Jak zainstalować Kodi na Amazon FireStick

>

W tym przewodniku krok po kroku pokażę, jak zainstalować Kodi 18.5 Leia na FireStick w ciągu 2 minut. Ten sam przewodnik działa również w przypadku Firestick 4K, Fire TV i Fire TV Cube. Zanim zaczniemy kroki instalacji, zacznijmy od krótkiego wprowadzenia.

jak zainstalować kodi na firestickAmazon Fire TV / Stick podbił już rynek strumieniowego przesyłania wideo. Odkąd pojawił się na scenie, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, dzięki niesamowitej łatwości użycia i obsłudze popularnych usług rozrywkowych, takich jak Netflix, BBC iPlayer, Hotstar, Amazon Prime Video i wiele innych. Podsumowując, Amazon FireStick jest wyposażony w obsługę Alexa. Po prostu połóż się na kanapie i zacznij nawigować po wszystkim za pomocą głosu. Nie musisz teraz nawet podnosić palców. Czy to nie super fajne!!!

Choć może to zabrzmieć ponuro, jest tylko jeden problem. Chociaż ogromna ilość treści multimedialnych jest dostępna bezpłatnie, treści premium pochodzą z cenami premium. Jest to zdecydowanie problem dla większości użytkowników i największy powód, dla którego użytkownicy instalują Kodi na Firestick. Kodi to jedna z najlepszych aplikacji Amazon Fire Stick, która otworzy nowy świat bezpłatnych treści multimedialnych, które mogą nawet nie być dostępne w twoim regionie lub mają wygórowaną cenę.

Jeśli już korzystasz z Kodi na Fire TV lub Fire Stick i szukasz prostej aktualizacji 18.5 Leia, powinieneś przeczytać to - jak zaktualizować Kodi na FireStick.

Uwaga: Nie zachęcamy do korzystania z żadnego oprogramowania / sprzętu / usługi w celu uzyskania dostępu do nielegalnych treści. Bądź dobrym osądem swoich działań.

Jak zainstalować Kodi w FireStick

Kodi for Fire Stick oferuje wiele możliwości przesyłania strumieniowego. Treści multimedialne oferowane przez Kodi są naprawdę oszałamiające. Jeśli zdecydowałeś się jailbreak Amazon Fire Stick, jesteś we właściwym miejscu. Za chwilę się uczysz jak zainstalować Kodi na FireStick na jak najwięcej sposobów.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Czytać:
Jak zainstalować i korzystać z Best VPN dla FireStick

KROK 1: Przygotuj FireStick do instalacji Kodi

Przede wszystkim, jeśli właśnie kupiłeś Fire TV lub FireStick, oto jak skonfigurować Fire Stick po raz pierwszy. Po pomyślnym skonfigurowaniu pamięci Stick przygotuj ją do instalacji Kodi. Musisz wprowadzić cztery poprawki. Włącz debugowanie ADB, włącz aplikacje z nieznanych źródeł, wyłącz dane o użytkowaniu urządzenia i wyłącz zbieraj dane o użytkowaniu aplikacji. Możesz to łatwo zrobić, wykonując następujące kroki:

# 1: Wystarczy przejść do Ustawienia na twoim Fire TV / Stick. Następnie wybierz My Fire TV / Device i wybierz Opcje programistyczne

jak zainstalować kodi na firestick

# 2: Teraz będziesz musiał zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze, włącz debugowanie ADB (opcjonalnie), a następnie WŁĄCZ Aplikacje z nieznanych źródeł (obowiązkowy)

kod ognisty

# 3: Teraz przejdź do Ustawienia i otwórz Preferencje > Ustawienia prywatności. Teraz po prostu WYŁĄCZ Dane użytkowania urządzeniaZbierz dane o użytkowaniu aplikacji

amazon firestick kodi

Twój Amazon Fire TV jest teraz gotowy. Teraz jesteśmy o krok bliżej instalacji Kodi.

KROK 2: Pobierz aplikację Downloader

Jest to zdecydowanie najpopularniejsza, najłatwiejsza i najszybsza metoda instalacji Kodi na Fire TV Stick. Jeśli dokładnie wykonasz wszystkie czynności, nie zajmie to więcej niż 2 minuty. Downloader to niesamowita aplikacja, dostępna bezpłatnie w sklepie Amazon App Store. Dzięki temu proces instalacji Kodi jest bardzo płynny i wygodny.

Po prostu przejdź do Amazon App Store i wyszukaj „Downloader" dla tego. Aby przejść do Amazon Store, wybierz Szukaj opcja w lewym górnym rogu ekranu głównego FireStick.

jak zainstalować kodi na Amazon Firestick

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Downloader na Fire TV lub Fire Stick, jesteśmy o krok od instalacji Kodi.

