ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג (2020) | הורד את הטורנטים בבטחה

>

בפוסט זה תמצאו את ה- VPN הטוב ביותר לבליכה. לאחר בדיקות והערכה מקיפות, ריכזתי עבורכם את רשימת 5 VPN המובילים שעובדים ללא רבב עם טורנטים / P2P. 

vpn הטוב ביותר לטרנינגבין אם ברצונכם לעקוף את מגבלות ההטלה באזורים מסוימים או סתם רוצים לשמור על פעילויות הטרנינג בעילום שם, מומלץ להשתמש ב- VPN במהלך פעילויות ה- P2P שלכם..

יש ממש מאות שירותי VPN בשוק בימינו. הרבה מהם טוענים שהם הטובים ביותר לבילוי. עם זאת, יש רק קומץ VPN שהם ידידותיים לסיקור.

מרבית ה- VPN איטי מכדי להתייבש. אתה זקוק למהירות לצורך הורדות מהירות. לרבים מהם היו כמה סוגיות ביטחוניות חמורות. אתה רוצה לשמור על מפגשי הטרנינג שלך לפרטיים ומאובטחים. מספר VPNs לא הסתדרו טוב עם לקוחות הטורנט כמו BitTorrent ו- uTorrent.

בדקנו כמעט כל VPN שקיים לפני שהרכבנו רשימה זו של ה- VPN הטוב ביותר. VPNs ברשימה שלנו הם המובילים בענף. מהירות, אבטחה, פרטיות, אתה מקבל את החבילה השלמה.

אם כי, ה- VPN הבולט בבירור אפילו ברשימה זו הוא ExpressVPN. אין ספק שהוא מהיר יותר מ- VPNs אחרים ומספק כיסוי סוחף רחב בכל השרתים שלו. זהו גם אחד ה- VPN הבטוחים ביותר שתמצאו. להלן מבט מהיר על תכונות ExpressVPN:

Contents

מה מפתה?

במילים פשוטות, סיבוב הוא החלפת קבצים דרך האינטרנט בין האנשים. לכן זה נקרא גם החלפת Peer to Peer (P2P).

כשאתה מוריד קובץ - נניח סרט - באמצעות רשת P2P, אתה לא מוריד אותו מאף שרת ייעודי. אתה מוריד את הקובץ שנשמר במחשבים של אנשים כמוני וכמוני המחוברים לרשת P2P.

תוך כדי סיבוב, הקובץ כולו לא מוריד ממקום אחד. למעשה, אתה מוריד נתחים נפרדים של אותו קובץ ממשתמשים שונים.

המשתמשים שמהם תוכלו להוריד את הקבצים (או יותר נכון המשתמשים שמעלים את הקובץ) נקראים ‘Seeders’. המשתמשים שמורידים את הקובץ נקראים 'leechers'.

תלוי במספר הזרעים, אתה יכול להוריד קטעים נפרדים של אותו קובץ ממאות עמיתים. ככל שמספר הזרעים גבוה יותר, ההורדה תהיה מהירה יותר.

כדי להוריד או להעלות את הקובץ (או במילים אחרות כדי להתחבר לרשת P2P) אתה צריך לקוח סיקור. BitTorrent ו- uTorrent הם שני לקוחות ההטלה הפופולאריים ביותר.

למרות שאתה יכול לבחור רק להוריד קבצים ולעולם לא להיות Seeder, הרעיון של "לשלם את זה קדימה" נפוץ בקרב הטורנטים..

מדוע אתה זקוק ל- VPN של טורנט?

VPN מומלץ מאוד לבלימת סף. הנה כמה סיבות לכך:

  • כדי לשמור על פגישות הטרנינג שלך: בדרך כלל מקמט את ההמולה, לא משנה באיזו מדינה אתה גר. אינך רוצה שה- ISP שלך או הממשלה יעקוב אחר הפעילויות שלך. באמצעות VPN אתה יכול לשמור על הפעלות טורנט שלך בטוחות ופרטיות.
  • למנוע התנגשות של ספק שירותי האינטרנט: ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי להאט את חיבור האינטרנט שלך אם הוא מגלה פעילויות סוערות גבוהות. אם אתה משתמש ב- VPN, פעילויות הטורנט שלך לא יתגלו.
  • הגנה כל הסיבוב: VPN לא רק יספק כיסוי הגנה עבור לקוח הטורנט, אלא גם יגן על טביעות הרגל שלך ב- IP כשאתה מבקר באתרי סחף..

