Jak zainstalować Showbox w FireStick

>

Showbox to jedna z najpopularniejszych aplikacji zewnętrznych na żądanie dla platformy Android. Ta aplikacja daje dostęp do ogromnej biblioteki multimediów z filmami i programami telewizyjnymi. Po zniknięciu Terrarium TV musisz szukać niektórych alternatyw. Showbox jest częścią naszej najlepszej alternatywy dla Terrarium TV.

Ta aplikacja istnieje już od jakiegoś czasu i jest wspierana przez aktywny zespół programistów. Zauważysz, że nowa zawartość jest dość regularnie dodawana do Showbox. Aplikacja umożliwia odtwarzanie treści w jakości SD, HD i Full HD. Jest to lekka aplikacja, która prawie nie ma wpływu na wydajność urządzenia.

Jest jedna ważna rzecz, którą musisz wiedzieć o Showbox. Został zaprojektowany dla platformy mobilnej Android i nie jest tak naprawdę zdalny. Aby płynnie poruszać się po tej aplikacji w FireStick, potrzebujesz przełącznika myszy. Nie martw się, jeśli zabrzmi to myląco. Omówię każdą część osobno. Najpierw pokażę ci, jak zainstalować Showbox z rynku Aptoide. Później powiem ci, jak zainstalować Mouse Toggle. Zacznijmy!

AKTUALIZACJA: Showbox został zamknięty i nie działa na FireStick ani innych urządzeniach Fire TV. Pobierz jedną z innych podobnych aplikacji z naszej listy najlepszych alternatyw Showbox.

Showbox w FireStick: Podręcznik instalacji

Pozwól nam najpierw skonfigurować FireStick / Fire TV / Cube, aby mógł akceptować aplikacje innych firm, takie jak Aptoide i Showbox. Wymagana jest tylko niewielka zmiana w ustawieniach bezpieczeństwa.

Po włączeniu FireStick i wyświetleniu ekranu głównego wybierz za pomocą pilota Ustawienia z paska menu u góry

jak zainstalować showbox na Firestick

Teraz wybierz i otwórz Urządzenie z następującego zestawu opcji

showbox hd na firestick

otwarty Opcje programistyczne

showbox na firestick

Wybierz i kliknij Aplikacje z nieznanych źródeł włączyć go, jeśli jest wyłączony

aplikacja showbox firestick

Śmiało i potwierdź swoje działanie, klikając Włączyć. Nie martw się o komunikat ostrzegawczy. Zarówno Showbox, jak i Aptoide to bezpieczne aplikacje

showbox pobierz fire stick

Twoje urządzenie FireStick jest teraz gotowe. Możesz zainstalować dowolną aplikację innej firmy.

Zainstaluj Aptoide na FireStick

Aptoide to zewnętrzny sklep z aplikacjami, który służy jako alternatywa dla Amazon Store na FireStick. Ten rynek aplikacji zawiera dziesiątki ciekawych aplikacji, których nigdy nie znajdziesz w sklepie Amazon.

Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to zainstalować sklep z aplikacjami Aptoide na swoim urządzeniu. Po zainstalowaniu Aptoide możesz pobrać Showbox i wiele innych niesamowitych aplikacji na FireStick.

Aptoide to sklep z aplikacjami na Androida, zaprojektowany głównie na telefony komórkowe z Androidem. Niektóre aplikacje tutaj mogą nie zostać zainstalowane lub mogą nie działać poprawnie w FireStick. Ale wciąż ma wiele aplikacji dla tego urządzenia.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.

Zainstaluj Showbox w FireStick za pomocą Aptoide Store

Oto kroki, aby szybko zainstalować Showbox na FireStick za pomocą rynku Aptoide:

1. Uruchom Aptoide, a domyślny ekran otworzy się za pomocą Wybór redaktorów opcja po lewej stronie jest już wybrana. Po prawej stronie zobaczysz kilka polecanych aplikacji. Istnieje spora szansa, że ​​w tym oknie znajdziesz aplikację Showbox

pobierz apbox showbox na Firestick

Możesz także kliknąć Najlepsze aplikacje opcja po lewej stronie. Ta sekcja zawiera również najpopularniejsze aplikacje na Androida.

firestick showbox apk

Jeśli nie znajdziesz Showbox w żadnej z dwóch opcji, kliknij Wybór redaktorów ponownie, a zobaczysz ikonę wyszukiwania w lewym górnym rogu. Kliknij tę opcję i wyszukaj aplikację.

