10 porad i wskazówek FireStick dla początkujących

>

W tym przewodniku przedstawiam najlepsze wskazówki i porady dotyczące nożyc do kabli. Te sztuczki działają na wszystkich urządzeniach Fire TV, w tym Fire TV Stick 2. generacji, FireStick 4K i Fire TV Cube.

najlepsze wskazówki i triki FirestickFireStick jest obecnie prawdopodobnie najlepszym urządzeniem do przesyłania strumieniowego. Jest opłacalny, szybki i wyjątkowo przyjazny dla użytkownika. Urządzenie współpracuje z szeroką gamą platform streamingowych, w tym Netflix, Hulu, Disney + i nie tylko. Ponadto umożliwia łatwe pobieranie, instalowanie i używanie różnych aplikacji innych firm.

Istnieje jednak wiele sposobów na poprawę ogólnego wrażenia za pomocą małych i przydatnych porad i wskazówek. O tym będziemy rozmawiać w tym poście.

Używam urządzeń Fire TV od kilku lat. Jestem przecinarką do kabli, a wskazówki, które zaokrągliłem w tym artykule, pomogły mi w pełni wykorzystać moje urządzenie. Mam nadzieję, że to pomoże ci w ten sam sposób.

Najlepsze porady i wskazówki dotyczące FireStick do przecinarek do kabli

Oto moja lista najważniejszych wskazówek dotyczących FireStick. Są proste, bezpieczne i łatwe do zastosowania.

1. Jailbreak FireStick

10 porad i wskazówek FireStick dla początkującychJailbreak FireStick, aby jak najlepiej wykorzystać. Nie mówimy jednak o konwencjonalnym procesie jailbreak, tak jak w przypadku telefonu. Jailbreaking FireStick to prosty, pozbawiony ryzyka proces. Wszystko, co musisz zrobić, to sideload niektórych aplikacji innych producentów, jailbreak.

Kiedy jailbreakujesz FireStick, pozwalasz sobie na nieograniczony dostęp do filmów, programów, sportu, wiadomości i wielu innych rzeczy.

Nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby jailbreakować twoje urządzenie. Nawet laik, taki jak ja, może to zrobić w ciągu kilku minut.

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, w jaki sposób jailbreakować FireStick i odkrywać niekończący się świat streamingu.

2. Użyj telefonu jako pilota do FireStick

Jeśli posiadasz telefon z Androidem lub iOS, możesz użyć go jako pilota do FireStick. Wystarczy pobrać aplikację Amazon Fire TV ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

sztuczki ogniste i wskazówki dotyczące nożyc do sznurka

Zdalna aplikacja Amazon Fire TV ma te same elementy sterujące co fizyczny pilot (z wyjątkiem przycisków głośności i zasilania telewizora). Zamiast pierścienia nawigacyjnego i przycisku Wybierz / OK zdalna aplikacja na telefony komórkowe ma touchpad. Możesz przesunąć touchpad w górę / w dół lub w lewo / w prawo, aby poruszać się po FireStick, a także we wszystkich zainstalowanych aplikacjach. Aby kliknąć, wystarczy dotknąć w dowolnym miejscu touchpada.

  Jak nainstalovat Sportz TV IPTV na FireStick

Jeśli pilot FireStick nie działa lub po prostu potrzebujesz alternatywnego pilota, aplikacja Fire TV może być dość skuteczna. Współpracuje z FireStick 2. generacji, Fire TV Stick 4K, a także Fire TV Cube.

3. Zainstaluj Mouse Toggle, aby poruszać się po niektórych aplikacjach

najlepsze aplikacje do kija telewizyjnegoNiektóre pliki APK nie są przeznaczone dla telewizji ani FireStick. Są przeznaczone do urządzeń dotykowych, takich jak telefon komórkowy. Nadal możesz sideload je na urządzenie FireStick / Fire TV. Nawigacja w takich aplikacjach byłaby jednak trudna – a nawet niemożliwa. Zdalna nawigacja po prostu nie dociera do niektórych sekcji, bez względu na to, ile próbujesz.

W takich przypadkach możesz zainstalować aplikację innej firmy o nazwie Mouse Toggle. Ta aplikacja wyświetla wskaźnik myszy na FireStick. Możesz poruszać się po tym wskaźniku za pomocą pilota. Tego wskaźnika można użyć, aby dotrzeć i kliknąć te sekcje różnych aplikacji, do których nie dotrze Twój pilot FireStick.

Polecam Mouse Toggle jako jedną z niezbędnych aplikacji. W rzeczywistości znajduje się również na naszej liście najlepszych aplikacji dla FireStick.

Jak zainstalować Mouse Toggle w FireStick

4. Skalibruj wyświetlacz telewizora, aby pasował do filmów

Jeśli uważasz, że filmy nie są poprawnie skalibrowane do rozmiaru ekranu telewizora, istnieje sposób, aby to naprawić. Niezależnie od tego, czy filmy są zmniejszone, czy przekraczają ekran, kalibracja pomoże dopasować rozmiar ekranu. Na szczęście nie musisz tego robić za każdym razem, gdy chcesz coś obejrzeć; musisz to zrobić tylko raz.