עם VPN אתה מקבל הגנה מלאה על סף. במהלך פעילויות הסיקור, כתובת ה- IP שלך חשופה ונראית לכל מי שיכול להסתכל. התבונן בתמונה למטה:

vpn הטוב ביותר עבור ביטור וטרנינג

עם זאת, כאשר אתה מחובר ל- VPN, אתה משתמש בכתובת IP משותפת. כתובת IP זו משמשת למאות טורנטים אחרים כמוך. פירוש הדבר שאי אפשר למישהו לעקוב אחר פעילויות השטף אליך.

vpn ומגרה

איך בחרנו ב- VPN הכי מבשר?

כפי שאמרתי קודם, בחנו והערכנו בקפידה עשרות VPNs לפני שסיימנו את רשימת 5 VPNs הטובים ביותר לטרנינג.

להלן כמה מהפרמטרים החשובים לסיבוב ששקלנו.

מהירות

כשאתה זורם, כל חיבור שמציע מהירות של יותר מ- 10 Mbps הוא בדרך כלל מספיק טוב. עם זאת, סיקור הוא מקרה אחר לחלוטין. ככל שהמהירות גבוהה יותר, כן ייטב. לכן, תוך כדי בדיקת ה- VPN עבור סיבוב, היינו צריכים לזכור את גורם 'ירידת המהירות'.

כל VPN חווה צניחה מהירה מכיוון שהוא צריך להפנות מחדש את התעבורה באינטרנט דרך שרתים מאובטחים. עם זאת, ה- VPN ששומר על המהירות המקורית ביותר וחווה את הירידה הכי פחותה הוא זה שמיועד לסיבוב.

ExpressVPN הוא המהיר מבין כולם. עם זאת, גם שאר ה- VPNs ברשימה זו התקבלו יפה.

אבטחה & פרטיות

המהירות חשובה. עם זאת, עצם הסיבה שאתה רוצה VPN סוחף מלכתחילה היא שאתה מחפש חווית טרנינג בטוחה ובטוחה. אינך רוצה את עקבותיך באינטרנט בזמן שאתה עוסק בחילופי P2P.

כל ה- VPN ברשימה זו מציעים את רמת האבטחה הגבוהה ביותר באמצעות פרוטוקולי הצפנה בלתי חדירים. בנוסף, אתה מקבל תכונות אבטחה נוספות כמו Kill-Switch החוסם את חיבור האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN נופל לפתע.

כמו כן, כל ה- VPN ברשימה זו מקפידים על מדיניות קפדנית ביומן אפס. זה מבטיח שמירה על פרטיותך לאורך כל הפגישות המגעות שלך.

תאימות עם לקוחות טורנט

חשוב שלקוח ה- VPN יפעל ללא שגיאות לצד הלקוח המגרה. הופתעתי לראות כמה VPNs מתנהגים בצורה לא תקינה ואפילו קורסים את לקוחות הסיקור.

ה- VPN ברשימת ה- VPN הטובות ביותר לטורנינג תואמים את כל לקוחות הטורנט הפופולריים כמו BitTorrent ו- uTorrent. הם רצים כמעט ללא תקלות לאורך כל תקופת הטרנינג.

מנע מצערת ספק שירותי אינטרנט

לספקיות האינטרנט יש דרך לאתר את פעילויות הזרימה וההטרידה שלך. לאחר שהשתמשת בכמות מסוימת של נתונים, ספקי שירותי אינטרנט רבים מאטים את האינטרנט שלך במהלך סיבוב.

המהירות היא החשובה ביותר עבור פעילויות P2P. VPNs ברשימה שלנו מוודאים כי כל החתימות המובילות הניתנות לגילוי מוסוות ואין שום מצערת ספק שירותי אינטרנט..

שרתים ידידותיים לסיקור

שרתים המותאמים לטור הם אחד הקריטריונים הגדולים ביותר בעת בחירת ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב. ישנם רק מעט מאוד VPNs התומכים בהסתה בכל קו השרתים שלהם (ExpressVPN הוא דוגמה כזו). לרוב ה- VPN יש שרתים ייעודיים לסיבוב.

היה קל למצוא את השרתים ידידותיים לסיקור עם ה- VPN ברשימה שלנו. לזוג מהם יש אפילו קטגוריה מיוחדת לבחירת שרתי P2P.

