10 tipů a triků FireStick pro začátečníky s řezáním šňůr

>

V této příručce poskytuji nejlepší tipy a triky FireStick pro řezačky kabelů. Tyto triky fungují na všech zařízeních Fire TV, včetně Fire TV Stick 2nd Gen, FireStick 4K a Fire TV Cube.

nejlepší střelecké tipy a trikyFireStick je pravděpodobně nejlepší streamovací zařízení v současnosti. Je nákladově efektivní, rychlý a velmi uživatelsky přívětivý. Zařízení pracuje s celou řadou streamovacích platforem včetně Netflix, Hulu, Disney + a dalších. Kromě toho vám umožní snadno stahovat, instalovat a používat různé aplikace třetích stran.

Přesto existuje mnoho způsobů, jak zlepšit celkovou zkušenost pomocí malých a užitečných tipů a triků. O tom budeme v tomto příspěvku mluvit.

Zařízení Fire TV používám několik let. Jsem řezačka šňůr a tipy, které jsem v tomto článku zaokrouhlil, mi pomohly vytěžit maximum ze zařízení. Doufám, že vám to pomůže stejným způsobem.

Nejlepší tipy a triky FireStick pro řezačky kabelů

Tady je můj seznam nejlepších tipů pro FireStick. Jsou jednoduché, bezpečné a snadno použitelné.

1. Jailbreak FireStick

10 tipů a triků FireStick pro začátečníky s řezáním šňůrJailbreak your FireStick, abyste z toho měli co nejvíce. Nemluvíme však o konvenčním procesu útěku z vězení, jako byste to udělali s telefonem. Jailbreaking FireStick je jednoduchý, bezrizikový proces. Jediné, co musíte udělat, je doprovod některých aplikací třetích stran, útěk z vězení.

Když útočíte na svůj FireStick, dovolíte si neomezený přístup k filmům, pořadům, sportu, zprávám a mnohem více.

Nepožadujete žádné technické znalosti pro útěk z vězení. Dokonce i laik jako já to zvládne během několika minut.

Projděte si našeho podrobného průvodce, jak útočit na server FireStick a prozkoumejte nekonečný svět streamování..

2. Používejte telefon jako dálkové ovládání pro FireStick

Pokud vlastníte telefon se systémem Android nebo iOS, můžete jej použít jako dálkový ovladač pro váš FireStick. Stačí si stáhnout aplikaci Amazon Fire TV z obchodu Google Play nebo Apple App Store.

triky a tipy pro řezačky kabelů

Vzdálená aplikace Amazon Fire TV má stejné ovládací prvky jako vaše fyzické dálkové ovládání (kromě tlačítek hlasitosti a napájení pro váš televizor). Místo navigačního kroužku a tlačítka Select / OK má vzdálená aplikace pro mobily touchpad. Můžete procházet touchpadem nahoru / dolů nebo doleva / doprava a procházet FireStick i všechny nainstalované aplikace. Klepnutím klepnete kamkoli na touchpad.

Pokud vaše dálkové ovládání FireStick nefunguje nebo pokud chcete pouze alternativní dálkové ovládání, může být aplikace Fire TV dálkově efektivní. Pracuje s FireStick 2nd Gen, Fire TV Stick 4K a Fire TV Cube.

3. Nainstalujte přepínač myši a procházejte určité aplikace

nejlepší aplikace pro oheň tv stickNěkteré soubory APK nejsou určeny pro televizi nebo váš FireStick. Jsou navrženy pro dotyková zařízení, jako je váš mobilní telefon. Stále je můžete načíst do zařízení FireStick / Fire TV. Bylo by však obtížné - i nemožné - navigovat v takových aplikacích. Vaše vzdálená navigace by nedosáhla určitých sekcí bez ohledu na to, kolik zkusíte.

V takových případech můžete nainstalovat aplikaci třetí strany s názvem Mouse Toggle. Tato aplikace zobrazuje ukazatel myši na vašem FireStick. Tento ukazatel můžete navigovat pomocí dálkového ovladače. Tento ukazatel lze použít k oslovení a kliknutí na ty části různých aplikací, na které se váš vzdálený FireStick nedostane.

Doporučuji Mouse Toggle jako jednu z nutných aplikací. Ve skutečnosti je také součástí našeho seznamu nejlepších aplikací pro FireStick.

