Geriausias „BBC iPlayer“ VPT, žiūrintis „iPlayer“ užsienyje (2020 m.)

>

Jei nesate JK gyventojas ir mėgstate BBC turinį, jums patiks ir šis straipsnis. Aš jums parodysiu, kuris yra geriausias „BBC iPlayer“ VPN ir kaip galite jį naudoti norėdami pasiekti BBC iš bet kurios pasaulio vietos..

Šiomis dienomis yra tiek daug skirtingų filmų ir laidų transliavimo parinkčių, kad gali būti painu pasirinkti tik vieną. Kadangi dauguma transliavimo paslaugų turi abonentinį mokestį, jos taip pat gali įkišti dantį į kišenę. Bet net ir tarp visų mokamų srautinių perdavimo tinklų yra viena galimybė, kuri yra nemokama - arba „šiek tiek nemokama“, jei norite būti tiksli.

Mes kalbame apie BBC iPlayer paslaugą, kuriai nereikia jokių abonentinių mokesčių. Tačiau tik JK vartotojai ir turintys TV licenciją gali naudotis savo paslaugomis. Jei lankysitės „iPlayer“ svetainėje, o ne JK, būsite laukiami pranešimo - „BBC iPlayer“ dirba tik JK. Deja, taip yra dėl teisių problemų ARBA šis turinys jūsų vietoje negalimas.

Bet nesijaudinkite, nes galite lengvai pasiekite „BBC iPlayer“ už JK ribų taip pat, ir tai galima padaryti naudojant VPN. Nesvarbu, ar jūs gyvenate JAV, Kanadoje, Australijoje, Indijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ar Kinijoje. Šis mažas triukas suteiks jums prieigą prie didžiulės BBC bibliotekos. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie VPN gali leisti jums žiūrėti „BBC iPlayer“ iš bet kurios pasaulio vietos.

geriausias vpn skirtas „bbc iplayer“

Kas yra VPN? Kaip tai atblokuoja „BBC iPlayer“ už JK ribų?

VPN yra įrankis, keičiantis jūsų IP adresą. IP adresas yra unikalus numeris, suteikiamas kiekvienam interneto ryšiui, kuris leidžia interneto paslaugų teikėjui (IPT) ir kitiems serveriams žinoti, iš kurios vietos prisijungiate prie interneto. Štai kodėl bandant prisijungti prie „BBC iPlayer“ iš kitų šalių nei JK, jų serveriai gali aptikti jūsų vietą iš IP adreso. Jie blokuos tarnybą, jei gyvensite užsienyje.

Tačiau VPN nukreipia įprastą interneto ryšį per skirtingų šalių serverius. Tai pakeis jūsų IP adresą. Taigi, jūs galite būti JAV ir pakeisti savo IP adresą į vokišką adresą. Tada jūsų IPT ir kiti serveriai pamanys, kad jūsų ryšys gaunamas iš Vokietijos serverio.

Tai reiškia, kad kai naudojate VPN ir nustatote JK IP adresą, „BBC iPlayer“ dirbs jums, nesvarbu, kur esate. BBC serveriai matys jūsų IP ir tikės, kad jis atkeliauja iš JK vietos, leisdamas jums pasiekti visas mėgstamiausias laidas.

Tiems, kurie to nežino, „BBC iPlayer“ leis jums žiūrėti kelis kanalus, įskaitant -

 • „BBC One“
 • „BBC Two“
 • „BBC Three“
 • „BBC Four“
 • CBBC
 • CBeebies
 • BBC naujienų kanalas
 • BBC parlamentas
 • BBC ALBA

Geriausi „BBC iPlayer“ VPN 2020 m

Yra 100 VPT teikėjų ir beveik visi jie teigia dirbantys su BBC. Tačiau tiesa yra visiškai kitokia. Yra tik keletas VPN paslaugų, kurios iš tikrųjų atblokuoja transliacijos paslaugas, tokias kaip „BBC iPlayer“ ir „Netflix“.

