ה- VPN הטוב ביותר ל- iPlayer של ה- BBC לצפייה ב- iPlayer בחו”ל (2020)

>

אם אינך תושב בריטניה ואוהב תוכן BBC, אתה גם תאהב את המאמר הזה. אני אראה לך מי הוא ה- VPN הטוב ביותר ל- BBC iPlayer ואיך אתה יכול להשתמש בו כדי לגשת ל- BBC מכל מקום בעולם.

בימינו, יש כל כך הרבה אפשרויות סטרימינג שונות לסרטים ומופעים שזה יכול להיות מבלבל לבחור רק אחת. ומכיוון שלרוב שירותי הסטרימינג יש דמי מנוי, כך שהם יכולים גם להכניס שקע בכיס. אבל אפילו בתוך כל רשתות הזרימה בתשלום, יש אפשרות אחת שהיא בחינם - או 'חופשית משהו' ליתר דיוק.

אנו מדברים על שירות ה- iPlayer של BBC, שאינו דורש דמי מנוי. עם זאת, רק משתמשים בבריטניה ובעלי רישיון טלוויזיה יכולים לגשת לשירות שלהם. אם אתה מבקר באתר iPlayer כשלא נמצא בבריטניה, תתקבל בברכה עם הודעה - ה- iPlayer של BBC עובד רק בבריטניה. מצטערים, זה נובע מבעיות זכויות או תוכן זה אינו זמין במיקומך.

אך אל תדאגי, כפי שאתה יכול בקלות גש ל- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה וכן ניתן לעשות זאת באמצעות VPN. לא משנה אם אתה גר בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, הודו, רוסיה, צרפת או סין. הטריק הקטן הזה יקבל גישה לספרייה הענקית של ה- BBC. המשך לקרוא למטה כדי לגלות אילו VPNs יכולים לאפשר לך לצפות ב- BBC iPlayer מכל מקום בעולם.

vpn הטוב ביותר עבור

מה זה VPN? כיצד זה מבטל את חסימת ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה?

VPN הוא כלי שמשנה את כתובת ה- IP שלך. כתובת IP היא מספר ייחודי הניתן לכל חיבור אינטרנט המאפשר לספק שירותי האינטרנט (ISP) ושרתים אחרים לדעת לאיזה מיקום אתה ניגש לאינטרנט. זו הסיבה שכשאתה מנסה להירשם ל- BBC iPlayer ממדינות אחרות מאשר בריטניה, השרתים שלהם יכולים לזהות את המיקום שלך מכתובת ה- IP. והם יחסמו את השירות שלהם אם אתה גר בחו"ל.

אבל VPN מפנה את חיבור האינטרנט הרגיל שלך דרך שרתים במדינות שונות. בכך הוא משנה את כתובת ה- IP שלך. אז אתה יכול להיות בארה"ב, ולשנות את ה- IP שלך לכתובת גרמנית. לאחר מכן, ספק שירותי האינטרנט שלך ושרתים אחרים יחשבו שהחיבור שלך מגיע משרת גרמני.

משמעות הדבר היא שכאשר אתה משתמש ב- VPN ומגדיר אותו לכתובת IP בריטניה, ה- BBC iPlayer יעבוד עבורך לא משנה היכן אתה נמצא. שרתי ה- BBC יראו את ה- IP שלך ויאמינו שהוא יגיע ממיקום בבריטניה, ויאפשר לך לגשת לכל התוכניות המועדפות עליך.

למי שאינו מודע, BBC iPlayer יאפשר לכם לצפות במספר ערוצים כולל -

 • BBC One
 • BBC שני
 • BBC שלוש
 • BBC ארבע
 • CBBC
 • CBeebies
 • ערוץ החדשות של ה- BBC
 • פרלמנט ה- BBC
 • BBC ALBA

VPNs ה- BBC iPlayer הטובים ביותר בשנת 2020

ישנם מאה ספקי VPN וכמעט כולם טוענים שהם עובדים עם BBC. אבל האמת שונה לחלוטין. ישנם רק כמה שירותי VPN המבטלים את חסימה של שירותי סטרימינג כמו BBC iPlayer ו- Netflix.

