Materiały do ​​cięcia przewodów Amazon FireStick

>

Jeśli jesteś użytkownikiem FireStick lub planujesz go kupić, jest to jedyny zasób, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować. W tym przewodniku przeprowadzę Cię przez każdą sztuczkę, której możesz potrzebować do strumieniowego przesyłania filmów, telewizji na żywo, programów, sportu i innych rzeczy.

Firestick

Amazon FireStick to małe, ale niezwykle przydatne urządzenie multimedialne, które natychmiast przekształca każdy zwykły telewizor w inteligentny telewizor. Podłącza się do portu HDMI telewizora i umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionych treści przez Wi-Fi. FireStick to przenośne urządzenie, które można wsunąć do kieszeni i zabrać ze sobą wszędzie. Tak długo, jak masz dostęp do telewizora z wejściem HDMI i Wi-Fi, możesz używać FireStick w dowolnym miejscu.

FireStick to ekonomiczny sposób na otwarcie całego świata możliwości przesyłania strumieniowego. Najnowszy FireStick 4K kosztuje 49,99 USD. Nowe urządzenie zawiera funkcje przesyłania strumieniowego 4K, co stanowi znaczące ulepszenie w stosunku do swojego poprzednika, który oferuje wyłącznie transmisję Full HD (1080).

FireStick działa na zmodyfikowanej wersji systemu operacyjnego Android i używa Amazon Store jako oficjalnego sklepu z aplikacjami. Istnieje dziesiątki aplikacji i gier do pobrania i używania.

Oprócz popularnych, opartych na subskrypcji usług rozrywkowych, takich jak Netflix, Hulu, Prime Video, FireStick zapewnia również dostęp do nieograniczonej bezpłatnej transmisji strumieniowej za pośrednictwem aplikacji innych firm i odtwarzacza multimedialnego Kodi. FireStick pozwala w łatwy sposób odsunąć aplikacje innych firm, których nie ma w sklepie Amazon.

Dodaj tę stronę do zakładek, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami FireStick, Kodi i innych aplikacji do przesyłania strumieniowego.

FireStick: Pierwsze kroki

Podłącz FireStick do źródła zasilania i podłącz go do telewizora przez port HDMI. Pozwól mu się wzmocnić. Jeśli jest to pierwszy raz, urządzenie przeprowadzi Cię przez prosty proces konfiguracji. Do konfiguracji potrzebne będzie konto Amazon i Wi-Fi. Możesz nauczyć się całego procesu konfiguracji, korzystając z linku poniżej.

Jak skonfigurować FireStick po raz pierwszy

Oglądaj darmowe filmy, programy telewizyjne, sport

Teraz, gdy FireStick jest gotowy, następną rzeczą, którą chciałbyś, to zacząć oglądać bezpłatne filmy, programy telewizyjne, sport i inne wybrane przez siebie treści. W następnej części tego artykułu podzielę się ciekawymi przewodnikami, które pozwolą na doładować Twój FireStick. Czytaj dalej!

Jailbreak Fire Stick

Większość użytkowników używa jailbreaka FireStick do przesyłania strumieniowego darmowej zawartości na swoje urządzenie. Termin „jailbreak” tutaj nie przypomina zabawy ze sprzętem, ale jedynie instalację aplikacji o nazwie „Kodi”, która nie jest dostępna w sklepie Amazon App Store. Zapewniamy więc, że włamanie do sieci FireStick jest całkowicie bezpieczne i nie spowoduje unieważnienia gwarancji. Możesz skorzystać z poniższego linku, aby uzyskać łatwy do zrozumienia przewodnik krok po kroku.

Jak Jailbreak FireStick

Trzymaj się z dala od kłopotów

Zanim zaczniesz korzystać z Jailbroken FireStick, chciałbym cię ostrzec, że musisz użyć dobrego Fire Stick VPN, aby Twoje działania związane z przesyłaniem strumieniowym pozostały prywatne. Twój rząd, twój dostawca usług internetowych, a nawet niektóre podmioty zewnętrzne mogą śledzić wszystkie twoje działania online (w tym związane z korzystaniem z FireStick).

