Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)

>

Tā kā interneta lietotāju skaits strauji palielinās, palielinās arī risks nokļūt pikšķerēšanas vietnē vai nedrošos domēnos. Nedrošas interneta sērfošanas sekas ir tik nopietnas, ka jūs varētu nonākt arī identitātes zādzības upurā, vienkārši atklājot savu vārdu, e-pasta ID, vecumu un tālruņa numuru! Tādējādi katrai vietnei, kas pieprasa šādu informāciju, vajadzētu būt uzticamai vietnei, bet kā to izdomāt? Virtuālā pasaule ir pilna ar slazdiem un kļūmēm, un nav pilnīgas garantijas zināt, kas ir drošs un kas nav. Jūs varētu lejupielādēt nekaitīgu vīrusu video vai kādu slavenu šovu jaunāko sezonu, un jūs varētu atvērt neaizsargātības vārtus. Tie, kas jau sen ir atraduši internetu, zinātu, ka VPN, iespējams, ir drošākais veids, kā veikt anonīmu datu pārsūtīšanu internetā. Bet pat labākie no mums kādā brīdī varbūt ir domājuši ir VPN likumīgi? Un vēl svarīgāk, ir drošs VPN kā mēs to uzskatām?

Noskaidrosim.

Kas ir VPN?

Pirms mēs apspriežam jautājumu “ir droši VPN?Labāk izprotam, kas patiesībā ir VPN. Lai to vienkāršotu, VPN (vai virtuālais privātais tīkls) ir programmatūra, kuru izmanto, lai paliktu anonīma internetā, tā ir īpaši noderīga, pasargājot lietotāju no sava interneta pakalpojumu sniedzēja vai pat valdības. Šī tunelēšanas programmatūra piestiprina jūsu tīklu, izmantojot virkni serveru visā pasaulē, tāpēc mitināšanas vietne nav precīza attiecībā uz jūsu faktisko un precīzo atrašanās vietu. Jūsu IP adrese ir unikāls jūsu virtuālās klātbūtnes ID, un VPN slēps jūsu IP adresi, lai jūs principā varētu uzņemties jaunu un nezināmu identitāti.

Dažās vietnēs ir noteikti ģeogrāfiski bloki, kuros tīmekļa saturam var būt piekļuve tikai tiem, kas atrodas noteiktā kontinentā, valstī vai apvidū. VPN var apiet šo ierobežojumu, ļaujot piekļūt jebkurai ģeogrāfiskai vietai. Piemēram, ja kāds saturs ir pieejams tikai interneta lietotājiem, kas dzīvo ASV, un tas ir bloķēts skatīšanai Indijā, varat efektīvi izmantot VPN, lai viltotu vietni, uzskatot, ka izmantojat interneta savienojumu ASV.

Apmaksāti un neapmaksāti VPN pakalpojumi ir pieejami internetā. Viņiem ir vairāki serveri, kas atrodas lielākajā daļā valstu, lai ļautu savam lietotājam krāpt savu tīklu kā vietējo interneta savienojumu, izmantojot maršruta maiņu, izmantojot šos pieejamos serverus. Apmaksātie VPN pakalpojumu sniedzēji iekasē nominālo maksu, kas var atšķirties no stundas līdz gada paketei. Bezmaksas VPN maksa varētu būt daudz lielāka nekā samaksātā maksa par VPN pakalpojumiem. Protams, ir daži uzticami pakalpojumu sniedzēji, bet ir arī negodīgi pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto jūsu personiskos datus un izdara uz tiem kompromisus, nevis “bezmaksas” pakalpojumus. Par to mēs runāsim turpmākajās sadaļās.

ir vpns nelikumīgi

Vai VPN ir nelikumīgi?

