Kā ielādēt lietotnes Android TV lodziņā

>

Šajā ceļvedī es demonstrēšu, kā lietotnes ielādēt Android TV Boxes. Esmu nodrošinājis atsevišķas metodes patiesām Android TV OS lodziņiem un krājumiem Android TV lodziņiem. Atšķirība starp šīm Android lodziņiem ir izskaidrota šīs ziņas pirmajā sadaļā. 

Tirgū jūs atradīsit plašu Android TV kastu klāstu. Tomēr ir tikai divas plašas kategorijas, kurās varat ievietot visas šīs rūtiņas - patiesas Android TV OS kastes un krājumā esošās Android TV kastes.

Abu veidu kastes piedāvā Google Play veikala atbalstu. No Play veikala var lejupielādēt daudz oficiālu lietotņu, piemēram, Netflix, Hulu, Plex utt., Taču jebkuras straumēšanas ierīces patiesais potenciāls tiek izpētīts, izmantojot trešo pušu lietotnes, kas nav pieejamas oficiālajā veikalā. Šādas lietotnes ir jāpielādē vai manuāli jāinstalē jūsu ierīcē. Tas ir tieši tas, par ko ir domāts šajā rokasgrāmatā.

Šis ir tas, ko mēs apskatīsim šajā amatā:

- nezināma avota iespējošana (lai varētu ielādēt sānos)
- Izpratne par dažādiem Android TV kārbu veidiem
- Kā ielādēt lietotnes patiesās Android TV OS lodziņos
- Kā ielādēt lietotnes krājumos esošajās Android TV kastēs
- Kā lietotnēs ielādēt no Android Box, izmantojot datoru (darbojas abu veidu kastēs)

Piezīme: “True” Android TV OS nav oficiāls termins. Esmu izmantojis vārdu “True”, lai palīdzētu jums skaidri nošķirt divus rūtiņu veidus. 

Iespējojiet nezināmu avotu, lai Android TV lodziņā lejupielādētu lietotnes

Jā, savā Android lodziņā nevar instalēt nevienu trešo lietojumprogrammu, kamēr drošības iestatījumos nav iespējots Nezināmi avoti. Tas attiecas uz abiem kastīšu veidiem - patiesām Android TV OS kastēm un Android akciju kastēm.

No Mi Box ir uzņemti šādi attēli. Tomēr nezināmo avotu iespējošanas darbības abos Android TV lodziņu veidos ir gandrīz vienādas. Tas ir tas, kas jums jādara:

1 - noklikšķiniet Iestatījumi jūsu Android TV Box sākuma ekrānā (Mi Box augšējā labajā stūrī)

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

2. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet Drošība & ierobežojumi (dažas ierīces var vienkārši pateikt Drošība)

lejupielādētāja lietotne android tv lodziņā

3 - noklikšķiniet uz Nezināmi avoti

Piezīme: ja jūsu ierīce darbojas vecākā Android OS, šajā ekrānā tiek parādīts pārslēgs, lai visām lietotnēm universāli iespējotu nezināmus avotus. Vienkārši ieslēdziet nezināmus avotus. Noklikšķiniet uz YES uz uzvednes, kas seko. Nav nepieciešams veikt nākamās darbības.

instalējiet lejupielādētāju android tv

4 - Tagad jūs varat iespējot Nezināmus avotus atsevišķi katrai lietotnei, kuru plānojat izmantot sānu ielādes vajadzībām.

Piemēram, šajā rokasgrāmatā mēs esam izmantojuši Downloader, pārlūku un failu pārvaldnieka lietotnes

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

Izpratne par dažādiem Android TV kastu veidiem

Lai noteiktu sānu ielādes metodes, kuras jāpiemēro katrai, ir svarīgi saprast dažādus Android TV kārbu veidus. Ir tikai 2 veidu Android lodziņi, kas mums jāuztraucas:

1. Īsta Android TV OS
2. Akciju Android kaste

Uzzināsim mazliet vairāk par viņiem:

1. Īsta Android TV OS: Šīs ir ierīces, kas darbojas operētājsistēmā Android OS un ir pilnībā pielāgotas televizora lietošanai. True TV OS parasti ir atrodams viedajos televizoros ar iebūvēto Android saskarni. Tie ir izplatīti arī starp populārākiem zīmoliem, kas pārdod Android TV kastes, piemēram, Mi Box un Nvidia Shield.

