Kā instalēt SportsDevil vietnē Kodi

>

Šajā rokasgrāmatā es jums parādīšu, kā instalēt SportsDevil papildinājumu Kodi 18 Leia un Kodi Krypton 17.6. Šeit sniegtās instrukcijas var izmantot, lai instalētu SportsDevil visās Kodi atbalstītajās ierīcēs, ieskaitot, bet ne tikai, Amazon FireStick, iOS & Android mobilajiem telefoniem, Windows & Mac. 

SportsDevil savulaik tika uzskatīts par sporta cienītāju un entuziastu Svēto Grālu. Vai tā būtu NFL, NBA, NHL, Anglijas premjerlīga, krikets, futbols, hokejs, UFC vai kāds cits nozīmīgs sporta veids, SportsDevil to visu straumēja. Tur bija kaut kas visiem. Tagad addon dzīvo tikai tās pagātnes krāšņuma relikvijas. Tomēr, iespējams, joprojām atradīsit pietiekami daudz sporta plūsmu, lai saglabātu līmi. Izmantojot šo Kodi papildinājumu, jūs varat tiešraidē straumēt gandrīz jebkuru nozīmīgu sporta notikumu. Varat skatīties videoklipus dažādās attēla kvalitātēs, piemēram, 480p, 720p, 1080p.

Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs varētu bloķēt daudzas vietnes SportsDevil iekšienē, tāpēc jums ir nepieciešams labs VPN, lai Kodi to apietu. vairāk par juridiskiem jautājumiem, kas saistīti ar Kodi, lasiet šeit.)

SporstDevil var instalēt Kodi vai nu tieši, instalējot repo no avota ceļa, vai lejupielādējot zip failu. Abas šīs metodes ir izklāstītas šajā rokasgrāmatā.

: Daudzi videoklipi netiek straumēti dažādās kategorijās. Tomēr liela daļa no viņiem joprojām spēlē. 

Atruna: Šī apmācība ir paredzēta tikai izglītības nolūkiem, un mēs nekādā veidā nemudinām izmantot papildinājumus nelegālai lietošanai vai piekļūt jebkuram neatļautam saturam. Tāpēc lasītājiem ir ieteicams izvēlēties pēc saviem ieskatiem.

Kā instalēt SportsDevil Kodi Addon vietnē FireStick un PC

SportsDevil joprojām ir ļoti populārs Kodi papildinājums, un to var lejupielādēt no daudzām krātuvēm. Šajā apmācībā mēs instalēsim SportsDevil, izmantojot EzzerMacs repo, taču jūs varat brīvi izmantot jebkuru.

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Instalēšanas priekšnoteikums

Kodi iestatījumos jums jāatspējo Nezināmi avoti, lai atļautu instalēt SportsDevil, kas ir trešās puses papildinājums. Veiciet šīs darbības:

  • Noklikšķiniet uz Kodi Iestatījumi no sākuma ekrāna (augšējā kreisajā pusē)
  • Klikšķis Sistēma ja lietojat Kodi Leia vai Sistēmas iestatījumi uz Kodi Krypton
  • Izvēlieties Papildinājumi kreisajā un labajā pusē ieslēdzieties Nezināmi avoti
  • Klikšķis Jā lai opcija paliktu ieslēgta

Kad tas ir izdarīts, veiciet tālāk norādītās darbības, lai instalētu SportsDevil Kodi Addon.

1. SOLIS: Palaidiet Kodi datorā vai Amazon Fire TV un atveriet Iestatījumi izvēlne, kā parādīts attēlā zemāk.

sportsdevil Kodi

2. Solis: Tagad dodies uz Failu menedžeris.

kodi sportsdevil

3. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz atvērt Pievienot avotu.

sportsdevil repo

4. SOLIS: Tiklīdz jūs noklikšķiniet uz atvērt Pievienot avotu, parādīsies uznirstošais logs. Klikšķis  uz tā loga. Nākamajā logā ievadiet šo URL, kā redzams zemāk redzamajā attēlā: - http://www.lvtvv.com/repo/

Izmantojiet saiti http://ezzer-mac.com/repo

Kodil avots vairs nav pieejams

sportsdevil kodi addon

5. SOLIS: Nākamajā uznirstošajā izvēlnē jums tiks prasīts multivides avota nosaukums. Vienkārši ierakstiet Kodils kā parādīts zemāk. Lūdzu, pārbaudiet, vai esat pareizi ievietojis visu, jo tas ir ļoti svarīgi, un pēc tam noklikšķiniet uz labi.

kā instalēt. papildinājumu

6. SOLIS: Tagad repozitorijs tiks lejupielādēts. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi galveno izvēlni, pāris reizes nospiežot atpakaļatkāpes taustiņu un atverot Papildinājumi izvēlne.

kodi sportsdevil

7. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz atvērt Iepakojuma uzstādītājs (atvērtā lodziņa ikona augšējā kreisajā pusē, kā parādīts zemāk).