Tātad, kā mēs jau minējām iepriekš, VPN var izmantot, lai izvairītos no valdības izsekošanas, protams, tas izraisītu jautājumu: ir VPN likumīgi? Atbilde uz šo jautājumu ir drīzāk specifiska valstij, taču tā būtu vispārīgāka . VPN nav nelikumīgi. Tomēr visā pasaulē tas tā nav, jo dažās valstīs VPN tiek pasludināti par nelikumīgiem (vairāk par to vēlāk). Kaut arī vairumā valstu VPN var būt likumīgi, pats par sevi saprotams, ka tādu nelegālu darbību veikšana, izmantojot VPN, piemēram, vīrusu izplatīšana, narkotiku un / vai autortiesību materiālu pārdošana, tomēr var likt jums būt atbildīgam par jebkuru tiesisku darbību.

Tādās valstīs kā Lielbritānija, ASV un Kanāda ir atļauts izmantot VPN. Tomēr VPN pakalpojumu sniedzējiem ir jāievēro vadlīnijas, kuras izstrādājušas tās konkrētās valsts pārvaldes iestādes, kurā ir reģistrēta viņu organizācija.

Lielākā daļa valstu atzīst VPN likumīgu izmantošanu, jo tai ir dažas izteiktas priekšrocības, piemēram:

VPN piedāvā drošību

Šī drošība ir ierobežota ne tikai ar jebkuru izlases veida interneta lietotāju, bet arī uz lielām korporācijām un valdības organizācijām. VPN tiek izmantoti kā aizsardzības līnija slepenu datu un intelektuālā īpašuma aizsardzībai. Pat banku vidē tiek izmantoti VPN, lai darbiniekam nodrošinātu piekļuvi viņa darba vietai, kad viņš strādā no mājām..

VPN piedāvā anonimitāti

Pašlaik anonimitāte un privātums ir katras personas vislielākās bažas. Neatkarīgi no tā, vai viņiem šķiet, ka valdība tos uzrauga, vai arī viņi vienkārši vēlas izvairīties no mērķtiecīgu reklāmu ķetnām, arvien vairāk cilvēku izmanto VPN, lai droši nodrošinātu savienojumus. Izmantojot VPN, pat jūsu VoIP zvanus nevar izsekot vai uzraudzīt.

Šie plusi atsver galvenos mīnusus, lietojot VPN, padarot to par likumīgu lielākajā daļā valstu. Šeit ir vairāk iemeslu, kāpēc jums nepieciešams VPN.

Vai ir nelikumīgi izmantot VPN Netflix??

Tīmekļa satura ģeogrāfiskās bloķēšanas pieminēšana izraisa pirmās šaubas, vai ir nelikumīgi izmantot VPN Netflix? Netflix, iespējams, ir lielākais un populārākais tiešsaistes straumēšanas pakalpojums, taču lietotāji ārpus ASV pamanīs ierobežotu bibliotēku, kas salīdzina ar Netflix US bagātīgo saturu. VPN izmantošana, lai piekļūtu šim resursam, varētu būt Netflix lietošanas noteikumu pārkāpums, saskaņā ar kuriem uzņēmumam ir tiesības ierobežot saturu, pamatojoties uz lietotāja ģeogrāfisko atrašanās vietu. Neskatoties uz to, tas nebūtu uzskatāms par autortiesību pārkāpumu, jo lietotājs joprojām izmantos Netflix, lai piekļūtu viņu pakalpojumiem.

Neatkarīgi no šī Pakalpojuma noteikumu pārkāpuma, šķiet, ka nav citu likumu, kas tiktu ignorēti, ja VPN jūsu valstī ir likumīgi. Tas tiek uzskatīts, ja jūsu valstī nav arī likumu, kas aizliegtu jebkādu ģeoloģisku vai kontinentālu ierobežojumu apiešanu saturam. Piekļuve Netflix informācijai caur VPN, lai komerciāli izmantotu viņu saturu, noteikti varētu nonākt tiesiskā ķeksī. Turklāt, paturiet prātā, ka, ja Netflix pieķer jūs, izmantojot viņu pakalpojumus, izmantojot VPN, viņiem ir visas tiesības aizliegt jums izmantot viņu pakalpojumus. Īsumā, ir pilnīgi likumīgi izmantot VPN Netflix, nebaidoties no jebkādas civiltiesiskas vai kriminālas ietekmes, ja vien jūs nelietojat ļaunprātīgi izmantoto piekļuvi. Kaut arī daži VPN tīkli var būt šausmīgi lēni, padarot to gandrīz neiespējamu straumēt video saturu, tāpēc tas var pat nebūt laika un pūļu vērts.