Praleidęs keletą valandų bandymams, radau šiuos geriausius „BBC iPlayer“ VPN, kurie vis dar veikia 2020 m.:

1. „ExpressVPN“

Pirmasis BBC VPN iš 34 patikrintų VPN vertinimas

geriausias BBC iplayer vpn

„ExpressVPN“ yra vienas geriausių VPN apskritai, todėl jis taip pat yra geriausias pasirinkimas transliuoti laidas „BBC iPlayer“..

Pažvelkime į jo savybes.

Serveriai

Geriausia „ExpressVPN“ dalis yra ta, kad ji turi šešis skirtingus JK serverius, todėl naudodamiesi šiuo VPN galite lengvai gauti JK IP adresą. Didesnis serverių skaičius reiškia ir geresnį greitį, kuris leis jums netrukdomai žiūrėti mėgstamas laidas ir nereikia aukoti vaizdo kokybės. Nesvarbu, kur esate, pasaulyje, vienu spustelėjimu galite pakeisti savo IP adresą į JK vietą ir lengvai pasiekti „BBC iPlayer“.

Prenumeratos kaina

Ši VPN paslauga turi skirtingus prenumeratos planus, atsižvelgiant į jų trukmę. Jų pagrindinis mėnesio abonentinis planas kainuoja 12,95 USD, o jums bus mokama kiekvieną mėnesį. 6 mėnesių planas kainuoja 9,99 USD / mėn., Todėl kas 6 mėnesius turėsite sumokėti iš viso 59,95 USD. Metinis planas kainuoja 8,32 USD / mėn., O jūs mokėsite 99,95 USD per metus. Kiekvienam planui suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Tačiau šio rašymo metu „ExpressVPN“ taip pat siūlo specialią nuolaidą. Galite nemokamai naudotis 3 mėnesiais ir sutaupyti 49% pagal savo metinį planą.

O kas, jei nesate patenkintas? Ar tai reiškia, kad bus švaistomas jūsų pirmo mėnesio abonentinis mokestis? Trumpas atsakymas - Ne. Jei nesate patenkintas „Express VPN“, tuomet galite kreiptis dėl grąžinimo per pirmą mėnesį, nes jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, nėra jokių klausimų.

„iplayer“ vpn 30 dienų nemokamas bandymas

Greitis ir saugumas

Kalbant apie greitį, „ExpressVPN“ aplenkia visus konkurentus. Pagal mūsų ekspertų atliktą greičio testą, veikiant įvairių serverių skirtingose ​​vietose greičiui, naudojant „ExpressVPN“, vidutinis greitis buvo 106 Mbps (paskirstytasis greitis - 120 Mbps). Tai yra įspūdingi skaičiai, išlaikantys 88,33% greičio, ir tokiu greičio ryšiu galite lengvai transliuoti vaizdo įrašus 4k „Ultra-HD“ kokybės. Vidutinis greičio testas įvairiuose regionuose yra:

Greitis Šiaurės Amerikoje: 117 Mbps

Greitis Europoje: 107 Mbps

Greitis Azijoje: 96 Mbps

Kalbant apie saugumą, jie yra šifruojami karinio lygio ir nefiksuoja jokių identifikavimo žurnalų. Tai reiškia, kad stebėdami jūsų naršymo istoriją, jie neišsaugo jūsų tikrojo IP adreso savo serveriuose, o tai daro jus visiškai anoniminius.

Kitos savybės

Vienas prenumeratos planas su „ExpressVPN“ leidžia vienu metu sujungti 5 įrenginius. Jie reguliariai atnaujina savo serverius ir saugumo priemones, kad BBC neužsiblokuotų. Jų klientų palaikymo komanda yra gana interaktyvi ir prieinama visą parą, per tiesioginius pokalbius.

Suderinamumas

„ExpressVPN“ veikia „Android“, „iOS“, „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir maršrutizatoriuose. Jie netgi turi „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių plėtinius. Be to, šis VPN taip pat suderinamas su „Firestick“. Jie turi paprastą ir lengvai naudojamą sąsają visose platformose.

