آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)

>

با افزایش نمایی کاربران اینترنت ، خطر ورود به وب سایت فیشینگ یا دامنه های ناامن نیز افزایش می یابد. عواقب گشت و گذار در اینترنت ناامن آنقدر جدی است که می توانید با آشکار کردن نام ، شناسه ایمیل ، سن و شماره تلفن خود ، سرقت از هویت نیز در معرض سرقت قرار بگیرید! بنابراین ، هر وب سایتی که چنین جزئیاتی را درخواست می کند باید یک وب سایت قابل اعتماد باشد اما چگونه می توان از این طریق پی برد؟ دنیای مجازی مملو از تله ها و مشکلات است و اطمینان از اطمینان از امنیت و عدم وجود اطمینان کامل وجود ندارد. شما می توانید یک فیلم ویروسی بی ضرر یا آخرین فصل نمایش مشهور را بارگیری کنید و می تواند دروازه آسیب پذیری را باز کند. کسانی که مدتهاست در اینترنت بوده اند می دانند که VPN ها احتمالاً امن ترین راه برای انتقال داده های ناشناس در اینترنت هستند. اما حتی بهترین های ما ، در بعضی از مواقع ، ممکن است تعجب کرده باشند VPN قانونی هستند? و مهمتر از همه, امن VPN است به نظر ما?

بیایید.

VPN چیست؟?

قبل از اینکه در مورد این سوال بحث کنیمVPN ها امن هستند?"بگذارید درک بهتری از واقعیت VPN داشته باشیم. برای ساده تر کردن آن ، VPN (یا شبکه خصوصی مجازی) نرم افزاری است که شخص برای ناشناس ماندن در اینترنت از آن استفاده می کند ، به ویژه در محافظت از کاربر از ارائه دهنده خدمات اینترنتی یا حتی دولت بسیار مفید است. این نرم افزارهای تونلینگ شبکه شما را از طریق یک سری از سرورها در سراسر جهان متصل می کنند ، بنابراین وب سایت میزبان با توجه به موقعیت واقعی و دقیق شما سرسخت است. آدرس IP شما یک شناسه منحصر به فرد برای حضور مجازی شماست و یک VPN آدرس IP شما را پنهان می کند تا بتوانید اساساً هویت جدید و ناشناخته ای بدست آورید.

برخی وب سایت های خاص بلوک های جغرافیایی را تحمیل می کنند که در آن محتوای وب فقط برای افراد حاضر در یک قاره ، کشور و یا محل خاص قابل دسترسی است. یک VPN می تواند از این محدودیت عبور کند و اجازه دسترسی به هر مکان جغرافیایی را می دهد. به عنوان مثال ، اگر برخی از مطالب فقط برای کاربران اینترنت ساکن ایالات متحده در دسترس است و برای مشاهده در هند مسدود شده است ، می توانید به طور موثری از یک VPN برای فریب وب سایت استفاده کنید تا به این باور برسید که از اتصال اینترنتی در ایالات متحده استفاده می کنید..

خدمات VPN با پرداخت و پرداخت نشده در اینترنت موجود است. آنها دارای چندین سرور در اکثر کشورها هستند تا کاربر خود را قادر به فریب شبکه خود به عنوان اتصالات اینترنتی محلی از طریق تغییر مسیر با استفاده از این سرورهای موجود کند. ارائه دهندگان خدمات پرداخت شده VPN مبلغی اسمی را پرداخت می کنند که می تواند از بسته های ساعتی تا سالانه متغیر باشد. VPN های رایگان می توانند با هزینه ای بسیار بیشتر از هزینه خدمات VPN پرداخت شده به دست بیایند. البته ، برخی از ارائه دهندگان خدمات قابل اعتماد وجود دارند ، اما همچنین افرادی سرکش وجود دارند که به جای سرویس های "رایگان" از داده های شخصی شما سوء استفاده و سازش می کنند. ما در بخش های بعدی در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

vpns غیرقانونی هستند

آیا VPN غیرقانونی است?

