Kā novērst FireStick attālos jautājumus

>

Ja jūsu Firestick tālvadības pults nedarbojas vai nav savienots pārī, jūs atrodaties labajā lapā.

Kādu nakti es savā FireStick ierīcē skatījos vienu no savām iecienītākajām filmām. Filma bija gandrīz pusceļā, kad nolēmu ātri pauzēt un paņemt dzērienu no ledusskapja. Es turēju tālvadības pulti Fire Stick pie televizora, lai apturētu filmas uzņemšanu, bet nekas nenotiks. Vairākas reizes nospiedu pogas, taču ierīce nereaģēja un filma tikai turpinās spēlēt. Es izvilku kontaktdakšu no barošanas avota, cerot, ka atkārtota palaišana varētu vienkārši padarīt šo triku.

FireStick pārstartēja normāli, bet tālvadības pults nedarbojās. Man vajadzēja vēl dažas minūtes, lai saprastu, ka ar Fire Stick tālvadības pulti kaut kas nav kārtībā. Ja esat saskāries ar līdzīgām nepatikšanām un jūsu tālvadības pults Amazon Fire Stick nedarbojas, vēlaties to labot. Tātad, šeit ir apskatīti dažādi man atklātie cēloņi un to risinājumi. Turpiniet lasīt! 

FireStick Remote nedarbojas

Es esmu aprakstījis izplatītākos iemeslus, kas rada problēmas ar tālvadības pulti FireStick / Fire TV / Fire TV Cube. Iet cauri viņiem pa vienam, un esmu pārliecināts, ka jūsu tālvadības pults atkal strādās.

ugunsdzēsības pults nedarbojas

1. Pārbaudiet Fire Stick tālvadības baterijas

Amazon Fire Stick Remote ir viens enerģijas izsalcis aksesuārs. Pēc tam, kad kādu laiku esmu izmantojis FireStick un vairāk nekā pāris reizes esmu saskāries ar akumulatoru izlādēšanas problēmām, varu droši apgalvot, ka, ja tālvadības pults nedarbojas, pastāv milzīga iespēja, ka baterijas ir izlādējušās..

Akumulators izlādējas bez brīdinājuma. Ja jūsu Fire Stick tālvadība pēkšņi pārstāja darboties (kaitinoši nakts vidū, kad jums pat nav rezerves akumulatoru), es izdarīšu likmi uz akumulatoru.

Ja godīgi, es vēl neesmu pārliecināts, kāpēc tālvadības pults patērē tik daudz akumulatora enerģijas. Dažreiz akumulators izžūst tikai pāris nedēļu laikā. Fire Stick tālvadībā tiek izmantota balss atpazīšanas un balss komandu tehnoloģija Alexa. Daži varētu vēlēties noteikt vainu Alexa. Bet nav tā, ka tālvadības pults vienmēr klausās. Lai sāktu klausīties, turiet nospiestu tālvadības pults pogu Alexa.

Neskatoties uz iemesliem, vienīgais iespējamais risinājums ir izmantot labas kvalitātes sārma baterijas un ērti turēt rezerves daļas. Sārmu baterijas ir vislabākās līdz šim, un tās ļauj Fire Stick tālvadībai darboties visilgāk. Neiegādājieties tikai sārmus. Pērciet firmas zīmi no pazīstama ražotāja.

Pirms nedēļas es, iespējams, pat ieteiktu uzlādējamu sārma akumulatoru tikai tad, ja man nebūtu radušās problēmas ar mīnu. Viena no tālvadības baterijām izplūda, un uz savienotāja bija uzkrājies balts atlikums. Pat pilnīgi jaunais akumulators nedarbojās, līdz es nokasīju balto materiālu.

Tātad, piedod, ja neesmu tik pārliecināts par uzlādējamām baterijām. Tas man arī norāda, ka būtu laba ideja izņemt baterijas un pārbaudīt, vai no akumulatoru noplūdēm savienotājos nav atlikušo nogulsņu. To tīrīšana, iespējams, ļaus Fire Stick tālvadībai atkal darboties.

Un ir vēl viena lieta, ko es gandrīz aizmirsu pateikt. Jūs droši vien jau zināt, ka baterijām ir “+” (plus) un “-” (mīnus) gali. Savienotājiem akumulatora nodalījumā ir arī + un - sāni. Akumulatora + pusei jābūt izlīdzinātai ar savienotāja + pusi (un mīnusi automātiski izlīdzināsies). Es nepareizi ievietoju baterijas un kādu laiku pamanījos cīnīties ar tālvadības pulti.

