Kā instalēt Morpheus TV vietnē FireStick

>

Terārija TV izstrādātāji paziņoja par dienu beigām šai neticamajai lietotnei, kas mums tik ļoti iepatikās. Tas ir trieciens, ar kuru mēs joprojām saskaramies. Bet straumēšanas pasaulē lietotnes pārtraukšana nav nekas jauns. Daudzas lietotnes nonāk uzmanības centrā, kļūst populāras, un kādu dienu tās tiek noņemtas. Terārija TV pazemināšanās šobrīd ir liels zaudējums, taču esmu pārliecināts, ka mēs atradīsim veidu, kā virzīties tālāk.

Par laimi, ir daudz terārija TV alternatīvu, kuras varat izmantot, lai skatītos iecienītās epizodes un filmas. Šajā rokasgrāmatā mēs iemācīsimies instalēt Morpheus TV uz FireStick / Fire TV / Fire TV Cube; viena no labākajām Terrarium TV alternatīvām.

Morpheus TV ir lietotne pēc pieprasījuma, gluži kā Terrarium TV. Tas lepojas ar iespaidīgu multivides bibliotēku, un tajā ir daži stabili, augstas kvalitātes skrāpji, lai sniegtu jums vislabākās straumējamās saites. Šī vieglā lietotne ir ērti izmantojama jūsu FireStick resursos, piedāvā vienmērīgu darbību un tai ir lietotājam draudzīgs interfeiss.

Atruna: Morpheus TV izstrādātājs ir paziņojis par lietotnes atbalsta beigām. Pirmoreiz palaižot lietotni pēc instalēšanas, jūs redzēsit paziņojumu par projekta pārtraukšanu. Tomēr tajā arī teikts, ka varat straumēt esošās filmas un seansus, ja vien skrāpji ir pieejami. 

Ja nevēlaties izmantot pamesto lietotni, iesaku iegūt tā klonu ar nosaukumu Morph TV, kas tiek regulāri atjaunināts, lai iegūtu svaigu saturu un vienmērīgu straumēšanas pieredzi. 

Morpheus TV instalēšanas darbības vietnē FireStick

Morpheus TV instalēšana FireStick, Fire TV vai Fire TV Cube prasa tikai dažas minūtes. Pirmais, kas jums jādara, ir nodrošināt Lietotnes no nezināmiem avotiem ir ieslēgts ierīces iestatījumos, lai pieņemtu trešo pušu APK lietotnēs, piemēram, Morpheus TV. Šīs darbības ir šādas:

1. Ieslēdziet FireStick un atlasiet galveno ekrānu Iestatījumi virspusē.

kā uzstādīt Morpheus TV uz

2. Kad redzat šo opciju kopu, dodieties uz priekšu un atveriet Ierīce

ierīce iestatījumos: morfeja tv

3. Pēc tam noklikšķiniet uz Izstrādātāja iespējas

izstrādātāja iespējas uz firestick

4. Ja Lietotnes no nezināmiem avotiem ir izslēgts, noklikšķiniet uz tā, lai to ieslēgtu

Morfeja TV

Tagad jūs varat sākt instalēšanu. Ļaujiet man parādīt kā.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Atcerieties, ka APK failus nevar lejupielādēt un sānielādēt tieši caur FireStick tīmekļa pārlūkprogrammu, kā tas ir citās Android ierīcēs. Tādēļ jums ir nepieciešama lietotne, kas atvieglo šādu lejupielādi.

Downloader ir labākā pārlādēšanas lietotne FireStick. Tātad, dodieties uz priekšu un vispirms instalējiet Downloader savā ierīcē. To var izdarīt no Amazon Store (izmantojot meklēšanas funkciju FireStick sākuma ekrānā).

Kad jums ir Downloader, atveriet to un rīkojieties šādi:

1. darbība: Kas jums tagad būtu jāredz, ir Downloader sākuma ekrāns ar Mājas cilne kreisajā pusē.

Noklikšķiniet uz URL lauka labajā pusē

kā iegūt Morpheus TV, izmantojot lejupielādētāja lietotni

2. darbība: Tagad ievadiet šo URL http://bit.ly/morp166 un noklikšķiniet uz IET 

morfeja tv uz ugunskura

3. darbība: Jūs tiksit novirzīts uz Downloader lietotnes sadaļu Pārlūks, kur atveras šī tīmekļa lapa. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet LEJUPIELĀDĒT MORPHEUS TV.APK pogu.

lejupielādēt morpheus tv apk uz firestick

4. darbība: Pagaidiet, kamēr Morpheus TV APK tiek lejupielādēts vietnē FireStick

instalējot morpheus tv apk uz firestick

5. darbība: Kad APK fails ir lejupielādēts, Downloader lietotne pati sāk instalēšanu. Šeit ir nākamais logs, kas jums jāredz. Ritiniet uz leju šī ekrāna apakšējā labajā stūrī un nospiediet Uzstādīt

kā uzstādīt morpheus tv uz

Morpheus TV instalēšana FireStick notiks apmēram minūtes laikā. Kad tas ir izdarīts, Lietotne ir instalēta tiek parādīts paziņojums.

