האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)

>

עם העלייה האקספוננציאלית בקרב משתמשי האינטרנט, עולה גם הסיכון להיתקל באתר התחזות או לתחומים לא בטוחים. ההשלכות של גלישה לא בטוחה באינטרנט הן כה חמורות, עד שתוכל גם לטרף גניבת זהות רק על ידי חשיפת שמך, מזהה הדוא"ל, גילך ומספר הטלפון! לפיכך, כל אתר שמבקש פרטים כאלה צריך להיות אתר מהימן, אך כיצד ניתן להבין זאת? העולם הווירטואלי מלא מלכודות וחסרונות, ואין כל ביטחון מוחלט לדעת מה בטוח ומה לא. יכול להיות שאתה מוריד סרטון ויראלי לא מזיק או את העונה האחרונה של איזו תכנית מפורסמת ויכול להיות שאתה פותח את שערי הפגיעות. אלה שסביבו זמן רב באינטרנט היו יודעים ש VPNs הם אולי הדרך הבטוחה ביותר להעביר נתונים אנונימיים באינטרנט. אבל אפילו הטובים מאיתנו, בשלב מסוים, אולי תהינו הם VPNs חוקיים? וחשוב יותר, הוא VPN בטוח כפי שאנו רואים את זה?

בוא נגלה.

מה זה VPN?

לפני שנדון בשאלה 'בטוחים ב- VPN?בואו להבין טוב יותר מה באמת VPN. כדי לפשט את זה, VPN (או רשת פרטית וירטואלית) היא תוכנה שמשתמשת בה כדי להישאר בעילום שם באינטרנט, היא שימושית במיוחד בהגנה על המשתמש מפני ספק שירותי האינטרנט שלהם או אפילו מצד הממשלה. תוכנות מנהור אלה מחברות את הרשת שלך דרך סדרת שרתים ברחבי העולם כך שאתר האירוח חסר מושג לגבי המיקום האמיתי והמדויק שלך. כתובת ה- IP שלך היא מזהה ייחודי לנוכחותך הווירטואלית ו- VPN יסתיר את כתובת ה- IP שלך כך שתוכל בעצם לקבל זהות חדשה ולא ידועה..

אתרים מסוימים מטילים חסימות גיאוגרפיות בהן תוכן האינטרנט עשוי להיות נגיש רק לנוכחים ביבשת, מדינה או יישוב מסוימים. VPN יכול לעקוף מגבלה זו המאפשרת גישה לכל מיקום גיאוגרפי. לדוגמה, אם תוכן מסוים זמין רק למשתמשים באינטרנט המתגוררים בארה"ב, והוא חסום לצפייה בהודו, באפשרותך להשתמש ב VPN כדי להערים על האתר להאמין שאתה משתמש בחיבור אינטרנט בארה"ב..

שירותי VPN בתשלום ובלתי משולמים זמינים באינטרנט. יש להם שרתים מרובים שנמצאים ברוב המדינות כדי לאפשר למשתמשים שלהם לזייף את הרשת שלהם כחיבורי אינטרנט מקומיים באמצעות כיוון מחדש באמצעות שרתים זמינים אלה. ספקי שירותי ה- VPN בתשלום גובים תשלום סמלי שיכול להשתנות מחבילות לפי שעה לשנה. ה- VPNs בחינם יכולים להגיע בעלות הרבה יותר גדולה משל תשלום שירותי VPN בתשלום. כמובן, ישנם כמה ספקי שירותים אמינים אך ישנם גם נוכלים המנצלים את הנתונים האישיים שלך ומתפשרים במקום שירותי ה'חינם 'שלהם. נדבר על זה בסעיפים המאוחרים יותר.

הם vpns לא חוקיים

האם VPNs אינם חוקיים?

