Geriausias „Torrenting“ VPN (2020 m.) | Atsisiųskite „Torrent“ saugiai

>

Šiame įraše rasite geriausią kankinimui skirtą VPN. Po išsamių bandymų ir įvertinimo aš sudariau iš viso 5 populiariausių VPN, kurie nepriekaištingai veikia torrentus / P2P, sąrašą.. 

geriausias vpn kankinimuiNesvarbu, ar norite apeiti kankinančių apribojimų tam tikruose regionuose ar tiesiog norite, kad kankinanti veikla nebūtų anoniminė, labai rekomenduojama naudoti VPN atliekant P2P veiklą.

Šiomis dienomis rinkoje yra šimtai VPN paslaugų. Daugybė jų teigia, kad yra geriausi kankinimui. Tačiau yra tik keletas torrentui tinkančių VPN.

Daugelis VPN yra per lėti, kad galėtų kankintis. Norint greitai atsisiųsti, reikalingas greitis. Daugelis jų turėjo rimtų saugumo problemų. Norite, kad kankinančios sesijos būtų privačios ir saugios. Keli VPN nelabai sekėsi tokiems „torrent“ klientams kaip „BitTorrent“ ir „uTorrent“.

Prieš sudarydami šį geriausiai veikiančių VPN sąrašą, mes išbandėme beveik kiekvieną VPN. Mūsų sąraše esantys VPT yra pramonės lyderiai. Greitis, saugumas, privatumas - gausite visą paketą.

Vis dėlto vienas VPN, kuris aiškiai išsiskiria net šiame sąraše, yra „ExpressVPN“. Tai neabejotinai yra greitesnis nei kiti VPN ir teikia plačią kančią visuose serveriuose. Tai taip pat vienas saugiausių VPN, kurį rasite. Trumpai apžvelgiame „ExpressVPN“ funkcijas:

Kas yra kankinantis?

Paprastais žodžiais tariant, kankinimasis yra failų mainai internetu tarp žmonių. Todėl ji taip pat paprastai vadinama „Peer to Peer“ (P2P) mainais.

Kai atsisiunčiate failą, tarkime, filmą, naudodamiesi P2P tinklu, jo neatsisiunčiate iš jokio dedikuoto serverio. Atsisiunčiate failą, išsaugotą žmonių, tokių kaip jūs ir aš, kompiuteriuose, prisijungę prie P2P tinklo, kompiuteriuose.

Torrenting metu visas failas nėra atsisiųstas iš vienos vietos. Tiesą sakant, jūs atsisiunčiate atskiras to paties failo dalis iš skirtingų vartotojų.

Vartotojai, iš kurių galite atsisiųsti failus (arba veikiau vartotojai, kurie įkelia failą) yra vadinami „Sėjamaisiais“. Naudotojai, kurie atsisiunčia failą, yra vadinami „dėstytojais“.

Atsižvelgiant į Sėjamųjų skaičių, iš šimtų bendraamžių galėtumėte atsisiųsti atskirus to paties failo segmentus. Kuo didesnis sėjamųjų skaičius, tuo greitesnis bus atsisiuntimas.

Norėdami atsisiųsti ar įkelti failą (arba, kitaip tariant, prisijungti prie P2P tinklo), jums reikia „torrent“ kliento. „BitTorrent“ ir „uTorrent“ yra du populiariausi kankinantys klientai.

Nors galite pasirinkti tik atsisiųsti failus ir niekada nebūti Sėdytojas, vis dar jaučiama „mokėjimo pirmyn“ idėja.

Kodėl jums reikia „Torrent“ VPN?

Labai rekomenduojamas VPN kankinimui. Štai keletas priežasčių, kodėl:

  • Kad jūsų kankinančios sesijos būtų saugios: Kankinimasis dažniausiai nukenčia, nesvarbu, kurioje šalyje gyvenate. Jūs nenorite, kad IPT ar vyriausybė stebėtų jūsų kankinančią veiklą. Naudodamiesi VPN, galite užtikrinti, kad torrent sesijos būtų saugios ir privačios.
  • Užkirsti kelią IPT droseliui: Jūsų IPT greičiausiai sulėtins jūsų interneto ryšį, jei aptinka daug kankinančių veiklų. Jei naudojate VPN, jūsų torrento veikla nebus pastebėta.
  • Apsauga nuo visų pusių: VPN ne tik užtikrins „torrent“ kliento apsaugą, bet ir apsaugos jūsų IP pėdsakus, kai lankysitės „torrent“ svetainėse..

