כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלך

>

מספר משתמשי ה- VPN גדל ביום. מכיוון שיותר ויותר אנשים משתמשים באינטרנט לצרכיהם היומיומיים ויש כל כך הרבה מידע אישי ורגיש במחזור, אנשים לקחו להגנת VPN. למרות שברור שזה חשוב להשתמש ב- VPN בעולם של ימינו, חשוב לקבל את ההחלטה הנכונה בכל הקשור לבחירת VPN. העלייה במספר משתמשי VPN הביאה לעלייה מקבילה במספר שירותי ה- VPN. בעיקרון מפונקת לבחירה עכשיו. חיוני שתבחר את ה- VPN המתאים לצורך שלך, אבל הבחירה הופכת לקשה. אנו נעזור לך עם ההחלטה הזו.

מדוע VPNs כל כך פופולריים

כיצד לבחור vpn הטוב ביותר -

מספר 1. הם מספקים פרטיות מקוונת

מכשירי VPN קיימים כשני עשורים, אך רק לאחרונה צברו פופולריות עולמית בקרב משתמשים יומיומיים בשנים האחרונות. זה לא נובע בעיקר מאמציהם של סוכנויות ממשלתיות כמו NSA ו- GHCQ לרגל אחר אזרחיהם באופן פעיל. כשאדוארד סנודן פירסם את תוכנית הפריזמה של ה- NSA, כולם קיבלו בדיקת מציאות קשה. לאחר מכן אנשים נהרו לספקי VPN כדי להסתיר את הפעילות המקוונת שלהם ולהחזיר את פרטיותם המקוונת; כלומר אם אי פעם היה להם את זה מלכתחילה.

מס '2. עזרה עם סטרימינג מקוון

שירותי סטרימינג מוגבלים תמיד בגיאוגרפיה, אך VPN זרימה טוב יכול לעזור לך לבטל את חסימת השירותים האלה מכל מקום שאתה נמצא. עם עליית משתמשי האינטרנט, שירותי סטרימינג כמו נטפליקס והתקנים כמו קודי פופולריים מתמיד. באמצעות VPNs, אתה יכול לבטל את חסימת Netflix וכל שירותי הסטרימינג האחרים ולהסתיר את הפעילות שלך. זה חשוב במיוחד עבור משתמשי קודי, המשתמשים בקישורי סטרימינג בחינם לעיתים קרובות למדי.

מס '3. עזור לעקוף צנזורה

האינטרנט מוגבל בכל רחבי העולם מסיבה זו או אחרת. דוגמה קטנה היא בתי ספר ומקומות עבודה החוסמים את הגישה לאתרי בידור ושירותים. דוגמה גדולה יותר היא מדינות כמו איראן, ערב הסעודית, איחוד האמירויות, סין וכו ', שחוסמות חלקים עצומים באינטרנט כמו ויקיפדיה, אתרי חדשות, מדיה חברתית וכו'. עם VPNs, אתה יכול להתגבר על המסננים האלה ולגלוש באינטרנט בחופשיות. אפילו הרבה מדינות אלה אסרו על השימוש ב- VPNs.

נתח את צרכי ה- VPN שלך

האם עלי להשתמש ב- VPN

לפני שתתחיל בתהליך הצמצום ב- VPN מסוים, חכם לנתח את צרכי ה- VPN שלך. ברר מדוע אתה זקוק ל- VPN וזה יעזור לך לקבל החלטה טובה יותר. ישנן סיבות רבות, אך איזו מהן היא שלך? והאם אפילו סיבה מספקת להירשם ל- VPN? גלה למטה.

מספר 1. אתה מטייל הרבה?

VPNs חשובים עבור גולים ומטיילים תכופים. הם מאפשרים לך להתחבר לרשתות ציבוריות ולגשת בצורה מאובטחת לנתונים ארגוניים. אתה והנתונים שלך תמיד בטוחים עם VPNs בעת נסיעה. כמו כן, הם עוזרים לך להתגבר על הגבלה גיאוגרפית וצנזורה. זה גם תלוי לאן אתם נוסעים, מכיוון שמדינות רבות כמו איחוד האמירויות הפכו את זה לא חוקי להשתמש גם ב- VPN. אך ישנם ספקים שיכולים לעזור לכם גם במדינות הללו, אז קחו זאת בחשבון.

