איך VPNs בחינם מרוויחים כסף? 5 עובדות מפחידות לדעת

>

VPNs הפכו לכלי שימושי ביותר עבור חובבי פרטיות מקוונים רבים. רבים מהאווררים באינטרנט אוהבים להשתמש בשירות VPN בחינם מכיוון שהם פשוטים, קלים לשימוש והכי חשוב, מגיעים ללא תג מחיר. עם זאת, מה שמשתמשי VPN רבים נוטים לשכוח הוא שניהול שירות VPN עולה כסף. בעוד VPNs בתשלום מממנים את עצמם באמצעות מנויים, VPNs בחינם צריכים להרוויח כסף בשיטות שונות. אז איך VPNs בחינם מרוויחים כסף? להלן 5 עובדות מפחידות שכדאי לדעת על VPNs בחינם.


כיצד VPNs בחינם מרוויחים כסף

איך vpns בחינם מרוויחים כסף -

1. מכירת נתוני משתמשים

נתחיל את הרשימה עם ככל הנראה הדבר הכי מפחיד ש- VPNs עושים כדי להרוויח כסף ממשתמשים שלהם, וזה מכירת המידע והנתונים שלקוחותיהם מספקים להם. זה ללא ספק אחד הדברים המסוכנים ביותר ש- VPN בחינם יכול לעשות, מכיוון שהוא משפיע ישירות על פרטיות הלקוחות שלהם ומעמיד את המשתמשים על הפרות אבטחה אפשריות..

אז, איך ואיפה שירות VPN בחינם יכול למכור את הנתונים שלך? ובכן, לפי הרשומות של כמה VPNs שנקלעו למעשה לעשות זאת, ישנן מספר דרכים ש- VPNs עוברים. כדי לנסח זאת במילים פשוטות, הם מכורים את הנתונים ממכשיר המשתמש ויוצרים קבצים נפרדים עבור כל אדם. כמות הנתונים והמידע האישי שהם יכולים לכרות מתוך מכשיר ממש מעורערת.

החל מהנתונים שלך מידע ונתוני מיקום, כל הדרך למידע אישי, דואר אלקטרוני, הודעות, מספרי טלפון ובעצם כל מה שנשמר בזיכרון המכשיר שלך. כמה VPNs אפילו הצליחו להשיג שליטה מלאה במכשירי המשתמש שלהם, מה שאיפשר להם גישה מלאה ומוגבלת, כולל אפשרויות עריכה, שינוי ואפילו מחיקה של מדיה מהמכשיר המבוקר..

במקרים מסוימים, VPNs מוכרים דוא"ל למשתמשים שלהם לעסקים של צד שלישי. זו בעיה ענקית עבורכם כמשתמש, מכיוון שלא תקבלו רק המון ספאם ודוא"ל לא רצוי, גם לעולם לא תוכלו לדעת כמה אנשים וחברות יש את כתובת הדוא"ל שלך. כתובות דוא"ל Ransomware, cryptojacking ו- phishing הם רק חלק מההשלכות הפוטנציאליות של ה- VPN שגוי אימייל שלך..

זה נשמע מפחיד מכדי להיות אמיתי, כך שהשאלה הכי גדולה שעולה מכל זה היא - האם זה לא צריך להיות לא חוקי? ובכן, למרבה הצער, מרבית משתמשי ה- VPN החינמיים אינם עוברים על מדיניות הפרטיות לפני שנרשמים לשירות חדש. זה אומר שכל עוד VPN מציין שהוא יכול לשתף את המידע שלך בכל צורה ובכל צורה ואתה מסכים לו, זה לא חוקי. זה בהחלט לא אתי ומוסרי, אך למרבה הצער זה פרצה שרבים VPN בחינם יודעים כיצד לנצל.