מרבית ה- VPN שנשארנו מרשימה זו אינם מציעים ביצועי שרת רצויים תוך כדי סיבוב.

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

להלן רשימת ה- VPN המובילה ביותר ב- 2020. אני מציב את ExpressVPN בראש הרשימה מסיבות ברורות - יש לו יותר שרתים המציעים סיבוב מהיר יותר מאשר VPNs אחרים. עם זאת, סקרתי גם VPNs אחרים שמצאתי שביצעו ביצועים טובים. להלן רשימת ה- VPN הטובים ביותר לטרנינג בשנת 2020:

  1. ExpressVPN: VPN המהיר ביותר עם טונות של שרתים ידידותיים לסיקור. מספק חיבורי P2P מאובטחים ופרטיים.
  2. IPVanish: VPN מהיר להפליא לסיבוב. מספר שרתים המותאמים לסיקור. אבטחה ברמה הגבוהה ביותר.
  3. VPN CyberGhost: שרתים ייעודיים לחיבורי P2P. מאובטח ואמין.
  4. NordVPN: VPN ידידותי לסיקור עם שרתים רבים המותאמים לטורנט. אבטחה דו שכבתית להגנה נוספת.
  5. VPN של Surfshark: מגוון שרתים ייעודיים המותאמים לסיקור עבור הורדות והעלאות במהירות גבוהה. אבטחה אטומה.

כעת אכסה תכונות חשובות של כל 5 ה- VPN. אני בטוח שזה יעזור לך למצוא את ה- VPN המושלם שלך שמתאים לדרישות שלך כמו גם לתקציב.

1. ExpressVPN

vpn הטוב ביותר לטרנינג

ExpressVPN הוא ה- VPN המפורר הטוב ביותר וגם ה- VPN הכללי הטוב ביותר. זה עוזר לך לבטל את החסימה של סיקור, להוריד במהירות גבוהה ושומר על תנועת הסיקור שלך מאובטחת.

מהירות מפחידה

טרנינג דורש חיבור לאינטרנט מהיר וזו אחת הסיבות לכך ש- ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג. ExpressVPN, הנחשבת לרשת ה- VPN המהירה ביותר בעולם, מציעה מהירויות עקביות ברוב השרתים שלה.

כל VPN מאבד מהירות מכיוון שהוא צריך להפנות מחדש את התעבורה באינטרנט דרך ערוצים מאובטחים. עם זאת, במקום בו רוב ה- VPN איבדו יותר מ- 50% ממהירות ה- ISP המקורית, שרתי ExpressVPN רבים שמרו על מעל 90%. אף VPN אחר לא מתקרב אפילו ל- ExpressVPN בחזית המהירות. זהו ה- VPN המהיר ביותר לסיבוב.

ExpressVPN גם מוודא שהחלפות הטורנט שלך לא מוגבלות על ידי מכסה רוחב הפס. אתה יכול להוריד או להעלות כל כמות של נתונים כל עוד תוכנית הפס הרחב מספק האינטרנט שלך מאפשרת.

כיסוי שרת P2P

שלא כמו VPNs רבים אחרים שבדקנו, ExpressVPN מספק כיסוי סיקור נרחב / P2P בכל השרתים שלו ברחבי העולם. ל- ExpressVPN יש כיום למעלה מ- 3000 שרתים ביותר מ- 160 מיקומים. עם ExpressVPN, אתה יכול להסתובב באופן מאובטח אפילו במדינות בהן איסור סיבוב.

אבטחה, פרטיות, & סמכות שיפוט

למרבה המזל, מהירויות גבוהות אינן עולות במחיר האבטחה. ExpressVPN משתמש בתקני התעשייה בטכנולוגיית הצפנה המספקים אבטחה אטומה וכיסוי לפעילויות המגעות שלך. יש לו גם מתג להרוג שחוסם את חיבור האינטרנט שלך באופן מיידי אם החיבור לשרת VPN נופל או בזמן שאתה מעביר שרתי VPN.

פרוטוקול OpenVPN, אימות שרתים, אימות HMAC, הצפנת ערוץ בקרה, הצפנת ערוצי נתונים וסודיות קדימה מושלמים הם כמה מהטכנולוגיות הנוספות המחזקות את האבטחה של חיבוריך המגעים..

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. זה מחוץ לתחום השיפוט של כל ארגוני המעקב הגדולים. יש לו גם מדיניות קפדנית ללא יומן. במילים פשוטות, ExpressVPN מציע פרטיות מלאה.

