Jak zainstalować Kodi Collusion Build na Kodi

>

W tym przewodniku pokażę, jak zainstalować wersję Kodi Collusion na Kodi 18 Leia. Kroki instalacji opisane w tym podręczniku dotyczą wszystkich obsługiwanych urządzeń Kodi, w tym FireStick, Windows / Mac PC, Android i innych.

Jednym z powodów, dla których wolę kompilacje Kodi, jest to, że zawierają one wstępnie zainstalowane dodatki i oszczędzają mi wysiłków, aby instalować je osobno. Wersje takie jak Kodi Collusion są wyposażone w najlepsze dodatki do treści na żądanie, a także telewizji na żywo. Ostatnio brałem udział w kilku kompilacjach i wygląda na to, że znalazłem bramkarza.

Zestaw do zmowy Kodi zawiera mnóstwo popularnych dodatków i dodaje wiele nowych funkcji do Kodi. Dodaje także nowe życie wizualne do nijakiego, domyślnego interfejsu Kodi. Zmowa jest również częścią naszych najlepszych wersji Kodi i zasługuje na to. Minimalna konstrukcja i duża szybkość były natychmiastowym rysunkiem i wydaje się, że przynajmniej przez jakiś czas będę trzymać się Kodi Collusion.

Kodi Collusion Build został wycofany. Możesz wypróbować jedną z innych kompilacji z naszej listy.

instrukcja instalacji zmowy Kodi

Kodi Collusion to lekka konstrukcja, dzięki czemu idealnie nadaje się do FireStick i innych urządzeń do przesyłania strumieniowego o ograniczonej przestrzeni dyskowej. Teraz podzielę się krokami instalacji kompilacji Kodi Collusion. Czytaj dalej!

Kodi Collusion Build Podręcznik instalacji

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, jest zezwolenie Kodi na instalowanie kompilacji innych firm, takich jak Kodi Collusion. Wymaga to wprowadzenia pewnych zmian w ustawieniach zabezpieczeń. Oto kroki:

# 1. Otwórz menu „Ustawienia” na ekranie głównym Kodi. Jest to ikona koła zębatego umieszczona pod logo Kodi w lewym górnym rogu. Teraz kliknij Ustawienia systemu na następnym ekranie

jak zainstalować kompilację zmowy kodui

# 2. Wybierz „Dodatki” w lewej kolumnie na kolejnym ekranie, a następnie kliknij „Nieznane źródła”, aby przełączyć po prawej

kodi nieznane źródła

# 3. Oto komunikat ostrzegawczy, który zobaczysz. Zignoruj ​​tę wiadomość i kliknij „Tak”. Zamierzamy zainstalować Kodi Collusion Build, który jest w 100% bezpieczny

ostrzeżenie o nieznanych źródłach kodi

Teraz Kodi jest gotowy do zainstalowania wersji do zmowy Kodi. Zamierzamy podzielić proces instalacji na następujące trzy kroki:

  1. Dodaj źródło do Kodi, aby zainstalować repozytorium portalu One Nation
  2. Zainstaluj repozytorium One Nation Portal z dodanego źródła
  3. Zainstaluj Kodi Collusion Build z repozytorium One Nation Portal

Przejrzyjmy kolejno każdą część

Uwaga: Kompilacje Kodi zapewniają nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również powodować problemy prawne. Użytkownicy Kodi muszą korzystać z VPN, aby ukryć swoją tożsamość podczas przesyłania strumieniowego filmów / programów telewizyjnych / sportowych. Ponadto wiele popularnych dodatków jest blokowanych geograficznie i będzie wymagało VPN do działania.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN który jest najlepszym VPN dla Kodi. Możesz otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na rocznych planach.

Krok 1: Dodaj źródło do Kodi, aby zainstalować repozytorium One Nation Portal

Teraz dodamy adres URL do Kodi, który wskaże go na serwer, z którego później zainstalujemy repozytorium One Nation Portal. Wykonaj poniższe kroki:

# 1. Kliknij jeszcze raz ikonę „Ustawienia” na ekranie głównym Kodi

ustawienia kodi

# 2. Tym razem na następnym ekranie kliknij opcję „Menedżer plików” w Ustawieniach

ustawienia systemowe na kodi

# 3. Teraz idź dalej i kliknij „Dodaj źródło”. Może być konieczne przewinięcie w dół, aby znaleźć tę opcję

kompilacja zmowy kodi

# 4. Kliknij „Brak”, gdy zobaczysz okno „Dodaj źródło pliku”

repozytorium zmowy kodi

# 5. Wpisz adres URL http://www.onenation.info/Portal/ jak pokazano na obrazku poniżej i kliknij OK.

Zawsze wpisuj poprawny adres URL, aby uniknąć problemów podczas instalacji w późniejszych krokach

jedno repozytorium narodu

# 6. Teraz wpisz nazwę źródła w polu „Wpisz nazwę tego źródła mediów” i kliknij „OK”. Może to być dowolna wybrana nazwa, z którą chciałbyś identyfikować to źródło. Aby dostosować go do źródła, nazywam go OneNation w tym przewodniku.

