Jak oglądać Hotstar w USA / Wielkiej Brytanii (Odblokuj poza Indiami)

>

W tym przewodniku pokażę ci, jak oglądać Hotstar w USA lub w innym kraju. Pomogę Ci przesyłać indyjskie treści rozrywkowe, w tym Sports (Cricket) na Hotstar poza Indiami. Ten artykuł dotyczy dostępu Hotstar do FireStick, Androida, iOS za pośrednictwem aplikacji i komputerów korzystających z oficjalnej strony internetowej.

Jeśli chcesz oglądać filmy, programy i treści sportowe z Indii, uważam, że Hotstar jest najlepszą opcją dla Ciebie. Hotstar to usługa przesyłania strumieniowego online, która zapewnia telewizję na żywo i treści na żądanie z Indii, a także wybrane filmy i programy z innych krajów, w tym ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Czym jest Netflix dla świata, Hotstar jest prawdopodobnie dla Indii. Ta usługa ma ponad pięćdziesiąt tysięcy godzin transmisji treści.

Hotstar jest również bardzo popularny w Indiach do transmisji na żywo meczów krykieta, takich jak IPL a.k. a Indian Premier League i ICC World Cup. Chociaż Hotstar jest bardziej popularny w krykiecie, transmituje także inne sporty, w tym piłkę nożną, tenis, hokej, boks i wiele innych. Usługa jest własnością STAR India, jednej z największych sieci medialnych w kraju. STAR India jest właścicielem Star Sports, który jest portfolio sportowym tej firmy. Większość transmisji telewizyjnej o relacjach sportowych w Star Sports jest dostępna do transmisji strumieniowej na Hotstar.

Hotstar jest oficjalnie dostępny w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i niektórych innych krajach. Jednak większość indyjskich treści jest ograniczona geograficznie. Nie rozczaruj się jeszcze. W tym przewodniku pokażę Ci, jak uzyskać nieograniczony dostęp do treści dostępnych w Hotstar India z dowolnego miejsca na świecie, bez względu na kraj lub kontynent, w którym mieszkasz. 

Oglądaj Hotstar w USA lub w dowolnym miejscu na świecie

Hotstar to indyjska aplikacja rozrywkowa, a większość jej filmów, programów i transmisji sportowych jest ograniczona geograficznie do Indii. Mimo że Hotstar jest oficjalnie dostępny w niektórych krajach poza Indiami, takich jak USA i Wielka Brytania, istnieją ograniczenia dotyczące treści. Ponadto usługi Hotstar kosztują o wiele więcej poza Indiami.

Podczas gdy płacisz prawie 15 USD za subskrypcję rocznej usługi Hotstar w Indiach w celu uzyskania nieograniczonego dostępu do wszystkich treści premium, w USA musisz płacić 99,99 USD rocznie; prawie 7 razy więcej niż zapłacisz za roczną subskrypcję Indian Hotstar). Co więcej, nie masz nawet dostępu do całej biblioteki treści.

Na szczęście możesz oglądać wszystko, co Hindusi oglądają na Hotstar w tej samej cenie, nawet jeśli mieszkasz w USA lub w innym kraju niż Indie. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z usługi VPN.

VPN zlokalizuje Cię praktycznie do Indii, łącząc Cię z jednym z indyjskich serwerów. Umożliwi to dostęp do indyjskiej wersji Hotstar. VPN dba również o to, aby wszystkie twoje działania online były maskowane, a twoje połączenie internetowe było bezpieczne.

Używam VPN od dłuższego czasu. Po wypróbowaniu i przetestowaniu kilku usług VPN w końcu zdecydowałem się na ExpressVPN, z którego korzystam już od dłuższego czasu. Przez ograniczony czas ExpressVPN oferuje również wiele 49% zniżki + dodatkowe 3 miesiące na swój plan roczny.

Używam i polecam ExpressVPN, ponieważ jest bardzo stabilny, szybki i ma prawie 2000 serwerów na całym świecie. Projekt ExpressVPN jest zoptymalizowany dla wszystkich popularnych platform, w tym FireStick, Windows, Mac, Android, iOS itp.

Zastanawiasz się, jak oglądać Hotstar w USA lub innych krajach? Ten przewodnik zawiera wszystko, co musisz wiedzieć i zacząć korzystać z Hotstar. Czytaj dalej! 

