Kā instalēt demonstrēšanas lodziņu vietnē FireStick

>

Showbox ir viena no populārākajām Android platformas trešo personu lietotnēm pēc pieprasījuma. Šī lietotne ļauj piekļūt milzīgai filmu un TV šovu multivides bibliotēkai. Kad Terrarium TV vairs nav, jums jāmeklē dažas tā alternatīvas. Showbox ir daļa no mūsu labākajām Terrarium TV alternatīvām.

Šī lietotne jau kādu laiku darbojas, un to atbalsta aktīva izstrādātāju komanda. Jūs pamanīsit, ka jaunais saturs tiek regulāri pievienots Showbox. Lietotne ļauj atskaņot saturu SD, HD un Full HD kvalitātē. Tā ir viegla lietotne, kurai gandrīz nav ietekmes uz ierīces veiktspēju.

Ir viena svarīga lieta, kas jums jāzina par Showbox. Tas ir paredzēts Android mobilajai platformai un nav īsti attāls. Lai netraucēti pārvietotos šajā lietotnē vietnē FireStick, būs nepieciešama peles pārslēgšana. Neuztraucieties, ja tas izklausās mulsinoši. Es katru daļu apskatīšu atsevišķi. Vispirms parādīšu, kā instalēt Showbox no Aptoide tirgus. Vēlāk es jums pastāstīšu, kā instalēt peles pārslēgu. Sāksim!

UPDATE: Showbox ir izslēgts un nedarbojas FireStick vai citās Fire TV ierīcēs. Lūdzu, iegūstiet vienu no citām līdzīgām lietotnēm no mūsu labāko izstāžu kārbu alternatīvu saraksta.

ShowSpace vietnē FireStick: Instalācijas rokasgrāmata

Vispirms konfigurēsim jūsu FireStick / Fire TV / Cube, lai tas varētu pieņemt trešo pušu lietotnes, piemēram, Aptoide un Showbox. Nepieciešamas tikai nelielas izmaiņas drošības iestatījumos.

Kad ieslēdzat FireStick un atrodaties sākuma ekrānā, izmantojiet tālvadības pulti, lai atlasītu Iestatījumi no augšējās izvēlņu joslas

kā instalēt

Tagad atlasiet un atveriet Ierīce no šādām iespējām

showbox hd uz kurtuves

Atvērt Izstrādātāja iespējas

kamīns vitrīnai

Atlasiet un noklikšķiniet uz Lietotnes no nezināmiem avotiem to ieslēgt, ja tas ir atspējots

lietotne firestick showbox

Iet uz priekšu un apstipriniet savu darbību, noklikšķinot Ieslēdz. Neuztraucieties par brīdinājuma ziņojumu. Gan Showbox, gan Aptoide ir drošas lietotnes

lejupielādēt

Jūsu FireStick ierīce tagad ir gatava. Jūs varat instalēt jebkuru vēlamo trešās puses lietotni.

Instalējiet Aptoide vietnē FireStick

Aptoide ir trešo pušu lietotņu veikals, kas kalpo kā alternatīva Amazon Store vietnē FireStick. Šajā lietotņu tirgū ir desmitiem lielisku lietotņu, kuras nekad neatradīsit vietnē Amazon Store.

Pirmais, ko vēlaties darīt, ir ierīcē instalēt Aptoide lietotņu veikalu. Kad ir instalēta Aptoide, FireStick varat iegūt Showbox un dažādas citas lieliskas lietotnes.

Aptoide ir Android lietotņu veikals, kas galvenokārt paredzēts Android mobilajiem tālruņiem. Iespējams, ka dažas no šeit esošajām lietotnēm nav instalētas vai var nedarboties pareizi FireStick. Tomēr šai ierīcei joprojām ir daudz lietotņu.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Instalējiet Showbox FireStick, izmantojot Aptoide Store

Šīs ir darbības, lai ātri instalētu Showbox vietnē FireStick, izmantojot Aptoide tirdzniecības vietu:

1. Palaidiet Aptoide, un ar noklusējuma ekrānu atveras Redaktoru izvēle opcija jau atlasītajā kreisajā pusē. Labajā pusē redzēsit virkni piedāvāto lietotņu. Pastāv liela iespēja, ka šajā logā var atrast lietotni Showbox

lejupielādējiet demonstrācijas lodziņu apk uz ugunsmūra

Jūs varat arī noklikšķināt Populārākās lietojumprogrammas opcija kreisajā pusē. Šajā sadaļā ir arī populārākās Android lietotnes.

firestick showbox apk

Ja nevienā no abām iespējām neatrodat šovu, noklikšķiniet uz Redaktoru izvēle un atkal redzēsit meklēšanas ikonu augšējā kreisajā stūrī. Noklikšķiniet uz šīs opcijas un meklējiet lietotni.

