Jak zainstalować przełącznik myszy w FireStick / Fire TV

>

Niektóre aplikacje na Androida są przeznaczone dla urządzeń dotykowych i nie działają poprawnie na zdalnie sterowanym urządzeniu Fire TV Stick. To pozbawia użytkowników FireStick niektórych dobrych aplikacji. Głównym powodem, dla którego nie możesz korzystać z takich aplikacji, jest to, że nie są one kompatybilne z pilotem Amazon FireStick. Jeśli jednak istnieje sposób używania myszy za pomocą FireStick, możesz uruchomić niektóre z tych aplikacji.

Możesz uzyskać wskaźnik myszy na interfejsie FireStick bez podłączania do niego fizycznej myszy. Wszystko czego potrzebujesz to aplikacja Mouse Toggle. W tym przewodniku nauczymy się instalować przełącznik myszy w FireStick. Możesz manewrować wskaźnikiem myszy za pomocą przycisków nawigacyjnych na pilocie. Aby kliknąć obiekt, po prostu najedź na niego wskaźnikiem i naciśnij Wybierz przycisk na pilocie.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Czytać:
Jak zainstalować i korzystać z VPN w FireStick

Aplikacja Mouse Toggle dla Fire TV Stick: Instrukcja instalacji

Najpierw skonfigurujmy nasze urządzenie FireStick, aby umożliwić Ci instalowanie aplikacji innych firm. Aplikacja Mouse Toggle, którą zamierzamy zainstalować, jest także aplikacją innej firmy. Wykonaj poniższe kroki:

Krok 1: Włącz urządzenie FireStick i otwórz Ustawienia z ekranu głównego (opcja Ustawienia znajduje się na pasku menu u góry ekranu)

przełącznik myszy do telewizora przeciwpożarowego

Krok 2: Nawigować do Urządzenie i otwórz na następnym ekranie

Przełącz myszką na Firestick

Krok 3: Teraz otwarte Opcje programistyczne

jak zainstalować przełącznik myszy na firestick

Krok 4: Zobacz czy Aplikacje z nieznanych źródeł jest WYŁ. lub WŁ. Jeśli jest WYŁĄCZONY, kliknij go, aby WŁĄCZYĆ.

przełącznik myszy firestick

Krok 5: Pojawi się komunikat ostrzegawczy informujący o ryzyku włączenia aplikacji z nieznanych źródeł. Zignoruj ​​tę wiadomość. Zamierzasz zainstalować aplikację Mouse Toggle, z której osobiście korzystałem. Jest to bezpieczna aplikacja.

Kliknij Włączyć

aplikacje z nieznanych źródeł na kij TV ognia

Twój FireStick zainstaluje teraz dowolną aplikację innej firmy. Zacznijmy od Mouse Toggle.

Krok 6: Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest aplikacja typu side-loader. FireStick nie zezwala na bezpośrednie pobieranie plików przez przeglądarkę. polecam Downloader app. Jest to bardzo skuteczne narzędzie do ładowania bocznego dla FireStick. Zainstaluj Downloader na FireStick i uruchom go. Możesz łatwo pobrać tę aplikację ze sklepu Amazon

Krok 7: Główny ekran Downloadera wygląda następująco. Jak widać, Dom opcja po lewej stronie jest już kliknięta. Po prawej stronie znajduje się pole, w którym możesz wpisać źródłowy adres URL, z którego pobierane będą Przełączanie Myszą.

Kliknij to pole adresu URL

aplikacja do pobierania

Krok 8: Wprowadź następujący adres URL (zgodnie z urządzeniem), gdy zobaczysz klawiaturę ekranową (spójrz na obrazek poniżej):

Dla Fire Stick Gen 1, Fire Stick Gen 2, Fire TV 1, Fire TV 2, Fire TV Cube - https://www.firesticktricks.com/mouse

Jeśli masz FireStick 4K, Fire TV 3 lub Fire TV Edition, użyj tego linku - http://bit.ly/mousefire

Trafienie UDAĆ SIĘ po wprowadzeniu adresu URL

Przełącz myszą na apk TV ognia

Krok 9: Zezwól aplikacji Downloader na pobranie pliku APK myszy. Może to potrwać kilka minut.

pobierz mysz przełącz apk na firestick

Krok 10: Dobrą rzeczą w Downloaderze jest to, że nie musisz ręcznie uruchamiać pobranego pakietu APK. Uruchamia plik i automatycznie rozpoczyna instalację. Powinieneś teraz zobaczyć następujący monit.

Kliknij zainstalować

mysz ognista

Krok 11: Teraz poczekaj, aż aplikacja Mouse Toggle APK zostanie zainstalowana na urządzeniu

Krok 12: Otrzymasz potwierdzenie instalacji za pomocą Zainstalowana aplikacja monit, który pokazuje.

Po kliknięciu otwarty tutaj od razu uruchamiasz aplikację Mouse Toggle. Ale później uruchomimy aplikację i skorzystamy z niej.

Najpierw kliknij Gotowy i wróć do aplikacji Downloader. Pokażę ci, jak usunąć właśnie pobrany plik APK myszy. Pliki APK nie są wymagane po instalacji. Zwolnijmy trochę miejsca.

