Top 5 nejlepších VPN pro streamování filmů / televizních pořadů

>

V současné době existuje na trhu desítky VPN. Avšak pouze hrstka z nich je dost dobrá pro online video streaming. V tomto příspěvku zaokrouhlíme nejlepší VPN pro streamování.

nejlepší vpn pro streamováníPři streamování potřebujete VPN, abyste obešli geo-omezení, vyhnuli se omezování ISP a udrželi si své soukromí.

Pokud hledáte neomezený přístup k videoobsahu dostupnému ve službách, jako jsou Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney + atd., Musíte mít VPN. Pokud váš poskytovatel internetových služeb během streamování snižuje rychlost internetu, můžete tomu zabránit pomocí VPN. A co je nejdůležitější, s dalšími vrstvami zabezpečení VPN zajistí, že na webu nezanecháte žádnou digitální stopu a vaše soukromí zůstane nedotčeno..

Záměrem je najít VPN, která to všechno dokáže bez ztráty výkonu. Vzhledem k tomu, že streamování s vysokým rozlišením ve 4K je stále populárnější, je důležité, aby si VPN zachovala značné procento původní rychlosti ISP.

Testovali jsme tuny služeb VPN a vybrali jsme ty, o nichž jsme zjistili, že jsou pro streaming nejvhodnější. Vybral jsem celkem 5 VPN a podrobně budu hovořit o každé VPN. Pokud však spěcháte a potřebujete znát mou nejlepší volbu, je to ExpressVPN. Níže si můžete rychle prohlédnout důležité funkce ExpressVPN:

Jak jsme vybrali nejlepší VPN pro streamování

Vypořádání se s nejlepšími VPN pro streamování vyžaduje podrobnější pohled na výkon jednotlivých VPN. Může to být z hlediska rychlosti, právní příslušnosti, použité bezpečnosti a schopnosti odblokovat různé streamingové weby. Jeho hodnotu za peníze považujeme také za další vnější aspekty, které přímo ovlivňují fungování VPN.

Nabízené rychlosti

Toto je důležitý primární aspekt, který používáme. Ve výchozím nastavení VPN zpomalí rychlost vašeho internetového připojení na základní linii kvůli jeho režijnímu šifrování. Pro každou recenzi VPN používáme nástroj pro testování rychlosti k měření rychlosti stahování, rychlosti nahrávání, latence a dokonce i chvění. Nejlepší VPN pro streamování by měly nabízet přesvědčivé vysoké rychlosti, které vám umožní streamovat obsah HD a bez chyb při přehrávání.

Právní příslušnost

Právní základ provozu dramaticky ovlivňuje, jak dobře VPN dodržuje soukromí svých uživatelů. Nejlepší VPN pro streamování fungují z oblastí, které nejsou spojeny s hromadným sledováním. Zákony o ochraně osobních údajů v dané zemi také fungují ve prospěch sítí VPN umístěných v těchto zemích. Tyto VPN musí mít také zásady no-logs.

Bezpečnostní standardy

Úroveň šifrování také definuje, jak silná je VPN, pokud jde o zabezpečení. Čím pokročilejší je šifrování, tím lepší - a to i v případě, že VPN nabízí vysoký výkon. Silné šifrování snižuje rychlost připojení. Nejlepší VPN pro streamování by však měly poskytovat vynikající bezpečnostní funkce, aniž by to ovlivňovalo jejich výkon.

Kompatibilita

Spolehlivá služba VPN poskytuje širokou škálu specializovaných aplikací, které můžete nainstalovat na všechna oblíbená zařízení. Síť VPN by vám také měla umožnit souběžně zabezpečit značné množství zařízení.

Nejlepší VPN pro streamování

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish
  3. NordVPN
  4. CyberGhost VPN
  5. VyprVPN

Nyní pojďme zjistit o každé VPN trochu více, abyste se mohli rozhodnout, který poskytovatel odpovídá vašim přesným požadavkům.

1. ExpressVPN

expressvpn pro streamováníExpressVPN je číslo jedna nejvýhodnější VPN pro streamovací služby. VPN je známá svými ultrarychlými rychlostmi a nejlepšími standardy šifrování ve své třídě. ExpressVPN je také registrován na Britských Panenských ostrovech, v regionu, který nemá žádné povinné požadavky na zákony o uchovávání dat. To znamená, že je mimo dosah invazivních úřadů, jako jsou například zákony USA a EU o ochraně soukromí. Ostrov proto umožňuje ExpressVPN dodržovat také přísnou politiku nuly - něco, co funguje ve prospěch online streamers.

