla Chrome, Firefox i Opera. Darmowa wersja ma również miesięczny limit danych 10 GB, co jest dużo w porównaniu z większością darmowych VPN. Umożliwia dostęp do ponad 10 krajów, ale przy niższych prędkościach w porównaniu do wersji premium. Prędkości Internetu podczas korzystania z Windscribe nie zmieniają się bardzo często, choć rzadko przekraczają średnią, co nadal jest dobre dla bezpłatnej usługi VPN.

Odwiedź Windscribe

3. Hide.me

najlepsze darmowe VPNHide.me oferuje bezpłatny pakiet, który jest uosobieniem średniej. Bez spektakularnych aspektów ich bezpłatnej usługi VPN, ale bez żadnych wad i wad, bezpłatna wersja VPN Hide.me jest tak blisko drogi, jak to tylko możliwe. Ma pewne zalety i wady, ale żaden z nich nie jest tak rażący, że sprawi, że podejmiesz decyzję w sprawie tej sieci VPN lub przeciwko niej. Ponieważ oferuje usługę klasy średniej, bezpłatna usługa Hide.me jest dobrym wyborem dla zwykłych użytkowników VPN.

Głównymi zaletami darmowej wersji Hide.me są jej elastyczność i kompatybilność. Ta sieć VPN jest kompatybilna z wieloma różnymi platformami, a także obsługuje długą listę protokołów VPN, dzięki czemu jest bardzo przydatna dla tych, którzy lubią zmieniać swoje usługi i personalizować je w podróży.

Z drugiej strony Hide.me ma również kilka wad, o których powinieneś wiedzieć, jeśli planujesz zarejestrować się u tego dostawcy VPN. Największą wadą darmowej usługi VPN Hide.me jest stosunkowo niski limit danych, który wynosi 2 GB miesięcznie. Oprócz tego prędkości połączeń mogą się różnić i od czasu do czasu występują pewne spadki połączeń.

Odwiedź Hide.me

4. PrivateVPN

najlepsze darmowe VPNPrivateVPN oferuje inny model biznesowy niż inne sieci VPN, o których mówiliśmy powyżej. W przeciwieństwie do wielu dostawców na rynku, PrivateVPN oferuje swoim potencjalnym klientom możliwość przetestowania swoich usług przez 7 dni, całkowicie za darmo. Oznacza to, że chociaż ich usługa VPN jest ograniczona czasowo, pozwalają klientom na korzystanie z usługi bez żadnych ograniczeń w tym okresie.

Ponieważ PrivateVPN nie oferuje ograniczonej bezpłatnej usługi VPN, ale wysokiej jakości usługi VPN przez ograniczony czas, użytkownicy mogą cieszyć się światowej klasy VPN bez wydawania ani grosza. Co wchodzi w skład tej ograniczonej czasowo usługi premium? Przede wszystkim obejmuje ponad 80 serwerów na całym świecie, oferując nieograniczoną przepustowość dla maksymalnej prędkości. Łatwe w użyciu oprogramowanie i do 6 jednoczesnych urządzeń. Wszystko to jest chronione 2048-bitowym szyfrowaniem i ścisłą polityką zerowego logowania. Gdy wypróbujesz bezpłatną wersję testową PrivateVPN, na pewno będziesz chciał nadal jej używać na dłuższą metę.

Oprócz tego bezpłatnego 7-dniowego planu PrivateVPN oferuje również bardzo hojną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz zmienić zdanie, jeśli masz na to ochotę, ale nadal masz szansę korzystania z usługi i wszystkich jej funkcji bez ryzyka.

Odwiedź PrivateVPN

5. ProtonVPN

najlepsze całkowicie darmowe VPNDla użytkowników VPN, którzy cenią sobie elastyczność, ProtonVPN jest najlepszym wyborem spośród wszystkich darmowych VPN, o których mówiliśmy do tej pory. Główną zaletą ProtonVPN w stosunku do wszystkich innych darmowych VPN jest to, że ma nieograniczoną liczbę danych. To fantastyczna okazja, jeśli potrzebujesz trochę więcej do przeglądania Internetu, ale nie chcesz zrobić dodatkowego kroku i kupić płatną usługę VPN. Oznacza to, że możesz potencjalnie korzystać z usługi tak długo, jak chcesz.