Ja jūsu tālvadības pults Amazon Fire Stick joprojām nedarbojas pat pēc akumulatora savienotāju tīrīšanas un jaunu akumulatoru lietošanas, lasiet vairāk risinājumu!

2. Vai jūs jau izveidojāt pārī FireStick tālvadības pulti?

Parasti tālvadības pults FireStick tiek piegādāta pārī ar ierīci. Ja tas nav savienots pārī, jums tas būs jādara automātiski. Vai arī, ja jūsu jaunais / rezerves FireStick tālvadības pults nedarbojas, pastāv iespēja, ka tas nav pareizi savienots pārī.

Savienošana pārī ir vienkārša. Veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Pievienojiet FireStick televizora HDMI portam.
  2. Ieslēdziet gan FireStick, gan televizoru.
  3. Kad FireStick sāk darboties, vismaz 10 sekundes turiet tālvadības pults pogu Sākums.
  4. Tas savienos pārī Amazon FireStick tālvadības pulti, un tam jāsāk darboties.

Ja tas neveido pāri, vēlreiz nospiediet un turiet sākuma pogu 10-20 sekundes. Daudzos gadījumos lietotājiem veiksmīgai pārī izveidošanai vajadzēja atkārtot procesu vairākas reizes.

amazon fire stick tālvadības pults

FireStick var pievienot ne vairāk kā 7 Bluetooth ierīcēm, ieskaitot tālvadības pultis. Ja esat jau savienojis 7 ierīces, jums būs jāatvieno vismaz viena no tām. To var izdarīt šādi:

  • FireStick sākuma ekrānā atlasiet Iestatījumi. Iestatījumu opcija ir augšējā izvēlnes joslā
  • Atveriet kontrolierus & Bluetooth ierīces nākamajā ekrānā
  • Jūs redzēsit visu pievienoto ierīču sarakstu. Vienkārši izvēlieties ierīci, kuru vēlaties atvienot, un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Lūdzu, paturiet prātā arī to, ka, ja tālvadības pults neveido pārī savienojumu ar jūsu FireStick ierīci, mēģiniet vēlreiz. Parasti tas savieno pirmo reizi, bet retos gadījumos tas var ilgt 2-3 mēģinājumus. Ja problēma joprojām pastāv, izmēģiniet nākamo risinājumu Nr. 3, lai atiestatītu un salabotu tālvadības pulti. Tas ir darbojies daudziem lietotājiem.

3: FireStick pogas nedarbojas

Pogas parasti nedarbojas, ja tālvadības pults nav pareizi savienota pārī ar jūsu FireStick ierīci. Turiet Mājas pogu vismaz uz 10 sekundēm, lai to atkal savienotu pārī.

Ja tas joprojām nedarbojas, veiciet darbības, lai atiestatītu tālvadības pulti un izveidotu pārī to ar FireStick:

Piezīme. Šīs darbības NEATINIET savu FireStick uz rūpnīcas iestatījumiem. Viņi vienkārši atiestatīs un atvienos jūsu tālvadības pulti un atkal izveidos pāri pārī ar FireStick

1- Atvienojiet FireStick no strāvas avota (vai nu atvienojiet adapteri no strāvas kontaktligzdas, vai no FireStick ierīces)

2- Tagad vismaz 20 sekundes turiet nospiestu šādas pogas (visas kopā):
- poga Atpakaļ
- izvēlnes poga
- navigācijas gredzena kreisā daļa

nedarbojas pults pogas

3 - Izņemiet baterijas no tālvadības pults FireStick

4. Ieslēdziet FireStick un pagaidiet, līdz televizorā tiek parādīts sākuma ekrāns

5- Ievietojiet baterijas atpakaļ FireStick tālvadības pultī

6- Pagaidiet 1-2 minūtes

7- Jūsu FireStick tālvadībai jābūt jau izveidotai pārī. Ja tas nav savienots pārī, turiet Mājas pogu vismaz uz 10 sekundēm

4. Vai jūsu Fire Stick Remote ir saderīgs?

Šis jautājums nav domāts tiem, kam rodas problēmas ar tālvadības pulti. Es runāju par tālvadības pultīm, kas iegādātas atsevišķi. Pieejams pienācīgs klāsts iekšējo, kā arī trešo personu tālvadības pulti, kas darbojas ar FireStick & Ugunsdzēsības TV ierīces.

FireStick atbalsta arī Amazon un trešo pušu spēļu kontrolierus, kurus var izmantot kā tālvadības ierīces, lai mijiedarbotos ar ierīci. Jebkurš Amazon oficiālais produkts, kas skaidri norāda tā saderību ar FireStick, darbosies ar jūsu ierīci. Bet, ja jūs domājat iegādāties trešās puses tālvadības pulti vai spēles kontrolieri, pārliecinieties, vai esat pārliecinājies, ka tas ir paredzēts darbam ar Fire TV vai FireStick ierīci..

