Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)

>

Sparčiai didėjant interneto vartotojų skaičiui, padidėja rizika patekti į sukčiavimo svetaines ar nesaugius domenus. Nesaugio naršymo internete pasekmės yra tokios rimtos, kad jūs taip pat galite tapti tapatybės vagystės grobiu tiesiog atskleidę savo vardą, el. Pašto adresą, amžių ir telefono numerį! Taigi kiekviena svetainė, prašanti tokios informacijos, turėtų būti patikima svetainė, tačiau kaip tai išsiaiškinti? Virtualus pasaulis yra pilnas spąstų ir spąstų, ir nėra jokios garantijos žinoti, kas yra saugu, o kas ne. Galite atsisiųsti nekenksmingą virusinį vaizdo įrašą arba paskutinį garsių šou sezoną ir atverti pažeidžiamumo vartus. Tie, kurie ilgą laiką buvo internete, žinotų, kad VPT yra bene saugiausias būdas anonimiškai perduoti duomenis internete. Bet net ir geriausi iš mūsų tam tikru metu galbūt susimąstė yra VPT legalūs? Ir dar svarbiau, yra saugus VPN kaip mes manome?


Išsiaiškinkime.

Kas yra VPN?

Prieš aptardami klausimą „yra saugūs VPN?Geriau suprasime, kas yra VPT. Norėdami tai supaprastinti, VPN (arba virtualus privatus tinklas) yra programinė įranga, kuria naudojamasi norėdamas išlikti anonimu internete. Tai ypač naudinga apsaugant vartotoją nuo interneto paslaugų teikėjo ar net vyriausybės. Ši tuneliavimo programinė įranga prisijungia prie jūsų tinklo per visą serverių seriją visame pasaulyje, todėl prieglobos svetainė negali žinoti apie jūsų tikrąją ir tikslią vietą. Jūsų IP adresas yra unikalus jūsų virtualios buvimo vietos ID, o VPT paslėps jūsų IP adresą, kad iš esmės galėtumėte įgyti naują ir nežinomą tapatybę..

Kai kurios svetainės nustato geografinius blokus, kuriuose žiniatinklio turinį gali pasiekti tik tie, kurie yra tam tikrame žemyne, šalyje ar vietovėje. VPT gali apeiti šį apribojimą, suteikiant prieigą prie bet kurios geografinės vietos. Pvz., Jei tam tikras turinys prieinamas tik JAV gyvenantiems interneto vartotojams ir yra užblokuotas žiūrėti Indijoje, galite efektyviai naudoti VPN, norėdami apgauti svetainę, manydami, kad naudojate interneto ryšį JAV..

Mokamos ir nemokamos VPN paslaugos yra prieinamos internete. Daugelyje šalių jie turi kelis serverius, kad jų vartotojas galėtų suklaidinti savo tinklą kaip vietinį interneto ryšį, nukreipdamas maršrutus į kitus turimus serverius. Apmokėti VPN paslaugų teikėjai ima nominalų mokestį, kuris gali skirtis nuo valandos iki metų paketo. Nemokami VPN gali kainuoti daug daugiau nei mokamas VPN paslaugų mokestis. Be abejo, yra keletas patikimų paslaugų teikėjų, tačiau yra ir nesąžiningų, kurie naudojasi jūsų asmeniniais duomenimis ir daro juos kompromituojančius vietoje „nemokamų“ paslaugų. Apie tai kalbėsime vėlesniuose skyriuose.

yra vpns nelegalūs

Ar VPT yra neteisėti?

Taigi, kaip jau minėjome aukščiau, VPN gali būti naudojami siekiant išvengti vyriausybės stebėjimo, natūralu, kad tai sukeltų klausimą: yra VPT legalūs? Atsakymas į šį klausimą yra gana būdingas šaliai, tačiau atsakymas būtų bendresnis Taip. VPT nėra nelegalūs. Tačiau taip nėra visame pasaulyje, nes kai kuriose šalyse VPT yra paskelbti neteisėtais (plačiau apie tai vėliau). Nors VPN daugelyje šalių gali būti teisėtas, savaime suprantama, kad vykdant neteisėtą veiklą per VPN, pavyzdžiui, platinant virusus, parduodant narkotikus ir (arba) autorių teisių saugomą medžiagą, jūs vis tiek galite priversti jus atsakyti už bet kokius teisinius veiksmus.

