نحوه نصب / استفاده از بهترین VPN برای FireStick

>

در این راهنما یاد خواهید گرفت که بهترین VPN برای FireStick است ، چرا باید از آن استفاده کنید ، چگونه VPN مناسب پیدا کنید و چگونه یک VPN را در FireStick نصب کنید. VPN های تحت پوشش در این آموزش با کلیه دستگاه های Fire TV از جمله FireStick 4K و Fire TV Cube کار می کنند. 

آمازون FireStick غیرقابل استفاده یکی از بهترین دستگاههای استریم است که امروز پیدا خواهید کرد. این ابزار ارزان قیمت فوراً هر تلویزیون معمولی را با درگاه HDMI به یک تلویزیون هوشمند تبدیل می کند. FireStick یک وسیله ساده است که نه تنها تنظیم آن آسان است بلکه همچنین استفاده از آن بسیار آسان است. این سیستم عامل روی سیستم عامل اندرویدی اصلاح شده اجرا می شود و به شما امکان دسترسی سریع به سرویسهای پخش محبوب مانند Netflix ، Hulu ، Kodi و حتی چندین کانال ماهواره ای را می دهد. من بسیاری از دستگاه های پخش کننده ، از جمله Android Boxes را آزمایش کرده ام و چیزی شبیه FireStick پیدا نکرده ام.

این فوق العاده است با این حال ، من نباید فراموش کنم که به شما بگویم که من نیز با FireStick اشکالاتی اساسی را تجربه کرده ام. نه ، هیچ مشکلی با FireStick به خودی خود وجود ندارد. من در مورد چندین محدودیت و محدودیت اعمال شده توسط سرویس های جریان ، ISP ها ، و احتمالاً دولت شما نیز صحبت می کنم. شما می توانید مشمول این موارد شوید:

  • نظارت آنلاین و نظارت توسط ISP ، دولت و حتی اشخاص ثالث مانند هکرها و معدنچیان cryptocurrency. این حریم خصوصی شما را در معرض خطر جدی قرار می دهد!
  • پرتاب اینترنت (که جریان دهنده های ویدئویی را هدف قرار می دهد) توسط ISP منجر به جریان آهسته و مشکلات بافر می شود. این کاملاً تجربه سرگرمی شما را خراب می کند!
  • محدودیت جغرافیایی محتوا. این دسترسی شما به محتوا را فقط به یک مکان خاص محدود می کند!
  • دردسرهای قانونی هنگام پخش از طریق برنامه های افزودنی شخص ثالث Kodi و برنامه هایی مانند Mobdro ، Cinema APK ، Live Net TV و موارد دیگر. شما نمی خواهید کسی همیشه به بالای شانه شما نگاه کند!

خوشبختانه ، شما می توانید به راحتی با استفاده از VPN برای FireStick / Fire TV بر همه آن غلبه کنید. یک VPN آدرس IP شما و متعاقباً هویت آنلاین شما را پوشانده و به شما اجازه می دهد حریم شخصی در صد درصد داشته باشید. ما بحث خواهیم کرد که چرا شما به FirePick نیاز به یک VPN دارید و چگونه بعداً به طول بیشتری کمک می کند. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه به سرعت نصب و تنظیم بهترین VPN برای Firestick را انجام دهید. من همچنین به شما خواهم گفت که چگونه VPN مناسب را برای شما انتخاب کردم. خواندن را ادامه دهید!

در اینجا مروری سریع از بهترین FirePick VPN که انتخاب کرده ام است. من در قسمت بعدی راهنمای با جزئیات در مورد هر VPN صحبت خواهم کرد. 

چرا به FirePick و نحوه کمک آن به یک VPN احتیاج دارید؟

شما نیاز به یک VPN برای FireStick دارید تا مطمئن شوید که می توانید از دستگاه خود در هر کجا که می خواهید استفاده کنید بدون اینکه دائماً نگران و نگران باشید. در زیر دلایل اصلی استفاده از VPN ذکر شده است:

شماره 1: نظارت آنلاین

خواه آن را دوست داشته باشم یا نه ، یا در انکار بمانم ، نظارت آنلاین توسط ISP ، دولت و حتی اشخاص ثالث شما امری است. ما در مورد آن مقدار زیادی دیده ایم و خوانده ایم. چگونه می خواهید اگر تمام وقت از پنجره خود نگاه کنید؟ خیلی ناراحت خواهم شد شما از طریق پنجره مجازی تحت نظارت قرار می گیرید.

چگونه FireStick VPN کمک می کند? VPN آدرس IP شما را ماسک می کند و فعالیت های آنلاین خود را از طریق یک سرور ناشناس تونل می کند. این باعث می شود تا کسی نفهمد شما چه کاری انجام می دهید. ایده این است که یک VPN را انتخاب کنید که از سخت ترین فناوری های رمزگذاری استفاده کند.