2. שיווק מבוסס מידע אישי

בקנה אחד עם הדבר הראשון שדיברנו עליו, שיתוף גלוי של נתונים למטרות שיווק הוא פרקטיקה מסוכנת מאוד שכמה VPNs בחינם מרשים לעצמם. הנימוק שמאחורי זה כמובן מובן מאוד. מכיוון שהם לא מרוויחים כסף מהרשמות משתמשים, הם מפצים את ההפסד שלהם על ידי הרווח של כסף בדרכים שונות. ישנן כמה דרכים שונות בהן VPN יכול לשתף את נתוני הלקוחות שלהם למטרות שיווק.

הראשון הוא שהם משתמשים ישירות בנתונים ובמידע שלך למטרות שיווק ופרסום. המשמעות היא שבכל פעם שאתה מתחבר או מחפש משהו באינטרנט שמעניין אותך, VPN מאחסן מידע זה ומשתמש בו כדי לקבוע אילו מודעות למכור לך ואיך לעשות זאת בצורה היעילה ביותר. הדרך השנייה שהם עוברים על זה היא שהם חולקים את הנתונים האלה בגלוי עם חברות צד ג 'ושותפיהן. זו האופציה המסוכנת יותר מבין השניים, שכן ה- VPN וחברת השיווק משולבים בעיקרון בפלטפורמה אחת ושניהם בעלי שליטה מלאה על הנתונים שלך. זה כל כך מסוכן מכיוון שחברת השיווק מקשרת לעתים קרובות מודעות מאתרים ודפים שאינם מקורות אמינים. מודעות אלה אינן רק מתסכלות, אלא גם עלולות להוביל אותך לאתרים זדוניים.

יש לכך דוגמאות רבות, אך ככל הנראה אף אחת מהן אינה טובה יותר מביתנט, שהוא שירות VPN חינמי המצהיר באופן פומבי וגלוי את השתייכותם לחברות שיווק מקוונות. הם לא מסתירים את העובדה שהם מנהלים מודל עסקי מונחה מודעות. עם זאת, הם לא נכנסים לפרטים רבים כדי לחשוף את מיקומם, המידע העסקי ופרטים חשובים כיצד פועל המודל העסקי המכוון לפרסום זה מאחורי הקלעים..

החיסרון היחיד בבעיה זו הוא שזו דרך ממש טובה לשפוט עד כמה VPN בחינם אמין. אם לומר זאת במילים שונות, אם אתה מבחין ש- VPN שלך מפציץ אותך באגרסיביות במודעות, זהו סימן מובהק לכך שסביר להניח שהם חולקים את המידע האישי והפעילויות שלך עם אתרי צד שלישי..

3. ניצול משתמשים בחינם לטובת התשלום

מלבד מכירת המידע האישי שלך לצדדים שלישיים, VPNs בחינם יכולים לנצל את אמונך במספר אופנים שונים, כשהבולט שבהם הוא לטובת הלקוחות המשלמים שלהם. זו בעיה שמתעוררת כאשר VPN פועל בו זמנית כשירות בחינם ושירות בתשלום. הסיבה לכך היא ש- VPN פועל אז בנפרד בשני רמות שונות לחלוטין. הם נותנים לך, המשתמש החופשי, גישה לאינטרנט ללא שום תנאי, אך גם יחד עם זאת, הם מנצלים את החיבור שלך במגוון דרכים.

הדוגמאות הטובות ביותר לטכניקה זו המושטת תחת ידיהן הן VPNs המשתמשים בכוח העיבוד של המשתמש החופשי ומעבירים אותו ללקוחות המשלמים שלהם. משמעות הדבר למעשה היא ש- VPN מוכר את רוחב הפס שלך למשתמשים אחרים למטרות רווח. כמובן שאתה יכול להימנע מכך על ידי בחירת חברות בתשלום אם ה- VPN מציע אחת. התפיסה היחידה היא שיש VPNs שלא משתפים מידע זה עם המשתמשים החופשיים שלהם, כך שלא תוכלו לדעת אם המכשיר והחיבור שלכם משמשים כדי לקדם יתרונות אחרים..

