כיצד להתקין / להשתמש ב- VPN הטוב ביותר עבור FireStick

>

במדריך זה תלמדו מה ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick, מדוע עליכם להשתמש בו, כיצד למצוא את ה- VPN הנכון וכיצד להתקין VPN ב- FireStick. VPNs המכוסים במדריך זה עובד עם כל מכשירי ה- Fire TV כולל FireStick 4K ו- Fire TV Cube. 

Amazon FireStick הוא ללא ספק אחד ממכשירי הזרימה הטובים ביותר שתמצאו היום. גאדג'ט לא יקר זה ממיר באופן מיידי כל טלוויזיה רגילה עם יציאת HDMI לטלוויזיה חכמה. FireStick הוא מכשיר פשוט אשר לא רק קל להתקנה אלא גם קל לשימוש להפליא. הוא פועל על הקושחה של אנדרואיד שהשתנה ומאפשר גישה מהירה לשירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, Hulu, Kodi, ואפילו למספר ערוצי לוויין. בחנתי מכשירי סטרימינג רבים, כולל תיבות אנדרואיד ולא מצאתי שום דבר כמו FireStick.

הכל נפלא. עם זאת, אסור לי לשכוח לספר לכם שחוויתי גם כמה כישלונות גדולים עם FireStick. לא, שום דבר לא בסדר עם פיירסטיק בפני עצמו. אני מדבר על כמה מגבלות ומגבלות שהוטלו על ידי שירותי הסטרימינג, ספקי שירותי האינטרנט, וכנראה שגם הממשלה שלך. אתה יכול להיות כפוף ל:

  • מעקב מקוון ופיקוח על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה ואפילו צדדים שלישיים כמו האקרים וכורי cryptocurrency. זה מציב סכנה חמורה שלך!
  • מצערת אינטרנט (שממוקד לסטרימי הווידיאו) על ידי ISP וכתוצאה מכך בעיות איטי של סטרימינג ואיומים. זה הורס לחלוטין את חווית הבידור שלך!
  • הגבלת תוכן גיאוגרפי. זה מגביל את הגישה שלך לתוכן רק למיקום מסוים!
  • טרדות משפטיות תוך כדי סטרימינג דרך תוספות ואפליקציות פופולריות של צד שלישי מסוג Kodi כמו Mobdro, Cinema APK, Live Net TV ועוד. אתה לא רוצה שמישהו יסתכל מעבר לכתף שלך כל הזמן!

למרבה המזל, אתה יכול בקלות להתגבר על כל זה באמצעות VPN עבור FireStick / Fire TV. VPN יסוך את כתובת ה- IP שלך ובהמשך את הזהות המקוונת שלך, ויאפשר לך מאה אחוז פרטיות. אנו נדון מדוע אתה זקוק ל- VPN ב- FireStick וכיצד הוא עוזר יותר מאוחר יותר. תוכלו גם ללמוד כיצד להתקין ולהגדיר במהירות את ה- VPN הטוב ביותר עבור Firestick. אני אגיד לך גם איך בחרתי ב- VPN המתאים לך. המשך לקרוא!

להלן הסקירה המהירה של ה- VPN הטוב ביותר של FireStick שבחרתי. אדבר על כל VPN בפירוט בחלקו המאוחר של המדריך. 

מדוע אתה זקוק ל- VPN עבור FireStick וכיצד הוא עוזר

אתה זקוק ל- VPN עבור FireStick כדי לוודא שאתה יכול להשתמש במכשיר שלך ככל שאתה רוצה בלי להישאר מודאג ומפוחד כל הזמן. להלן הסיבות העיקריות לכך שיש להשתמש ב- VPN:

# 1: מעקב מקוון

בין אם אני אוהב את זה או לא או שאני נשאר בהכחשה, מעקב מקוון על ידי ספק שירותי האינטרנט, הממשלה ואפילו צדדים שלישיים הוא דבר. ראינו וקראנו על כך הרבה. איך אתה רוצה את זה אם מציץ דרך החלון שלך כל הזמן? אני אהיה מאוד לא נוח. אתה נמצא תחת מעקב דרך החלון הווירטואלי.

איך VPN של FireStick עוזר? VPN מסווה את כתובת ה- IP שלך ומנהג את הפעילויות המקוונות שלך דרך שרת אנונימי. זה לא מאפשר למישהו לדעת מה אתה עושה. הרעיון הוא לבחור VPN המעסיק את טכנולוגיות ההצפנה הקשות ביותר.