Przełącz myszką na firestick

Krok 13: Kliknij Usunąć

przełącznik myszy

Krok 14: Kliknij Usunąć jeszcze raz

przesuń mysz apk

Pomyślnie usunąłeś plik APK z FireStick.

Jak uzyskać dostęp i używać przełącznika myszy w FireStick

Dostęp do wszystkich aplikacji zainstalowanych w FireStick można uzyskać z poziomu Twoje aplikacje & Kanały Sekcja. Oto jak możesz się tam dostać:

  • Naciśnij i przytrzymaj Dom przycisk na pilocie FireStick przez około 5 sekund
  • Kiedy pojawi się ekran menu, kliknij Aplikacje
  • Tam jesteś w swoich aplikacjach & Kanały

Teraz przewiń w dół za pomocą pilota, gdzie znajdziesz aplikację Mouse Toggle. Pamiętaj, że po zainstalowaniu aplikacji ikona pojawi się na dole w Twoich aplikacjach & Kanały Inną rzeczą do odnotowania jest to, że ostatnio zainstalowane aplikacje nie pojawiają się na ekranie głównym FireStick.

Aby przenieść dowolną aplikację na ekran główny, wybierz jej ikonę w swoich aplikacjach & Kanały i naciśnij klawisz menu na pilocie. Teraz kliknij Przenieś i przenieś ikonę do jednego z górnych wierszy.

Teraz pokażę ci, jak korzystać z przełącznika myszy.

Po pierwsze, aby aplikacja Mouse Toggle działała, debugowanie ADB musi być WŁĄCZONE. Oto jak możesz to WŁĄCZYĆ: ekran główny FireStick > Ustawienia > Urządzenie > Opcje programistyczne > Debugowanie ADB

Otwórz aplikację z poziomu aplikacji & Sekcja kanałów. Tak wygląda aplikacja. Jest tylko jeden ekran.

przełącznik myszy do kija telewizyjnego ognia

Upewnić się Włącz usługę myszy opcja jest włączona. Jeśli chcesz, aby usługa myszy działała podczas uruchamiania FireStick, pozostaw drugą opcję włączoną. Polecam to kontynuować. Mouse Toggle to tylko 2 MB aplikacja, a jej ciągłe włączanie nie wpływa na wydajność urządzenia.

Gdy usługa myszy jest włączona, Status w lewym dolnym rogu ekranu powinien powiedzieć Rozpoczęty.

Jeśli status jest zablokowany startowy może być konieczne WYŁĄCZENIE debugowania ADB i włączenie go ponownie. Możesz kliknąć przycisk ADB SETTINGS w aplikacji, aby go wyłączyć i włączyć. 

mysz przełącza ekran aplikacji na firestick

To w zasadzie tyle o interfejsie. Pokażę teraz, jak używać wskaźnika myszy w dowolnej aplikacji.

Będę używał Showbox HD jako przykładu, ponieważ w tej aplikacji nie można nawigować za pomocą pilota FireStick. Oto ekran główny Showbox HD:

jak używać przełącznika myszy do kija telewizyjnego ognia

Jak widać, w lewym górnym rogu znajduje się menu. Nie mogę się do tego dostać bez przełączania myszy. Ale na ekranie telewizora nie ma jeszcze wskaźnika myszy. Jak mam to osiągnąć?

Aby wyświetlić wskaźnik myszy, wystarczy szybko nacisnąć Play / Pause przycisk na pilocie Amazon FireStick dwa razy.

Zrobiłem to i manewrowałem wskaźnikiem myszy nad menu. Teraz muszę tylko nacisnąć Wybierz przycisk na pilocie, aby kliknąć menu.

jak używać przełącznika myszy na firestick

Pojawi się następujące menu. Teraz mogę użyć wskaźnika myszy, aby najechać wskaźnikiem myszy i kliknąć dowolny element w menu.

przełącznik myszy do telewizora przeciwpożarowego

Kliknąłem Filmy i zostałem przekierowany do ekranu zawierającego listę filmów. Znów mogę użyć wskaźnika myszy, aby otworzyć dowolny film, który mi się podoba.

Pamiętaj również, że wskaźnik myszy znika po kilku sekundach bezczynności. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk Odtwarzaj / Pauza na pilocie, aby go przywrócić.

Jak przewijać strony za pomocą przełącznika myszy?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wywołać kursor Toggle Mouse na ekranie, naciskając dwukrotnie przycisk Play / Pause na pilocie.

Teraz szybko naciskaj kolejno następujące przyciski na pilocie w tej samej kolejności:

  • Play / Pause
  • Nawigacja w dół

Kursor będzie większy i szybszy i pozwoli ci przewijać strony.

Podsumowanie

Mouse Toggle pozwala korzystać z aplikacji takich jak Showbox w FireStick, które w innym przypadku są niezgodne. Gdy wskaźnik myszy pojawi się na ekranie, możesz go przenosić za pomocą przycisku nawigacji na pilocie. Możesz dotrzeć do elementów niekompatybilnej aplikacji, których zwykła funkcja zdalna nie może. Mouse Toggle to lekka aplikacja i uważam, że każdy użytkownik FireStick musi ją mieć.

Związane z:

Jak Jailbreak FireStick
Jak zresetować Kodi w FireStick
Jak zainstalować APK Catmouse w FireStick
Jak zainstalować Morphix TV na FireStick
Jak zainstalować UnlockMyTV na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me