4. יצירת BotNets וצווי יציאה

אם הטקטיקות הקודמות בהן משתמשים ב- VPN לא היו מספיק מפחידים, זו מגיעה עם כמה השלכות בעולם האמיתי שיכולות לגרום לך הרבה בעיות עם החוק. בעוד שחלק ממשתמשי ה- VPN עשויים לא להיתקל בבעיה בהחלפת שירותים מסוג זה, זה יכול למעשה להביא להם כאב ראש משמעותי בהמשך הדרך. להיות צומת יציאה של שרת פירושו שכל התעבורה העוברת לשרת הצומת הסופי מתוארת כמו שהיא מגיעה מכתובת ה- IP של אותו שרת..

זה יכול להכניס אותך לערמת צרות, שכן התנועה שעוברת עשויה לכלול כל מיני פעילויות לא חוקיות, חיפושים והיסטוריית גלישה. זה בהחלט לא שווה את הסיכון, במיוחד כשאתה מחשיב שאתה לוקח את כל האחריות מבלי לקבל פיצוי, בעוד ששירות VPN מרוויח כסף מכל החברים המשלמים שלהם המשתמשים בחיבור וכתובת ה- IP שלך כצומת יציאה.

נרשמו מקרים בהם אנשים חפים מפשע היו תחת חקירה ממשלתית בגין ביצוע פעולות בלתי חוקיות דרך האינטרנט. כל זה קרה מכיוון ש- VPN שהם חשבו שהם משתמשים בחינם למעשה השתמש ברשת וכתובת ה- IP שלהם כדי ליצור botnet המאפשר למשתמשים אחרים להתחבר לכתובת ה- IP שלהם. יתרה מזאת, האקרים הצליחו להשתלט על כל החשבונות החינמיים ברשת ה- VPN וליצור רשת botnet גדולה בה יוכלו להשתמש לצורך התקפות אנונימיות אנונימיות. אף על פי שכל זה נשמע כמו עלילה מסרט מתח, זה היה מקרה בחיים האמיתיים שקרה למשתמשי VPN של הולה..

למרות שהשערורייה סביב VPN של Hola הייתה נקודת ציון גדולה שעזרה לשפוך אור על הסכנה של שימוש ב- VPNs בחינם, ישנם עדיין VPNs בחינם שעושים זאת. החלק המפחיד בכל זה הוא כי אין כרגע נקבעים נהלים או אמצעים לפיקוח על האופן בו VPNs אלה מנצלים את אמון המשתמשים שלהם..

5. מעקב אחר פעילות המשתמש

אחרונה, אך בהחלט לא פחות, העבירה הנפוצה ביותר ש- VPN חינמי מבצע ואחת שרבים מהמשתמשים שלהם (לא) מסכימים עליה ברצון היא מעקב אחר הפעילות המקוונת של החברים שלהם. יש הרבה VPN ששומרים על יומני חיבור. זה בעיקר כדי לשמור על השירות שלהם ללא כל שיהיה ולהבטיח שהרשתות מאובטחות ומוצפנות. עם זאת, ניתן להשתמש ביומני חיבור גם כדי לעקוב אחר הרגלים ותחומי העניין של משתמש מסוים.

הם עושים זאת בכמה אופנים. לרוב זה על ידי הכנסת עוגיות דפדפן. כלים אלה יכולים לעקוב אחר כל הפעילויות המקוונות שלך מבלי שאתה מודע לכך רוב הזמן. שתי הדרכים האחרות למעקב אחר הפעילויות המקוונות שלך הן משואות רשת ופיקסלים למעקב. משואות רשת נקראות גם באגי אינטרנט נפוצים יותר ממה שאתה חושב. הם אותם קבצי תמונה ברורים המוכרים המשמשים למעקב אחר הפעילות שלך באינטרנט. מעקב אחר פיקסלים פועל באופן דומה למשואות רשת אך הם שונים במראה. הם מועילים יותר לניתוח נתונים ולעקוב אחר התנהגות מקוונת של משתמשים. לא רק ש- VPN משתמש בכלים אלה כדי לעקוב אחר הפעילות שלך, אלא שבמקרים מסוימים הם גם מאפשרים לשותפים השיווקיים שלהם לעשות זאת.

