نحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شما

>

تعداد کاربران VPN روز به روز در حال افزایش است. از آنجا که هر روز تعداد بیشتری از مردم برای نیازهای روزانه خود از اینترنت استفاده می کنند و اطلاعات شخصی و حساسی زیادی در گردش است ، مردم به حمایت از VPN رفته اند. اگرچه استفاده از VPN در دنیای امروز بسیار واضح است ، تصمیم گیری صحیح هنگام انتخاب VPN مهم است. افزایش تعدادی از کاربران VPN منجر به افزایش مربوط به تعداد خدمات VPN شده است. شما در حال حاضر برای انتخاب فاسد هستید. بسیار مهم است که برای نیاز خود VPN مناسب را انتخاب کنید ، اما انتخاب دشوار می شود. ما به شما در تصمیم گیری کمک خواهیم کرد.

چرا VPN ها اینقدر محبوب هستند

نحوه انتخاب بهترین vpn

شماره 1 آنها حریم خصوصی آنلاین را ارائه می دهند

VPN حدود دو دهه است که وجود دارد ، اما تنها محبوبیت جهانی را در بین کاربران روزمره در سالهای اخیر جلب کرده است. این امر به هیچ وجه جزئی نیست زیرا تلاش آژانس های دولتی مانند NSA و GHCQ برای جاسوسی فعالانه بر شهروندان خود انجام شده است. وقتی ادوارد اسنودن برنامه منشور NSA را تبلیغ کرد ، همه یک بررسی واقعیت سخت داشتند. مردم سپس برای مخفی کردن فعالیت آنلاین خود و بازیابی حریم خصوصی آنلاین خود ، به ارائه دهندگان VPN می گشتند. این در صورتی است که آنها در وهله اول آن را داشته اند.

شماره 2 به جریان آنلاین کمک کنید

سرویس های پخش جریانی همیشه محدود هستند ، اما یک VPN خوب در جریان می تواند به شما در رفع انسداد این سرویس ها از هر کجا که باشد کمک می کند. با افزایش کاربران اینترنت ، سرویس های استریم مانند Netflix و دستگاه هایی مانند Kodi از همیشه محبوب تر هستند. با استفاده از VPN می توانید Netflix و سایر سرویسهای پخش را از حالت انسداد خارج کرده و فعالیت خود را نیز مخفی کنید. این امر مخصوصاً برای کاربران Kodi که اغلب از لینکهای پخش رایگان استفاده می کنند بسیار مهم است.

شماره 3 به دور زدن سانسور کمک کنید

به هر دلیلی اینترنت در تمام دنیا محدود شده است. یک مثال کوچک مدارس و محل های کار جلوگیری از دسترسی به وب سایت ها و خدمات سرگرمی است. نمونه بزرگتر کشورهایی مانند ایران ، عربستان سعودی ، امارات متحده عربی ، چین و غیره که بخش های عظیمی از اینترنت مانند ویکی پدیا ، وب سایت های خبری ، رسانه های اجتماعی و غیره را مسدود می کنند با VPN می توانید بر این فیلترها غلبه کرده و آزادانه در وب مرور کنید. حتی بسیاری از این کشورها استفاده از VPN را ممنوع اعلام کرده اند.

نیازهای VPN خود را تجزیه و تحلیل کنید

باید از vpn استفاده کنم

قبل از شروع روند باریک شدن در یک VPN خاص ، عاقلانه است که نیازهای VPN خود را تجزیه و تحلیل کنید. دریابید که چرا به یک VPN احتیاج دارید ، و این به شما در تصمیم گیری بهتر کمک می کند. دلایل زیادی وجود دارد ، اما کدام یک مال شماست؟ و آیا حتی عضویت در VPN حتی دلیل کافی دارد؟ در زیر پیدا کنید.

شماره 1 آیا شما زیاد مسافرت می کنید?

VPN برای مهاجران و مسافرت های مکرر مهم است. آنها به شما این امکان را می دهند که به شبکه های عمومی وصل شوید و به اطلاعات شرکتی ایمن دسترسی پیدا کنید. شما و داده های خود هنگام مسافرت همیشه با VPN ایمن هستید. همچنین ، آنها به شما در غلبه بر محدودیت های جغرافیایی و سانسور کمک می کنند. همچنین بستگی به جایی دارد که شما به کجا سفر می کنید ، زیرا بسیاری از کشورها مانند امارات متحده عربی استفاده از VPN را غیرقانونی کرده اند. اما فروشندگانی وجود دارند که می توانند در آن کشورها به شما کمک کنند ، بنابراین این موضوع را در نظر داشته باشید.

