Kā instalēt jaunākās filmas HD vietnē FireStick

>

Šajā apmācībā jūs iemācīsities instalēt jaunākās filmas HD APK vietnē FireStick. Jaunākās filmas HD ir izklaides lietotne filmām un TV šoviem pēc pieprasījuma.

Šajā laikā ir liela iespēja, ka jūs jau zināt, ka Terrarium TV oficiāli vairs nav pieejams. Jūs varat izmantot Terrarium TV izlaboto versiju, taču tā nekad netiks atjaunināta ar jauno saturu. Tas bija kāds pēkšņs un skumjš neticamās lietotnes iznākums. Bet viss nav zaudēts. Es esmu centies atrast labas Terrarium TV alternatīvas un atklājis virkni reālu iespēju.

Jaunākās filmas HD piedāvā plašu filmu un TV šovu klāstu. Tā ir viegla lietotne, kas ērti paliek jūsu FireStick. Tāpēc es domāju, ka es varētu tam dot iespēju kā Terrarium TV alternatīvu. Lietotne nav pilnībā savietojama ar tālvadības pulti FireStick. Tomēr, ja jūs to lietosit ar peles pārslēgšanas funkciju, jums būs pienācīga pieredze. Tagad redzēsim, kā vietnē FireStick instalēt jaunākās filmas HD.

Jaunākās HD filmas: FireStick instalēšanas instrukcijas

Lai varētu instalēt jebkuru lietotni FireStick ārpus Amazon Store, jums jāļauj Lietotnes no nezināmiem avotiem. Tātad, lai instalētu lietotni Jaunākās filmas filmas, veiciet tālāk norādītās darbības.

1. Ieslēdziet FireStick ierīci un, kad tā tiek ielādēta, atlasiet Iestatījumi opcija no augšējās izvēlņu joslas (FireStick sākuma ekrānā)

Kā instalēt jaunākās filmas HD vietnē FireStick

2. Tagad dodieties uz opciju Ierīce un atveriet to

Instalējiet jaunākās filmas HD vietnē FireStick

3. Pēc tam noklikšķiniet uz Izstrādātāja iespējas 

Jaunākās HD filmas FireStick

4. Ja Lietotnes no nezināmiem avotiem pašlaik ir izslēgts, jums tas būs jāieslēdz. Noklikšķiniet uz opcijas, lai to ieslēgtu

Firestick noklikšķiniet uz lietotnēm no nezināmiem avotiem

5. Tagad atlasiet Ieslēdz kad tiek parādīts šāds logs ar brīdinājumu, ka trešo personu lietotnes no nezināmiem avotiem var nodarīt kaitējumu jūsu ierīcei. Tas pats attiecas uz lietotnēm, kuras nav pārbaudītas, bet ne uz jaunākajām filmām HD. Tā ir droša lietotne.

kā iegūt jaunākās filmas HD vietnē FireStick

Jūs esat veiksmīgi iestatījis FireStick ierīci, lai atļautu trešo personu lietotnes no nezināmiem avotiem. Tagad ķersimies pie instalēšanas procesa.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

  Kā instalēt pakta papildinājumu Kodi

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Jebkuras lietotnes sānu ielādēšana vietnē FireStick galvenokārt ir divdaļīgs process – pirmajā daļā lejupielādējat lietotnes APK, otrajā – instalējat šo APK. Šīs darbības aptvers abas jaunākās filmas HD APK daļas kopā.

Te nu mēs esam:

6. Iet uz priekšu un instalējiet Downloader lietotne no Amazon Store. Jums ir nepieciešama šī lietotne, jo tā palīdzēs lejupielādēt un jaunākajā Movies HD APK lejupielādē savā FireStick ierīcē. APK nevar lejupielādēt tieši no Fire TV vai FireStick tīmekļa pārlūkprogrammas.

