10 „FireStick“ patarimų ir gudrybių pradedantiesiems nuo virvelių karpymo

>

Šiame vadove pateikiu geriausius „FireStick“ patarimus ir gudrybes virvių pjaustytuvams. Šie triukai veikia visuose „Fire TV“ įrenginiuose, įskaitant „Fire TV Stick 2nd Gen“, „FireStick 4K“ ir „Fire TV Cube“..

geriausi patarimai ir gudrybės„FireStick“ yra bene geriausias šiuo metu transliuojamas įrenginys. Tai ekonomiškai efektyvu, greita ir ypač patogu vartotojui. Įrenginys veikia su daugybe transliavimo platformų, įskaitant „Netflix“, „Hulu“, „Disney +“ ir kt. Be to, tai leidžia lengvai atsisiųsti, įdiegti ir naudoti įvairias trečiųjų šalių programas.

Vis dėlto yra daugybė būdų, kaip pagerinti bendrą patirtį, pateikiant keletą nedidelių ir naudingų patarimų. Apie tai mes ir kalbėsime šiame įraše.

Keletą metų naudoju „Fire TV“ įrenginius. Aš esu virvės pjaustytuvas, o patarimai, kuriuos suapvalinau šiame straipsnyje, padėjo man kuo geriau išnaudoti savo prietaisą. Tikiuosi, kad tai padės ir jums.

Geriausi „FireStick“ patarimai ir gudrybės virvelių pjaustytuvams

Taigi, čia pateikiamas mano populiariausių „FireStick“ patarimų sąrašas. Tai paprasta, saugu ir lengva pritaikyti.

1. „Jailbreak FireStick“

10 „FireStick“ patarimų ir gudrybių pradedantiesiems nuo virvelių karpymo„Jailbreak“ savo „FireStick“, kad kuo geriau išnaudotumėte. Tačiau mes nekalbame apie įprastą „jailbreak“ procesą, kaip jūs darote su savo telefonu. „Jailbreaking FireStick“ yra paprastas, nerizikingas procesas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik atsisiųsti trečiųjų šalių „jailbreak“ programas.

Kai paleisite „FireStick“ į laisvę, jūs leisite sau neribotą prieigą prie filmų, laidų, sporto, naujienų ir daug daugiau..

Jums nereikia jokių techninių žinių, kad įkalintumėte įrenginį. Net ir toks pasaulietis kaip aš gali tai padaryti per kelias minutes.

Peržiūrėkite mūsų nuoseklų vadovą, kaip ištaisyti „FireStick“ ir ištirti begalinį srautinio perdavimo pasaulį.

2. Naudokite savo telefoną kaip „FireStick“ nuotolinio valdymo pultą

Jei turite „Android“ ar „iOS“ telefonus, galite naudoti jį kaip nuotolinį „FireStick“ valdiklį. Jums tiesiog reikia atsisiųsti programą „Amazon Fire TV“ iš „Google Play Store“ arba „Apple App Store“.

ugniažolių gudrybės ir patarimai virvelių pjaustytuvams

Nuotolinės „Amazon Fire TV“ programos valdikliai yra tokie patys kaip ir jūsų fizinio nuotolinio valdymo pulto (išskyrus televizoriaus garsumo ir maitinimo mygtukus). Vietoje naršymo žiedo ir mygtuko Pasirinkti / Gerai nuotolinė mobiliųjų telefonų programa turi jutiklinę dalį. Norėdami naršyti „FireStick“ ir bet kokias įdiegtas programas, galite braukti jutiklinę dalį aukštyn / žemyn arba kairėn / dešinėn. Norėdami spustelėti, tiesiog bakstelėkite bet kurioje jutiklinės plokštės vietoje.

Jei jūsų „FireStick“ nuotolinio valdymo pultas neveikia arba tiesiog norite alternatyvaus nuotolinio valdymo pulto, „Fire TV“ nuotolinio valdymo programa gali būti gana efektyvi. Jis veikia su „FireStick 2nd Gen“, „Fire TV Stick 4K“, taip pat su „Fire TV Cube“.