Ir arī dažas lētas tālvadības pults kopijas ar tādu pašu dizainu un izkārtojumu. Šie produkti viegli izzūd kā oriģināli, bet galu galā nefunkcionē. Pirms iegādājaties tālvadības pulti Amazon Fire Stick, pārbaudiet pārdevēja autentiskumu.

5. Vai jūsu FireStick tālvadība ir bojāta? 

Ja jums ir oriģinālais produkts, esat ievietojis arī jaunās baterijas un izmēģinājuši visus citus risinājumus, iespējams, ir pienācis laiks apsvērt iespēju, ka tālvadības pults ir bojāta.

Ja tas tā ir, vienīgā iespēja ir iegādāties rezerves tālvadības pulti. Labā ziņa ir tā, ka rezerves tālvadības pultis nemaksā daudz. Jūs varat tos iegādāties par apmēram 10 USD. Iet un uzmeklē to vietnē Amazon. Jūs atradīsit daudz iespēju. Iespējams, atradīsit arī pielāgotu tālvadības pulti ar papildu, īpašām pogām Netflix un citām lietotnēm. Dažām tālvadības pultīm ir arī skaļuma kontrole.

Atcerieties, ka pielāgotas tālvadības pultis ne vienmēr ir no Amazon. Pērciet produktu ar augstu novērtējumu (vismaz 4) un pozitīvām atsauksmēm.

6. Amazon Fire TV Remote App - jūsu dublējums 

Amazon Fire TV tālvadības pults vēl nedarbojas? Vai arī pusnaktī jūs vienkārši izlādējāties baterijas un nav rezerves bateriju.

Tam nav jāpadara jūsu FireStick ierīce bezjēdzīga. Jūs joprojām varat kontrolēt ierīci, izmantojot Amazon Fire TV Remote App.

amazon firestick remote nedarbojas

Šī lietotne pārveido jūsu viedtālruni tālvadības pultī un ļauj jums mijiedarboties ar FireStick tāpat kā jūs rīkotos ar fizisko tālvadības pulti.

Lietotne Amazon Fire TV Remote ir pieejama gan Android, gan iOS platformām. Iet uz priekšu un lejupielādējiet lietotni un iestatiet to ar savu FireStick vai Fire TV ierīci. Tikai pārliecinieties, vai viedtālrunis un FireStick ierīce ir savienoti vienā un tajā pašā Wi-Fi tīklā.

7. Citi vispārēji risinājumi

Ir arī citi iemesli, kas var izraisīt attālinātas nepatikšanas. Parasti tas ir maz ticams, bet man nebūtu pareizi tos pieminēt.

  • Jāņem vērā Amazon Fire Stick attālums no ierīces. Tālvadības pults darbojas labi, ja tas atrodas 10 pēdu attālumā no ierīces. Ja jums ir liela telpa vai zāle, tuviniet tālvadības pulti televizoram diapazonā.
  • Tālvadības pults FireStick savienojumu ar ierīci nodrošina, izmantojot Bluetooth, nevis infrasarkanos starus. Tas nozīmē, ka tālvadības pultij un FireStick nav jāatrodas redzamības attālumā viens no otra. Turot ierīci skapī vai kamerā, signāli var tikt traucēti. Tā būs laba ideja, lai to atklātu, lai redzētu, vai tas ir iemesls, kas izraisīja problēmu
  • Centieties neuzturēt daudz elektrisko ierīču FireStick tuvumā, jo tas var izraisīt signāla traucējumus.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Secinājums

Visas līdz šim piedzīvotās Fire Stick tālvadības problēmas vienmēr ir bijušas saistītas ar baterijām. Tālvadības pults iztukšo akumulatoru ātrāk, nekā man patīk. Tāpēc es vienmēr glabāju rezerves. Kā dublējumu savā tālrunī esmu instalējis arī lietotni Amazon Fire TV Remote. Šajā rakstā es esmu mēģinājis aptvert visus iespējamos cēloņus, kas varētu jūs nonākt pie attālinātiem jautājumiem, un visus iespējamos risinājumus. Ja jums ir kāda jauna vai atšķirīga pieredze, es ļoti vēlētos, lai jūs to dalītos ar mums zemāk komentāru sadaļā. Paldies par lasīšanu!

Saistīts:

Kā Jailbreak FireStick
Kā atjaunināt Kodi vietnē FireStick
Labākais FireStick VPN
Labākās Amazon Fire Stick lietotnes

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me