Kā instalēt Kodi slepenu vienošanos Veidojiet uz Kodi

>

Šajā rokasgrāmatā es parādīšu, kā instalēt Kodi slepeno vienošanos, balstoties uz Kodi 18 Leia. Rokasgrāmatas instalācijas darbības attiecas uz visām Kodi atbalstītajām ierīcēm, ieskaitot FireStick, Windows / Mac PC, Android un citām.

Vienīgais iemesls, kāpēc es dodu priekšroku Kodi būvēm, ir tas, ka tie nāk ar jau instalētiem papildinājumiem un man prasa pūles tos instalēt atsevišķi. Tādas būves kā Kodi slepenā vienošanās ir aprīkotas ar labākajiem papildinājumiem pēc pieprasījuma saturam, kā arī tiešraidei TV. Pēdējā laikā esmu priecājies par dažām būvēm un izskatās, ka esmu atradis turētāju.

Kodi slepenā vienošanās veido daudzas populāras pievienošanas paketes un Kodi pievieno daudzas jaunas funkcijas. Tas arī papildina jaunu vizuālo dzīvi savādāk mīlīgajai, Kodi noklusējuma saskarnei. Slepena ir arī mūsu labāko Kodi veidoto sastāvdaļu sastāvdaļa, un to pelnījam. Minimālais dizains un ātrais ātrums bija tūlītēja izloze, un šķiet, ka es vismaz uz brīdi pieturēšos pie Kodi slepenās vienošanās.

Kodi slepenās vienošanās izveide ir pārtraukta. Jūs varat izmēģināt kādu citu no mūsu saraksta būvēm.

kodi slepenas vienošanās uzstādīšanas rokasgrāmata

Kodi Collusion ir viegla konstrukcija, kuras dēļ tā ir lieliski piemērota FireStick un citām straumēšanas ierīcēm ar ierobežotu krātuvi. Tagad es dalīšos ar darbībām, kas jāveic, lai instalētu Kodi Collusion build. Turpiniet lasīt!

Kodi slepenās vienošanās instalēšanas rokasgrāmata

Pirmais, ko jūs vēlēsities darīt, ir atļaut Kodi instalēt trešo pušu būves, piemēram, Kodi slepeno vienošanos. Tam nepieciešams veikt dažas izmaiņas drošības iestatījumos. Šīs darbības ir šādas:

# 1. Kodi sākuma ekrānā atveriet izvēlni Iestatījumi. Tā ir sugas ikona, kas novietota zem Kodi logotipa augšējā kreisajā stūrī. Tagad nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz Sistēmas iestatījumi

kā instalēt kodi slepenu vienošanos

# 2. Nākamā ekrāna kreisajā kolonnā atlasiet “Papildinājumi” un pēc tam labajā pusē noklikšķiniet uz “Nezināmi avoti”.

kodi nezināmi avoti

# 3. Šis ir brīdinājuma ziņojums, kuru jūs redzēsit. Ignorējiet šo ziņojumu un noklikšķiniet uz “Jā”. Mēs gatavojamies instalēt Kodi Collusion Build, kas ir 100% drošs

kodi nezināmu avotu brīdinājums

Tagad Kodi ir gatavs instalēt Kodi slepenās vienošanās. Mēs sadalīsim instalēšanas procesu šādos trīs posmos:

  1. Pievienojiet avotu Kodi, lai instalētu One Nation portāla krātuvi
  2. Instalējiet One Nation Portal repozitoriju no pievienotā avota
  3. Instalējiet Kodi Collusion Build no One Nation portāla krātuves

Iesim cauri katrai daļai pa vienai

Uzmanību: Kodi Builds nodrošina neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs sagādāt juridiskas nepatikšanas. Kodi lietotājiem, lai straumētu filmas / TV šovus / sportu, ir jāizmanto VPN, lai slēptu savu identitāti. Turklāt daudzi populārie papildinājumi ir ģeogrāfiski bloķēti, un darbam būs nepieciešams VPN.