شماره 2: پرتاب ISP

از آنجا که فعالیت های آنلاین شما تحت نظارت است ، هنگامی که شما با استفاده از برنامه هایی مانند Kodi ، سینما APK ، Mobdro ، CyberFlix ، تلویزیون Titanium یا بسیاری دیگر ، در حال پخش هستید ، ISP شما آن را می داند. پرتاب اینترنت یک پدیده رایج در کاهش سرعت اتصال به اینترنت شما هنگام پخش آنلاین فیلم ها است. اگر کاربر معمولی هستید ، ممکن است آن را تجربه نکنید. با این حال ، اگر شما یک جریان منظم هستید ، به احتمال زیاد به دلیل ضربات زیاد دچار مشکلات بافر خواهید شد. ISP ها از این تکنیک به عنوان وسیله ای برای توازن بار و قانونی بودن آن استفاده می کنند. شما قبل از ثبت نام ، آن چاپ خوب را در شرایط خدمات خود از دست داده اید.

VPN به شما کمک می کند بر ISP غلبه کنید! هنگامی که از FireStick VPN استفاده می کنید ، فعالیت های آنلاین شما رمزگذاری می شوند. ISP شما نمی تواند بگوید که شما درحال پخش هستید یا احتمالاً فقط یک سند سنگین را بارگیری می کنید. و از آنجا که آنها نمی دانند شما در حال پخش هستید ، آنها سرعت اینترنت شما را پرتاب نمی کنند و به شما اجازه می دهند از سرعت بیشتری با سرعت بالاتر و بدون بافر لذت ببرید. به همین سادگی.

شماره 3: محدودیت جغرافیایی

در FireStick می توانید به سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، Amazon Prime ، Hulu و غیره دسترسی پیدا کنید. اما ، آنچه شما می توانید تماشا کنید ، تا حد زیادی با موقعیت جغرافیایی شما محدود است. به عنوان مثال ، Netflix اکنون در بیش از 180 کشور جهان موجود است. با این حال ، بسیاری از فیلم ها به دلیل محدودیت های جغرافیایی در همه جا در دسترس نیستند. به دلیل حقوق توزیع محتوا چنین محدودیت هایی وجود دارد. این همچنین بدان معنی است که شما از برخی سرگرمی های عالی محروم هستید. و این محدود به Netflix نیست. کلیه خدمات سرگرمی عمده محتوا را محدود می کند.

می توانید محتوای دارای قفل جغرافیایی را با یک VPN برای FireStick مسدود کنید! یک VPN خوب دارای سرورهایی است که در چندین کشور واقع شده است. شما فقط باید یکی از سرورهای کشور را انتخاب کنید که محتوای ویدیویی شما می خواهید آن را تماشا کنید و جریان را شروع کنید. همچنین می توانید محتوای منطقه ای را با VPN مسدود کنید.

شماره 4: سخت افزارهای حقوقی

FireStick به شما امکان می دهد تا به سرعت Kodi و سایر خدمات پخش شخص ثالث مانند Cinema APK و Mobdro را تنظیم کنید. این سرویس ها به شما امکان دسترسی رایگان به محتوا را می دهند که در غیر این صورت می توان پرداخت کرد. ممکن است در نهایت برخی از محتوای دارای حق نسخه برداری پخش شود ، هر چند ناخواسته. این احتمالاً شما را با مشکل قانونی روبرو خواهد کرد. من شنیده ام که بسیاری از اینگونه گزارش ها مبنی بر سیلی جادوگرها با اعلامیه های قانونی و جریمه های سنگین سیلی شده است.

می توانید نگرانی های خود را با FirePick VPN کنار بگذارید!  هنگامی که با یک VPN پخش می شوید ، فعالیت های جریان شما نقاب می شوند. در نتیجه ، هیچ کس نمی تواند تعیین کند که شما در حال جریان هستید ، از این طریق حریم شخصی و ناشناس بودن شما را تضمین می کند.

توجه داشته باشید: ما به طور رایگان از محتوای دارای حق چاپ حمایت نمی کنیم. طبق قانون ممنوع است و کاربران نباید آنرا عملی کنند. من اکیداً به کاربران توصیه می کنم فقط محتوای رایگان را که در حوزه عمومی موجود است ، پخش کنند. VPN فقط باید برای محافظت از حریم خصوصی شما استفاده شود. 

بهترین VPN برای FireStick

بیش از صد ارائه دهنده VPN در آنجا وجود دارد. برای نهایی کردن این لیست از بهترین VPN های FireStick ، ​​ما با زحمت به معنای واقعی کلمه از ده ها مورد استفاده کرده ایم. بعداً در این راهنما بخشی را پیدا خواهید کرد که ما روشی را که برای آزمایش همه آنها استفاده کرده ایم شرح داده ایم.

بعد از چند هفته آزمایش ، نتیجه گرفتیم که موارد زیر بهترین VPN برای FireStick هستند:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. سورفشارک
 5. CyberGhost

VPN های دیگری نیز وجود دارند که به هم نزدیک شدند ، با این حال ، آنها به اندازه آنهایی که من در اینجا ذکر کردم خوب نیستند. من نمی خواستم این لیست را بیش از حد بزرگ کنم ، زیرا فقط باعث سردرگمی کارها می شد.

