Jak zainstalować dodatek Covenant na Kodi

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować Covenant na Kodi 18.5 Leia i starszych wersjach. Dodatek jest teraz dostępny do zainstalowania z repozytorium Covenant.

Dodatek Covenant Kodi został zaktualizowany do najnowszej wersji 1.1.33 od stycznia 2020 r. Jest to pierwsza aktualizacja od kilku miesięcy. Wygląda na to, że dodatek został odnowiony przez nowych programistów. Teraz działa dobrze. 

Ponadto Covenant jest teraz dostępny za pośrednictwem dwóch repozytoriów - Covenant i cy4Root. Podałem oba linki w przewodniku.

Exodus Kodi Addon przez długi czas królował w świecie dodatków Kodi. Upadek Exodusa spowodował pojawienie się ładunków Widelców Exodusowych. Spośród tych wszystkich widelców wyróżniało się Przymierze. To był prawdziwy spadkobierca i następca Exodusa pod wieloma względami, co czyniło go najlepszą alternatywą Exodusa. Przede wszystkim zarówno Exodus, jak i Covenant zostały opracowane przez tego samego dewelopera Lambda, co czyni go oficjalnym widelcem. Przymierze ma nawet taki sam interfejs użytkownika, jak jego poprzednik.

Przymierze nie tylko wypełniło buty Wyjścia, ale było również lepsze niż Wyjścia pod wieloma względami. Był o wiele bardziej stabilny i oferował wiele innych funkcji. Lambda przestał nawet aktualizować Exodus, co uczyniło Przymierze najlepszą alternatywą dla Exodusa.

Exodus został później wskrzeszony i oba te dodatki działały dobrze przez dość długi czas. Nie są już tak popularne, jak kiedyś, zwłaszcza że pojawiło się wiele nowych i skuteczniejszych dodatków na żądanie. Jednak wielu użytkowników Kodi wciąż szuka Przymierza i Wyjścia. Dobra wiadomość jest taka, że ​​oba te dodatki zostały niedawno zaktualizowane i na razie działają świetnie.

Jeśli zainstalowałeś Kodi na FireStick lub komputerze, to powiedziałbym, że Covenant jest nadal obowiązkowym dodatkiem.

W tym samouczku pokażemy Ci jak zainstalować Covenant na Kodi 18 Leia w kilku bardzo łatwych do naśladowania krokach. Pamiętaj, że możesz podobnie zainstalować dowolny inny dodatek wideo / lub dowolny dodatek Kodi.

Jak zainstalować Covenant na Kodi

Użyjemy repozytorium Covenant do zainstalowania dodatku Covenant na Kodi. Oto kroki:

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, blokowane geograficznie treści i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

KROK 1: Uruchom Kodi i kliknij otwórz menu Ustawienia.

pobierz Covenant Kodi

KROK 2: Kliknij Ustawienia systemowe (Użytkownicy Kodi Leia klikną System)

Kodi Covenant Addon

KROK 3: Kliknij lewym przyciskiem Dodatki

KROK 4: Na tym samym ekranie kliknij przycisk Nieznane źródła przełącznik

zainstaluj przymierze kodi addon

KROK 5: Kliknij tak gdy pojawi się monit

dodatek przymierza na kodi

KROK 6: Teraz kliknij otwórz Menedżera plików, jak pokazano na poniższym obrazku (w Kodi Leia ta opcja znajduje się w górnym rzędzie)

Covenant Kodi

KROK 7: Teraz kliknij Dodaj źródło.

jak zainstalować Covenant Kodi

KROK 8: Po kliknięciu przycisku Otwórz źródło pojawi się okno. Po prostu kliknij . Teraz pojawi się nowe menu, w którym zostaniesz poproszony o podanie nazwy / adresu URL ścieżki. Po prostu wpisz https://covenant01.github.io/zip w polu jak pokazano na poniższym obrazku i kliknij dobrze

Alternatywny link (jeśli powyższy link nie działa): https://cy4root2.github.io/zip

przymierze kodi addon

KROK 9: W następnym kroku umieść Przymierze w nazwie źródła mediów, jak pokazano poniżej (lub dowolnej innej nazwie źródła, którą lubisz). Przed kontynuowaniem sprawdź bardzo dokładnie. Następnie kliknij tylko OK.