Połącz się z Indian Server, aby rozpocząć korzystanie z Hotstar poza Indiami

Jeśli chcesz wiedzieć, jak oglądać Hotstar poza Indiami, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to połączyć się z indyjską lokalizacją za pomocą ExpressVPN. Wykonaj poniższe kroki.

Krok 1: Kliknij TUTAJ uzyskać ExpressVPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W przypadku, gdy nie podoba Ci się usługa ExpressVPN (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych 30 dni.

Krok 2: Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN z ten LINK.

Krok 3: Uruchom aplikację ExpressVPN i połącz się z jednym z dostępnych serwerów indyjskich. Kliknij przycisk „Wybierz lokalizację” na ekranie głównym ExpressVPN (lub w oknie głównym)

jak oglądać hotstar w USA

Krok 4: Kliknij kartę „WSZYSTKO”, gdy pojawi się okno z listą serwera (okno to nosi nazwę „ExpressVPN - lokalizacje VPN”)

–Rozwiń „Afrykę, Bliski Wschód & Indie'

–Rozwiń „Indie”

–Dwukrotnie kliknij jeden z serwerów na liście, aby połączyć się z serwerem

hotstar w USA

Teraz, gdy masz połączenie z serwerem indyjskim, możesz zacząć oglądać mnóstwo bezpłatnych treści dostępnych na Hotstar w USA przy użyciu konta indyjskiego.

Zarejestruj się w Indian Hotstar w USA lub w innym kraju

Uwaga: Na Hotstar dostępnych jest mnóstwo darmowych treści, które można oglądać za darmo bez rejestracji i logowania. Jeśli więc szukasz darmowych treści z Hostar India, po podłączeniu do indyjskiego serwera przez VPN wszystko jest w porządku. pokazane powyżej). Wystarczy wejść na Hotstar.com i zacząć oglądać swoje ulubione filmy / programy telewizyjne.

Jeśli chcesz oglądać treści premium, takie jak turnieje Cricket, wykonaj poniższe czynności, aby zarejestrować konto i zapisać się do usług.

UWAGA: Opisana poniżej metoda rejestracji będzie działać WYŁĄCZNIE, jeśli posiadasz indyjską kartę kredytową / debetową. Hotstar India nie akceptuje kart wydanych poza Indiami. Jeśli jest to problem, możesz poprosić o pomoc kogoś, kto może dokonać płatności z Indii w Twoim imieniu. Zauważyłem kilka koncertów na Fiverr, gdzie możesz uzyskać pomoc w dokonywaniu płatności w indyjskiej walucie. Pamiętaj, że nie jestem powiązany z żadną z tych usług. 

Po zakończeniu płatności wystarczy włączyć VPN i rozpocząć streaming Hotstar India.

Krok 1: Otwórz dowolną przeglądarkę internetową i przejdź tutaj

Kliknij „WYBIERZ SWÓJ PLAN”

hotstar usa

Krok 2: Wybierz jeden z dostępnych planów (wszystkie waluty rupii indyjskich). Obecnie dostępne są następujące trzy plany:

 • 999 INR (około 15 USD): Jest to plan roczny, który umożliwia dostęp do wszystkich treści premium, w tym sportu i rozrywki przez jeden rok. To najbardziej opłacalny plan
 • 199 INR (około 3 USD): jest to MIESIĘCZNY plan, który pozwala na oglądanie wysokiej jakości rozrywki i treści sportowych przez miesiąc. Plan jest odnawiany automatycznie co miesiąc, chyba że anulujesz subskrypcję
 • INR 365 (około 5,2 USD): Jest to plan VIP Hotstar, który zapewnia dostęp do krykieta, F1 i Premier League. Dzięki temu planowi możesz także oglądać premiery nowych indyjskich filmów. Dodatkowo możesz przesyłać strumieniowo Hostar Specials (wyłącznie Hotstar) i najnowsze emitowane odcinki programów telewizyjnych (tylko indyjskie).

jak korzystać z Hotstar w USA

Krok 3: Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło, aby się zarejestrować. Zamiast tego możesz również zarejestrować się za pomocą konta na Facebooku

jak oglądać hotstar poza Indiami za darmo

Krok 4: Teraz dokonaj płatności i postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie, aby ukończyć proces rejestracji.

plany cenowe hotstar

Zmień region, aby pobrać aplikację Hotstar poza Indiami

W zależności od kraju zamieszkania może być konieczna zmiana regionu w celu pobrania aplikacji Hotstar.