Naudodami VPN gausite visišką apsaugą nuo kankinimų. „Torrent“ veiklos metu jūsų IP adresas yra matomas ir matomas visiems, kas galėtų ieškoti. Pažvelkite į žemiau pateiktą vaizdą:

geriausias vpn skirtas bittorrent ir torrent

Tačiau kai esate prisijungę prie VPN, naudojate bendrą IP adresą. Šį IP adresą naudoja šimtai kitų apgavikų, tokių kaip jūs. Tai reiškia, kad niekam neįmanoma atsekti torrentinės veiklos jums.

vpn ir kankinantis

Kaip mes pasirinkome geriausią kankinantį VPN?

Kaip jau sakiau anksčiau, prieš baigdami sudaryti 5 geriausių torrentų sąrašą, mes atidžiai išbandėme ir įvertinome dešimtis VPN..

Čia yra keletas svarbių kankinamų parametrų, kuriuos mes apsvarstėme.

Greitis

Kai transliuojate, bet koks ryšys, siūlantis daugiau kaip 10 Mbps greitį, paprastai yra pakankamai geras. Tačiau kankinimasis yra visiškai kitas atvejis. Kuo didesnis greitis, tuo geriau. Todėl testuodami VPN dėl kankinamų padarinių turėjome nepamiršti „greičio kritimo“ faktoriaus.

Kiekvienas VPT patiria greičio kritimą, nes turi nukreipti interneto srautą per saugius serverius. Vis dėlto kankina tas VPN, kuris labiausiai išlaiko pradinį greitį ir patiria mažiausiai kritimo.

„ExpressVPN“ yra greičiausias iš visų. Nepaisant to, gerai pasirodė ir kiti šiame sąraše esantys VPT.

Saugumas & Privatumas

Svarbus greitis. Tačiau pati priežastis, dėl kurios pirmiausia norite kankinančio VPN, yra ta, kad jūs ieškote saugaus ir saugaus kankinančio patyrimo. Jūs nenorite, kad internete būtų jūsų pėdsakai, kai užsiimate P2P mainais.

Visi šiame sąraše esantys VPN siūlo aukščiausią saugumo lygį per neperžengiamus šifravimo protokolus. Be to, jūs taip pat gaunate papildomų saugos funkcijų, tokių kaip „Kill-Switch“, kurios blokuoja jūsų interneto ryšį, jei staiga nutrūksta VPN ryšys.

Be to, visi šiame sąraše esantys VPN palaiko griežtą nulinio žurnalo politiką. Tai garantuoja jūsų privatumą visais kankinančiais seansais.

Suderinamumas su „Torrent“ klientais

Svarbu, kad VPN klientas kartu su kankinančiu klientu veiktų be klaidų. Buvau nustebęs, kai pamatęs, kad kai kurie VPT elgiasi klaidingai ir netgi sudužo „torrent“ klientams.

Mūsų geriausių „torrent“ VPN sąraše esantys VPN yra suderinami su populiariais „torrent“ klientais, tokiais kaip „BitTorrent“ ir „uTorrent“. Jie visą varginamą laiką veikia beveik be jokių žvilgsnių.

Užkirsti kelią IPT droseliui

IPT turi būdą aptikti jūsų srautinę ir kankinančią veiklą. Panaudoję tam tikrą kiekį duomenų, daugelis IPT sulėtins jūsų internetą kankindami.

Greitis yra nepaprastai svarbus P2P veiklai. Mūsų sąraše esantys VPN įsitikina, kad visi aptinkami torrentiniai parašai yra užmaskuoti ir ar nėra IPT.

„Torrent“ draugiški serveriai

„Torrent“ optimizuoti serveriai yra vienas didžiausių kriterijų, renkantis geriausią „torrent“ VPN. Yra tik labai nedaug VPT, palaikančių kankinimus per visą serverių liniją („ExpressVPN“ yra vienas iš tokių pavyzdžių). Daugelis VPT turi specialius serverius, skirtus kankinimui.

Buvo lengva rasti „torrent“ tinkančius serverius su mūsų sąraše esančiais VPN. Pora jų net turi specialią kategoriją, kur pasirinkti P2P serverius.

Daugelis VPN, kuriuos išbraukėme iš šio sąrašo, nesiūlo geidžiamo serverio veikimo.

