Kaip nemokami VPT uždirba pinigus? 5 baisūs faktai, kuriuos reikia žinoti

>

VPT tapo nepaprastai naudingu įrankiu daugeliui internetinių privatumo entuziastų. Daugeliui interneto lankytojų patinka naudotis nemokama VPN paslauga, nes jie yra paprasti, lengvai naudojami ir, svarbiausia, yra be kainų etiketės. Daugelis VPN vartotojų linkę pamiršti, kad VPN paslaugos valdymas kainuoja pinigus. Apmokėti VPT patys finansuoja prenumeruodami, tačiau nemokami VPT turi uždirbti pinigų skirtingais būdais. Taigi, kaip nemokami VPT uždirba pinigus? Čia yra 5 baisūs faktai, kuriuos turėtumėte žinoti apie nemokamus VPT.

Kaip nemokami VPT uždirba pinigus

kaip nemokami VPN uždirba pinigus

1. Vartotojų duomenų pardavimas

Pradėsime nuo sąrašo turbūt baisiausiais dalykais, kuriuos VPT daro norėdami užsidirbti pinigų iš savo vartotojų, ty parduodame informaciją ir duomenis, kuriuos teikia jų klientai. Tai, be jokios abejonės, yra vienas pavojingiausių dalykų, kurį gali padaryti nemokamas VPT, nes tai daro tiesioginį poveikį jų klientų privatumui ir kelia vartotojams galimus saugumo pažeidimus.

Taigi, kaip ir kur nemokama VPN paslauga gali parduoti jūsų duomenis? Nagrinėjant kai kurių VPN įrašus, kurie iš tikrųjų buvo sugauti tai darant, yra keli būdai, kuriuos VPN įgyvendina. Paprastai tariant, jie išmeta duomenis iš vartotojo įrenginio ir sukuria atskirus failus kiekvienam asmeniui. Šis duomenų ir asmeninės informacijos kiekis, kurį jie gali išnaudoti iš įrenginio, tikrai kelia nerimą.

Pradedant nuo jūsų įrenginių informacijos ir vietos duomenų, pradedant asmenine informacija, el. Pašto laiškais, žinutėmis, telefono numeriais ir iš esmės viskuo, kas saugoma jūsų įrenginio atmintyje. Kai kuriems VPT netgi pavyko visiškai valdyti savo vartotojo įrenginius, o tai leido jiems pasiekti visišką ir neribotą prieigą, įskaitant galimybes redaguoti, modifikuoti ir net ištrinti laikmenas iš kontroliuojamo įrenginio..

Kai kuriais atvejais VPT parduoda savo vartotojų el. Laiškus trečiųjų šalių įmonėms. Tai yra didžiulė jūsų, kaip vartotojo, problema, nes gausite ne tik daug šlamšto ir nepageidaujamų el. Laiškų, bet taip pat niekada negalite žinoti, kiek žmonių ir kompanijų turi jūsų el. Pašto adresą. „Ransomware“, „cryptojacking“ ir sukčiavimo el. Laiškai yra tik keletas galimų VPN netinkamo el. Pašto tvarkymo padarinių..

Tai skamba per daug bauginančiai, kad būtų tiesa, todėl didžiausias klausimas, iškilęs iš viso to, yra - ar jis neturėtų būti neteisėtas? Deja, dauguma nemokamų VPN vartotojų neperžiūri Privatumo politikos prieš prisijungę prie naujos paslaugos. Tai reiškia, kad tol, kol VPT pareiškia, kad jis gali bendrinti bet kokią formą ar formą su jūsų sutikimu, ji nėra neteisėta. Tai tikrai nėra etika ir moralė, tačiau, deja, spraga yra ta, kad daugelis nemokamų VPT žino, kaip pasinaudoti.

2. Rinkodara, pagrįsta asmenine informacija

Remiantis pirmuoju dalyku, apie kurį kalbėjome, atvirai dalijimasis duomenimis rinkodaros tikslais yra dar viena labai pavojinga praktika, kurią sau leidžia kai kurie nemokami VPN. Žinoma, šios priežasties priežastis yra labai suprantama. Kadangi jie neuždirba pinigų iš vartotojų prenumeratų, jie kompensuoja prarastus pinigus uždirbdami įvairiais būdais. Yra keli būdai, kuriais VPT gali dalytis savo klientų duomenimis rinkodaros tikslais.