KROK 3: Zainstaluj Kodi w FireStick

W tym kroku nauczymy się pobierać i instalować Kodi 18.5 Leia na urządzeniu Amazon Fire TV Stick. Dla tych, którzy nie są świadomi, Leia 18.5 jest najnowszą stabilną wersją na dzień.

# 1. Uruchom właśnie zainstalowaną aplikację Downloader i kliknij pole adresu URL (tam, gdzie jest napisane) http: //)

ZAINSTALUJ KODI NA FIRESTICK

# 2: Teraz pojawi się wyskakująca klawiatura

Żeby zainstalować Kodi Leia 18.5, wchodzić https://www.firesticktricks.com/kapk kliknij „GO”.

# 3: Rozpocznie się proces pobierania.

jak zainstalować kodi na firestick

# 5: Po zakończeniu pobierania kliknij „zainstalować

uruchom kodi 18.o na firestick

# 6: Poczekaj na zakończenie pobierania

jak zainstalować kodi 18.0 na firestick

# 7: Po zainstalowaniu Kodi zobaczysz komunikat Zainstalowana aplikacja. Kliknij OTWARTY aby uruchomić aplikację Kodi. Jeśli chcesz go otworzyć później, kliknij GOTOWY

zainstaluj kodi na firestick

Nie znajdziesz aplikacji Kodi na ekranie głównym, więc po prostu idź do Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami -> Kodi -> Uruchomić

Możesz także nacisnąć Dom klawisz / przycisk na pilocie przez 5 sekund i kliknij Aplikacje na ekranie podręcznym, aby uzyskać dostęp do Kodi.

Jak korzystać z Kodi w FireStick

Po zainstalowaniu Kodi nadszedł czas, aby wiedzieć, jak używać go na Fire Stick, aby zapewnić bezpieczną i dźwiękową rozrywkę. Dzięki Kodi będziesz mieć dostęp do ogromnego świata bezpłatnych treści, od filmów po programy telewizyjne i wiele innych.

Ale zanim zaczniesz używać Kodi na Fire TV / Stick, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Jeśli zostaniesz przyłapany na oglądaniu treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport), możesz mieć poważne problemy prawne.

Na szczęście istnieje sposób, aby nadal cieszyć się ulubionymi treściami za pośrednictwem Kodi bez martwienia się, kto może ich szukać. Musisz użyć zaufanej usługi VPN, która zamaskuje wszystkie twoje działania internetowe od szpiegów internetowych. VPN pomaga ominąć ograniczanie przepustowości Internetu, nadzór online i ograniczenia geograficzne treści.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN. Jest to najszybsza sieć VPN, która jest najważniejsza dla płynnego przesyłania strumieniowego.

Nigdy nie promujemy ani nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale nie chcemy też, abyś znalazł się w kłopotach prawnych. Ponadto wierzymy w prawo do prywatności i jesteśmy jego zdecydowanym zwolennikiem.

Zanim zaczniesz korzystać z Kodi na Fire TV / Stick, zobaczmy, jak korzystać z ExpressVPN, aby ukryć swoje transmisje strumieniowe przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Kliknij TUTAJ subskrybować usługę ExpressVPN. Istnieje 30-dniowa, pełna, bez zadawania pytań gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś z niego zadowolony (co nie widzę powodu, dlaczego), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych 30 dni.

Krok 2: Włącz telewizor Fire TV / Stick i przejdź do lupy (ikona wyszukiwania). Znajdziesz go po lewej stronie. Teraz zacznij pisać „Expressvpn” (bez cudzysłowów) na pasku wyszukiwania i wybierz ExpressVPN, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

zainstaluj firewall expressvpn

Krok 3: Kliknij „Get”, aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na Fire TV / Stick

dostać vpn jailbroken firestick

Krok 4: Po zainstalowaniu uruchom aplikację ExpressVPN i zaloguj się za pomocą identyfikatora / hasła e-mail utworzonego podczas zakupu subskrypcji ExpressVPN.

zaloguj się expressvpn na firestick

Krok 5: Teraz kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN (patrz obrazek poniżej). Możesz także zmienić preferowaną lokalizację, klikając „Wybierz lokalizację”, jak pokazano na poniższym obrazku. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Możesz przeczytać więcej o korzystaniu z ExpressVPN z FireStick.

Teraz, gdy Twoje działania online są prywatne, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co dalej z Kodi na Fire TV Stick. Jak wspomniałem wcześniej, w Kodi nie znajdziesz żadnych treści, ponieważ jest to prosty odtwarzacz multimedialny. Aby przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne lub programy sportowe, musisz zainstalować różne dodatki / kompilacje Kodi. Jeśli jesteś całkowicie początkujący, oto mój przewodnik dla początkujących, jak korzystać z Kodi.