2. Noklikšķiniet uz ikonas Showbox

vitrīna apk

3. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt pogu

lejupielādējiet lodziņu uz firestick

4. Parādās brīdinājuma ziņojums, kurā teikts, ka Showbox ir atkarīgas no Google pakalpojumiem, tāpēc tas, iespējams, nedarbosies jūsu FireStick ierīcē. Neuztraucieties par to. Mēs padarīsim šo lietotni darbojošos, izmantojot peles pārslēgšanu.

Klikšķis labi

instalējiet demonstrācijas lodziņu apk uz ugunsmūra

Pagaidiet, kamēr lejupielāde būs pabeigta

kamīns vitrīnai

5. Kad lietotne ir lejupielādēta, parādās šāda uzvedne. Ritiniet uz leju līdz Nākamais poga labajā apakšējā stūrī. Pārejot uz pogu Nākamais, tā mainās uz Uzstādīt

kā instalēt demonstrācijas lodziņu uz

6. Klikšķis Uzstādīt lai turpinātu

instalēt šovu TV

Pagaidiet, kamēr lietotne Showbox tiek instalēta FireStick

kā iegūt vitrīnu uz uguns

7. Pēc kāda laika, Lietotne ir instalēta parādīsies paziņojums. Klikšķis Atvērt lai palaistu lietotni. Ja vēlaties lietotni darbināt vēlāk, noklikšķiniet uz Gatavs. Jūs vienmēr varat atvērt lietotni no Jūsu lietotnes & Kanāli.

pievienojiet šovu lodziņā

Tas būs viss!

Svarīgi: instalējiet peles pārslēgšanu, lai izmantotu šo lodziņu

Atcerieties brīdinājuma ziņojumu Aptoide, kurš iemeta jūsu ekrānā, sakot, ka Showbox ir atkarīgas no Google pakalpojumiem un, iespējams, nedarbosies jūsu FireStick ierīcē.?

Showbox nav paredzēts galvenokārt FireStick. Tas nav precīzi tālvadībai draudzīgs. Jūs nevarat pārvietoties pa lietotni, izmantojot tikai tālvadības pulti Amazon FireStick. Lai izmantotu šo lietotni, jums ir nepieciešama papildu programma ar nosaukumu Peles pārslēgšana.

Izmantojot peli Peles pārslēgšana, peles pārslēgšana parādās jūsu FireStick ekrānā. Šo rādītāju var izmantot, lai noklikšķinātu uz dažādiem Showbox elementiem, kurus nevar sasniegt jūsu parastā tālvadības funkcija. Rādītājs tiek manevrēts, izmantojot tālvadības pults navigācijas pogas. Dodieties uz priekšu un instalējiet Peles pārslēgšana uz FireStick, izmantojot zemāk esošo saiti.

Kā instalēt peli Toggle Fire TV Stick

Kad ir instalēta lietotne Mouse Toggle, atveriet to un iespējojiet peles pārslēgšanas pakalpojumu. Lai parādītu peles rādītāju, viss, kas jums jādara, ir ātri nospiediet Spēlēt / apturēt pogu uz tālvadības pults divreiz.

Izmantojot Peles pārslēgšanas taustiņu savā FireStick, varat izmantot šo lodziņu visās citās lietotnēs, kas nav draudzīgas tālvadībai..

Satīt

Kad Terrarium TV bija dzīvs, man tik tikko nevajadzēja meklēt citu lietotni pēc pieprasījuma. Tagad, kad Terrarium TV vairs nav, esmu bijis spiests izpētīt citas iespējas. Tā ir taisnība, ka šai ārkārtas izklaides platformai, kas mums ir kalpojusi diezgan ilgu laiku, var pietuvoties daudz lietotņu. Tomēr mums joprojām ir izklaides vajadzības, un tās ir jāizpilda.

Iespējams, ka Showbox nav visizdevīgākā FireStick izvēle, jo, lai tā darbotos, nepieciešama papildu Peles Toggle lietotne. Bet tā ir reāla iespēja, kas ļauj jums skatīties daudz filmu un šovu. Papildus Showbox varat apsvērt arī šādas lietotnes:

  • UnlockMyTV APK
  • OneBox HD
  • Kino APK
  • APK CatMouse
  • Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me