5 populiariausi filmai / TV laidos transliuojamų VPN

>

Šiomis dienomis rinkoje yra dešimtys VPT. Tačiau tik nedaugelis jų yra pakankamai geri, kad galėtų tiesiogiai transliuoti vaizdo įrašus. Šiame įraše apžvelgiame geriausius transliacijai skirtus VPN.

geriausias vpn transliacijaiJei norite apeiti geografinius apribojimus, vengti IPT pertraukimo ir išlaikyti savo privatumą, jums reikia VPN srautinio perdavimo metu.

Turite turėti VPN, jei ieškote neribotos prieigos prie vaizdo turinio, pasiekiamo tokiose paslaugose kaip „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“, „Disney +“ ir kt. Jei jūsų IPT mažina interneto greitį srautinio perdavimo metu, to galite išvengti naudodamiesi VPN. Ir, svarbiausia, naudodamas papildomus saugos lygmenis, VPN užtikrina, kad internete nepaliksite skaitmeninio pėdsako, o jūsų privatumas išliks nepažeistas..

Idėja yra surasti tokį VPN, kuris galėtų visa tai padaryti neprarasdamas našumo. Didelės skyros transliacija 4K tampa vis populiaresnė, todėl svarbu, kad jūsų VPT išlaikytų nemažą procentą pradinio IPT greičio.

Mes išbandėme daugybę VPN paslaugų ir atrinkome tas, kurios mums pasirodė tinkamiausios srautiniam perdavimui. Iš viso pasirinkau 5 VPT ir išsamiai pakalbėsiu apie kiekvieną VPN. Tačiau jei skubate ir turite žinoti mano geriausią pasirinkimą, tai yra „ExpressVPN“. Žemiau galite trumpai apžvelgti svarbias „ExpressVPN“ funkcijas:

Kaip mes pasirinkome geriausią VPN srautiniam perdavimui

Norint susitvarkyti geriausius VPN srautiniam perdavimui, reikia atidžiau pažvelgti, kaip veikia atskiri VPN. Tai gali reikšti greitį, teisinę jurisdikciją, naudojamą saugumą ir galimybę atblokuoti įvairias srautinio perdavimo svetaines. Mes taip pat vertiname jo kainos ir kokybės santykį tarp kitų išorinių aspektų, kurie daro tiesioginę įtaką VPN veikimui.

Siūlomi greičiai

Tai yra svarbus pirminis aspektas, kurį naudojame. Pagal numatytuosius nustatymus VPN sumažins pradinę interneto spartą dėl ribų dėl šifravimo pridėtinių išlaidų. Kiekvienai VPN peržiūrai naudojame greičio tikrinimo įrankį, norėdami įvertinti atsisiuntimo greitį, įkėlimo greitį, delsą ir net trūkumą. Geriausi transliacijai skirti VPN turėtų pasiūlyti įtikinamą greitą greitį, kuris leistų srautiniu būdu transliuoti HD turinį ir be atkūrimo klaidų.

Teisinė jurisdikcija

Teisinė veiklos bazė daro didelę įtaką tam, kaip gerai VPT laikosi savo vartotojų privatumo. Geriausi transliacijai skirti VPN veikia iš regionų, nesusijusių su masine stebėjimu. Šalies duomenų privatumo įstatymai taip pat tinka šiose šalyse esantiems VPT. Šie VPN taip pat turi turėti nerašymo politiką.

Saugumo standartai

Šifravimo lygis taip pat nusako, koks stiprus VPN yra saugumo požiūriu. Kuo pažangesnis šifravimas, tuo geriau - ir tai net jei VPN siūlo aukštą našumą. Didelis šifravimas sumažina ryšio greitį. Tačiau geriausi srautinio transliavimo VPN turėtų užtikrinti puikias saugos funkcijas, nepažeisdami jų našumo.

Suderinamumas

Patikima VPN paslauga teikia daugybę specialių programų, kurias galite įdiegti visuose populiariuose įrenginiuose. VPN taip pat turėtų leisti vienu metu apsaugoti daug įrenginių.

Geriausi transliacijai skirti VPN

  1. „ExpressVPN“
  2. „IPVanish“
  3. „NordVPN“
  4. „CyberGhost“ VPN
  5. VyprVPN

Dabar sužinokime šiek tiek daugiau apie kiekvieną VPN, kad galėtumėte nuspręsti, kuris teikėjas atitinka jūsų tikslus.

