Jak zainstalować Morpheus TV na FireStick

>

Twórcy Terrarium TV ogłosili koniec dni dla tej niesamowitej aplikacji, którą tak bardzo polubiliśmy. To cios, z którym wciąż mamy do czynienia. Ale w świecie przesyłania strumieniowego wycofywanie aplikacji nie jest niczym nowym. Wiele aplikacji pojawia się w centrum uwagi, zyskuje popularność i pewnego dnia są usuwane. Upadek Terrarium TV jest na razie wielką stratą, ale jestem pewien, że znajdziemy sposób, aby przejść dalej.

Na szczęście istnieje wiele alternatyw TV Terrarium, których możesz użyć do oglądania swoich ulubionych odcinków i filmów. W tym przewodniku nauczymy się instalować Morpheus TV na FireStick / Fire TV / Fire TV Cube; jedna z najlepszych alternatyw dla TV Terrarium.

Morpheus TV to aplikacja na żądanie, zupełnie jak Terrarium TV. Posiada imponującą bibliotekę multimediów i ma solidne, wysokiej jakości skrobaki, które zapewniają najlepsze linki do przesyłania strumieniowego. Ta lekka aplikacja jest łatwa w obsłudze zasobów FireStick, oferuje płynną pracę i przyjazny interfejs użytkownika.

Zrzeczenie się: Twórca Morpheus TV ogłosił koniec wsparcia dla aplikacji. Gdy uruchomisz aplikację po raz pierwszy po instalacji, zobaczysz powiadomienie o zakończeniu projektu. Jednak mówi również, że możesz przesyłać strumieniowo istniejące filmy i programy, o ile dostępne są skrobaki. 

Jeśli nie chcesz korzystać z porzuconej aplikacji, sugeruję jej klon o nazwie Morph TV, który jest regularnie aktualizowany pod kątem świeżej zawartości i płynnego przesyłania strumieniowego. 

Kroki, aby zainstalować Morpheus TV na FireStick

Instalacja Morpheus TV zajmuje tylko kilka minut w FireStick, Fire TV lub Fire TV Cube. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zapewnić Aplikacje z nieznanych źródeł jest włączony w ustawieniach urządzenia, aby akceptować aplikacje innych firm, takie jak Morpheus TV. Oto kroki:

1. Włącz FireStick i wybierz z głównego ekranu Ustawienia na szczycie.

jak zainstalować Morpheus TV na firestick

2. Gdy zobaczysz następujący zestaw opcji, przejdź dalej i otwórz Urządzenie

urządzenie w ustawieniach: telewizor morfeusz

3. Następnie kliknij Opcje programistyczne

opcje programistyczne na Firestick

4. Jeśli Aplikacje z nieznanych źródeł jest wyłączone, kliknij, aby włączyć

Morfeusz TV

Możesz teraz rozpocząć instalację. Pokażę ci jak.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.

Pamiętaj, że nie możesz pobierać i przesyłać plików APK bezpośrednio przez przeglądarkę internetową na FireStick, tak jak ma to miejsce w przypadku innych urządzeń z Androidem. Dlatego potrzebujesz aplikacji, która ułatwia takie pobieranie.

Downloader to najlepsza aplikacja do ładowania bocznego dla FireStick. Więc śmiało i najpierw zainstaluj Downloader na swoim urządzeniu. Możesz to zrobić w sklepie Amazon Store (za pomocą funkcji wyszukiwania na ekranie głównym FireStick).

Gdy masz program Downloader, otwórz go i wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Teraz powinieneś zobaczyć ekran główny Downloadera z Dom zakładka po lewej stronie.

Kliknij pole URL po prawej stronie

jak zdobyć Morpheus TV za pomocą aplikacji do pobierania

Krok 2: Teraz wprowadź następujący adres URL http://bit.ly/morp166 i kliknij UDAĆ SIĘ 

Morfeusz TV na Firestick

Krok 3: Nastąpi przekierowanie do sekcji przeglądarki aplikacji Downloader, w której otwiera się następująca strona internetowa. Przewiń w dół i kliknij POBIERZ MORPHEUS TV.APK przycisk.

pobierz apk TV Morpheus na Firestick

Krok 4: Poczekaj, aż aplikacja Morpheus TV APK zostanie pobrana na FireStick

instalowanie morfeusza tv apk na firestick

Krok 5: Po pobraniu pliku APK aplikacja Downloader rozpocznie instalację samodzielnie. Oto następne okno, które musisz zobaczyć. Przewiń w dół do prawego dolnego rogu tego ekranu i naciśnij zainstalować

jak zainstalować telewizor Morpheus na Firestick

Instalacja Morpheus TV w FireStick potrwa około minuty. Kiedy się zakończy, Zainstalowana aplikacja powiadomienie jest pokazane.