לאחר שביליתי מספר שעות בבדיקה מצאתי את ה- VPN הטובים הבאים עבור ה- BBC iPlayer שעדיין עובדים בשנת 2020:

1. ExpressVPN

מדורג מספר 1 ב- VPN של ה- BBC מתוך 34 VPN שנבדקו

הטוב ביותר

ExpressVPN הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר באופן כללי, מה שהופך אותו גם לבחירה הטובה ביותר עבור מופעי סטרימינג ב- BBC iPlayer.

בואו נסתכל על התכונות שלו.

שרתים

החלק הטוב ביותר ב- ExpressVPN הוא שיש לו שישה שרתי בריטניה שונים, כך שתוכלו להשיג בקלות כתובת IP בבריטניה באמצעות VPN זה. שרתים רבים יותר פירושם גם מהירות טובה יותר, שתאפשר לכם לצפות בתוכניות המועדפות עליכם ללא הפרעה וללא צורך להקריב את איכות הווידיאו. לא משנה היכן אתה נמצא בעולם, בלחיצה אחת אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך למיקום בבריטניה ולגשת בקלות ל- BBC iPlayer.

עלות מנוי

לשירות VPN זה יש תכניות מנוי שונות בהתבסס על משך הזמן שלהן. תוכנית המנויים הבסיסית שלהם למשך חודש עולה 12.95 $ ותחויב בכל חודש. התוכנית ל 6 חודשים עולה $ 9.99 לחודש, כך שתצטרך לשלם סכום כולל של 59.95 $ כל 6 חודשים. התוכנית השנתית עולה 8.32 דולר לחודש, ותשלם 99.95 דולר בכל שנה. כל תוכנית מציעה אחריות להחזר כספי של 30 יום.

עם זאת, ExpressVPN מציעה גם הנחה מיוחדת בזמן כתיבת שורות אלה. אתה יכול לקבל שירות של 3 חודשים בחינם ולחסוך 49% בתכנית השנתית שלה.

אבל מה אם אתה לא מרוצה? האם פירוש הדבר שדמי המנוי לחודש הראשון מתבזבזים? תשובה קצרה - לא. אם אינך מרוצה מ- Express VPN, אתה יכול לבקש החזר כספי בחודש הראשון, שכן הם מציעים ערבות להחזר כספי של 30 יום, ללא שאלות.

iplayer vpn ניסיון ללא סיכון למשך 30 יום

מהירות וביטחון

בכל הנוגע למהירות, ExpressVPN עולה על כל המתחרים. על פי מבחן המהירות שערכו המומחים שלנו, הפעלת בדיקות מהירות לשרתים שונים במיקומים שונים עם ExpressVPN הובילה למהירות ממוצעת של 106 מגהביט לשנייה (מהירות שהוקצבה של 120 מגהביט לשנייה). אלה נתונים מרשימים עם שמירת מהירות של 88.33%, ותוכלו להזרים סרטונים בקלות באיכות 4k Ultra-HD עם חיבור כה מהיר. מבחן המהירות הממוצע באזורים שונים הוא:

מהירות בצפון אמריקה: 117 Mbps

מהירות באירופה: 107 מגהביט לשנייה

מהירות באסיה: 96 Mbps

מבחינת אבטחה, יש להם הצפנה בדרגה צבאית והם לא רושמים יומני זיהוי כלשהם. פירוש הדבר הוא שבעוד שהם עוקבים אחר היסטוריית הגלישה שלך, הם לא מאחסנים את כתובת ה- IP האמיתית שלך בשרתים שלהם, מה שמאריך אותך אנונימי לחלוטין.

תכונות אחרות

תוכנית מנוי יחידה עם ExpressVPN מאפשרת לך לחבר בו זמנית 5 מכשירים. הם מעדכנים באופן קבוע את השרתים שלהם ואת אמצעי האבטחה שלהם כדי למנוע חסימות על ידי ה- BBC. צוות התמיכה בלקוחות שלהם די אינטראקטיבי וזמין 24/7 דרך צ'אט חי.

תאימות

ExpressVPN עובד על אנדרואיד, iOS, Windows, Mac, Linux ונתבים. יש להם אפילו הרחבות לדפדפני Chrome ו- Firefox. מלבד זאת, VPN זה תואם גם ל- Firestick. יש להם ממשק פשוט וקל לשימוש בכל הפלטפורמות.