Geriausias „Torrenting“ VPN

Čia yra mūsų geriausias 2020 m. Kankinančių VPT sąrašas. Dėl akivaizdžių priežasčių aš pateikiu „ExpressVPN“ sąrašo viršuje - jame yra daugiau serverių, siūlančių greitą torrentą nei kituose VPN. Tačiau peržiūrėjau ir kitus VPT, kurie pasirodė gerai atlikti. Čia pateiktas geriausių „Torrenting“ VPN sąrašas 2020 metais:

  1. „ExpressVPN“: Greičiausias VPN su daugybe „torrent“ tinkančių serverių. Užtikrina saugų ir privatų P2P ryšį.
  2. „IPVanish“: Pagarbiai greitas VPN kankinimui. Keletas „torrent“ optimizuotų serverių. Aukščiausio lygio saugumas.
  3. „CyberGhost“ VPN: Dedikuoti serveriai P2P ryšiams. Saugus ir patikimas.
  4. „NordVPN“: „Torrent“ tinkantis VPN su daugybe „torrent“ optimizuotų serverių. Dvisluoksnis saugumas papildomai apsaugai.
  5. „Surfshark VPN“: Asortimentas, skirtas „torrent“ optimizuotiems serveriams, skirtiems sparčiam atsisiuntimui ir įkėlimui. Hermetiškas saugumas.

Dabar aptarsiu svarbias visų 5 VPN ypatybes. Esu tikras, kad tai padės rasti geriausią VPN, atitinkantį jūsų reikalavimus ir biudžetą.

1. „ExpressVPN“

geriausias vpn kankinimui

„ExpressVPN“ yra geriausias kankinantis VPN ir geriausias VPN. Tai padeda atblokuoti „torrent“, atsisiųsti dideliu greičiu ir apsaugo „torrent“ srautą.

Baisus greitis

„Torrenting“ reikalingas spartus interneto ryšys ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl „ExpressVPN“ yra geriausias kankinimų VPN. Plačiai vertinamas kaip greičiausias VPN pasaulyje, „ExpressVPN“ siūlo pastovų greitį daugelyje savo serverių.

Kiekvienas VPT praranda greitį, nes turi nukreipti interneto srautą saugiais kanalais. Tačiau kai dauguma VPN prarado daugiau nei 50% pradinio IPT greičio, daugelis „ExpressVPN“ serverių išlaikė daugiau nei 90%. Joks kitas VPN nėra net arti „ExpressVPN“ greičio ruože. Tai greičiausias kantrių VPN.

„ExpressVPN“ taip pat įsitikina, kad jūsų torrentų mainus neriboja pralaidumo riba. Galite atsisiųsti arba įkelti bet kokį duomenų kiekį, jei tai leidžia jūsų IPT plačiajuosčio ryšio planas.

P2P serverio aprėptis

Skirtingai nuo daugelio kitų VPN, kuriuos išbandėme, „ExpressVPN“ teikia didelę „torrenting“ / P2P aprėptį visuose savo serveriuose visame pasaulyje. „ExpressVPN“ šiuo metu turi daugiau nei 3000 serverių daugiau nei 160 vietų. Naudodami „ExpressVPN“, galite saugiai kankintis net tose šalyse, kur kankinimas yra uždraustas.

Saugumas, privatumas, & Jurisdikcija

Laimei, didelis greitis NENUMATAS saugumo sumetimais. „ExpressVPN“ naudoja pramonės standartus šifravimo technologijose, užtikrinančiose hermetišką apsaugą ir apsaugą jūsų kankinančiai veiklai. Jis taip pat turi jungiklį „nužudymas“, kuris akimirksniu blokuoja jūsų interneto ryšį, jei nutrūksta ryšys su VPN serveriu arba perjungiate VPN serverius..

„OpenVPN“ protokolas, serverio autentifikavimas, HMAC autentifikavimas, valdymo kanalo šifravimas, duomenų kanalo šifravimas ir tobulas pirmyn slaptumas yra kelios pridėtos technologijos, sustiprinančios jūsų kankinančių ryšių saugumą..

„ExpressVPN“ yra įsikūrusi Britanijos Mergelių salose. Tai nepriklauso visų pagrindinių priežiūros organizacijų jurisdikcijai. Ji taip pat turi griežtą neprisijungimo politiką. Paprastais žodžiais tariant, „ExpressVPN“ siūlo visišką privatumą.