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN kas ir vislabākais Kodi VPN. Jūs varat saņemt 3 mēnešus bez maksas un ietaupīt 49% no gada plāniem.

1. darbība: pievienojiet avotu Kodi, lai instalētu One Nation Portal repozitoriju

Tagad mēs pievienosim vietrādi URL Kodi, kas to norādīs uz serveri, no kura vēlāk instalēsim One Nation portāla repo. Veiciet šādas darbības:

# 1. Kodi sākuma ekrānā vēlreiz noklikšķiniet uz ikonas “Iestatījumi”

kodi iestatījumi

# 2. Šoreiz nākamajā ekrānā iestatījumos noklikšķiniet uz opcijas Failu pārvaldnieks

sistēmas iestatījumi uz kodi

# 3. Tagad dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Pievienot avotu. Jums var būt nepieciešams nedaudz ritināt uz leju, lai atrastu šo iespēju

kodi slepenas vienošanās veidot

# 4. Kad redzat logu ar nosaukumu “Pievienot faila avotu”, noklikšķiniet uz “Nav”.

kodi slepeno vienošanos krātuve

# 5. Ievadiet URL http://www.onenation.info/Portal/ kā parādīts zemāk esošajā attēlā un noklikšķiniet uz Labi.

Vienmēr ievadiet pareizo URL, lai instalēšanas laikā nerastos nekādas grūtības

vienas tautas krātuve

# 6. Tagad laukā “Ievadiet šī multivides avota nosaukumu” ierakstiet avota vārdu un noklikšķiniet uz “Labi”. Tas varētu būt jebkurš jūsu izvēlēts vārds, ar kuru vēlaties identificēt šo avotu. Lai padarītu to atbilstošu avotam, šajā rokasgrāmatā es to nosaucu par OneNation.

kodi slepeni vieno tautu lejupielādes saite

2. solis: instalējiet One Nation Portal repozitoriju no pievienotā avota

# 1. Tādējādi avots ir pievienots. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu un kreisajā kolonnā noklikšķiniet uz “Papildinājumi”

kodi addons izvēlne

# 2. Tagad izceliet un noklikšķiniet uz opcijas “Pakešu instalētājs” nākamā ekrāna augšējā kreisajā stūrī

kodi addon uzstādītājs

# 3. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz “Instalēt no ZIP faila”

kā instalēt kodi slepenu vienošanos

# 4. Noklikšķiniet uz OneNation (vai vārda, kuru iepriekš izvēlējāties avotam)

kodi slepenas vienošanās instalēšanas rokasgrāmata

# 5. Noklikšķiniet uz faila plugin.program.onenationporal-1.0.7.zip. Šeit zip faila nosaukumā esošie skaitļi 1.0.7 apzīmē versijas numuru. Tas var mainīties, ja jaunā versija tiks izlaista nākotnē.

instalēt vienas valsts vedni

# 6. Gaidiet paziņojumu “Instalēts vienas valsts portāla papildinājums”. Var parādīties 1-2 minūtes

vienas nācijas portāla papildinājums

# 7. Tagad jums vajadzētu redzēt šo uznirstošo logu, kurā tiek jautāts, vai vēlaties iespējot kādu no uzskaitītajiem iestatījumiem. Ja vēlaties iespējot iestatījumu, dodieties uz priekšu un pārbaudiet to. Kad esat izvēlējies, kuru vēlaties iespējot, noklikšķiniet uz pogas Turpināt apakšā. Es atstāšu visu pēc noklusējuma un tūlīt noklikšķiniet uz “Turpināt”.

vienas valsts portāla iestatījumi

# 8. Tiks parādīts vēl viens logs. Jūs varētu tieši doties uz izvēlni Veidot vai Ignorēt un vēlāk pāriet uz izvēlni. Pagaidām nospiežu “Ignorēt”, lai no Kodi sākuma ekrāna es jums parādītu, kā to sasniegt.

kodi slepenas vienošanās izvēlne

Lai atbrīvotos no šiem uznirstošajiem logiem, jums būs vēlreiz jānoklikšķina uz “Turpināt” un “Ignorēt”.