1. „ExpressVPN“

„expressvpn“ transliacijai„ExpressVPN“ yra populiariausias VPN srautinio perdavimo paslaugoms. VPN yra populiarus dėl savo ypač greito greičio ir geriausių savo klasės šifravimo standartų. „ExpressVPN“ taip pat yra registruotas Britų Mergelių salose - regione, kuriame nėra jokių privalomų duomenų saugojimo įstatymų reikalavimų. Tai reiškia, kad jis taip pat neprieinamas invazinėms valdžios institucijoms, tokioms kaip JAV ir ES privatumo įstatymai. Todėl sala „ExpressVPN“ suteikia galimybę laikytis ir griežtos nulinės politikos - tai tinka internetiniams srautams transliuoti..

„ExpressVPN“ jų vardą laiko „ekspreso“ paslauga ir vienu patikimiausių VPN visame pasaulyje. Taip yra dėl savo įspūdingo pasaulinio tinklo, kuriame yra daugiau nei 3000 serverių daugiau nei 160 miestų daugiau nei 94 šalyse - ir šis skaičius nuolat auga. Tai reiškia, kad visada galite rasti „ExpressVPN“ serverį, kuris siūlo maksimalų HD transliacijos greitį.

Privatumas & Saugumas

Duomenų saugumui „ExpressVPN“ naudoja nesulaužomą AES 256 bitų šifravimą, kuris derinamas tiek su RSA-4096 rankos paspaudimu, tiek su SHA-512 HMAC maišos autentifikavimo raktu. Šis šifravimo lygis laikomas karinio lygio, taigi ir geriausiu saugumu. Be to, „ExpressVPN“ taip pat siūlo papildomų funkcijų, tokių kaip automatinis „Kill Switch“, nulio žinių DNS, „Split Tunneling“, IP slėpimo įrankis ir daugelis kitų..

Suderinamumas

Britų Mergelių salų tarnyba siūlo platų suderinamų platformų ir prietaisų asortimentą. Tai apima tokias platformas kaip „Windows“, „macOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“ ir „Blackberry“. Jie taip pat siūlo visų pagrindinių naršyklių, tokių kaip „Chrome“, „Safari“ ir „Firefox“, plėtinius. „ExpressVPN“ taip pat yra vienintelis VPN, teikiantis maršrutizatoriams skirtą klientą. Galiausiai, jei esate aukščiausios klasės vartotojas, galėsite mėgautis ne daugiau kaip 3 vienalaikiais ryšiais.

Kainodara

Laimei, „ExpressVPN“ neseniai atnaujino savo prenumeratos planų įkainius - todėl jie tapo prieinami. Nors kainos išlieka šiek tiek aukštos, vis tiek galite gauti naudos iš puikios jų teikiamos paslaugos. „ExpressVPN“ taip pat yra VPN, turintis funkcijų paketą, kuris paaiškina jo plano kainų nustatymo logiką. Šiuo metu geriausias jų paketas gali sutaupyti iki 49%, jei einate planuoti 12 mėnesių. Be to, nepriklausomai nuo pasirinkto plano, „ExpressVPN“ suteiks jums 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, į kurią nekilo klausimų..

Apsilankykite ExpressVPN.com

2. „IPVanish“

ipvanish vpn transliacijai„IPVanish“ yra puikus pasirinkimas streameriams dėl nepriekaištingo didelių greičių ir našumo balanso. Tai gali būti siejama su tuo, kad VPN visiškai valdo ir naudoja savo serverius - retas, įspūdingas įvykis, pastebimas tik kituose dviejuose VPN pramonėje. VPN taip pat gerai veikia su daugiau nei 1700 serverių, esančių 70 ir daugiau šalių, serverių aprėptimi visame pasaulyje.

Privatumas & Saugumas

Deja, „IPVanish“ veikia iš JAV, kur yra registruotas, o tai neprieštarauja privatumui ir laisvei internete. Tačiau „IPVanish“ teigia, kad laikosi griežtos nulinių žurnalų politikos ir nekaupia informacijos vartotojams. Mes manome, kad VPT kažkaip rado būdą, kaip įveikti invazinius privatumo įstatymus iš JAV. Todėl tai reiškia, kad srautinio perdavimo jūsų veikla neatskleis.