Tokios šalys kaip JK, JAV ir Kanada leidžia naudoti VPN. Tačiau VPT paslaugų teikėjai turi laikytis gairių, kurias nustato tos šalies, kurioje yra įregistruota jų organizacija, vadovaujančios institucijos.

Daugelis šalių sutinka su teisėtu VPN naudojimu, nes jis turi keletą aiškių pranašumų, tokių kaip:

VPN siūlo saugumą

Šis saugumas yra ne tik apribotas bet kokio atsitiktinio interneto vartotojo, bet ir didžiųjų korporacijų ir vyriausybinių organizacijų. VPT naudojami kaip gynybos linija siekiant apsaugoti neskelbtinus duomenis ir intelektinę nuosavybę. Net bankų aplinka naudoja VPT, kad suteiktų darbuotojui prieigą prie jo darbo vietos, kai jis dirba iš namų..

VPT siūlo anonimiškumą

Dabartiniu metu didžiausias kiekvieno asmens rūpestis yra anonimiškumas ir privatumas. Nepaisant to, ar jie jaučia, kad juos stebi vyriausybė, ar jie tiesiog nori išvengti tikslinių skelbimų gniaužtų, vis daugiau žmonių naudojasi VPN, kad saugiai apsaugotų savo ryšius. Naudojant VPN, net jūsų VoIP skambučių negalima sekti ar stebėti.

Šie privalumai nusveria pagrindinius VPN naudojimo trūkumus, todėl jis yra teisėtas daugelyje šalių. Čia yra daugiau priežasčių, kodėl jums reikia VPN.

Ar neteisėta naudoti VPN „Netflix“??

Geografinio tinklalapio turinio paminėjimas sukelia pirmąsias abejones, ar neteisėta naudoti „Netflix“ VPN?? „Netflix“ gali būti didžiausia ir populiariausia internetinio srautinio perdavimo paslauga, tačiau ne JAV vartotojai pastebės ribotą biblioteką, kuri palyginus su „Netflix US“ esančiu turtingu turiniu yra didesnė. Naudojant VPN prieigai prie šio šaltinio gali būti pažeistos „Netflix“ naudojimo sąlygos, kuriose teigiama, kad įmonė turi teisę apriboti turinį, atsižvelgiant į vartotojo geografinę vietą. Nepaisant to, tai nėra autorių teisių pažeidimas, nes vartotojas vis tiek naudosis „Netflix“ norėdamas pasiekti savo paslaugas.

Be šio Paslaugų teikimo sąlygų pažeidimo, atrodo, kad nėra kitų įstatymų, kurie būtų ignoruojami, jei VPN jūsų šalyje yra teisėti. Tai yra savaime suprantama, jei jūsų šalyje taip pat nėra įstatymų, draudžiančių apeiti bet kokius geologinius ar žemyninius turinio apribojimus. Be to, naudodamiesi „Netflix“ informacija naudodamiesi VPN, kad galėtumėte komerciškai naudoti jų turinį, jūs tikrai pateksite į teisinę sąmyšį. Be to, atminkite, kad jei „Netflix“ sugauna jus naudojantis jų paslaugomis per VPN, tada jie turi visas teises uždrausti jums naudotis jų paslaugomis. Trumpai tariant, visiškai teisėta naudoti „Netflix“ VPT, nebijant jokio civilinio ar baudžiamojo poveikio, jei nepiktnaudžiausite gauta prieiga. Nors kai kurie VPN tinklai gali būti baisiai lėti, todėl vaizdo transliacijos srauto transliuoti neįmanoma, todėl galbūt neverta skirti laiko ir pastangų..