Papildomos savybės

„ExpressVPN“ taip pat yra su „Split Tunneling“. Ši funkcija leidžia jums pasirinkti, kurias programas norite prisijungti prie VPN, o kurios naudoja įprastą IPT ryšį. Tai reiškia, kad jūs galite užsitikrinti savo kankinančią veiklą, prijungdami tik „torrent“ klientą, pvz., „BitTorrent“ / „uTorrent“, prie VPN, o toliau naršydami internete, žaisdami internetinius žaidimus ir pan. Be VPN.

Nors „ExpressVPN“ yra geriausias torrentų VPN, su juo galite nuveikti daugiau. Galite atblokuoti geografiškai riboto turinio blokavimą, saugų „Kodi“ srautinį perdavimą, „FireStick“ ir kitus įrenginius.

Programinės įrangos palaikymas

Kiekviena „ExpressVPN“ paskyra leidžia vienu metu prijungti iki 5 įrenginių. Jame yra suderinamos programos, skirtos „Android“ mobiliesiems telefonams & planšetinius kompiuterius, „iPhone“ ir kitus „iOS“ įrenginius, TV įrenginius, tokius kaip „FireStick“ ir „Android TV Boxes“, „Windows“, „Linux“, & „Mac“ kompiuteriai, naršyklės plėtiniai, maršrutizatoriai ir dar daugiau.

Pagalba klientams

„ExpressVPN“ turi labai greitą pokalbių palaikymo sistemą. Jei jums reikia pagalbos, jie yra prieinami visą parą ir visą parą, kad atsakytų į jūsų klausimus. Taip pat galite susisiekti su „ExpressVPN“ el. Paštu. Klientų aptarnavimo atstovai yra išmanantys ir draugiški klientams.

Pasiūlymai ir pirkimo galimybės

Galite gauti 3 mėnesius nemokamus ir sutaupyti 49 proc. „ExpressVPN“ metiniame plane. „ExpressVPN“ taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją be klausimų. Jei jums nepatinka paslauga (kurios aš nematau jokios priežasties), visada galite paprašyti visos pinigų grąžinimo per 30 dienų.

Mokėti galite savo kredito / debeto kortele, „PayPal“ ir net „Bitcoin“.

Apsilankykite ExpressVPN.com

2. „IPVanish“

geriausias vpn už torrentus

„IPVanish“ yra dar vienas solidus VPN. Nors ir ne taip greitai kaip „ExpressVPN“, „IPVanish“ teikia patenkinamą greitį daugelyje savo serverių.

Baisus greitis

Keletas mūsų bandymų parodė, kad „IPVanish“ gali išlaikyti 75–80% pradinio IPT greičio. Jei turėsite tinkamą IPT ryšį, turėsite sklandų kankinamą patirtį.

P2P serverio aprėptis

Yra daugiau nei 1300 serverių daugiau nei 75 vietose visame pasaulyje. Beveik visi „IPVanish“ serveriai yra draugiški P2P. Ir neribojama, kiek duomenų jūs įkėlėte ar atsisiuntėte. „IPVanish“ pralaidumo ribos nenustatys.

Saugumas, privatumas, & Jurisdikcija

„IPVanish“ taip pat laikosi pramonės standartų, teikdama aukščiausio lygio saugumą jūsų ryšiui, kol torrensite. Karinio lygio 256 bitų AES šifravimas užtikrina, kad jūsų kankinanti veikla yra visiškai saugi.

Patronuojanti „IPVanish“ įmonė yra įsikūrusi JAV, kur jurisdikciją turi daugelis pagrindinių priežiūros institucijų. Tai kelia šiek tiek nerimo. Tačiau įmonė laikosi griežtos nulinių žurnalų politikos. Todėl norėčiau tikėti, kad mano informacija su jais yra saugi. Vis dėlto bet kurią dieną patikėčiau „ExpressVPN“ per „IPVanish“.

Programos palaikymas

„IPVanish“ galima įsigyti iš daugybės įrenginių, įskaitant „Amazon Fire TV“ & „FireStick“, „iOS“, „Android“ mobiliesiems telefonams, „Mac OS“, „Windows“, „Linux“, taip pat naršyklės plėtiniams.

Programos yra suderinamos su visais populiariais torrent klientais, įskaitant „BitTorrent“.

