Kā novērst Firestick buferizācijas problēmas

>Šajā amatā mēs apspriedīsim dažādas iespējas, kā noteikt buferizāciju FireStick. Šajā rokasgrāmatā sniegtās problēmu novēršanas darbības darbojas ar FireStick 4K, Fire TV Cube, kā arī vecākām Fire TV ierīcēm.

kā noteikt buferšķīdumuFireStick ir viena no populārākajām straumēšanas ierīcēm visā pasaulē. Tas ir neticami viegli uzstādīt un lietot. Tas atbalsta daudzas fantastiskas lietotnes no Amazon Store, kā arī vairākas trešo pušu lietotnes. Kopumā FireStick nodrošina pārsteidzošu straumēšanas pieredzi.

Tomēr daudziem lietotājiem ar FireStick rodas arī buferizācijas problēmas. Šādu lietotāju procents ir mazs. Tomēr, ņemot vērā to, ka miljoniem lietotāju ir FireStick, šis mazais procents ir ievērojams skaits.

Ja jūsu FireStick visu laiku buferizē, šajā rakstā ir apskatīti dažādi iespējamie iemesli un risinājumi.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

Lasīt: Kā instalēt un izmantot VPN uz Fire Stick

Kas izraisa buferizāciju vietnē FireStick

Buferizācijas problēmu var izraisīt vairāki faktori. Šie ir daži no visizplatītākajiem iemesliem, kāpēc buferizēšana notiek FireStick

 • Lēns interneta savienojums: Ieteicams izmantot vismaz 10 Mbps 1080p un 20 Mbps 4K straumēšanai. Ja jūsu interneta savienojums ir lēns, rodas buferizēšanas problēmas
 • ISP droseļvārsts: Jūsu ISP laiku pa laikam var palēnināt savienojuma ātrumu, ja viņi atklāj pārāk daudz straumēšanas darbību
 • Modems tālu no FireStick: Ja FireStick ir novietots pārāk tālu no Wi-Fi modema, signāla stiprums būs vājš un izraisīs buferizācijas problēmas
 • Pietrūkst operatīvās atmiņas: Tas nav nekas neparasts, ka FireStick izbeidz RAM. Var būt, ka fonā darbojas daudz nevajadzīgu lietotņu
 • Uzglabāšanas laiks ir mazs: Atkal tas ir izplatīts FireStick lietotāju vidū. Ierīcei ir tikai 8 GB vietas, no kuras OS operētājsistēma jau ir izmantojusi
 • FireStick pārkaršana: Ja jūsu FireStick pārkarst, tas, visticamāk, izraisīs buferizācijas problēmas
 • Novecojusi Firestick OS: Izmantojot FireStick, var rasties buferizācijas problēmas, ja tā darbojas novecojušā OS

Kā novērst FireStick buferizācijas problēmas

Tagad, kad mēs esam apskatījuši dažus no visbiežāk sastopamajiem faktoriem, kas izraisa buferizāciju FireStick, ļaujiet mums atrast risinājumus. Šeit viņi nāk.

1. Restartējiet FireStick

Ja jūs nevarat īsti pievērsties precīzam iemeslam, kas izraisa FireStick buferizācijas problēmu, risinājums varētu būt triks, kas ir tikpat vienkāršs kā restartēšana..

Faktiski restartēšana ir viena no visvienkāršākajām traucējummeklēšanas metodēm, un tai vajadzētu būt vienai no pirmajām, kas mēģina. Tas var atrisināt daudzas problēmas.

Šīs darbības ir šādas:

 • Dodieties uz FireStick Iestatījumi

Firestick buferizācijas jautājums

 • Klikšķis Mana uguns TV

Kā noteikt buferizāciju uz ugunsdzēsības kārbas

 • Klikšķis Restartēt

Kā noteikt buferizāciju uz ugunsdzēsības kārbas

 • Klikšķis Restartēt apstiprināt

Fiksējiet ugunsizturības buferizāciju

2. Rūpēties par interneta ātrumu

Jums, iespējams, ir ātrgaitas platjoslas internets, un interneta ātrums jums nav problēma. Tomēr es joprojām ieteiktu jums pārbaudīt interneta ātrumu kā pirmo problēmu novēršanas darbību.

Ja izrādās, ka jūs patiešām saņemat vēlamo interneta ātrumu vietnē FireStick, jūs šīs rūpes būsit novērsis.

Un, ja buferizēšanas dēļ ir lēns interneta savienojums, jūs vienmēr varat sazināties ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju, lai uzzinātu iemeslu, vai arī jūs varētu pat iegūt jaunu savienojumu.

Jebkurš ātrums, kas pārsniedz 10 Mb / s, ir pietiekami labs, lai straumētu ar izšķirtspēju līdz 1080p

Ja straumējat 4K videoklipus, ieteicams vismaz 20 Mb / s.

Tālāk ir norādīts, kā pārbaudīt Firestick interneta ātrumu

Ja jūsu Firestick nesaņem vēlamo interneta ātrumu, veiciet tālāk norādītās darbības-

Pārbaudiet un uzlabojiet Wi-Fi signāla stiprumu

Gludā straumēšanas pieredzē galvenā loma ir signāla stiprumam. Signāla stiprums ir spēcīgāks, ja modems atrodas pie jūsu FireStick, un vājāks, ja tas ir tālu.