و از همه VPN هایی که در این راهنما می خواهیم در مورد آنها صحبت کنیم ، ExpressVPN کاملاً مشخص در تمام جبهه ها از جمله سرعت ، امنیت ، ناشناس ماندن آنلاین ، حریم خصوصی و محاصره غیرقابل محدود جغرافیایی است..

با شروع ExpressVPN ، در مورد هر VPN در این لیست به همراه دستورالعمل های نصب اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

1. ExpressVPN: به طور کلی بهترین VPN برای FireStick

بهترین vpn برای firestick

ExpressVPN واقع در جزایر ویرجین بریتانیا ، یک VPN همه جانبه برای FireStick و به وضوح شماره یک در این مسابقه است. آن را به طور مداوم به عنوان سریعترین VPN در بررسی های مختلف و تست های ما همزمان است. ExpressVPN با بیش از 3000 سرور در بیش از 90 کشور و بیش از 160 مکان ، گزینه های اتصال زیادی به شما می دهد.

رمزگذاری 256 بیتی AES ، تونل سازی اسپلیت ، سوئیچ کشتار ، محافظت در برابر نشت DNS / IPv6 ، سیاست سختگیری بدون ورود به سیستم و چندین ویژگی امنیتی دیگر باعث شده است ExpressVPN یک سرویس VPN فوق العاده قوی و ایمن برای FireStick باشد. از آنجا که در BVI مستقر است و از صلاحیت گروه 14 کشور چشم برخوردار نیست ، می توان مطمئن بود که هیچ فشار خارجی برای فاش کردن اطلاعات کاربران وجود ندارد.

ExpressVPN به شما امکان می دهد تا حداکثر 5 دستگاه به طور همزمان با یک حساب متصل شوید. همچنین از پیکربندی سطح روتر پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا هر وسیله که می خواهید به Wi-Fi خود وصل و محافظت کنید. این VPN برای FireStick باعث می شود که شما یک تجربه سرگرمی بدون محدودیت و بدون نگرانی داشته باشید. ExpressVPN تنها بهترین VPN برای پول FireStick است که می تواند بخرد.

معامله خواننده: شما می توانید 3 ماه رایگان در ExpressVPN با یک برنامه یک ساله دریافت کنید که 49٪ تخفیف در مقایسه با برنامه ماهانه دارد. همراه با یک 30 روزه تضمین بازگشت پول. اگر از عملکرد راضی نیستید ، می توانید بازپرداخت کامل بخواهید.

دریافت ExpressVPN

نحوه نصب و استفاده از ExpressVPN در تلویزیون FireStick / Fire

نصب و راه اندازی ExpressVPN در FireStick یا Fire TV بسیار آسان است و به سختی یک دقیقه طول می کشد. دستورالعمل های مرحله به مرحله زیر را دنبال کنید:

شماره 1: برای دریافت اشتراک ExpressVPN اینجا را کلیک کنید

شماره 2: FireStick خود را روشن کرده و را انتخاب کنید جستجو کردن گزینه (نماد لنز) در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی.

شماره 3: به دنبال ExpressVPN باشید و هنگامی که در نتایج جستجو ظاهر می شود ، روی آن کلیک کنید

بهترین vpn برای firestick

شماره 4: بر روی نماد ExpressVPN در صفحه بعدی کلیک کنید

بهترین vpn firestick

شماره 5: کلیک کنید دانلود یا گرفتن دکمه

بهترین vpn برای آتش تلویزیون

شماره 6: برنامه را باز کنید و کلیک کنید ورود پس از وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام ExpressVPN ایجاد کرده اید.بهترین vpn برای firestick

شماره 7: هنگامی که از شما خواسته شد "اگر می خواهید گزارش ها را به اشتراک بگذارید یا دیگری کلیک کنید ، روی" تأیید بهبود ExpressVPN "کلیک کنید نه ممنون

بهترین vpn رایگان برای firestick

شماره 8: کلیک کنید خوب هنگامی که اعلان "تنظیم VPN خود را تنظیم کنید" مشاهده می کنیدبهترین vpn برای firestick

شماره 9: کلیک کنید خوب دوباره ظاهر می شود

firestick vpn

شماره 10: همه شما تنظیم شده اید. ExpressVPN بطور خودکار یک مکان هوشمند را برای شما انتخاب می کند. بر روی دکمه اتصال کلیک کنید تا فوراً به VPN وصل شوید.