VPT taip pat labai gerai dirba saugumo srityje. Pavyzdžiui, jie siūlo geriausią savo klasės AES-256 bitų šifravimą kartu su RSA-2048 bitų šifravimo raktu. Be to, „IPVanish“ taip pat išduoda įvairius prisijungimo protokolus, atsižvelgiant į jūsų naudojamą kliento programą. Jie taip pat teikia daugybę saugos funkcijų, tokių kaip automatinis užmušimo jungiklis, padalintas tunelis, dvigubas VPN, DNS&„IPv6“ apsauga nuo nutekėjimo, „WiFi“ apsauga, tobulos persiuntimo paslaptis ir dar daugiau.

Suderinamumas

„IPVanish“ galima naudoti keliose platformose ir įrenginiuose. Tai reiškia, kad galite ją įdiegti „Windows“, „macOS“, „Linux“, „Android“, „iOS“, „Chrome“ OS, „Fire TV“, „Windows Phone“ ir maršrutizatoriuose. Be to, VPN yra labai dosnus kalbant apie leistinų vienalaikių jungčių skaičių, nes viena pakuote galite apsaugoti iki 10 įrenginių.

Kainodara

„IPVanish“ siūlo tris mokamus planus. VPT taip pat padarė didžiulius ankstesnių brangių planų pakeitimus - dabar siūlo labai prieinamas kainas. Pavyzdžiui, jų geriausia vertė, ty 1 metų planas, kurio kaina yra 3,25 USD per mėnesį, o sąskaitos apmokestinamos 39 USD kas 12 mėnesių - leidžia sutaupyti iki 73% jūsų pinigų. Be to, už kiekvieną jūsų įsigytą planą galite gauti nesąžiningą 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kurios visiškai pakanka išbandyti jų paslaugą..

Apsilankykite IPVanish.com

3. „NordVPN“

geriausias vpn transliacijai„NordVPN“ yra populiariausias ir labai populiarus VPT, kuris puikiai veikia su dauguma transliacijos paslaugų. Pažymėtina, kad „NordVPN“ teikia plačiausią serverių aprėptį - turi daugiau nei 5100 serverių 64 ir daugiau pasaulio šalių. Ši pasaulinė aprėptis reiškia, kad visada galite prisijungti prie geriausio turimo serverio, kad galėtumėte mėgautis dideliu greičiu, o srautiniu būdu.

Privatumas & Saugumas

Šiuo metu „NordVPN“ yra įregistruota Panamoje - atokioje šalyje, kuri griežtai pasisako už kibernetinį saugumą ir interneto laisvę. Tai reiškia, kad VPT gali laikytis griežtos principo „neprisijungti“. Kalbant apie saugumą, „NordVPN“ savo „OpenVPN“ protokole naudoja DHE-RSA AES-256 SHA šifravimo derinį. Tai reiškia, kad jie siūlo RSA-2048, taip pat HMAC SHA2-384 autentifikavimo raktą, kad padidintų saugumą. Be to, „NordVPN“ taip pat naudoja 3072 bitų „Diffie Hellman Exchange“ (DHE) raktą, kuris puikiai tinka norint užtikrinti puikų slaptumą pirmyn..

Be šių įtikinamai pasaulinės klasės saugumo standartų, VPT taip pat teikia pažangias privatumo funkcijas, tokias kaip žudymo jungiklis, „CyberSec“, dvigubas VPN, saugus DNS, apsauga nuo IPv6 nuotėkio, „Anti-DDoS“, taip pat „Svogūnai“ per VPN. Galiausiai „NordVPN“ savo kliento programose taip pat teikia įvairius prisijungimo protokolus, tokius kaip „OpenVPN“, „IKEv2 / IPSec“, PPTP ir SSTP..

Suderinamumas

Panamos VPN yra labai įspūdingas, kai kalbama apie įrenginių ir platformų suderinamumą. Pavyzdžiui, „NordVPN“ palaiko visas pagrindines platformas, įskaitant „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Chrome“ OS, „Android“, „iOS“, „Blackberry“ ir „DD-WRT“. Jie taip pat siūlo įvairių naršyklių, įskaitant „Chrome“, „Safari“ ir „Firefox“, plėtinius. Be to, „NordVPN“ taip pat galite įdiegti tokiuose įrenginiuose kaip „Kodi“ dėžutės, išmanieji televizoriai ir skirtingos žaidimų pultai. Nepaisant to, jei jums priklauso dauguma šių įrenginių, vis tiek galite juos iškart apsaugoti, atsižvelgiant į tai, kad „NordVPN“ leidžia jungtis iki 6 vienu metu.