מס '2. מבטל את חסימת השירותים המוגבלים בגיאוגרפי הדרישה היחידה שלך?

אם זה המקרה, אתה יכול לעשות את זה בלי VPN. אם זה רק נושא של בית ספר / מקום עבודה, אין שום צורך להשקיע ב- VPN. רק חכה לחזור הביתה! אם התוכן אינו זמין באזור שלך, אתה יכול במקום זאת להשתמש בשירותי SmartDNS, מכיוון שהם עוזרים בביטול החסימה ומהירים יותר. אבל אם אתה רוצה פרטיות ואנונימיות, הנדרשת עבור משתמשי קודי, עליך ללכת ל- VPN.

מס '3. האם אתה גר איפשהו עם הגבלות חמורות?

אם זה המקרה, סביר להניח שאתה משתמש ב- VPN ברגע זה. אבל השאלה היא מי הוא הטוב ביותר עבורך. אתה זקוק ל- VPN עם הצפנה חזקה, עם תכונות כמו kill-switch, וזה יכול להתחמק מטכניקות כמו בדיקת מנות עמוקות שלעיתים יכולות לחסל את העובדה שאתה משתמש ב- VPN. מדינות כמו סין משתמשות בטקטיקה זו.

מס '4. האם העבודה שלך כרוכה במחקר על סוגיות רגישות במיקומים רגישים?

אם זה נכון עבורך, אתה זקוק לחלוטין ל- VPN חזק. אמנם סינון ממשלתי הוא כמובן נושא, עבודה על נושאים רגישים יכולה למשוך עניין לא רצוי ומסוכן מצד קבוצות ממשלתיות ולא ממשלתיות. אם אתה עוסק בעסק שלך ללא שום הגנה, לא רק הפרטיות שלך נמצאת בסכנה.

מספר 5. האם במדינתך יש חוקים לשמירה על נתונים מחמירים?

יש מדינות רבות עם חוקים נוקשים לשמירת נתונים. ספק האינטרנט שלך נדרש לשמור על פי חוק יומני שימוש ופעילות מפורטות, שיכולים לבקש מהם למסור אותו גם כן. אף אחד לא רוצה שההיסטוריה המקוונת שלהם תהיה בידי אחרים, והמדינות שעושות זאת הולכות וגדלות. הם אפילו חולקים מידע זה עם זה אם הם חלק משיתופי פעולה כמו Five Eyes ו- TPP. אז גלה על חוקי שמירת הנתונים במדינה שלך.

אלה לא הסיבות היחידות שאתה צריך VPN. בהתחשב באיומים המקוונים, VPN אינה ברירה יותר, היא הכרח. להלן 10 הסיבות לכך שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

כיצד לבחור את שירות ה- VPN הטוב ביותר

לאחר שתסיים לנתח את צרכי ה- VPN שלך, אתה נמצא במצב טוב יותר לקבוע אם אתה זקוק ל- VPN, למרות שמומלץ להשתמש בזה. עם זאת, אינך יכול פשוט להתחיל להשתמש ב- VPN הראשון שאת שמו אתה רואה. יש כמה דברים שעליך לבדוק לפני שאתה נרשם ל- VPN.

כיצד לבחור vpn הטוב ביותר -

מספר 1. הצפנה ופרוטוקולים

VPNs מצפין את החיבור שלך, אך חוזק ההצפנה קובע אם הנתונים והפעילות שלך באמת מאובטחים או לא. הפרוטוקול המאובטח ביותר נכון לעכשיו הוא OpenVPN, ורוב ה- VPN המובילים תומכים בו. אם ה- VPN שלך מספק רק תמיכה ב- PPTP, עבור אל ספק אחר. PPTP הוא מהיר, אך הכי פחות מאובטח.