Oczywiście wszystko to wiąże się z pewnym kosztem. Prędkości internetowe ProtonVPN nie są imponujące, a co najmniej, a niewielki wybór serwerów online sprawia, że ​​ta VPN jest kiepską opcją dla tych, którzy chcą przeskakiwać między serwerami, aby uzyskać dostęp do treści na całym świecie. Istnieją tylko trzy dostępne kraje, z którymi użytkownicy mogą się łączyć, więc aby uzyskać cokolwiek więcej, musisz wybrać wersję płatną. Podsumowując, biorąc pod uwagę wszystko, ProtonVPN jest bardzo wygodnym, elastycznym i intuicyjnym VPNem, chociaż powolne prędkości przeciągają go w dół i uniemożliwiają mu zajęcie wyższego niż 5 miejsca na naszej liście.

Dlaczego powinieneś uważać na bezpłatne usługi VPN

Z całego serca nie możemy polecić bezpłatnej usługi VPN, ponieważ na ogół mają one znaną reputację robienia pewnych rzeczy, których nie powinni robić. Ponieważ bezpłatne sieci VPN mają niewielką lub żadną motywację do zachowania bezpieczeństwa i prywatności danych, wiele z nich wykorzystuje twoje informacje w celu uzyskania korzyści finansowych. Może to obejmować wszystko, od wstrzykiwania aplikacji do reklam, po zwykłą sprzedaż informacji o najwyższej cenie.

Jeśli wypychanie przychodzi i musisz wybierać spośród wielu bezpłatnych usług VPN, przynajmniej zarejestruj się w usłudze VPN „freemium”, która oferuje zarówno płatne, jak i bezpłatne usługi VPN, dzięki czemu możesz łatwo przejść na płatną, jeśli: jak bezpłatna próbka. Pamiętaj, że nic nie jest naprawdę darmowe, a dotyczy to zwłaszcza tak zwanych „bezpłatnych usług VPN”. Wyżej wymienione bezpłatne VPN są godne zaufania i bezpieczne w użyciu, ale jeśli chcesz całkowicie zabezpieczyć swoją prywatność, zawsze lepiej jest skorzystać z płatnej usługi VPN.

Najlepsze usługi VPN Premium

Oczywiście, jeśli chcesz cieszyć się zwiększonym bezpieczeństwem i bardziej dogłębnymi wrażeniami, zawsze lepiej jest korzystać z płatnej sieci VPN, ponieważ usługi płatne mają pewne funkcje, których nie można znaleźć w bezpłatnych sieciach VPN. Oto trzy najlepsze usługi premium, które zdecydowanie warto rozważyć:

# 1. ExpressVPN

najlepszy VPNMówiąc o płatnej i premium usłudze VPN, ExpressVPN jest tak dobry, jak to tylko możliwe. Jest często opisywany jako najlepszy wszechstronny VPN. Jest to prawdopodobnie najdokładniejszy opis, ponieważ ta sieć VPN naprawdę nie jest w stanie nic zrobić. Wszystko związane z ExpressVPN oddycha jakością. Możesz przesyłać strumieniowo i pobierać wszystko, omijać ograniczenia geograficzne i cieszyć się nieocenzurowaną zawartością z dowolnego z ich serwerów w dowolnym miejscu na Ziemi.

Mając ponad 3000 serwerów w swoim systemie, ExpressVPN jest zoptymalizowany do szybkich połączeń bez ograniczania przepustowości i spadku prędkości. Firma ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i nie podlega żadnym przepisom dotyczącym przechowywania. Oznacza to, że nie przechowują żadnych dzienników aktywności ani dzienników połączeń. ExpressVPN wykorzystuje również bardzo poważny system bezpieczeństwa, który obejmuje 256-bitowe szyfrowanie AES, ochronę przed wyciekiem DNS / IPv6, przełącznik zabicia i dzielone tunelowanie. Ich profesjonalny zespół wsparcia jest dostępny 24 godziny na dobę i zawsze chętny do pomocy w razie jakichkolwiek pytań.

Jako najbardziej renomowany VPN na rynku, ludzie ExpressVPN cieszą się swobodą ustalania własnych cen, niezależnie od konkurencji. Doprowadziło to do uzyskania ponadprzeciętnych cen, co może stanowić przełom dla niektórych użytkowników. Ale mimo tego ExpressVPN jest wart każdego grosza, ponieważ jest to najlepsza obecnie dostępna usługa VPN.

Aby ułatwić użytkownikom, ExpressVPN oferuje obecnie 49% zniżki na swoje roczne plany. Co więcej, wszystkie jego plany zawierają 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, co czyni go tak dobrym jak bezpłatna sieć VPN przez pierwsze 30 dni. Jeśli nie chcesz tego kontynuować, wystarczy wysłać e-mail i poprosić o zwrot pieniędzy. Przetwarzanie zwrotów zajmuje zwykle około 7 dni.