אז כמו שהזכרנו לעיל, VPNs יכולים לשמש כדי להימנע מעקב אחר הממשלה, באופן טבעי, זה יגרום לשאלה: הם VPNs חוקיים? התשובה לשאלה זו היא ספציפית למדינה, אך תשובה כללית יותר תהיה כן. VPNs אינם חוקיים. עם זאת, זה לא המקרה בכל העולם מכיוון ש- VPNs מוצהרים כבלתי חוקיים במדינות מסוימות (עוד על כך בהמשך). למרות ש- VPNs עשויים להיות חוקיים ברוב המדינות, למותר לציין כי ביצוע פעולות לא חוקיות באמצעות VPNs כמו הפצת וירוסים, מכירת סמים ו / או חומר זכויות יוצרים עדיין יכול לגרום לך להיות אחראי לכל פעולה משפטית.

  Yurtdışında iPlayer'ı İzleyecek En İyi BBC iPlayer VPN (2020)

מדינות כמו בריטניה, ארה"ב וקנדה מאפשרות שימוש ב- VPNs. עם זאת, ספקי שירותי VPN צריכים לעמוד בהנחיות שקבעו הרשויות הממשלתיות של אותה מדינה ספציפית בה הארגון שלהם רשום.

מרבית המדינות מקבלות את השימוש הלגיטימי ב- VPN מכיוון שיש לו כמה יתרונות ברורים כמו:

VPNs מציעים אבטחה

אבטחה זו אינה מוגבלת רק לכל משתמש אינטרנט אקראי, אלא מורחבת גם לתאגידים גדולים וארגונים ממשלתיים. VPNs משמשים כקו הגנה להגנה על נתונים רגישים וקניין רוחני. אפילו סביבות בנקאיות עושות שימוש ב- VPN כדי לספק גישה לעובד לתחנת העבודה שלו כשהוא עובד מהבית.

VPNs מציעים אנונימיות

בזמנים הנוכחיים, אנונימיות ופרטיות הם החשש העיקרי של כל אדם. בין אם הם חשים שהם מפוקחים על ידי הממשלה או פשוט רוצים להימלט ממצמדי המודעות הממוקדות, יותר ויותר אנשים משתמשים ב- VPN כדי לאבטח את קשריהם בבטחה. עם VPNs, אפילו לא ניתן לעקוב אחר שיחות ה- VoIP שלך או לפקח עליהן.

יתרונות אלה עולים על החסרונות העיקריים של שימוש ב- VPN והופכים אותו לחוקי ברוב המדינות. הנה עוד סיבות לכך שאתה זקוק ל- VPN.

האם זה לא חוקי להשתמש ב- VPN עבור Netflix?

אזכור תוכן הנעילה הגיאוגרפי מעורר את הספק הראשון, האם זה לא חוקי להשתמש ב- VPN עבור Netflix? Netflix הוא אולי שירות הזרמת המקוון הגדול והפופולרי ביותר, אולם משתמשים מחוץ לארה"ב יבחינו בספריה מוגבלת שמשווימה בהשוואה לתוכן העשיר הקיים ב- Netflix US. שימוש ב- VPN כדי לגשת למשאב זה עלול להוות הפרה של תנאי השימוש של נטפליקס, הקובעת כי לחברה יש את הזכות להגביל תוכן על סמך המיקום הגאוגרפי של המשתמש. למרות זאת, זה לא יהווה הפרת זכויות יוצרים שכן המשתמש עדיין ישתמש בנטפליקס לצורך גישה לשירותים שלו.

מלבד הפרה זו של תנאי השירות, נראה כי אין חוקים אחרים המופעלים אם VPNs הם חוקיים במדינתך. זה נתון אם גם במדינתך אין חוקים נגד עקיפת מגבלות גיאולוגיות או יבשתיות המוטלות על תוכן. כמו כן, גישה למידע של נטפליקס דרך VPN לשימוש מסחרי בתוכן שלהם בהחלט יכולה להנחית אותך בסבך חוקי. יתר על כן, זכור כי אם נטפליקס תופס אותך בשימוש בשירותיהם באמצעות VPN, אז יש להם את כל הזכויות לאסור עליך להשתמש בשירותיהם. אז על קצה המזלג, זה חוקי לחלוטין להשתמש ב- VPN עבור Netflix מבלי לחשוש מכל השלכה אזרחית או פלילית כל עוד לא תשתמש לרעה בגישה שהושגה. עם זאת, חלק מרשתות ה- VPN יכולות להיות איטיות להפליא מה שהופך את זה כמעט לבלתי אפשרי להזרים תוכן וידאו, כך שאולי אפילו לא יהיה שווה את הזמן והמאמץ.