برای اتصال به یک سرور متفاوت ، به جای آن روی دکمه Smart Location کلیک کنید

رایگان vpn firestick

شماره 11: کلیک کنید تمام موقعیت ها در بالای صفحه تب را انتخاب کرده و منطقه را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به یکی از سرورهای ایالات متحده یا هر کشور دیگری در آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی وصل شوید ، روی America کلیک کنید

بهترین vpn برای firestick

شماره 12: برای اتصال به بهترین سرور برگزیده توسط ExpressVPN برای آن کشور ، روی کشور کلیک کنید. برای کشف سرورهای بیشتر برای هر کشور ، کلیک کنید ،>" در سمت راست

بهترین vpn firestick

شماره 13 این همه اتصال شما با سریعترین و بهترین VPN برای FireStick ایمن خواهد ماند.

راهنمای ویدیو برای نصب ExpessVPN در FireStick

برای دریافت ExpressVPN برای FireStick اینجا را کلیک کنید

2. IPVanish

بهترین vpn برای firestick

اگر می خواهید جایگزین ExpressVPN باشید ، باید به سراغ IPVanish بروید ، که در تست های ما دوم شد. با برچسب سریعترین VPN روی کره زمین ، کمترین اعتراض به ادعای خودش را نمی کند. در حقیقت برخی از سریعترین سرورهای VPN را فراهم می کند ، اما ExpressVPN با سریعترین VPN در صنعت ، تاج را می گیرد..

IPVanish VPN نزدیک به 1200 سرور در بیش از 60 کشور جهان دارد که تقریباً یک سوم آنچه ExpressVPN ارائه می دهد است. IPVanish با بیش از 256 بیتی رمزگذاری AES ، OpenVPN ، IKEv2 ، امنیت اتصال کاملی را ارائه می دهد. با این حال ، شرکت مادر StackPath تحت صلاحیت ایالات متحده قرار دارد و کمترین حرف را برایم ناراحت می کند.

IPVanish به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 دستگاه را همزمان با یک حساب متصل کنید. مشابه ExpressVPN ، این امکان را برای پیکربندی سطح روتر نیز فراهم می آورد و تمامی اتصالات Wi-Fi را ایمن می کند.

معامله خواننده: می توانید با کد کوپن IPVanish 20٪ تخفیف دریافت کنید اکنون ذخیره کنید که می تواند در هنگام پرداخت استفاده شود همراه با یک 7 روزه تضمین بازگشت پول. اگر از عملکرد راضی نیستید ، می توانید بازپرداخت کامل بخواهید.

دریافت IPVanish

نحوه نصب IPVanish در FireStick / TV TV

اگر با IPVanish می روید ، چگونه می توانید این VPN را نصب و استفاده کنید:

شماره 1: اول از همه ، اشتراک IPVanish را دریافت کنید

شماره 2: پس از عضویت در سرویس ، FireStick خود را روشن کرده و از صفحه اصلی انتخاب کنید جستجو کردن گزینه (در گوشه بالا سمت چپ)

شماره 3: به جستجوی IPVanish بپردازید و در نتایج جستجو روی آن کلیک کنید

بهترین آتش vpn

شماره 4: بر روی آیکون IPVanish در صفحه بعدی و در صفحه بعدی کلیک کنید دانلود یا گرفتن

بهترین vpn برای amazon firestick

شماره 5: برنامه را باز کنید و اعتبارنامه ورود IPVanish را که هنگام ثبت نام ایجاد کرده اید وارد کنید. کلیک وارد شدن

amazon firestick vpn

شماره 6: کلیک کنید وصل کنید در سمت چپ برای اتصال به سرور پیش فرض انتخاب شده توسط IPVanish. همچنین می توانید با کلیک بر روی کشور ، شهر یا سرور در سمت چپ ، سرور را به صورت دستی انتخاب کنید

بهترین vpn برای firestick

3. NordVPN

نوردوپنNordVPN یک VPN همه جانبه است که یک اتصال سریع و قابل اطمینان را فراهم می کند. VPN از استانداردهای صنعت در فناوری رمزگذاری پیروی می کند و اطمینان حاصل می کند که ترافیک آنلاین شما از طریق امن ترین سرورها تونل می شود. همچنین امنیت دو لایه را ارائه می دهد که اتصال شما را از طریق دو سرور امکان افزایش امنیت را تغییر می دهد.

NordVPN کاربردی آسان برای دستگاه های FireStick و Fire TV دارد. فقط با یک کلیک می توانید به سرورهای ایمن وصل شوید. اگر قصد استفاده از NordVPN در چندین دستگاه را دارید ، می توانید از آن تا حداکثر 6 دستگاه استفاده کنید.

خواه بخواهید Netflix را مسدود کنید یا به سادگی می خواهید در هنگام پخش ناشناس بمانید ، NordVPN می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

NordVPN به اندازه ExpressVPN سریع نیست ، اما همه مواردی که در نظر گرفته می شود ، جایگاهی در این لیست از بهترین VPN های FireStick دارد.

