Kaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiams

>

VPN vartotojų skaičius kasdien auga. Kadangi vis daugiau žmonių kasdien naudojasi internetu ir apyvartoje yra tiek daug asmeninės ir neskelbtinos informacijos, žmonės pasirūpino VPN apsauga. Nors akivaizdu, kad šiuolaikiniame pasaulyje svarbu naudoti VPN, svarbu priimti teisingą sprendimą renkantis VPN. Padidėjęs VPN vartotojų skaičius lėmė atitinkamą VPN paslaugų skaičiaus augimą. Dabar jūs iš esmės sugadintas dėl pasirinkimo. Svarbu pasirinkti tinkamą VPN pagal poreikį, tačiau pasirinkti tampa sunku. Mes jums padėsime priimant sprendimą.

Kodėl VPN yra tokie populiarūs

kaip išsirinkti geriausią vpn

# 1. Jie teikia privatumą internete

VPT veikė maždaug du dešimtmečius, tačiau pastaraisiais metais populiarumas tarp kasdienių vartotojų išaugo tik pasaulyje. Tai iš esmės ne dėl vyriausybinių agentūrų, tokių kaip NSA ir GHCQ, pastangų aktyviai šnipinėti savo piliečius. Kai Edwardas Snowdenas paviešino NSA programą „Prizmas“, visi susipažino su griežta tikrove. Tada žmonės kreipėsi į VPN teikėjus, kad paslėptų savo veiklą internete ir atgautų privatumą internete; tai yra, jei jie kada nors turėjo tai pirmiausia.

# 2. Pagalba naudojant tiesioginį srautinį perdavimą

Srautinės paslaugos visada yra ribotos, tačiau geras srautinio perdavimo VPT gali padėti atblokuoti šias paslaugas, kad ir kur būtumėte. Augant interneto vartotojų skaičiui, tokios transliacijos paslaugos kaip „Netflix“ ir tokie įrenginiai kaip „Kodi“ yra populiaresni nei bet kada. Naudodamiesi VPN, galite atblokuoti „Netflix“ ir visas kitas srautinio perdavimo paslaugas ir paslėpti savo veiklą. Tai ypač svarbu „Kodi“ vartotojams, kurie gana dažnai naudoja nemokamas srautinio perdavimo nuorodas.

# 3. Padėkite apeiti cenzūrą

Visame pasaulyje internetas dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra ribojamas. Mažas pavyzdys yra mokyklos ir darbo vietos, blokuojančios prieigą prie pramogų svetainių ir paslaugų. Didesnis pavyzdys yra tokios šalys kaip Iranas, Saudo Arabija, JAE, Kinija ir kt., Blokuojamos didžiulės interneto dalys, tokios kaip Wikipedia, naujienų svetainės, socialinė žiniasklaida ir kt. Naudodami VPT galite įveikti šiuos filtrus ir laisvai naršyti internete. Net daugelis šių šalių uždraudė naudoti VPN.

Išanalizuokite savo VPN poreikius

ar turėčiau naudoti VPN?

Prieš pradedant tam tikro VPN susiaurinimo procesą, pravartu išanalizuoti savo VPN poreikius. Išsiaiškinkite, kodėl jums reikia VPT, ir tai padės priimti geresnį sprendimą. Yra daug priežasčių, bet kuri iš jų yra tavo? Ar net pakanka priežasties užsiprenumeruoti VPT? Sužinok toliau.

# 1. Ar tu daug keliauji?

VPT yra svarbūs emigrantams ir dažniems keliautojams. Jie leidžia prisijungti prie viešųjų tinklų ir saugiai pasiekti įmonės duomenis. Jūs ir jūsų duomenys visada saugūs naudojant VPN keliaujant. Be to, jie padeda įveikti geografinius apribojimus ir cenzūrą. Tai taip pat priklauso nuo to, kur keliausite, nes daugelyje šalių, pavyzdžiui, JAE, VPN naudoti taip pat nelegalu. Tačiau yra pardavėjų, kurie gali jums padėti ir tose šalyse, todėl atminkite tai.