3. Įdiekite pelės perjungimą, jei norite naršyti tam tikrose programose

geriausios programos, skirtos „Fire TV Stick“Kai kurie APK nėra skirti televizoriui ar jūsų „FireStick“. Jie skirti jutikliniams įrenginiams, pavyzdžiui, jūsų mobiliajam telefonui. Vis tiek galite juos įkelti į savo „FireStick“ / „Fire TV“ įrenginį. Tačiau naršyti tokiose programose būtų sunku - net neįmanoma. Nuotolinis naršymas tiesiog nepasieks tam tikrų skyrių, nesvarbu, kiek išbandėte.

Tokiais atvejais galite įdiegti trečiosios šalies programą pavadinimu „Mouse Toggle“. Ši programa rodo pelės žymiklį „FireStick“. Šiuo žymekliu galite naršyti naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. Šį rodyklę galima naudoti norint pasiekti ir spustelėti įvairių programų skyrius, kurių nepasieks jūsų nuotolinio valdymo pulto „FireStick“.

„Mouse Toggle“ aš rekomenduoju kaip vieną iš būtiniausių programų. Tiesą sakant, ji taip pat yra mūsų geriausių „FireStick“ programų sąraše.

Kaip įdiegti „Mouse Toggle“ „FireStick“

4. Kalibruokite televizoriaus ekraną, kad tilptų vaizdo įrašai

Jei manote, kad vaizdo įrašai nėra tinkamai sukalibruoti pagal jūsų televizoriaus ekrano dydį, yra būdas tai išspręsti. Nesvarbu, ar vaizdo įrašai susitraukę, ar per daug ekrano, kalibravimas padės suderinti ekrano dydį. Laimei, jums nereikia to daryti kiekvieną kartą, kai norite ką nors žiūrėti; jūs tiesiog turite tai padaryti vieną kartą.

Štai „FireStick“ ekrano su savo televizoriumi kalibravimo veiksmai:

 1. Atidaryk Nustatymai „FireStick“ (pasirinkite ją meniu juostoje viršuje)
 2. Spustelėkite Ekranas & Garsai
 3. Spustelėkite Ekranas
 4. Spustelėkite Kalibruoti ekraną
 5. Norėdami sureguliuoti ekraną, paspauskite nuotolinio valdymo pulto aukštyn arba žemyn mygtukus

geriausi triukai ir patarimai virveliams

5. Norėdami saugesnio ir geresnio srautinio perdavimo patirties, naudokite VPN

privati ​​transliacijaManau, kad VPN yra būtinas laidų pjaustytuvams. Pirma, tai saugo jus. Jis slepia jūsų internetinę tapatybę srautiniu būdu ir apsaugo jus nuo smalsių vyriausybės stebėjimo, įsilaužėlių, trečiųjų šalių ir net jūsų IPT akių. VPT tampa dar svarbesnis, kai srautiniu būdu perduodate nemokamą turinį iš tokių programų kaip „Cinema APK“ ir „Kodi“.

Antra, VPN padeda jums nevaržomai pasiekti geografiškai užblokuotą turinį tokiose populiariose transliavimo platformose kaip „Netflix“, „Hulu“ ir kt..

Ir labai svarbu, kad naudodamiesi VPN galite išvengti greičio mažinimo ir mėgautis srautiniu perdavimu be buferio.

Aš visada naudoju „ExpressVPN“ savo „Firestick“ ir kituose srautinio perdavimo įrenginiuose. Tai yra aukščiausio lygio VPN ir nepriekaištingai veikia su nuotoliniu būdu valdomais įrenginiais. Jei jau nenaudojate VPN, labai rekomenduoju išbandyti. „ExpressVPN“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tai reiškia, kad jūs galite ja laisvai naudotis pirmas 30 dienų ir gauti visą grąžinamąją išmoką, jei nenorite tęsti. Dėka specialaus atostogų susitarimo, jį taip pat galima įsigyti su 49% nuolaida už įprastą kainą.

