Kā instalēt TeaTV vietnē FireStick

>

Kad pirms kāda laika es pirmo reizi ieslēdzos TeaTV, man patika lietotne, taču es to nepievērsu, jo es jau izmantoju Terrarium TV savā Fire TV Stick. Es biju simtprocentīgi apmierināts ar Terrarium TV un līdz ar to jutos maz vajadzīgs pēc citas iespējas. Tomēr visu šo laiku es dzirdēju par tējas TV no draugiem un tiešsaistes forumos.

Kamēr TeaTV vienmērīgi darbojās Android viedtālruņos, tas nebija precīzi FireStick draudzīgs. Tas, iespējams, ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc es pie tā nepieķēros. Pirms dažām dienām, uzzinot, ka Terrarium TV piedāvā solījumus gala adieu, es nekavējoties sāku meklēt alternatīvas. Nepagāja ilgs laiks, lai atcerētos TeaTV, un es priecājos, ka to izdarīju.

Es instalēju jaunāko TeaTV versiju FireStick un ar prieku atklāju, ka lietotne ir modificēta un tagad ir pilnībā savietojama ar tālvadības pulti. TeaTV piedāvā profesionāla izskata interfeisu, navigācijas plūstamību un neticami ērtu lietošanu. Lietotnei vienmēr bija stabila multivides bibliotēka, un tagad esmu laimīgs, ka varu to izmantot kā Terrarium TV alternatīvu.

Es iesaku TeaTV vietnē FireStick kā vienu no vispiemērotākajām TTV alternatīvām. Tas ir pilnīgs mediju nams. Šajā rokasgrāmatā mēs iemācāmies instalēt TeaTV ierīcē FireStick vai Fire TV vai Fire TV Cube. Turpiniet lasīt!

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.


Lasiet: Kā instalēt labāko VPN vietnē FireStick

TeaTV vietnē FireStick: Instalēšanas metodes

Tējas TV ir trešās puses lietotne, un tā nav Amazon Store sastāvdaļa. Tas ir jāielādē jūsu FireStick ierīcē. Atšķirībā no parastajiem Android mobilajiem tālruņiem vai planšetdatoriem, FireStick neļauj lejupielādēt lietotņu APK tieši caur populāriem pārlūkiem. Lai ielādētu pārlūkprogrammu vietnē FireStick, ir vajadzīgas īpašas lietotnes. Šeit ir divas lietotnes, kuras mēs izmantosim šajā rokasgrāmatā:

 1. Downloader
 2. ES failu pārlūks

Iespējot lietotnes no nezināmiem avotiem

Es turpināšu darboties ar instalēšanas metodi. Bet pirms tam jums jāiespējo FireStick pieņemt trešo personu lietotnes, ieslēdzot lietotnes no nezināmiem avotiem. Tas ir tas, kas jums jādara:

1. Atveriet Iestatījumi no FireStick sākuma ekrāna (izvēlnes josla augšpusē)

kā uzstādīt teatv uz

2. Noklikšķiniet uz MyFireTV vai Ierīce

Kā instalēt TeaTV vietnē FireStick

3. Atveriet Izstrādātāja iespējas

izstrādātāja iespējas uz firestick

4. Ja Lietotnes no nezināmiem avotiem ir atspējots / izslēgts, ieslēdziet to, noklikšķinot uz tā

kā nokļūt teatv uz

5. Noklikšķiniet uz Ieslēdz ignorēt šo brīdinājuma ziņojumu un apstiprināt savu rīcību.

iespējot nezināmus avotus

Ieslēdzot lietotnes no nezināmiem avotiem, ierīce tiek pakļauta draudiem tikai tad, ja mēģināt novietot sliktu APK no sāniem. Tējas TV APK avots, ar kuru es dalīšos ar jums, ir drošs. Es personīgi esmu instalējis lietotni no šī avota.