מס '2: מצערת ספק שירותי אינטרנט

מכיוון שהפעילות המקוונת שלך מנוטרת, כאשר אתה זורם באמצעות אפליקציות כמו Kodi, Cinema APK, Mobdro, CyberFlix, Titanium TV או רבים אחרים, ספק שירותי האינטרנט שלך יודע זאת. מצערת אינטרנט היא תופעה שכיחה של צמצום המהירות של חיבור האינטרנט שלך כשאתה זורם סרטונים ברשת. אם אתה משתמש מזדמן, יתכן שלא תחווה אותו. עם זאת, אם אתה זורם רגיל, סביר להניח שאתה נתקל בבעיות חוצץ בגלל מצערת. ספקי שירותי האינטרנט משתמשים בטכניקה זו כאמצעי איזון עומסים וחוקית מצדם. פשוט פספסת את האותיות הקטנות בתנאים וההגבלות שלהם לפני שנרשמת.

VPN עוזר לך להתגבר על המצערת של ספק שירותי האינטרנט! כשאתה משתמש ב- VPN של FireStick, הפעילויות המקוונות שלך מוצפנות. ספק האינטרנט שלך לא יכול לדעת אם אתה זורם או כנראה מוריד מסמך כבד. ומכיוון שהם לא יודעים שאתה זורם, הם לא מצמצמים את מהירות האינטרנט שלך ומאפשרים לך ליהנות מזרם במהירויות גבוהות יותר ונטולות חיץ. זה פשוט כמו זה.

# 3: הגבלה גיאוגרפית

אתה יכול לגשת לשירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, Amazon Prime, Hulu וכו 'ב- FireStick. אך מה שתוכלו לצפות בו מוגבל במידה רבה על ידי המיקום הגאוגרפי שלכם. למשל, נטפליקס זמינה כעת ביותר מ- 180 מדינות. עם זאת, הרבה סרטונים אינם זמינים בכל מקום בגלל מגבלות גיאוגרפיות. מגבלות כאלה קיימות בזכות זכויות הפצת התוכן. זה גם אומר שנשללת ממני בידור מעולה. וזה לא מוגבל לנטפליקס. כל שירותי הבידור העיקריים מגבילים תוכן גיאוגרפי.

ניתן לבטל את חסימת התוכן עם נעילה גיאוגרפית באמצעות VPN עבור FireStick! ל- VPN טוב יש שרתים שנמצאים במספר מדינות. אתה פשוט צריך לבחור את אחד משרתי המדינה שאת תוכן הווידיאו שאתה רוצה לצפות בו ולהתחיל לזרום. ניתן גם לבטל את חסימת התוכן האזורי באמצעות VPN.

# 4: בעיות משפטיות

FireStick מאפשר לך להקים במהירות קודי ושירותי סטרימינג של צד שלישי אחרים כמו Cinema APK ו- Mobdro. שירותים אלה מעניקים לך גישה חופשית לתוכן, שאחרת ניתן היה לשלם. אתה עלול בסופו של דבר לזרום גם תוכן המוגן בזכויות יוצרים, אם כי בלי להתכוון. סביר להניח שזה יביא אותך בצרה משפטית. שמעתי על הרבה חשבונות כאלה של סטרימרים שנלחטים בהם בהודעות משפטיות וקנסות חסרי כושר.

אתה יכול להחליק את הדאגות שלך הצידה באמצעות VPN של FireStick!  כשאתה זורם עם VPN, פעילויות הסטרימינג שלך מוסוות. כתוצאה מכך, אף אחד לא יכול לקבוע שאתה זורם, ובכך להבטיח את פרטיותך ואנונימיותך.

הערה: איננו מתירים הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים בחינם. זה אסור על פי החוק ואסור למשתמשים לתרגל אותו. אני ממליץ בחום למשתמשים להזרים רק תוכן בחינם הזמין ברשות הרבים. יש להשתמש ב- VPN רק כדי להגן על פרטיותך. 

ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick

יש למעלה ממאה ספקי VPN שם בחוץ. כדי לסיים רשימה זו של מיטב ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick, השתמשנו ובדקנו בעשרות מילוליות בעשרות מהם. בהמשך מדריך זה תוכלו למצוא קטע בו תיארנו את השיטה בה השתמשנו כדי לבדוק את כולם.

לאחר שבועות של בדיקות, סיכמנו כי הדברים הבאים הם ה- VPNs הטובים ביותר עבור FireStick:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. כריש גולש
 5. CyberGhost

ישנם VPNs אחרים שהתקרבו, עם זאת, הם לא היו טובים כמו אלו שפירטתי כאן. לא רציתי להפוך את הרשימה הזו לגדולה מדי, מכיוון שהיא רק הייתה הופכת את הדברים לבלבלים יותר.