Ar neteisėta naudoti VPN mokyklose??

Mokyklas reglamentuoja taisyklės, o ne įstatymai. Kol šalis suteikia VPN naudojimo teisėtumą, ji automatiškai tampa teisėta net mokyklose. Vidinės taisyklės ir politika, kurios laikosi mokyklos, įvairiose mokyklose skiriasi. Tai taip pat priklauso nuo turinio, kuriuo pasiekiama per VPN. Jei mokykla mano, kad netinkama naudoti VPN, kyla problemų dėl mokyklos vadovybės. Jei pateksite į nekenksmingą svetainę, riešas gali būti lengvai užplikytas, tačiau patekimas į tamsiąją interneto pusę naudojant VPN gali būti išsiųstas arba sulaikytas. Bausmė priklauso nuo taisyklės vykdymo griežtumo. Tačiau žvelgiant iš platesnės perspektyvos, VPN naudojimas mokykloje negalėjo pritraukti jokių teisinių veiksmų, jei VPN yra legalūs visoje šalyje.

Šalys, kuriose VPN yra neteisėtas

Kaip minėta anksčiau, dauguma šalių leidžia naudoti VPN, tačiau kai kurios priėmė griežtus įstatymus. Taigi čia yra šalys, kurios arba uždraudė, arba reguliuoja VPN paslaugas.

Šalys, kuriose VPN yra neteisėtas

Rusija

Visiems žinomas faktas, kad Rusijos vyriausybė valdo patikimą stebėjimo sistemą. Taigi, nereikia sakyti, bet kokią anonimiškumą užtikrinančią technologiją, tokią kaip VPN, tarpiniai serveriai, „Tor“ ir kt., Vyriausybė uždraudė ir laikė neteisėta. Šis veiksmas taip pat užtikrina, kad piliečiai negautų prieigos prie interneto turinio, kurio vyriausybė nenori leisti.

Kinija

Naudoti VPN Kinijoje yra neteisėta. Kinijos vyriausybė iš esmės stebi visą internetinę veiklą ir kontroliuoja, cenzūruoja bei kontroliuoja interneto turinį, kuriuo gali naudotis piliečiai. Nors teoriškai šalis yra įregistravusi VPT paslaugų teikėjus, tačiau praktiškai jie turi atitikti griežtą ir griežtą Vyriausybės nustatytų gairių rinkinį. Tai iš esmės paneigia visą VPN naudojimo tikslą. Be to, tam tikri Kinijos regionai visiškai blokuoja VPN naudojimą, nepriklausomai nuo teikėjo.

Baltarusija

Vykdydami veiksmus, kurių ėmėsi VPT uždraudė šalis, Rusija ir Kinija, Baltarusija taip pat uždraudė VPN ir „Tor“ paslaugas, kurios pasiūlė tam tikrą anonimiškumą. Baltarusijos interneto paslaugų teikėjai turi palyginti kasdienį draudžiamų paslaugų sąrašą. Šį sąrašą išleido Vyriausybės agentūra.

Irakas

Irakas buvo teroristinės veiklos taškas nuo ISIS atgimimo. Taigi, norint sekti kiekvieną interneto veiklą ir stebėti kiekvieną interneto vartotoją, VPN buvo visiškai uždraustas. Nors šis veiksmas gali būti reikalingas teroristams uždrausti, šalies piliečiai turi daryti kompromisą dėl savo saugumo ir privatumo. Įdomu tai, kad vyriausybė ir vyriausybinės organizacijos neturi įgūdžių naudotis VPN.

Omanas

Omanas aktyviai cenzūravo, todėl nenuostabu, kad be įprastų žiniasklaidos priemonių yra reguliuojama ir interneto prieiga. Taigi, norint išlaikyti tvirtovę, VPN Omane yra uždraustas.

Turkija

Turkija bandė uždrausti visas socialinės žiniasklaidos platformas ir bet kokią terpę jomis naudotis. Taigi Turkijos vyriausybė užblokavo kitas svetaines, kuriose yra VPT tiekėjų.