האם זה לא חוקי להשתמש ב- VPN בבתי ספר?

בתי ספר מנוהלים על ידי כללים ולא חוקים. כל עוד מדינה מעניקה חוקיות לשימוש ב- VPN, היא הופכת אוטומטית לחוקית גם בבתי ספר. הכללים והמדיניות הפנימיים שבעקבותיהם בתי הספר משתנים מבתי ספר לבית ספר. זה תלוי גם בתוכן שאליו נגיש דרך ה- VPN. אם בית הספר חושב שזה לא ראוי להשתמש ב- VPN, אתה מסתבך עם רשויות בית הספר. קבלת גישה לאתר אינטרנט לא מזיק עשויה פשוט לגרום לסטירה קלה על פרק כף היד אך הגעה לצד האפל של האינטרנט באמצעות VPNs עלולה לגרום לגירוש או מעצר. העונש הוא בהתאם לחומרת יישום הכלל. אך בפרספקטיבה הרחבה יותר, שימוש ב- VPNs בבית הספר לא יכול היה למשוך שום פעולה משפטית כל עוד VPNs הם חוקיים במדינה כולה..

  Top 5 der besten VPNs für das Streamen von Filmen / TV-Shows

מדינות בהן VPN אינו חוקי

כאמור, מרבית המדינות מאפשרות שימוש ב- VPN אך חלקן הציבו נגדו חוקים נוקשים. אז הנה המדינות שאסרו או מסדירות שירותי VPN.

מדינות בהן VPN אינו חוקי

רוסיה

עובדה ידועה היא כי ממשלת רוסיה מנהלת מערכת מעקב איתנה. לפיכך, למותר לציין כי כל טכנולוגיה המציעה אנונימיות, כגון VPN, פרוקסי, טור וכו ', נאסרה על ידי הממשלה ונחשבה בלתי חוקית. פעולה זו מבטיחה גם כי האזרחים לא יקבלו גישה לתכני אינטרנט שהממשלה אינה מעוניינת לאפשר להם.

חרסינה

השימוש ב- VPN אינו חוקי בסין. ממשלת סין בעצם עוקבת אחר כל הפעילויות המקוונות ובקרה, צנזורים, ומסדירה את תוכן האינטרנט אליו יכולים האזרחים לגשת. אמנם, בתיאוריה, המדינה רשמה ספקי שירותי VPN אך בפועל, עליהם להתאים למערכת הנחיות קפדנית ונוקשה שהטילה הממשלה. זה בעיקר מביס את כל המטרה של השימוש ב- VPN מלכתחילה. יתר על כן, אזורים מסוימים בסין חוסמים את השימוש ב- VPN לחלוטין ללא תלות בספק.

בלארוס

בעקבות הפעולות שננקטו על ידי מנהיגי מדינות VPN אסרו, רוסיה וסין, בלארוס אסרו גם שירותי VPN וטור שהציעו מידה מסוימת של אנונימיות. ספקי שירותי האינטרנט של בלארוס צריכים לבדוק את הרשימה היומית של השירותים האסורים. רשימה זו מונפקת על ידי הסוכנות הממשלתית.

עירק

עירק הייתה נקודה חמה לפעילות טרור מאז חידוש דאעש. לפיכך, כדי לעקוב אחר כל פעילות באינטרנט ולעקוב אחר כל משתמש באינטרנט, VPN נאסר לחלוטין. בעוד שפעולה זו עשויה להיראות הכרחית לאיסור המחבלים, אזרחי המדינה צריכים להתפשר על ביטחונם ופרטיותם. מעניין לציין שלארגונים ממשלתיים וארגוניים ממשלתיים אין כישורים להשתמש ב- VPN.

עומאן

עומאן פעל בצנזורה ולכן אין זה מפתיע שמלבד התקשורת המקובלת, גם הגישה לאינטרנט מוסדרת. לפיכך, כדי לשמור על המעוז, VPN נאסר בעומאן.