kodi zmowa jeden naród link do pobrania

Krok 2: Zainstaluj repozytorium One Nation Portal z dodanego źródła

# 1. Źródło zostało zatem dodane. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij „Dodatki” w lewej kolumnie

menu dodatków kodi

# 2. Teraz zaznacz i kliknij opcję „Instalator pakietów” w lewym górnym rogu następnego ekranu

kodi addon installer

# 3. Śmiało i kliknij „Zainstaluj z pliku zip”

jak zainstalować kompilację zmowy kodui

# 4. Kliknij „OneNation” (lub nazwę, którą wcześniej wybrałeś dla źródła)

Podręcznik instalacji kompilacji Kodi

# 5. Kliknij plik „plugin.program.onenationporal-1.0.7.zip”. W tym przypadku liczby 1.0.7 w nazwie pliku zip reprezentują numer wersji. Może się to różnić, jeśli nowa wersja zostanie wydana w przyszłości.

zainstaluj jednego kreatora narodu

# 6. Poczekaj na powiadomienie „Zainstalowano dodatek One Nation Portal”. Pojawienie się może zająć 1-2 minuty

dodatek do jednego portalu narodowego

# 7. Teraz powinieneś zobaczyć następujące wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz włączyć którekolwiek z wymienionych ustawień. Jeśli chcesz włączyć ustawienie, sprawdź je. Po wybraniu opcji, którą chcesz włączyć, kliknij przycisk „Kontynuuj” u dołu. Pozostawię wszystko do domyślnego ustawienia i od razu kliknę „Kontynuuj”.

ustawienia jednego portalu narodowego

# 8. Pojawi się kolejne okno. Możesz bezpośrednio przejść do menu kompilacji lub zignorować go i przejść do menu później. Naciskam teraz „Ignoruj”, abym mógł pokazać ci, jak do niego przejść z ekranu głównego Kodi.

menu kompilacji kodi zmowy

Będziesz musiał kliknąć „Kontynuuj” i „Ignoruj” ponownie, aby pozbyć się tych wyskakujących okienek.

Pomyślnie zainstalowano repozytorium portalu One Nation Portal. Teraz nauczymy się instalować Kodi Collusion Build z tego repozytorium.

Krok 3: Zainstaluj Kodi Collusion Build z repozytorium One Nation Portal

Pozostaje Ci tylko instalacja Kodi Collusion Build. Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować tę kompilację:

# 1. Wróć do ekranu głównego Kodi i przejdź do Dodatki> Dodatki programowe. Zobaczysz tutaj ikonę portalu One Nation (patrz zdjęcie poniżej). Kliknij tę ikonę, aby kontynuować

otwórz jeden portal narodowy

# 2. Kliknij opcję „(OneNation Portal) Kompilacje

buduje jeden portal narodowy

# 3. Jak widać na poniższym obrazku, kompilacja Kodi Collusion została już wydana dla nadchodzącej wersji Kodi 18 Leia. Jednak stabilna wersja Kodi Leia nie została jeszcze wydana. Jeśli jesteś jednym z nielicznych, którzy mają dostęp do wersji Leia, śmiało i kliknij wersję Kodi Collusion dla tej wersji. Jeśli nie, przejdź do następnego kroku

jak zainstalować zmowę kodui na kodi 18 leia

# 4. Przewiń w dół i kliknij wersję Kodi-Collusion pod kompilacjami Krypton (zdjęcie poniżej)

jak zainstalować zmowę kodui na kodi 17.6 krypton

# 5. Zostaną wyświetlone dwie opcje instalacji - Fresh i Standard.

Wybór Fresh spowoduje zresetowanie Kodi do domyślnych ustawień fabrycznych i usunięcie wszystkich istniejących dodatków, ustawień itp. Standardowa instalacja zachowa niektóre dodatki i ustawienia. Wybieram „Świeży”, ponieważ nie mam nic do zachowania. Ale to jest całkowicie twój wybór.

Kodi - przewodnik po nowej instalacji

# 6. Kodi zapyta teraz, czy chcesz przywrócić konfigurację Kodi do ustawień domyślnych. Kliknij „Kontynuuj”

przywróć kodi do instalacji kompilacji

# 7. Rozpocznie się instalacja kompilacji Kodi Collusion. Instalacja tej wersji może potrwać 3-4 minuty.

pobierz kodi collusion build

# 8. Po zainstalowaniu kompilacji zobaczysz następujący komunikat. Opcja „Przeładuj profil” tak naprawdę niewiele robi. Więc kliknę „Wymuś zamknięcie”.

wymuś zamknięcie aplikacji kodi

Kodi zostanie teraz zamknięty. Zainstalowano Kodi Collusion Build pomyślnie. Uruchom ponownie Kodi, a ekran główny Kodi zmieni się na ten

tak wygląda skóra zmowy Kodi

Naprawdę podoba mi się ten interfejs. Wygląda świetnie! Śmiało i poznaj tę wersję. Znajdziesz tutaj garść wstępnie zainstalowanych dodatków, w tym Deceit, Seren, Limitless.

Kliknij „Filmy”, a zobaczysz następujące opcje (zdjęcie poniżej). W ten sam sposób możesz eksplorować inne elementy menu.

jak korzystać z kompilacji zmowy kodi

Tak właśnie instalujemy wersję Kodi Collusion na Kodi.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Wniosek

Wersja Kodi Collusion łączy garść popularnych dodatków, dzięki czemu nie musisz instalować ich osobno. Ten przewodnik jest próbą pomocy w szybkim i łatwym zainstalowaniu tej kompilacji. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj nam znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Związane z:

Jak zainstalować OneNation Portal Kodi Builds
Jak zainstalować No Limits Magic Build
Jak zainstalować Titanium Build
Jak zainstalować Kodi
Najlepszy Kodi VPN
Jak zainstalować dodatki w kompilacjach

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me