Amazon FireStick Cord Cutting Resources

>

Pokud jste stávající uživatel FireStick nebo plánujete koupit jednoho, je to jediný zdroj, který budete kdy potřebovat. V této příručce vás provedu každým trikem, který budete potřebovat k streamování filmů, živých televizních pořadů, pořadů, sportu nebo jiných věcí.

firestick

Amazon FireStick je malé, ale neuvěřitelně užitečné mediální zařízení, které okamžitě převádí jakoukoli běžnou televizi na inteligentní televizi. Připojuje se k portu HDMI vašeho televizoru a umožňuje vám streamovat váš oblíbený obsah přes Wi-Fi. FireStick je přenosné zařízení, které můžete vklouznout do kapsy a nosit všude. Pokud máte přístup k televizoru se vstupem HDMI a Wi-Fi, můžete FireStick používat kdekoli chcete.

FireStick je nákladově efektivní způsob, jak vám otevřít celý svět možností streamování. Nejnovější FireStick 4K stojí 49,99 $. Nové zařízení obsahuje funkce streamování 4K, což je významný upgrade oproti předchůdci, který nabízí pouze streamování v rozlišení Full HD (1080).

FireStick běží na upravené verzi operačního systému Android a používá Amazon Store jako oficiální obchod s aplikacemi. Existuje několik desítek aplikací a her, které lze stáhnout a použít.

Kromě oblíbených zábavních služeb založených na předplatném, jako jsou Netflix, Hulu, Prime Videos, vám FireStick také poskytuje přístup k neomezenému bezplatnému streamování prostřednictvím aplikací třetích stran a přehrávače Kodi Media Player. FireStick umožňuje snadno stahovat aplikace třetích stran, které se nenacházejí v Amazon Store.

Uložte si tuto stránku do záložek, abyste měli vždy přehled o nejnovějším vývoji FireStick, Kodi a dalších aplikací pro streamování.

FireStick: Začínáme

Připojte FireStick ke zdroji napájení a připojte jej k televizoru přes port HDMI. Nechte ji zapnout. Pokud je to poprvé, zařízení vás provede jednoduchým procesem nastavení. K nastavení budete potřebovat účet Amazon a Wi-Fi. Celý proces nastavení se můžete naučit pomocí odkazu níže.

Jak nastavit FireStick poprvé

Sledujte filmy zdarma, televizní pořady, sport

Nyní, když je váš FireStick připraven, další věcí, kterou byste chtěli, je začít sledovat filmy zdarma, televizní pořady, sport a další vybraný obsah. Takže v další části článku se budu dělit o zajímavé průvodce, jak doplnit váš FireStick. Čti dál!

Jailbreak Fire Stick

Většina uživatelů jailbreak jejich FireStick pro streamování volného obsahu na jejich zařízení. Termín „útěk z vězení“ zde není nic jiného než hraní s hardwarem, ale pouze instalace aplikace s názvem „Kodi“, která není k dispozici v obchodě Amazon App Store. Ujišťujeme vás, že jailbreaking vašeho FireSticku je zcela bezpečný a nezruší záruku. Pomocí níže uvedeného odkazu můžete snadno pochopit podrobného průvodce.

Jak na útěk z vězení FireStick

Vyvarujte se problémů

Než začnete používat svůj Jailbroken FireStick, rád bych vás varoval, že musíte použít dobrou Fire Stick VPN, aby vaše streamovací aktivity zůstaly soukromé. Vaše vláda, váš poskytovatel internetových služeb a dokonce i některé třetí strany mohou sledovat všechny vaše online aktivity (včetně těch, které souvisejí s používáním FireStick).

Když útěk z vězení rozbijete nebo použijete zábavní aplikace třetích stran ke streamování zdarma, můžete narazit na právní potíže. Přestože nikdy nepřipouštím streamování obsahu chráněného autorskými právy, jsem přesvědčen, že vaše soukromí nikdy nesmí být ohroženo. Doporučuji proto používat VPN.

Používám ExpressVPN na svých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž. Můžete jej rychle nainstalovat pomocí odkazu níže.

Jak nainstalovat a používat VPN na FireStick

Kodi: One-Stop-Shop pro všechny vaše potřeby streamování

Věřím, že jste svůj FireStick s Kodim na základě výše uvedeného odkazu zlomil. Musíte však vědět, že Kodi je přehrávač médií, který nemá vlastní obsah. S doplňky a sestavami Kodi se však otevíráte až do nekonečných možností streamování na FireStick.

Chcete-li začít s Kodi ve vašem FireStick, potřebujete nějaké doplňky. Zde jsou některé užitečné zdroje:

Pro začátečníky - Jak používat Kodi

Moje kompletní sbírka doplňků - Nejlepší doplňky Kodi

Průvodce musí vědět - Jak nainstalovat jakýkoli addon na Kodi

Populární doplňky

Venom Kodi Addon

Exodus Redux Kodi Addon

7 z 9 Addon

Odin Kodi Addon

Addon DeathStar Kodi

SportsDevil Kodi Addon

Chcete-li začít streamovat svůj oblíbený obsah, potřebujete pouze doplňky. Sestavy Kodi jsou nepodstatné, ale doporučené. Sestava vylepšuje vaše zážitky vizuální aktualizací rozhraní a přidáním interaktivnějších prvků do rozhraní. Sestavy obvykle přicházejí také s předinstalovanými doplňky. Nejlépe hodnocené sestavení zůstávají aktuální s nejnovějšími a oblíbenými doplňky.