Tā kā Android TV OS ir īpaši izstrādāts televizoru ekrāniem, viņiem ir arī sava Google Play Store versija. Varat lejupielādēt populāro straumēšanas pakalpojumu, piemēram, Netflix un Hulu, TV versiju.

Ierīces ar patiesu Android TV OS acīmredzot ir dārgākas. Tomēr viņi izmanto augstas kvalitātes dizaina materiālus, pilnībā reaģē uz tālvadības pulti un viņiem ir draudzīgāka lietotāja saskarne.

2. Akciju Android kaste: Šis ir rūtiņas tips, kas operētājsistēmā Android OS darbojas līdzīgi (vai pat tāds pats kā), kas tiek izmantots Android mobilajās ierīcēs un planšetdatoros. Nuga, Oreo un visjaunākais pīrāgs ir daži no kodu nosaukumiem, kas piešķirti dažādām Android OS versijām.

Ja izmantojat Android tālruni un krājumā esošu Android TV Box, nebrīnieties, ja jūs abi darbojas vienā un tajā pašā Android OS versijā. Tomēr TV kastes parasti neizmanto jaunākās versijas.

Tikai nedaudzām ierīcēm ir jaunākā Android 9 Pie versija. Patiesībā arī Android 8 Oreo ir diezgan reti sastopams. Rakstot šo tekstu, lielākā daļa TV ierīču darbojas operētājsistēmā Android 7 Nuga.

Lielākā daļa Android Boxes izmanto modificēto Android OS versiju, lai labāk orientētos televizora lielākajā ekrānā. Tomēr būtībā tie ir vienādi.

Kaut arī šīs kastes veic pamatdarbu, tās bieži ir slikti izstrādātas, izmantojot lētus materiālus. Saskarne arī nav tik reaģējoša uz tālvadības pulti, kā jūs vēlētos. Tie nav piemēroti arī tiem, kuriem patīk straumēt, izmantojot populāros un oficiālos straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Hulu utt. Tas ir tāpēc, ka viņi lejupielādē šo lietotņu mobilo versiju no Google Play veikala. Mobilās lietotnes ir paredzētas skārienjutīgām ierīcēm. Tie nav ļoti attāli draudzīgi.

Neskatoties uz to zemo cenu un vieglo pieejamību, tie joprojām ir diezgan populāri.

Uzmanību: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja ierīcē tiek atrasts straumēts ar autortiesībām aizsargāts saturs, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

  • Kā instalēt VPN pārlūkprogrammā FireStick / Fire TV
  • Kā instalēt VPN citās straumēšanas ierīcēs

Kā ielādēt lietotnes patiesās Android TV OS lodziņos

Vispirms neliels ievads.

Gan True Android TV OS Box, gan Stock Android TV Box atbalsta Google Play veikalu. Tomēr abiem ir dažādas veikala versijas.

Ir daudz lietotņu, kas nav izplatītas starp šīm divām ierīcēm. Viens no tiem ir:

Downloader

Downloader ir sānu ielādes rīks, kas paredzēts tādām Android ierīcēm kā Android TV Boxes, FireStick utt. Šī lietotne ir pieejama caur Play Store īstām Android TV OS ierīcēm, piemēram, Mi Box un Nvidia Shield..

Tas ir NAV pieejams vietnē Stock Android, tostarp Android Android TV ierīcēs, mobilajos tālruņos un planšetdatoros. Noliktavā esošajām Android TV ierīcēm pārlūkprogrammas instalēšanas metodi šajā rokasgrāmatā esmu norādījis atsevišķi.