SportsDevil Kodi

8. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz atvērt Instalēt no ZIP faila.

sportsdevil Kodi

9. SOLIS: Tagad atlasiet Kodils vai jebkuru citu avota vārdu, kuru izvēlējāties iepriekš, kam seko krātuve.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

kodi addon sportsdevil

10. SOLIS: Ar to tiks sākta EzzerMacs repozitorija instalēšana. Instalēšana prasīs tikai dažas sekundes. Tagad dodieties atpakaļ uz iepriekšējo izvēlni un šoreiz izvēlieties Instalējiet no krātuves tā vietā  Instalēt no ZIP faila.

kā instalēt sportsdevil uz kodi

11. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz atvērt Kodilu krātuve EzzerMacs vedņu krātuve un pēc tam atlasiet Video papildinājumi. Šeit jūs redzēsit daudz papildinājumu, tāpēc vienkārši ritiniet uz leju, līdz atrodat SportsDevil.

SportsDevil Kodi

12. SOLIS: Noklikšķiniet uz atvērt SportsDevil. Nākamajā izvēlnē atlasiet Uzstādīt. Var parādīties daži brīdinājumi, taču ignorējiet tos. Ja neesat ieslēdzis instalēšanu no nezināmiem avotiem, jūs nonāksit iestatījumu izvēlnē, vienkārši ieslēdziet to un dodieties atpakaļ šeit. Kad esat noklikšķinājis uz instalēt, sāksies instalēšana.

kodi sportsdevil

(Tikai Kodi Leia) Pēc noklikšķināšanas uz Instalēt, jums būs jānoklikšķina labi uznirstošajā logā, kas parādīsies nākamais

13. SOLIS: Ar to sāksies instalēšana. Kad tā ir instalēta, varat vienkārši doties uz izvēlni Papildinājumi un tur atrast sadaļu SportsDevil video papildinājumu sadaļā. Tagad vienkārši atveriet to un izbaudiet sporta pasauli ar SportsDevil datorā vai Amazon Fire TV.

kodi sportsdevil

Šī bija viena no SportsDevil instalēšanas metodēm Kodi. Šī ir vispopulārākā metode. Tomēr ir vēl viena metode papildinājumu instalēšanai Kodi. Tas ir tiešāks un īsāks, taču nedarbosies FireStick.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Kā instalēt SportsDevil uz Kodi (PC)

Izmantojiet iepriekš minēto metodi, lai iegūtu SportsDevil datorā, kā arī šī metode vairs nedarbojas.

1. SOLIS: Šī metode ietver repozitorija lejupielādi tieši no ZIP faila. Lejupielādējiet šo ZIP failu no šīs saites http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip un atcerieties direktoriju, kurā saglabājāt zip failu.

2. Solis: Tagad palaidiet Kodi datorā vai Fire TV un atveriet Papildinājumi Izvēlne, kā parādīts attēlā zemāk.

kā instalēt sportsdevil uz kodi

3. SOLIS: Tagad dodies uz Iepakojuma uzstādītājs (atvērtā lodziņa ikona augšējā kreisajā pusē, kā parādīts zemāk) un atveriet to.

SportsDevil Kodi

4. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz atvērt Instalēt no ZIP faila dodieties uz direktoriju, kurā esat saglabājis zip failu, un atlasiet to. Tas automātiski instalēs Kodil krātuvi jūsu Kodi. Kad instalēšana ir pabeigta, augšējā labajā stūrī redzēsit uznirstošo ziņojumu, kurā teikts, ka papildinājums ir atjaunināts.

SportsDevil Kodi

5. SOLIS: Tagad atgriezieties pie 3. darbības un atveriet Iepakojuma uzstādītājs. Šoreiz noklikšķiniet uz atvērt Instalējiet no krātuves.

kā instalēt sportsdevil uz kodi

6. SOLIS: Tagad noklikšķiniet uz atvērt Kodils Repozitorijs un pēc tam atlasiet Video papildinājumi. 

Kodi SportsDevil

7. SOLIS: Tagad ritiniet zemāk, līdz atrodat SportsDevil un instalējiet to tāpat, kā izdarīts iepriekšminētajā metodē, vienkārši izpildot uzvednes.

kodi SportsDevil

8. SOLIS: Voila, Sporta velns ir veiksmīgi instalēts jūsu Kodi. Tagad sēdiet un baudiet NFL, NBA, kriketu, hokeju, UFC vai jebkuru citu nozīmīgu sporta veidu savā Amazon Fire TV vai PC.

kā instalēt sportsdevil uz kodi

Lai instalētu Sportsdevil uz Kodi 18 Leia vai Kodi 17.6 Krypton, varat izmantot jebkuru no iepriekšminētajām divām metodēm. Kad tas būs izdarīts, jūsu rīcībā būs sporta pasākumu okeāns. Jūs varat vienkārši sēdēt uz dīvāna un baudīt iecienītos sporta veidus. Bet, ņemot vērā visu šo, jums vajadzētu apsvērt Kodi VPN piešķiršanu visaugstākajai prioritātei.