ומכל ה- VPN שעליו נדבר במדריך זה ExpressVPN בולט בבירור בכל החזיתות כולל מהירות, אבטחה, אנונימיות מקוונת, פרטיות ותכנים חסומים גיאוגרפיים בלתי מוגבלים..

החל מ- ExpressVPN, תוכלו למצוא מידע נוסף על כל VPN ברשימה זו יחד עם הוראות ההתקנה.

1. ExpressVPN: ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick

vpn הטוב ביותר עבור אש

מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN הוא VPN מסביב ל- FireStick וברור שהמקום הראשון במירוץ. זה הוצג בעקביות כ- VPN המהיר ביותר בביקורות שונות והבדיקות שלנו מסכימות. עם יותר מ- 3000 שרתים מעל 90 מדינות ויותר מ -160 מיקומים, ExpressVPN מעניק לך שפע של אפשרויות חיבור.

הצפנת AES של 256 סיביות, מנהור מפוצל, מתג להרוג, הגנת דליפות DNS / IPv6, מדיניות אי-יומן קפדנית, ועוד כמה מאפייני אבטחה אחרים הופכים את ExpressVPN לשירות VPN חזק ומאובטח עבור FireStick. מכיוון שהוא מבוסס ב- BVI הנופל מתחום השיפוט של קבוצת עיניים של 14 עיניים, ניתן להניח כי אין לה לחצים חיצוניים לחשוף את נתוני המשתמשים.

ExpressVPN מאפשר לך לחבר עד 5 מכשירים בו זמנית עם חשבון אחד. זה תומך גם בתצורה ברמת הנתב, ומאפשר לך לחבר ולהגן על כמה מכשירים שאתה רוצה ל- Wi-Fi שלך. VPN זה ל- FireStick מוודא שיש לך חווית בידור ללא דאגות, ללא הגבלה. ExpressVPN הוא פשוט ה- VPN הטוב ביותר לכסף של FireStick שניתן לקנות.

מבצע הקוראים: אתה יכול לקבל 3 חודשים חינם ב- ExpressVPN באמצעות תוכנית לשנה, המהווה הנחה של 49% בהשוואה לתוכנית החודשית. זה בא עם 30 יום ערבות להחזר כספי. אם אינך מרוצה מהביצוע, אתה יכול לבקש החזר מלא.

קבל ExpressVPN

כיצד להתקין ולהשתמש ב- ExpressVPN ב- FireStick / Fire TV

התקנה והתקנה של ExpressVPN ב- FireStick או Fire TV היא סופר קלה ולא נמשכת כמעט דקה אחת. עקוב אחר ההוראות המפורטות להלן:

מס '1: לחץ כאן כדי לקבל מנוי ExpressVPN

# 2: הפעל את ה- FireStick שלך ובחר באפשרות לחפש אפשרות (סמל עדשה) בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית.

מס '3: חפש את ExpressVPN ולחץ עליו כשהוא מופיע בתוצאות החיפוש

vpn הטוב ביותר עבור אש

# 4: לחץ על סמל ExpressVPN במסך הבא

הכי טוב firestick vpn

# 5: לחץ הורד או לקבל כפתור

vpn הטוב ביותר עבור מקל טלוויזיה אש

# 6: פתח את האפליקציה ולחץ להתחבר לאחר הזנת כתובת הדוא"ל והסיסמה שיצרת במהלך ההרשמה ל- ExpressVPN.vpn הטוב ביותר עבור אש

מס '7: כאשר תתבקש' עזרה בשיפור ExpressVPN ', לחץ על אישור אם ברצונך לשתף דוחות או לחץ על אחר לא תודה

vpn החינמי הטוב ביותר עבור אש

# 8: לחץ בסדר כשאתה רואה את ההנחיה 'הגדר את ה- VPN שלך'vpn הטוב ביותר עבור אש

מס '9: לחץ בסדר שוב כאשר מופיעה ההנחיה לבקשת חיבור

firestick vpn

# 10: אתה מוכן. ExpressVPN בוחר באופן אוטומטי מיקום חכם עבורך. לחץ על כפתור התחבר כדי להתחבר מייד ל- VPN.

כדי להתחבר לשרת אחר, לחץ במקום זאת על כפתור המיקום החכם

בחינם

# 11: לחץ כל המיקומים הכרטיסייה בחלקו העליון ובחרו את האזור. לדוגמה, אם ברצונך להתחבר לאחד השרתים בארצות הברית או לכל מדינה אחרת בצפון אמריקה ודרום אמריקה, לחץ על אמריקה

vpn הטוב ביותר עבור אש

# 12: לחץ על המדינה כדי להתחבר לשרת הנבחר ביותר על ידי ExpressVPN עבור אותה מדינה. כדי לחקור שרתים נוספים עבור כל מדינה, לחץ על ‘>' בצד ימין הקיצוני

הכי טוב firestick vpn

מספר 13. זה הכל. כעת החיבור שלך יישאר מאובטח עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור FireStick.