Mēs tagad instalēsim Downloader lietotni un izmantosim to, lai lietotni sānos ielādētu Android TV OS lodziņā. Veiciet šādas darbības:

Piezīme: Mi Box ir uzņemti šādi attēli 

1 - Ieslēdziet savu Android TV Box un gaidiet, līdz sākuma ekrāns tiek ielādēts

2- Atlasiet un atveriet Google Play veikals

instalējiet lejupielādētāju android tv

3- augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz opcijas Meklēt (palielināmais stikls)

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

4- Izmantojiet balss funkciju un meklējiet AFTVNEWS

Vai arī meklēšanas lodziņā vienkārši ierakstiet AFTVNEWS

Piezīme. Kādu iemeslu dēļ jūsu TV ierīce nemeklē lietotni ar lietotnes nosaukumu

5- Iezīmējiet rindu, kas meklēšanas rezultātos parāda lietotnes. Rindā atlasiet Downloader un noklikšķiniet uz tā

Piezīme: Downloader var būt vai nav pirmā lietotne meklēšanas rezultātos. Ja nē, pārejiet pa labi, līdz atrodat

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

6- Noklikšķiniet Uzstādīt nākamajā logā

instalējiet lejupielādētāju android tv

7- Pagaidiet, kamēr Downloader lietotne tiek lejupielādēta un instalēta jūsu ierīcē

8- Noklikšķiniet Atvērt palaist Downloader

Piezīme: vēlāk to var palaist arī no Lietotnes sadaļu jūsu Android TV kastes sākuma logā

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

9 - Kad Downloader lietotne tiek atvērta pirmo reizi, tā var lūgt jums atļauju. Klikšķis Atļaut

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

10. Tagad tiek ielādēts Downloader lietotnes galvenais logs. Ja pirmajā piegājienā redzat uznirstošo logu, nospiediet atpakaļ pogu, lai to noraidītu
Jūs pamanīsit, ka cilne Sākums kreisajā sadaļā ir atlasīta pēc noklusējuma
Labajā sadaļā jums vienkārši jāievada vēlamais URL un noklikšķiniet uz IET

Svarīgs!!! Pārliecinieties, vai URL norāda tieši uz APK failu, nevis uz tīmekļa lapu. Android TV OS lodziņos netiek atbalstītas pārlūka lejupielādes

11. demonstrācijas nolūkos lejupielādēsim Cinema HD APK. Ievadiet URL https://www.firesticktricks.com/kino un noklikšķiniet uz IET

lejupielādētāja lietotne android tv lodziņā

Piezīme. Varat arī ievadīt īsāku URL versiju, kas ir firesticktricks.com/cinema

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

12 - Pagaidiet, kamēr jūsu Android TV ierīcē tiek lejupielādēts Cinema HD APK

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

13- Noklikšķiniet Uzstādīt labajā apakšējā stūrī, kad tas tiek prasīts

lejupielādētāja lietotne android tv lodziņā

14 - pagaidiet Lietotne ir instalēta paziņojums

Klikšķis PARAKSTĪTS

Piezīme: Mēs atgriezīsimies Downloader lietotnes logā, lai izdzēstu Cinema APK failu, kas vairs nav nepieciešams. Mēs darbosim lietotni vēlāk no sadaļas Lietotnes. Tomēr, ja vēlaties palaist lietotni tūlīt, noklikšķiniet uz ATVĒRT

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

15- Noklikšķiniet Dzēst

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

16 - noklikšķiniet Dzēst atkal

lejupielādētāja lietotne android tv lodziņā

17. Iziet no Downloader lietotnes un dodieties atpakaļ uz sava Android TV Box sākuma logu. Klikšķis Lietotnes

Piezīme: sadaļā Mi Box tas atrodas kreisajā sadaļā, augšējā rindā. Ja tas neatrodas tajā pašā ierīces vietā, atrodiet to. To atrast nebūs grūti.

instalējiet lejupielādētāju android tv

18 - tagad atveriet Kino APK un sāciet skatīties savu iecienīto saturu

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

Tātad, šādi jūs ielādējat lietotnes Android TV OS Box.

Kā ielādēt lietotnes krājumos esošajās Android TV kastēs

Kā jau teicu iepriekš, Downloader lietotne nav pieejama Android mobilajā platformā Google Play veikalā. Līdz ar to tas nav pieejams arī Stock Android TV kastēs.

Par laimi, akciju TV ierīces ļauj lejupielādēt pārlūkprogrammas (kā tas ir Android mobilajos tālruņos un planšetdatoros).

