10 priežastis, kodėl jums reikia VPN

>

Internetą naudojate daugybę valandų kiekvieną dieną. Šiandienos pasaulyje beveik viską galima padaryti internetu. Tačiau internetas yra tiek pat pavojinga vieta, kiek ir naudinga. Nesvarbu, ar tai yra jūsų duomenys, naršymo veikla, ar jūsų tapatybė, visam pavojui kyla nuolatinė naršymo internete dalis. Tai įrodo, kad VPN yra gelbėjimo priemonė. Šiame įraše kalbėsime apie priežastis, kurių neturėtumėte ignoruoti ir nedelsdami pradėti naudoti VPN.

Kodėl turėtumėte naudoti VPN??

VPT gali padėti apsisaugoti nuo privatumo pažeidėjų ir tapatybės vagysčių, tačiau daugelis žmonių mano, kad tai nėra dalykai, į kuriuos verta investuoti pinigus. Na, tai nėra vienintelės priežastys, dėl kurių turėtumėte naudoti VPN. Yra daugybė būdų, kaip VPN gali pagerinti ir apsaugoti jūsų naršymą internete.

1. Slėpti nuo vyriausybės priežiūros

kodėl turėtumėte naudoti vpn

Daugelis žmonių dar prieš Edvardui Snowdenui viešinant apie NSA stebėjimo programą žinojo, kad viso pasaulio vyriausybės stebi jų piliečių veiklą internete. Tačiau po jo apreiškimo yra plačiai žinomas faktas. Visas jūsų žiniatinklio paieškas, lankomas svetaines, el. Laiškus ir kt. Kontroliuoja vyriausybinės agentūros. Tai daroma siekiant išsaugoti nacionalinį saugumą. Tačiau niekas nenori, kad jų gyvenimas būtų atviras, o kiekvieno jų judesys būtų stebimas. Aljansai, tokie kaip „Penkios akys“ ir TPP, reikalauja, kad nariai dalytųsi šia surinkta informacija vieni su kitais, taigi jūsų veikla internete yra visų valstybių narių nuosavybė. Naudodamas VPN, jūsų internetinė veikla yra privati, nes esate paslėptas nuo likusio pasaulio.

Pavyzdžiui, kai lengvai suprantu jūsų IP adresą, vyriausybėms, IPT ir įsilaužėliams yra daug lengviau sekti kiekvieną jūsų veiklą internete..

2. apeiti cenzūrą

Nors vyriausybės priežiūra yra bloga, interneto cenzūra yra daug blogesnė. Žmonės tokiose šalyse kaip Kinija, Iranas, Saudo Arabija, JAE ir kt. Turi daugybę apribojimų, susijusių su naršymu internete. Šiose šalyse blokuojamos tokios svetainės kaip „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, „Google“, „Wikipedia“, naujienų svetainės ir kt. Norėdami pamatyti bet kokią internetinę laisvę, turite naudoti VPN. VPT leidžia jums pakeisti savo IP adresą ir taip sugadinti savo geografinę vietą, taip pat užšifruoti srautą, kad paslėptumėte savo veiklą. Tokiu būdu galite apeiti vyriausybės cenzūrą ir pasiekti bet kurią norimą svetainę.

  FireStickにMediaBox HDをインストールする方法

3. Laisvai naudokite „Kodi“ / panašias programas 

Be abejo, „Kodi“ yra populiariausia žiniasklaidos srautams pritaikyta programa šių dienų pasaulyje. Tai ne tik suteikia prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų, bet ir teikia nemokamas srautinio perdavimo nuorodas filmams ir TV laidoms žiūrėti iš bet kurios vietos. Tačiau šias nemokamas nuorodas ne visada galima legaliai naudoti, nes jos suteikia prieigą prie autorių teisių saugomo turinio. Nors „Kodi“ naudoti yra legalu, naudoti jį autorių teisių saugomam turiniui nėra. Jei nustatė, kad tai daro jūsų IPT ar teisinės institucijos, galite patirti rimtų problemų. Geras „Kodi“ VPN gali padėti jums likti nepastebėtam ir naudoti jį be jokių rūpesčių.

