Populiarūs „Kodi Addons“ išjungimai: Štai ką galite padaryti

>

Šiame įraše sužinosite, kaip tęsti srautinį transliavimą ir žiūrėti mėgstamą turinį po to, kai neseniai buvo išjungti populiarūs „Kodi“ priedai..

kodi addons išjungimas

Atsiradus „Kodi addon“ kūrėjo areštui, atrodo, kad daugelis kitų kūrėjų uždarė savo parduotuves. Viršūnių saugykla buvo uždaryta šiek tiek daugiau nei prieš savaitę, o kitos populiarios saugyklos, tokios kaip „Maverick TV“, „13Clowns“ ir „Eggman“, netrukus pasekė pavyzdžiu..

Populiarus „Kodi Addons“ išjungimas

Dėl to daugybė plačiai naudojamų ir populiarių priedų akimirksniu atsijungė, palikdami vartotojams painiavą. Čia pateiktas žinomų priedų, kurie nebegalimi, sąrašas:

- „Maverick“ televizorius
- viršenybė (įskaitant visus „viršenybės“ priedus)
- 13 klounų
- Gen-X
- Prie „Flix“
- per daug nerimtai
- Likimas
- Joda
- Monstras Munkas

Pastaba: „Magic Dragon“ ir „Yoda Kodi“ priedus galima įsigyti per naujas saugyklas, o mes atnaujinome diegimo vadovus. Tačiau kadangi jų tėvų saugyklų nebėra, mes negalime garantuoti jų patikimumo. 

Taigi, ką mes darome dabar?

Kadangi tai buvo plačiausiai naudojami „Kodi“ priedai srautiniam perdavimui, rasti tinkamas alternatyvas tapo užduotimi. Nesijaudink! Mes jus apėmė. Mes atnaujinome geriausių „Kodi“ priedų sąrašą su keliais naujais ir veikiančiais priedais. Šiame sąraše rasite daugybę įdomių transliavimo galimybių, skirtų filmams, TV serialams, tiesioginei televizijai, sportui ir dar daugiau.

Prieš pradėdamas, norėčiau jums priminti, kad prieš „Kodi addon“ teikėjus imamasi teisinių veiksmų. Tačiau susidorojimai gali likti ne tik kūrėjams. Yra didžiulė galimybė, kad vartotojai, transliuojantys iš tų trečiųjų šalių šaltinių, taip pat gali būti teisiami.

Jei norite išlikti saugioje vietoje, aš rekomenduoju visą laiką naudoti VPN transliacijos metu. Aš asmeniškai naudoju „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose, įskaitant „FireStick“, „Android TV Box“, „Mobiles“ & PC. Aš siūlau jums padaryti tą patį.

Šį mėnesį „ExpressVPN“ taip pat siūlo 49% nuolaidą + papildomus 3 mėnesius pagal savo metinį planą.

Dabar, kai jūsų srautinė veikla yra privati, pateikiame keletą mūsų rekomendacijų:

1. Exodus Redux: Šis priedas siūlo daugybę filmų ir laidų. Paskutinį kartą tikrinau, ar tai traukė daugybę darbinių srautų.

Kaip įdiegti „Exodus Redux“ į „Kodi“

2. 7 iš 9: Turėdami didelę turinio biblioteką ir įvairias srautinio perdavimo kategorijas, 7 iš 9 tapo viena iš mėgstamiausių. Tai yra viskas viename priedas su filmais, serijomis, sportu, tiesiogine televizija ir daugybe papildomų priedų

Kaip įdiegti 7 iš 9 „Kodi“

3. Beribis: Kitas priedas su daugybe srautinių transliacijų kategorijų, įskaitant įprastus filmus ir laidas, taip pat tiesioginę televiziją, sportą, anime ir daugybę kitų.

Kaip įdiegti „Limitless Kodi Addon“

4. Kino teatro sviestas: Tai yra dar viena perspektyvi Kodi priedų, kurie buvo uždaryti, alternatyva. Kino teatre sviestas turi didelę užsakomo turinio biblioteką. Tai yra du variantai: vieno paspaudimo ir kelių srautų.

Kaip įdiegti „Kodi“ kino teatro sviestą

Kodėl neišbandžius transliacijai skirtų APK?

Praeities ir naujausi susidorojimai rodo, kad „Kodi“ nėra pats patikimiausias srautinio perdavimo pasirinkimas. Nors vis dar yra dešimtys veikiančių priedų, negalite būti tikri, ar jie vis tiek bus pasiekiami rytoj (ar net kitą akimirką).

Kita vertus, srautiniai APK yra mažiau pažeidžiami šių skaitmeninės policijos vykdomų reidų. Yra daugybė APK, kurie išgyveno sunkius laikus. Taigi, kodėl gi nemanant jų kaip galimos alternatyvos (net pakaitalas) Kodi.

Čia yra keletas rekomenduojamų APK:

1. Kino HD APK: Žinomas dėl didžiulės turinio bibliotekos, patogios vartotojo sąsajos ir aukštos kokybės srautinio perdavimo, „Cinema APK“ yra lengvas pasirinkimas tiems, kurie nori žiūrėti filmus ir TV laidas..

Kaip įdiegti „Kino APK“ „FireStick“

2. „CyberFlix“ televizorius: Turėdamas didžiulį daugialypės terpės katalogą ir lengvą naudojimą, „CyberFlix“ televizija yra vienas iš mėgstamiausių mūsų užsakomųjų filmų ir serialų APK. Tai nemokama ir jau kurį laiką.

Kaip įdiegti „CyberFlix“ televizorių „FireStick“

3. „BeeTV“: Tai yra dar vienas labai populiarus APK, kurį norėtumėte išbandyti. „BeeTV“ siūlo solidžią laikmenų biblioteką ir sklandžią, patogią sąsają.

Kaip įdiegti „BeeTV“ „FireStick“

4. Mobdro: Jei galvojate apie tiesioginę televiziją, turbūt niekas nepagerėja nei „Mobdro“. Turėdamas šimtus kanalų iš viso pasaulio ir geriausios kokybės transliaciją, „Mobdro“ yra puikus jūsų transliacijos kompanionas.

Kaip įdiegti „Mobdro“ „FireStick“

Mes labai rekomenduojame naudoti „Real Debrid“

„Real Debrid“ yra „premium“ paslaugų teikėjas, suteikiantis prieigą prie daugybės aukštos kokybės srautinių nuorodų, kurių kitu atveju nėra.

„Real Debrid“ gauti srautai yra patikimesni. Real Debrid taip pat sumažina buferizaciją iki aukšto lygio.

„Real Debrid“ galite integruoti į „Kodi“ priedus, taip pat APK.

Už mažiau nei 5 USD per mėnesį jūsų transliacijos patirtis smarkiai pagerės.

Kaip nustatyti ir naudoti tikrąjį debridą

Baigiamieji žodžiai

Nors įvairių populiarių „Kodi“ saugyklų ir priedų uždarymas yra nesėkmė, laimei, kad vis dar turime daugybę srautinio perdavimo galimybių. Ne tik, kad vis dar yra daug moderniausių darbo priedų, bet ir naudodami APK galite žiūrėti mėgstamą turinį. Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums grįžti į srautinį vagoną.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me