2). Kliknij ikonę Showbox

showbox apk

3). Teraz kliknij zainstalować przycisk

pobierz showbox na firestick

4. Pojawia się komunikat ostrzegawczy, informujący, że Showbox ma zależności usług Google, a zatem może nie działać na twoim urządzeniu FireStick. Nie martw się tym. Sprawimy, że ta aplikacja będzie działać za pomocą przełącznika myszy.

Kliknij dobrze

zainstaluj showbox apk na firestick

Poczekaj na zakończenie pobierania

showbox na firestick

5. Po pobraniu aplikacji pojawi się następujący monit. Przewiń w dół do Kolejny przycisk w prawym dolnym rogu. Po przejściu do przycisku Dalej zmienia się na zainstalować

jak zainstalować showbox na kiju telewizyjnym ognia

6. Kliknij zainstalować kontynuować

zainstaluj showbox na Fire TV

Poczekaj na zainstalowanie aplikacji Showbox w FireStick

jak zdobyć showbox na patyku

7. Po chwili, Zainstalowana aplikacja pojawi się powiadomienie. Kliknij otwarty aby uruchomić aplikację. Jeśli chcesz później uruchomić aplikację, kliknij Gotowy. Zawsze możesz otworzyć aplikację z Twoje aplikacje & Kanały.

dodaj showbox na firestick

To będzie wszystko!

Ważne: zainstaluj przełącznik myszy, aby użyć Showbox

Zapamiętaj ostrzeżenie, które Aptoide rzuciło na twój ekran, mówiąc, że Showbox ma zależności usług Google i może nie działać na twoim urządzeniu FireStick?

Showbox nie jest przeznaczony przede wszystkim do FireStick. Nie jest do końca zdalny. Nie można poruszać się po aplikacji za pomocą pilota Amazon FireStick. Aby korzystać z tej aplikacji, potrzebujesz dodatkowej aplikacji o nazwie Mouse Toggle.

Aplikacja Mouse Toggle powoduje przełączanie myszy na ekranie FireStick. Ten wskaźnik może być używany do klikania różnych elementów Showbox, do których zwykła zdalna funkcja nie jest dostępna. Wskaźnik jest manewrowany za pomocą przycisków nawigacyjnych na pilocie. Śmiało i zainstaluj Mouse Toggle w FireStick, korzystając z linku poniżej.

Jak zainstalować Mouse Toggle na Fire TV Stick

Po zainstalowaniu aplikacji Mouse Toggle otwórz ją i włącz usługę przełączania myszy. Aby wyświetlić wskaźnik myszy, wystarczy nacisnąć szybko przycisk Play / Pause przycisk na pilocie dwa razy.

Dzięki Mouse Toggle w FireStick możesz używać Showbox we wszystkich innych aplikacjach, które nie są zdalne.

Zakończyć

Gdy Terrarium TV żyło, ledwo musiałem szukać jakiejkolwiek innej aplikacji na żądanie. Teraz, gdy Terrarium TV zniknęło, zmuszony byłem odkrywać inne ścieżki. To prawda, że ​​niewiele aplikacji może zbliżyć się do tej wyjątkowej platformy rozrywkowej, która służyła nam już od dłuższego czasu. Nadal jednak mamy potrzeby w zakresie rozrywki i muszą one zostać zaspokojone.

Showbox może nie być najlepszym wyborem dla FireStick, ponieważ do działania wymaga dodatkowej aplikacji Mouse Toggle. Ale jest to opłacalna opcja, która pozwala oglądać wiele filmów i programów. Oprócz Showbox warto rozważyć następujące aplikacje:

  • Odblokuj MyTV APK
  • OneBox HD
  • Kino APK
  • CatMouse APK
  • Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me