Atsisakymas: FireStickTricks.com nepripažįsta autorių teisių pažeidimų. Primygtinai patariame savo vartotojams neperduoti / atsisiųsti nelegalaus turinio. VPT turėtų būti naudojami siekiant apsaugoti jūsų privatumą, o ne pasiekti autorių teisių turinį.

4. Atblokuokite internetines svetaines mokykloje / darbe

Įprasta, kad mokyklos, universitetai ir darbo vietos blokuoja prieigą prie pramogų paslaugų ir svetainių. Naudodamiesi VPN galite apeiti šiuos filtrus ir laisvai naršyti internete.

5. Apsaugokite savo duomenis ir tapatybę

Jūs tikriausiai naudojatės internetu, norėdami atlikti įvairius mokėjimus ir pasiekti savo banko sąskaitą. Tai yra visa informacija, kurią norite slėpti nuo visų dėl suprantamų priežasčių. Tačiau kartais kenkėjiški vartotojai gali naudoti tokius metodus kaip „vidurio puolimas“, kad galėtų perimti šiuos duomenis, kol jie perduodami. Norėdami to išvengti, turėtumėte naudoti VPN, nes jie užkoduoja visus duomenis, einančius per jų serverius. Visa slapta informacija, kuria jūs dalijatės, yra saugi, kai naudojate VPN.

6. Paslėpkite savo internetinę veiklą

Jūsų vardas yra visas skaitmeninis profilis su daugybe pirmaujančių skelbimų, investicijų ir sveikatos priežiūros pramonės šakų. Šios įmonės naudoja šią informaciją norėdami pateikti tikslinius pasiūlymus ir skelbimus. Bet tai neslepia, kad didelė jūsų skaitmeninės istorijos dalis yra su jais. Nors dabar negalite visiškai ištrinti šios informacijos, galite bent jau užkirsti kelią jiems turėti daugiau apie jus. Naudodamiesi VPN, galite sustabdyti visą šnipinėjimą ir duomenų rinkimą. Kai esate prisijungę prie VPN, visi gali pamatyti, kad naudojate VPN. Tai slepia jūsų internetinę veiklą nuo jūsų IPT, nuo vyriausybės stebėjimo ir nuo šių stebėjimo priemonių.

7. Atblokuokite „Netflix USA“ ir kitas geografiškai ribotas paslaugas

Daug paslaugų internete teikiamos tik tam tikrose pasaulio vietose. „BBC iPlayer“, „Spotify“, „Pandora“, „Hulu“ ir kt. Yra visi paslaugų, kuriomis nori naudotis visi, pavyzdžiai, tačiau tik nedaugelis gali remtis savo buvimo vieta. „Netflix“ galima rasti visur, tačiau bibliotekos skiriasi, o žmonėms tai dažniausiai nepatinka. Norima „Netflix USA“ versija, tačiau, kaip rodo pavadinimas, ji skirta tik JAV piliečiams. Naudodamiesi „Netflix“ VPN, galite suklastoti savo geografinę vietą ir pasiekti visas šias geografiškai ribotas paslaugas.

8. Saugiai naršykite viešuosiuose tinkluose

Jei jūsų darbas reikalauja daug keliauti, tada dažnai jungiatės prie viešųjų belaidžių tinklų. Šių tinklų saugumas yra pokštas. Tai neegzistuoja, todėl kiekvienam yra lengva pamatyti, ką darote, kai esate prisijungę prie šių tinklų. Dabar prisijungę prie viešųjų tinklų galite pasiekti savo banko sąskaitą ar įmonės duomenis. Akivaizdu, kad nenorite, kad ši informacija patektų į nežinomo asmens rankas. Jei naudojate VPN, jūsų informacija ir veikla yra saugi. Viešieji tinklai yra kenksmingų vartotojų slaptažodžiai, todėl naudoti VPN prisijungiant prie viešųjų belaidžių tinklų yra būtina.

  Kaip įdiegti ir naudoti ExpressVPN „Firestick“

9. Pagerinkite internetinių žaidimų patirtį

VPN žaidimams? Taip, VPT labai padeda internetiniams žaidimams. Internetinių kelių žaidėjų entuziastai žinos, kad daugelis serverių ir grupių jiems neprieinami dėl geografinių apribojimų. Naudodami VPN galite pasiekti visus serverius ir konkuruoti su žmonėmis iš visų pasaulio kraštų. Taip pat įprasta, kad tam tikras DLC ir premijų turinys yra prieinamas pasirinktose pasaulio vietose. Naudodamiesi VPN galite išspręsti šią problemą ir pasiekti visą turimą turinį.