טורקיה

טורקיה מנסה לאסור את כל פלטפורמות המדיה החברתית וכל אמצעי להשיג גישה אליהן. לפיכך, ממשלת טורקיה חסמה אתרים שונים אחרים הכוללים ספקי VPN.

איחוד האמירויות הערביות

איחוד האמירויות הערביות מטיל קנס חריף על אלה שנמצאו המשתמשים ב- VPN. הסכום הקנס יכול לעלות עד 575,800 דולר. הסיבה לכך היא שהממשלה מבקשת לתמוך בענפי התקשורת. תעשיות אלה סובלות מהפסד גדול כתוצאה משירותי ה- VoIP שגזרו בשולי הרווח שלהם.

ערב הסעודית

סעודיה עדים לתרחיש מיוחד בו השימוש ב- VPNs הוא חוקי אך רשויות הממשלה חסמו כמעט 4,00,000 אתרי אינטרנט. כמעט כמו איחוד האמירויות, המדינה גם חסמה את שירותי ה- VoIP כדי לשפר את מגזר הטלקום שלהם. בעקבות זאת, הסעודים החלו להשתמש ב- VPN כדי לגשת לשירותים אלה. למרבה המזל, עם האיסור על הרמת VoIP, השימוש ב- VPN אולי לא יהיה נחוץ.

מדינות כמו צפון קוריאה, איראן וטורקמניסטן מגבילות את השימוש ב- VPN תחת צנזורה כללית באינטרנט שלהן ומגבילות את הגישה לאינטרנט, אך יש להן גם כמה ספקי VPN מאושרים שיכולים להציע שירות זה.. יתר על כן, רשימת מדינות זו אינה ממצה מכיוון שהחוקים המנהלים מדינה דינאמיים למדי ועשויים להשתנות ללא הרף. לכן, מומלץ למשתמשים לבדוק את החוק המקומי שלהם בביטחון. 

האם VPNs בטוח לשימוש?

VPNs בהחלט בטוחים יותר משימוש בפרוקסי מכיוון שמדובר בהצפנת נתונים שיכולים להגן על המידע שלך. על פני השטח, הרעיון של שימוש ב- VPN לביטחון, אנונימיות ופרטיות מבוצר אולי נראה מצב אידיאלי, אך הוא מגיע עם חלקו ההוגן של מלכודות.

  Cómo elegir la mejor VPN para tus necesidades

כשמדובר בגישה ל- VPN בחינם, חשוב להבין ששום דבר לעולם אינו 'חופשי' לחלוטין. ספקי VPN המציעים שירותים בחינם עשויים לאפשר לכל צד שלישי זדוני לאסוף את הנתונים האישיים שלך. הם עשויים אפילו לתת גישה לחיבור האינטרנט שלך, באמצעות גורמים סוררים שיכולים לבצע פעילויות לא חוקיות. חלק מספקי שירותי VPN המשווקים את סחורתם בחינם יכולים לעקוב אחר רישומי כתובת ה- IP שלך והיסטוריית השימוש באינטרנט שלך ולנהל אותם. רשומות אישיות אלה עם כל המידע שלך יכולות להימכר בצד האפל של האינטרנט. בהשוואה לכל זה, VPNs בתשלום עשויים להראות כאופציה אטרקטיבית יותר להיעזר בשירותים אלה.

קחו בחשבון מספר גורמים לפני שתבחרו ב- VPN הטוב ביותר, אלה הם מהירות החיבור, מספר השרתים, הפרוטוקולים, מדיניות הפרטיות ותמיכת הלקוחות. גורמים אלה ישלטו בחוויה הכוללת שלכם עם השירותים שלהם. מכאן שתוכלו לקבל החלטה מושכלת על ידי בדיקת הפרמטרים הללו. אתה יכול אפילו לבדוק ספק VPN המשתמש בניסיון של 30 יום עם התחייבות להחזר כספי לפני שאתה רוכש חבילות גדולות יותר שלהם. בחר VPN שמצויד ב'מתג להרוג 'שיחסום את כל הגישה לאינטרנט אם החיבור לא מוצפן. רק בגלל ששילם שירות עבורו, זה מחייב שאתה מוגן לחלוטין. VPNs יכולים ליפול טרף להתקפות באגים והתקפות גרזן שעלולות להפוך את הנתונים שלך לפגיעים. למרות שהפרות הללו נדירות, עדיף להיות מוכנים מאשר להצטער.