תכונות נוספות

ExpressVPN מגיע גם עם מנהרת פיצול. תכונה זו מאפשרת לך לבחור אילו אפליקציות ברצונך להתחבר ל- VPN ואילו מהן משתמשות בחיבור ספק שירותי האינטרנט הרגיל. המשמעות היא שתוכל לאבטח את פעילויות ההסתה שלך על ידי חיבור לקוח הטורנט, כגון BitTorrent / uTorrent, ל- VPN בזמן שאתה ממשיך לגלוש באינטרנט, לשחק משחקים מקוונים וכו 'ללא VPN..

בעוד ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר לטורנטים, אתה יכול לעשות יותר עם זה. אתה יכול לבטל את החסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, הזרמת Kodi מאובטחת, לאבטח את FireStick שלך ומכשירים אחרים.

תמיכה בתוכנה

כל חשבון ExpressVPN מאפשר לך לחבר עד 5 מכשירים בו זמנית. יש לו אפליקציות תואמות לניידים אנדרואיד & טאבלטים, אייפון ומכשירי iOS אחרים, מכשירי טלוויזיה כמו FireStick ו- Android TV Boxes, Windows, Linux, & מחשבי מק, הרחבות דפדפן, נתבים ועוד.

שירות לקוחות

ל- ExpressVPN מערכת תמיכה בצ'אט מגיבה מאוד. אם אתה זקוק לעזרה, הם זמינים 24/7 כדי לענות על שאלותיך. אתה יכול גם ליצור קשר עם ExpressVPN באמצעות דואר אלקטרוני. נציגי שירות הלקוחות הם בקיאים וידידותיים ללקוח.

מבצעים ואפשרויות קנייה

אתה יכול לקבל שלושה חודשים בחינם ולחסוך 49% עצום בתוכנית השנתית של ExpressVPN. ExpressVPN מציעה גם ערבות ללא החזר של 30 יום להחזר כספי. אם אינך אוהב את השירות (שאיני רואה שום סיבה לכך), אתה תמיד יכול לבקש החזר מלא תוך 30 יום.

אתה יכול לשלם באמצעות כרטיס האשראי / חיוב שלך, PayPal ואפילו ביטקוין.

בקר ב- ExpressVPN.com

2. IPVanish

vpn הטוב ביותר לשטף

IPVanish הוא VPN מוצק נוסף המיועד לבילוי. אם כי לא מהיר כמו ExpressVPN, IPVanish מספקת מהירויות מספקות בהרבה מהשרתים שלה.

מהירות מפחידה

כמה מהבדיקות שערכנו חשפו כי IPVanish יכול לשמור על 75-80% ממהירות ה- ISP המקורית. אם יש לך חיבור הגון מספק שירותי האינטרנט שלך, תהיה לך חוויה סוערת חלקה.

כיסוי שרת P2P

ישנם יותר מ 1300 שרתים בלמעלה מ 75 מקומות ברחבי העולם. כמעט כל שרתי ה- IPVanish הם P2P ידידותיים. בנוסף, אין הגבלה לכמה נתונים שהעלית או הורדת. IPVanish לא יציב מגבלת רוחב פס.

אבטחה, פרטיות, & סמכות שיפוט

IPVanish פועל גם אחר תקני התעשייה באספקת האבטחה ברמה הגבוהה ביותר לחיבור שלך בזמן שאתה סוער. הצפנת AES 256 סיביות צבאית מוודאת שפעילות הגידולים שלך בטוחה לחלוטין.

חברת האם של IPVanish מבוססת בארצות הברית, שם יש הרבה גופי מעקב גדולים בתחום השיפוט. זה קצת מדאיג. עם זאת, החברה מקפידה על מדיניות אפס יומני קפדנית. לכן אני רוצה להאמין שהמידע שלי בטוח איתם. עם זאת, הייתי סומך על ExpressVPN על IPVanish בכל יום.

תמיכה באפליקציה

IPVanish זמין במגוון רחב של מכשירים כולל Amazon Fire TV & FireStick, iOS, מוביילים אנדרואיד, Mac OS, Windows, Linux, וכן הרחבות דפדפן.

האפליקציות תואמות לכל לקוחות הטורנט הפופולריים, כולל BitTorrent.

עם מנוי IPVanish אחד, אתה יכול לחבר עד 10 מכשירים בו זמנית. אתה יכול לשתף VPN זה גם עם המשפחה והחברים שלך.