Pirmasis yra tas, kad jie tiesiogiai naudoja jūsų duomenis ir informaciją rinkodaros ir reklamos tikslais. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą prisijungdamas ar ieškodamas internete dominančio dalyko, VPT kaupia šią informaciją ir naudoja ją, kad nustatytų, kuriuos skelbimus jums parduoti ir kaip tai padaryti efektyviausiai. Antrasis būdas, kuriuo jie pasinaudoja, yra tai, kad jie atvirai dalijasi šiais duomenimis su trečiųjų šalių įmonėmis ir jų partneriais. Tai yra pavojingesnis šių dviejų variantas, nes VPN ir rinkodaros įmonė iš esmės yra integruoti į vieną platformą ir abu gali visiškai valdyti jūsų duomenis. Tai labai pavojinga, nes rinkodaros įmonė dažnai susieja skelbimus iš svetainių ir puslapių, kurie nėra patikimi šaltiniai. Šios reklamos ne tik žlugdo, bet ir gali nukreipti jus į kenksmingas svetaines.

Tokių pavyzdžių yra daug, bet tikriausiai nė vienas nėra geresnis už „Betternet“ - nemokamą VPN paslaugą, kuri viešai ir atvirai deklaruoja jų ryšį su internetinės rinkodaros kompanijomis. Jie neslepia, kad valdo į skelbimus orientuotą verslo modelį. Tačiau jie nesigilina į savo detales, verslo informaciją ir svarbią informaciją apie tai, kaip šis į skelbimus orientuotas verslo modelis veikia užkulisiuose.

Vienintelis šios problemos privalumas yra tai, kad tai tikrai geras būdas įvertinti, ar patikimas nemokamas VPT. Kitaip tariant, jei pastebite, kad jūsų VPT agresyviai bombarduoja jus su skelbimais, tai yra signalinis ženklas, kad jie greičiausiai dalijasi jūsų asmenine informacija ir veikla su trečiųjų šalių svetainėmis..

3. Nemokamų vartotojų išnaudojimas mokančių asmenų naudai

Nemokami VPN gali ne tik parduoti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims, bet ir išnaudoti jūsų pasitikėjimą įvairiais būdais, iš kurių žinomiausias yra jų mokančių klientų labui. Tai yra problema, kuri kyla, kai VPT tuo pačiu metu veikia kaip nemokama ir mokama paslauga. Taip yra todėl, kad tada VPN veikia atskirai dviem visiškai skirtingais lygiais. Jie suteikia jums, nemokamam vartotojui, prieigą prie interneto be jokių sąlygų, tačiau tuo pat metu jie naudojasi jūsų ryšiu įvairiais būdais..

Geriausi šios slaptos technikos pavyzdžiai yra VPT, kurie naudoja nemokamą vartotojo apdorojimo galią ir perduoda ją savo mokantiems klientams. Tai iš esmės reiškia, kad VPT parduoda jūsų pralaidumą kitiems vartotojams siekdamas pelno. Žinoma, to galite išvengti pasirinkdami mokamą narystę, jei tokią siūlo VPT. Vienintelis faktas yra tai, kad yra VPT, kurie nesidalija šia informacija su nemokamais vartotojais, todėl jūs negalite žinoti, ar jūsų įrenginys ir ryšys yra naudojami siekiant padidinti kažkieno naudą.

4. „BotNets“ ir išėjimo mazgų kūrimas

Jei ankstesnė taktika, kuria naudojasi VPT, nebuvo pakankamai gąsdinanti, tai ateina su realiomis pasekmėmis, kurios gali jums pridaryti daug rūpesčių dėl įstatymų. Nors kai kuriems VPN vartotojams gali kilti problemų dėl tokio tipo paslaugų mainų, tai iš tikrųjų gali sukelti jiems nemažą galvos skausmą. Būti serverio išėjimo mazgu reiškia, kad visas srautas, einantis į galinio mazgo serverį, yra vaizduojamas kaip gaunamas iš to serverio IP adreso.

Tai gali priversti jus susidurti su daugybe problemų, nes einamasis srautas gali apimti bet kokią nelegalią veiklą, paieškas ir naršymo istoriją. Tai tikrai nėra verta rizikos, ypač kai manote, kad prisiimate visą atsakomybę negaudami jokios kompensacijos, o VPT paslauga uždirba pinigus iš visų mokančių narių, kurie naudojasi jūsų ryšiu ir IP adresu kaip išėjimo mazgas.