סמכות שיפוט

החברה נמצאת תחת תחום השיפוט של BVI (איי הבתולה הבריטיים) שאינה כפופה לחוקים לשמירת נתונים או למעקב חוקי חוקי כלשהו..

פסק דין

למרות היותו השירותים היקרים ביותר ברשימה זו, ExpressVPN הוא ההמלצה הראשונה שלנו ל- VPN VPlayer של ה- BBC. הם הרוויחו את אמון בסיס המשתמשים העצום שלהם והם הרשת האמינה ביותר בשוק. עם כל התכונות המדהימות הללו, אתה בטח מרוצה מ- VPN זה. כך שללא ספק, ExpressVPN הוא ללא ספק ה- VPN הטוב ביותר עבור ה- BBC iPlayer.

בקר ב- ExpressVPN.com

כיצד לגשת ל- BBC iPlayer - -

זהו החלק הקל ביותר ברגע שתשים ידיים על VPN טוב.

1. התקן VPN בהתקן

2. פתח את אפליקציית VPN והתחבר לשרת בבריטניה

חבר את שרת בריטניה לצפייה ב- ib Player bbc בחו

3. בקר ב https://www.bbc.co.uk/iplayer והיכנס עם פרטי הכניסה שלך.

4. זה הכל. אתה יכול להתחיל לצפות בתוכניות המועדפות עליך.

הערה: אם אין לך חשבון iPlayer ל- BBC, אתה יכול ליצור חשבון חדש בעקבות הקישור למעלה. לא תבקש ממך כרטיס אשראי או פרטים אחרים הקשורים לתשלום.

2. VPN של CyberGhost

דורג 2 מתוך 34 VPN שנבדקו

vpn הטוב ביותר עבור

CyberGhost הוא גם שירות VPN מדהים בו תוכלו להשתמש כדי לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer מחוץ לבריטניה. מאפייני המפתח שלהם מופיעים בהמשך.

שרתים

מערכת חיבור הרשת של CyberGhost שונה משאר ה- VPNs. עבור מרבית ה- VPN, עליך לבחור מדינה שתתחבר לשרת שלהם. אבל ב- CyberGhost אתה מקבל רשימה של שירותי סטרימינג שתוכל לבחור, ו- BBC iPlayer כלול גם ברשימה זו..

כשאתה בוחר את שירות ה- iPlayer של ה- BBC, הם מחברים אותך אוטומטית לשרת הטוב והמהיר ביותר בבריטניה ומאפשרים לך להזרים לחו"ל.

עלות מנוי

תוכניות המנויים השונות ל- CyberGhost הן:

 • תכנית לשלוש שנים: 2.75 דולר לחודש; מחויב בסכום של 99 דולר כל שלוש שנים
 • תכנית שנתית: 3.69 $ לחודש; מחויב ב -88.56 דולר כל שנתיים
 • תוכנית שנתית: 5.99 $ לחודש; מחויב במחיר של 71.88 דולר בשנה
 • תוכנית חודשית: $ 12.99 מחויב בכל חודש

הם מציעים גם ערבות להחזר כספי של 45 יום. מה שכן, הם מציעים ניסיון חינם ליום אחד בו הם גם לא מבקשים את פרטי כרטיס האשראי שלך.

מהירות וביטחון

לפי מבחן המהירות שנעשה על ידי המומחים שלנו, בדיקות מהירות במיקומים שונים ובזמנים שונים העניקו מהירות ממוצעת של 58 מגהביט לשנייה (מהירות שהוקצבה 100 מגהביט לשנייה). המשמעות היא שמירת מהירות של 58% ותוכל להזרים סרטונים באיכות 4K HD במיוחד עם המהירות שמציעה CyberGhost. אין להם מדיניות אפס יומני כמו NordVPN, אבל יש להם מערכת יומן ללא זיהוי השומרת את כתובת ה- IP האמיתית שלך פרטית ובלתי נגישה לצדדים שלישיים. הם משתמשים בהצפנת AES של 256 סיביות כדי לשמור על כל הנתונים בצורה מאובטחת.