תכונות נוספות

מלבד היותה VPN המאפשר סיבוב, IPVanish הוא גם שימושי בכל מה שקשור לביטול חסימת תוכן, אפליקציות ואתרי אינטרנט מצונזרים..

בנוסף, זה מאפשר לך לעבור לשרתים ללא הגבלה. כלומר, אתה יכול לנסות כמה שרתים שתרצה עד שתמצא את זה שמתאים לצרכים שלך בצורה הטובה ביותר.

שירות לקוחות

אם יש לך שאלות, יש תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה זמינה דרך צ'אט חי כמו גם באמצעות דואר אלקטרוני.

מבצעים & אפשרויות קנייה

כעת תוכלו לחסוך 46% בתכנית השנתית IPVanish, שעולה כעת 77.99 דולר בשנה לעומת 143.88 דולר. אתה יכול גם לבחור בתכנית לשלושה חודשים במחיר של $ 26.99 ולחסוך 25%. אם ברצונך לשמור אותו מדי חודש, התוכנית החודשית זמינה כעת במחיר מוזל של 10 $ (ולא 11.99 $)

IPVanish מציעה ערבות להחזר כספי ללא תנאי למשך 7 ימים. זה הקצר ביותר אם אתה משווה את זה עם ExpressVPN או עם רוב ה- VPNs האחרים בשוק. עם זאת, אתה יכול לקבל מידה לא מבוטלת של יכולות ה- VPN תוך 7 ימים.

בקר ב- IPVanish.com

3. CyberGhost

הכי טוב

CyberGhost עשתה לעצמה שם בעולם ה- VPN במהלך השנים האחרונות. VPN זה הפך לבחירה המועדפת על הזרמים כמו גם טורנטים רבים.

מהירות מפתה וכיסוי שרת P2P

הדבר המעניין ב- CyberGhost הוא שרבים מהשרתים שלה לא תומכים בהפרעה. עם זאת, היא הציבה כמה שרתים מותאמים עם סיקור המציעים חיבורי P2P במהירות גבוהה והם פשוט מושלמים לצורכי הטרנינג שלכם..

אמנם לא כל השרתים שלה מציעים מהירויות רצויות, אך אלה המוקדשים לסיבוב הם מהירים מספיק. אתה יכול לבחור את אחד השרתים המותאמים לסיבוב מממשק האפליקציה.

אבטחה, פרטיות, & שיפוט

CyberGhost גם מוודא שכל ההורדות וההעלאות שלך מוגנות באמצעות פרוטוקולי האבטחה אטומים, בדרגה צבאית. אתה יכול להסתובב כמה שתרצה ושלא ספק האינטרנט שלך ואף אחד אחר יקבל ריח מזה. יש לו גם מתג Kill-Switch אוטומטי, החוסם את חיבור האינטרנט שלך באופן מיידי אם חיבור ה- VPN נופל.

CyberGhost ממוקמת ברומניה והיא נמצאת מחוץ לתחום השיפוט של ארגוני המעקב. לחברה מדיניות קפדנית של אפס יומן שמוודאת כי הפרטיות שלך נשמרת תמיד.

תמיכה באפליקציה

CyberGhost כולל אפליקציות שולחן עבודה עבור Windows, macOS ו- Linux. אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד, תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox, אפליקציות טלוויזיה לאמזון FireStick, ומכשירי Android TV ותמיכה בנתבים לנתבים נבחרים.

זה גם מאפשר עד 7 חיבורים בו זמנית. כלומר, אתה יכול לאבטח לא רק את הסיבוב שלך אלא גם פעילויות מקוונות במכשירים נתמכים אחרים. אתה יכול גם לשתף אותו עם המשפחה או החברים שלך.

תכונות נוספות

יש גם מנהרת פיצול למקרה שאתה רוצה שרק לקוח P2P שלך יישאר מחובר לשרתי VPN ופעילויות מקוונות אחרות יעברו דרך ספק שירותי האינטרנט שלך..

מבצעים & אפשרויות קנייה

אתה יכול לחסוך 79% בתכנית לשלוש שנים וגם לקבל חודשיים נוספים תמורת 99 דולר (מחויב כל 3 שנים). ל- CyberGhost יש גם תוכנית לשנתיים שעולה 88.56 דולר, תוכנית לשנה עבור 71.88 דולר ותכנית חודשית של 12.99 דולר..