לכן, למרות שאתה חושב שאתה אנונימי ופרטי תוך כדי שימוש בשירותי VPN, הפעילויות המקוונות שלך למעשה מעקב כל הזמן. בעוד שרוב ה- VPN לא מודים בכך, הם אוספים את המידע שלך ואת כל נתוני הפעילות שלך ושומרים אותם לרוב עבור המרבה במחיר. שלא כמו VPNs בחינם, אלה שאתה צריך לשלם עבורם לרוב מפרט את כל מה שמופיע במדיניות הפרטיות שלהם, מה שאומר שכאשר אתה משלם עבור שירות, אתה יכול לבדוק בעצם אם אתה מקבל את מה שהובטח לך.

שימוש ב- VPN העוקב אחר הפעילות המקוונת שלך מביס את מטרת השימוש ב- VPN בכלל. במקום שספק שירותי האינטרנט שלך יוכל לעקוב אחר הפעילות שלך, אתה נותן את הכוח הזה ל- VPN החינמי, וזה דבר מסוכן מאוד לעשות, מכיוון שאתה לעולם לא יכול לדעת אם כוונותיהם טובות או רעות. אם VPN בחינם ממוקם באחת מארצות 14 העיניים, זה גם אומר שהם מחויבים לשתף מידע כלשהו שהממשלה במדינה בה הם נמצאים מבקשת מהם. זו עמדה מסוכנת להכניס את עצמך שוב, אתה היחיד שלוקח את האחריות אם משהו הולך לא טוב.

מדוע VPNs בחינם משתמשים בטקטיקה כזו?

עבור כמה VPNs שם בחוץ, להרוויח כסף מגיע לפני הבטיחות והפרטיות של המשתמש שלהם. מכירת נתוני משתמשים, שימוש בהם לצורך פרסום או הפרה בוטה של ​​האבטחה והפרטיות שלהם הם רק חלק מהדרכים ש- VPNs בחינם מרוויחים כסף. אך לפני שנכנס לפרטים, חשוב לדבר על כל ההיבטים החשובים ולהבין מדוע כמה VPNs בחינם משתמשים לרעה באמונם של הלקוחות שלהם. הנה הסיבות הגדולות ביותר לכך שהם עושים זאת:

עלויות תחזוקה גבוהות

כמו שאמרנו בהתחלה, קל לשכוח שהפעלת רשת VPN עולה כסף. תלוי בגודל בסיס הלקוחות של VPNs, עלויות אחזקה חודשיות יכולות לעלות בקלות לעשרות אלפי דולרים. שלא לדבר על כך, ככל ש- VPN גדל וזקוק לשרתים יציבים וחזקים יותר, עלויות אלה יכולות לטפס למאות אלפים ואף מיליונים. זו הסיבה שעלויות שרת הן ככל הנראה הסיבה הגדולה ביותר לכך שרוב ה- VPN החינמי החינמי מחליט ללכת מאחורי גבם של הלקוחות שלהם.

רווח פיננסי

כמובן, שבירה אפילו לא נשמעת ממש טוב כמו להרוויח כסף. זו הסיבה שכמה VPNs מחליטים ללכת צעד קדימה ולהשתמש בנתוני הלקוחות שלהם בדרכים מסוימות המאפשרות להם להרוויח יותר כסף. לרוב זה כולל מכירת או שיתוף נתונים עם צדדים שלישיים או יצירת מודעות ממוקדות מאוד שמביאות רווח רב יותר מפרסמים.

חמדנות

למרות שיש אנשים שטוענים שהסיבה הראשונה מוצדקת, ואפילו הסיבה השנייה, אף אחד לא יכול לתרץ מעשים שמקורם בחמדנות טהורה. כשיש לך נתונים חסויים של עשרות, ואפילו מאות מיליוני משתמשים, זה הופך להיות מאוד מפתה להפעיל את כל הידע והכוח הזה. הרבה VPN חינמיים פופולריים רבים נכנעו לכך, כאשר הולה, בטרנט ואפילו VPN של אופרה נסגרו זמן מה לנסות לייצר רווחים מנתוני המשתמש שלהם..