Kodi Covenant Addon

KROK 10: Teraz kliknij kilka razy klawisz Backspace, aby wrócić do menu głównego. Teraz otwórz menu dodatków.

pobierz Covenant Kodi

KROK 11: Teraz otwórz instalator pakietu (ikona open-box w lewym górnym rogu, jak pokazano poniżej).

Covenant Kodi

KROK 12: Teraz wybierz otwórz Instaluj z pliku zip.

zainstaluj Covenant Kodi

KROK 13: Teraz zlokalizuj i wybierz Przymierze (lub dowolną inną nazwę źródła, którą wcześniej dodałeś) i otwórz repository.covenant-x.x.zip. Rozpocznie się instalacja. Poczekaj na zainstalowanie repozytorium

Uwaga: Jeśli użyłeś alternatywnego linku https://cy4root2.github.io/zip, a następnie kliknij plik zip repository.cy4root-master.zip

dodatek przymierza na kodi

KROK 14: Teraz ponownie wróć do menu głównego i kliknij Otwórz dodatki, a następnie kliknij otwórz instalator pakietów, jak wcześniej. Tym razem kliknij otwórz Instaluj z repozytorium, jak pokazano na obrazku poniżej.

jak zainstalować Covenant na Kodi

KROK 15: Teraz wybierz Repozytorium przymierzy a następnie wybierz Dodatki wideo.

Uwaga: Wybierz repozytorium cy4root jeśli użyłeś alternatywnego linku

Covenant Kodi

KROK 16: Teraz przewiń w dół i znajdź Przymierze. Po znalezieniu kliknij, aby go otworzyć.

Covenant Kodi

KROK 17: Teraz kliknij zainstalować na następnym ekranie

Dla użytkowników Kodi Leia po kliknięciu Instaluj zostanie wyświetlone okno podręczne. Kliknij OK, aby kontynuować

pobierz Covenant Kodi

KROK 18: Gratulacje. Wszystko zostało zrobione i pomyślnie zainstalowałeś Covenant na swoim Kodi przy użyciu tej metody. Teraz ciesz się ogromnym oceanem niesamowitych mediów oferowanych przez Covenant i ciesz się nim na komputerze lub Amazon Fire TV.

Przymierze Kodi

Mamy nadzieję, że ten poradnik pomógł. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy w następnych krokach lub w inny sposób, możesz wpisać dowolne zapytania w polu komentarza poniżej. Tymczasem możesz również przejrzeć naszą listę najlepszych dodatków Kodi.

Uwaga - jeśli wystąpią problemy z buforowaniem, oto jak naprawić buforowanie Przymierza w Kodi.

Covenant Kodi Addon nie działa

Covenant Addon nie jest już aktualizowany, a jeśli próbujesz uzyskać go z repozytorium Colossus, nie zadziała, ponieważ repozytorium zostało zamknięte. Jednak użytkownicy mogą nadal instalować i korzystać z repozytorium Covenant z Covenant, jak pokazano w powyższym przewodniku. Testuję i aktualizuję ten artykuł co kilka dni. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności w instalacji go z tym przewodnikiem, prosimy o komentarz poniżej.

Kodi Covenant Addon: Brak dostępnych strumieni

Najczęstszym problemem użytkowników Kodi jest - „Brak dostępnych strumieni” dla wielu popularnych dodatków. Problemy te dotyczą także Przymierza, ale na szczęście istnieje pewna poprawka. Możesz dostać Real Debrid na Kodi, który zapewnia mnóstwo dodatkowych źródeł strumieniowania w jakości Full HD, a Twój problem braku dostępnych strumieni zniknie na zawsze. Zdecydowanie jednak zaleciłbym zakupienie Kodi VPN, ponieważ Real Debrid prowadzi dziennik wszystkich danych, do których mamy dostęp.

Związane z:

  • Najlepsza sieć VPN dla Kodi
  • Jak zainstalować Exodus Redux na Kodi
  • Najlepsze wersje Kodi
  • Jak zaktualizować Kodi w FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me