Instalējiet Tea TV vietnē FireStick, izmantojot Downloader

Downloader ir lietotne, kas atvieglo sānu ielādi FireStick. Es to uzskatu par vienu no FireStick pamatprasībām, un tā ir viena no pirmajām lietotnēm, ko instalēju ierīces iestatīšanas laikā.

Lai lejupielādētu šo lietotni, dodieties uz FireStick sākuma ekrānu. Sākuma ekrānā atlasiet Meklēt augšējā kreisajā pusē. Tagad atrodiet lietotni un instalējiet to.

Kad esat ieguvis lietotni, rīkojieties šādi:

1. darbība: Palaist Downloader un sākuma URL labajā pusē noklikšķiniet uz URL lauka (lietotne tiek atvērta ar noklusējuma atlasīto kreiso cilni Sākums)

teātris uz ugunskura

2. darbība: Kad parādās ekrāna tastatūra, ierakstiet šo URL un noklikšķiniet uz IET:

https://www.firesticktricks.com/tea

teātris uz ugunskura

3. darbība: Downloader lietotne izveidos savienojumu ar servera vietrādi URL norāda uz un sāk lejupielādēt TeaTV APK vietnē FireStick

teātris uz ugunskura

4. darbība: Kad APK lejupielāde ir pabeigta, Downloader lietotne sāk instalēšanu. Tas, kas jums tagad būtu jāredz, lūdz jums apstiprināt, vai vēlaties instalēt TeaTV FireStick.

Jūs varat redzēt Nākamais poga labajā apakšējā stūrī. Pārejiet uz šo pogu, izmantojot savu tālvadības pulti FireStick

instalējiet teatv apk uz ugunsdzēsības kārbas

5. darbība: Poga Tālāk mainās uz Uzstādīt pogu. Tātad, tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt

uzstādiet teatv uz uguns TV nūjas

6. darbība: Paies daži brīži, kamēr TeaTV instalēsit FireStick. Kad tas ir izdarīts, tiek parādīts šāds logs ar Lietotne ir instalēta apstiprinājums

Ir uzstādīta TeaTV. Ja vēlaties, varat noklikšķināt Atvērt labajā apakšējā stūrī un palaidiet to. Bet es iesaku noklikšķināt Gatavs lai jūs varētu atgriezties lietotnē Downloader un izdzēst TeaTV APK.

Kāpēc izdzēst APK? Tā kā APK pēc lietotnes instalēšanas nav noderīgs. Notīriet FireStick krātuvi, izdzēšot nevajadzīgos failus.

Firestick teatv ceļvedis

 7. darbība: Klikšķis Dzēst

Firestick teatv app

8. darbība: Klikšķis Dzēst atkal

uzstādiet teatv uz kurtuves

Tas ir tas, kā jūs izmantojat lietotni Downloader, lai palaistu TeaTV vietnē FireStick.

Kā droši lietot FireStick ar TeaTV “Droši”

Pirms sākat straumēšanu ar TeaTV savā Fire Stick, es vēlētos brīdināt, ka viss, ko straumējat TeaTV, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas un TV šovi), jūs varētu nonākt juridisko problēmu lokā.

Par laimi, jūs varat slēpt tiešsaistes straumēšanas / pārlūkošanas aktivitātes, izmantojot VPN. VPN a.k.a virtuālais privātais tīkls palīdz apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un satura ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Es lietoju ExpressVPN manā Fire Stick, mobilajā un personālajā datorā. Pēc vairāku apmaksātu un bezmaksas VPN izmēģināšanas varu teikt, ka ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tālāk ir norādīts, kā sākt lietot ExpressVPN savā FireStick un pasargāt straumēšanas darbības no ziņkārīgo acīm.