بنابراین همانطور که در بالا گفتیم ، از VPN ها می توان برای جلوگیری از ردیابی دولت استفاده کرد ، طبیعتاً این سؤال را ایجاد می کند: VPN قانونی هستند? جواب این سؤال کاملاً مخصوص کشور است ، اما یک پاسخ عمومی تر است آره. VPN غیرقانونی نیست. با این حال ، این مورد در سراسر جهان وجود ندارد زیرا VPN ها در بعضی از کشورها غیرقانونی اعلام می شوند (بعداً درباره این مورد). حتی اگر VPN ها ممکن است در اکثر کشورها قانونی باشند ، ناگفته پیداست که انجام فعالیت های غیرقانونی از طریق VPN ها مانند انتشار ویروس ها ، فروش مواد مخدر و / یا مواد کپی رایت هنوز می تواند شما را مسئول هرگونه اقدام حقوقی قرار دهد..

کشورهایی مانند انگلیس ، ایالات متحده و کانادا استفاده از VPN را مجاز می دانند. با این حال ، ارائه دهندگان خدمات VPN باید دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات حاکم بر آن کشور خاص که در آن سازمان آنها ثبت شده است را رعایت کنند..

اکثر کشورها استفاده قانونی از VPN ها را می پذیرند ، زیرا مزایای مشخصی دارد:

VPN ها امنیت ارائه می دهند

این امنیت فقط به هیچ کاربر تصادفی اینترنتی محدود نمی شود بلکه به شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی نیز گسترش می یابد. VPN ها به عنوان یک خط دفاع برای محافظت از داده های حساس و مالکیت معنوی استفاده می شوند. حتی محیط بانکی از شبکه های VPN برای دسترسی به کارمند به محل کار خود در هنگام کار از خانه استفاده می کند..

VPN ها ناشناسي را ارائه مي دهند

در زمان های فعلی ، ناشناس ماندن و حفظ حریم خصوصی ترین نگرانی های هر فرد است. این که آیا احساس می کنند تحت کنترل دولت هستند یا به سادگی مایل به فرار از چنگال تبلیغات هدفمند هستند ، تعداد بیشتری از افراد از VPN استفاده می کنند تا با اطمینان از اتصالات خود استفاده کنند. با استفاده از VPN ، حتی تماس های VoIP شما نمی توانند ردیابی یا نظارت شوند.

این جوانب مثبت بیشتر از موارد منفی استفاده از VPN است و این امر را در بیشتر کشورها قانونی می کند. در اینجا دلایل بیشتری برای نیاز به VPN وجود دارد.

آیا استفاده از VPN برای Netflix غیرقانونی است؟?

ذکر محتوای وب قفل جغرافیایی اولین شک را برانگیخته است, آیا استفاده از VPN برای Netflix غیرقانونی است؟? Netflix ممکن است بزرگترین و پرطرفدارترین سرویس پخش آنلاین باشد اما کاربران خارج از ایالات متحده متوجه یک کتابخانه محدود می شوند که نسبت به محتوای غنی موجود در Netflix ایالات متحده بی توجه است. استفاده از VPN برای دستیابی به این منبع می تواند نقض شرایط استفاده Netflix باشد ، که می گوید این شرکت حق دارد محتوا را بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر محدود کند. با وجود این ، این امر نقض کپی رایت نیست زیرا کاربر هنوز هم برای دسترسی به خدمات خود از Netflix استفاده می کند.

جدای از این نقض شرایط خدمات ، به نظر می رسد در صورت قانونی بودن VPN در کشور شما ، هیچ قانونی دیگر وجود ندارد. این در صورتی است که کشور شما نیز هیچ قانونی علیه دور زدن محدودیت های زمین شناسی یا قاره ای که بر یک محتوا اعمال شده باشد ، ندارد. همچنین دسترسی به اطلاعات Netflix از طریق VPN برای استفاده تجاری از محتوای آنها می تواند قطعاً شما را درگیر درگیری قانونی کند. علاوه بر این ، این را بخاطر بسپار که اگر Netflix شما را از استفاده از خدمات آنها از طریق VPN توجیه می کند ، آنها این حق را دارند که شما را از استفاده از خدماتشان منع کنند. به طور خلاصه ، استفاده از VPN برای Netflix کاملاً قانونی است ، مگر اینکه از دسترسی به دست آمده سوء استفاده نکنید. اگرچه ، برخی از شبکه های VPN می توانند بسیار کند عمل کنند و آن را در کنار جریان محتوای ویدیو غیرممکن بدانند ، حتی ممکن است ارزش وقت و تلاش را نداشته باشد..

آیا استفاده از VPN در مدارس غیرقانونی است?