Zastanawiasz się, jak uzyskać najlepsze dodatki lub wersje Kodi na Fire TV / Stick? Sprawdź poniższe linki, które pomogą Ci zainstalować popularne dodatki i kompilacje, które działają dobrze i przyciągają strumienie wysokiej jakości.

 • Jak zainstalować Exodus Redux
 • Jak zainstalować dodatek Venom
 • Jak zainstalować FEN Addon
 • Jak zainstalować Titanium Build
 • Jak zainstalować No Limits Magic Build

Przeczytaj także: Przewodnik po cięciach przewodów FireStick do bezpłatnych filmów, telewizji i sportu & Więcej

Przewodnik wideo do instalacji Kodi na Amazon FireStick

Pomyślnie zainstalowałeś Kodi na Fire Stick. Jeśli ta metoda nie działa, możesz wypróbować inne metody podane poniżej.

Jak zdobyć Kodi na FireStick za pomocą Alternatywne metody

Downloader to niezawodna aplikacja i normalnie nie powinieneś mieć trudności z instalacją Kodi na FireStick za jej pośrednictwem. Jeśli jednak masz subskrypcję premium popularnej aplikacji do zarządzania plikami o nazwie ES File Explorer, możesz z niej skorzystać.

ES File Explorer nie obsługuje już bezpłatnego bocznego ładowania aplikacji innych firm. Potrzebujesz subskrypcji premium, która kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Z drugiej strony Downloader jest w stu procentach bezpłatny. Jeśli już zainstalowałeś Kodi w FireStick za pomocą metody Downloader (jak podano powyżej), możesz pominąć tę sekcję).

Zainstaluj Kodi w FireStick przy użyciu Eksploratora plików ES

Możesz dowiedzieć się więcej o aplikacji ES File Explorer w naszym przewodniku Jak zainstalować & Użyj Eksploratora plików ES w FireStick.

Oto kroki, aby zainstalować Kodi na Amazon Fire TV Stick:

 1. Włącz urządzenie Amazon Fire TV Stick
 2. Iść do Ustawienia > My Fire TV
 3. otwarty Opcje programistyczne
 4. Włączyć Aplikacje z nieznanych źródeł
 5. Przejdź do strony głównej Fire Stick i przejdź do „Szukaj”W lewym górnym rogu ekranu.
 6. Rodzaj "Eksplorator plików ES”I kliknij, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania.
 7. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować aplikację ES File Explorer w FireStick
 8. Po zainstalowaniu aplikacji uruchom ją. Teraz przejdź do prawej sekcji, w której zobaczysz kilka ikon. Wybierz i kliknij ikonę Downloader
 9. Kliknij +Nowy na dnie
 10. Pojawi się wyskakujące okienko. Wchodzić https: // www.firesticktricks.com/kapk w sekcji Ścieżka i dowolna wybrana nazwa w sekcji Nazwa
 11. Kliknij Pobierz teraz
 12. Poczekaj, aż Kodi zostanie pobrany na FireStick
 13. Kliknij Otwórz plik
 14. Kliknij zainstalować gdy pojawi się monit
 15. Kliknij zainstalować jeszcze raz
 16. To wszystko. Kodi jest teraz zainstalowany na FireStick / Fire TV.

Jak zainstalować Kodi w FireStick za pomocą AppStarter

Jeśli nie możesz zainstalować Kodi APK na swoim urządzeniu Amazon Fire TV Stick przy użyciu wyżej wymienionych metod, wypróbuj ten. AppStarter umożliwia instalację aplikacji innych firm, dzięki czemu proces instalacji Kodi jest dość prosty i płynny.

Nie trzeba dodawać, że ponownie będziesz musiał włączyć aplikacje z nieznanych źródeł i wyłączyć zbieranie danych o użytkowaniu aplikacji, jak wspomniano w pierwszej metodzie. Po wykonaniu tej czynności zainstaluj aplikację Downloader, jak pokazano powyżej w pierwszej metodzie.

Następnie wykonaj następujące kroki, aby łatwo zainstalować Kodi na Fire Stick za pomocą AppStarter:

KROK 1: Uruchom aplikację Downloader

KROK 2: Kliknij pole adresu URL, w którym jest napisane http: //

pomoc firei kodi

KROK 3: Teraz pojawi się nowe okno. Wchodzić https: //firesticktricks.com/as4.apk i kliknij UDAĆ SIĘ

jak pobrać kodi na firestick

KROK 4: Po pobraniu AppStarter kliknij „zainstalować.”

jak zainstalować kodi 18 leia na firestick

KROK 5: Po zainstalowaniu AppStarter uruchom ją.