מדריך וידאו להתקנת ExpessVPN ב- FireStick

לחץ כאן כדי לקבל ExpressVPN עבור FireStick

2. IPVanish

vpn הטוב ביותר עבור אש

אם אתה רוצה אלטרנטיבה ל- ExpressVPN, אתה צריך ללכת על IPVanish שהגיעה למקום השני במבחנים שלנו. מכונה ה- VPN המהיר ביותר בכוכב הלכת, והיא עושה מעט כדי להכפיש את טענתה עצמה. זה אכן מספק כמה משרתי ה- VPN המהירים ביותר, אך ExpressVPN לוקח את הכתר כשמדובר ב- VPN המהיר ביותר בענף..

ל- IPVanish VPN יש כמעט 1,200 שרתים ביותר מ -60 מדינות, שהם כשליש ממה שמציע ExpressVPN. עם הצפנת AES מעל 256 סיביות, OpenVPN, IKEv2, IPVanish מציע אבטחת חיבור איתנה. עם זאת, חברת האם StackPath שלה נופלת תחת תחום השיפוט של ארה"ב וזה גורם לי קצת לא בנוח, בלשון המעטה.

IPVanish מאפשר לך לחבר עד 10 מכשירים בו זמנית עם חשבון אחד. בדומה ל- ExpressVPN, הוא גם מאפשר תצורה ברמת הנתב מה שהופך את כל חיבורי ה- Wi-Fi לאבטחים.

מבצע הקוראים: אתה יכול לקבל הנחה נוספת של 20% עם קוד קופון IPVanish SAVE20NOW בהם ניתן להשתמש במהלך הקופה. זה בא עם 7 יום ערבות להחזר כספי. אם אינך מרוצה מהביצוע, אתה יכול לבקש החזר מלא.

קבל IPVanish

כיצד להתקין IPVanish ב- FireStick / Fire TV

אם אתה הולך עם IPVanish, הנה איך אתה יכול להתקין ולהשתמש ב- VPN זה:

מס '1: קודם כל, קבל את המנוי ל- IPVanish

מס '2: לאחר ההרשמה לשירות, הפעל את ה- FireStick שלך ומסך הבית בחר לחפש אפשרות (בפינה השמאלית העליונה)

מס '3: חפש את IPVanish ולחץ עליו בתוצאות החיפוש

מקל האש הטוב ביותר

# 4: לחץ על סמל ה- IPVanish במסך הבא ועל המסך הבא לחץ הורד או לקבל

vpn הטוב ביותר עבור אמסטרדם

# 5: פתח את האפליקציה והזן את אישורי הכניסה ל- IPVanish שיצרת במהלך ההרשמה. לחץ על התחברות

אמזון firestick vpn

# 6: לחץ התחבר בצד שמאל כדי להתחבר לשרת ברירת המחדל שנבחר על ידי IPVanish. אתה יכול גם לבחור את השרת ידנית על ידי לחיצה על מדינה, עיר או שרת בצד שמאל

vpn הטוב ביותר עבור אש

3. NordVPN

nordvpnNordVPN הוא VPN מכל העולם המספק חיבור מהיר ואמין. ה- VPN עוקב אחר תקני התעשייה בטכנולוגיית הצפנה ומוודא שהתעבורה המקוונת שלך היא מנהרה דרך השרתים המאובטחים ביותר. הוא מציע גם אבטחה דו שכבתית המפנה מחדש את החיבור שלך דרך שני שרתים המאפשר אבטחה משופרת.

ל- NordVPN יש יישום קל לשימוש למכשירי FireStick ו- Fire TV. אתה יכול להתחבר לשרתים מאובטחים בלחיצה אחת בלבד. אם אתה מתכנן להשתמש ב- NordVPN במספר מכשירים, אתה יכול להשתמש בו עד 6 מכשירים.

בין אם ברצונך לבטל את החסימה של Netflix ובין אם ברצונך להישאר אנונימי תוך כדי סטרימינג, NordVPN יכול להיות אפשרות הגונה עבורך.

NordVPN אינו מהיר כמו ExpressVPN, אך כל הדברים הנחשבים, זה ראוי למקום ברשימה זו של VPNs הטובים ביותר עבור FireStick.