نحوه نصب NordVPN در FireStick / TV TV

مراحل زیر را دنبال کنید:

شماره 1: برای دریافت اشتراک NordVPN در اینجا کلیک کنید اگر قبلاً این کار را نکرده اید

شماره 2: در صفحه اصلی FireStick ، ​​به بالا بروید و گزینه را انتخاب کنید جستجو کردن گزینه در گوشه بالا سمت چپ

شماره 3: NordVPN را جستجو کنید و در نتایج جستجو روی آن کلیک کنید

بهترین vpn برای firestick

شماره 4: روی پنجره زیر NordVPN کلیک کنید

جستجوی nordvpn در firestick

شماره 6: کلیک کنید گرفتن یا دانلود در صفحه بعدی

برنامه nordvpn را برای firestick بارگیری کنید

شماره 7: NordVPN را هنگام نصب و ورود با اعتبار خود باز کنید

نحوه نصب nordvpn بر روی amazon firestick

شماره 8: کلیک کنید اکنون وصل شوید برای شروع

vpn برای firestick

4- گشت و گذار

vpn برای firestickSurfshark نام دیگری در دنیای VPN است که می توانید برای داشتن یک تجربه آنلاین امن و ایمن به آن اعتماد کنید. با رمزگذاری درجه نظامی AES 256 ، همیشه می توانید مطمئن باشید که فعالیت های جریان شما در FireStick محافظت می شوند.

Kill Switch ، یک خط مشی سخت ، عدم محافظت از نشت ، محافظت در برابر نشت ، DNS خصوصی ، حالت استتار و ویژگی های MultiHop ، Surfshark را به یکی از بهترین VPN های FireStick تبدیل می کند..

Surfshark نیز بسیار سریع است. بسیاری از سرورهای آن امکان پخش صاف و بدون بافر را دارند. و اگر به دنبال یک تجربه جریان بدون مرز و بدون محدودیت جغرافیایی هستید ، Surfshark می تواند در این بخش بسیار مفید باشد.

علاوه بر FireStick ، ​​می توانید از Surfshark در طیف وسیعی از دستگاههای دیگر از جمله رایانه ، تلفن همراه و موارد دیگر استفاده کنید. احتمالاً بهترین چیز در مورد Surfshark این است که می توانید همزمان از آن در دستگاه های نامحدود استفاده کنید.

نحوه نصب Surfshark در FireStick

برای نصب و اتصال به Surfshark در FireStick مراحل زیر را دنبال کنید:

شماره 1: برای دریافت اشتراک Surfshark اینجا کلیک کنید

شماره 2: را انتخاب کنید جستجو کردن گزینه در صفحه اصلی FireStick (گوشه بالا سمت چپ)

تایپ سورفشارک و هنگامی که آن را در پیشنهادات جستجو مشاهده کردید ، روی آن کلیک کنید

surfshark firestick vpn

شماره 3: بر روی آیکون Surfshark در پنجره بعدی کلیک کنید

بهترین vpns برای firestick

شماره 4: کلیک کنید بارگیری / دریافت کنید در پنجره زیر

نحوه بارگیری و نصب surfshark firestick vpn

شماره 5: Surfshark را یک بار نصب کنید و با اعتبار ورود به سیستم وارد شوید

بهترین vpn برای چوب آتش آمازون

شماره 6: برای شروع استفاده از VPN روی اتصال کلیک کنید

بهترین تلویزیون آمازون آتش تلویزیون vpn

5. CyberGhost

cyberghost vpn kodiCyberGhost با بیش از 5900 سرور در سراسر جهان ، پوشش امنیتی جهانی را ارائه می دهد. این یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود دارد. به این معنا که ، در هنگام جابجایی در FireStick و یا مرور اینترنت ، هیچ ردپایی قابل شناسایی ندارید.

این VPN سرعت اتصال قابل قبول را در بسیاری از سرورهای خود ارائه می دهد. CyberGhost با داشتن بهترین سیستم رمزگذاری در کلاس ، فعالیتهای آنلاین شما را کاملاً تضمین می کند.

اگر دوست دارید محتوای محدود شده جغرافیایی را از حالت انسداد خارج کنید ، CyberGhost حتی این کار را ممکن می کند.

CyberGhost به شما امکان می دهد تا حداکثر 7 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. و ، دارای یک رابط کاربرپسند برای FireStick است که به شما امکان می دهد بلافاصله شروع کنید. به همین دلایل (و بیشتر) ، CyberGhost را به عنوان یکی از بهترین VPN های FireStick انتخاب کرده ایم.