Kainodara

„NordVPN“ yra vienas geriausių VPT, teikiantis pigiausius prenumeratos planus. Šiuo metu jie suteikia iki keturių paketų, kurie siūlo tas pačias funkcijas, tačiau skiriasi skirtingais atsiskaitymo ciklais. Galite gauti didelę naudą iš jų populiariausio plano, kuriame parduodama 3,49 USD per mėnesį, kurio sąskaitos apmokestinamos 125,64 USD kas trejus metus. Trejų metų planas taip pat padės sutaupyti iki 70% jūsų pinigų. Be to, atminkite, kad visiems „NordVPN“ planams taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN.com“

4. „CyberGhost“

geriausia transliacija vpn„CyberGhost“ yra dar vienas puikus VPN, skirtas srautiniam internetiniam turiniui perduoti. Taip yra dėl puikios greičio, efektyvumo ir aukščiausio lygio privatumo ir saugumo pusiausvyros. Pažymėtina, kad „CyberGhost“ yra įregistruota ir turi teisinę jurisdikciją Rumunijoje - regione, kuriame labai gerbiamas privatumas ir kibernetinis saugumas. „CyberGhost“ taip pat valdo platų serverių tinklą, kurį sudaro daugiau nei 5900 serverių 89 ir daugiau vietų visame pasaulyje. Tai reiškia, kad galite praktiškai prisijungti prie bet kurio pasaulio regiono ir mėgautis transliacija.

Privatumas ir saugumas

„CyberGhost“ užtikrina maksimalų saugumą naudodama pažangias technologijas, įskaitant AES-256 šifravimą, sujungtą su RSA-2048 bitų raktu. Be to, „CyberGhost“ neseniai pakeitė ankstesnę HMAC MD5 maišos autentifikaciją į patobulintą HMAC SHA-2. Jie tai padarė siekdami įvykdyti naujas OSTIF OpenVPN audito pasiūlytas rekomendacijas.

Šiuo metu „CyberGhost“ taip pat teikia iki trijų protokolų, įskaitant „OpenVPN“, „L2TP“ ir „PPTP“. Pažymėtina, kad VPT nepalaiko datuotų protokolų, tokių kaip SSH ir SSTP. Be to, „CyberGhost“ taip pat siūlo jums įdomių funkcijų, tokių kaip automatinis užmušimo jungiklis, „WiFi“ apsauga, padalijimas tuneliu, dvigubas VPN, taip pat DNS & IP apsauga nuo nuotėkio.

Suderinamumas

„CyberGhost“ siūlo platų specialių programų, skirtų keliems įrenginiams ir platformoms, asortimentą. Galite gauti „CyberGhost“, skirtą „Windows“, „Android“, „MacOS“, „iOS“, „Chrome OS“, „Linux“, maršrutizatorius, „Raspberry PI“, „Firestick“, taip pat visas pagrindines žaidimų pultus. Taip pat vienu metu galite apsaugoti iki 7 įrenginių.

Kainodara

„CyberGhost“ nuolat atnaujina savo prenumeratos planus, taip pat savo kainų įkainius. Pvz., VPT šiuo metu kaupia tris paketus, o geriausias jų planas yra Helovino pasiūlymas, kuris pirmaisiais metais kainuoja 33 USD, vėliau - 66 USD kas 12 mėnesių. Atminkite, kad „CyberGhost“ suteikia jums didelę nerizikingą 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „CyberGhostVPN.com“

5. VyprVPN

geriausi vpns transliacijai„VyprVPN“ taip pat yra puikus pasirinkimas srautiniam, saugiam ir visame pasaulyje patikimam turiniui perduoti. 2009 m. Ją įkūrė pagrindinė įmonė - „Golden Frog GmbH“. „VyprVPN“ yra Šveicarijoje įsikūręs VPT, žengęs didžiulius žingsnius, kad galėtų save parodyti kaip pasauliniu mastu patikimą tarnybą, kuri palaiko kibernetinį saugumą ir privatumą internete. „VyprVPN“ taip pat valdo įspūdingą daugiau nei 700 serverių tinklą su stulbinančiais 200 000 IP adresų 70 ir daugiau vietų visame pasaulyje. Be to, jūs taip pat galite pasinaudoti dinaminio serverio perjungimo funkcija - tai gali padėti išlaikyti jūsų internetinę tapatybę anonimiškai.