כיצד להתקין את NordVPN ב- FireStick / Fire TV

בצע את הצעדים הבאים:

מס '1: לחץ כאן כדי לקבל את המנוי ל- NordVPN אם עדיין לא עשית זאת

מס '2: במסך הבית של FireStick, עבור לראש הדף ובחר את לחפש אפשרות בפינה השמאלית העליונה

מס '3: חפש את NordVPN ולחץ עליו בתוצאות החיפוש

vpn הטוב ביותר עבור אש

# 4: לחץ על NordVPN בחלון הבא

חפש nordvpn על מקלות אש

# 6: לחץ לקבל או הורד במסך הבא

הורד את אפליקציית nordvpn עבור מקלות אש

מס '7: פתח את NordVPN כאשר הוא התקין ונכנס עם האישורים שלך

כיצד להתקין את nordvpn על אמסטרדם

# 8: לחץ התחבר עכשיו להתחיל

vpn עבור אש

4. גולש

vpn עבור אשSurfshark הוא שם נוסף בעולם ה- VPN עליו תוכלו לסמוך על חוויה מקוונת מאובטחת ובטוחה. עם הצפנה AES 256 בדרגה צבאית, אתה תמיד יכול להיות בטוח שפעילות הסטרימינג שלך ב- FireStick מוגנת.

Kill Switch, מדיניות ללא יומני קפדנית, הגנת דליפות, DNS פרטי, מצב הסוואה ותכונות MultiHop הופכים את Surfshark לאחד ה- VPN הטובים ביותר עבור FireStick.

גם Surfshark מהיר בהגינות. רבים מהשרתים שלו מאפשרים חווית סטרימינג חלקה ונטולת חיץ. ואם אתם מחפשים חווית סטרימינג ללא גבולות ללא מגבלות גיאוגרפיות, Surfshark יכול להיות שימושי למדי גם במחלקה זו.

מלבד FireStick, אתה יכול להשתמש ב- Surfshark במגוון מכשירים אחרים כולל מחשבים, מוביילים ועוד. כנראה שהדבר הטוב ביותר ב- Surfshark הוא שתוכלו להשתמש בו במכשירים ללא הגבלה בו זמנית.

כיצד להתקין את Surfshark ב- FireStick

בצע את הצעדים שלהלן כדי להתקין ולחבר ל- Surfshark ב- FireStick:

מס '1: לחץ כאן כדי לקבל את המנוי של Surfshark

# 2: בחר את לחפש אפשרות במסך הבית של FireStick (בפינה השמאלית העליונה)

הקלד כריש גולש וכשאתה רואה את זה בהצעות החיפוש, לחץ עליו

גלשן אש גלשן vpn

# 3: לחץ על סמל הגלישה בחלון הבא

vpns הטוב ביותר עבור אש

# 4: לחץ הורד / קבל בחלון הבא

כיצד להוריד ולהתקין

# 5: פתח את Surfshark לאחר התקנתו ונכנס באמצעות אישורי הכניסה

vpn הטוב ביותר עבור מקל אש אמזון

# 6: לחץ על התחבר כדי להתחיל להשתמש ב- VPN

הכי טוב טלוויזיה אמזון אש

5. CyberGhost

cyberghost vpn קודיCyberGhost מציעה כיסוי אבטחה עולמי עם יותר מ- 5900 שרתים ברחבי העולם. היא מקפידה על מדיניות ללא יומני קפדנית. כלומר, אתה לא משאיר עקבות אחר כשאתה זורם ב- FireStick או גולש באינטרנט.

VPN זה מציע מהירויות חיבור נעימות לרבים משרתיו. באמצעות מערכת ההצפנה הטובה ביותר בכיתה, CyberGhost מאבטחת את הפעילויות המקוונות שלך לחלוטין.

אם תרצה לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפיה, CyberGhost אפילו יאפשר זאת.

CyberGhost מאפשר לך לחבר עד 7 מכשירים בו זמנית. בנוסף, יש לו ממשק ידידותי למשתמש עבור FireStick המאפשר לך להתחיל מייד. מסיבות אלה (ועוד) בחרנו ב- CyberGhost כאחת ה- VPN הטובות ביותר עבור FireStick.

כיצד להתקין CyberGhost ב- FireStick

בצע את הצעדים הבאים:

1: לחץ כאן כדי לקבל את המנוי ל- CyberGhost אם עדיין לא עשית זאת

2: הפעל את ה- FireStick שלך ובחר לחפש אפשרות בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית (בסרגל התפריט)

הקלד CyberGhost ולחץ עליו בתוצאות החיפוש

אפליקציית ה- cyberghost vpn

3: לחץ שוב על CyberGhost במסך הבא

כיצד להתקין

4: כעת, לחץ הורד / קבל להוריד ולהתקין את ה- VPN

vpns הטוב ביותר עבור אש

5: פתח את CyberGhost ב- FireStick. אתה אמור לראות את המסך הבא עם קוד

לך ל cgvpn.info/link בדפדפן מחשב או נייד. היכנס באמצעות פרטי חשבון CyberGhost שלך והזן את הקוד

הקים סייברגוסט על מקלות אש

6: לחץ התחבר להתחיל

חבר vpn על מקל האש

כיצד בחרנו ב- VPN הטוב ביותר עבור FireStick ומדוע בחרתי ב- ExpressVPN על פני VPNs אחרים?