Jurisdikcija

Bendrovė priklauso BVI (Britų Mergelių salos) jurisdikcijai, kuriai netaikomi jokie duomenų saugojimo įstatymai ar teisėta vyriausybės priežiūra.

Verdiktas

Nepaisant brangiausių paslaugų šiame sąraše, „ExpressVPN“ yra mūsų pirmoji rekomendacija „BBC iPlayer“ VPN. Jie pelnė didžiulės vartotojų bazės pasitikėjimą ir yra patikimiausias tinklas rinkoje. Turėdami visas šias nuostabias funkcijas, būsite patenkinti šiuo VPN. Taigi be jokių abejonių „ExpressVPN“ yra neabejotinai geriausias „BBC iPlayer“ VPN.

Apsilankykite ExpressVPN.com

Kaip pasiekti „BBC iPlayer“

Tai lengviausia, kai tik panaudosite gerą VPN.

1. Įdiekite VPN savo įrenginyje

2. Atidarykite VPN programą ir prisijunkite prie JK serverio

prijunkite uk serverį, kad galėtumėte žiūrėti BBC iplayer užsienyje

3. Apsilankykite https://www.bbc.co.uk/iplayer ir prisijunkite nurodydami savo prisijungimo duomenis.

4. Tai viskas. Galite pradėti žiūrėti mėgstamiausias laidas.

Pastaba: Jei neturite „BBC iPlayer“ paskyros, naudodamiesi aukščiau pateikta nuoroda, galite sukurti naują paskyrą. Jūsų nebus paprašyta kreditinės kortelės ar kitos su mokėjimu susijusios informacijos.

2. „CyberGhost“ VPN

2 iš 34 VPN testų įvertinimas

geriausias vpn skirtas „bbc iplayer“

„CyberGhost“ taip pat yra nuostabi VPN paslauga, kurią galite naudoti atblokuodami „BBC iPlayer“ už JK ribų. Pagrindinės jų savybės yra išvardytos žemiau.

Serveriai

„CyberGhost“ tinklo ryšio sistema skiriasi nuo kitų VPN. Daugeliui VPN turite pasirinkti šalį, kur prisijungti prie jų serverio. Bet „CyberGhost“ gausite srautinių paslaugų sąrašą, kurį galite pasirinkti, o BBC iPlayer taip pat yra įtrauktas į tą sąrašą.

Kai pasirinksite „BBC iPlayer“ paslaugą, jie automatiškai prisijungs prie geriausio ir greičiausio serverio JK, leisdami jums srautą užsienyje..

Prenumeratos kaina

Skirtingi „CyberGhost“ prenumeratos planai yra šie:

 • 3 metų planas: 2,75 USD / mėn .; mokama po 99 USD kas 3 metus
 • 2 metų planas: 3,69 USD / mėn .; mokama 88,56 USD kas 2 metus
 • Metinis planas: 5,99 USD / mėn .; mokama po 71,88 USD per metus
 • Mėnesio planas: kiekvieną mėnesį apmokestinama 12,99 USD

Jie taip pat siūlo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Be to, jie siūlo nemokamą vienos dienos bandomąją versiją, kur jie taip pat neprašo pateikti jūsų kredito kortelės informacijos.

Greitis ir saugumas

Pagal greičio testą, kurį atliko mūsų ekspertai, greičio testai skirtingose ​​vietose ir skirtingose ​​vietose davė vidutinį 58 Mbps greitį (paskirtas greitis 100 Mbps). Tai reiškia, kad išlaikoma 58% greičio, o „CyberGhost“ siūlomu greičiu galite transliuoti vaizdo įrašus 4K ultra-HD kokybės. Jie neturi jokios nulinės žurnalų politikos, tokios kaip „NordVPN“, tačiau jie neturi identifikavimo žurnalo sistemos, kuri jūsų tikrąjį IP adresą laiko privatų ir neprieinamą trečiosioms šalims. Jie naudoja 256 bitų AES šifravimą, kad visi duomenys būtų saugūs.