Lai lejupielādētu lietotnes, viss, kas jums jādara, ir jāizmanto iepriekš instalēts pārlūks vai no Google Play veikala lejupielādējiet kādu no populārākajiem, piemēram, Google Chrome vai Firefox..

No X96 Mini Android TV Box esmu uzņēmis šādus attēlus. Jūsu ierīcei var būt tāda pati, līdzīga vai atšķirīga lietotāja saskarne. Neskatoties uz to, metode paliek vairāk vai mazāk tāda pati.

1- Pastāv liela iespēja, ka jums jau ir iebūvēts pārlūks. Parasti tas ir pieejams ierīces sākuma ekrānā. Ja tas nav sākuma ekrānā, tam varat piekļūt, izmantojot Lietotnes atvilktņu sadaļa

2 - Dažām ierīcēm ir sākotnēji instalētas viena vai vairākas populāras pārlūkprogrammas, piemēram, Chrome vai Firefox.

Ja nevēlaties izmantot iebūvēto pārlūku un vēlamais pārlūks nav iepriekš instalēts, sākuma logā noklikšķiniet uz Google Play veikals, atrodiet pārlūku un instalējiet to

3 - dodieties uz Lietotnes sadaļu un palaidiet pārlūku

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

4- Atlasiet pārlūka adreses joslu un ierakstiet URL https://www.firesticktricks.com/kino

Daži pārlūkprogrammas arī pieņems saīsināto URL versiju firesticktricks.com/cinema

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

5 - Pagaidiet, kamēr APK ir lejupielādēts

6- Kad APK ir lejupielādēts, ja pārlūks liek jums palaist APK, instalēšanu var sākt uzreiz. Ja šādas uzvednes nav, pārejiet pie nākamās darbības

7- Lielākajai daļai Android kastu (gan Stock, gan Android TV OS) ir iepriekš instalēta ar failu pārvaldnieka (vai failu pārlūka) lietojumprogrammu. Jūs to varat atrast sākuma ekrānā vai arī apmeklēt sadaļu Lietotnes.

Ja jums nav failu pārvaldnieka lietotnes, varat to instalēt no Google Play veikala

8- Palaidiet failu pārvaldnieka lietotni un atveriet mapi iekšējā krātuvē, kurā tika lejupielādēts APK. Parasti APK faili tiek lejupielādēti Lejupielādes mape pēc noklusējuma

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

9 - Lai sāktu instalēšanu, vienkārši palaidiet APK failu

lejupielādētāja lietotne android tv lodziņā

10 - noklikšķiniet Uzstādīt

instalējiet lejupielādētāju android tv

11 - Kad instalēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz ATVĒRTS un palaidiet lietotni. Lietotnei vēlāk varat piekļūt arī no lietotņu atvilktnes

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

Tādējādi, izmantojot pārlūkprogrammu, jūs ielādējat Android TV kastes krājumus.

Lietojumprogrammu sānu ielāde Android TV lodziņā, izmantojot datoru

Ja vietrādis URL norāda tieši uz APK, varat ērti ielādēt lietotnes savās True TV TV OS lodziņos. Tomēr, ja vietrādis URL atver tīmekļa lapu, kurā jums jānoklikšķina uz saites, lai lejupielādētu APK, Android TV OS ierīcē tas nedarbosies. Tas notiek tāpēc, ka šīs ierīces neatbalsta pārlūka lejupielādi.

Tādā gadījumā, izmantojot datoru, jūs varat ielādēt lietotnes TV OS Box. Lai to izdarītu, jāizpilda šādas prasības:

- Jūsu Android TV OS Box un datoram jābūt savienotam ar to pašu Wi-Fi tīklu
- Android TV Box ir jābūt failu pārvaldnieka lietojumprogrammai, kurai ir personālā datora savienojuma funkcija

Tālāk ir norādītas darbības, kā lietotnes sānielādēt ierīcē, izmantojot datoru.