Uzyskaj dostęp do Hotstar za pośrednictwem strony internetowej

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do Hotstar w USA lub innym kraju, takim jak Wielka Brytania, na komputerze za pośrednictwem ich strony internetowej, NIE musisz zmieniać regionu w żadnym ze sklepów z aplikacjami.

Wystarczy otworzyć aplikację ExpressVPN na komputerze i połączyć się z serwerem indyjskim. Następnie otwórz dowolną przeglądarkę i przejdź do strony www.hotstar.com i zaloguj się. Możesz od razu zacząć oglądać ulubione treści.

Dla Hotstar w USA

Stany Zjednoczone są jednym z dostępnych krajów Hotstar. Oto krótka lista dostępności platform i aplikacji:

Android: Hotstar jest oficjalnie dostępny w sklepie Google Play w USA. Jeśli używasz Androida, NIE musisz zmieniać regionu, aby pobrać Hotstar. Możesz pobrać go na smartfony i tablety.

Amazon App Store: Hotstar jest również dostępny w Amazon App Store w USA. NIE trzeba zmieniać regionu. Możesz go łatwo uzyskać na urządzeniach Amazon FireStick lub Fire TV.

iOS: Hotstar jest ponownie dostępny w Apple App Store w Stanach Zjednoczonych. Zmiana regionu NIE jest wymagana. Jest dostępny dla iPhone'ów, iPadów i urządzeń iPod Touch.

Dla Hotstar w Wielkiej Brytanii

Hotstar jest również oficjalnie dostępny w Wielkiej Brytanii i oferuje następujące dwa abonamenty:

 • 59,99 GBP rocznie (przy oszczędności 84 GBP)
 • 11,99 £ miesięcznie

Możesz zarejestrować się w usługach Hotstar UK na https://uk.hotstar.com/subscribe/get-started

Hotstar UK pozwala oglądać indyjskie programy telewizyjne, filmy, krykieta i wiele innych. Podobnie jak Hotstar USA, możesz pobrać aplikację Hotstar UK ze sklepu Google Play, Amazon App Store lub iOS App Store. ty NIE RÓB musisz zmienić region, aby oglądać Hotstar w Wielkiej Brytanii.

To wspaniale. Jednak wiele treści w Hotstar India jest w Wielkiej Brytanii ograniczona. Dlatego zamiast Hotstar UK nadal możesz oglądać Hotstar India.

Ponadto Hotstar India jest znacznie tańszy w porównaniu do swojego brytyjskiego odpowiednika. Roczny plan kosztuje 999 INR, czyli około 10,5 £ (prawie 6 razy taniej niż roczna subskrypcja Hotstar UK). Przy cenie INR 199 (około 2,1 GBP) abonament miesięczny jest również tańszy.

Aby oglądać Hotstar Indian w Wielkiej Brytanii, wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami w tym przewodniku.

Jak zmienić region w różnych sklepach z aplikacjami

Aby obejrzeć Hotstar w krajach, w których usługa nie jest oficjalnie dostępna, oto krótkie spojrzenie na to, jak możesz zmienić region w różnych sklepach z aplikacjami.

Sklep Google Play

 • Przejdź tutaj i zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora Google
 • Kliknij opcję „Ustawienia” na lewym pasku bocznym
 • Tutaj możesz edytować i zmienić kraj na Indie. Zmień także adres na indyjski w sekcji „Nazwa i adres”. Tutaj możesz łatwo wygenerować losowe adresy indyjskie.

Apple App Store

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zmiany kraju / regionu w App Store, odwiedź oficjalną stronę wsparcia Apple.

Oto krótkie podsumowanie

 • Otwórz „Ustawienia” na urządzeniu z iOS
 • Wybierz swoje imię
 • Wybierz „iTunes& Sklep z aplikacjami'
 • Wybierz opcję „Wyświetl Apple ID” w wyskakującym okienku
 • Uwierzytelnij identyfikator, jeśli zostaniesz o to poproszony
 • Naciśnij opcję „Kraj / region”
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zmienić ustawienia.