Buvo užfiksuota atvejų, kai nekaltiems žmonėms buvo vykdomas vyriausybės tyrimas dėl neteisėtos veiklos internete. Visa tai atsitiko dėl to, kad VPT, jų manymu, jie naudojasi nemokamai, iš tikrųjų naudojo savo tinklą ir IP adresą, kad sukurtų botnetą, kuris leido kitiems vartotojams prisijungti prie jų IP adreso. Be to, įsilaužėliams pavyko valdyti visas nemokamas VPN tinklo paskyras ir sukurti didelį robotuką, kurį jie galėtų naudoti anoniminėms kenkėjiškų programų atakoms. Nors visa tai skamba kaip siužetas iš trilerio filmo, tai buvo realus atvejis, nutikęs „Hola“ VPN vartotojams.

Nors skandalas, esantis aplink „Hola“ VPN, buvo didelis orientyras, padėjęs išsiaiškinti, ar kyla pavojus naudoti nemokamus VPN, vis dar yra nemokamų VPT, kurie tai daro. Baisus viso to faktas yra tai, kad šiuo metu nėra nustatyta procedūrų ar priemonių, skirtų stebėti, kaip šie VPT išnaudoja savo vartotojų pasitikėjimą.

5. Vartotojo aktyvumo stebėjimas

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu tai, kad dažniausiai pasitaikantis nusikaltimas, kurį daro nemokami VPT, ir vienas iš jų, su kuriais nesutinka dauguma jų vartotojų, yra jų narių internetinės veiklos stebėjimas. Yra daugybė VPN, kurie saugo ryšio žurnalus. Pirmiausia tam, kad jų paslauga veiktų be jokių žagsėjimų ir būtų užtikrinta, kad tinklai yra saugūs ir užšifruoti. Tačiau ryšio žurnalai taip pat gali būti naudojami tam tikro vartotojo įpročiams ir pomėgiams sekti.

Jie tai daro keliais būdais. Dažniausiai tai įdedami naršyklės slapukai. Šie įrankiai gali sekti visą jūsų internetinę veiklą, net net apie tai nežinant. Kiti du jūsų internetinės veiklos stebėjimo būdai yra žiniatinklio švyturiai ir stebėjimo taškai. Žiniatinklio švyturiai taip pat vadinami žiniatinklio klaidomis yra labiau paplitę nei jūs manote. Tai yra tie atpažįstami aiškūs paveikslėlių failai, naudojami jūsų veiklai internete sekti. Stebėjimo taškai veikia panašiai kaip žiniatinklio švyturiai, tačiau skiriasi savo išvaizda. Jie yra naudingesni duomenims analizuoti ir vartotojų elgesiui internete sekti. VPN ne tik naudoja šiuos įrankius jūsų veiklai stebėti, bet kai kuriais atvejais taip pat leidžia tai daryti ir savo rinkodaros partneriams.

Taigi, nors jūs manote, kad naudojatės VPN paslaugomis, esate anonimas ir privatus, jūsų veikla internete visada yra stebima. Nors dauguma VPT to nepripažins, jie renka jūsų informaciją ir visus jūsų veiklos duomenis ir dažniausiai juos saugo už didžiausią kainą pasiūliusį asmenį. Skirtingai nuo nemokamų VPT, tie, už kuriuos turite mokėti, paprastai įtraukia viską į jų privatumo politiką, o tai reiškia, kad kai mokate už paslaugą, galite iš tikrųjų patikrinti, ar gaunate tai, kas jums pažadėta..

Naudojant VPN, kuris seka jūsų internetinę veiklą, žlunga tikslas apskritai naudoti VPN. Vietoj to, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas galėtų sekti jūsų veiklą, jūs suteikiate šią galią nemokamam VPT, o tai yra labai pavojingas dalykas, nes niekada negalite pasakyti, ar jų ketinimai yra geri, ar blogi. Jei nemokamas VPN yra vienoje iš 14 akių turinčių šalių, tai taip pat reiškia, kad jos yra įpareigotos dalytis visa informacija, kurios prašo šalies, kurioje jie yra, vyriausybė. Tai rizikinga pozicija, jei norite vėl atsiduoti sau, jūs vienintelis prisiimate atsakomybę, jei kas nors nutinka blogai.

Kodėl nemokami VPT naudoja tokią taktiką?