# 2. Ar vienintelis jūsų reikalavimas yra blokuoti geografiškai ribotas paslaugas??

Tokiu atveju galite tai padaryti be VPN. Jei tai tik mokyklos / darbo vietos klausimas, visiškai nereikia investuoti į VPN. Tik palaukite, kol grįšite namo! Jei turinio jūsų regione nėra, tuomet galite naudoti „SmartDNS“ paslaugas, nes jos padeda atblokuoti ir yra greitesnės. Bet jei norite privatumo ir anonimiškumo, kurio reikalaujama „Kodi“ vartotojams, turėtumėte kreiptis į VPN.

# 3. Ar jūs kažkur gyvenate su griežtais apribojimais?

Tokiu atveju tikriausiai dabar naudojate VPN. Tačiau kyla klausimas, kuris tau yra geriausias. Jums reikia VPN, turinčio stiprų šifravimą, su tokiomis funkcijomis kaip „kill-switch“, kuris gali išvengti metodų, tokių kaip gilus paketų tikrinimas, kuris kartais gali paneigti faktą, kad naudojate VPN. Tokią taktiką naudoja tokios šalys kaip Kinija.

# 4. Ar jūsų darbe yra jautrių vietų jautrių vietų tyrimų?

Jei tai tinka jums, jums tikrai reikia stipraus VPT. Nors akivaizdu, kad vyriausybės filtravimas yra problema, darbas jautriomis temomis gali pritraukti nepageidaujamą ir pavojingą vyriausybės ir nevyriausybinių grupių susidomėjimą. Jei vykdote savo verslą be jokios apsaugos, gresia pavojus ne tik jūsų privatumui.

# 5. Ar jūsų šalis turi griežtus duomenų saugojimo įstatymus??

Yra daug šalių, kuriose taikomi griežti duomenų saugojimo įstatymai. Jūsų IPT pagal įstatymus privalo tvarkyti išsamius naudojimo ir veiklos žurnalus, kurie gali paprašyti jų taip pat perduoti. Niekas nenori, kad visa internetinė istorija būtų kitų rankose, o šalių, kurios tai daro, skaičius auga. Jie netgi dalijasi šia informacija vieni su kitais, jei jie yra tokio bendradarbiavimo kaip „Penkios akys“ ir „TPP“ dalis. Taigi sužinokite apie duomenų saugojimo įstatymus jūsų šalyje.

Tai nėra vienintelės priežastys, kodėl jums reikia VPN. Atsižvelgiant į internetines grėsmes, VPT yra ne daugiau pasirinkimas, o būtinybė. Čia yra 10 priežasčių, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Kaip pasirinkti geriausią VPN paslaugą

Išanalizavę savo VPN poreikius, galėsite geriau nustatyti, ar jums reikia VPN, nors rekomenduojama jį naudoti. Tačiau jūs negalite tiesiog pradėti naudoti pirmojo VPN, kurio vardą matote. Prieš užsisakydami VPN turite patikrinti keletą dalykų.

kaip išsirinkti geriausią vpn

# 1. Šifravimas ir protokolai

VPT šifruoja jūsų ryšį, tačiau šifravimo stiprumas lemia, ar jūsų duomenys ir veikla iš tikrųjų yra saugūs. Šiuo metu saugiausias protokolas yra „OpenVPN“, o dauguma geriausių VPN jį palaiko. Jei jūsų VPN teikia tik PPTP palaikymą, pereikite prie kito pardavėjo. PPTP yra greitas, bet mažiausiai saugus.