Kitas VPN pranašumas žaidimams yra tas, kad jie padeda jums žaidimų turnyruose. Tai yra įprastas oponentų triukas dislokuoti DDoS atakas, kad kiti būtų atjungti nuo savo serverių. Bet kai jūs naudojate VPN, šis nešvarus triukas tampa nenaudingas, o žaidimo laukas yra lygus.

10. Atsisiųskite P2P, nesijaudindami apie teisinius padarinius

Internetas ir gyvenimas yra beprasmis be torrentų. Mes tai suprantame. Nors torrentų ir P2P paslaugų naudojimas yra visiškai teisėtas, atsisiųsdami autorių teisių saugomą turinį, jūs einate į raudonąją zoną. Daugelis šalių nesureikšmina to, tačiau nemažai jų tai daro. Jei paaiškėja, kad jūs atsisiunčiate autorių teisių saugomą turinį, tam tikrais atvejais jums gali grėsti teisinės baudos, netgi kalėjimas. Kai naudojatės P2P paslaugomis be VPN, jūsų atsisiuntimo veiklą gali pamatyti visi, esantys bendraamžių baseine, jūsų IPT ir visi prisijungę prie to paties viešojo tinklo. Bet kai naudojate stiprųjį VPN, ši problema išspręsta. Jei jūsų IPT ir kas nors kitas nežino, kad atsisiunčiate torrentus, jie negali žinoti, ar tas turinys yra saugomas autorių teisių.

Atsisakymas: Visa šiame straipsnyje pateikta informacija yra skirta tik švietimo tikslams. Mes nepripažįstame autorių teisių pažeidimų. Naudotojai turėtų pasiekti tik tą turinį, į kurį jie turi įstatymines teises. Jei rastumėte prieigą prie autorių teisių saugomos medžiagos, galite susidurti su rimtomis teisinėmis problemomis. Perskaitykite visą mūsų atsakomybės atsisakymą. 

# Patarimas: neleiskite žmonėms sekti jūsų tyrimų internete

Gali būti, kad dėl jūsų darbo jums reikia tyrinėti opias problemas, tokias kaip karo žiaurumai, prievarta prieš vaikus, vyriausybės sąmokslai ir kt. Kai žmonės pastebi, kad jūs ieškote tokio turinio, tada jie pradeda jus labiau dominti. Tai gali reikšti tik pavojų, ir jums būtų protinga tokius žmones laikyti atokiau. Vienintelis būdas paslėpti savo darbą ir laisvai tęsti tyrimus yra naudoti VPN.

Atsargiai atsisiųskite ir transliuokite

Atsisiuntimas ir srautinis perdavimas yra svarbūs šiuolaikinio interneto vartotojo aspektai. Nors tai daryti nėra neteisėta, jei nesate atsargūs, galite sulaukti daug nemalonumų. Atsisiųsdami torrentus, atsargiai paslėpkite savo veiklą, nes priešingu atveju susidursite su teisinių veiksmų rizika. Kai naudojate „Kodi“ prieigai prie nemokamų srautinių nuorodų, būtinai paslėpkite už VPN ryšio, kad jūsų filmo žiūrėjimo patirtis nepasikeistų.

  FireStickにMediaBox HDをインストールする方法

Taip pat naudodamiesi VPN galite padėti srautiniu būdu perduoti turinį per bet kurią paslaugą, nes jūsų IPT negalės apie tai sužinoti. Tai ypač svarbu norint atsisiųsti ir transliuoti, nes IPT dažnai nustato tinklo pralaidumą, kai randa vartotojus. Taigi, kad taip neatsitiktų, naudokite VPN, kuris leidžia naudoti P2P, siūlo palaikymą „Kodi“ ir turi serverius, esančius visame pasaulyje, kad suteiktų jums daugybę jungčių galimybių atblokuoti geografiškai ribotas paslaugas.

Yra ne vienas atvejis, kai vartotojai turėjo sumokėti dideles baudas. Žemiau yra keletas tokių atvejų, kuriais vartotojai dalijasi „Reddit“ diskusijų gijoje.