شماره 2 رفع انسداد سرویس های محدود جغرافیایی تنها نیاز شما است?

اگر این مورد است ، پس می توانید بدون VPN این کار را انجام دهید. اگر فقط مسئله مدرسه یا محل کار باشد ، دیگر نیازی به سرمایه گذاری در VPN نیست. فقط صبر کنید تا به خانه برگردید! اگر محتوا در منطقه شما موجود نیست ، می توانید در عوض از خدمات SmartDNS استفاده کنید ، زیرا آنها به رفع انسداد کمک می کنند و سریعتر هستند. اما اگر می خواهید حریم شخصی و ناشناس بودن ، که برای کاربران Kodi لازم است ، باید به سراغ VPN بروید.

شماره 3 آیا با محدودیت های جدی در جایی زندگی می کنید?

اگر اینگونه باشد ، احتمالاً اکنون از یک VPN استفاده می کنید. اما سوال اینجاست که کدام یک برای شما بهترین است. شما به یک VPN با رمزگذاری قوی احتیاج دارید ، دارای ویژگی هایی مانند kill-switch است و می تواند از تکنیک هایی مانند بازرسی بسته های عمیق که بعضی مواقع می تواند واقعیت استفاده شما از VPN را دور کند ، جلوگیری کند. کشورهایی مانند چین از این تاکتیک استفاده می کنند.

شماره 4 آیا کار شما شامل تحقیقات در مورد موضوعات حساس در مناطق حساس است?

اگر این مسئله برای شما صادق است ، شما به یک VPN قوی احتیاج دارید. در حالی که آشکارا فیلترینگ دولت مسئله ای است ، کار بر روی موضوعات حساس می تواند علاقه ناخواسته و خطرناک را از طرف گروه های دولتی و غیر دولتی جلب کند. اگر بدون هیچ گونه حفاظت از مشاغل خود پیش بروید ، نه تنها حریم خصوصی شما در معرض خطر است.

شماره 5 آیا کشور شما دارای قوانین سختگیرانه نگهداری اطلاعات است?

بسیاری از کشورها دارای قوانین سختگیرانه نگهداری اطلاعات هستند. ISP شما موظف است گزارش های مربوط به موارد استفاده و فعالیت را طبق قانون حفظ کند ، که می تواند از آنها بخواهد آنرا نیز تحویل دهند. هیچ کس نمی خواهد کل تاریخ آنلاین خود را در دست دیگران بگذارد و کشورهایی که این کار را انجام می دهند تعدادشان در حال افزایش است. آنها حتی اگر بخشی از همکاری هایی مانند Five Eyes و TPP باشند ، این اطلاعات را با یکدیگر به اشتراک می گذارند. بنابراین در مورد قوانین نگهداری داده در کشور خود اطلاعات کسب کنید.

این تنها دلایلی نیست که شما به VPN احتیاج دارید. با توجه به تهدیدات آنلاین ، VPN دیگر انتخاب نیست ، یک ضرورت است. در اینجا 10 دلیل وجود استفاده از VPN را همیشه ذکر می کنیم.

نحوه انتخاب بهترین سرویس VPN

هنگامی که تجزیه و تحلیل نیازهای VPN خود را انجام دادید ، می توانید وضعیت بهتری برای تعیین نیاز به VPN داشته باشید ، اگرچه توصیه می شود از یکی از آنها استفاده کنید. با این حال ، شما نمی توانید فقط از اولین VPN که نام شما را می بینید استفاده کنید. قبل از عضویت در VPN چند مورد وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید.

نحوه انتخاب بهترین vpn

شماره 1 رمزگذاری و پروتکل

VPN اتصال شما را رمزگذاری می کند ، اما قدرت این رمزگذاری مشخص می کند که داده ها و فعالیت شما در واقع امن هستند یا خیر. امن ترین پروتکل از هم اکنون OpenVPN است و اکثر VPN های برتر از آن پشتیبانی می کنند. اگر VPN شما فقط پشتیبانی PPTP را ارائه می دهد ، سپس به یک فروشنده مختلف بروید. PPTP سریع ، اما کمترین امنیت است.