Chociaż możesz uruchomić aplikację Morpheus TV od razu z tego okna, klikając OTWARTY, Proponuję kliknąć GOTOWY i wróć do interfejsu Downloadera, aby usunąć pakiet AP Morpheus TV.

Po zainstalowaniu aplikacji plik APK nie jest już potrzebny. Możesz zaoszczędzić trochę miejsca, usuwając go.

jak zdobyć telewizor Morfeusz na patyku ognia

Kliknij Usunąć

Morfeusz tv do filmów

Kliknij Usunąć jeszcze raz

usuń morpheus tv apk z firestick

Pomyślnie zainstalowałeś Morpheus TV na FireStick, a także usunąłeś plik APK.

Odkrywanie Morfeusza TV

Śmiało i otwórz aplikację. Jeśli nie widzisz go na ekranie głównym FireStick, przejdź do swoich aplikacji & Sekcja kanałów. Znajdziesz tam aplikację.

Gdy uruchamiasz aplikację po raz pierwszy po instalacji, jesteś mile widziany z Projekt zakończony wiadomość. Jak już wspomniałem, aplikacja Morpheus TV została wycofana. Oznacza to jednak tylko, że nie zostaną dodane żadne nowe zadrapania i treść. Tak długo, jak działają istniejące skrobaki, możesz kontynuować oglądanie aktualnie dostępnych filmów i programów.

Kliknij dobrze

morfeusz telewizor w dół

Następne okno zawiera menu z opcjami Filmy, Programy telewizyjne, Pobieranie i Ustawienia.

jak korzystać z Morpheus TV

Po kliknięciu Filmy zobaczysz nowy zestaw opcji: Trendy, Popularność, Wyszukiwanie itp.

Śmiało i kop głębiej, klikając dowolną opcję. Znajdziesz tutaj wszystkie tytuły filmowe Morpheus TV hosts.

jak oglądać filmy na Morpheus TV

Po kliknięciu opcji Programy telewizyjne na ekranie głównym aplikacji pojawi się następujące menu.

oglądać programy telewizyjne w Morpheus TV

Dostęp do Morpheus TV z ekranu głównego FireStick

Zawsze możesz uzyskać dostęp do swoich aplikacji z poziomu swoich aplikacji & Obszar kanałów, do którego można uzyskać dostęp, naciskając długo przycisk Dom przycisk na pilocie, a następnie kliknięcie Aplikacje.

W Twoich aplikacjach & W sekcji Kanały zauważysz, że tylko aplikacje w górnych wierszach pojawiają się na ekranie głównym. Ostatnio zainstalowane aplikacje są umieszczane w dolnym rzędzie. Mogą więc nie pojawiać się na ekranie głównym.

Jeśli chcesz przenieść Morpheus TV na ekran główny FireStick, oto co możesz zrobić:

  • Wybierz ikonę Morpheus TV w Twoich aplikacjach & Kanały
  • Naciśnij przycisk menu na pilocie FireStick. Jest to przycisk z trzema poziomymi liniami
  • W prawym dolnym rogu ekranu telewizora zobaczysz teraz menu. Kliknij Ruszaj się i ręcznie przenieś ikonę Morpheus TV do jednego z górnych rzędów. Lub kliknij Przejdź na przód aby umieścić ikonę w pierwszym miejscu w pierwszym rzędzie.

Zakończyć

Morpheus TV jest łatwo jedną z najbardziej opłacalnych alternatyw dla Terrarium TV. Ta aplikacja na żądanie przedstawia ulubione filmy i programy za pomocą zaledwie kilku kliknięć przycisków. Znalazłem Morpheus TV szybciej niż większość innych aplikacji w tej samej kategorii. Szybciej pobiera linki. Niestety, Morpheus TV również został wycofany, ponieważ jego twórca nie może go już obsługiwać. Ale dobrą rzeczą jest to, że będzie nadal pobierał strumienie, dopóki skrobaki nie będą dostępne. Uważam, że aplikacja powinna być dobra przez kolejne kilka miesięcy.

Związane z:

Jak Jailbreak a FireStick
Najlepsze aplikacje dla FireStick
Jak zainstalować APK Cinema
Jak zainstalować Titanium TV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me