نحوه نصب CyberGhost در FireStick

مراحل زیر را دنبال کنید:

1: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برای دریافت اشتراک CyberGhost اینجا را کلیک کنید

2: FireStick خود را روشن کرده و را انتخاب کنید جستجو کردن گزینه در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی (در نوار منو)

تایپ CyberGhost و آن را در نتایج جستجو کلیک کنید

برنامه Cyberghost vpn

3: دوباره روی صفحه بعدی روی CyberGhost کلیک کنید

نحوه نصب Cyberghost firestick vpn

4: اکنون ، کلیک کنید بارگیری / دریافت کنید برای بارگیری و نصب VPN

بهترین vpns برای firestick

5: CyberGhost را در FireStick باز کنید. باید صفحه زیر را با کد مشاهده کنید

قابل اعتماد و متخصص cgvpn.info/link در یک مرورگر رایانه یا موبایل. با جزئیات حساب CyberGhost خود وارد شوید و کد را وارد کنید

سایبرگوست را در آتش سوزی تنظیم کنید

6: کلیک کنید وصل کنید برای شروع

VPN را روی چوب آتش وصل کنید

چگونه بهترین VPN را برای FireStick انتخاب کردیم و چرا ExpressVPN را نسبت به سایر VPN ها انتخاب می کنم?

هنگامی که من برای اولین بار نوشتن این راهنما را شروع کردم ، این ایده را داشتم که چندین VPN را در اینجا گردآوری کنم. من به سرعت فهمیدم که قرار دادن 10 VPN در این لیست فقط به سردرگمی بیشتر منجر می شود و آیا حدس می زنید کدام یک را بخرید. برای آسانتر کردن امور برای شما ، تصمیم گرفتم که ترجیح می دهم در مورد 5 VPN برتر در این آموزش صحبت کنم.

مدتی طول کشید تا بهترین ها را از لات انتخاب کنم. من چندین بار VPN را قبل از نتیجه گیری چندین بار آزمایش کردم. در اینجا برخی از مهمترین عواملی که من قبل از رسیدن به حکم در نظر گرفته ام آمده است.

شماره 1: سرعت اتصال

سرعت اتصال یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید FirePick VPN است. در اینجا سرعت توصیه شده Netflix برای تلویزیون است که برای پخش ویدیو از هر منبع تقریبا استفاده می شود:

 • 3 مگابایت در ثانیه برای فیلم های SD یا 480p
 • 4-5 مگابایت در ثانیه برای فیلم های HD (هر دو 480p و 1080p)
 • 25 مگابایت در ثانیه برای فیلمهای UHD ، 4K

به یاد داشته باشید که با یک VPN ، همیشه افت سرعت وجود دارد. ExpressVPN انتخاب برتر من به عنوان بهترین FirePick VPN است زیرا حداقل سرعت کمتری را ارائه می دهد. در اینجا نتایج آزمون ما در همان دستگاه با همان سرعت پهنای باند اصلی و بیش از همان محل سرور انجام شده است:

سرعت باند پهن اصلی بدون VPN (اختصاص داده شده: 50 مگابیت بر ثانیه به دست آورد: 48.6 Mbps)

تست سرعت vpn firestickسرعت اتصال اصلی بدون VPN

ExpressVPN: 46.3 Mbps بارگیری (حفظ سرعت 95.27٪)

تست سرعت Expressvpn روی چوب آتش آمازونبا سرعت اصلی اتصال 50 مگابیت بر ثانیه به ExpressVPN متصل شد

IPVanish: 36.3 Mbps بارگیری (حفظ سرعت 75٪)

vpn برای تلویزیون آتشبه IPVanish با سرعت اصلی اتصال از 50 Mbps وصل شد

NordVPN: 31.9 Mbps بارگیری (حفظ سرعت 65.64٪)

nordvpn در آتش سوزیبه سرعت اصلی اتصال 50 مگابیت بر ثانیه به NordVPN متصل شد

Surfshark: 28.8 Mbps بارگیری (حفظ سرعت 59.26٪)

surfshark vpn on amazon firestickبه سرعت اصلی اتصال 50 مگابیت بر ثانیه به Surfshark متصل شد

CyberGhost: 27.8 Mbps بارگیری (حفظ سرعت 57.20٪)

Cyberghost vpn در تلویزیون آمازون و آتش نشانیبه سرعت اصلی اتصال از 50 Mbps به CyberGhost متصل شد

همانطور که مشاهده می کنید ، ExpressVPN سریعترین اتصال را ارائه داده و بیش از 95٪ سرعت اصلی را حفظ کرده است. IPVanish با 75٪ احتباس سرعت - نزدیکترین اختلاف 20٪ است. اگرچه IPVanish به اندازه ExpressVPN سریع نیست ، اما در مقایسه با سایر VPN های صنعت در سطح خوبی قرار دارد.

NordVPN ، Surfshark و CyberGhost افت قابل توجهی در سرعت نشان دادند. با این حال ، آنها هنوز هم نسبت به تعداد زیادی VPN دیگر که آزمایش کردیم ، بهتر هستند.

لطفا توجه داشته باشید که این آزمایشات روی سریعترین سرورهای VPN موجود ارائه شده توسط ارائه دهندگان انجام شده است. بسته به سرور انتخابی و موقعیت آن ممکن است سرعتها متفاوت باشد. هرچه سرور از موقعیت بدنی شما دورتر باشد ، سرعت مورد نظر پایین تر خواهد بود. سرعت همچنین به متغیرهای دیگر مانند مشخصات دستگاه ، ISP ، روتر و غیره بستگی دارد.

