Populární addony Kodi jsou vypnuty: Tady je to, co můžete udělat

>

V tomto příspěvku se dozvíte, jak pokračovat v streamování a sledování oblíbeného obsahu po nedávném vypnutí populárních doplňků Kodi.

kodi addons shutdown

V důsledku zatčení vývojáře doplňku Kodi mnoho dalších vývojářů uzavřelo své obchody zdánlivě preventivně. Supremacy Repository byl zavřen před více než týdnem, zatímco ostatní populární úložiště jako Maverick TV, 13Clowns a Eggman brzy následovaly.

Populární vypnutí doplňků Kodi

Výsledkem bylo, že se mnoho široce používaných a populárních doplňků okamžitě přepnulo do režimu offline, takže uživatelé byli ve stavu zmatku. Zde je seznam významných doplňků, které již nejsou k dispozici:

- Maverick TV
- Nadřazenost (včetně všech doplňků Nadřazenosti)
- 13 klaunů
- Gen-X
- Na Flixu
- Overeasy
- Osud
- Yoda
- Monster Munch

Poznámka: Doplňky Magic Dragon a Yoda Kodi jsou k dispozici prostřednictvím nových repozitářů a aktualizovali jsme instalační příručky. Protože však jejich rodičovské úložiště již není k dispozici, nemůžeme ručit za jejich spolehlivost. 

Tak co teď budeme dělat?

Protože se jednalo o nejčastěji používané addony Kodi pro streamování, nalezení správných alternativ se stalo nějakým úkolem. Ale nebojte se! Zakryli jsme vás. Aktualizovali jsme náš seznam Best Kodi Addons několika novými a funkčními addony. V tomto seznamu najdete spoustu skvělých možností streamování pro filmy, televizní seriály, živé televizní pořady, sporty a další.

Než začnu, rád bych vám připomněl, že proti poskytovatelům doplňků Kodi jsou učiněna právní opatření. Zákroky však nesmí zůstat omezeny pouze na vývojáře. Existuje obrovská možnost, že uživatelé streamování z těchto zdrojů třetích stran mohou být také žalováni.

Chcete-li zůstat v bezpečí, doporučuji používat vždy VPN při streamování. Osobně používám ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních, včetně FireStick, Android TV Box, Mobiles & PC. Navrhuji, abyste udělali totéž.

Tento měsíc ExpressVPN také nabízí 49% slevu + další 3 měsíce na svůj roční plán.

Nyní, když jsou vaše streamingové aktivity soukromé, uvádíme několik našich doporučení:

1. Exodus Redux: Tento doplněk nabízí spoustu filmů a představení. Když jsem to naposledy zkontroloval, táhlo to několik pracovních proudů.

Jak nainstalovat Exodus Redux na Kodi

2. 7 z 9: Díky rozsáhlé knihovně obsahu a různým kategoriím streamování se 7 z 9 stalo jedním z našich oblíbených. Jedná se o doplněk all-in-one s filmy, seriály, sportem, živou televizí a mnoha dalšími doplňky

Jak nainstalovat 7 z 9 na Kodi

3. Neomezený: Další doplněk s celou řadou kategorií streamování včetně vašich běžných filmů a pořadů, živých televizních programů, sportů, anime a spousty dalších.

Jak nainstalovat Limitless Kodi Addon

4. Movie Theatre Butter: Toto je další životaschopná alternativa k Kodi addonům, které byly vypnuty. Movie Theater Butter má rozsáhlou knihovnu obsahu na vyžádání. Je k dispozici ve dvou variantách: jedno kliknutí a více proudů.

Jak nainstalovat Movie Theatre Butter na Kodi

Proč nezkoušet soubory APK pro streamování?

Zákroky v minulosti a v nedávné době naznačují, že Kodi není nejspolehlivější volbou streamování. I když stále existují desítky funkčních doplňků, nemůžete si být jisti, zda budou zítra (nebo dokonce příští) k dispozici.

Na druhou stranu se zdá, že streamování souborů APK je vůči těmto digitálním nájezdům ze strany policie digitální policie poněkud méně zranitelné. Existuje spousta APK, které zůstaly prošity těžkými časy. Tak proč je nepovažovat za možnou alternativu (dokonce náhradu) k Kodi.

Zde uvádíme několik doporučených souborů APK:

1. Kino HD APK: Cinema APK, známý pro svou obrovskou knihovnu obsahu, uživatelsky přívětivé rozhraní a vysoce kvalitní streamování, je snadnou volbou pro ty, kdo chtějí sledovat filmy a televizní pořady.

Jak nainstalovat Cinema APK na FireStick

2. CyberFlix TV: Díky masivnímu katalogu médií a snadnému použití je CyberFlix TV jedním z našich oblíbených souborů APK pro filmy a seriály na vyžádání. Je zdarma a už nějakou dobu existuje.

Jak nainstalovat CyberFlix TV na FireStick

3. BeeTV: Toto je další velmi populární APK, který byste chtěli vyzkoušet. BeeTV nabízí knihovnu pevných médií a plynulé a uživatelsky přívětivé rozhraní.

Jak nainstalovat BeeTV na FireStick

4. Mobdro: Pokud máte na mysli živou televizi, pravděpodobně se nic nezlepší než Mobdro. Díky stovkám kanálů z celého světa a prvotřídnímu streamování je Mobdro vaším dokonalým společníkem pro streamování.

Jak nainstalovat Mobdro na FireStick

Důrazně doporučujeme používat Real Debrid

Real Debrid je prémiový hostitel, který vám poskytuje přístup k desítkám vysoce kvalitních streamovacích odkazů, které jsou jinak nedostupné.

Proudy vyvolané Real Debridem jsou spolehlivější. Real Debrid také snižuje vyrovnávací paměť na skvělou úroveň.

Můžete integrovat Real Debrid do doplňků Kodi a APK.

Za méně než 5 $ měsíčně se vaše streamingový zážitek dramaticky zlepší.

Jak nastavit a používat skutečný debrid

Závěrečná slova

Zatímco vypnutí různých populárních úložišť Kodi a doplňků je překážkou, naštěstí máme stále k dispozici spoustu možností streamování. Nejenže existuje stále mnoho špičkových funkčních doplňků, ale můžete také použít APK ke sledování vašeho oblíbeného obsahu. Doufám, že vám tento článek pomohl skočit zpět do proudícího vozu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me