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti VPN „Amazon Firestick“ ir „Fire TV“

6. Naudokite „Alexa“ balsui valdyti ir balsui ieškoti

„firestick“ nuotolinio balso mygtukasTai gali būti patogus „FireStick“ triukas virvelių pjaustytuvams. Tikriausiai jau žinote, kad jūsų „FireStick“ yra įmontuotas, mielai kalbantis AI, vadinamas Alexa. Tai gali atsakyti į daugelį jūsų klausimų, pvz., „Koks oras Manhetene“ arba „Rasti mane geriausiai vertinamas keptuves Sinsinatyje“..

Tačiau tai gali padaryti daug daugiau, nei tik atsakyti į jūsų klausimus. „Alexa“ taip pat gali atidaryti jums transliacijos programas - net ieškokite pavadinimo. Tai reiškia, kad jums nereikia visą laiką naudoti „FireStick“ nuotolinio valdymo pulto.

Atminkite, kad „Alexa“ dirba tik su oficialiomis programomis iš „Amazon Store“. Tai jums neatidarys trečiųjų šalių programų.

7. Prijunkite „Bluetooth“ ausines / garsiakalbius prie „FireStick“

Prie „FireStick“ galite prijungti „Bluetooth“ ausines ar garsiakalbį. Jei norite žiūrėti filmą vėlai vakare ir nenorite, kad aplinkiniai jus trikdytų, galite prijungti „Bluetooth“ ausines. Arba, jei ieškote šiek tiek kinematografinės garso patirties, galite suporuoti „Bluetooth“ suderinamus išorinius garsiakalbius su savimi „FireStick“.

Štai keli žingsniai, kuriuos reikia padaryti:

 • Įjunkite ausines ar garsiakalbį. Įjunkite „Bluetooth“ ir įsitikinkite, kad jis veikia „aptinkamu“ režimu
 • Atidarykite „FireStick“ Nustatymai iš pagrindinio ekrano
 • Spustelėkite parinktį Valdikliai & „Bluetooth“ įrenginiai
 • Spustelėkite Kiti „Bluetooth“ įrenginiai
 • Spustelėkite Pridėkite „Bluetooth“ įrenginius
 • Palaukite, kol „FireStick“ ieškos galimų „Bluetooth“ įrenginių
 • Jūsų prietaisas per kelias sekundes pasirodys televizoriuje. Spustelėkite savo įrenginį, kad suporuotumėte jį su „FireStick / Fire TV“

ugniažolės patarimai virvių pjaustytuvams

8. Iš naujo nustatyti programas (išvalyti duomenis / išvalyti talpyklą)

Būdami laido pjaustytojai, jūs galbūt patyrėte, kad tam tikros programos pradeda veikti klaidingai be jokios akivaizdžios priežasties. Tai gali nutikti naudojant „Amazon Store“ programas, taip pat trečiųjų šalių programas.

Norėdami išspręsti problemą, dažnai gausite pasiūlymą pašalinti ir iš naujo įdiegti probleminę programą. Tiesą sakant, ši trikčių šalinimo technika dažnai veikia. Tačiau prieš pradėdami ilgą programos pašalinimo ir įdiegimo procesą, pirmiausia turėtumėte iš naujo nustatyti programą (arba net išvalyti talpyklą). Tai gali šiek tiek sutaupyti.

Kai iš naujo nustatysite programą, atkursite pradinius gamyklinius nustatymus. Štai kaip tai galite padaryti:

 • Eikite į „FireStick“ Nustatymai iš pagrindinio ekrano
 • Spustelėkite Programos
 • Atidarykite parinktį Tvarkykite įdiegtas programas
 • Kitame ekrane rodomų programų sąraše pasirinkite probleminę programą
 • Spustelėkite Išvalyti talpyklą (jei norite tik išvalyti talpyklą, o ne iš naujo nustatyti programą)
  Spustelėkite Išvalyti duomenis jei norite iš naujo nustatyti programą (tai taip pat išvalys talpyklą)
 • Spustelėkite Išvalyti duomenis dar kartą (jei ankstesniame žingsnyje pasirinkote Išvalyti duomenis)

„amazon firestick“ patarimai ir gudrybės

9. Vaidinkite / veidrodinius vaizdo įrašus į „FireStick“

Galite perduoti / atspindėti kitų įrenginių turinį „FireStick“. Veidrodis veikia naudojant mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, taip pat kompiuterius.