شماره 2 خط مشی سیاههها

VPN فعالیت و داده های آنلاین شما را از همه مخفی می کند. اما VPN به خودی خود می تواند همه کارهایی را که می کنید ببینید. اگر VPN شما تمام این اطلاعات را ضبط می کند و سپس آن را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد ، شما آن هزینه اشتراک را برای هیچ چیز خرج نکرده اید. VPN های رایگان اغلب این کار را برای ایجاد وجوه انجام می دهند ، و VPN های مستقر در خارج از مکانهایی که قوانین نگهداری دقیق داده ها دارند غالباً مجبور به انجام این کار هستند. بنابراین همیشه خط مشی رازداری VPN را قبل از عضویت در آن بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که از آن پیروی می کند خط مشی بدون گزارش و ترجیحاً در یک مکان احترام به حریم خصوصی بنا شده است.

شماره 3 سرعت

از آنجا که آنها همه راهنمایی و رانندگی را رمزگذاری می کنند ، VPN سرعت مرور اینترنت شما را تا حدی کاهش می دهد. اما کاهش سرعت چقدر بزرگ است به فروشنده بستگی دارد. بهترین VPN ها اطمینان حاصل می کنند که این کاهش حداقل است و گاهی اوقات VPN ها نیز می توانند سرعت بارگیری و بارگذاری شما را بهبود بخشند.

شماره 4 پوشش جهانی

هرچه تعداد سرورهای تحت نام VPN بیشتر باشد ، گزینه های اتصال بیشتری نیز خواهید داشت. این امر مانع از ازدحام سرور می شود ، به این معنی که احتمال افت فشار اتصال کمتر است. این همچنین به بهبود سرعت اتصال شما کمک می کند ، به خصوص اگر به یک سرور نزدیک به موقعیت جغرافیایی خود متصل باشید.

شماره 5 پشتیبانی از بستر های نرم افزاری

رفته است روزهایی که مردم فقط از طریق رایانه یا لپ تاپ خود از اینترنت استفاده می کنند. امروزه افراد برای اتصال به اینترنت از تلفن های هوشمند ، تبلت ها ، تلویزیون های هوشمند ، Fire Stick ، ​​Kodi ، کنسول های بازی و غیره استفاده می کنند. اگر دستگاه شما با اینترنت در حال تعامل است ، به حفاظت از VPN نیاز دارد. بنابراین مهم است که VPN شما از بیشتر دستگاه ها و سیستم عامل پشتیبانی کند و امکان اتصال همزمان را فراهم کند.

شماره 6 هزینه

هر وقت هزینه خدمات را پرداخت می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که ارزش پول خود را پس می دهید. VPN های رایگان از شما هزینه نمی گیرند ، اما هویت ، داده ها و فعالیت شما با آنها هرگز ایمن نیست و محدودیت های پهنای باند و سرور با آنها وجود دارد. به همین دلیل است که باید از VPN های رایگان خودداری کنید.

اما این بدان معنا نیست که همه VPN های پرداخت شده خوب هستند. به دنبال VPN باشید که هر آنچه را که می خواهید به شما ارائه می دهد اما سوراخ بزرگی در کیف پول شما ایجاد نمی کند. بسیاری از VPN ها تضمین برگشت پول را از 7 روز تا حدود 30 روز ارائه می دهند. بهتر است در این دوره این VPN ها را انتخاب کنید و سرویس را به طور کامل آزمایش کنید. اگر راضی نیستید ، می توانید بازپرداخت کامل بخواهید.

شماره 7 پشتیبانی مشتری

گاهی اوقات می توانید هنگام تنظیم VPN یا هنگام استفاده از آن ، به یک حلزون ضربه بزنید. اگر اولین بار کاربر باشید و به خوبی در این زمینه آشنا نیستید ، شانس این اتفاق بسیار زیاد است. داشتن یک تیم پشتیبانی مشتری و دوستانه که قادر به ارائه کمک های شبانه روزی باشد ، یک افزایش بزرگ در این موارد است. بهتر است یک VPN داشته باشید که نه تنها ایمیل و بلیط بلیط بلکه همچنین پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. اگر VPN ارائه خدمات از راه دور را ارائه می دهد ، چیزی شبیه به آن وجود ندارد.