1- Piekļūstiet sava datora pārlūka vietrādim URL, no kura vēlaties lejupielādēt APK failu un lejupielādēt APK

2 - Pārliecinieties, vai Android TV kaste un dators ir savienoti ar to pašu Wi-Fi

3 - Televizora lodziņā atveriet Google Play veikalu un atrodiet failu pārvaldnieka utilītu ar datora savienojuma funkciju (piemēram, Failu komandieris)

Instalējiet failu pārvaldnieku

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

4- Atveriet tikko instalēto failu pārvaldnieka lietotni. Atrodiet datora savienojamības (vai datora failu pārsūtīšanas) funkciju

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

5- Ļaujiet failam piekļūt failu pārvaldnieka lietotnei

6- Iespējot datora savienojumu (dažas failu pārvaldnieka lietotnes automātiski iespējot šo funkciju, kad piekļūstat datora savienojuma funkcijai)

instalējiet lejupielādētāju android tv

7- Jums tagad vai nu jāredz http ceļš vai ftp ceļš atkarībā no jūsu Android lodziņā esošā failu pārvaldnieka

Arī apakšā iespējojiet opciju Atļaut visus ienākošos datoru savienojumus

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

8.1- Ja tiek parādīts failu pārvaldnieks http ceļš, atveriet datora pārlūku un piekļūstiet ceļam
Tagad datora pārlūkprogrammā varat piekļūt visām Android TV Box mapēm

Jums jāatrod arī iespēja augšupielādēt faili kaut kur tīmekļa lapā

Atrodiet APK failu, kuru iepriekš lejupielādējāt datorā. Augšupielādējiet to vienā no Android TV kastes mapēm

Kā ielādēt lietotnes Android TV lodziņā

8.2- Ja failu pārvaldnieks jums iedeva ftp ceļš atveriet jebkuru mapi datorā un ievadiet ftp ceļš šīs mapes adreses joslā

Tagad datorā varēsit skatīt visas savas Android TV Box mapes

Tagad savā datorā esošo APK failu varat nokopēt vienā no Android Box mapēm

9. Tagad dodieties atpakaļ uz savu Android TV kasti

Izmantojiet failu pārvaldnieku, lai piekļūtu mapei, kurā no datora kopējāt APK failu

Pieņemsim, ka esat nokopējis failu mapē Lejupielādes

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

10- Atlasiet un noklikšķiniet uz APK faila

Piezīme: iespējojiet failu pārvaldnieka lietotnē Nezināmi avoti, izmantojot metodi, kuru jau norādīju sākumā. Ja to vēl neesat izdarījis, redzēsit dažus uzvedinājumus, kas ļaus jums to iespējot pirms instalēšanas

instalējiet lejupielādētāju android tv

11- Noklikšķiniet Uzstādīt kad tas tiek prasīts

sānu ielādes lietotnes android tv lodziņā

12 - pagaidiet, kamēr lietotne tiek instalēta

kā sānos ielādēt lietotnes android tv kastēs

Nu, šādi mēs ielādējam lietotnes Android TV Box, izmantojot datoru

Iesaiņošana

Tā kā ir divu veidu Android Boxes ar dažādām sānu ielādes metodēm, lietas mēdz kļūt nedaudz kutelīgas. Lai gan krājumā esošais Android lodziņš ļauj lejupielādēt pārlūkprogrammu, Android TV OS lodziņiem, piemēram, Mi Box un Nvidia vairogam, nav pārlūka atbalsta.

Savā Mi Box, Nvidia Shield vai televizoros ar iebūvētu Android OS varat instalēt Downloader lietotni no Google Play Store. Šī lietotne ļaus jums ielādēt trešo personu lietotnes no vietrāža URL, kas tieši norāda uz APK.

Ja jums ir vietnes URL ar saiti uz APK, vispirms varat lejupielādēt APK savā datorā. Vēlāk, lai izveidotu savienojumu ar datoru un APK failu pārsūtītu uz ierīci, jūs varat izmantot File Manager rīku savā Android TV OS Box vai Android TV. Tas šķiet mazliet sarežģīti, bet tas ir viss, kas mums ir, līdz jūsu Android TV OS lodziņiem tiek pievienots pārlūka atbalsts.

Lietas kļūst nedaudz vienkāršākas, izmantojot Android TV krājumus, jo failus varat lejupielādēt tieši caur pārlūku neatkarīgi no tā, vai URL norāda tieši uz APK.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me