KROK 6: Aby zainstalować Kodi, najpierw przejdź do „Aktualizacje”W menu po lewej stronie AppStarter. Teraz kliknij „zainstalować”Po prawej stronie, gdzie wyświetla się Kodi.

jak zainstalować kodi na Amazon Fire TV

Uznanie za to, że z powodzeniem złamałeś jail Amazon Amazon Stick i zainstalowałeś na nim Kodi za pomocą AppStarter. Jeśli jednak ta sztuczka również nie działa i nie możesz wykonać jailbreaka Amazon Fire Stick, możesz przejść do następnej metody.

Zainstaluj Kodi na Amazon Fire TV Stick z FileLinked

FileLinked to skuteczne narzędzie do udostępniania plików, którego można również używać do bocznego ładowania aplikacji w FireStick. Oto jak możesz zainstalować Kodi na FireStick za pomocą aplikacji FileLinked.

KROK 1: Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to zainstalować FileLinked na FireStick

KROK 2: Uruchom FileLinked

KROK 3: Gdy zobaczysz następujący ekran, wprowadź kod 54780130 i kliknij Kontyntynuj

kodowany kodem kodi dla firestick

KROK 4: Kliknij Pobieranie ikona obok wersji Kodi, którą chcesz zainstalować

instalacja kodi na firestick

KROK 5: Po zakończeniu pobierania kliknij przycisk Odtwórz obok wersji pobranego pliku. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować Kodi w FireStick

jak zainstalować kodi na firestick

FAQ

Czy Kodi jest bezpieczny & prawny?

Kodi jest w stu procentach bezpieczny i legalny sam w sobie. Możesz pobrać Kodi z oficjalnych sklepów z aplikacjami na różnych urządzeniach, takich jak Google Play Store na Androida i Microsoft Store na Windows 10. W tych sklepach z aplikacjami nigdy nie będzie przechowywana niebezpieczna i nielegalna aplikacja. Należy jednak pamiętać, że Kodi zezwala na niektóre dodatki stron trzecich, które mogą przesyłać strumieniowo treści chronione prawem autorskim. Streaming takich treści jest niezgodny z prawem.

Co możesz oglądać na Kodi?

Możesz oglądać filmy, programy telewizyjne, sport, telewizję na żywo, filmy dokumentalne, treści dla dzieci, anime i wszystko, co tylko możesz wymyślić.

Pamiętaj, że Kodi nie hostuje żadnych własnych treści. Jesteś zobowiązany do pozyskiwania treści za pośrednictwem dodatków Kodi. Istnieją dosłownie setki dodatków do wszystkich rodzajów filmów, które lubisz przesyłać strumieniowo. Kodi obsługuje zarówno oficjalne dodatki, jak i dodatki innych firm. Możesz także użyć kompilacji Kodi, aby uzyskać lepsze wrażenia.

Czy możesz zainstalować Kodi na Fire TV Cube?

Tak, możesz zainstalować Kodi na Fire TV Cube. Wszystkie urządzenia Fire TV (FireStick 2. generacji, Fire Stick 4K i Fire TV Cube) mają ten sam interfejs i system nawigacji. Instrukcje instalacji Kodi zastosowane w tym podręczniku dotyczą również Fire TV Cube.

Jaka jest najnowsza wersja Kodi dla Firestick?

Kodi Leia 18.5 to najnowsza wersja Kodi. Ta wersja została wydana w listopadzie 2019 r. I zawierała drobne poprawki błędów i zmiany kosmetyczne.

Wniosek

To jest to. Mam nadzieję, że dobrze się czułeś dzięki wyżej wymienionym instrukcjom. Usiądź wygodnie i ciesz się mnóstwem niesamowitych treści multimedialnych oferowanych przez Kodi. Zalecamy jednak uważanie na dostęp do pirackich lub nielegalnych treści. Jeśli jesteś nowy w Kodi, oto mój przewodnik dla początkujących, jak korzystać z Kodi. Sprawdź także, jak korzystać z debridowania rzeczywistego w celu pobierania wysokiej jakości łączy strumieniowych i unikania problemów z buforowaniem Kodi. Jeśli napotkasz jakiekolwiek błędy w przyszłości, możesz zresetować Kodi w FireStick, a będzie on tak dobry jak nowy.

Wszystkie te metody instalacji Kodi zostały przeze mnie przetestowane i działają doskonale.

Jeśli znasz inny lepszy sposób zainstaluj Kodi na FireStick lub masz jakiekolwiek problemy związane z którymkolwiek z tych kroków, możesz zostawić swoje pytania w komentarzach poniżej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me