Jungtiniai Arabų Emyratai

JAE nustato didelę baudą tiems, kurie naudojasi VPN. Baudos suma gali išaugti iki 575 800 USD. Taip yra todėl, kad Vyriausybė nori paremti telekomunikacijų pramonę. Šios pramonės šakos patiria didelius nuostolius dėl „VoIP“ paslaugų, kurių pelno maržos sumažėja.

Saudo Arabija

Saudo Arabija liudija ypatingą scenarijų, kai VPT naudoti yra teisėta, tačiau vyriausybės valdžios institucijos užblokavo beveik 4 000 000 svetainių. Panašiai kaip JAE, šalis taip pat užblokavo „VoIP“ paslaugas, kad padidintų savo telekomunikacijų sektorių. Po to saudistai pradėjo naudotis VPN, kad pasiektų šias paslaugas. Laimei, uždraudus „VoIP“ kėlimą, vis dėlto VPN naudoti gali nebūtina.

Tokios šalys kaip Šiaurės Korėja, Iranas ir Turkmėnistanas riboja VPN naudojimą pagal bendrą interneto cenzūrą ir riboja prieigą prie interneto, tačiau jos taip pat turi keletą patvirtintų VPN paslaugų teikėjų, kurie gali pasiūlyti šią paslaugą.. Be to, šis šalių sąrašas nėra baigtinis, nes šalį reglamentuojantys įstatymai yra gana dinamiški ir gali nuolat keistis. Taigi vartotojams patariama įsitikinti savo vietos įstatymais. 

Ar saugu naudoti VPT??

VPT tikrai yra saugesni nei naudojant tarpinius serverius, nes tai apima duomenų šifravimą, kuris gali apsaugoti jūsų informaciją. Iš esmės idėja naudoti VPN sustiprintam saugumui, anonimiškumui ir privatumui gali atrodyti ideali situacija, tačiau ji kyla iš sąžiningos spąstų dalies..

Kalbant apie prieigą prie nemokamo VPN, svarbu suprasti, kad niekas niekada nėra visiškai nemokamas. VPN teikėjai, siūlantys nemokamas paslaugas, iš tikrųjų gali leisti kenksmingoms trečiosioms šalims rinkti jūsų asmeninius duomenis. Jie netgi gali suteikti prieigą prie jūsų interneto ryšio, nesąžiningi subjektai gali vykdyti neteisėtą veiklą. Kai kurie VPN paslaugų teikėjai, parduodantys savo gaminius nemokamai, galėjo sekti ir tvarkyti jūsų IP adreso ir interneto naudojimo istoriją. Šie asmeniniai įrašai su visa jūsų informacija gali būti parduoti tamsiojoje interneto pusėje. Palyginti su tuo, mokami VPT gali pasirodyti patrauklesnė galimybė naudotis šiomis paslaugomis.

Prieš pasirenkant geriausią VPN, atsižvelkite į keletą veiksnių: tai yra Ryšio greitis, serverių skaičius, protokolai, privatumo politika ir klientų palaikymas. Šie veiksniai kontroliuos jūsų bendrą patirtį naudojantis jų paslaugomis. Taigi, patikrinę šiuos parametrus, galite priimti pagrįstą sprendimą. Jūs netgi galite išbandyti VPN teikėją naudodami 30 dienų bandomąją versiją su pinigų grąžinimo garantija, prieš pirkdami didesnę jų paketą. Pasirinkite VPN, kuriame yra „užrakinti jungiklį“, kuris užblokuotų visą interneto prieigą, jei ryšys nėra užšifruotas. Vien todėl, kad už paslaugą mokama, todėl jūs esate visiškai apsaugoti. VPT gali tapti klaidų ir įsilaužimų išpuolių auka, dėl kurių jūsų duomenys gali būti pažeidžiami. Nors šie pažeidimai yra reti, geriau būti pasirengusiems nei gailėtis.