ExpressVPN nechává své jméno jako „expresní“ služba a jedna z nejspolehlivějších VPN na světě. Je to díky působivé celosvětové síti více než 3000 serverů ve 160+ městech ve více než 94 zemích - a tato čísla se neustále zvyšují. To znamená, že vždy najdete server ExpressVPN poblíž, který nabízí maximální rychlosti streamování v HD.

Soukromí & Bezpečnostní

ExpressVPN používá nerozbitné 256bitové šifrování AES, které je kombinováno jak s handshake RSA-4096, tak s hashovacím klíčem SHA-512 HMAC pro zabezpečení dat. Tato úroveň šifrování je považována za vojenskou úroveň, a proto nejlepší dostupná bezpečnost. Kromě toho ExpressVPN také nabízí další funkce, jako je automatický přepínač zabíjení, DNS s nulovými znalostmi, rozdělení tunelů, nástroj na skrytí IP a mnoho dalších.

Kompatibilita

Služba Britské Panenské ostrovy nabízí širokou škálu kompatibilních platforem a zařízení. To zahrnuje platformy jako Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a Blackberry. Nabízejí také rozšíření pro všechny hlavní prohlížeče jako Chrome, Safari a Firefox. ExpressVPN je také jedinou sítí VPN, která poskytuje vyhrazeného klienta pro směrovače. A konečně, pokud jste prémiovým uživatelem, budete si moci užívat až 3 současných připojení.

Ceny

Naštěstí ExpressVPN nedávno aktualizoval ceny cen svých předplatných plánů - díky nimž byly přiměřeně dostupné. I když ceny zůstávají poněkud vysoké, můžete z jejich vynikajícího poskytování služeb stále těžit. ExpressVPN je také VPN nabitá funkcemi, která vysvětluje logiku, která stojí za jeho stanovováním cen. V současné době vám jejich nejlepší balíček může ušetřit až 49%, pokud půjdete na plán na 12 měsíců. A co víc, bez ohledu na plán, který si vyberete, ExpressVPN vás pokryje 30denní zárukou vrácení peněz bez dotazů.

Navštivte stránku ExpressVPN.com

2. IPVanish

ipvanish vpn pro streamováníIPVanish je vynikající volbou pro streamery díky dokonalé rovnováze vysokých rychlostí a výkonu. To lze přičíst skutečnosti, že VPN zcela vlastní a provozuje své servery - vzácný, působivý výskyt, který lze vidět pouze u dvou dalších sítí VPN v tomto odvětví. Síť VPN se také daří díky pokrytí více než 1700 serverů ve více než 70 zemích po celém světě.

Soukromí & Bezpečnostní

Je smutné, že IPVanish funguje ze Spojených států, kde je registrována, což je něco, co nebrání online soukromí a svobodě. Společnost IPVanish však tvrdí, že dodržuje přísné zásady nulových záznamů a neukládá informace uživatelů. Myslíme si, že VPN nějak našla způsob, jak překonat invazivní zákony na ochranu soukromí z USA. To znamená, že vaše streamovací aktivita nebude vysledována zpět k vám.

VPN také dělá velmi dobře, pokud jde o zabezpečení. Například nabízejí nejlepší šifrování AES-256 ve své třídě ve spojení s šifrovacím klíčem RSA-2048. Kromě toho IPVanish také vydává různé protokoly připojení v závislosti na klientské aplikaci, kterou používáte. Poskytují také více bezpečnostních funkcí, jako je automatický přepínač zabíjení, dělený tunel, dvojitá VPN, DNS&Ochrana proti úniku IPv6, ochrana WiFi, Perfect Forward Secrecy a další.

Kompatibilita

IPVanish je k dispozici na více platformách a zařízeních. To znamená, že jej můžete nainstalovat na Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Chrome OS, Fire TV, Windows Phone a Routers. Kromě toho je VPN velmi štědrá, pokud jde o počet povolených souběžných připojení, protože v jednom balíčku můžete zabezpečit až 10 zařízení.

Ceny

IPVanish nabízí tři placené plány. VPN také provedla masivní změny svých předchozích drahých plánů - nyní nabízí velmi přijatelné ceny. Například jejich nejlepší hodnota, kterou je jednoletý plán, se prodává za 3,25 USD měsíčně, účtuje se každých 12 měsíců 39 USD - ušetří až 73% vašich peněz. Kromě toho na každý zakoupený program máte nárok na 7denní záruku vrácení peněz bez problémů, což je dostačující pro vyzkoušení jejich služeb.

Navštivte IPVanish.com

3. NordVPN

nejlepší vpn pro streamováníNordVPN je špičková a velmi oblíbená síť VPN, která perfektně spolupracuje s většinou streamovacích služeb. Zejména NordVPN má nejrozsáhlejší pokrytí serverem, s více než 5100 servery ve 64+ zemích po celém světě. Toto globální pokrytí znamená, že se můžete vždy připojit k nejlepšímu dostupnému serveru ve vašem okolí, abyste si při streamování mohli užívat vysoké rychlosti.