Kitos savybės

Turėdami vieną „CyberGhost“ prenumeratos abonementą, galite vienu metu prijungti iki 7 įrenginių. Tiesioginių pokalbių palaikymas teikiamas visą parą, visą parą, kad padėtų iškilti klausimų ar problemų.

Suderinamumas

„CyberGhost“ yra suderinamas su „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ir „Linux“ įrenginiais, taip pat teikia „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių plėtinius. Jie netgi turi „Firestick“ palaikymą, o pagrindinė įmonė nuolat tobulina ir tobulina savo paslaugas, kad jų neužstotų BBC iPlayer.

Jurisdikcija

Bendrovė patenka į Rumunijos įstatymų jurisdikciją, kuri laikoma saugia VPT įmonėms.

Verdiktas

Turėdamas labai pigų planą ir daugybę naudingų funkcijų, „CyberGhost“ yra dar vienas puikus „BBC iPlayer“ VPN ir yra antras mūsų sąraše.

Apsilankykite „CyberghostVPN.com“

3. „NordVPN“

3 iš 34 patikrintų VPN vertinimas

atblokuoti „BBC iplayer“ su „nordvpn“

Trečias geriausias „BBC iPlayer VPN“ pasirinkimas yra „NordVPN“, kuris taip pat yra žinomas virtualus privatus tinklas. Pirmiausia pasinerkime į jo savybes.

Serveriai

Ryškiausias šios paslaugos bruožas yra tai, kad ji turi 30 serverių visoje JK. Jie netgi turi ypač spartų JK televizijos tinklą, kuris yra tiesiog tobulas srautinio perdavimo paslaugoms. Galimybė įsigyti tokį didelį serverių kiekį yra pagrindinė priežastis, dėl kurios „NordVPN“ yra antras šio sąrašo numeris.

Prenumeratos kaina

Skirtingi „NordVPN“ prenumeratos planai yra šie:

 • 3 metų planas: 3,49 USD / mėn .; kas trejus metus mokama po 125,64 USD
 • 2 metų planas: 4,99 USD / mėn .; mokama po 119,76 USD kas 2 metus
 • Metinis planas: 6,99 USD / mėn. kasmet išrašoma 83,88 USD
 • Mėnesio planas: kiekvieną mėnesį mokama 11,95 USD

Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Greitis ir saugumas

Mūsų ekspertai išbandė „NordVPN“ greičio testus, kurių vidutinis greitis yra 58 Mbps (paskirstytas greitis 100 Mbps). Tai reiškia, kad greičio išlaikymas yra 58%, tačiau šis vidurkis apskaičiuojamas pagal vertes skirtingose ​​vietose. Kadangi „NordVPN“ JK turi 30 serverių, prisijungdami prie JK IP adreso, tinkančio „BBC iPlayer“, gausite didesnį greitį. Vis dėlto patariame pasirinkti 1080p HD kokybę, o ne 4K UHD, kai naudojate „NordVPN“.

Kalbant apie saugumą, jie turi 256 bitų AES šifravimą ir nulio žurnalų politiką, tai reiškia, kad jie nesaugo jūsų interneto naudojimo ar IP adreso žurnalų..

Kitos savybės

Vienu metu galite sujungti iki 6 įrenginių su vienu „NordVPN“ prenumeratos planu. Jie taip pat palaiko tiesioginį pokalbį, kurį galima naudoti visą parą ir visą parą. Tai yra vienas iš nedaugelio VPT, kurie taip pat veikia Kinijoje.

Suderinamumas

„NordVPN“ veikia visose pagrindinėse platformose, tokiose kaip „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“, taip pat turi „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės plėtinius..

Jurisdikcija

Bendrovei priklauso Panamos įstatymai, nesusiję su jokiomis duomenų saugojimo ar stebėjimo programomis.

Verdiktas

Mes įtraukėme „NordVPN“ į 3 sąrašą šiame sąraše dėl dviejų pagrindinių priežasčių - jų pigi kaina ir daugybė JK teikiamų serverių, kurie labai palengvina prieigą prie „BBC iPlayer“. Jei norite puikios „BBC iPlayer“ VPN už draugišką kišenę kainą, „NordVPN“ bus geriausias pasirinkimas jums. Ši VPN paslauga veikia net Kinijoje - šalyje, kurioje dauguma VPN neveikia.