מדוע עליך לבחור שירות VPN בתשלום

לא ניתן להשוות בין שירותי VPN בחינם לאלה שמגיעים עם תג מחיר. הם מציעים רמה מסוימת של ערבות בטיחות ופרטיות שפשוט לא ניתן להתאים באמצעות VPN בחינם. עם תקציבים גדולים יותר ומודלים עסקיים מוגדרים היטב, VPNs בתשלום פשוט מציעים שירות ש- VPNs בחינם לא יכולים להתאים. היתרונות של שימוש ב- VPN בתשלום כוללים:

 • מהירויות חיבור טובות יותר - VPNs בחינם מגבילים לרוב את מהירויות האינטרנט של המשתמשים החינמיים שלהם לטובת הלקוחות המשלמים שלהם. באמצעות שירות VPN בתשלום, תוכלו ליהנות ממהירות אינטרנט משופרת ואף ליהנות ממצערת רוחב הפס של ספק שירותי האינטרנט שלכם. טיפות החיבור הן נדירות בהרבה, ולא תסבול מכל נושא בחינם ש- VPNs באיכות פחותה סובלים מהם.
 • מדיניות פרטיות ברורה - כפי שצייננו קודם, VPNs בחינם הם לעתים קרובות בסתר ולא כנים בכל מה שקשור לחלוקת המודל העסקי שלהם עם הלקוחות החופשיים שלהם. כשאתה משלם עבור VPN אתה יודע מה אתה מקבל ואיך אתה פרטי בדיוק כשאתה מחובר לשרת VPN.
 • המגוון של השרתים - מספר השרתים מגיע יד ביד עם מהירות האינטרנט. ככל שיש ל- VPN יותר שרתים, הם יהיו פחות עמוסים, מה שאומר חיבורים מהירים יותר. בנוסף, אם אתה משתמש ב- VPN כדי לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי או חסום מאזור אחר של העולם, אתה יכול פשוט להתחבר לשרת הקרוב למיקום הרצוי לך וליהנות מגישה בלתי מוגבלת, לא משנה היכן אתה נמצא.
 • אבטחה - VPNs בתשלום יכולים להגיע עם מספר תכונות נוספות המצורפות אליהם. זה כולל פרוטוקולי הצפנה שונים, תכונות מיוחדות כמו מתג להרוג, הצפנה טובה וחזקה יותר. כשאתה משלם עבור שירות VPN, עליך להסתפק בלא פחות מההצפנה הסטנדרטית של 256 סיביות בתעשייה.
 • שירות לקוחות - כמו כל היתרונות המפורטים לעיל, תמיכה טובה מגיעה בעלות מסוימת. זה לא אומר שאתה צריך לשלם יותר מדי עבור שירות ה- VPN שלך. זה רק אומר שאם קורה שאתה נתקל בבעיה בשימוש ב- VPN, אתה יכול לצפות שמישהו יהיה בעמידה ויעזור לך כשתזדקק לעזרה.

3 VPN פרמיום מובילים

עם כל הדברים שנאמרו, קחו בחשבון שלא כל VPNs בתשלום טובים או באים ללא פגמים. תמיד כדאי לעשות קצת מחקר לפני שתבחר ל- VPN. כדי לעזור לך לבחור את ה- VPN המתאים ביותר לצרכים שלך, אנו מביאים לך את 3 ה- VPN המובילים הזמינים כרגע.