מס '2. מדיניות יומנים

VPNs מסתירים את כולם ואת הפעילות המקוונת שלך. אבל ה- VPN עצמו יכול לראות את כל מה שאתה עושה. אם ה- VPN שלך רושם את כל המידע הזה ואז משתף אותו עם צדדים שלישיים, היית מבזבז את כספי המנוי הזה לחינם. VPNs בחינם עושים זאת לעתים קרובות כדי לייצר כספים, ו- VPNs המבוססים על מיקומים עם חוקי שמירת נתונים נוקשים נאלצים לעתים קרובות לעשות זאת. לכן בדוק תמיד את מדיניות הפרטיות של ה- VPN לפני שאתה נרשם לה. וודא כי זה א מדיניות ללא יומנים ועדיף מבוסס על מיקום המכבד את הפרטיות.

מס '3. מהירות

מכיוון שהם מצפינים את כל התעבורה, VPNs מצמצמים במידה מסוימת את מהירות הגלישה באינטרנט. אבל כמה גדול הפחתת המהירות תלויה בספק. מיטב ה- VPN הטוב ביותר מבטיח שההפחתה הזו תהיה מינימלית, ולעיתים VPNs יכולים גם לשפר את מהירויות ההורדה וההעלאה שלך.

מס '4. כיסוי גלובלי

ככל שמספר השרתים תחת שם VPN גדול יותר, יש לך אפשרויות קישוריות רבות יותר. זה מונע גודש בשרתים, מה שאומר שפחות סביר שתתקלו בירידות בחיבור. זה גם עוזר בשיפור מהירות החיבור שלך, במיוחד אם אתה מחובר לשרת קרוב למיקום הגאוגרפי שלך.

מספר 5. תמיכה חוצה פלטפורמות

חלפו הימים שבהם אנשים השתמשו באינטרנט רק דרך המחשבים או המחשבים הניידים שלהם. כיום אנשים משתמשים בסמארטפונים, טאבלטים, טלוויזיות חכמות, Fire Stick, קודי, קונסולות משחקים וכו 'כדי להתחבר לאינטרנט. אם המכשיר שלך מתקשר עם האינטרנט, הוא זקוק להגנת VPN. לכן חשוב ש- VPN שלך יתמוך בכמה שיותר מכשירים ומערכות הפעלה ויאפשר חיבורים בו זמנית.

מס '6. עלות

בכל פעם שאתה משלם עבור שירות, אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את הכסף שלך בחזרה. VPNs בחינם לא גובים מכם כסף, אך זהותכם, הנתונים והפעילות שלכם לעולם אינם מאובטחים איתם, וישנן מגבלות רוחב פס ושרת. זו הסיבה שכדאי להימנע מ- VPNs בחינם.

אבל זה לא אומר שכל VPNs בתשלום טובים. חפש VPN שמציע לך את כל מה שאתה רוצה אבל לא עושה חור ענק בארנק שלך. VPNs רבים מציעים ערבות להחזר הכסף שנע בין 7 ימים לסביבות 30 יום. עדיף לבחור VPNs אלה ולבדוק את השירות באופן מלא במהלך תקופה זו. אם אינך מרוצה, אתה יכול לבקש החזר מלא.

מס '7. שירות לקוחות

לפעמים אתה יכול לפגוע במושקע בעת הגדרת ה- VPN או תוך כדי שימוש בו. הסיכוי שזה יקרה גבוה למדי אם אתה משתמש בפעם הראשונה ואינך בקיא בתחום. מקיים צוות תמיכה ידידותי ומסוגל ללקוחות המציע סיוע מסביב לשעון הוא דחיפה גדולה במקרים אלה. עדיף שיהיה VPN שמציע לא רק תמיכה בדוא"ל וכרטיסים אלא גם תמיכה בצ'אט חי. אם ה- VPN מציע הגדרת שירות מרחוק, אין כמוהו.

באיזה VPN עליך להשתמש?