Jak nainstalovat Mouse Toggle na FireStick

4. Kalibrujte televizní displej tak, aby odpovídal videím

Pokud si myslíte, že videa nejsou správně kalibrována na velikost vaší televizní obrazovky, existuje způsob, jak to opravit. Ať už jsou videa zmenšená nebo překrývají obrazovku, kalibrace vám pomůže přizpůsobit se velikosti obrazovky. Naštěstí to nemusíte dělat pokaždé, když chcete něco sledovat; stačí to udělat jednou.

Postup kalibrace obrazovky FireStick s televizorem:

 1. Otevři Nastavení na vašem FireSticku (vyberte jej na panelu nabídek v horní části)
 2. Klikněte na Zobrazit & Zvuky
 3. Klikněte na Zobrazit
 4. Klikněte na Kalibrace displeje
 5. Stisknutím tlačítka Nahoru nebo Dolů na dálkovém ovladači upravte zobrazení

nejlepší střelecké triky a tipy pro řezáky

5. Používejte VPN pro bezpečnější a lepší streamování

soukromé streamováníVěřím, že VPN je nutností pro řezačky kabelů. Za prvé, udržuje vás v bezpečí. Skrývá vaši online identitu při streamování a chrání vás před zvědavými očima vládního dohledu, hackerů, třetích stran a dokonce i vašeho poskytovatele internetových služeb. VPN se stává o to důležitější, když streamujete bezplatný obsah z aplikací, jako jsou Cinema APK a Kodi.

Za druhé, VPN vám pomůže získat neomezený přístup k geoblokovanému obsahu na populárních streamovacích platformách jako Netflix, Hulu atd..

A co je důležitější, s VPN se můžete vyhnout omezování rychlosti a užít si streamování bez vyrovnávací paměti.

Používám ExpressVPN vždy na svém zařízení Firestick a dalších streamovacích zařízeních. Jedná se o VPN s nejlepším hodnocením a funguje bezchybně s dálkově ovládanými zařízeními. Pokud již nepoužíváte VPN, důrazně doporučujeme, abyste to vyzkoušeli. ExpressVPN přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, což znamená, že ji můžete během prvních 30 dnů volně používat a pokud nechcete pokračovat, získáte plnou náhradu. Díky speciální nabídce Holiday je k dispozici také s 49% slevou oproti běžné ceně.

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat VPN na Amazon Firestick a Fire TV

6. Alexa použijte pro hlasové ovládání a hlasové vyhledávání

tlačítko dálkového hlasového ovládáníTo by mohl být šikovný trik FireStick pro řezačky kabelů. Pravděpodobně už víte, že váš FireStick přichází s vestavěnou, sladce mluvící AI jménem Alexa. Může odpovědět na spoustu vašich otázek, například „jaké je počasí na Manhattanu“ nebo „Najděte mi nejlépe hodnocené pekárny v Cincinnati“.

Může však udělat mnohem víc, než jen odpovědět na vaše otázky. Alexa vám také může otevřít streamingové aplikace - dokonce hledat název. To znamená, že nemusíte používat dálkový ovladač FireStick neustále.

Alexa pracuje pouze s oficiálními aplikacemi z Amazon Store. Neotevře to pro vás aplikace třetích stran.

7. Připojte sluchátka / reproduktory Bluetooth k FireStick

K FireStick můžete připojit sluchátka nebo reproduktor Bluetooth. Pokud chcete sledovat film pozdě v noci a nechcete, aby vás ostatní kolem vás rušili, můžete připojit sluchátka Bluetooth. Nebo, pokud hledáte poněkud filmový zvukový zážitek, můžete s FireStickem spárovat externí reproduktory kompatibilní s Bluetooth..

Postupujte takto:

 • Zapněte sluchátka nebo reproduktory. Zapněte Bluetooth a ujistěte se, že je v režimu „zjistitelné“
 • Otevřete FireStick Nastavení z domovské obrazovky
 • Klikněte na možnost Ovladače & Zařízení Bluetooth
 • Klikněte na Další zařízení Bluetooth
 • Klikněte na Přidejte zařízení Bluetooth
 • Počkejte, než FireStick vyhledá dostupná zařízení Bluetooth
 • Vaše zařízení se objeví na vašem televizoru během několika sekund. Klepnutím na zařízení jej spárujte s FireStick / Fire TV

ohnivé tipy pro řezačky šňůry

8. Resetujte aplikace (vymazat data / vymazat mezipaměť)

Jako ořezávač šňůry jste možná zažili, že se určité aplikace začnou chovat nepravidelně bez zjevného důvodu. To by se mohlo stát aplikacím Amazon Store i aplikacím třetích stran.