כשהתחלתי לכתוב מדריך זה, היה לי רעיון לגבש כאן מספר VPNs. מהר מאוד הבנתי שהצבת 10 VPN ברשימה זו רק תוביל לבלבול רב יותר ותנחשת איזה מהם לקנות. כדי להקל עליכם החלטתי שאני מעדיף לדבר על חמשת ה- VPN המובילים במדריך זה.

לקח לי זמן לבחור את הטוב ביותר מהמגרש. בדקתי מספר VPNs מספר פעמים לפני שהגעתי למסקנה. להלן כמה מהגורמים החשובים ביותר ששקלתי לפני שהגעתי לפסק הדין.

מספר 1: מהירות חיבור

מהירות החיבור היא אחד הגורמים המכריעים ביותר בעת קנייה ל- VPN של FireStick. להלן המהירות המומלצת של נטפליקס לטלוויזיה החלה על הזרמת וידאו דרך כמעט כל מקור:

 • 3 מגהבייט לשנייה לסרטוני SD או 480p
 • 4-5 מגהבייט / שניות לסרטוני HD (480p וגם 1080p)
 • 25 מגהבייט / שניות לסרטוני UHD, 4K

זכרו שעם VPN תמיד יהיה אובדן מהירות כלשהו. ExpressVPN הוא הבחירה הראשונה שלי כ- VPN הכי טוב של FireStick מכיוון שהיא מציעה אובדן מינימלי של מהירות. להלן תוצאות הבדיקה שלנו שנערכו באותו מכשיר באותה מהירות פס רחב מקורית ובאותו מיקום שרת:

מהירות פס רחב מקורית ללא VPN (הוקצתה: 50 Mbps הושגה: 48.6 Mbps)

מבחן מהירות vpn firestickמהירות חיבור מקורית ללא VPN

ExpressVPN: הורדת 46.3 Mbps (שמירה מהירה של 95.27%)

מבחן מהירות Expressvpn במקל האש של אמזוןמחובר ל- ExpressVPN במהירות החיבור המקורית של 50 Mbps

IPVanish: הורדת 36.3 Mbps (שמירת מהירות של 75%)

vpn לטלוויזיה באשמחובר ל- IPVanish במהירות החיבור המקורית של 50 Mbps

NordVPN: הורדת 31.9 Mbps (שמירת מהירות של 65.64%)

nordvpn על מקלות אשמחובר ל- NordVPN במהירות החיבור המקורית של 50 Mbps

Surfshark: הורדת 28.8 Mbps (שמירה מהירה של 59.26%)

vshp surfshark על אמסטרדםמחובר ל Surfshark במהירות החיבור המקורית של 50 Mbps

CyberGhost: הורדה של 27.8 Mbps (שמירת מהירות של 57.20%)

cyberghost vpn בטלוויזיה של אמזון ובערוץ טלוויזיהמחובר ל- CyberGhost במהירות החיבור המקורית של 50 Mbps

כפי שאתה יכול לראות, ExpressVPN הציעה את החיבור המהיר ביותר ושמרה על למעלה מ 95% מהמהירות המקורית. IPVanish הגיעה הכי קרוב עם שמירת מהירות של 75% - הפרש מהירות של 20%. למרות ש- IPVanish אינה מהירה כמו ExpressVPN, היא עדיין נמצאת בצד הטוב לעומת VPNs אחרים בענף..

NordVPN, Surfshark ו- CyberGhost הראו ירידה ניכרת במהירות. עם זאת, הם עדיין טובים יותר משלל VPNs אחרים שבדקנו.

שימו לב כי בדיקות אלה בוצעו בשרתי ה- VPN המהירים ביותר המוצעים על ידי הספקים. המהירויות עשויות להשתנות בהתאם לשרת שנבחר ומיקומו. ככל שהשרת רחוק יותר מהמיקום הפיזי שלך, כך סביר להניח שהמהירות תהיה נמוכה יותר. המהירות תלויה גם במשתנים אחרים כגון מפרט התקנים, ספק שירותי אינטרנט, נתב וכו '.