1. darbība: Abonējiet ExpressVPN ŠEIT. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

2. darbība: Ieslēdziet Fire TV / Stick un dodieties uz “Search” opciju galējā kreisajā pusē. Tagad meklēšanas joslā ierakstiet “Expressvpn” (bez pēdiņām) un atlasiet ExpressVPN, kad tas parādās meklēšanas rezultātos

drošai straumēšanai izmantojiet expressvpn uz firestick

3. darbība: Noklikšķiniet uz “Lejupielādēt”, lai instalētu ExpressVPN lietotni Fire TV / Stick.

teatv lietotne uz kurtuves

4. darbība: Atveriet lietotni un ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus, ko izveidojāt, pērkot ExpressVPN abonementu. Noklikšķiniet uz “Pierakstīties”.

kā iegūt expressvpn uz uguns tv nūju

5. darbība: Noklikšķiniet uz strāvas ikonas, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Tagad ir izveidots drošs savienojums, izmantojot ātrāko un labāko FireStick VPN.

pievienojiet expressvpn uz uguns

Varat arī izlasīt sīkāku informāciju par ExpressVPN izmantošanu ar Fire TV / Stick.

TeaTV uz Fire TV Stick, izmantojot ES File Explorer

ES File Explorer ir vēl viena lietotne, ko plaši izmanto kā FireStick sānu ielādētāju. Atkal varat lejupielādēt šo lietotni no Amazon Store. Vienkārši meklējiet to meklēšanas opcijā FireStick sākuma ekrānā.

: ES File Explorer vairs nepiedāvā sānu ielādes funkciju. Mēnesī jāmaksā 9,99 USD. Izmantojiet lietotni Downloader, ja tā ir pieejama jūsu reģionā. Tas ir bez maksas.

Pēc ES File Explorer instalēšanas rīkojieties šādi:

1. darbība: Palaidiet ES File Explorer. Kreisajā pusē būs redzama izvēlnes josla ar izvēršamām opcijām. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet Rīki. Noklikšķinot, tas tiks izvērsts. Tagad noklikšķiniet uz pirmās opcijas Lejupielāžu pārvaldnieks

lejupielādēt teatv par firestick, izmantojot es failu pārlūku

2. darbība: Tagad dodieties uz ES Explorer labo pusi un noklikšķiniet uz apakšējā +Jauns

teatv uzstādīšanas rokasgrāmata

3. darbība: Nākamajam dialoglodziņam jāparādās ar diviem laukiem

 • Ceļš
 • Vārds

teātris kamīnam

4. darbība: Iepriekš laukos ievadiet:

 • Ceļš: https://www.firesticktricks.com/tea
 • Vārds: teatv

Faktiski laukā Vārds varat ievadīt jebkuru vārdu, kas jums patīk. Tam nebūs nozīmes. Klikšķis Lejuplādēt tagad

lejupielādēt teatv par firestick

5. darbība: Pagaidiet, līdz ES File Explorer izveido savienojumu ar serveri un lejupielādē TeaTV APK Fire TV Stick vai Cube.

teatv apk

6. darbība: Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Atver failu kad tas tiek prasīts

teatv uz uguns tv nūjas un uguns tv kuba

7. darbība: Pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt

kā uzstādīt teatv uz

8. darbība: Tagad jūs nokļūsit instalēšanas uzvednē. Ritiniet uz leju līdz labajam apakšējam stūrim līdz Nākamais poga mainās uz Uzstādīt. Klikšķis Uzstādīt lai turpinātu

saņemt teatv par uguns nūju

Tagad viss, kas jums jādara, ir jāgaida, kamēr FireStick instalē TeaTV, kurai nevajadzētu aizņemt vairāk par minūti vai divām. Kad lietotne būs instalēta, redzēsit šo apstiprinājuma ziņojumu

9. darbība: Klikšķis Atvērt un palaidiet lietotni. Klikšķis Gatavs , lai atgrieztos ES File Explorer. Lietotni var palaist vēlāk no sadaļas Lietotnes & Kanāli (par kuriem es jums pastāstīšu nākamajā sadaļā)

tējas tv kurtuves lietotne

Kā lietot TeaTV uz Fire TV Stick

Visas jūsu lietotnes tiek glabātas Jūsu lietotnes & Kanāli. Lūk, kā jūs varat apmeklēt šo sadaļu:

 • Nospiediet un turiet Mājas pogu uz dažām sekundēm uz tālvadības pults
 • Kad redzat uznirstošo izvēlni, noklikšķiniet uz Lietotnes
 • Tas tiek atvērts Jūsu lietotnes & Kanāli

Kad esat šeit, ritiniet uz leju, atlasiet lietotnes TeaTV ikonu un noklikšķiniet uz tās, lai atvērtu lietotni. Tādējādi piekļūstat lietotnēm no savas lietotnes & Kanāli.

Jūs ātrāk varat piekļūt TeaTV, ja tā ikona atradās FireStick sākuma ekrānā. Lai ikonu pārvietotu uz sākuma ekrānu, rīkojieties šādi:

 • Atveriet sadaļu Lietotnes & Kanāli
 • Iezīmējiet lietotni TeaTV
 • Nospiediet un turiet Izvēlieties pogu uz dažām sekundēm vai nospiediet tālvadības pults izvēlnes pogu un noklikšķiniet uz Kustēties televizorā parādītās izvēlnes apakšējā labajā stūrī
 • Tagad pārvietojiet TeaTV ikonu uz vienu no divām augšējām rindām
 • Nometiet ikonu vajadzīgajā vietā, nospiežot Izvēlieties noklikšķiniet uz tālvadības pults FireStick
 • Atgriezieties FireStick sākuma ekrānā, un sadaļā Lietotnes atradīsit TeaTV ikonu & Kanālu kategorija

Tagad palaidīsim lietotni TeaTV vietnē FireStick.

Pirmoreiz atverot lietotni, tiek parādīta šāda atruna. Klikšķis Piekrītu lai turpinātu.

kā lietot teatv uz

Tagad jums tiek piedāvāts izvēlēties vēlamo subtitru valodu. Noklikšķiniet uz izvēlētās valodas, lai turpinātu. Vēlāk to varēsit mainīt lietotnes iestatījumos.

kā izmantot teatv

Ja vēlaties abonēt TeaTV Subreddit, noklikšķiniet uz Apmeklēt citu, noklikšķiniet uz Atcelt

izpētīt teatv uz uguns nūjas

Lūk, kā TeaTV sākuma ekrāns tiek parādīts FireStick. Kā redzat, TeaTV piedāvā slidenu, ērti lietojamu interfeisu. Sākuma ekrānā atradīsit populārāko saturu. Lai skatītos vairāk, varat izmantot filtra opciju, lai izvēlētos no dažādiem žanriem un kategorijām. Varat arī izmantot meklēšanas funkciju augšējā kreisajā stūrī, lai meklētu jebkuru filmu pēc nosaukuma, mākslinieka, režisora ​​utt. Varat arī meklēt TV šovus un epizodes.

kā uzstādīt un lietot teatv uz

Satīt

TeaTV ir neticami populāra izklaides lietotne, kas bez maksas nodrošina jums daudz filmu un šovu pēc pieprasījuma. Iespējams, ka tā ir lietotne, kas ir vistuvāk vietai, kurā Terrarium TV ir palicis atvērts pēc tās izslēgšanas. TeaTV piedāvā daudz aktīvu skrāpju no dažiem augstas kvalitātes serveriem. Šī vieglā lietotne ir tieši piemērots risinājums visām jūsu vajadzībām pēc pieprasījuma. Šajā rokasgrāmatā jūs uzzinājāt instalēt TeaTV vietnē FireStick. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri, nekautrējieties paziņot mums komentāru sadaļā zemāk.

Saistīts:

Kā instalēt Morph TV vietnē FireStick
Kā jailbreak Fire TV Stick
Kā instalēt Mobdro vietnē FireStick
Kā instalēt Kodi uz Fire Stick

Noklikšķiniet šeit, lai nokļūtu slepenās auklas griešanas viltības tieši savā iesūtnē.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me