תכונות אחרות

באמצעות חשבון מנוי CyberGhost יחיד, אתה יכול לחבר עד 7 מכשירים בבת אחת. תמיכה בצ'אט חי זמינה 24/7 כדי לעזור לך בכל שאלה או בעיה.

תאימות

CyberGhost תואם למכשירי Windows, Mac, Android, iOS ו- Linux ומספקים הרחבות לדפדפני Chrome ו- Firefox. יש להם אפילו תמיכה ב- Firestick, וחברת האם משדרגת ומשפרת ללא הרף את השירותים שלהם כדי להימנע מחסימת ה- BBC iPlayer.

סמכות שיפוט

החברה נמצאת תחת תחום השיפוט של חוקי רומניה, הנחשבים בטוחים לחברות VPN.

פסק דין

עם תוכנית סופר זולה ושלל תכונות שימושיות, CyberGhost הוא עוד VPN מעולה עבור BBC iPlayer ומגיע למקום השני ברשימה שלנו..

בקר ב- CyberghostVPN.com

3. NordVPN

דורג 3 מתוך 34 VPN שנבדקו

בטל את חסימת ה- iblayer של ה- BBP עם

האפשרות השלישית הטובה ביותר ל- VPN VPlayer VPN היא ה- NordVPN, שהוא גם רשת פרטית וירטואלית נחשב למדי. בואו נתחיל ונעמיק בתכונות שלו.

שרתים

התכונה הבולטת ביותר בשירות זה היא שיש לו 30 שרתים בכל רחבי בריטניה. יש להם אפילו רשת טלוויזיה מהירה במיוחד לבריטניה, שהיא פשוט מושלמת לשירותי סטרימינג. הזמינות של כמות כה גבוהה של שרתים היא הסיבה העיקרית לכך שאנחנו מציבים את NordVPN במספר השני ברשימה זו.

עלות מנוי

תוכניות המנויים השונות ל- NordVPN הן:

 • תכנית לשלוש שנים: $ 3.49 לחודש; מחויב במחיר של 125.64 דולר כל 3 שנים
 • תכנית שנתית: 4.99 $ לחודש; מחויב ב -119.76 דולר כל שנתיים
 • תוכנית שנתית: $ 6.99 לחודש; מחויב בסכום של 83.88 דולר בשנה
 • תוכנית חודשית: $ 11.95 מחויב בכל חודש

הם מציעים גם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

מהירות וביטחון

המומחים שלנו בדקו בדיקות מהירות NordVPN, המעניקות מהירות ממוצעת של 58 מגהביט לשנייה (מהירות שהוקצתה 100 מגהביט לשנייה). המשמעות היא שמירת מהירות של 58%, אולם נתון ממוצע זה מחושב מתוך הערכים במיקומים שונים. מכיוון של- NordVPN יש 30 שרתים בבריטניה, תקבלו מהירות טובה יותר כשאתם מחוברים לכתובת IP בריטניה המתאימה ל- BBC iPlayer. ובכל זאת, אנו ממליצים לך לבחור באיכות HD 1080p ולא 4K UHD בעת השימוש ב- NordVPN.

מבחינת אבטחה, יש להם קידוד AES של 256 סיביות ומדיניות יומני אפס, כלומר הם לא מאחסנים את היומנים לשימוש האינטרנט שלך או לכתובת ה- IP שלך..

תכונות אחרות

אתה יכול לחבר עד 6 מכשירים בו זמנית עם תוכנית מנוי יחידה של NordVPN. יש להם גם צ'אט חי זמין 24/7 והם מגיבים מאוד. זהו אחד מה- VPN הבודדים הפונקציונליים גם בסין.

תאימות

NordVPN עובד בכל הפלטפורמות העיקריות כמו חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד ו- iOS, ויש לו גם סיומת דפדפן כרום ופיירפוקס..

סמכות שיפוט

החברה נמצאת תחת תחום השיפוט של חוקי פנמה שאינם קשורים לתוכניות שמירה או פיקוח על נתונים כלשהן.