# 2: חוזק ההצפנה

OpenVPN AES 255-bit הוא פרוטוקול ההצפנה האפקטיבי ביותר. זהו חובה עבור ה- VPN של FireStick שתרצה לקנות. זהו הפרוטוקול שמופעל על ידי כל ספקי ה- VPN המובילים ונחשב לטוב ביותר בענף.

מס '3: תכונות אבטחה

הגנה מפני דליפות DNS, מנהור מפוצל, מתג להרוג הם כמה מתכונות האבטחה החשובות ביותר שעליכם לקחת בחשבון תוך כדי בחינת ה- VPN הטוב ביותר של FireStick. לדוגמה, ExpressVPN מצויד בכל תכונות האבטחה הללו ורבות אחרות. זו אחת הסיבות לכך שהיא הבחירה המובילה שלנו עבור ה- VPN הטוב ביותר של FireStick.

# 4: מדיניות ללא יומן

אם לא ניתן לאתר את הפעילויות המקוונות שלך, אף אחד לא אמור להיות מסוגל להוציא זימון זימון ולחפור ברשומה של ספקי VPN ולהביא את היומנים שלך. רק אז VPN ייחשב מאובטח לחלוטין. ExpressVPN שומר על מדיניות מחמירה ביומן אפס. אין להם שום דבר שתועד ומכאן שום דבר שיחשוף לאיש.

גם ל- IPVanish יש מדיניות ביומן אפס. עם זאת, מכיוון שהוא נופל בתחום השיפוט של ארה"ב, אני קצת ספקן אם הם באמת שומרים על פרטיותך על כנה.

NordVPN, Surfshark ו- CyberGhost שומרים גם על מדיניות אי-יומני מחרוזת.

מס '5: תמיכת לקוחות

VPN טוב של FireStick הוא זה שאינו מחייב אותך לפנות לתמיכת הלקוחות. עם זאת, אם יתעורר הצורך, התמיכה חייבת להיות זמינה.

ExpressVPN מציע תמיכה ב -24 × 7 באמצעות צ'אט חי ומייל. מצד שני, IPVanish מציעה תמיכה 24 × 7 באמצעות דואר אלקטרוני.

אם כי ישנם כמה דיווחים ממשתמשי IPVanish כי תמיכת הלקוחות שלהם קצת קשה לעבור ואולי אינה מגיבה כמו שהיית רוצה שתהיה.

NordVPN מציעה תמיכה בצ'אט אף שהיא נמצאת בשלב בדיקת בטא.

ל- Surfshark תמיכה וצ'אט פעילה ומגיבה זמינה 24/7.

CyberGhost אינו מציע כעת תמיכה בצ'אט. ניתן ליצור איתם קשר באמצעות הדוא"ל. בדרך כלל הם מגיבים תוך 24 עד 48 שעות.

# 6: אפליקציה ידידותית למשתמש

כאשר אתם מחפשים את ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick, זה הופך אוטומטית לאחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון. אמזון פיירסטיק הוא מכשיר בשליטה מרחוק ומכאן שאפליקציית VPN חייבת להיות ידידותית מרחוק.

ExpressVPN מציע תאימות של מאה אחוז עם שלט ה- FireStick. המתווה הכולל של ExpressVPN הוא גם ידידותי למשתמש להפליא. זה מסודר וכולל נושא לבן.

לעומת זאת, IPVanish נראה שהתמלא הרבה במסך הראשי ומכאן שהוא נראה מעט עמוס. עם זאת, זה עובד ללא פגמים במכשירי הטלוויזיה FireStick / Fire.

ל- NordVPN, Surfshark ו- CyberGhost יש גם אפליקציות התואמות מרחוק עבור FireStick.

# 7: סמכות שיפוט

ExpressVPN ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים (BVI), קבוצה קטנה של איים עם מערכת השיפוט העצמאית שלהם. BVI אינה נופלת תחת שום ברית מודיעינית הכוללת 5-עיניים, 9-עיניים או 14-עיניים, אין לה כל חוקים לשמירת נתונים והיא אינה נאלצת להפיק את רשומות הלקוחות שלה לשום מדינה. ל- ExpressVPN יש כל סיבה וכל הסמכות להעניק לך פרטיות מוחלטת.

זה לא המקרה עם IPVanish. כפי שאמרתי בעבר, חברת האם שלה StackPath היא מבוססת ארה"ב ולכן היא נופלת בתחום השיפוט של ארה"ב. והחברות האמריקאיות צריכות לפעול על פי חוקי שמירת נתונים חובה של המדינה. זה מתנגש ברור עם מדיניות רישום האפס של VPN. זו יותר סיבה לכך ששמרתי על IPVanish כ- VPN אלטרנטיבי.

NordVPN, Surfshark ו- CyberGhost ממוקמים גם הם מחוץ לתחום השיפוט של כל ארגוני המעקב הגדולים..