CyberGhost מציעה אחריות להחזר הכסף של 45 יום. הידוע ביותר בקרב VPNs.

תשלום ביטקוין נתמך בנוסף לכרטיסי אשראי / חיוב ו- PayPal.

בקר ב- CyberGhostVPN.com

4. NordVPN

vpn הטוב ביותר לאתרי סיקור

אם אתם מחפשים את ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג, NordVPN הוא VPN אחר אותו תרצו לקחת בחשבון. זהו אחד ה- VPN המהירים ביותר שבדקתי והמהירות היא אחד הגורמים העיקריים שיש לקחת בחשבון לצורך סיבוב.

מהירות וכיסוי שרת P2P

NordVPN מסוגל לשמור על 70-75% מהמהירות המקורית שמציעה ספק שירותי האינטרנט שלך. זה די משביע רצון בהתחשב בכך שרוב ה- VPN אפילו לא מתקרבים ל 50%.

למרות שחלק משרתי NordVPN אינם ידידותיים לביקורת, יש בו טונות של שרתים המותאמים במיוחד לבוררות. אתה רק צריך לבחור את הקטגוריה P2P בתפריט בממשק NordVPN.

אבטחה, פרטיות, & שיפוט

NordVPN מעסיק את הפרוטוקולים והאלגוריתמים החזקים ביותר של VPN כדי להגן על זהותך המקוונת בזמן שאתה סוחב. הגנה מפני דליפות IP ו- DNS מוודאות שתעבורת P2P שלך נותרת מוסתרת מכל מי שעשוי להסתכל.

NordVPN ממוקמת במטה פנמה. זה מחוץ לתחום השיפוט של ארגוני המעקב. בנוסף, היא שומרת על מדיניות קפדנית ללא יומן.

תמיכה באפליקציה

ל- NordVPN אפליקציית VPN לניידים אנדרואיד, חלונות, macOS, iOS, Android TV, FireStick, Linux ואפילו הרחבות דפדפן. עם זאת, הוא כבר לא מציע את הגדרת הנתב.

חשבון NordVPN אחד מאפשר לך לחבר עד 6 מכשירים בו זמנית. אתה לא רק שומר על פעילויות השטף שלך; אתה יכול גם להגן על מכשירים אחרים.

תכונות נוספות

מלבד סיקור, אתה יכול להשתמש ב- NordVPN לכל מיני פעילויות מקוונות, כולל גלישה באינטרנט, סטרימינג או אפילו כדי לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי..

מבצעים & אפשרויות קנייה

אתה יכול לחסוך 70% בתכנית לשלוש שנים המחויבת כעת ב- $ 125.64 כל שלוש שנים. התוכנית לשנתיים עולה 119.76 דולר וחוסכת לך 58%. אתה יכול גם לבחור בתכנית לשנה המחויבת $ 83.88 בכל שנה וחוסכת לך 41%. אם ברצונך לשמור אותה חודש לחודש, אתה יכול לבחור את התוכנית החודשית במחיר של $ 11.95 ללא חיסכון.

אתה מקבל גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום כשאתה קונה תוכנית NordVPN.

בקר באתר NordVPN.com

5. Surfshark

vpn הטוב ביותר לטרנינג

Surfshark מציעה מספר שרתים מהירים לטורנינג. זו הסיבה שהיא חלק מרשימת ה- VPN הטובה ביותר לטורנטים.

מהירות & כיסוי שרת P2P

יש לו יותר מ 1000 שרתים ביותר מ 60 מדינות. עם זאת, לא כולם עשויים להיות ידידותיים לחלוטין לביקורת. יתכן שתצטרך לעבור תהליך של פגע-ניסוי. למרבה הצער, ל- Surfshark אין את האפשרות לבחור שרתי P2P ידידותיים בנפרד.

אבטחה, פרטיות, & שיפוט

ספק VPN זה ממלא אחר תקני התעשייה לאבטחה ושומר על פעילויות הטרור שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות; הכי טוב שתוכלו להשיג. יש לו Kill Switch כדי לחסום את הגישה לאינטרנט במקרה של חיבור ה- VPN.

Surfshark מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. כלומר, זה מחוץ לתחום השיפוט של גופי המעקב הגדולים.