Šīs lietotnes instalēšana prasa tikai dažas minūtes. Vienkārši atlasiet meklēšanas opciju FireStick sākuma ekrānā un atrodiet Downloader lietotni

7. Palaidiet programmu Downloader pēc instalēšanas. Tas izskatās šīs lietotnes sākuma ekrāns.

Kā redzat, kreisajā pusē ir sānjosla ar daudzām iespējām. Augšējais variants Mājas jau ir atlasīts. Jums vienkārši jāpārvietojas labajā pusē un jānoklikšķina uz teksta lauka URL

lejupielādēt jaunākās filmas hd uz firestick

8. Tagad jūs redzat jaunu logu ar burtiem un cipariem. Izmantojiet šo tastatūru, lai ierakstītu šādu URL: https://www.firesticktricks.com/nmhd

Kad esat pabeidzis, nospiediet IET pogu vai vienkārši nospiediet pogu PlayS / Pause uz jūsu FireStick tālvadības pults

jaunākās filmas hd apk

9. Lejupielādētājs sāks izveidot savienojumu ar serveri, uz kuru norāda URL. Pēc dažiem mirkļiem jūsu FireStick sāks lejupielādēt jaunākās filmas HD APK

jaunākās filmas hd apk lejupielādēt firestick

Lejupielāde nedrīkst ilgt vairāk kā minūti, jo jaunākās filmas HD ir maza lietotne.

10. Pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt lai sāktu instalēt lietotni FireStick

kā instalēt jaunākās filmas hd uz

Kad tiks instalēta lietotne Jaunākās filmas HD, jums tiks parādīts paziņojums ar šādu logu, sakot: Lietotne ir instalēta

  Kā bloķēt reklāmas un uznirstošos logus vietnē FireStick ar Blokada

Apakšā ir divas iespējas. Kā gaidīts, Atvērt ar pogu tiks palaista lietotne Jaunākās filmas HD. Lai gan, es noklikšķināšu Gatavs. Tas ļaus man pāriet uz lietotni Downloader un izdzēst jaunāko filmu HD APK failu.

Kāpēc es dzēsu šo failu? Tā kā lietotne tagad ir instalēta. APK fails nav lietderīgs. Laba prakse ir vienmēr notīrīt FireStick krātuvi, kad vien rodas izdevība. Tādā veidā tas paliks nepiesārņots.

iegūstiet jaunākās filmas hd uz nūjas

Kad FireStick ekrānā redzat šo, noklikšķiniet uz Dzēst

firestick jaunākās filmas hd

Atkal noklikšķiniet Dzēst

jaunākās filmas hd fire tv

Lūdzu! Jūsu FireStick ierīcē ir veiksmīgi instalēta jaunākā Movies HD APK lietotne. Tālāk mēs uzzinām, kā piekļūt šai lietotnei un to izmantot.

Jaunākās HD filmas FireStick: kā piekļūt

Jūs droši vien jau zināt, kāds ir jūsu ierīces ceļš un kā piekļūt visām nesen instalētajām lietotnēm. Bet daudziem maniem lasītājiem ir grūti atrast lietotnes pēc instalēšanas. Tātad, ļaujiet man ātri izskaidrot, kā FireStick piekļūt jaunākajām Movies HD (vai jebkurai lietotnei).

Visām jūsu instalētajām un mākoņa lietotnēm var piekļūt no sadaļas ar nosaukumu Jūsu lietotnes & Spēles. Lai tur nokļūtu, rīkojieties šādi:

 • Ilgi nospiediet taustiņu Sākums uz ierīces tālvadības pults (apmēram 3-4 sekundes).
 • Kad tiek parādīts uznirstošais logs, noklikšķiniet uz pirmās opcijas Lietotnes
 • Šeit tas ir visu jūsu instalēto FireStick lietotņu saraksts
 • Dodieties uz saraksta apakšu un palaidiet lietotni Jaunākās filmas HD

Vai pamanījāt, ka jaunākā Movies HD lietotne, ko tikko instalējāt, ir jūsu lietotņu apakšā & Spēļu saraksts? Tas ir iemesls, kāpēc jūs nevarat atrast lietotni FireStick sākuma ekrānā.