Vai ir nelikumīgi izmantot VPN skolās??

Skolas regulē likumi, nevis likumi. Kamēr valsts piešķir VPN izmantošanas likumību, tā automātiski kļūst likumīga pat skolās. Iekšējie noteikumi un politika, ko ievēro skolas, dažādās skolās ir atšķirīgi. Tas ir atkarīgs arī no satura, kam piekļūst caur VPN. Ja skola uzskata par nepareizu izmantot VPN, tad jums rodas problēmas ar skolas administrāciju. Piekļuve nekaitīgai vietnei var vienkārši izraisīt nelielu plaukstas plaukstas sabrukšanu, bet nokļūšana interneta tumšajā pusē, izmantojot VPN, var izraisīt izraidīšanu vai aizturēšanu. Sods ir saskaņā ar noteikuma izpildes nopietnību. Bet plašākā perspektīvā VPN izmantošana skolā nevarētu piesaistīt nekādas tiesiskas darbības, kamēr VPN ir likumīgi visā valstī.

Valstis, kurās VPN ir nelikumīgs

Tāpat kā minēts iepriekš, vairums valstu atļauj izmantot VPN, bet dažas ir pret to paredzējušas stingrus likumus. Tātad šeit ir valstis, kuras ir vai nu aizliedzušas, vai arī regulē VPN pakalpojumus.

Valstis, kurās VPN ir nelikumīgs

Krievija

Ir labi zināms fakts, ka Krievijas valdība pārvalda spēcīgu uzraudzības sistēmu. Tādējādi, pats par sevi saprotams, jebkura tehnoloģija, kas piedāvā anonimitāti, piemēram, VPN, starpniekserveri, Tor utt., Tika aizliegta un valdības uzskatīta par nelikumīgu. Šī darbība nodrošina arī to, ka iedzīvotāji nevar piekļūt tīmekļa saturam, kuru valdība nevēlas atļaut.

Ķīna

Ķīnā VPN lietošana ir nelikumīga. Ķīnas valdība pamatā izseko visām darbībām tiešsaistē un kontrolē, cenzē un regulē tīmekļa saturu, kam pilsoņi var piekļūt. Lai arī teorētiski valstī ir reģistrēti VPN pakalpojumu sniedzēji, taču praksē viņiem ir jāatbilst stingram un stingram pamatnostādņu kopumam, ko noteikusi valdība. Tas būtībā sabojā visu VPN lietošanas mērķi. Turklāt daži Ķīnas reģioni pilnībā bloķē VPN izmantošanu neatkarīgi no pakalpojumu sniedzēja.

Baltkrievija

Pēc. Vadītāju veiktajām darbībām VPN aizliegtas valstis, Krievija un Ķīna, Baltkrievija arī aizliedza VPN un Tor pakalpojumus, kas piedāvā zināmu anonimitāti. Baltkrievijas interneta pakalpojumu sniedzējiem ir jāpārbauda ikdienas aizliegto pakalpojumu saraksts. Šo sarakstu izdod valdības aģentūra.

Irāka

Kopš ISIS atjaunošanās Irāka ir bijusi teroristu darbību karstais punkts. Tādējādi, lai izsekotu katru interneta darbību un uzraudzītu katru interneta lietotāju, VPN ir pilnībā aizliegts. Kaut arī šī rīcība var šķist nepieciešama teroristu aizliegšanai, valsts pilsoņiem ir jādara kompromisi viņu drošības un privātuma jomā. Interesanti, ka valdībai un valdības organizācijām nav īpašas prasmes VPN izmantošanā.

Omāna

Omāna aktīvi darbojas cenzūrā, un tāpēc nav pārsteigums, ka, izņemot tradicionālos plašsaziņas līdzekļus, tiek regulēta arī piekļuve internetam. Tādējādi, lai uzturētu cietoksni, Omānā ir aizliegts VPN.