פסק דין

הצבנו את NordVPN כמספר 3 ברשימה זו משתי סיבות עיקריות - המחיר הזול שלהן ומספר גדול של שרתי בריטניה שהם מספקים מה שמקל מאוד על הגישה ל- BBC iPlayer. אם אתה רוצה VPN VPlayer מעולה של BBC במחיר ידידותי לכיס, NordVPN תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורך. שירות VPN זה עובד אפילו בסין, מדינה שרוב ה- VPN אינם פעילים.

בקר באתר NordVPN.com

4. PrivateVPN

דורג 4 מתוך 34 VPN שנבדקו

הטוב ביותר

ייתכן כי PrivateVPN אינו נחשב לא פחות משירותי ה- VPN האחרים ברשימה זו, אך הם מהווים אלטרנטיבה נהדרת לביטול חסימת ה- BBC iPlayer ממקומות שאינם בריטניה..

שרתים

בהנהלת חברה קטנה יחסית שבסיסה בשבדיה, ל- PrivateVPN יש רק 100 שרתים בסך הכל עם 2 שרתים בבריטניה שממוקמים במנצ'סטר ולונדון. למרות שיש להם שרתים כה מעטים, PrivateVPN עדיין מציע תכונות מעולות ומספק תחרות הגונה לשירותים אחרים.

עלות מנוי

תוכניות המנויים השונות ל- PrivateVPN הן:

 • תוכנית שנתית: 3.82 $ לחודש; מחויב במחיר של $ 49.68 עם חודש חינם (13 חודשים בסך הכל)
 • תוכנית רבעונית: 4.88 $ לחודש; מחויב ב -14.63 דולר כל 3 חודשים
 • תוכנית חודשית: $ 7.67 מחויב בכל חודש

לכל תוכניות המנויים יש ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. PrivateVPN מציע גם ניסיון ללא תשלום 24 שעות ביממה ללא חיובים ופרטי תשלום.

מהירות וביטחון

ל- PrivateVPN מהירות הורדה ממוצעת של 59 מגהביט לשנייה לפי מבחן המהירות שנערך על ידי המומחים שלנו (מהירות שהוקצתה 100 מגהביט לשנייה). המשמעות היא שמירת מהירות של 59%. המהירות בפועל עשויה להיות שונה בהתאם לתנאים שונים, אך באופן כללי, אתה אמור להיות מסוגל לצפות בסרטונים באיכות 4K HD במיוחד אם חיבור האינטרנט הראשי שלך מהיר.

PrivateVPN משתמש גם בהצפנת 128 סיביות CBC וגם בהצפנת AES 256 סיביות כדי להציע רמה גבוהה של אבטחת מידע. בעזרת מדיניות אפס היומנים שלהם, הם לא רושמים את היסטוריית הגלישה ואת כתובת ה- IP שלך.

תכונות אחרות

PrivateVPN מאפשר חיבור של 6 מכשירים לכל היותר עם תוכנית מנויים יחידה. יש להם תמיכת לקוחות בצ'אט חי כמו גם תמיכה בשלט רחוק לפתרון בעיות מסוימות.

תאימות

PrivateVPN מציעה את שירותיה גם בחלונות, מק, אנדרואיד, iOS, לינוקס ונתבים.

סמכות שיפוט

החברה נמצאת תחת תחום השיפוט של חוקי תחום שיפוט 14-Eyes Alliance (שוודיה). למרות שנראה כי המדינה תומכת בפרטיות המשתמשים, בהיותך חבר ב- 14-Eyes, אינך יכול להיות בטוח בכך.

פסק דין

הם עשויים להיות חברה קטנה בהשוואה לשירותי VPN פופולריים אחרים אך עם מחירים זולים ומגוון הפיצ'רים שלהם, PrivateVPN הוא ללא ספק אפשרות נהדרת לגישה ל- BBC iPlayer. זו הסיבה שהם ראויים לצלם את המקום מספר 4 ברשימה שלנו.

בקר ב- PrivateVPN.com

5. Surfshark

דורג מספר 5 מתוך 34 VPN שנבדקו

עליון

Surfshark הוא גם שירות VPN פופולרי שהופך אותו לאופציה נהדרת לביטול חסימת ה- BBC iPlayer בחו"ל. להלן התכונות שלה.