Soukromí & Bezpečnostní

Společnost NordVPN je v současnosti registrována v Panamě - vzdálené zemi, která se důrazně zasazuje o kybernetickou bezpečnost a svobodu internetu. To znamená, že VPN může dodržovat přísné zásady no-logs. Pokud jde o zabezpečení, NordVPN používá ve svém protokolu OpenVPN kombinaci šifrování DHE-RSA AES-256 SHA. To znamená, že nabízejí RSA-2048, stejně jako ověřovací klíč HMAC SHA2-384, pro zvýšení bezpečnosti. Kromě toho NordVPN také používá 3072bitový klíč Diffie Hellman Exchange (DHE), který je skvělý pro perfektní dopředné tajemství..

Kromě těchto přesvědčivě světových bezpečnostních standardů nabízí VPN také pokročilé funkce ochrany osobních údajů, jako je přepínač zabíjení, CyberSec, dvojitá VPN, zabezpečený DNS, ochrana proti úniku IPv6, Anti-DDoS a Onion přes VPN. Nakonec NordVPN ve svých klientských aplikacích také poskytuje různé protokoly připojení, jako je OpenVPN, IKEv2 / IPSec, PPTP a SSTP..

Kompatibilita

Pokud jde o kompatibilitu zařízení a platformy, VPN založená na Panamě je velmi působivá. Například NordVPN podporuje všechny hlavní platformy, včetně Windows, MacOS, Linux, Chrome OS, Android, iOS, Blackberry a DD-WRT. Nabízejí také rozšíření pro různé prohlížeče, včetně Chrome, Safari a Firefox. NordVPN můžete také nainstalovat na zařízení, jako jsou krabi Kodi, Smart TV a různé herní konzole. Nicméně, pokud vlastníte většinu těchto zařízení, můžete je stále zabezpečit najednou, vzhledem k tomu, že NordVPN umožňuje až 6 současných připojení.

Ceny

NordVPN je jednou z nejlepších VPN, která poskytuje nejlevnější plány předplatného. V současné době poskytují až čtyři balíčky, které nabízejí stejné funkce, ale mají odlišné fakturační cykly. Můžete velmi těžit z jejich nejoblíbenějšího plánu, který se prodává za 3,49 $ měsíčně, který se účtuje 125,54 $ každé tři roky. Tříletý plán vám také ušetří až 70% vašich peněz. Navíc mějte na paměti, že na všechny plány NordVPN se vztahuje třicetidenní záruka vrácení peněz bez potíží.

Navštivte NordVPN.com

4. CyberGhost

nejlepší streamování vpnCyberGhost je další vynikající VPN pro streamování online obsahu. Je to díky jeho pozoruhodné rovnováze rychlosti, účinnosti a prvotřídního soukromí a bezpečnosti. Zejména je CyberGhost registrován a má právní pravomoc v Rumunsku - v regionu, který má velký ohled na soukromí a kybernetickou bezpečnost. CyberGhost také provozuje rozsáhlou síť serverů s více než 5900 servery na 89+ místech po celém světě. To znamená, že se můžete prakticky připojit k jakémukoli regionu na světě a užívat si streamování.

Soukromí a bezpečnost

CyberGhost zajišťuje maximální zabezpečení prostřednictvím svých pokročilých technik, včetně šifrování AES-256, které je spojeno s bitem RSA-2048 bit. Kromě toho CyberGhost nedávno upgradoval z předchozí autentizace hash HMAC MD5 na pokročilý HMAC SHA-2. Udělali to ve snaze vyhovět novým doporučením navrženým auditem OSTIF OpenVPN.

V současné době poskytuje CyberGhost také až tři protokoly, včetně OpenVPN, L2TP a PPTP. Je pozoruhodné, že VPN nepodporuje datované protokoly jako SSH a SSTP. Kromě toho vám CyberGhost také nabízí vzrušující funkce, jako je automatický přepínač zabíjení, ochrana WiFi, split tunneling, dvojitá VPN, stejně jako DNS & Ochrana proti úniku IP.

Kompatibilita

CyberGhost nabízí širokou škálu specializovaných aplikací pro více zařízení a platforem. Můžete získat CyberGhost pro Windows, Android, MacOS, iOS, Chrome OS, Linux, Routery, Raspberry PI, Firestick a všechny hlavní herní konzole. Můžete také současně zabezpečit až 7 zařízení.