Sākuma ekrānā tiek rādītas lietotnes augšējās 2-3 rindās. Tātad, ja vēlaties sākuma ekrānā piekļūt lietotnei Jaunākās filmas HD, šeit ir norādīts, kas jums jādara:

 • Savā lietotnē atlasiet lietotni Jaunākās filmas HD & Spēles
 • Turiet nospiestu taustiņu Izvēlieties pogu uz tālvadības pults vai vienkārši nospiediet tālvadības pults izvēlnes taustiņu un noklikšķiniet uz Kustēties opcija, kas parādās uznirstošajā izvēlnē ekrāna labajā apakšējā stūrī
 • Pārvietojiet lietotni augšējā rindā (vai jebkurā no pirmajām trim rindām)
 • Vēlreiz nospiediet pogu Atlasīt, lai atbrīvotu lietotni
 • Tagad dodieties atpakaļ uz FireStick sākuma ekrānu un no turienes palaidiet lietotni Jaunākās filmas HD
  Kā instalēt satriecošu televizoru vietnē FireStick

Kā lietot jaunākās filmas HD lietotnē

Jaunākās filmas HD lietotnei ir regulāri izskatīgs, pazīstams interfeiss. Tas ir tāds interfeiss, kāds ir izplatīts šādās lietotnēs. Tātad, ja esat izmantojis Terrarium TV vai patīk, jums ar šīs lietotnes izmantošanu nevajadzētu būt nekādām grūtībām.

Palaidiet lietotni, un to jūs redzat. Ja ir pieejama jauna lietotnes versija, lietotnes sākuma ekrāna augšējā pusē redzami parādīsies aicinājums instalēt jauno versiju. Es iesaku ātri instalēt atjauninājumu, jo tas ne tikai ļaus atbrīvoties no kaitinošās uzvednes, bet arī sniegs visjaunāko lietotnes versiju..

kā lietot jaunākās filmas HD vietnē FireStick

Lietotnes sākuma ekrānā tiek parādīti jaunākie pievienotie nosaukumi, kā arī dažādu kategoriju piedāvātie nosaukumi. Noklusējuma ekrāns tiek atvērts TV šovi.

Kreisajā augšējā stūrī ir izvēlne, kuru varat izmantot, lai pārslēgtos starp filmām & TV pārraide. Izvēlnei ir arī citas iespējas, tostarp Jauns atjauninājums, Karikatūras, Skatīšanās saraksts, Nesenā laidiena, Vēsture un citas.

Izvēlnē varat arī doties uz lietotnes Iestatījumi

kā lietot jaunākās filmas hd lietotnē

Lietotnes augšējā labajā stūrī ir meklēšanas opcija (objektīva ikona). Noklikšķiniet uz šīs ikonas, lai meklētu filmas vai seansus ar atslēgvārdiem. Piemēram, varat ierakstīt filmas vai aktiera vārdu, lai meklētu saistīto video saturu

Jaunākās filmas HD ir Amazon FireStick ar tālvadību saderīga lietotne. Bet es esmu ievērojis, ka dažreiz tas labi nereaģē uz tālvadības komandām. Lai sagādātu sev vilšanos un padarītu lietas gludākas, es iesaku lietot Peles pārslēgšanas funkciju šajā lietotnē. Peles pārslēgšana padarīs jūsu dzīvi daudz vieglāku, izmantojot jaunākās filmas HD.

Likvidēšana

Jaunākās filmas HD nav labākā lietotne FireStick pēc pieprasījuma, jo tā nav īsti laba ar tālvadības pulti. Tomēr tam ir stabila filmu un šovu kolekcija, un tas darbojas labi, ja jums ir Peles pārslēgšana. Tāpēc es to esmu izvirzījis kā vienu no Terrarium TV alternatīvām. Ja jums šī lietotne nepatīk, varat izmēģināt dažas citas iespējas. Šeit ir mūsu ieteiktais saraksts:

 • FreeFlix HQ
 • Kodi
 • Morph TV
 • OneBox HD
 • Showbox alternatīvas

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me