شماره 2: قدرت رمزگذاری

OpenVPN AES 255-bit بیشترین پروتکل رمزگذاری است. این ضروری است برای FireStick VPN که مایل به خرید آن هستید. این پروتکل است که توسط تمام ارائه دهندگان برتر VPN بکار رفته و بهترین در صنعت محسوب می شود.

شماره 3: ویژگی های امنیتی

محافظت در برابر نشت DNS ، تونل سازی اسپلیت ، سوئیچ kill برخی از مهمترین ویژگی های امنیتی هستند که باید در هنگام کاوش در بهترین FirePick VPN در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، ExpressVPN به همه اینها و بسیاری از ویژگیهای امنیتی دیگر مجهز است. این یکی از دلایلی است که انتخاب برتر ما برای بهترین FirePick VPN است.

شماره 4: خط مشی بدون ورود به سیستم

اگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نیست ، هیچ کس نباید قادر به صدور احضار نامه باشد و به سوابق ارائه دهندگان VPN حفر کند و گزارش های خود را واکشی کند. فقط در این صورت VPN کاملاً ایمن در نظر گرفته می شود. ExpressVPN یک سیاست سختگیرانه ورود به سیستم صفر را حفظ می کند. آنها هیچ چیز مستندی ندارند و از این رو هیچ چیز برای کسی فاش نمی شود.

IPVanish نیز دارای خط مشی ورود به سیستم صفر است. با این حال ، از آنجا که در صلاحیت ایالات متحده است ، اگر واقعاً حریم خصوصی شما را نادیده بگیرد ، کمی شک می کنم.

NordVPN ، Surfshark و CyberGhost همچنین خط مشی بدون گزارش را انجام می دهند.

شماره 5: پشتیبانی مشتری

FirePick خوب VPN موردی است که شما را مجبور به تماس با پشتیبانی مشتری نمی كنید. با این حال ، در صورت نیاز ، پشتیبانی باید به راحتی در دسترس باشد.

ExpressVPN پشتیبانی 24 × 7 از طریق چت زنده و ایمیل را ارائه می دهد. از طرف دیگر ، IPVanish پشتیبانی 24 support 7 از طریق ایمیل را ارائه می دهد.

اگرچه برخی از گزارش های کاربران IPVanish گزارش داده اند که پشتیبانی از مشتری آنها کمی سخت است و ممکن است به اندازه دلخواه شما پاسخگو نباشد..

NordVPN حتی اگر در مرحله آزمایش بتا است ، از پشتیبانی چت پشتیبانی می کند.

Surfshark دارای پشتیبانی چت فعال و پاسخگو 24/7 است.

CyberGhost در حال حاضر پشتیبانی چت ارائه نمی دهد. می توانید از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید. آنها معمولاً در طی 24 تا 48 ساعت پاسخ می دهند.

شماره 6: برنامه کاربر پسند

هنگامی که به دنبال بهترین VPN برای FireStick هستید ، این به طور خودکار به یکی از مهمترین جنبه های مورد نظر تبدیل می شود. Amazon FireStick یک دستگاه کنترل از راه دور است و از این رو برنامه VPN باید دوستانه از راه دور باشد.

ExpressVPN سازگاری صددرصد با ریموت FireStick را ارائه می دهد. طرح کلی ExpressVPN نیز بسیار کاربر پسند است. مرتب است و دارای یک تم سفید است.

از طرف دیگر ، IPVanish به نظر می رسد بسیاری از صفحه اصلی را پر کرده است و از این رو کمی آشفته به نظر می رسد. با این وجود ، این دستگاه بدون هیچ گونه نقص در دستگاه های FireStick / Fire TV کار می کند.

NordVPN ، Surfshark و CyberGhost همچنین برنامه های سازگار با راه دور برای FireStick دارند.

شماره 7: صلاحیت صلاحیت

ExpressVPN مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا (BVI) است ، گروه کوچکی از جزایر با سیستم مستقل قضایی خود. BVI تحت هیچ اتحاد اطلاعاتی از جمله 5 چشم ، 9 چشم یا 14 چشم قرار نمی گیرد ، هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد و مجبور نیست پرونده های مشتری خود را به هر کشوری تولید کند. ExpressVPN هر دلیلی و تمام اختیاراتی دارد که بتواند حریم شخصی شما را تضمین کند.

این در مورد IPVanish نیست. همانطور که قبلاً نیز گفتم ، شرکت مادر StackPath مستقر در ایالات متحده است و از این رو در صلاحیت ایالات متحده است. و شرکت های آمریکایی باید قوانین لازم را برای حفظ داده های ملت دنبال کنند. این در تضاد آشکار با سیاست ورود به سیستم صفر VPN است. این بیشتر به همین دلیل است که من IPVanish را به عنوان VPN جایگزین نگه داشته ام.

NordVPN ، Surfshark و CyberGhost همچنین خارج از صلاحیت کلیه سازمان های مهم نظارت قرار دارند..