مدارس طبق قوانین اداره می شوند و نه قوانین. تا زمانی که یک کشور به استفاده از VPN قانونی بدهد ، حتی به طور خودکار در مدارس قانونی می شود. قوانین و سیاستهای داخلی پیروی از مدارس از مدارس به مدرسه متفاوت است. همچنین بستگی به محتوای دسترسی به VPN دارد. اگر مدرسه استفاده از VPN را نادرست تشخیص داده است ، در این صورت با مسئولین مدرسه دچار مشکل می شوید. دسترسی به یک وب سایت بی ضرر ممکن است به سادگی باعث سیلی زدن به مچ دست شود اما رسیدن به قسمت تاریک اینترنت با استفاده از VPN می تواند منجر به اخراج یا بازداشت شود. مجازات مطابق با شدت اجرای قانون است. اما از دید بزرگتر ، استفاده از VPN در مدرسه نمی تواند تا زمانی که VPN ها در کل کشور قانونی باشند ، نمی توانند هیچ اقدامی قانونی را جلب کنند..

کشورهایی که VPN غیرقانونی است

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، اکثر کشورها اجازه استفاده از VPN را می دهند اما برخی از آنها قوانین سختگیرانه علیه آن وضع کرده اند. بنابراین در اینجا کشورهایی هستند که خدمات VPN را ممنوع کرده یا تنظیم کرده اند.

کشورهایی که VPN غیرقانونی است

روسیه

این یک واقعیت شناخته شده است که دولت روسیه یک سیستم نظارت محکم را کنترل می کند. بنابراین ، نیازی به گفتن نیست ، هر فناوری که ناشناس بودن را ارائه دهد ، مانند VPN ، پراکسی ، Tor و غیره ، توسط دولت ممنوع شده و غیرقانونی در نظر گرفته شده است. این اقدام همچنین تضمین می کند که شهروندان به محتوای وب دسترسی ندارند که دولت مایل به اجازه آن نیست.

چین

استفاده از VPN در چین غیرقانونی است. دولت چین اساساً تمام فعالیت های آنلاین و کنترل ها ، سانسورها و تنظیم محتوای وب را که شهروندان می توانند دسترسی داشته باشند ، ردیابی می کند. اگرچه ، از نظر تئوری ، کشور ارائه دهندگان خدمات VPN را به ثبت رسانده است ، اما در عمل ، آنها باید با مجموعه ای از دستورالعمل های دقیق و سفت و سخت که توسط دولت اعمال شده است مطابقت داشته باشند. این در اصل هدف اصلی استفاده از VPN ها را در وهله اول شکست می دهد. علاوه بر این ، مناطق خاصی از چین استفاده از VPN را صرف نظر از ارائه دهنده مسدود می کنند.

بلاروس

به دنبال اقدامات انجام شده توسط رهبران VPN کشورها را ممنوع کرد, روسیه و چین ، بلاروس همچنین سرویس های VPN و Tor را که مقداری ناشناسیت ارائه می دهند ممنوع اعلام کرد. ارائه دهندگان خدمات اینترنت بلاروس مجبورند با لیست روزانه خدماتی که ممنوع اعلام شده است ، چک لیست کنند. این لیست توسط سازمان دولتی صادر می شود.

عراق

عراق از زمان زنده شدن داعش ، کانون فعالیتهای تروریستی بوده است. بنابراین ، برای ردیابی هر فعالیت اینترنتی و نظارت بر هر کاربر اینترنت ، VPN کاملاً ممنوع شده است. در حالی که ممکن است این اقدام برای ممنوعیت تروریست ها ضروری به نظر برسد ، شهروندان کشور باید برای امنیت و حفظ حریم شخصی خود سازش کنند. جالب اینجاست که دولت و سازمانهای دولتی هیچ گونه مشکلی در استفاده از VPN ندارند.

عمان

عمان در سانسور فعال بوده و از این رو جای تعجب نیست که جدا از رسانه های معمولی ، دسترسی به اینترنت نیز تنظیم شده است. بنابراین ، برای حفظ دژ ، VPN در عمان ممنوع است.

بوقلمون

ترکیه در تلاش است تا همه بسترهای رسانه های اجتماعی و هرگونه دسترسی برای دستیابی به آنها را ممنوع کند. بنابراین ، دولت ترکیه وب سایت های مختلف دیگری را که شامل ارائه دهندگان VPN می شوند ، مسدود کرده است.