Moje kompletní sbírka sestav - Nejlepší stavby společnosti Kodi

Populární sestavení

Titanium Kodi Build

Žádná omezení Kouzelná tvorba

Xanax Build

Zjednodušení sestavení

Někdy můžete mít problémy s Kodi. V takovém případě jsou níže uvedeny některé zdroje, které by se mohly hodit.

Jak resetovat Kodi na FireStick

Jak zastavit ukládání do vyrovnávací paměti na Kodi

Jak opravit chybu „Nepodařilo se nainstalovat závislost“ na Kodi

Chcete-li, aby vaše prostředí Kodi bylo na zcela novou úroveň, doporučujeme se zaregistrovat do služby Real Debrid. Tato služba přidává desítky vysoce kvalitních prémiových odkazů pro streamování, když požadujete přehrávání videa. Tyto odkazy nabízejí streamování Full HD a mají nejvyšší míru úspěšnosti přehrávání. Real Debrid je pro společnost Kodi nejlepším hostitelem s více hostiteli a při sledování vašeho oblíbeného videa se setkáte s nejmenším objemem vyrovnávací paměti..

Jak používat Real Debrid s Kodi

Nejlepší streamingové aplikace pro FireStick

Existuje mnoho aplikací pro vysoce kvalitní streamování v Amazon Store. FireStick vám také umožňuje přihlásit se k odběru různých kanálů nebo se rozhodnout pro streamování za placené zobrazení. To je skvělé. Ale to vás stojí peníze, někdy i hodně.

Skutečný potenciál firmy Firestick spočívá ve schopnosti podporovat aplikace třetích stran, které vám umožní bezplatně prozkoumat neomezené filmy, pořady, živou televizi, sport a mnoho dalšího. Používání aplikací třetích stran pro bezplatné streamování se běžně nazývá „Útěk z vězení“.

Existuje spousta aplikací. Ne všechny jsou však pro FireStick vhodné. Existuje pouze několik aplikací pro Android, které se přizpůsobí televizní obrazovce. Pro dobrou zkušenost musí být aplikace vzdálená.

Zde jsou naše zdroje a doporučení:

Cinema APK (HD Movies) - Tato aplikace se rychle posunula po žebříku a je možná nejlepší bezplatnou aplikací pro streamování ve městě.

Titanium TV - Tato aplikace, známá jako klon Terrarium TV, vám umožňuje sledovat všechny vaše oblíbené filmy a pořady zdarma.

Mobdro - Jedná se o perfektní aplikaci pro řezačky kabelů, které chtějí sledovat živou televizi na FireStick

CyberFlix TV - Další klon Terrarium TV, tato aplikace pro filmy a pořady učinila skvělý dojem ve velmi krátkém časovém úseku

UnlockMyTV - Tato aplikace na vyžádání vám přináší velkou knihovnu filmů a pořadů pro nekonečné hodiny binge-sledování

Zde je seznam všech oblíbených a nejlepších aplikací FireStick, které můžete vyzkoušet.

Další populární zdroje pro FireStick

Jak nainstalovat aplikaci Downloader na FireStick

Jak nainstalovat Mouse Toggle na FireStick

Jak nainstalovat MX Player

Jak nainstalovat FileLinked na FireStick

Jak opravit problémy s aplikací FireStick Remote

Požární TV / Stick varianty

V současné době jsou k dispozici čtyři varianty Fire TV:

Fire TV Stick 4K: Nejnovější vydání v řadě Fire TV Stick, toto zařízení třetí generace podporuje přehrávání 4K (UHD) a zcela nový Alexa Voice Remote.

Fire TV Stick (nebo jednoduše FireStick): Toto streamovací zařízení druhé generace je i nadále nejoblíbenější ze série Fire TV.

Požární televizní generace 3: S mírně vyšším výkonem procesoru, dvakrát tolik paměti RAM a podporou 4 kB je toto zařízení Fire TV významným vylepšením oproti Fire TV Stick

Fire TV CubeFire Fire Cube je vybavena funkcí Echo Dot a rozpoznáváním hlasu na dálku. Nejen, že vám přináší neuvěřitelný zážitek ze zábavy, ale také dokazuje svou utilitární hodnotu tím, že vám umožní ovládat všechny chytré spotřebiče doma pomocí hlasu.

Fire TV StickFire TV Stick 4KPožární televize (3. generace)Fire TV Cube
Cena 39,99 $ 49,99 $ 69,99 $ 11,99 $
4K Ultra HD Ne Ano Ano Ano
HDR-10 Ne Ne Ano Ano
Vestavěný reproduktor Ne Ne Ne Ano
Hlasové ovládání na dálku Ne Ne Ne Ano
Alexa Voice Remote Ano Ano Ano Ano
Procesor (čtyřjádrový) 1,3 GHz 1,7 GHz 1,5 GHz 1,5 GHz
Úložný prostor 8 GB 8 GB 8 GB 16 GB
RAM 1 GB 1,5 GB 2 GB 2 GB
Podporované audio Dolby Audio Dolby Atmos Dolby Atmos Dolby Atmos
Ethernetový adaptér Koupeno samostatně Koupeno samostatně Koupeno samostatně Zahrnuta

Závěr

Tady je tedy vše, co potřebujete, abyste mohli začít s FireStickem. Rád bych od vás slyšel. Dejte nám vědět, jaké byly vaše zkušenosti s FireStickem v níže uvedené sekci komentářů.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me