Sklep Amazon

 • Przejdź do Amazon po tym linku
 • Wybierz kartę „Ustawienia” po prawej stronie
 • Kliknij przycisk „Zmień” pod „Ustawieniami kraju”.

Jak zainstalować Hotstar i używać go z VPN

Teraz, gdy wiesz, jak zmienić region w Google Play, Apple App Store i Amazon App Store, możesz łatwo pobrać i zainstalować Hotstar w USA, Wielkiej Brytanii lub w dowolnym innym miejscu na świecie.

Pokażę teraz, jak zainstalować i korzystać z aplikacji Hotstar w FireStick lub Fire TV. Ta metoda działa podobnie na innych platformach. Jedyną różnicą jest to, że zamiast pobierać aplikację ze sklepu Amazon App Store, pobierzesz ją ze sklepu z aplikacjami na odpowiednie platformy.

Jeśli używasz Androida, pobierz Hotstar USA ze Sklepu Play. Jeśli posiadasz urządzenie z systemem iOS, pobierz je ze sklepu Apple App Store.

Zacznijmy od metody FireStick.

Kiedy jesteś na ekranie głównym FireStick, użyj pilota i wybierz opcję wyszukiwania (ikona obiektywu) w lewym górnym rogu ekranu

hotstar na firestick

Wpisz nazwę aplikacji (np. Hotstar) za pomocą pilota lub innego urządzenia wejściowego, którego możesz używać

jak zainstalować Hotstar na Firestick

Wybierz aplikację Hotstar z wyników wyszukiwania pod klawiaturą ekranową

pobierz aplikację Hotstar na kij telewizyjny ognia

Teraz kliknij ikonę aplikacji Hotstar na następnym ekranie

jak oglądać hotstar poza Indiami

Kliknij przycisk Pobierz. FireStick rozpocznie pobieranie aplikacji. Po pobraniu aplikacji instalacja rozpocznie się automatycznie.

hotstar usa

Po zainstalowaniu aplikacji zobaczysz przycisk „Otwórz” na ekranie.

Uwaga: Nie uruchamiaj jeszcze aplikacji. Przed uruchomieniem aplikacji uruchom ExpressVPN i połącz się z serwerem indyjskim. Dzięki temu Hotstar pokaże indyjski interfejs aplikacji.

Po nawiązaniu połączenia z serwerem indyjskim za pośrednictwem ExpressVPN przejdź do „Twoich aplikacji & Kanały ”i stamtąd uruchom aplikację.

hotstar w USA

Jeśli włączyłeś Express VPN i wybrałeś serwer indyjski (jak właśnie przedyskutowaliśmy), tak będzie wyglądał ekran główny Hotstar. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z Hotstar w USA z indyjskim interfejsem aplikacji.

jak oglądać hotstar w USA

Live Cricket i inne programy oznaczone jako „Premium” można oglądać tylko po wykupieniu subskrypcji Hotstar. Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać Hotstar poza Indiami za darmo, możesz przesyłać strumieniowo filmy, które nie są oznaczone jako Premium. Darmowe filmy, cóż, są bezpłatne i nawet nie musisz się rejestrować, aby je oglądać.

Próbowałem otworzyć trwający mecz krykieta na żywo bez rejestracji, a to jest wiadomość, którą otrzymałem. Potrzebuję albo planu sportowego, albo jednego z innych planów premium, aby oglądać tę zawartość.

Jeśli masz już konto i kupiłeś abonament premium, kliknij przycisk „Zaloguj się”, aby zalogować się na swoje konto

hotstar wszystkie członkostwo sportowe

Oto okno logowania. Jeśli zarejestrowałeś się przy użyciu konta Facebook, zaloguj się przy użyciu tego samego konta. Jeśli zarejestrowałeś się przy użyciu adresu e-mail, wpisz adres e-mail i hasło, a następnie kliknij przycisk „Zaloguj się”.

zarejestruj się na hotstar z USA

Jak oglądać Hotstar w USA bez VPN

Jak już mówiłem, Hotstar jest oficjalnie dostępny w Stanach Zjednoczonych w Play Store, App Store i Amazon Store.