امارات متحده عربی

امارات متحد عربی جریمه شدیدی را به کسانی که با استفاده از VPN استفاده می شوند ، تحمیل می کند. مبلغ خوب می تواند تا 575.800 دلار افزایش یابد. این امر به این دلیل است که دولت مایل به حمایت از صنایع ارتباط از راه دور است. این صنایع به دلیل خدمات VoIP که به حاشیه سودشان می رسد ، ضرر زیادی را متحمل می شوند.

عربستان سعودی

عربستان سعودی شاهد یک سناریوی خاص است که در آن استفاده از VPN قانونی است اما مقامات دولت نزدیک به 4،00،000 وب سایت را مسدود کرده اند. تقریباً مانند امارات ، این کشور همچنین خدمات VoIP را برای تقویت بخش مخابراتی خود مسدود کرده بود. در پی این امر ، سعودی ها استفاده از VPN را برای دسترسی به این خدمات آغاز کردند. خوشبختانه با ممنوعیت برداشته شدن VoIP ، استفاده از VPN ممکن است به هیچ وجه ضروری نباشد.

کشورهایی مانند کره شمالی ، ایران و ترکمنستان استفاده از VPN را تحت سانسور عمومی اینترنت خود محدود کرده و دسترسی به اینترنت را محدود می کنند اما چندین ارائه دهنده خدمات VPN تأیید شده نیز دارند که می توانند این سرویس را ارائه دهند.. علاوه بر این ، این لیست از کشورها جامع نیست زیرا قوانین حاکم بر یک کشور کاملاً پویا هستند و ممکن است دائماً تغییر کنند. بنابراین به کاربران توصیه می شود برای اطمینان از قوانین محلی خود را بررسی کنند. 

آیا استفاده از VPN بی خطر است?

قطعاً VPN از استفاده از پراکسی امن تر است زیرا شامل رمزگذاری داده هایی است که می تواند اطلاعات شما را محافظت کند. در سطح ایده ، ایده استفاده از VPN برای امنیت ، ناشناس ماندن و حفظ حریم خصوصی ممکن است وضعیت ایده آل به نظر برسد اما با سهم نسبتا خوبی از دام ها همراه باشد..

هنگام دسترسی به VPN رایگان ، مهم است که درک کنیم که هیچ چیز کاملاً رایگان نیست. »ارائه دهندگان VPN که خدمات رایگان ارائه می دهند ممکن است به شخص ثالث مخرب اجازه دهند تا اطلاعات شخصی شما را جمع کنند. آنها حتی ممکن است به اتصال به اینترنت شما دسترسی پیدا کنند ، با استفاده از آن اشخاص سرکش می توانند فعالیت های غیرقانونی را انجام دهند. برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN کالاهای خود را به صورت رایگان بازاریابی می کنند و می توانند سوابق آدرس IP و سابقه استفاده از اینترنت خود را ردیابی و حفظ کنند. این سوابق شخصی با تمام اطلاعات شما می توانند در قسمت تاریک اینترنت فروخته شوند. در مقایسه با این ، ممکن است VPN های پرداخت شده گزینه ای جذاب تر برای بهره مندی از این خدمات باشند.

قبل از انتخاب بهترین VPN چند عامل را در نظر بگیرید ، اینها عبارتند از: سرعت اتصال ، تعداد سرورها ، پروتکل ها ، خط مشی رازداری و پشتیبانی مشتری. این عوامل تجربه کلی شما در استفاده از خدمات آنها را کنترل می کنند. از این رو می توانید با بررسی این پارامترها تصمیم آگاهانه بگیرید. حتی ممکن است قبل از خرید هرکدام از بسته های بزرگتر ، ارائه دهنده VPN را با استفاده از یک محاکمه 30 روزه با ضمانت برگشت پول امتحان کنید. VPN را انتخاب کنید که مجهز به "سوئیچ کشتن" است که در صورت عدم رمزگذاری اتصال ، دسترسی کامل به اینترنت را مسدود می کند. فقط به دلیل اینکه یک سرویس برای شما پرداخت می شود ، ضروری است که شما کاملاً محافظت شوید. VPN ها می توانند در برابر اشکالات و حملات هک شده باشند که می توانند داده های شما را آسیب پذیر جلوه دهند. حتی اگر این تخلفات نادر است ، اما بهتر است آماده شود تا با عرض پوزش.