Turėdami vieną „IPVanish“ prenumeratą, vienu metu galite prijungti iki 10 įrenginių. Taip pat galite bendrinti šį VPN su savo šeima ir draugais.

Papildomos savybės

„IPVanish“ yra ne tik VPN, leidžiantis kankinti, bet ir naudingas, kai reikia atblokuoti cenzūruotą turinį, programas ir svetaines..

Be to, tai leidžia neribotą laiką perjungti serverius. Reiškia, galite išbandyti tiek serverių, kiek jums patinka, kol rasite tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Pagalba klientams

Jei turite klausimų, visą parą veikiantis klientų palaikymas yra prieinamas per tiesioginius pokalbius ir el. Paštu.

Pasiūlymai & Pirkimo parinktys

Dabar galite sutaupyti 46% „IPVanish“ metiniame plane, kuris dabar kainuoja 77,99 USD per metus, o ne 143,88 USD. Taip pat galite pasirinkti 3 mėnesių planą už 26,99 USD ir sutaupyti 25%. Jei norite išlaikyti mėnesį nuo mėnesio, mėnesio planą dabar galima įsigyti su 10 USD (o ne 11,99 USD) su nuolaida.

„IPVanish“ siūlo 7 dienų besąlyginę pinigų grąžinimo garantiją. Tai yra trumpiausias, jei palyginsite jį su „ExpressVPN“ ar dauguma kitų VPN rinkoje. Nepaisant to, per 7 dienas galite susidaryti nemažą sumanymą apie VPN galimybes.

Apsilankykite IPVanish.com

3. „CyberGhost“

geriausias kankinantis vpn

Per pastaruosius porą metų „CyberGhost“ pripažino savo vardą VPN pasaulyje. Šis VPN tapo tinkamiausiu pasirinkimu srautinių transliuotojų, taip pat daugelio „torrenter“ atstovų.

Torrentinis greitis ir P2P serverio aprėptis

Įdomus „CyberGhost“ dalykas yra tai, kad daugelis jos serverių nepalaiko kankinimų. Tačiau jis atidėjo keletą „torrenting“ funkcijų optimizuotų serverių, kurie siūlo greitą P2P ryšį ir yra tiesiog tobula jūsų kankinančioms reikmėms.

Nors ne visi jo serveriai siūlo pageidaujamą greitį, tie, kurie skirti torrent'ui, yra pakankamai greiti. Programos sąsajoje galite pasirinkti vieną iš „torrenting“ optimizuotų serverių.

Saugumas, privatumas, & jurisdikcija

„CyberGhost“ taip pat pasirūpina, kad visi jūsų atsisiuntimai ir įkėlimai būtų apsaugoti naudojant hermetiškus, karinio lygio saugumo protokolus. Galite kankintis tiek, kiek norite, ir nei jūsų interneto paslaugų teikėjas, nei kas nors kitas to nepadarys. Jis taip pat turi automatinį „Kill-Switch“, kuris akimirksniu blokuoja jūsų interneto ryšį, jei nutrūksta VPN ryšys.

„CyberGhost“ yra Rumunijoje ir nėra stebėjimo organizacijų jurisdikcijoje. Bendrovė laikosi griežtos nulinio žurnalo politikos, užtikrindama, kad jūsų privatumas visada būtų išlaikytas.

Programos palaikymas

„CyberGhost“ turi darbalaukio programas, skirtas „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. Programos mobiliesiems „iOS“ ir „Android“, naršyklės plėtiniai „Chrome“ ir „Firefox“, TV programos „Amazon FireStick“ ir „Android TV“ įrenginiai bei maršrutizatorių palaikymas pasirinktiems maršrutizatoriams.

Tai taip pat leidžia sujungti iki 7 vienu metu. Turite omenyje, kad ne tik kankinančią, bet ir internetinę veiklą galite užtikrinti ir kituose palaikomuose įrenginiuose. Taip pat galite pasidalinti su šeima ar draugais.

Papildomos savybės

Yra ir „Split Tunneling“, jei norite, kad tik jūsų P2P klientas palaikytų ryšį su VPN serveriais ir kita internetinė veikla vyktų per jūsų IPT..

Pasiūlymai & pirkimo variantai

Galite sutaupyti 79% pagal 3 metų planą ir taip pat gauti papildomus 2 mėnesius už 99 USD (apmokestinami kas 3 metus). „CyberGhost“ taip pat turi 2 metų planą, kuris kainuoja 88,56 USD, 1 metų planą - 71,88 USD ir 12,99 USD mėnesinį planą..