Ceny

CyberGhost průběžně aktualizuje své plány předplatného i ceny. Například VPN v současné době rozdává tři balíčky a jejich nejlepším plánem je nabídka Halloweenu, která platí za první rok 33 $, poté každých 12 měsíců 66 $. Mějte na paměti, že CyberGhost vás kryje velkorysou 45denní zárukou vrácení peněz bez rizika.

Navštivte stránku CyberGhostVPN.com

5. VyprVPN

nejlepší vpns pro streamováníVyprVPN je také skvělou volbou pro streamování obsahu, který je rychlý, bezpečný a celosvětově důvěryhodný. Společnost VyprVPN, založená v roce 2009 její mateřskou společností - Golden Frog GmbH -, je švýcarská VPN, která učinila obrovské kroky k tomu, aby se postavila jako globálně důvěryhodná služba, která obhajuje kybernetickou bezpečnost a soukromí online. VyprVPN také provozuje působivou síť více než 700 serverů s ohromujícími 200 000 IP adresami na více než 70 místech po celém světě. Kromě toho můžete také těžit z funkce dynamického přepínání serveru - něco, co může pomoci udržet vaši online identitu anonymně.

Je to však do jisté míry zbožné přání, protože jejich mateřská společnost, Golden Frog, je částečně americká, což je činí předmětem opatření, jako je sdílení údajů s orgány USA a EU..

Soukromí a bezpečnost

VyprVPN má ve Švýcarsku právní jurisdikci, protože její mateřská společnost - Golden Frog - je registrována v zemi. To jim dává příznivé místo, protože Švýcarsko je dobře známé svými zákony na ochranu soukromí. Země má masivní respekt k soukromí na internetu a patří mezi velmi málo zemí, které přijaly zákony o ochraně uživatelů online a soukromí. A pokud jde o Švýcarsko, jeho akty na ochranu soukromí spadají pod švýcarský federální zákon o ochraně údajů (DPA) a nařízení o ochraně údajů (DPO).

VyprVPN má pozoruhodnou pověst, pokud jde o jeho kybernetickou bezpečnost. Služby využívají trendovou AES-256 CBC, která je považována za nejbezpečnější a nerozbitné šifrovací techniku. Šifrování je pak spojeno se slavným ověřením hash HMAC SHA1 spolu s handshake RSA-2048. K dispozici je také perfektní dopředné tajemství, které nabízí výměna klíčů Diffie-Hellman-2048. HMAC SHA1 zůstává upgradovatelný na HMAC SHA2, aby se zlepšily jeho bezpečnostní standardy; v opačném případě zůstává tato kombinace zabezpečení neporažená.

VPN také nabízí různé bezpečnostní protokoly, včetně protokolů PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN a Chameleon, které jsou k dispozici pouze při zakoupení plánu Premium. VyprVPN také zajistil další vrstvu zabezpečení tím, že nabízí funkci brány firewall NAT, která blokuje nežádoucí příchozí přenos do vaší sítě.

Kompatibilita

Pokud jde o podporovaná zařízení a platformy, VyprVPN si vedl dobře. Golden Frog se podařilo vytvořit několik klientů pro všechny hlavní platformy, včetně Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, BlackBerry, Routers, QNAP, Anonabox a Smart TV.

Ceny

VyprVPN nabízí dvě kategorie balíčků, včetně VyprVPN a VyprVPN Premium. Tyto dvě sady plánů poskytují různé funkce a ceny. Nejlepší plán je roční VyprVPN Premium, které platí za 6,67 $ za měsíc a je účtováno na 80 USD každých 12 měsíců. Nezapomeňte, že plán VyprVPN Premium vám poskytuje vynikající funkce, jako je pět současných připojení, protokol Chameleon a cloud cloudu VyprVPN - zatímco jeho protějšek není.

Navštivte VyprVPN.com

Závěrečná slova

Není pochyb o tom, že VPN je klíčovým nástrojem pro bezpečné streamování digitálního obsahu. Výběr VPN, který může nabídnout správnou rovnováhu mezi rychlostí, výkonem a přísným zabezpečením a ochranou soukromí, je však složitý. Vyzkoušeli jsme mnoho sítí VPN a usadili jsme se na těch pěti, které nabízejí nejlepší možnosti streamování. Uvádíme také nebezpečí streamování médií bez VPN a poskytuje aspekty, na které je třeba se při výběru VPN dívat. V opačném případě máte svobodu vybrat si z uvedených sítí VPN a vychutnat si streamování obsahu HD, aniž byste se nechali chytit mezi porušováním autorských práv, škrtením poskytovatele internetových služeb a geo-omezeními..

Příbuzný:

Nejlepší VPN pro Firestick
Nejlepší VPN pro Kodi
Proč byste měli používat VPN
Je používání VPN legální a bezpečné?
Jak vybrat správnou VPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me