اگرچه ممکن است دانستن اینکه ارائه دهندگان خدمات VPN باید به لیستی از دستورالعملها بپیوندند و سیاستهای سختگیرانه ای را حفظ کنند ، اطمینان بخش باشد ، آنچه نگران کننده است این است که این قوانین توسط کشوری که سازمان در آن مستقر است تعیین می شود. از این رو ، ارائه دهندگان خدمات VPN سایه دار در کشورهایی را تنظیم می کنند که این قوانین مربوط به انطباق یا از دست رفته یا بسیار ملایم هستند. به این ترتیب ، به نظر می رسد آنها مطابق قانون ضعیف یا غیرقانونی هستند و در عین حال مانند یک تجارت قانونی ظاهر می شوند. بنابراین ، مهم است که موقعیت ارائه دهنده VPN خود را در نظر بگیرید تا ارزیابی کنید که آنها به شدت از خط مشی رازداری پیروی می کنند.

کدام VPN را باید بخرم?

اکنون که از وضعیت قانونی VPN ها در کشور خود آگاه هستید ، ممکن است تعجب کنید که کدام VPN از نظر سرعت و امنیت بهتر است. برای پاسخ به سوال شما ، من تاکنون بیش از 10 ارائه دهنده VPN را امتحان کرده ام و ExpressVPN را به عنوان سریعترین VPN در صنعت یافتم. این مقرون به صرفه در مقایسه با سایر ارائه دهندگان است ، اما ارزش هر پنی دارد. در زیر یک جدول از 5 ارائه دهنده برتر VPN قرار دارد که می توانید برای مخفی کردن فعالیت های آنلاین خود در نظر بگیرید.

پرونده زیر: VPN

جستجو در این وب سایت

VPN برتر

آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)نوار کناری Expressvpnآیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)30 روز ضمانت برگشت پول بازدید ویزیت ExpressVPN بررسی مجدد
نوار کناری ipvanishآیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)7 روز ضمانت برگشت پول بازدید IPVanish بررسی مجدد
نوار کناری nordvpnآیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)آیا استفاده از VPN قانونی و ایمن است؟ (بستگی دارد)ضمانت 7 روزه برگشت پول VISit NordVPN

ارسال مطالب

 • 1 VPN چیست؟?
 • 2 آیا VPN غیرقانونی است?
  • 2.1 VPN امنیت ارائه می دهد
  • 2.2 VPNs ناشناسي ارائه مي دهند
 • 3 آیا استفاده از VPN برای Netflix غیرقانونی است؟?
 • 4 آیا استفاده از VPN در مدارس غیرقانونی است?
 • 5 کشور که VPN غیرقانونی است
  • 5.1 روسیه
  • 5.2 چین
  • 5.3 بلاروس
  • 5.4 عراق
  • 5.5 عمان
  • 5.6 ترکیه
  • 5.7 امارات متحده عربی
  • 5.8 عربستان سعودی
 • 6 آیا استفاده از VPN بی خطر است?
 • 7 کدام VPN را باید بخرم?
 • 8 نتیجه گیری

راهنماهای گرایش

 1. بهترین VPN برای FireStick
 2. چگونه فرار از زندان FireStick را انجام دهیم
 3. نحوه نصب Kodi در FireStick
 4. بهترین افزونه های Kodi
 5. بهترین ساخته های Kodi
 6. بهترین برنامه های FireStick
 7. IPTV
 8. APK سینما
 9. Exodus Redux Addon
 10. بهترین سایت های تورنت

پستهای اخیر

 • 8 بهترین گزینه های Showbox (2020)
 • چگونه Jailbreak a FireStick (فوریه 2020)
 • بهترین Kodi Builds (بروز شده برای فوریه 2020)
 • بهترین افزودنیهای Kodi برای برنده شدن در جهان [2020]
 • نحوه نصب دبرید واقعی به طور انحصاری فیلمهای Kodi Addon را نصب می کنیم

سلب مسئولیت - پخش یا بارگیری محتوای حق چاپ غیرقانونی است.

FireStickTricks.com به هیچ وجه تسویه حساب نمی کند ، هیچگونه استفاده غیرقانونی از Kodi ، Fire Stick یا راهنماهای ما را تبلیغ یا تشویق نمی کند. کاربران مسئول اقدامات خود هستند. سلب مسئولیت کامل ما را بخوانید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me