Apsilankykite „NordVPN.com“

4. „PrivateVPN“

Įvertintas Nr. 4 iš 34 patikrintų VPN

geriausias BBC iplayer vpn

„PrivateVPN“ gali būti ne toks garsus kaip kitų šiame sąraše esančių VPN paslaugų, tačiau jos yra puiki alternatyva atblokuoti „BBC iPlayer“ iš kitų vietų nei JK..

Serveriai

Priklauso gana mažai Švedijoje įsikūrusiai įmonei, „PrivateVPN“ iš viso turi tik 100 serverių, o 2 serverius JK yra Mančesteryje ir Londone. Nepaisant tokių nedaug serverių, „PrivateVPN“ vis dar siūlo puikias galimybes ir teikia deramą konkurenciją su kitomis paslaugomis.

Prenumeratos kaina

Skirtingi „PrivateVPN“ prenumeratos planai yra šie:

 • Metinis planas: 3,82 USD / mėn .; apmokestinama 49,68 USD, naudojant 1 mėnesį nemokamą (iš viso 13 mėnesių)
 • Ketvirtinis planas: 4,88 USD / mėn .; kas 3 mėnesius apmokestinama 14,63 USD
 • Mėnesio planas: kiekvieną mėnesį apmokestinama 7,67 USD

Visiems prenumeratos planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. „PrivateVPN“ taip pat siūlo nemokamą 24 valandų bandomąją versiją be jokių mokesčių ar informacijos apie mokėjimą.

Greitis ir saugumas

„PrivateVPN“ vidutinis atsisiuntimo greitis yra 59 Mbps pagal mūsų ekspertų atliktą greičio testą (paskirstytas greitis 100 Mbps). Tai reiškia 59% greičio išlaikymą. Faktinis greitis gali skirtis atsižvelgiant į skirtingas sąlygas, tačiau paprastai turėtumėte galėti žiūrėti vaizdo įrašus 4K ultra-HD kokybės, jei jūsų pagrindinis interneto ryšys spartus..

„PrivateVPN“ taip pat naudoja tiek 128 bitų CBC šifravimą, tiek 256 bitų AES šifravimą, kad būtų užtikrintas aukštas duomenų saugumo lygis. Laikydamiesi „nulio žurnalų“ politikos, jie nefiksuoja jūsų naršymo istorijos ir IP adreso.

Kitos savybės

„PrivateVPN“ leidžia sujungti ne daugiau kaip 6 įrenginius su vienu prenumeratos planu. Jie turi tiesioginių pokalbių klientų palaikymą, taip pat nuotolinio valdymo palaikymą tam tikroms problemoms šalinti.

Suderinamumas

„PrivateVPN“ siūlo savo paslaugas „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“, „Linux“ ir maršrutizatoriuose.

Jurisdikcija

Kompanija patenka į „14 akių“ aljanso (Švedija) įstatymų jurisdikciją. Nors atrodo, kad šalis palaiko vartotojų privatumą, būdama „14 akių“ narė, tu negali būti tikras.

Verdiktas

Jie gali būti nedidelė įmonė, palyginti su kitomis populiariomis VPN paslaugomis, tačiau dėl pigių kainų ir funkcijų įvairovės „PrivateVPN“ yra tikrai puiki galimybė pasiekti „BBC iPlayer“. Štai kodėl jie pelnytai užima 4 vietą mūsų sąraše.

Apsilankykite PrivateVPN.com

5. „Surfshark“

5 iš 34 patikrintų VPN įvertinimas

„top bbc iplayer“ vpn

„Surfshark“ taip pat yra populiari VPN paslauga, kuri suteikia puikią galimybę atblokuoti „BBC iPlayer“ užsienyje. Čia yra jo ypatybės.