Tāpat kā jebkura programmatūra, arī Kodi nav brīvs no kļūdām. Visizplatītākās problēmas, par kurām ziņo lietotāji, ir buferizācija un lēna straumēšana. Ja rodas kādas problēmas, veiciet tālāk norādītās darbības, kā novērst Kodi buferizāciju.

Video: Kā instalēt Sportsdevil Kodi Addon

Ja rodas problēmas ar Sportsdevil papildinājuma instalēšanu Kodi, pārbaudiet zemāk esošo videoklipu.

Neizdevās instalēt SportsDevil

Ir daži iemesli, kāpēc pievienošanas instalēšana var neizdoties, un mums ir jāskatās katrs pa vienam, sākot no pamata.

Vissvarīgākais problēmu novēršanas aspekts ir vietējo problēmu noteikšana un novēršana. Tāpēc pārliecinieties, vai ierīcei ir piekļuve internetam. Mēģiniet palaist jebkuru citu lietotni, kas izmanto internetu, vai pārlūkprogrammā atveriet vietni. Ja nav savienojuma, pirms turpināt sporta SportsDevil instalēšanu, atrisiniet interneta problēmas. Ja internets darbojas pareizi un papildinājumu joprojām neinstalēs, mums būs jāmeklē citi risinājumi.

Bieži vien problēma ir serverī, kurā atrodas repozitorijs. Mēs esam iemācījušies instalēt Sports Devil no EzzerMacs krātuves, kas šajās dienās ir līdz šim viena no visplašāk izmantotajām krātuvēm. Bet, kā zināms, ir arī dīkstāves. Tātad, ja instalēšanas procesa laikā nevar pievienot EzzerMacs repozitoriju kā avotu, iespējams, pastāv problēma ar serveri. Un, ja ir problēmas ar serveri, labākais, ko varat darīt, ir gaidīt, kamēr tā atkal darbosies.

Es arī ieteiktu atsāknēt ierīci, kurā arī tiks pārstartēta Kodi un atsvaidzināti sistēmas faili. Daudzas reizes vienkārša atsāknēšana atrisina problēmu.

Ja šķiet, ka nekas nedarbojas un esat pārliecināts, ka serveris darbojas labi, jums, iespējams, būs jāatiestata Kodi un jāpārinstalē Sports Devil papildinājums. Kodi atiestatīšana izdzēsīs visus jūsu datus un papildinājumus. Bet daļu no tā varat glābt, dublējot Kodi datus.

SportsDevil nedarbojas

SportsDevil tiek mitināts EzzperMacs krātuvē, un šim avotam parasti ir uzticamie papildinājumi. Bet katram Kodi papildinājumam ir potenciāls saskarties ar problēmām, lai cik reti tās būtu.

Ja SportsDevil pēc instalēšanas nedarbojas, atkal vispirms pārbaudiet, vai ierīcei joprojām ir piekļuve internetam.

Ja internets patiešām darbojas un SportsDevil nav, atkal varētu būt problēma ar serveri. Un, kā jau teicu iepriekš, ja vainīgais ir serveris, gaidīšana ir vienīgais risinājums.

Ja esat gaidījis pietiekami ilgi, lai tā, visticamāk, neradītu servera problēmu, ieteicams izmēģināt kādu lokālu problēmu novēršanu.

Izejiet no Kodi un atsāknējiet ierīci. Restartēšana atrisina daudzas problēmas, un, iespējams, to labos arī SportsDevil.

Ja tas nedarbojas, atinstalējiet SportsDevil, dodoties uz Kodi sākuma ekrānu > Papildinājumi > Video papildinājumi un pēc tam to atkārtoti instalējiet. Pastāv iespēja, ka daži faili var būt bojāti vai sabojāti. Izpildiet to pašu instalēšanas procesu, kuru aprakstīju iepriekš, lai atkārtoti instalētu šo papildinājumu.

Un, ja neviens no tiem nedarbojas, Kodi atiestatīšana varētu būt pēdējais līdzeklis.

Ja saņemat kādu konkrētu kļūdas ziņojumu, es ieteiktu uzņemt ekrānuzņēmumu un koplietot to komentāru sadaļā. Es centīšos, lai atrisinātu šo problēmu. Jūs varat arī pārbaudīt un dalīties ar Kodi žurnālfailu. Tas palīdzēs noteikt precīzu problēmas cēloni.

Saistīts:

  • Labākie Kodi būvē
  • Kā ieslodzīt Amazon FireStick
  • Kā instalēt Exodus Redux uz Kodi

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me