Nors gali pasirodyti rami žinoti, kad VPT paslaugų teikėjai turi prisijungti prie gairių sąrašo ir laikytis griežtos politikos, tačiau neramina tai, kad šiuos įstatymus nustato šalis, kurioje yra organizacija. Taigi šešėliai VPT paslaugų teikėjai pradeda veiklą tose šalyse, kur šių atitikties taisyklių nėra arba jos yra per daug laisvos. Tokiu būdu gali pasirodyti, kad jie laikosi silpno ar neegzistuojančio įstatymo ir vis dėlto atrodo kaip teisėtas verslas. Taigi svarbu apsvarstyti jūsų VPT teikėjo vietą, norint įvertinti, kaip griežtai jie laikosi privatumo politikos.

Kurį VPN turėčiau pirkti?

Dabar, kai žinote apie VPN teisinį statusą savo šalyje, jums gali kilti klausimas, kuris VPN yra geriausias greičio ir saugumo požiūriu. Atsakydamas į jūsų klausimą, aš iki šiol išbandžiau daugiau nei 10 VPN tiekėjų ir radau, kad „ExpressVPN“ yra greičiausias VPN pramonėje. Tai yra šiek tiek brangu, palyginti su kitais tiekėjais, tačiau jis yra vertas kiekvieno cento. Žemiau yra 5 populiariausių VPN teikėjų, kuriuos galite apsvarstyti paslėpdami veiklą internete, lentelė.

Filed under: VPN

Ieškokite šioje svetainėje

Populiariausi VPT

Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)„expressvpn“ šoninė juostaAr VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)30 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite ExpressVPNSkaitykite apžvalgą
„ipvanish“ šoninė juostaAr VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „IPVanishSkaitykite“ apžvalgą
„nordvpn“ šoninė juostaAr VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)Ar VPT yra teisėtas ir saugus naudoti? (Priklauso)7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „NordVPN“

Skelbimo turinys

 • 1 Kas yra VPN?
 • 2 Ar VPN yra neteisėti?
  • 2.1 VPN siūlo saugumą
  • 2.2 VPT siūlo anonimiškumą
 • 3 Ar neteisėta naudoti VPN „Netflix“??
 • 4 Ar neteisėta naudoti VPN mokyklose??
 • 5 šalys, kuriose VPT yra neteisėtas
  • 5.1 Rusija
  • 5.2 Kinija
  • 5.3 Baltarusija
  • 5.4 Irakas
  • 5.5 Omanas
  • 5.6 Turkija
  • 5.7 Jungtiniai Arabų Emyratai
  • 5.8 Saudo Arabija
 • 6 Ar saugu naudoti VPN??
 • 7 Kurį VPN turėčiau pirkti?
 • 8 Išvada

Tendencingi vadovai

 1. Geriausias „FireStick“ VPT
 2. Kaip ištaisyti „FireStick“
 3. Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“
 4. Geriausi „Kodi“ priedai
 5. Geriausi „Kodi“ pastatai
 6. Geriausios „FireStick“ programos
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. „Exodus Redux Addon“
 10. Geriausios „Torrent“ svetainės

Naujausios žinutės

 • 8 geriausios „Showbox“ alternatyvos (2020 m.)
 • Kaip „Jailbreak FireStick“ (2020 m. Vasaris)
 • Geriausi „Kodi“ kūriniai (atnaujinta 2020 m. Vasario mėn.)
 • Geriausi „Kodi“ priedai, kad laimėtų visame pasaulyje [2020]
 • Kaip įdiegti tikrus filmus "Kodi Addon"

Atsisakymas - Autorių teisių turinio transliacija ar atsisiuntimas yra neteisėtas.

„FireStickTricks.com“ jokiu būdu nesmerkia, nereklamuoja ir neskatina neteisėto „Kodi“, „Fire Stick“ ar mūsų vadovų naudojimo. Vartotojai yra atsakingi už savo veiksmus. Perskaitykite visą mūsų atsakomybės atsisakymą.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me