Serveriai

„Surfshark“ siūlo 3 pagrindinius serverius JK, esančius Glazge, Londone ir Mančesteryje. Jie turi daugiau nei 1000 serverių, esančių daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje.

Prenumeratos kaina

 • Dviejų metų planas: 1,99 USD / mėn., Kai 24 mėn. Mokama 47,76 USD (šiam planui reikia naudoti kuponą „sharkspecial“)
 • Metinis planas: 5,99 USD / mėn., Mokama 71,88 USD per metus
 • Mėnesio planas: 11,95 USD / mėn., Mokama kiekvieną mėnesį

Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Greitis ir saugumas

Jų vidutinis tinklo greitis yra 60 Mbps (paskirstytas greitis 100 Mbps), todėl jis tinkamas internetu transliuoti vaizdo įrašus aukštos kokybės. Taip pat pastebėjome, kad tai nesumažina jūsų pagrindinio interneto ryšio greičio. Tai reiškia, kad kuo greitesnis interneto ryšys, tuo greičiau veiks VPT ryšys.

Taikant 256 bitų šifravimą, jūsų duomenys taip pat yra apsaugoti, o „Surfshark“ nulinio žurnalo politika neužfiksuoja jūsų interneto veiklos ir IP adreso. Norėdami užtikrinti papildomą apsaugą, „Surfshark“ siūlo daugialypės apimties funkciją, kuri nukreipia jūsų internetinį srautą per du atskirus VPN serverius ir suteikia jums papildomą privatumo lygį. Bet tai pakenks jūsų interneto greičiui, todėl tai yra saugumo pasirinkimas palyginti su greičiu.

Kitos savybės

Yra viena sritis, kurioje „Surfshark“ įveikia visus kitus šiame sąraše esančius VPN - įrenginių, kuriuos galite jungti iš vienos prenumeratos, skaičius neribojamas! Jie aktyviai bendrauja ir gana greitai reaguoja ir į el. Paštą. Net jų tinklalapio skyriuje „Pagalba“ yra išsami informacija apie daugybę problemų, su kuriomis galite susidurti. Vienas unikalių „Surfshark“ aspektų yra „CleanWeb“ funkcija, blokuojanti skelbimus, kenkėjiškas programas ir net stebėjimo programinę įrangą.

Suderinamumas

„Surfshark“ yra suderinamas su „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“ platformomis, kartu su „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės plėtiniais..

Jurisdikcija

Panašiai kaip „ExpressVPN“, įmonė patenka į BVI (Britų Mergelių salų) jurisdikciją.

Verdiktas

Turėdamas biudžetą tausojantį planą, keletą unikalių savybių ir tvirtą privatumą bei saugumą, „Surfshark“ teisėtai užima 5 vietą mūsų geriausių BBC „iPlayer“ VPN sąraše..

Apsilankykite svetainėje Surfshark.com

Kodėl šios 5 parinktys yra geriausias pasirinkimas „BBC iPlayer“ VPN?

Jums gali kilti klausimas, kodėl turėtumėte naudotis šiomis 5 VPN paslaugomis, kurioms reikalingas prenumeratos mokestis, kai yra tiek daug nemokamų VPN. Tačiau „BBC iPlayer“ yra tokia pripažinta transliacijos paslauga JK, kuri ne tik transliuoja TV laidas, bet ir transliuoja sportą, populiarų JK, pavyzdžiui, „Premier League“ ir FA taurės futbolą..

Taigi akivaizdu, kad tokia garsi srautinio perdavimo paslauga turės aukšto lygio saugos funkcijas. Jie nuolatos tobulina savo serverius, kad aptiktų ir blokuotų VPN paslaugas. Daugelį vidutinių VPT jau blokuoja BBC, todėl jie nenaudojami. Jei atsisiunčiate vieną iš nemokamų VPT, galite nusivilti, pamatę, kad jis nesuteikia jums prieigos prie „BBC iPlayer“. Net jei kai kurie VPT leidžia jums transliuoti laidas „iPlayer“, negarantuojama, kada jas blokuos BBC.