# 8: אחריות להחזר כספי

הערבות להחזר הכסף נפוצה בקרב ספקי VPN ואחד הגורמים החשובים ביותר שמשתמשים בחשבון בזמן שהם מחפשים VPN. זה כמו תקופת ניסיון שמאפשרת לך לבדוק את ה- VPN ולקבוע אם זה טוב בשבילך או לא.

ExpressVPN מציע ערבות להחזר כספי מלא של 30 יום. אם תשנה את דעתך ותחליט לא להמשיך עם ExpressVPN (אשר אינני רואה סיבה לכך), תוכל לבטל את המנוי ולבקש החזר מלא..

IPVanish מציעה רק את ההבטחה להחזר הכסף למשך 7 ימים. אני באופן אישי מרגיש ששבוע קצת פחות זמן לנסות שירות, אבל זה עדיין צריך לתת לך מספיק מושג לגבי המהירות, הביצועים, העקביות והקישוריות..

NordVPN מציע גם ערבות להחזר כספי ללא תנאי של 30 יום. אתה מקבל מספיק זמן להחליט אם ברצונך להמשיך או לבטל.

ל- Surfshark יש גם מדיניות של 30 יום להחזר מלא למקרה שתחליט לא להמשיך

CyberGhost מעניק לך 45 יום להחזר מלא; ארוך יותר מכל VPN אחר ברשימה זו

VPN חינם ל- FireStick

אני כל הזמן מקבל שאילתות כמו שהוא ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור FireStick. ובכן, ידידי היקרים, הייתי אומר שאין שילוב של 'חינם' ו'הכי טוב 'כשאתם שוקלים VPNs. אם אתה מחפש את ה- VPN הטוב ביותר, אתה לא יכול להשיג אותו בחינם. אני מסכים שחלק מהמשתמשים עשויים לא להרשות לעצמם VPN בתשלום, אבל אני גם לא אלך על VPN בחינם. השימוש ב- VPN בחינם זה טוב כמו שום VPN בכלל.

VPN בחינם ל- FireStick יכול להביא נזק רב מתועלת. תוכלו לקרוא כאן מדוע יש להימנע מ- VPNs בחינם.

שינוי אזור אמזון עבור FireStick

ניתן להגדיר VPN ב- Fire TV Stick בשיטות המתוארות למעלה. זה מספיק כדי לדאוג לפרטיות שלך. עם זאת, כמה משתמשים מעדיפים לנקוט צעדים נוספים. במקרה כזה, אתה יכול גם לשנות את האזור עבור Fire Stick שלך ללא הכתובת האמיתית שלך.

שינוי אזור ה- FireStick הוא די פשוט. פתח את אמזון בדפדפן המחשב שלך ובצע את הצעדים הבאים:

מספר 1. לחץ על הכרטיסייה "ההזמנות שלך" ואז פתח את 'נהל את התוכן והמכשירים שלך' (מתחת לתמונה)

לנהל תוכן ומכשירים באמזון

מס '2. לחץ על הכרטיסייה 'הגדרות'.

מס '3. עבור אל הגדרות המדינה ולחץ על שנה

שנה מדינה באמזון

מס '3. הזן כתובת שברצונך להוסיף. אתה יכול למצוא כל כתובת אקראית על ידי חיפוש מהיר באינטרנט

מס '4. בחר עדכן

שינוי כתובת מקל האש אמזון - -

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור FireStick

FireStick הוא מכשיר סטרימינג נפלא. זה שינה את הדרך בה אנו צופים בטלוויזיה. גם אם אין לכם טלוויזיה חכמה, פשוט חברו מכשיר זה ליציאת HDMI והמירו את הטלוויזיה שלכם לאחת. עכשיו כל מה שאתה צריך זה VPN כדי לשפר את חווית הבידור שלך. באמצעות VPN של FireStick, אתה יכול להתגבר במהירות על סוגיות כמו הגבלה גיאוגרפית ומצערת ספקיות האינטרנט שנוטה לדלל את הכיף.

השימוש ב- VPN ב- FireStick מועיל ביותר, ועם הגנת VPN בצורה של ExpressVPN, כל הבעיות שלך נפתרות. לא משנה היכן אתה נמצא, VPN זה ייתן לך את החוויה הטובה ביותר האפשרית ללא כל הצרות. הם מציעים גם התחייבות להחזר כספי של 30 יום, כך שאם אתה חושב ש- ExpressVPN אינו מספיק טוב (וזה מאוד לא סביר!), אתה יכול לבקש החזר מלא. אז עם ExpressVPN עבור FireStick, אתה יכול פשוט לשבת, להירגע וליהנות.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me