Gdy jailbreak FireStick lub korzystasz z aplikacji rozrywkowych innych firm do bezpłatnego przesyłania strumieniowego, możesz popaść w kłopoty prawne. Mimo że nigdy nie zgadzam się na przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim, głęboko wierzę, że Twoja prywatność nigdy nie będzie zagrożona. Dlatego polecam korzystanie z VPN.

Używam ExpressVPN na moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo. Możesz go szybko zainstalować, korzystając z linku poniżej.

Jak zainstalować i korzystać z VPN w FireStick

Kodi: One-Stop-Shop dla wszystkich Twoich potrzeb przesyłania strumieniowego

Uważam, że złamałeś jail FireStick z Kodi, korzystając z powyższego linku. Musisz jednak wiedzieć, że Kodi to odtwarzacz multimediów, który nie zawiera własnych treści. Jednak dzięki dodatkom i kompilacjom Kodi otworzysz się na nieograniczone możliwości przesyłania strumieniowego w FireStick.

Aby rozpocząć korzystanie z Kodi na FireStick, potrzebujesz dodatków. Oto kilka przydatnych zasobów:

Dla początkujących - Jak korzystać z Kodi

Moja pełna kolekcja dodatków - Najlepsze dodatki Kodi

Przewodnik, który musisz znać - Jak zainstalować dowolny dodatek na Kodi

Popularne dodatki

Venom Kodi Addon

Exodus Redux Kodi Addon

7 z 9 Addon

Odin Kodi Addon

DeathStar Kodi Addon

SportsDevil Kodi Addon

Potrzebujesz tylko dodatków, aby rozpocząć strumieniowanie ulubionej zawartości. Kompilacje Kodi nie są niezbędne, ale zalecane. Kompilacja poprawia wrażenia z wizualnej aktualizacji interfejsu i poprzez dodanie do interfejsu większej liczby interaktywnych elementów. Kompilacje zazwyczaj zawierają również wstępnie zainstalowane dodatki. Najwyżej oceniane wersje są na bieżąco z najnowszymi i popularnymi dodatkami.

Moja pełna kolekcja kompilacji - Najlepsze wersje Kodi

Popularne kompilacje

Build Titanium Kodi

Magiczne kompilacje bez ograniczeń

Kompilacja Xanax

Usprawnij kompilację

Czasami możesz napotkać problemy z Kodi. W takim przypadku poniżej znajdują się zasoby, które mogą się przydać.

Jak zresetować Kodi w FireStick

Jak zatrzymać buforowanie na Kodi

Jak naprawić błąd „Nie można zainstalować zależności” na Kodi

Aby przenieść swoje doświadczenie Kodi na zupełnie nowy poziom, zalecamy zarejestrowanie się w Real Debrid. Ta usługa dodaje dziesiątki wysokiej jakości, wysokiej jakości linków do przesyłania strumieniowego na żądanie odtwarzania wideo. Te linki oferują strumieniowanie Full HD i mają najwyższy wskaźnik powodzenia odtwarzania. Real Debrid to najlepszy multi-hostor dla Kodi, który zapewnia jak najmniej buforowania podczas oglądania ulubionego filmu.

Jak korzystać z Real Debrid z Kodi

Najlepsze aplikacje do przesyłania strumieniowego dla FireStick

W sklepie Amazon Store dostępnych jest wiele aplikacji do przesyłania strumieniowego wysokiej jakości. FireStick pozwala także subskrybować różne kanały lub zdecydować się na przesyłanie strumieniowe pay-per-view. To wspaniale. Ale to kosztuje, czasem dużo.