Vienintelis būdas mėgautis „iPlayer“ pasirodymais iš JK ribų, nebijant būti užblokuotiems, yra pasirinkti VPN, kuriuos teikia geriausios įmonės. Visas 5 šiame sąraše išvardytas paslaugas teikia labai pažengusios įmonės. Jie siūlo aukštą patikimumą ir garantuoja nuolatinę prieigą prie „BBC iPlayer“. Ir visos nuostabios jų teikiamos funkcijos yra vertos tos kainos, kurią turite mokėti už prenumeratą. Be to, dėl jų vykdomos politikos visada galite atšaukti jų paslaugas ir susigrąžinti pinigus.

Kaip mes pasirinkome geriausią „BBC iPlayer“ VPN?

Remdamiesi greitu greičiu ir patikimu ryšiu, mes pasirinkome „ExpressVPN“ geriausiu „BBC iPlayer“ VPN. Tai taip pat gali apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę, o jos vartotojo sąsają labai lengva suprasti. Tai teikia palaikymą 24 valandas per parą veikiančių tiesioginių pokalbių klientams ir teikia patobulintą programų saugumą.

Todėl jis ypač gerai veikia visuose srityse, tokiose kaip greitis, saugumas, cenzūros atblokavimas, suderinami įrenginiai ir klientų aptarnavimas.

Kiti VPN, kurie iš dalies dirbo su „iPlayer“

Kai testuojau VPN, šios VPN paslaugos taip pat dirbo su „BBC iPlayer“, tačiau tai nebuvo patenkinamai. Daugiausia laiko BBC aptiko VPN ir blokuoti prieigą. Jei jau naudojate kurį nors iš šių VPN, galbūt norėsite išbandyti juos pirmiausia, o jei jis neveikia, galite įsigyti bet kurį iš 5 geriausių VPN, kuriuos apžvelgiau aukščiau..

 • „IPVanish“
 • VyprVPN
 • Aprašymas
 • „Hotspot“ skydas
 • ProtonVPN
 • Privati ​​interneto prieiga (VIP)
 • „TunnelBear“

Nemokamas „BBC iPlayer“ VPT

„BBC iPlayer“ yra viena populiariausių srautinių transliacijų paslaugų ir, kaip ir „Netflix“, išleidžia daugiausiai VPN serverių aptikimui ir blokavimui..

Pamirškite nemokamus VPT, daugelis mokamų VPT teikėjų negali pasiekti savo aptikimo sistemos. Nors yra keletas nemokamų VPN teikėjų, jiems tiesiog nėra pakankamai pinigų ar išteklių, kad būtų galima pridėti naujus ir neaptinktus serverius.

Turėsite labai pasisekti, kad rasite nemokamą VPN su serveriu, kurio vis dar nenustato „BBC iPlayer“. Neradau nė vieno. Ir net jei tokį rasite, nėra garantijos, kiek laiko jis liks nepastebėtas.

Todėl aš asmeniškai rekomenduoju vieną iš geriausių VPN, skirtą „BBC iPlayer“. Rasite daug serverių, transliuojančių šią paslaugą.

Galutinis verdiktas

Tarp visų išvardytų variantų mes rekomendavome „ExpressVPN“, kad būtų užtikrintas aukščiausias patikimumas ir saugumas, taip pat bet kuriuo metu užtikrinamas įspūdingas srautinio perdavimo greitis. Net kalbant apie reputaciją, „ExpressVPN“ lenkia visus kitus konkurentus ir jau yra sukaupusi didžiulę vartotojų bazę. Tačiau jei jų prenumeratos kainos jums yra šiek tiek per didelės, nedvejodami išbandykite bet kurį iš kitų keturių variantų.

Baigdami norime pasakyti, kad jums prisijungus prie JK IP adreso, turėsite prisiregistruoti naudotis „BBC iPlayer“ paslauga. Tam jums taip pat reikės įvesti JK pašto kodą. Kai tai padarysite, jūs visada galėsite patogiai transliuoti įvairias laidas ir filmus „BBC iPlayer“.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me