תמיכה באפליקציה

Surfshark מציעה אפליקציות למחשבי macOS, Windows ו- Linux. יש לו אפליקציות סלולריות למכשירי אנדרואיד ו- iOS. תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox. אפליקציות טלוויזיה חכמות עבור FireStick, Apple TV ו- Android TV.

זה זמין גם בקונסולות משחקים כולל Xbox ו- PlayStation.

Surfshark מציע חיבורים בו זמנית ללא הגבלה. כלומר, אתה יכול להגן על מכשירים רבים ככל שתרצה באמצעות חשבון אחד.

תכונות נוספות

Surfshark עובד טוב עם לקוחות P2P כמו BitTorrent ו- uTorrent. זה גם עוזר לך להימנע ממצב של התפוצצות באינטרנט למקרה ש ספק שירותי האינטרנט שלך מאט את החיבור שלך במהלך סיבוב.

שירות לקוחות

ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של Surfshark באמצעות צ'אט Live. תוכל גם לשלוח אליהם דוא"ל מדף יצירת הקשר שלהם.

מבצעים & אפשרויות קנייה

לתוכנית לשנתיים חסכון מקסימאלי של 83%. זה זמין במחיר של 47.76 $ (מחויב כל שנתיים). בנוסף, אתה יכול לקנות את התוכנית השנתית במחיר של 71.88 דולר ולחסוך 50%. התוכנית החודשית עולה לך $ 11.95 ללא חיסכון.

יש ערבות להחזר כספי של 30 יום לכל מנוי.

בקרו ב- Surfshark.com

ה- VPN החינמי הטוב ביותר לטרנינג

כן, יש הרבה ספקי VPN בחינם הזמינים בשוק. הם מזכירים לי אמירה פופולרית, "אם זה בחינם, סביר להניח שאתה המוצר."

בדקנו גם מספר VPNs בחינם ואין שם אחד שנוכל לקחת בביטחון שיעשה יותר נזק מכל תועלת.

תחזוקת רשת VPN דורשת המון כסף. ספקי VPN בחינם אינם כאן למטרות צדקה. הם בטח מרוויחים כסף בצורה כזו או אחרת.

ידוע כי הרבה ספקי VPN של סיקור בחינם מכרו את נתוני המשתמשים למציעים הגבוהים ביותר. איתם, הפרטיות שלך תמיד נמצאת בסיכון של פגיעה.

כמה שירותי VPN מפוקפקים אפילו התגנבו לתוכנה זדונית למכשירי המשתמש.

אני ממליץ מאוד אם אתם מחפשים VPN סיקור, לכו על אחד מהמשולמים. למרות שתשלם קצת כסף, תישאר בטוח ובטוח.

קרא: כיצד VPNs בחינם מרוויחים כסף

VPN לעומת פרוקסי לטורנינג

האם להשתמש ב- VPN או Proxy לצורך סיבוב? זו שאלה נפוצה מאוד בקרב מבולבלים.

התשובה היא די פשוטה עם זאת - VPN הוא הטוב ביותר.

פרוקסי יסתיר רק את כתובת ה- IP עבור אפליקציה אחת בכל נקודה. VPN מספק הגנה מכל הסיבוב.

לדוגמה, באפשרותך להגדיר שרת פרוקסי בתוך BitTorrent או לקוח uTorrent כדי להסוות את כתובת ה- IP שלך. עם זאת, כתובת ה- IP שלך תישאר חשופה כשאתה מבקר באתרי הביוב.

יתר על כן, שירות VPN בתשלום משתמש בפרוטוקול ההצפנה בדרגה הצבאית כדי להגן על פעילויות האימה שלך. כמעט בלתי אפשרי לפצח אותם. מצד שני, ניתן להתפשר על פרוקסי בהרבה בקלות.

אם אתה רציני לשמור על פרטיותך, VPN הוא התשובה היחידה.

מסיימים

זוהי רשימת ה- VPN שלנו שלדעתנו היא הטובה ביותר לבילוי. אם תבקש ממני לבחור אחת מהרשימה, ExpressVPN תהיה הבחירה הבלתי מעורערת שלי. לא רק של- ExpressVPN יש שרתים ידידותיים יותר לבורם, אלא שהוא מציע גם את חיבורי ה- P2P המהירים ביותר.

עם זאת, גם שאר ה- VPNs ברשימה הזו הצליחו, במיוחד בהשוואה לכל שאר ה- VPNs שלא הגיעו לרשימה שלנו. מה מחשבותיך? יידע אותנו דרך פרק ההערות שלהלן.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me