Wystarczy pobrać aplikację Hotstar USA i uruchomić ją. Zostaniesz poproszony o „zalogowanie się” lub „zarejestrowanie się” pod adresem us.hotstar.com/activate a następnie wprowadź kod wyświetlany na ekranie

Wcześniej zapisaliśmy się na usługi Hotstar India, z których możesz korzystać w USA za pomocą VPN. Ponieważ jednak chcesz korzystać z Hotstar w USA bez VPN, musisz założyć nowe konto.

Potrzebujesz innej rejestracji w USA, ponieważ ceny, zasady i warunki świadczenia usług różnią się w zależności od Indii. Na przykład podczas gdy w Indiach Hotstar kosztuje zaledwie 15 USD rocznie, w Stanach Zjednoczonych wynosi 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie.

Dla mnie korzystanie z VPN ma większy sens, ponieważ nie tylko pozwala mi zaoszczędzić pieniądze, ale także pozwala mi oglądać całą treść z ograniczeniami geograficznymi.

Jeśli jednak nadal chcesz korzystać z usługi Hotstar USA, przejdź do us.hotstar.com/activate i kliknij link „Zarejestruj się” pod przyciskiem „Zaloguj się” na tej stronie

jak oglądać hotstar w USA

Możesz zarejestrować się za pomocą konta na Facebooku lub za pomocą adresu e-mail. Wprowadź wymagane dane i kliknij przycisk „Zarejestruj się” u dołu

hotstar w USA

Teraz wprowadź informacje o karcie kredytowej i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby się zarejestrować. Jak już powiedziałem, abonament miesięczny kosztuje 9,99 USD. Ale dostajesz także bezpłatny tydzień próbny.

hotstar usa

Po zakończeniu rejestracji nastąpi automatyczne zalogowanie. Możesz również zalogować się później pod adresem us.hotstar.com/activate.

Po zalogowaniu się wprowadź kod wyświetlany na ekranie aplikacji Hotstar na urządzeniu.

W ten sposób możesz oglądać Hotstar w Stanach Zjednoczonych bez korzystania z żadnej usługi VPN.

Jak oglądać Hotstar poza Indiami za darmo

Hotstar jest usługą opartą na subskrypcji, ale hostuje także wiele bezpłatnych treści. Nie musisz się nawet rejestrować, aby oglądać bezpłatne treści. Mimo że darmowe rzeczy są dostępne tylko w Indiach, nadal możesz oglądać je poza Indiami za pomocą VPN.

 • Uruchom ExpressVPN na swoim urządzeniu i połącz się z serwerem indyjskim.
 • Jeśli chcesz obejrzeć go na komputerze, wejdź na www.hotstar.com i otwórz dowolną darmową zawartość (NIE oznaczoną jako „Premium”).
 • Jeśli korzystasz z aplikacji Hotstar, po prostu otwórz aplikację i zacznij oglądać bezpłatną zawartość.

Tak! To takie proste, jeśli masz połączenie z VPN.

Hotstar Cricket Schedule 2020

Jeśli jesteś wielkim fanem krykieta, Hotstar India jest najlepszym wyborem dla transmisji na żywo z krykieta. Poniżej znajduje się harmonogram bieżących i nadchodzących meczów krykieta na Hotstar.

 • Ranji Trophy - 9 grudnia - 13 marca 2020 r

Więcej informacji na temat turniejów krykieta można znaleźć na tej stronie Hotstar.

Podsumowanie

Tak właśnie oglądamy Hotstar w USA, Wielkiej Brytanii lub w każdym innym kraju, w którym mieszkasz. Najważniejszym elementem tego wszystkiego jest VPN. Dobra usługa VPN może wirtualnie przenieść Twoje połączenie internetowe, umożliwiając dostęp do aplikacji z ograniczeniami geograficznymi, stron internetowych, filmów, programów telewizyjnych i tym podobnych. Opowiadam się za ExpressVPN, ponieważ od dłuższego czasu osobiście go używam. Ten przewodnik pomoże ci korzystać z Hotstar w USA lub w innym kraju, tak jakbyś używał go w Indiach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w przeciwieństwie do Netflix, Hotstar nie zablokował żadnych serwerów VPN. Możesz użyć niemal dowolnego indyjskiego serwera i cieszyć się ulubioną zawartością bez żadnych przeszkód.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me