שרתים

Surfshark מציעה 3 שרתים עיקריים בבריטניה הממוקמים בגלזגו, לונדון ומנצ'סטר. יש להם יותר מ 1000 שרתים הפזורים ב 60+ מדינות ברחבי העולם.

עלות מנוי

 • תכנית לשנתיים: $ 1.99 לחודש מחויבת בסכום של $ 47.76 במשך 24 חודשים (חובה להשתמש בקופון "sharkspecial" עבור תוכנית זו)
 • תוכנית שנתית: 5.99 $ לחודש מחויבים במחיר של 71.88 $ בשנה
 • תכנית חודשית: $ 11.95 לחודש מחויב בכל חודש

לכל התוכניות יש ערבות להחזר כספי של 30 יום.

מהירות וביטחון

מהירות הרשת הממוצעת שלהם היא 60 מגהביט לשנייה (מהירות שהוקצבה 100 מגהביט לשנייה) מה שהופך אותה למתאימה לזרם מקוון של קטעי וידאו באיכות HD. שמנו לב שזה לא מאט את מהירות חיבור האינטרנט הבסיסי שלך. זה אומר שככל שיש לך חיבור לאינטרנט מהיר יותר, כך חיבור ה- VPN יעבוד מהר יותר.

עם הצפנה של 256 סיביות, הנתונים שלך מוגנים גם ומדיניות יומני האפס של Surfshark אינה מביאה לידי ביטוי את פעילות האינטרנט וכתובת ה- IP שלך. להגנה נוספת, Surfshark מציעה תכונה של Multi-hop שתסיט את התעבורה המקוונת שלך דרך שני שרתי VPN נפרדים, שתעניק לך שכבה נוספת של פרטיות. אבל זה יפגע במהירות שלך באינטרנט, כך שזו בחירה של אבטחה לעומת מהירות.

תכונות אחרות

יש אזור אחד בו Surfshark מנצח את כל שאר ה- VPNs ברשימה זו - אין הגבלה למספר המכשירים שאתה יכול להתחבר ממנוי יחיד! יש להם צ'אט חי פעיל והם די מגיבים גם בדוא"ל. אפילו בחלק העזרה באתר שלהם יש מידע מפורט על הרבה סוגיות שעשויות להתמודד איתן. פן אחד ייחודי של Surfshark הוא תכונת ה- CleanWeb החוסמת מודעות, תוכנות זדוניות ואפילו תוכנות מעקב.

תאימות

Surfshark תואם לפלטפורמות חלונות, מק, iOS, אנדרואיד ולינוקס, יחד עם הרחבות דפדפן עבור כרום ופיירפוקס.

סמכות שיפוט

בדומה ל- ExpressVPN, החברה נמצאת תחת תחום השיפוט של BVI (איי הבתולה הבריטיים).

פסק דין

עם תוכנית ידידותית לתקציב, כמה תכונות ייחודיות, ופרטיות וביטחון חזקים, Surfshark מוצאת בצדק את המקום מספר 5 ברשימת VPNs ה- BBC iPlayer הטובים ביותר..

בקרו ב- Surfshark.com

מדוע חמש האופציות הללו הן הבחירה הטובה ביותר עבור VPNs BBC iPlayer?

אתם עשויים לתהות מדוע עליכם ללכת על 5 שירותי VPN אלה הדורשים עלות מנוי כאשר יש כל כך הרבה VPN בחינם זמינים. אבל BBC iPlayer הוא שירות סטרימינג נחשב בבריטניה שלא רק מזרם תכניות טלוויזיה אלא גם זורם ענפי ספורט פופולריים בבריטניה כמו ליגת העל וכדורגל גביע האנגלי..

כך שרק ברור ששירות סטרימינג כה מפורסם יכלול תכונות אבטחה גבוהה. הם משדרגים כל העת את השרתים שלהם כדי לאתר ולחסום שירותי VPN. מרבית ה- VPN הממוצע כבר חסומים על ידי ה- BBC מה שהופך אותם חסרי תועלת. אם אתה מוריד אחד מ- VPNs בחינם, אתה עלול להיות מאוכזב לגלות שהוא לא נותן לך גישה ל- BBC iPlayer. גם אם כמה VPNs מאפשרים לך להזרים מופעים ב- iPlayer, אין אחריות מתי הם ייחסמו על ידי BBC.