Jūs esat veiksmīgi instalējis One Nation portāla krātuvi. Tagad mēs iemācīsimies instalēt Kodi Collusion Build no šī repo.

3. solis: instalējiet Kodi Collusion Build no One Nation portāla krātuves

Vienīgais, kas jums atliek, ir Kodi Collusion Build instalēšana. Veiciet šīs darbības, lai instalētu šo būvi:

# 1. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā un dodieties uz Papildinājumi> Programmu papildinājumi. Šeit redzēsit vienas tautas portāla ikonu (skatiet attēlu zemāk). Noklikšķiniet uz šīs ikonas, lai turpinātu

atver vienas nācijas portālu

# 2. Noklikšķiniet uz opcijas ((OneNation portāls) veidošana)

vienas tautas portāls veidojas

# 3. Kā redzat attēlā zemāk, Kodi slepenā vienošanās jau ir izlaista gaidāmajai Kodi 18 Leia versijai. Tomēr Kodi Leia stabilā versija vēl nav izlaista. Ja esat viens no nedaudzajiem, kam ir pieejama Leia versija, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Kodi slepenās vienošanās versiju šai versijai. Ja nē, pārejiet pie nākamās darbības

kā instalēt kodi slepenu vienošanos

# 4. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Kodi-Collusion versiju zem Krypton Builds (attēls zemāk).

kā instalēt kodi slepenu vienošanos par kodi 17.6 kriptonu

# 5. Jums tiks piedāvātas divas instalēšanas iespējas - svaiga un standarta.

Izvēloties Svaigi, vispirms Kodi tiks atiestatīti uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem un noņemti visi esošie papildinājumi, iestatījumi utt. Standarta instalēšana saglabās dažus papildinājumus un iestatījumus. Es izvēlēšos “svaigu”, jo man nav ko paturēt. Bet tā ir pilnīga jūsu izvēle.

kodi slepena instalēšanas rokasgrāmata

# 6. Kodi tagad jautās jums, vai vēlaties atjaunot Kodi konfigurāciju noklusējuma iestatījumos. Noklikšķiniet uz “Turpināt”

atjaunot kodi būvēšanas instalēšanai

# 7. Tagad sāksies Kodi slepenās vienošanās instalēšana. Šīs būves instalēšana var aizņemt 3-4 minūtes.

lejupielādēt kodi slepenu vienošanos

# 8. Kad būvējums ir instalēts, tiek parādīts šāds ziņojums. Iespēja “Atkārtoti ielādēt profilu” nedara daudz. Tātad, es noklikšķināšu uz “Piespiest aizvērt”.

piespiest aizvērt kodi lietotni

Kodi tagad slēgs. Jūs esat veiksmīgi instalējis Kodi Collusion Build. Atkārtoti palaidiet Kodi, un Kodi sākuma ekrāns to mainīs

šādi izskatās kodi slepenā āda

Man ļoti patīk šī saskarne. Tas izskatās forši! Iet uz priekšu un izpētiet šo būvi. Šeit atradīsit nedaudz iepriekš instalētu papildinājumu, tostarp Deceit, Seren, Limitless.

Noklikšķiniet uz “Filmas”, un jūs redzēsit šādas iespējas (attēls zemāk). Tādā pašā veidā jūs varat izpētīt citus izvēlnes vienumus.

kā izmantot kodi slepenu vienošanos

Tātad, šādi mēs instalējam Kodi slepeno vienošanos, kuras pamatā ir Kodi.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Secinājums

Kodi slepenā vienošanās veido nedaudz populāru papildinājumu, lai jums tie nebūtu jāinstalē atsevišķi. Šī rokasgrāmata ir mēģinājums palīdzēt instalēt šo versiju ātri un viegli. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, nekautrējieties paziņot mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Saistīts:

Kā instalēt portālu OneNation Kodi Builds
Kā instalēt No Limits Magic Build
Kā instalēt Titanium Build
Kā instalēt Kodi
Labākais Kodi VPN
Kā instalēt papildinājumus, izmantojot programmu Builds

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me