Prawdziwy potencjał Firestick polega na możliwości wspierania aplikacji innych firm, które pozwalają odkrywać nieograniczoną liczbę filmów, programów, telewizji na żywo, sportu i wiele innych za darmo. Korzystanie z aplikacji innych firm do bezpłatnego przesyłania strumieniowego jest powszechnie znane jako „Jailbreaking”.

Istnieje wiele aplikacji. Jednak nie wszystkie są odpowiednie dla FireStick. Istnieje tylko kilka aplikacji na Androida, które dostosowują się do ekranu telewizora. Aby zapewnić dobre wrażenia, aplikacja musi być zdalna.

Oto nasze zasoby i rekomendacje:

Kino APK (filmy HD) - Ta aplikacja szybko się podniosła i jest prawdopodobnie najlepszą darmową aplikacją do strumieniowania w mieście.

Titanium TV - znana jako klon Terrarium TV, ta aplikacja pozwala na oglądanie wszystkich ulubionych filmów i programów za darmo.

Mobdro - to idealna aplikacja dla kutrów, którzy chcą oglądać telewizję na żywo w FireStick

CyberFlix TV - kolejny klon Terrarium TV, ta aplikacja do filmów i programów zrobiła ogromne wrażenie w bardzo krótkim czasie

UnlockMyTV - Ta aplikacja na żądanie oferuje dużą bibliotekę filmów i programów zapewniających niekończące się godziny oglądania

Oto nasza lista wszystkich popularnych i najlepszych aplikacji FireStick do wypróbowania.

Inne popularne zasoby dotyczące FireStick

Jak zainstalować Downloader na FireStick

Jak zainstalować Mouse Toggle w FireStick

Jak zainstalować MX Player

Jak zainstalować FileLinked na FireStick

Jak naprawić problemy ze zdalnym FireStick

Warianty Fire TV / Stick

Obecnie dostępne są cztery warianty Fire TV:

Fire TV Stick 4K: To najnowsze urządzenie z linii Fire TV Stick, to urządzenie trzeciej generacji obsługuje odtwarzanie 4K (UHD) i całkowicie nowy pilot Alexa Voice Remote.

Fire TV Stick (lub po prostu FireStick): To urządzenie strumieniowe drugiej generacji jest nadal najpopularniejsze w serialu Fire TV.

Fire TV Generation 3: Z nieco większą mocą procesora, dwukrotnie większą pamięcią RAM i obsługą 4K, to urządzenie Fire TV stanowi znaczące ulepszenie w stosunku do Fire TV Stick

Fire TV Cube: Wyposażony w Echo Dot i rozpoznawanie głosu w dalekim polu, Fire TV Cube jest najbardziej zaawansowanym ze wszystkich. Nie tylko zapewnia niesamowite wrażenia rozrywkowe, ale także potwierdza swoją wartość użytkową, umożliwiając sterowanie wszystkimi inteligentnymi urządzeniami w domu za pomocą głosu.

Fire TV StickFire TV Stick 4KFire TV (3. generacji)Fire TV Cube
Cena £ 39,99 USD 49,99 USD 69,99 USD 119,99 USD
4K Ultra HD Nie tak tak tak
HDR-10 Nie Nie tak tak
Wbudowany głośnik Nie Nie Nie tak
Sterowanie głosowe z dalekiego pola Nie Nie Nie tak
Alexa Voice Remote tak tak tak tak
Procesor (czterordzeniowy) 1,3 GHz 1,7 GHz 1,5 GHz 1,5 GHz
Przechowywanie 8 GB 8 GB 8 GB 16 giga bajtów
Baran 1 GB 1,5 GB 2 GB 2 GB
Obsługiwane audio Dolby Audio Dolby Atmos Dolby Atmos Dolby Atmos
Adapter Ethernet Kupiony osobno Kupiony osobno Kupiony osobno w zestawie

Wniosek

Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę z FireStick. Chciałbym usłyszeć od ciebie. Daj mi znać, jak oceniasz swoje wrażenia z FireStick za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me