Kad ji veiktų, platforma, kurioje jūs žiūrite vaizdo įrašą, turi palaikyti perdavimo funkciją. Be to, jūsų „FireStick“ ir perdavimo įrenginys turi būti prijungti prie to paties „Wi-Fi“ tinklo.

Pvz., „YouTube“ palaiko mugę ar veidrodį. Jei žaidžiate „YouTube“ vaizdo įrašą savo kompiuteryje ar mobiliajame telefone, spustelėkite perdavimo parinktį ir pasirinkite savo „FireStick“. Vaizdo įrašas bus pradėtas leisti per jūsų televizorių.

mesti į ugniakurą

Taip, tai viskas, ką reikia padaryti. Man patinka ši funkcija kaip virvelių pjaustytuvui. Aš galiu atkurti daugybę vaizdo įrašų įvairiose platformose, kurių negaliu rasti savo „FireStick“.

10. Gaukite IPTV prenumeratą

Tai turbūt vienas geriausių „FireStick“ triukų laido pjaustytuvui, ieškančiam būdo transliuoti kabelinės televizijos kanalus už prieinamą kainą.

Yra keletas aukščiausių IPTV paslaugų, suteikiančių prieigą prie šimtų palydovinių kanalų už mokamą abonementą. Šios paslaugos, palyginti su kitais kabelinių paslaugų teikėjais, siūlo ekonomišką IPTV sprendimą.

Pažvelkite į geriausių mūsų sudarytų IPTV paslaugų teikėjų sąrašą. Taip pat rasite nuorodą į kiekvienos paslaugos diegimo vadovus.

Atminkite, kad nepatikrinome šių paslaugų teikėjų autentiškumo. Būkite geras savo veiksmų teisėjas ir transliuokite tik iš teisėtų šaltinių. Visada naudokite VPN, kad išlaikytumėte savo privatumą ir anonimiškumą.

BONUSAS: Gaukite „Real Debrid“ ir „Trakt“

„Real Debrid“ ir „Trakt“ yra dvi skirtingos paslaugos. „Real Debrid“ yra „premium“ paslaugų teikėjas, dirbantis su įvairiomis trečiųjų šalių programomis ir daugybe „Kodi“ priedų. Tai suteikia prieigą prie kelių naujų ir aukštos kokybės srautinių nuorodų, kai paprašote atkurti vaizdo įrašą (filmai ir epizodai). Mano nuomone, „Real Debrid“ yra būtinas virvių pjaustytuvams.

Skaitykite: Kaip nustatyti ir naudoti „Real Debrid“

„Trakt“ taip pat dirba su daugybe trečiųjų šalių programų ir „Kodi“ priedų. Ši paslauga leidžia sinchronizuoti srautinius duomenis įvairiose laikmenų platformose. Tai sinchronizuos jūsų žiūrėjimo istoriją, norų sąrašą (arba vaizdo įrašus, kuriuos pažymėjote žiūrėti vėliau) ir dar daugiau. Jei naudojate kelias srautinio perdavimo platformas keliuose įrenginiuose, „Trakt“ yra gera galimybė.

Skaitykite: Kaip nustatyti ir naudoti „Trakt“

Apvyniokite

Taigi, tai yra mano sąrašas geriausių „FireStick“ patarimų ir gudrybių virvelių pjaustytuvams. Jei imsiuosi kokių nors naujų puikių triukų, įsitikinsiu, kad jie bus nedelsiant įtraukti į sąrašą. Jei atsitiko kažkas nuostabaus, o jo dar nėra šiame sąraše, nedvejodami praneškite man apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje. Aš tai labai įvertinsiu.

Įdomesnės temos:

„Firestick“ nustatymus turėtumėte pakeisti dabar
Kaip pirmą kartą nustatyti „Firestick“
Kaip atnaujinti „Kodi“ „Firestick“
Kaip įdiegti „Kodi“ „Firestick“
Kaip įdiegti „Sapphire Secure IPTV“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me