Kai kuriems ten veikiantiems VPT uždirbama daugiau nei jų naudotojų saugumas ir privatumas. Vartotojo duomenų pardavimas, naudojimas reklamai ar akivaizdus jų saugumo ir privatumo pažeidimas yra tik keletas būdų, kaip nemokami VPT uždirba pinigus. Tačiau prieš įsigilindami į detales, svarbu pakalbėti apie visus svarbius aspektus ir suprasti, kodėl kai kurie nemokami VPT piktnaudžiauja klientų pasitikėjimu. Štai pagrindinės priežastys, kodėl jie taip elgiasi:

Didelės priežiūros išlaidos

Kaip sakėme pradžioje, lengva pamiršti, kad VPN tinklo valdymas kainuoja pinigus. Priklausomai nuo VPN klientų bazės dydžio, priežiūros išlaidos per mėnesį gali lengvai išaugti iki dešimčių tūkstančių dolerių. Jau neminint to, kad augant VPN ir reikia stabilesnių bei galingesnių serverių, šios išlaidos gali išaugti iki šimtų tūkstančių ar net milijonų. Štai kodėl serverio išlaidos yra turbūt didžiausia priežastis, dėl kurios dauguma nemokamų VPT nusprendžia atsilikti nuo klientų.

Finansinis pelnas

Žinoma, sulaužyti nėra taip gerai, kaip užsidirbti pinigų. Štai kodėl kai kurie VPT nusprendžia žengti dar vieną žingsnį ir naudoti savo kliento duomenis tam tikrais būdais, kurie jiems leidžia uždirbti daugiau pinigų. Tai dažniausiai apima duomenų pardavimą ar dalijimąsi su trečiosiomis šalimis arba griežtai nukreiptų skelbimų, sukuriančių daugiau naudos iš reklamuotojų, kūrimą.

Godumas

Nors kai kurie žmonės gali teigti, kad pirmoji priežastis yra pateisinama, ir net antroji, niekas negalėjo atleisti veiksmų, kuriuos lemia grynas godumas. Kai turite dešimčių, net šimtų milijonų vartotojų konfidencialius duomenis, tampa labai pagunda panaudoti visas šias žinias ir galią. Daugeliui populiarių nemokamų VPT tai pavyko padaryti: „Hola“, „Betternet“ ir net „Opera VPN“ tam tikrą laiką buvo išjungtos, kad bandytų užsidirbti iš savo vartotojo duomenų.

Kodėl turėtumėte pasirinkti mokamą VPN paslaugą

Nemokamų VPN paslaugų negalima lyginti su kainomis. Jie siūlo tam tikrą saugos ir privatumo garantijų lygį, kurio tiesiog negali atitikti nemokamas VPT. Esant didesniems biudžetams ir aiškiai apibrėžtiems verslo modeliams, mokami VPT tiesiog siūlo paslaugą, kurios nemokami VPT negali sutapti. Apmokėto VPN naudojimo pranašumai yra šie:

 • Geresnės ryšio spartos - Nemokami VPT dažnai riboja nemokamų vartotojų interneto greitį savo mokantiems klientams. Naudodamiesi mokama VPN paslauga, galėsite mėgautis patobulintu interneto greičiu ir netgi praleisti srautą iš savo IPT. Ryšio nutraukimas yra daug retesnis, ir jūs nepatirsite jokių problemų, nuo kurių kenčia prastesnės kokybės VPT.
 • Aiški privatumo politika - Kaip jau minėjome, nemokami VPT dažnai būna slapti ir nėra labai sąžiningi, kai reikia dalytis savo verslo modeliu su nemokamais klientais. Kai mokate už VPN, žinote, ką gaunate ir kaip tiksliai esate privatūs, kai esate prisijungę prie VPN serverio..
 • Serverių įvairovė - Serverių skaičius priklauso nuo interneto greičio. Kuo daugiau serverių turi VPN, tuo mažiau jų bus perkrauta, o tai reiškia greitesnius ryšius. Be to, jei naudojate VPN, norėdami pasiekti geografiškai ribotą ar užblokuotą turinį iš kitos žemės rutulio, galite tiesiog prisijungti prie serverio, esančio arčiausiai jūsų norimos vietos, ir mėgautis neribota prieiga, nesvarbu, kur esate..
 • Saugumas - Mokamų VPT gali turėti daugybė papildomų funkcijų, pridėtų prie jų. Tai apima skirtingus šifravimo protokolus, specialias funkcijas, tokias kaip užmušimo jungiklis, geresnį ir stipresnį šifravimą. Kai mokate už VPN paslaugą, turėtumėte atsiskaityti už ne mažiau nei standartinį pramonės standartą - 256 bitų šifravimą.
 • Pagalba klientams - Kaip ir visi aukščiau išvardyti pranašumai, gera parama yra tam tikra kaina. Tai nereiškia, kad jūs turite permokėti už savo VPN paslaugą. Tai tiesiog reiškia, kad atsitikus problemai, naudojant VPN, galite tikėtis, kad kažkas budės ir padės jums, kai jums reikia pagalbos.