Turcija

Turcija ir mēģinājusi aizliegt visām sociālo mediju platformām un visiem piekļuves veidiem tām piekļūt. Tādējādi Turcijas valdība ir bloķējusi vairākas citas vietnes, kurās ietilpst VPN sniedzēji.

Apvienotie Arābu Emirāti

AAE uzliek lielu naudas sodu tiem, kas izmanto VPN. Soda summa var pieaugt līdz USD 575 800. Tas ir tāpēc, ka valdība vēlas atbalstīt telekomunikāciju nozares. Šīs nozares cieš lielus zaudējumus VoIP pakalpojumu dēļ, kas samazina peļņas normu.

Saūda Arābija

Saūda Arābija ir liecinieks īpašam scenārijam, kurā VPN izmantošana ir likumīga, bet valdības iestādes ir bloķējušas gandrīz 4 00 000 vietņu. Gluži kā AAE, valsts bija arī bloķējusi VoIP pakalpojumus, lai palielinātu viņu telekomunikāciju nozari. Pēc tam saūdi sāka izmantot VPN, lai piekļūtu šiem pakalpojumiem. Par laimi, līdz ar VoIP pacelšanas aizliegumu, galu galā VPN lietošana var nebūt vajadzīga.

Tādas valstis kā Ziemeļkoreja, Irāna un Turkmenistāna ierobežo VPN izmantošanu saskaņā ar vispārējo interneta cenzūru un ierobežo piekļuvi internetam, taču tām ir arī daži apstiprināti VPN pakalpojumu sniedzēji, kas var piedāvāt šo pakalpojumu. Turklāt šis valstu saraksts nav izsmeļošs, jo likumi, kas pārvalda valsti, ir diezgan dinamiski un var pastāvīgi mainīties. Tātad lietotājiem ieteicams pārliecināties par vietējiem likumiem. 

Vai VPN ir droši lietojami?

VPN noteikti ir drošāki nekā starpniekserveru izmantošana, jo tas ietver datu šifrēšanu, kas var aizsargāt jūsu informāciju. Raugoties uz priekšu, ideja par VPN izmantošanu pastiprinātai drošībai, anonimitātei un privātumam var šķist ideāla situācija, bet tā nāk ar taisnīgu slazdu daļu.

Runājot par piekļuvi bezmaksas VPN, ir svarīgi saprast, ka nekas nekad nav pilnīgi “bezmaksas”. VPN pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā pakalpojumus bez maksas, faktiski var ļaut ļaunprātīgām trešajām personām vākt jūsu personas datus. Viņi var pat dot piekļuvi jūsu interneta savienojumam, izmantojot negodīgus subjektus, kas var veikt nelikumīgas darbības. Daži VPN pakalpojumu sniedzēji, kas tirgo savus izstrādājumus bez maksas, varētu izsekot un uzturēt jūsu IP adreses un interneta lietošanas vēstures ierakstus. Šos personiskos ierakstus ar visu jūsu informāciju varētu pārdot interneta tumšajā pusē. Salīdzinot ar to, apmaksāti VPN var šķist pievilcīgāka iespēja izmantot šos pakalpojumus.

Pirms izvēlēties vislabāko VPN, apsveriet dažus faktorus, piemēram, savienojuma ātrumu, serveru skaitu, protokolus, konfidencialitātes politiku un klientu atbalstu. Šie faktori kontrolēs jūsu vispārējo pieredzi, izmantojot viņu pakalpojumus. Tādējādi jūs varat pieņemt apzinātu lēmumu, pārbaudot šos parametrus. Pirms iegādājaties kādu no viņu lielākajām pakotnēm, jūs pat varat izmēģināt VPN pakalpojumu sniedzēju, izmantojot 30 dienu izmēģinājumu ar naudas atdošanas garantiju. Izvēlieties VPN, kas ir aprīkots ar “nogalināšanas slēdzi”, kas bloķētu visu piekļuvi internetam, ja savienojums nav šifrēts. Tikai tāpēc, ka par pakalpojumu tiek maksāts, tas nozīmē, ka jums ir jābūt pilnībā aizsargātam. VPN var kļūt par kļūdu un hakeru upuri, kas varētu padarīt jūsu datus neaizsargātus. Kaut arī šie pārkāpumi ir reti, labāk ir sagatavoties, nevis piedot.