„CyberGhost“ siūlo 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Ilgiausiai žinomas tarp VPT.

„Bitcoin“ mokėjimas palaikomas be kredito / debeto kortelių ir „PayPal“.

Apsilankykite „CyberGhostVPN.com“

4. „NordVPN“

geriausias vpn torrent svetainėms

Jei ieškote geriausio kankinimui skirto VPN, „NordVPN“ yra dar vienas VPN, į kurį norėtumėte atsižvelgti. Tai yra vienas greičiausių mano išbandytų VPT ir greitis yra vienas iš pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti atliekant kankinimus.

Greitis ir P2P serverio aprėptis

„NordVPN“ gali išlaikyti 70–75% pradinio greičio, kurį siūlo jūsų IPT. Tai gana gerai, atsižvelgiant į tai, kad dauguma VPN net nepriartėja prie 50 proc..

Nors kai kurie „NordVPN“ serveriai nėra draugiški torrentams, jame yra daugybė serverių, optimizuotų kankinimui. Jums tiesiog reikia pasirinkti kategoriją P2P „NordVPN“ sąsajos meniu.

Saugumas, privatumas, & jurisdikcija

„NordVPN“ naudoja stipriausius VPN protokolus ir algoritmus, kad apsaugotų jūsų internetinę tapatybę, kol jūs kankinate. Apsauga nuo IP ir DNS nuotėkio įsitikinkite, kad jūsų P2P srautas lieka paslėptas nuo visų, kurie galbūt ieškos.

„NordVPN“ būstinė yra Panamoje. Tai nepriklauso stebėjimo organizacijų jurisdikcijai. Be to, ji palaiko griežtą neprisijungimo politiką.

Programos palaikymas

„NordVPN“ turi VPN programą, skirtą „Android“ mobiliesiems telefonams, „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android TV“, „FireStick“, „Linux“ ir net naršyklės plėtiniams. Tačiau ji daugiau nesiūlo maršrutizatoriaus sąrankos.

Viena „NordVPN“ paskyra leidžia vienu metu prijungti iki 6 įrenginių. Jūs ne tik saugate savo torrentinę veiklą; taip pat galite apsaugoti kitus įrenginius.

Papildomos savybės

Be kankinimų, „NordVPN“ galite naudoti bet kokiai internetinei veiklai, įskaitant naršymą internete, srautinį transliavimą ar net blokuoti geografiškai apribotą turinį..

Pasiūlymai & pirkimo variantai

Sutaupote 70% 3 metų plano, kuriam dabar kas trejus metus taikoma 125,64 USD sąskaita. 2 metų planas jums kainuos 119,76 USD ir sutaupys 58%. Taip pat galite pasirinkti 1 metų planą, kuriam kasmet išrašoma 83,88 USD, o tai sutaupys 41%. Jei norėtumėte, kad jis liktų mėnesinis, galite pasirinkti mėnesio planą už 11,95 USD be jokių santaupų.

Pirkdami „NordVPN“ planą, taip pat gausite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „NordVPN.com“

5. „Surfshark“

geriausias vpn kankinimui

„Surfshark“ siūlo keletą greitųjų serverių, skirtų kankinimui. Štai kodėl ji yra šio geriausių torrentų VPN sąrašo dalis.

Greitis & P2P serverio aprėptis

Jis turi daugiau nei 1000 serverių daugiau nei 60 šalių. Tačiau ne visi jie gali būti visiškai linkę į liūtis. Jums gali tekti pereiti šiek tiek naudos ir bandymo proceso. Deja, „Surfshark“ neturi galimybės atskirai pasirinkti „P2P“ draugiškus serverius.

Saugumas, privatumas, & jurisdikcija

Šis VPT teikėjas laikosi pramonės saugumo standartų ir apsaugo jūsų kankinančią veiklą naudodamas AES 256 bitų šifravimą; geriausia, ką galite gauti. Jis turi „Kill Switch“, kuris blokuoja prieigą prie interneto, jei nutrūksta VPN ryšys.

„Surfshark“ yra įsikūrusi Britų Mergelių salose. Reiškia, tai nėra pagrindinių priežiūros institucijų jurisdikcijoje.

Programos palaikymas

„Surfshark“ siūlo programas „MacOS“, „Windows“ ir „Linux“ kompiuteriams. Jame yra mobiliųjų programų, skirtų „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės plėtiniai. „Smart TV“ programos, skirtos „FireStick“, „Apple TV“ ir „Android TV“.