# 2. Rąstų politika

VPT slepia jūsų veiklą internete ir duomenis nuo visų. Bet pats VPT gali matyti viską, ką darote. Jei jūsų VPT įrašytų visą šią informaciją ir pasidalintų ja su trečiosiomis šalimis, tuos prenumeratos pinigus būtumėte išleidę veltui. Nemokami VPT dažnai tai daro norėdami surinkti lėšų, o VPT, esantys ne vietose, kur yra griežti duomenų saugojimo įstatymai, dažnai yra priversti tai padaryti. Taigi prieš užsiprenumeruodami visada patikrinkite VPN privatumo politiką. Įsitikinkite, kad taip yra a ne žurnalų politika ir pageidautina, kad ji būtų grindžiama privatumą gerbiančia vieta.

# 3. Greitis

Kadangi jie užkoduoja visą srautą, VPN tam tikru mastu sumažina interneto naršymo greitį. Bet kiek sumažėja greitis, priklauso nuo pardavėjo. Geriausi VPT užtikrina, kad šis sumažinimas būtų minimalus, o kartais VPT taip pat gali pagerinti jūsų atsisiuntimo ir įkėlimo spartą.

# 4. Visuotinis aprėptis

Kuo daugiau serverių yra VPN vardu, tuo daugiau ryšio galimybių turite. Tai apsaugo nuo serverio perkrovos, o tai reiškia, kad mažiau tikėtina, kad susidursite su ryšio nutrūkimu. Tai taip pat padeda pagerinti jūsų ryšio greitį, ypač jei esate prisijungę prie serverio, esančio netoli jūsų geografinės vietos.

# 5. Tarpvalstybinis palaikymas

Praėjo tos dienos, kai žmonės internetu naudojosi tik per savo kompiuterius ar nešiojamuosius kompiuterius. Šiandien žmonės prisijungdami prie interneto naudoja išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, išmaniuosius televizorius, „Fire Stick“, „Kodi“, žaidimų pultus ir kt. Jei jūsų įrenginys sąveikauja su internetu, jam reikia VPN apsaugos. Taigi svarbu, kad jūsų VPT palaikytų kuo daugiau įrenginių ir operacinių sistemų ir leistų tuo pačiu metu prisijungti.

# 6. Kaina

Kai mokate už paslaugą, norite įsitikinti, kad susigrąžinote pinigus. Nemokami VPT iš jūsų neapmokestina pinigų, tačiau jūsų tapatybė, duomenys ir veikla niekada nėra saugūs, todėl yra pralaidumo ir serverio apribojimų. Štai kodėl turėtumėte vengti nemokamų VPN.

Bet tai nereiškia, kad visi apmokami VPT yra geri. Ieškokite VPN, kuris jums siūlo viską, ko tik norite, tačiau nepadaro didžiulės skylės jūsų piniginėje. Daugelis VPT siūlo pinigų grąžinimo garantiją nuo 7 dienų iki maždaug 30 dienų. Geriausia pasirinkti šiuos VPN ir visiškai išbandyti paslaugą per šį laikotarpį. Jei esate nepatenkinti, galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą.

# 7. Pagalba klientams

Kartais nustatant VPN arba jį naudojant galite paspausti spragtelėjimą. Tikimybė, kad tai įvyks, yra gana didelė, jei pirmą kartą naudojatės ir nelabai išmanote šią sritį. Draugiška ir pajėgi klientų palaikymo komanda, teikianti pagalbą visą parą, yra didelis postūmis šiais atvejais. Geriausia turėti VPN, kuris siūlo ne tik el. Pašto ir bilietų palaikymą, bet ir tiesioginių pokalbių palaikymą. Jei VPT siūlo paslaugą nustatyti nuotoliniu būdu, nieko panašaus nėra.

Kurį VPN turėtumėte naudoti?

kuris yra geriausias vpn

Dabar, kai žinote VPT vaidmenį ir kaip turėtumėte pasirinkti sau, čia yra 5 VPN lentelė, kuri, mano manymu, yra geriausia pramonėje dėl jų svaiginančio greito greičio, karinio lygio šifravimo, serverių vietų skaičiaus ir kainos ir kokybės santykis. Jei jums reikia daugiau informacijos apie šiuos VPN, apsilankykite geriausiuose „Kodi“ ir „FireStick“ VPN vadovuose..