מספר 1. ExpressVPN

expressvpn

ExpressVPN נחשב לרבים כ- VPN הטוב ביותר בכל רחבי העולם. זה אמנם מגיע במחיר קצת יותר תלוי בהשוואה לתחרות, אבל השירות שתקבל בתמורה יותר משווה את העלות. ExpressVPN הוא ככל הנראה ה- VPN הנוח ביותר הקיים כיום, מכיוון שהוא קל להתקנה וזמין בכל מכשיר. יש להם רשת שרתים מרשימה למדי שכוללת למעלה מ 3000 שרתים במהירות גבוהה ב 94 מדינות ו 160 מיקומים. אם כבר מדברים על מהירות גבוהה, מהירויות ExpressVPN הן מהטובות בסביבה מכיוון שמובטחת לכם יעילות מקסימאלית כשאתם מחוברים לאחד מהשרתים שלהם. אתה יכול לצפות שמהירויות ינועו בין 80 מגהביט לשנייה ו -85 מגהביט לשנייה ברשת של 100 מגהביט לשנייה.

 • המהירות המהירה ביותר בקרב כל ספקי ה- VPN האחרים
 • אין יומנים
 • OpenVPN, IPSec & IKEv2
 • טורנטים / P2P מותר
 • מבטל את החסימה של Netflix, Hulu, BBC iPlayer
 • תמיכה בצ'אט בשידור חי 24 × 7
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה

קרא את סקירת ExpressVPN שלי

בדוק את התמחור של ExpressVPN

מס '2. IPVanish

ipvanishנכנסת למקום השני, IPVanish הוא מושלם לאנשים שמרבים להוריד קבצים ותוכן מהאינטרנט. הוא מציע מהירויות הורדה טובות ויציבות, עם רוחב פס בלתי מוגבל ותעבורת P2P ללא הגבלה. עם שרתים ביותר מ- 60 מדינות, יומני תנועה אפסיים לחלוטין ועד 10 חיבורים בו זמנית, IPVanish הוא VPN ממש נוח. למרות שהממשק שלה אולי לא יהיה קל לשימוש כמו ExpressVPN, הוא מציע התאמה אישית רבה, מה שבטח ירשים משתמשי VPN מנוסים יותר המחפשים VPN חדש.

 • מהירויות טובות
 • אין יומנים
 • הצפנת AES-256
 • P2P מותר
 • ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים

קרא את הביקורת שלי ב- IPVanish

בדוק תמחור IPVanish

מס '3. NordVPN

nordvpnאם אתה הולך על השילוב הטוב ביותר בין איכות לכמות, NordVPN זו הדרך ללכת. עם מחיר החברות הנמוך ביותר והתחייבות ללא 30 סיכון, NordVPN הוא אפשרות ללא סיכון לכל חובב פרטיות בתקציב. מלבד היותה סבירה מאוד, NordVPN אורז אגרוף חזק. עם למעלה מ 5200 שרתים ב 62 מדינות ברחבי העולם, הם מציעים את רשת השרתים הגדולה מבין כל ה- VPN. ההצפנה הכפולה של הכיתה הצבאית שלהם ללא מדיניות יומנים הופכת אותם לאופציה אידיאלית לגלישה, הזרמה והורדת תוכן.

 • מהירויות טובות
 • אין יומנים
 • OpenVPN, IPSec & IKEv2
 • P2P מותר
 • מבטל את חסימת Netflix
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה

בדוק את תמחור NordVPN

סיכום

למרות שהאינטרנט יכול להיות מקום מפחיד לפעמים, עם כמה צעדים נוספים תוכלו ליהנות מגישה בלתי מוגבלת ובטוחה והכל מתחיל בקבלת VPN אמין. אם אתה מעריך באמת את פרטיותך ואבטחתך באינטרנט, אל תסתפק בשירות VPN חינמי. ישנן אפשרויות רבות בחוץ, החל מכמה דולרים בחודש. נסיים את זה במשפט שעליך לזכור תמיד, לא רק כשאתה משתמש באינטרנט. הכל מגיע בעלות מסוימת, ואם אינך משלם את מחיר השירות, לרוב זה אומר שאתה המוצר.

קרא עוד:

VPNs הטובים ביותר של Netflix שעובדים
ה- VPN הטוב ביותר לקודי
ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick
כיצד להסתיר כתובת IP
מדוע אתה זקוק ל- VPN

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me