Jį taip pat galima įsigyti žaidimų konsolių, įskaitant „Xbox“ ir „PlayStation“.

„Surfshark“ siūlo neribotą vienalaikį ryšį. Reiškia, viena paskyra galite apsaugoti tiek prietaisų, kiek jums patinka.

Papildomos savybės

„Surfshark“ gerai veikia su P2P klientais, tokiais kaip „BitTorrent“ ir „uTorrent“. Tai taip pat padeda išvengti internetinio nutempimo tuo atveju, jei jūsų IPT sulėtėja jūsų ryšys torrentingo metu.

Pagalba klientams

Galite susisiekti su „Surfshark“ klientų aptarnavimo tarnyba per tiesioginius pokalbius. Taip pat galite jiems nusiųsti el. Laišką iš jų kontaktų puslapio.

Pasiūlymai & pirkimo variantai

Dvejų metų planas leidžia sutaupyti daugiausia 83%. Tai galima įsigyti už 47,76 USD (apmokestinama kas 2 metus). Be to, galite nusipirkti metinį planą už 71,88 USD ir sutaupyti 50%. Mėnesio planas kainuoja 11,95 USD be jokių santaupų.

Su kiekviena prenumerata yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite svetainėje Surfshark.com

Geriausias nemokamas „Torrenting“ VPN

Taip, rinkoje yra daugybė nemokamų VPN teikėjų. Jie man primena populiarų posakį: „Jei jis nemokamas, greičiausiai JŪS esate produktas“.

Mes taip pat išbandėme keletą nemokamų VPT ir nėra nė vieno pavadinimo, kuriuo galėtume pasitikėti, kuris padarytų daugiau žalos nei naudos.

Norint išlaikyti VPN tinklą, reikia daug pinigų. Nemokami VPT teikėjai čia ne labdaros tikslais. Jie turi vienaip ar kitaip užsidirbti pinigų.

Yra žinoma, kad daugybė nemokamų „torrent“ VPN tiekėjų pardavė vartotojų duomenis aukščiausią kainą pasiūliusiems vartotojams. Su jais visada gali būti pakenkta jūsų privatumui.

Kai kurios abejotinos VPN paslaugos netgi įtraukė kenkėjiškas programas į vartotojo įrenginius.

Aš labai rekomenduoju, jei ieškote torrent VPN, kreiptis į vieną iš mokamų. Nors ir sumokėsite šiek tiek pinigų, liksite saugūs.

Skaitykite: Kaip nemokami VPT uždirba pinigus

„Torrenting“ VPN vs tarpinis serveris

Ar norint naudoti kankinimus naudoti VPN ar tarpinį serverį? Tai labai dažnas klausimas tarp kankinančių žmonių.

Vis dėlto atsakymas yra gana paprastas - geriausias yra VPT.

Tarpinis serveris bet kurioje vietoje paslėps tik vienos programos IP adresą. VPT teikia visapusišką apsaugą.

Pavyzdžiui, galite nustatyti tarpinį serverį „BitTorrent“ ar „uTorrent“ klientuose, kad būtų užmaskuotas jūsų IP adresas. Tačiau jūsų IP adresas vis tiek išliks matomas, kai lankysitės „torrent“ svetainėse.

Be to, mokama VPN tarnyba naudoja karinio lygio šifravimo protokolą, kad apsaugotų jūsų kankinančią veiklą. Jų beveik neįmanoma nulaužti. Kita vertus, įgaliotinis gali būti pažeistas daug lengviau.

Jei rimtai ketinate apsaugoti savo privatumą, VPN yra vienintelis atsakymas.

Apvyniokite

Tai yra sąrašas VPN, kurie, mūsų manymu, yra geriausi kankinimui. Jei paprašytumėte manęs pasirinkti vieną iš sąrašo, „ExpressVPN“ bus mano neginčijamas pasirinkimas. „ExpressVPN“ ne tik turi labiau „torrent“ tinkančius serverius, bet ir siūlo greičiausius P2P ryšius.

Kiti VPN šiame sąraše taip pat gerai pasirodė, ypač palyginti su visais kitais VPN, kurie nepateko į mūsų sąrašą. Kokios tavo mintys? Praneškite mums per žemiau pateiktą komentarų skyrių.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me