Často dostanete návrh odinstalovat a znovu nainstalovat problémovou aplikaci, abyste problém vyřešili. Ve skutečnosti tato technika řešení problémů často funguje. Předtím, než projdete dlouhodobým procesem odinstalace a přeinstalování aplikace, možná budete chtít aplikaci nejprve resetovat (nebo dokonce vymazat mezipaměť). To vám může ušetřit čas.

Když resetujete aplikaci, obnovíte původní nastavení výrobce. Jak na to:

 • Přejít na FireStick Nastavení z domovské obrazovky
 • Klikněte na Aplikace
 • Otevřete možnost Správa nainstalovaných aplikací
 • Vyberte problémovou aplikaci ze seznamu aplikací, které se zobrazí na následující obrazovce
 • Klikněte na Vyčistit mezipaměť (pokud chcete pouze vymazat mezipaměť a aplikaci resetovat)
  Klikněte na Vyčistit data pokud chcete aplikaci resetovat (vymaže se také mezipaměť)
 • Klikněte na Vyčistit data znovu (pokud jste v předchozím kroku zvolili možnost Vymazat data)

amazonské ohnivé tipy a triky

9. Cast / Mirror videa na FireStick

Na FireStick můžete přetypovat / zrcadlit obsah z jiných zařízení. Zrcadlení pracuje s mobily, tablety a počítači.

Aby tato funkce fungovala, musí platforma, na které přehráváte video, podporovat funkci obsazení. Vaše FireStick a odlévací zařízení musí být také připojeni ke stejné síti Wi-Fi.

YouTube například podporuje obsazení nebo zrcadlení. Pokud přehráváte video YouTube v počítači nebo mobilu, klikněte na možnost obsazení a vyberte svůj FireStick. Video se začne přehrávat na vašem televizoru.

obsazení do ohně

Ano, to je vše, co musíte udělat. Líbí se mi tato funkce jako řezačka kabelů. Dokážu přehrávat mnoho videí na různých platformách, které se na můj FireStick nedostanu.

10. Získejte předplatné IPTV

Toto je pravděpodobně jeden z nejlepších triků FireStick pro řezačku kabelů hledajících způsob, jak streamovat kanály kabelové televize za dostupnou cenu.

Tam jsou některé top-hodnocené IPTV služby tam, které vám přístup k stovkám satelitních kanálů za placené předplatné. Tyto služby nabízejí cenově výhodné řešení IPTV ve srovnání s ostatními poskytovateli kabelových služeb.

Podívejte se na seznam nejlepších poskytovatelů služeb IPTV, které jsme sestavili. Naleznete také odkaz na instalační příručky pro každou službu.

Upozorňujeme, že jsme neověřili pravost těchto poskytovatelů služeb. Buďte dobrým soudcem svých jednání a streamujte pouze z legálních zdrojů. Pro zachování soukromí a anonymity používejte vždy síť VPN.

BONUS: Získejte skutečný debrid a Trakt

Real Debrid a Trakt jsou dvě různé služby. Real Debrid je prémiový hostitel, který pracuje s různými aplikacemi třetích stran a řadou doplňků Kodi. Umožní vám přístup k několika novým a vysoce kvalitním streamovacím odkazům, když požadujete přehrávání videa (filmy a epizody). Podle mého názoru je Real Debrid nutností pro řezačky kabelů.

Přečtěte si: Jak nastavit a používat Real Debrid

Trakt také pracuje s mnoha aplikacemi třetích stran a doplňky Kodi. Tato služba umožňuje synchronizovat vaše datové proudy na různých mediálních platformách. Bude synchronizovat vaši historii sledování, seznam přání (nebo videa, která jste označili ke sledování později) a další. Pokud používáte více streamovacích platforem na více zařízeních, Trakt je dobrá volba.

Přečtěte si: Jak nastavit a používat Trakt

Zabalení

Toto je můj seznam nejlepších tipů a triků FireStick pro řezačky šňůr. Pokud narazím na nějaký nový skvělý trik, ujistím se, že je přidán do seznamu okamžitě. Pokud jste náhodou objevili něco úžasného a není na tomto seznamu již, neváhejte a dejte mi vědět prostřednictvím níže uvedené sekce komentářů. Velmi si toho vážím.

Zajímavější témata:

Firestick nastavení, které byste nyní měli změnit
Jak nastavit Firestick poprvé
Jak aktualizovat Kodi na Firestick
Jak nainstalovat Kodi na Firestick
Jak nainstalovat Sapphire Secure IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me