Tačiau tai tam tikru mastu yra noro pareiškimas, nes jų motininė bendrovė „Golden Frog“ iš dalies yra amerikietė, todėl jiems turi būti taikomi tokie veiksmai, kaip dalijimasis duomenimis su JAV ir ES valdžios institucijomis.

Privatumas ir saugumas

„VyprVPN“ turi teisinę jurisdikciją Šveicarijoje, nes jos pagrindinė įmonė „Golden Frog“ yra įsteigta šalyje. Tai suteikia jiems palankią vietą, atsižvelgiant į tai, kad Šveicarija yra gerai žinoma dėl savo privatumo įstatymų. Šalis labai gerbia internetinį privatumą ir yra viena iš nedaugelio šalių, kurios priėmė internetinius vartotojų apsaugos ir privatumo įstatymus. Šveicarijai jos privatumo įstatymai patenka į Šveicarijos federalinį duomenų apsaugos įstatymą (DPA), taip pat į Duomenų apsaugos potvarkį (DPO)..

„VyprVPN“ turi puikią reputaciją savo kibernetinio saugumo srityje. Paslaugos naudoja madingą AES-256 CBC, kuris laikomas saugiausiu ir nenutraukiamu šifravimo metodu. Tada šifravimas derinamas su garsiosios HMAC SHA1 maišos autentifikacija kartu su RSA-2048 rankos paspaudimu. Taip pat yra tobula išankstinė paslaptis, kurią siūlo raktų keitimas „Diffie-Hellman-2048“. „HMAC SHA1“ ir toliau gali būti atnaujinamas į „HMAC SHA2“, kad būtų patobulinti jo saugumo standartai; priešingu atveju šis saugumo derinys vis tiek nenugalimas.

VPT taip pat siūlo įvairius saugos protokolus, įskaitant PPTP, L2TP / IPSec, OpenVPN ir „Chameleon“ protokolą, kurie galimi tik įsigijus „Premium“ planą. „VyprVPN“ taip pat užtikrino papildomą saugos lygį, siūlydama NAT ugniasienės funkciją, kuri blokuoja nepageidaujamą atvykstamąjį srautą į jūsų tinklą.

Suderinamumas

Per daug, „VyprVPN“ padarė gerai sau, kai kalbama apie palaikomus įrenginius ir platformas. „Auksinė varlė“ sugebėjo sukurti keletą klientų visoms pagrindinėms platformoms, įskaitant „Windows“, „MacOS“, „Android“, „iOS“, „Linux“, „BlackBerry“, maršrutizatorius, QNAP, „Anonabox“ ir „Smart TV“..

Kainodara

„VyprVPN“ siūlo dviejų kategorijų paketus, įskaitant „VyprVPN“ ir „VyprVPN Premium“. Du planų rinkiniai teikia skirtingas savybes ir kainų nustatymo normas. Geriausias planas yra kasmetinė „VyprVPN Premium“, kurios mokestis siekia 6,67 USD per mėnesį, o jos mokama 80 USD kas 12 mėnesių. Atminkite, kad „VyprVPN Premium“ planas suteikia jums aukštesnių funkcijų, pavyzdžiui, penkis vienu metu veikiančius ryšius, „Chameleon“ protokolą ir „VyprVPN“ debesį - nors jo atitikmens nėra.

Apsilankykite VyprVPN.com

Baigiamieji žodžiai

Be jokios abejonės, VPN yra labai svarbus saugaus skaitmeninio turinio srautinio perdavimo įrankis. Tačiau sudėtinga pasirinkti tokį VPN, kuris gali pasiūlyti tinkamą greičio, našumo ir griežto saugumo bei privatumo balansą. Mes išbandėme daugybę VPN ir įsitraukėme į penkis, kurie gali pasiūlyti geriausias srautinio perdavimo galimybes. Mes taip pat išvardijome srautinės laikmenos be VPN pavojus ir pateikiame aspektus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis VPN. Kitu atveju jūs galite laisvai pasirinkti iš išvardytų VPN ir mėgautis srautiniu HD turinio perdavimu nesivaržydami tarp autorių teisių pažeidimų, IPT trapėjimo ir geografinių apribojimų..

Susijęs:

Geriausias „Firestick“ VPN
Geriausias „Kodi“ VPT
Kodėl turėtumėte naudoti VPN?
Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti?
Kaip pasirinkti tinkamą VPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me