3 populiariausi „VPN“

Visa tai sakydami atminkite, kad ne visi mokami VPT yra geri arba nėra jokių trūkumų. Prieš pasirenkant VPN, visada geriausia atlikti šiek tiek tyrimų. Norėdami padėti išsirinkti jūsų poreikiams tinkamiausią VPN, pateiksime jums 3 populiariausius šiuo metu prieinamus VPN.

# 1. „ExpressVPN“

expressvpn

„ExpressVPN“ plačiai laikomas geriausiu visų VPN. Tai yra šiek tiek standesnė kaina, palyginti su konkurencija, tačiau už tai jūs gausite daugiau paslaugų, nei verta. „ExpressVPN“ yra bene patogiausias šiuo metu prieinamas VPN, nes jį nesunku nustatyti ir galima naudoti bet kuriame įrenginyje. Jie turi gana įspūdingą serverių tinklą, apimantį daugiau nei 3000 greitųjų serverių 94 šalyse ir 160 vietų. Kalbant apie didelį greitį, „ExpressVPN“ greitis yra vienas geriausių, nes jums garantuojamas maksimalus efektyvumas, kai esate prisijungę prie vieno iš jų serverių. Galite tikėtis, kad 100 Mbps tinkle greitis svyruos nuo 80Mbps iki 85Mbps.

 • Greičiausias greitis tarp visų kitų VPN teikėjų
 • Nėra rąstų
 • „OpenVPN“, „IPSec“ & IKEv2
 • „Torrentai“ / P2P leidžiami
 • Atblokuoja „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“
 • 24 × 7 tiesioginių pokalbių palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Perskaitykite mano „ExpressVPN“ apžvalgą

Patikrinkite „ExpressVPN“ kainodarą

# 2. „IPVanish“

ipvanishPatekimas į antrą vietą, „IPVanish“ puikiai tinka žmonėms, kurie dažnai atsisiunčia failus ir turinį iš interneto. Tai siūlo gerą ir stabilų atsisiuntimo greitį, su neribotu pralaidumu ir neribotu P2P srautu. Turint serverius daugiau nei 60 šalių, visiškai nulio srauto žurnalus ir iki 10 vienu metu veikiančių jungčių, „IPVanish“ yra tikrai patogus VPN. Nors jos sąsają gali būti ne taip paprasta naudoti kaip „ExpressVPN“, ji siūlo daug galimybių pritaikyti, o tai tikrai padarys įspūdį labiau patyrusiems VPN vartotojams, ieškantiems naujo VPN.

 • Geri greičiai
 • Nėra rąstų
 • AES-256 šifravimas
 • P2P leidžiama
 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Perskaitykite mano „IPVanish“ apžvalgą

Patikrinkite „IPVanish“ kainodarą

# 3. „NordVPN“

nordvpnJei norite pasirinkti geriausią kokybės ir kiekybės derinį, „NordVPN“ yra kelias eiti. Turėdama mažiausią narystės kainą ir 30 dienų nerizikinga garantiją, „NordVPN“ yra nerizikinga galimybė kiekvienam biudžeto privatumo mėgėjui. Be to, kad „NordVPN“ yra labai prieinamas, jis siūlo stiprų perforatorių. Turėdami daugiau nei 5200 serverių 62 pasaulio šalyse, jie siūlo didžiausią serverių tinklą iš visų VPN. Dėl dvigubo jų šifravimo kariškiams ir jokios žurnalų politikos jie tampa idealia galimybe naršyti, transliuoti ir atsisiųsti turinį.

 • Geri greičiai
 • Nėra rąstų
 • „OpenVPN“, „IPSec“ & IKEv2
 • P2P leidžiama
 • Atblokuoja „Netflix“
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Patikrinkite „NordVPN“ kainodarą

Išvada

Nors internetas kartais gali būti bauginanti vieta, atlikdami keletą papildomų žingsnių galite mėgautis neribota ir saugia prieiga, ir viskas prasideda nuo patikimo VPN gavimo. Jei tikrai vertinate savo internetinį privatumą ir saugumą, nemokėkite už nemokamą VPN paslaugą. Yra daugybė pasirinkimo galimybių, pradedant nuo vos kelių dolerių per mėnesį. Pabaigsime sakiniu, kurį visada turėtumėte atsiminti, ne tik naudodamiesi internetu. Viskas ateina su tam tikrais kaštais, o jei nemokite paslaugos kainos, tai dažniausiai reiškia, kad esate produktas.

Skaityti daugiau:

Geriausi „Netflix“ veikiantys VPN
Geriausias „Kodi“ VPT
Geriausias „FireStick“ VPT
Kaip paslėpti IP adresą
Kodėl jums reikia VPN

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me