Oto kroki, aby skalibrować ekran FireStick za pomocą telewizora:

 1. Otworzyć Ustawienia na FireStick (wybierz go na pasku menu u góry)
 2. Kliknij Pokaz & Dźwięki
 3. Kliknij Pokaz
 4. Kliknij Kalibruj wyświetlacz
 5. Naciśnij przyciski W górę lub W dół na pilocie, aby wyregulować wyświetlacz

najlepsze sztuczki firestick i wskazówki dla kutrów

5. Użyj VPN dla bezpieczniejszego i lepszego przesyłania strumieniowego

prywatny streamingUważam, że VPN jest koniecznością dla przecinaczy kabli. Po pierwsze, zapewnia bezpieczeństwo. Ukrywa twoją tożsamość online podczas przesyłania strumieniowego i trzyma cię z dala od wścibskich oczu rządowej inwigilacji, hakerów, stron trzecich, a nawet twojego dostawcy usług internetowych. VPN staje się tym ważniejsze, gdy przesyłasz strumieniowo darmowe treści z aplikacji takich jak Cinema APK i Kodi.

Po drugie, VPN pomaga uzyskać nieograniczony dostęp do treści blokowanych geograficznie na popularnych platformach streamingowych, takich jak Netflix, Hulu itp..

Co ważne, dzięki VPN możesz uniknąć ograniczania prędkości i cieszyć się transmisją bez bufora.

  Az Amazon kémked téged az új Fire TV Stick frissítéssel

Zawsze używam ExpressVPN na Firestick i innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Jest to najwyżej oceniany VPN i działa bezbłędnie ze zdalnie sterowanymi urządzeniami. Jeśli nie korzystasz już z VPN, zdecydowanie sugeruję, aby spróbować. ExpressVPN jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni i uzyskać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie chcesz kontynuować. Dzięki specjalnej ofercie świątecznej jest ona również dostępna z 49% rabatem w stosunku do zwykłej ceny.

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z VPN w Amazon Firestick i Fire TV

6. Użyj Alexa do sterowania głosem i wyszukiwania głosowego

przycisk głosowy pilota ogniowegoMoże to być przydatna sztuczka FireStick dla nożyc do kabli. Prawdopodobnie już wiesz, że Twój FireStick jest wyposażony we wbudowaną, słodko mówiącą sztuczną inteligencję o nazwie Alexa. Może odpowiedzieć na wiele pytań, takich jak „jaka jest pogoda na Manhattanie” lub „Znajdź mi najwyżej oceniane piekarnie w Cincinnati”.

Jednak może zrobić znacznie więcej niż tylko odpowiedzieć na pytania. Alexa może również otwierać dla Ciebie aplikacje do przesyłania strumieniowego – nawet szukać tytułu. Oznacza to, że nie musisz cały czas używać pilota FireStick.

Pamiętaj, że Alexa działa tylko z oficjalnymi aplikacjami ze sklepu Amazon. Nie otworzy dla Ciebie aplikacji innych firm.

7. Podłącz słuchawki / głośniki Bluetooth do FireStick

Do FireStick możesz podłączyć słuchawki lub głośnik Bluetooth. Jeśli chcesz obejrzeć film późno w nocy i nie chcesz, aby przeszkadzano innym osobom w pobliżu, możesz podłączyć słuchawki Bluetooth. Lub, jeśli szukasz nieco kinowej jakości dźwięku, możesz sparować swoje zewnętrzne głośniki kompatybilne z Bluetooth ze sobą FireStick.

Oto kroki, aby to zrobić:

 • Włącz słuchawki lub głośnik. Włącz Bluetooth i upewnij się, że jest w trybie „wykrywalnym”
 • Otwórz FireStick Ustawienia z ekranu głównego
 • Kliknij opcję Kontrolery & Urządzenia Bluetooth
 • Kliknij Inne urządzenia Bluetooth
 • Kliknij Dodaj urządzenia Bluetooth
 • Poczekaj, aż FireStick wyszuka dostępne urządzenia Bluetooth
 • Twoje urządzenie pojawi się na ekranie telewizora za kilka sekund. Kliknij urządzenie, aby sparować je z FireStick / Fire TV

końcówki ogniotrwałe do nożyc do sznurka

8. Resetuj aplikacje (wyczyść dane / wyczyść pamięć podręczną)

Jako przecinacz kabli mogłeś doświadczyć, że niektóre aplikacje zaczynają działać nieprawidłowo bez wyraźnego powodu. Może się to zdarzyć w przypadku aplikacji Amazon Store, a także aplikacji innych firm.