וזה הכי טוב vpn

כעת, כשאתם יודעים את תפקיד VPNs וכיצד עליכם לבחור אחד לעצמכם, הנה טבלה של 5 VPNs שמוצאים לי את הטובים ביותר בענף בגלל המהירות המהירה שלהם, הצפנה בדרגה צבאית, מספר מיקומי השרת, התמורה לכסף. אם אתה זקוק למידע נוסף על VPNs אלה, עיין במדריכים שלנו בנושא VPN הטוב ביותר של Kodi ו- VPN של FireStick..

טיפ של הקונה - אם אין לך בעיות תקציב, רכוש תמיד תוכנית שנתית במחיר כמעט מחצית לעומת התוכניות החודשיות. מכיוון שרוב ספקי ה- VPN מגנים על המשתמשים שלהם בערבות להחזר הכסף, אתה תמיד יכול לבקש החזר כספי אם השירות אינו עומד בציפיות שלך.

הגיש תחת: VPN

חפש את האתר הזה

VPNs מובילים

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךסרגל הצד expressppnכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךערבות 30 יום הכסף בחזרה ביקור ב- ExpressVPN קרא את הסקירה
סרגל הצד האוויתיכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךאחריות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר ביקורת IPVanish קרא
סרגל הצד של nordvpnכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךכיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלךערבות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר באתר NordVPN

תוכן הודעה

 • 1 מדוע VPNs כל כך פופולריים
  • 1.1 מס '1. הם מספקים פרטיות מקוונת
  • 1.2 # 2. עזרה עם סטרימינג מקוון
  • 1.3 # 3. עזור לעקוף צנזורה
 • 2 נתח את צרכי ה- VPN שלך
  • 2.1 # 1. אתה מטייל הרבה?
  • 2.2 מס '2. מבטל את חסימת השירותים המוגבלים בגיאוגרפי הדרישה היחידה שלך?
  • 2.3 # 3. האם אתה גר איפשהו עם הגבלות חמורות?
  • 2.4 # 4. האם העבודה שלך כרוכה במחקר על סוגיות רגישות במיקומים רגישים?
  • 2.5 # 5. האם במדינתך יש חוקים לשמירה על נתונים מחמירים?
 • 3 כיצד לבחור את שירות ה- VPN הטוב ביותר
  • 3.1 מס '1. הצפנה ופרוטוקולים
  • 3.2 # 2. מדיניות יומנים
  • 3.3 # 3. מהירות
  • 3.4 # 4. כיסוי גלובלי
  • 3.5 # 5. תמיכה חוצה פלטפורמות
  • 3.6 # 6. עלות
  • 3.7 מס '7. שירות לקוחות
 • 4 באיזה VPN אתה צריך להשתמש?
 • 5. מסקנה

מדריכי טרנד

 1. ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick
 2. כיצד Jailbreak פייר סטיק
 3. כיצד להתקין Kodi ב- FireStick
 4. מיטב הקודי אדיונים
 5. קודי בונים הכי טובים
 6. אפליקציות FireStick הטובות ביותר
 7. IPTV
 8. קולנוע APK
 9. אקסודוס Redux Addon
 10. אתרי הטורנט הטובים ביותר

הודעות האחרונות

 • 8 חלופות התיבה הטובות ביותר (2020)
 • כיצד Jailbreak FireStick (פברואר 2020)
 • בניית הקודי הטובה ביותר (עודכנה לפברואר 2020)
 • מיטב ההוספות הקודיות ביותר לנצח בכל העולם [2020]
 • כיצד להתקין סרטים בלעדיים אמיתיים באופן בלעדי Kodi Addon

הצהרת אחריות - הזרמת או הורדת תוכן זכויות יוצרים אינה חוקית.

FireStickTricks.com לא מתיר, לא מעודד או מעודד כל שימוש בלתי חוקי בקודי, Fire Stick או המדריכים שלנו. המשתמשים אחראים למעשיהם. קרא את הוויתור המלא שלנו.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me