הדרך היחידה ליהנות מתצוגות של iPlayer מחוץ לבריטניה ללא חשש להיחסם היא לבחור VPNs המסופקים על ידי החברות הטובות ביותר. חמשת השירותים שפירטנו במאמר זה מופעלים על ידי חברות מתקדמות במיוחד. הם מציעים אמינות גבוהה ומבטיחים גישה רציפה ל- BBC iPlayer. ועם כל הפיצ'רים המדהימים שהם מספקים, כולם שווים את המחיר שאתה צריך לשלם עבור המנוי. בנוסף, אתה תמיד יכול לבטל את השירותים שלהם ולקבל את כספך בזכות המדיניות שלהם.

איך בחרנו ב- VPN הטוב ביותר ב- BBC iPlayer?

בחרנו ב- ExpressVPN כ- VPN ה- VPlayer הטוב ביותר של ה- BBC בהתבסס על המהירות המהירה והחיבור האמין שלו. זה יכול גם לעקוף את חומת האש הגדולה של סין וממשק המשתמש שלה קל מאוד להבנה. הוא מספק תמיכת לקוחות בצ'אט בשידור חי 24/7 ומספק אבטחה מתקדמת לאפליקציות.

לכן הוא מתפקד בצורה יוצאת דופן בכל החזיתות כמו מהירות, אבטחה, צנזור חסימה, התקנים תואמים ותמיכת לקוחות.

VPNs אחרים שעבדו חלקית עם iPlayer

בזמן שבדקתי את ה- VPN, שירותי ה- VPN הבאים עבדו גם עם ה- BBC iPlayer, אך זה לא היה מספק. רוב הזמן BBC גילתה את ה- VPN וחסימת גישה. אם אתה כבר משתמש באחד מסוגי ה- VPN הללו, ייתכן שתרצה לנסות אותם תחילה, ואם זה לא עובד, אתה עשוי לקבל את אחד מחמשת ה- VPN המובילים שסקרתי לעיל..

 • IPVanish
 • VyprVPN
 • רישום רוח
 • מגן נקודה חמה
 • ProtonVPN
 • גישה פרטית לאינטרנט (PIA)
 • מנהרת דוב

VPN חינם ל- BBC iPlayer

ה- iPlayer של BBC הוא אחד משירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר ובדיוק כמו נטפליקס, הוא מוציא משמעותית על איתור וחסימה של שרתי VPN..

תשכחו מ- VPNs בחינם, ספקי VPN בתשלום רבים אינם יכולים להקדים את מערכת הגילוי שלהם. אמנם יש כמה ספקי VPN חינמיים, אך פשוט אין להם מספיק כסף או משאבים כדי להמשיך להוסיף שרתים חדשים ולא זוהו.

יהיה עליך להיות בר מזל מאוד למצוא VPN בחינם עם שרת שעדיין לא זוהה על ידי ה- BBC iPlayer. לא מצאתי אף אחד. וגם אם אתה מוצא אחד כזה, אין כל ערובה לכמה זמן הוא יישאר ללא זיהוי.

לכן אני באופן אישי ממליץ על אחד מ- VPN הפרמיום עבור ה- BBC iPlayer. תוכלו למצוא שרתים רבים שמזרימים שירות זה.

פסק דין סופי

מבין כל האפשרויות שפירטנו, המלצנו על ExpressVPN לאמינות ובביטחון הגבוהים ביותר, כמו גם למהירות הזרימה המרשימה בכל עת. אפילו מבחינת המוניטין, ExpressVPN מכה את כל המתחרות האחרות שלה וכבר צברה בסיס צרכני מאסיבי. עם זאת, אם מחירי המנוי שלהם קצת יותר מדי עבורך, אל תהסס לנסות את אחת מארבע האפשרויות האחרות.

בנימה סופית, אנו רוצים לציין כי תצטרך להירשם לשירות ה- iPlayer של ה- BBC לאחר שתתחבר לכתובת IP בבריטניה. לשם כך תצטרך להזין גם מיקוד בבריטניה. לאחר שתסיימו עם זה, אתם מוכנים להזרים תוכניות וסרטים שונים ב- BBC iPlayer בנוחות בכל עת.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me