از کدام VPN باید استفاده کنید?

که بهترین vpn است

اکنون که نقش VPN ها را می دانید و چگونه باید یکی از آنها را برای خود انتخاب کنید ، در اینجا یک جدول 5 VPN وجود دارد که به دلیل سرعت زیاد چشمگیر ، رمزنگاری درجه نظامی ، تعداد مکان های سرور و بهترین ها در این صنعت بهترین ها را پیدا می کنم. ارزش پول. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد این VPN ها نیاز دارید ، راهنماهای ما را در مورد بهترین Kodi VPN و FireStick VPN بررسی کنید..

نکته خریدار - اگر مشکل بودجه ندارید ، همیشه یک برنامه سالانه خریداری کنید که تقریباً نیمی از قیمت آن در مقایسه با برنامه های ماهانه باشد. از آنجا که اکثر ارائه دهندگان VPN با ضمانت برگشت پول از کاربران خود محافظت می کنند ، اگر خدمات مطابق انتظارات شما نباشد ، همیشه می توانید بازپرداخت بپرسید..

پرونده زیر: VPN

جستجو در این وب سایت

VPN برتر

نحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانوار کناری Expressvpnنحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شما30 روز ضمانت برگشت پول بازدید ویزیت ExpressVPN بررسی مجدد
نوار کناری ipvanishنحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شما7 روز ضمانت برگشت پول بازدید IPVanish بررسی مجدد
نوار کناری nordvpnنحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شمانحوه انتخاب بهترین VPN برای نیازهای شماضمانت 7 روزه برگشت پول VISit NordVPN

ارسال مطالب

 • 1 چرا VPN ها بسیار محبوب هستند
  • 1.1 شماره 1. آنها حریم خصوصی آنلاین را ارائه می دهند
  • 1.2 # 2 به جریان آنلاین کمک کنید
  • 1.3 # 3 به دور زدن سانسور کمک کنید
 • 2 نیازهای VPN خود را تجزیه و تحلیل کنید
  • 2.1 # 1. آیا شما زیاد مسافرت می کنید?
  • 2.2 # 2. رفع انسداد سرویس های محدود جغرافیایی تنها نیاز شما است?
  • 2.3 # 3. آیا با محدودیت های جدی در جایی زندگی می کنید?
  • 2.4 # 4. آیا کار شما شامل تحقیقات در مورد موضوعات حساس در مناطق حساس است?
  • 2.5 # 5. آیا کشور شما دارای قوانین سختگیرانه نگهداری اطلاعات است?
 • 3 چگونه بهترین سرویس VPN را انتخاب کنید
  • 3.1 # 1. رمزگذاری و پروتکل
  • 3.2 # 2. خط مشی سیاههها
  • 3.3 # 3. سرعت
  • 3.4 # 4. پوشش جهانی
  • 3.5 # 5. پشتیبانی از بستر های نرم افزاری
  • 3.6 # 6. هزینه
  • 3.7 # 7. پشتیبانی مشتری
 • 4 از کدام VPN باید استفاده کنید?
 • 5 نتیجه گیری

راهنماهای گرایش

 1. بهترین VPN برای FireStick
 2. چگونه فرار از زندان FireStick را انجام دهیم
 3. نحوه نصب Kodi در FireStick
 4. بهترین افزونه های Kodi
 5. بهترین ساخته های Kodi
 6. بهترین برنامه های FireStick
 7. IPTV
 8. APK سینما
 9. Exodus Redux Addon
 10. بهترین سایت های تورنت

پستهای اخیر

 • 8 بهترین گزینه های Showbox (2020)
 • چگونه Jailbreak a FireStick (فوریه 2020)
 • بهترین Kodi Builds (بروز شده برای فوریه 2020)
 • بهترین افزودنیهای Kodi برای برنده شدن در جهان [2020]
 • نحوه نصب دبرید واقعی به طور انحصاری فیلمهای Kodi Addon را نصب می کنیم

سلب مسئولیت - پخش یا بارگیری محتوای حق چاپ غیرقانونی است.

FireStickTricks.com به هیچ وجه تسریع نمی کند ، هرگونه استفاده غیرقانونی از Kodi ، Fire Stick یا راهنماهای ما را تبلیغ یا تشویق می کند. کاربران مسئول اقدامات خود هستند. سلب مسئولیت کامل ما را بخوانید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me