אמנם זה עשוי להיראות מרגיע לדעת שספקי שירותי ה- VPN חייבים להצטרף לרשימת הנחיות ולשמור על מדיניות קפדנית, אך מה שמטריד הוא שחוקים אלה נקבעים על ידי המדינה בה הארגון מבוסס. מכאן, ספקי שירותי VPN מוצלים מקימים פעולות במדינות בהן כללי הציות הללו חסרים או שהם רפויים מדי. בדרך זו, נראה שהם עומדים בחוק חלש או שאינו קיים ובכל זאת נראים כעסק לגיטימי. לכן חשוב לקחת בחשבון את המיקום של ספק ה- VPN שלך כדי להעריך עד כמה הם נוקטים במדיניות הפרטיות.

איזה VPN עלי לקנות?

עכשיו כשאתה מודע למצב החוקי של VPNs במדינה שלך, אתה אולי תוהה איזה VPN הכי טוב מבחינת מהירות ואבטחה. כדי לענות על שאלתך ניסיתי עד כה יותר מ -10 ספקי VPN ומצאתי את ExpressVPN כ- VPN המהיר ביותר בענף. זה מעט יקר לעומת ספקים אחרים, אבל זה שווה כל אגורה. להלן טבלה של 5 ספקי ה- VPN המובילים שתוכלו לשקול כדי להסתיר את הפעילויות המקוונות שלכם.

הגיש תחת: VPN

חפש את האתר הזה

VPNs מובילים

האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)סרגל הצד expressppnהאם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)ערבות 30 יום הכסף בחזרה ביקור ב- ExpressVPN קרא את הסקירה
סרגל הצד האוויתיהאם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר ביקורת IPVanish קרא
סרגל הצד של nordvpnהאם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)האם VPNs חוקיים ובטוחים לשימוש? (זה תלוי)ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר באתר NordVPN

תוכן הודעה

 • 1 מה זה VPN?
 • 2 האם VPNs אינם חוקיים?
  • 2.1 VPNs מציעים אבטחה
  • 2.2 VPNs מציעים אנונימיות
 • 3 האם זה לא חוקי להשתמש ב- VPN עבור Netflix?
 • 4 האם זה לא חוקי להשתמש ב- VPN בבתי ספר?
 • 5 מדינות בהן VPN אינו חוקי
  • 5.1 רוסיה
  • 5.2 סין
  • 5.3 בלארוס
  • 5.4 עירק
  • 5.5 עומאן
  • 5.6 טורקיה
  • 5.7 איחוד האמירויות
  • 5.8 סעודיה
 • 6 האם VPNs בטוח לשימוש?
 • 7 איזה VPN עלי לקנות?
 • מסקנה

מדריכי טרנד

 1. ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick
 2. כיצד Jailbreak פייר סטיק
 3. כיצד להתקין Kodi ב- FireStick
 4. מיטב הקודי אדיונים
 5. קודי בונים הכי טובים
 6. אפליקציות FireStick הטובות ביותר
 7. IPTV
 8. קולנוע APK
 9. אקסודוס Redux Addon
 10. אתרי הטורנט הטובים ביותר

הודעות האחרונות

 • 8 חלופות התיבה הטובות ביותר (2020)
 • כיצד Jailbreak FireStick (פברואר 2020)
 • בניית הקודי הטובה ביותר (עודכנה לפברואר 2020)
 • מיטב ההוספות הקודיות ביותר לנצח בכל העולם [2020]
 • כיצד להתקין סרטים בלעדיים אמיתיים באופן בלעדי Kodi Addon

הצהרת אחריות - הזרמת או הורדת תוכן זכויות יוצרים אינה חוקית.

FireStickTricks.com לא מתיר, לא מעודד או מעודד כל שימוש בלתי חוקי בקודי, Fire Stick או המדריכים שלנו. המשתמשים אחראים למעשיהם. קרא את הוויתור המלא שלנו.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me