Kamēr jūs varat palaist Morpheus TV lietotni uzreiz no šī loga, noklikšķinot ATVĒRTS, Es iesaku jums noklikšķināt PARAKSTĪTS un dodieties atpakaļ uz lejupielādētāja saskarni, lai izdzēstu Morpheus TV APK.

Kad lietotne ir instalēta, APK fails vairs nav vajadzīgs. Jūs varat ietaupīt vietu, izdzēšot to.

kā iegūt morfeju tv uz uguns nūjas

Klikšķis Dzēst

morfeja tv filmām

Klikšķis Dzēst atkal

izdzēst morpheus tv apk no firestick

Jūs esat veiksmīgi instalējis Morpheus TV vietnē FireStick un izdzēsis arī APK failu.

Izpētīt Morpheus TV

Dodieties uz priekšu un atveriet lietotni. Ja neredzat to FireStick sākuma ekrānā, dodieties uz sadaļu Lietotnes & Kanālu sadaļa. Jūs atradīsit lietotni tur.

Pirmoreiz palaižot lietotni pēc instalēšanas, jūs esat laipni gaidīts Projekts tika pārtraukts ziņa. Kā es jau teicu, Morpheus TV lietotne ir pārtraukta. Bet tas nozīmē tikai to, ka netiks pievienoti jauni izgriezumi un saturs. Kamēr darbojas esošie skrāpji, varat turpināt skatīties pašlaik pieejamās filmas un šovus.

Klikšķis labi

morfeja tv lejā

Nākamais logs piedāvā izvēlni ar iespējām Filmas, TV šovi, Lejupielādes un Iestatījumi.

kā lietot Morpheus TV

Noklikšķinot uz Filmas, tiek parādīts jauns iespēju kopums: Aktuāli, Populāri, Meklēšana utt.

Iet uz priekšu un padziļināti, noklikšķinot uz jebkuras izvēles. Visus filmu nosaukumus atradīsit Morpheus TV saimniekdatoros.

kā skatīties filmas Morpheus TV

Ja lietotnes galvenajā ekrānā noklikšķiniet uz TV šovi, tiek parādīta šī izvēlne.

skatīties televīzijas šovus Morpheus TV

Piekļūstiet Morpheus TV no FireStick sākuma ekrāna

Lietotnēm vienmēr varat piekļūt, izmantojot lietotni Lietotnes & Kanālu zona, kurai var piekļūt, ilgi nospiežot Mājas pogu uz tālvadības pults un pēc tam noklikšķinot uz Lietotnes.

Savā lietotnē & Kanālu sadaļā jūs pamanīsit, ka sākuma ekrānā tiek parādītas tikai lietotnes augšējās rindās. Nesen instalētās lietotnes tiek novietotas apakšējā rindā. Tātad, tie var neparādīties sākuma ekrānā.

Ja vēlaties pārvietot Morpheus TV uz FireStick sākuma ekrānu, varat rīkoties šādi:

  • Savā lietotnē atlasiet Morpheus TV ikonu & Kanāli
  • Nospiediet FireStick tālvadības pults izvēlnes pogu. Tā ir poga ar trim horizontālām līnijām
  • Televizora ekrāna labajā apakšējā stūrī tagad redzēsit izvēlni. Klikšķis Kustēties un manuāli pārvietojiet Morpheus TV ikonu vienā no augšējām rindām. Vai arī noklikšķiniet uz Pārvietot uz priekšu lai ievietotu ikonu pirmajā vietā pirmajā rindā.

Satīt

Morpheus TV ir viegli izmantojama Terrarium TV alternatīva. Šī lietotne pēc pieprasījuma nodrošina jūsu iecienītās filmas un seansus tikai ar dažiem peles klikšķiem. Es esmu atradis Morpheus TV ātrāk nekā vairums citu lietotņu tajā pašā kategorijā. Tas arī ātrāk ienes saites. Diemžēl arī Morpheus TV darbība ir pārtraukta, jo tā izstrādātājs to vairs nevar atbalstīt. Bet laba lieta ir tā, ka tā turpinās ielādēt straumes, līdz būs pieejami skrāpji. Es uzskatu, ka lietotnei vajadzētu būt labai vēl dažus mēnešus.

Saistīts:

Kā Jailbreak FireStick
Labākās lietotnes FireStick
Kā instalēt Kino APK
Kā uzstādīt Titanium TV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me