# 1. Už nelegalų dainų atsisiuntimą reikėjo sumokėti 960 USD (80 USD už dainą už 12 dainų).

Diskusijos komentaras „Reddit“ žmonės, patraukti baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtą filmų atsisiuntimą, kas atsitiko?.

# 2. Kitas vartotojas turėjo sumokėti 3500 USD už nelegalų muzikos atsisiuntimą.

Diskusijos komentaras „Reddit“ žmonės, patraukti baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtą filmų atsisiuntimą, kas atsitiko?.

# 3. Dar vienam vartotojui skirta 2000 USD bauda.

Diskusijos komentaras „Reddit“ žmonės, patraukti baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtą filmų atsisiuntimą, kas atsitiko?.

Gauti VPT yra geresnis ir prieinamas pasirinkimas, nei susidurti su nepageidaujamais teisiniais nesklandumais su didelėmis baudomis ir rinkliavomis. Ar ne??

Kurį VPN turėtumėte naudoti?

Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte užtikrinti pirkdami VPN. Aš rekomenduoju žemiau esančius penkis VPN, kurie yra geriausi pramonėje pagal greitį, serverio vietą, privatumo politiką ir kainą. Aš asmeniškai naudoju „ExpressVPN“ (peržiūrėkite „ExpressVPN“ apžvalgą), kuris yra populiariausias ir greičiausias VPN tą dieną.

Filed under: VPN

Ieškokite šioje svetainėje

Populiariausi VPT

10 priežastis, kodėl jums reikia VPN„expressvpn“ šoninė juosta10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN30 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite ExpressVPNSkaitykite apžvalgą
„ipvanish“ šoninė juosta10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „IPVanishSkaitykite“ apžvalgą
„nordvpn“ šoninė juosta10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN10 priežastis, kodėl jums reikia VPN7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „NordVPN“

Skelbimo turinys

 • 1 Kodėl turėtumėte naudoti VPN??
  • 1.1 1. Neslėpkite nuo vyriausybės priežiūros
  • 1.2 2. apeiti cenzūrą
  • 1.3 3. Laisvai naudokite „Kodi“ / panašias programas 
  • 1.4 4. Atblokuokite internetines svetaines mokykloje / darbe
  • 1.5 5. Apsaugokite savo duomenis ir tapatybę
  • 1.6 6. Slėpkite savo internetinę veiklą
  • 1.7 7. Atblokuokite „Netflix USA“ ir kitas geografiškai ribotas paslaugas
  • 1.8 8. Saugiai naršykite viešuosiuose tinkluose
  • 1.9 9. Pagerinkite internetinių žaidimų patirtį
  • 1.10 10. Atsisiųskite P2P, nesijaudindami apie teisinius padarinius
  • 1.11 Premija # Patarimas: Neleiskite žmonėms sekti jūsų tyrimų internete
 • 2 Būkite atsargūs atsisiųsdami ir transliuodami
 • 3 Kurį VPN turėtumėte naudoti?
 • 4. Išvada

Tendencingi vadovai

 1. Geriausias „FireStick“ VPT
 2. Kaip ištaisyti „FireStick“
 3. Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“
 4. Geriausi „Kodi“ priedai
 5. Geriausi „Kodi“ pastatai
 6. Geriausios „FireStick“ programos
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. „Exodus Redux Addon“
 10. Geriausios „Torrent“ svetainės

Naujausios žinutės

 • 8 geriausios „Showbox“ alternatyvos (2020 m.)
 • Kaip „Jailbreak FireStick“ (2020 m. Vasaris)
 • Geriausi „Kodi“ kūriniai (atnaujinta 2020 m. Vasario mėn.)
 • Geriausi „Kodi“ priedai, kad laimėtų visame pasaulyje [2020]
 • Kaip įdiegti tikrus filmus "Kodi Addon"

Atsisakymas - Autorių teisių turinio transliacija ar atsisiuntimas yra neteisėtas.

„FireStickTricks.com“ jokiu būdu nesmerkia, nereklamuoja ir neskatina neteisėto „Kodi“, „Fire Stick“ ar mūsų vadovų naudojimo. Vartotojai yra atsakingi už savo veiksmus. Perskaitykite visą mūsų atsakomybės atsisakymą.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me