Lai arī var šķist pārliecinoši zināt, ka VPN pakalpojumu sniedzējiem ir jāpievienojas vadlīniju sarakstam un jāuztur stingra politika, tomēr satraucoši ir tas, ka šos likumus nosaka valsts, kurā atrodas organizācija. Tādējādi neērti VPN pakalpojumu sniedzēji veic darbības valstīs, kurās šo atbilstības noteikumu vai nu trūkst, vai arī tie ir pārāk vāji. Tādā veidā viņi var likties par nepilnīgu vai neesošu likumu un tomēr izrādīties likumīgs bizness. Tāpēc ir svarīgi apsvērt sava VPN nodrošinātāja atrašanās vietu, lai novērtētu, cik stingri viņi ievēro konfidencialitātes politikas.

Kurš VPN man vajadzētu pirkt?

Tagad, kad esat informēts par VPN juridisko statusu savā valstī, jums varētu rasties jautājums, kurš VPN ir labākais ātruma un drošības ziņā. Lai atbildētu uz jūsu jautājumu, es līdz šim esmu izmēģinājis vairāk nekā 10 VPN pakalpojumu sniedzējus un atklāju, ka ExpressVPN ir ātrākais VPN nozarē. Tas ir nedaudz dārgi, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, taču tas ir katra santīma vērts. Zemāk ir tabula ar 5 labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kurus varat apsvērt, lai paslēptu tiešsaistes aktivitātes.

Iesniegts zem: VPN

Meklēt šajā vietnē

Populārākie VPN

Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)expressvpn sānjoslaVai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)30 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet ExpressVPNLasiet pārskatu
ipvanish sānjoslaVai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet IPVanishRead pārskatu
nordvpn sānjoslaVai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)Vai VPN ir likumīgi un droši lietojami? (Tas ir atkarīgs no)7 dienu naudas atdošanas garantijaApmeklējiet NordVPN

Izlikt saturu

 • 1 Kas ir VPN?
 • 2 Vai VPN ir nelikumīgi?
  • 2.1. VPN piedāvā drošību
  • 2.2. VPN piedāvā anonimitāti
 • 3 Vai VPN lietošana Netflix ir nelikumīga??
 • 4 Vai VPN lietošana skolās ir nelikumīga??
 • 5 valstis, kur VPN ir nelikumīgs
  • 5.1 Krievija
  • 5.2 Ķīna
  • 5.3 Baltkrievija
  • 5.4 Irāka
  • 5.5 Omāna
  • 5.6 Turcija
  • 5.7 Apvienotie Arābu Emirāti
  • 5.8 Saūda Arābija
 • 6 Vai VPN ir droši lietojami?
 • 7 Kurus VPN vajadzētu pirkt?
 • 8 Secinājums

Tendences ceļveži

 1. Labākais FireStick VPN
 2. Kā Jailbreak FireStick
 3. Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
 4. Labākie Kodi papildinājumi
 5. Labākie Kodi būvē
 6. Labākās FireStick lietotnes
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. Exodus Redux Addon
 10. Labākās Torrent vietnes

Jaunākās publikācijas

 • 8 labākās izstāžu kastes alternatīvas (2020. gads)
 • Kā ieslodzīt FireStick (2020. gada februāris)
 • Labākās Kodi būves (atjaunināta 2020. gada februārim)
 • Labākie Kodi papildinājumi, lai uzvarētu visā pasaulē [2020]
 • Kā instalēt reālu Debrid tikai filmas Kodi Addon

Atteikšanās - Autortiesību satura straumēšana vai lejupielāde ir nelikumīga.

FireStickTricks.com nekādā veidā nepieļauj, neveicina un neveicina Kodi, Fire Stick vai mūsu ceļvežu nelegālu izmantošanu. Lietotāji ir atbildīgi par savu rīcību. Izlasiet visu mūsu atrunu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me