Sprawdź oficjalną stronę ExpressVPN

# 2. NordVPN

nordvpnNordVPN jest jednym z największych ulubionych użytkowników, głównie dlatego, że oferuje bardzo wygodną usługę, wyposażoną we wszystkie niezbędne funkcje, których szuka przeciętny użytkownik VPN. Jest to jedna z niewielu sieci VPN, która potrafi ominąć bloki VPN Netflix, a także okazuje się być bardzo przyjazną usługą do udostępniania plików P2P i torrentowania.

NordVPN ma jedną z największych sieci serwerów z ofertą 5150 serwerów na całym świecie. Ich serwery są rozmieszczone na każdym kontynencie, więc bez względu na to, gdzie jesteś lub jeśli chcesz przesyłać strumieniowo, grać w gry lub pobierać treści, zawsze możesz liczyć na bardzo szybkie i niezawodne połączenie internetowe. Jako jedna z najszybszych sieci VPN na rynku, dzięki NordVPN możesz spodziewać się spadku prędkości o 25% -30% po podłączeniu do pobliskiego serwera.

Nord ma również dość przystępną cenę, zaczynając od zaledwie kilku dolców miesięcznie za plan 3-letni. Bez względu na plan cenowy, który wybierzesz, otrzymasz wszystkie funkcje, w tym wyłącznik awaryjny i wiele opcji protokołu VPN. Wszystko to jest zakończone znakiem 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy zasady, więc nie ma ryzyka utraty pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z NordVPN na koniec miesiąca.

Sprawdź oficjalną stronę NordVPN

# 3. CyberGhost

cyberghost VPNCyberGhost reklamuje się jako kompletne rozwiązanie VPN i nie przecenia ich usług, twierdząc, że tak. CyberGhost jest prawdopodobnie jedną z najbezpieczniejszych sieci VPN, jaką możesz obecnie uzyskać. Ich usługi są wyposażone w szereg funkcji bezpieczeństwa, w tym automatyczny przełącznik zabijania, ochronę przed wyciekiem DNS i IP, 256-bitowe szyfrowanie AES i przejrzystą politykę braku dzienników. Oprócz tego CyberGhost posiada własny program blokujący reklamy, blokujący złośliwe oprogramowanie i blokujący śledzenie online.

Instalowanie i używanie CyberGhost jest tak proste, jak to możliwe. VPN obsługuje systemy Windows, Linux, Mac, Android, iOS i routery. Każdy abonament obejmuje 7 jednoczesnych połączeń i dostęp do ponad 3500 serwerów. CyberGhost zapewnia również imponujące połączenie i oferuje jedną z najszybszych prędkości połączenia ze wszystkich sieci VPN. Ponadto oferują najbardziej korzystne zasady zwrotu pieniędzy, jakie napotkaliśmy, ponieważ użytkownicy mają 45 dni na decyzję, czy są zadowoleni z usługi CyberGhost VPN.

Sprawdź oficjalną stronę CyberGhost

Jest VPN, za który warto zapłacić?

Przy tak wielu sieciach VPN na rynku ważne pytanie brzmi: jakiego rodzaju usługi VPN szukasz. Jeśli szukasz wysokiej jakości sieci VPN, która oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa, wiele lokalizacji serwerów, dobrą obsługę i interfejs, zdecydowanie warto zapłacić za usługę VPN klasy premium. Każda z trzech wyżej wymienionych sieci VPN premium oferuje usługę wartą znacznie więcej niż jej cena. Jeśli chcesz dodać dodatkowy krok bezpieczeństwa i zarejestrować się przy użyciu premium VPN, możesz to zrobić w ciągu kilku minut. I pamiętaj, że większość renomowanych usług VPN oferuje programy zwrotu pieniędzy od 7 do 30 dni, więc możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy, jeśli zmienisz zdanie. Zarejestruj się za pomocą premium VPN i upewnij się, że przez cały czas jesteś bezpieczny i prywatny.

Jeśli masz napięty budżet i nie możesz sobie jeszcze pozwolić na premium VPN, możesz wybrać jedną z najlepszych bezpłatnych VPN, które wymieniłem powyżej. Ale zawsze pamiętaj, że darmowe VPN nie są tak bezpieczne / szybkie, jak byś się spodziewał.

Związane z:

Jak ukryć swój adres IP
Najlepsze sieci VPN dla Amazon FireStick / Fire TV
Najlepsze VPN dla Kodi
Najlepsze VPN do odblokowania Netflix

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me