Pirkėjo patarimas - Jei neturite problemų dėl biudžeto, visada įsigykite metinį planą, kurio kaina yra beveik pusė, palyginti su mėnesio planu. Kadangi dauguma VPT teikėjų apsaugo savo vartotojus pinigų grąžinimo garantija, visada galite paprašyti grąžinti pinigus, jei paslauga neatitinka jūsų lūkesčių.

Filed under: VPN

Ieškokite šioje svetainėje

Populiariausi VPT

Kaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiams„expressvpn“ šoninė juostaKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiams30 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite ExpressVPNSkaitykite apžvalgą
„ipvanish“ šoninė juostaKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiams7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „IPVanishSkaitykite“ apžvalgą
„nordvpn“ šoninė juostaKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiamsKaip išsirinkti geriausią VPN jūsų poreikiams7 dienų pinigų grąžinimo garantijaApsilankykite „NordVPN“

Skelbimo turinys

 • 1 Kodėl VPT yra tokie populiarūs
  • 1.1 # 1. Jie teikia privatumą internete
  • 1.2 # 2. Pagalba naudojant tiesioginį srautinį perdavimą
  • 1.3 # 3. Padėkite apeiti cenzūrą
 • 2 Išanalizuokite savo VPN poreikius
  • 2,1 # 1. Ar tu daug keliauji?
  • 2.2 # 2. Ar vienintelis jūsų reikalavimas yra blokuoti geografiškai ribotas paslaugas??
  • 2,3 # 3. Ar jūs kažkur gyvenate su griežtais apribojimais?
  • 2.4 # 4. Ar jūsų darbe yra jautrių vietų jautrių vietų tyrimų?
  • 2,5 # 5. Ar jūsų šalis turi griežtus duomenų saugojimo įstatymus??
 • 3 Kaip pasirinkti geriausią VPN paslaugą
  • 3,1 # 1. Šifravimas ir protokolai
  • 3,2 # 2. Rąstų politika
  • 3,3 # 3. Greitis
  • 3.4 # 4. Visuotinis aprėptis
  • 3.5 # 5. Tarpvalstybinis palaikymas
  • 3,6 # 6. Kaina
  • 3.7 # 7. Pagalba klientams
 • 4 Kurį VPN turėtumėte naudoti?
 • 5. Išvada

Tendencingi vadovai

 1. Geriausias „FireStick“ VPT
 2. Kaip ištaisyti „FireStick“
 3. Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“
 4. Geriausi „Kodi“ priedai
 5. Geriausi „Kodi“ pastatai
 6. Geriausios „FireStick“ programos
 7. IPTV
 8. Kino APK
 9. „Exodus Redux Addon“
 10. Geriausios „Torrent“ svetainės

Naujausios žinutės

 • 8 geriausios „Showbox“ alternatyvos (2020 m.)
 • Kaip „Jailbreak FireStick“ (2020 m. Vasaris)
 • Geriausi „Kodi“ kūriniai (atnaujinta 2020 m. Vasario mėn.)
 • Geriausi „Kodi“ priedai, kad laimėtų visame pasaulyje [2020]
 • Kaip įdiegti tikrus filmus "Kodi Addon"

Atsisakymas - Autorių teisių turinio transliacija ar atsisiuntimas yra neteisėtas.

„FireStickTricks.com“ jokiu būdu nesmerkia, nereklamuoja ir neskatina neteisėto „Kodi“, „Fire Stick“ ar mūsų vadovų naudojimo. Vartotojai yra atsakingi už savo veiksmus. Perskaitykite visą mūsų atsakomybės atsisakymą.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me