شماره 8: ضمانت برگشت پول

ضمانت برگشت پول در بین ارائه دهندگان VPN متداول است و یکی از مهمترین عواملی که کاربران در جستجوی VPN در نظر می گیرند. این مانند یک دوره آزمایشی است که به شما امکان می دهد VPN را آزمایش کنید و تعیین کنید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر.

ExpressVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد. اگر نظر خود را تغییر دهید و تصمیم بگیرید که با ExpressVPN ادامه ندهید (که دلیل آن را نمی بینم) ، می توانید اشتراک را لغو کرده و درخواست بازپرداخت کامل کنید.

IPVanish فقط ضمانت بازگشت 7 روزه پول را ارائه می دهد. من شخصاً احساس می کنم که یک هفته زمان کمی برای امتحان کردن یک سرویس کم است ، اما هنوز هم باید درباره سرعت ، عملکرد ، سازگاری و اتصال به شما ایده کافی بدهد..

NordVPN همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول بدون قید و شرط را ارائه می دهد. شما زمان کافی برای تصمیم گیری در مورد ادامه یا لغو تصمیم گیری می گیرید.

Surfshark همچنین در صورت تصمیم گیری برای ادامه کار ، دارای سیاست بازپرداخت کامل 30 روزه است

CyberGhost یک بازپرداخت کامل 45 روزه به شما می دهد. طولانی تر از هر VPN دیگر در این لیست

VPN رایگان برای FireStick

من همیشه در حال گرفتن نمایش داده شد مانند آن بهترین VPN رایگان برای FireStick است. خوب ، دوستان عزیزم ، می گویم هنگام بررسی VPN هیچ ترکیبی از "رایگان" و "بهترین" وجود ندارد. اگر به دنبال بهترین VPN هستید ، نمی توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید. من موافقم که بعضی از کاربران ممکن است هزینه VPN پرداخت نکنند ، اما من برای یک VPN رایگان نیز نمی روم. استفاده از یک VPN رایگان به هیچ وجه خوب نیست.

یک VPN رایگان برای FireStick می تواند صدمه ای بیش از خوب به همراه آورد. در اینجا می توانید بخوانید که چرا باید از VPN های رایگان اجتناب کنید.

تغییر منطقه آمازون برای FireStick

با استفاده از روشهای گفته شده در بالا می توانید VPN را در Fire TV Stick تنظیم کنید. این کافی است که از حریم شخصی خود مراقبت کنید. با این حال ، تعدادی از کاربران ترجیح می دهند اقدامات اضافی انجام دهند. در این حالت ، شما می توانید بدون داشتن آدرس واقعی خود منطقه را برای Fire Stick خود تغییر دهید.

تغییر منطقه FireStick بسیار ساده است. Amazon را در مرورگر رایانه شخصی خود باز کنید و این مراحل را دنبال کنید:

شماره 1 بر روی زبانه "سفارشات شما" کلیک کرده و سپس "محتوا و دستگاه های خود را مدیریت کنید" (در زیر تصویر) را باز کنید

مدیریت محتوا و دستگاه ها در amazon

شماره 2 روی برگه "تنظیمات" کلیک کنید.

شماره 3 به تنظیمات Country بروید و روی Change کلیک کنید

تغییر کشور در آمازون

شماره 3 آدرسی را که می خواهید اضافه کنید وارد کنید. می توانید با یک جستجوی سریع وب ، هر آدرس تصادفی را پیدا کنید

شماره 4 به روزرسانی را انتخاب کنید

آدرس آدرس آمازون را تغییر دهید

نتیجه گیری در مورد بهترین VPN برای FireStick

FireStick یک دستگاه جریان فوق العاده است. این شیوه تماشای تلویزیون را تغییر داده است. حتی اگر تلویزیون هوشمند ندارید ، به سادگی این دستگاه را به درگاه HDMI وصل کنید و تلویزیون خود را به یکی تبدیل کنید. اکنون تنها چیزی که شما نیاز دارید یک VPN برای افزایش تجربه سرگرمی شماست. با استفاده از FirePick VPN ، می توانید به سرعت بر مواردی مانند محدودیت جغرافیایی و پرت کردن ISP غلبه کنید که تمایل به رقیق کردن سرگرمی دارند.

استفاده از VPN در FireStick بسیار مفید است و با محافظت از VPN در قالب ExpressVPN ، تمام مشکلات شما حل می شود. مهم نیست که کجا هستید ، این VPN بهترین تجربه ممکن را عاری از هرگونه مشکل به شما می دهد. آنها 30 روز ضمانت پس انداز پول نیز ارائه می دهند ، بنابراین اگر فکر می کنید ExpressVPN چندان مناسب نیست (که بسیار بعید است!) ، می توانید بازپرداخت کامل بخواهید. بنابراین با ExpressVPN برای FireStick ، ​​می توانید فقط بنشینید ، استراحت کنید و لذت ببرید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me