Często pojawi się sugestia, aby odinstalować i ponownie zainstalować aplikację powodującą problem, aby rozwiązać problem. W rzeczywistości ta technika rozwiązywania problemów często działa. Jednak zanim przejdziesz przez długi proces odinstalowywania i ponownego instalowania aplikacji, możesz najpierw zresetować aplikację (a nawet wyczyścić pamięć podręczną). To może zaoszczędzić ci trochę czasu.

Po zresetowaniu aplikacji przywracasz jej oryginalne ustawienia fabryczne. Oto jak możesz to zrobić:

 • Przejdź do FireStick Ustawienia z ekranu głównego
 • Kliknij Aplikacje
 • Otwórz opcję Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami
 • Wybierz aplikację powodującą problem z listy aplikacji, która pojawi się na następnym ekranie
 • Kliknij Wyczyść pamięć podręczną (jeśli chcesz tylko wyczyścić pamięć podręczną i nie resetować aplikacji)
  Kliknij Wyczyść dane jeśli chcesz zresetować aplikację (spowoduje to również wyczyszczenie pamięci podręcznej)
 • Kliknij Wyczyść dane ponownie (jeśli wybrałeś Wyczyść dane w poprzednim kroku)
  Como instalar o aplicativo Apple TV no FireStick

amazonki wskazówki i sztuczki firestick

9. Przesyłaj / odbijaj filmy na FireStick

Możesz przesyłać / kopiować zawartość z innych urządzeń na FireStick. Mirroring działa z telefonami komórkowymi, tabletami oraz komputerami.

Platforma, na której odtwarzany jest film, musi obsługiwać funkcję przesyłania, aby to działało. Ponadto FireStick i urządzenie przesyłające muszą być podłączone do tej samej sieci Wi-Fi.

Na przykład YouTube obsługuje obsadę lub kopię lustrzaną. Jeśli odtwarzasz wideo z YouTube’a na komputerze lub telefonie komórkowym, kliknij opcję przesyłania i wybierz FireStick. Rozpocznie się odtwarzanie wideo na ekranie telewizora.

rzucić na firestick

Tak, to wszystko, co musisz zrobić. Podoba mi się ta funkcja jako przecinarka do kabli. Mogę odtwarzać wiele filmów na różnych platformach, których nie mogę uzyskać na FireStick.

10. Uzyskaj subskrypcję IPTV

Jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych sztuczek FireStick dla kutra szukającego sposobu na strumieniowanie kanałów telewizji kablowej w przystępnej cenie.

Istnieje kilka najwyżej ocenianych usług IPTV, które zapewniają dostęp do setek kanałów satelitarnych w ramach płatnej subskrypcji. Usługi te stanowią ekonomiczne rozwiązanie IPTV w porównaniu do innych dostawców usług kablowych.

Spójrz na listę najlepszych dostawców usług IPTV, którą opracowaliśmy. Znajdziesz również link do przewodników instalacji dla każdej usługi.

Pamiętaj, że nie zweryfikowaliśmy autentyczności tych dostawców usług. Bądź dobrym osądem swoich działań i przesyłaj strumieniowo tylko z legalnych źródeł. Zawsze używaj VPN, aby zachować prywatność i anonimowość.

BONUS: Get Real Debrid and Trakt

Real Debrid i Trakt to dwie różne usługi. Real Debrid to hosting premium, który współpracuje z różnymi aplikacjami innych firm i wieloma dodatkami Kodi. Daje dostęp do kilku nowych i wysokiej jakości linków do przesyłania strumieniowego na żądanie odtwarzania wideo (filmów i odcinków). Moim zdaniem Real Debrid jest koniecznością dla kutrów.

Przeczytaj: Jak skonfigurować i korzystać z Real Debrid

Trakt współpracuje również z wieloma aplikacjami innych firm i dodatkami Kodi. Ta usługa umożliwia synchronizację danych przesyłanych strumieniowo na różnych platformach medialnych. Zsynchronizuje Twoją historię oglądania, listę życzeń (lub filmy oznaczone do obejrzenia później) i nie tylko. Jeśli korzystasz z wielu platform przesyłania strumieniowego na wielu urządzeniach, Trakt jest dobrym rozwiązaniem.

Przeczytaj: Jak skonfigurować i używać Trakt

Podsumowanie

Oto moja lista najlepszych porad i wskazówek FireStick dotyczących przecinarek do kabli. Jeśli napotkam jakąkolwiek nową wielką sztuczkę, upewnię się, że zostanie ona natychmiast dodana do listy. Jeśli zdarzyło Ci się odkryć coś niesamowitego i nie ma go jeszcze na tej liście, daj mi znać, korzystając z poniższej sekcji komentarzy. Docenię to bardzo.

Więcej interesujących tematów:

Ustawienia Firestick, które powinieneś teraz zmienić
Jak skonfigurować Firestick po raz pierwszy
Jak zaktualizować Kodi na Firestick
Jak zainstalować Kodi na Firestick
Jak zainstalować Sapphire Secure IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me