Lūk, kā jūs varat pārbaudīt FireStick signāla stiprumu un rīkoties atbilstoši:

 • Iet uz Iestatījumi no FireStick sākuma ekrāna

Firestick buferizācijas jautājums

 • Klikšķis Tīkls nākamajā logā

Kā noteikt buferizāciju uz ugunsdzēsības kārbas

 • Iezīmējiet savu Wi-Fi adresi / vārdu
 • Labajā pusē atrodas statuss zem Signāla stiprums

Firestick buferizācijas jautājums

Ja tas saka ļoti labi, jūs saņemat pareizus Wi-Fi signālus. Ja saka, ka slikts vai vājš, pastāv problēma.

Parasti vislabākajam signāla stiprumam modemam jābūt 20-30 pēdu attālumā no ierīces. Ja jūsu modems ir tālāk nekā šis, ieteicams apsvērt Wi-Fi paplašinātāja iegādi. Kā norāda nosaukums, Wi-Fi paplašinātājs paplašina modema pārklājuma zonu, ļaujot tam būt efektīvam lielākā apgabalā.

Jums arī jāpārliecinās, ka modema tuvumā nav pārāk daudz elektrisko ierīču, kas var izraisīt signāla traucējumus.

Un, ja iespējams, novietojiet modemu nedaudz augstāk (6 pēdas vai augstāk), lai nodrošinātu labāku signāla pārklājumu.

Vadu savienojumam izmantojiet Ethernet kabeli

Izmantojiet amazon ehternet adapteri, lai novērstu bufera veidošanu uz ugunsdrošās vietasVadu savienojums parasti ir daudz ātrāks nekā bezvadu savienojums. Pirmkārt, tam nav jāpaļaujas uz maršrutētāja tuvumu no ierīces. Ethernet vads ir pievienots tieši jūsu FireStick.

Otrkārt, starp maršrutētāju un ierīci nav šķēršļu. Daudziem elektriskiem, kā arī noteiktiem mehāniskiem šķēršļiem ir tendence vājināt Wi-Fi signālu.

Izmantojot vadu savienojumu, jūs varat kontrolēt vai pat labot FireStick buferizēšanu. Lai izveidotu vadu savienojumu vietnē FireStick, vietnē Amazon.com varat iegādāties Amazon Ethernet adapteri Amazon Fire TV ierīcēm..

Interneta / LAN vads un strāvas kabelis no jūsu FireStick barošanas adaptera nonāks Ethernet adapterī. Pēc tam FireStick tiks pievienots viens kabelis no Ethernet adaptera.

Ņemiet vērā, ka jums nav jāpērk Ethernet adapteris, ja jūs jau saņemat ievērojamu tīkla ātrumu, izmantojot savu Wi-Fi savienojumu.

3. Izmantojiet VPN, lai novērstu buferizēšanu

Ieteicams labākam ātrumam, kā arī privātumam

privāta straumēšana

Interneta piekļuves samazināšana ir izplatīta prakse starp ISP. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var palēnināt jūsu interneta savienojumu, ja tiek atklātas straumēšanas darbības, kas pārsniedz noteiktu līmeni. Tā rezultātā vietnē FireStick var rasties buferizēšana.

Par laimi, to var viegli izvairīties, izmantojot FireStick VPN. Labs  VPN ne tikai apturēs jūsu ISP no droseles ātruma, bet arī gūs labumu vairākos veidos, piemēram:

 • Slēpt straumēšanas darbības no valdības uzraudzības un ISP
 • Anonīmi torrentu lejupielādes
 • Aizsargā personisko informāciju no hakeriem
 • Atbloķējiet ģeogrāfiski ierobežotu saturu (ieskaitot Netflix, BBC iPlayer, Prime Video, Hulu, HBO utt.)

Pēc manas pieredzes ExpressVPN ir labākais FireStick VPN. Tas izmanto vislabāko šifrēšanas tehnoloģiju un ir arī ātrākais VPN.

Pašlaik ExpressVPN piedāvā 49% atlaidi savam gada plānam. Turklāt, izmantojot šo plānu, jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas. Un tas arī piedāvā beznosacījumu 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Lūk, ko jūs varat darīt, lai iegūtu ExpressVPN un izvairītos no FireStick buferizācijas:

 • Noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos ExpressVPN
 • Kad esat ieguvis ExpressVPN kontu, ieslēdziet FireStick un sākuma ekrāna augšējā kreisajā stūrī atlasiet meklēšanas opciju.

Fiksējiet ugunsizturības buferizāciju

 • Meklējiet ExpressVPN un noklikšķiniet uz tā meklēšanas ieteikumos. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu ExpressVPN

Firestick buferizācijas jautājums

 • Atveriet ExpressVPN un pierakstieties, izmantojot sava konta pieteikšanās informāciju, kuru izveidojāt reģistrēšanās laikā

Kā noteikt buferizāciju uz ugunsdzēsības kārbas

 • Pievienojieties VPN serverim un sāciet straumēšanu

Kā noteikt ugunsizturīgo buferizāciju

4. Notīriet FireStick operatīvo atmiņu

FireStick ir operatīvās atmiņas lielums - 1 GB uz FireStick 2nd Gen un 1,5 GB uz FireStick 4K. Tas nav gluži daudz, bet pietiekami straumēšanas ierīcei. Tomēr tik mazu atmiņu mēdz uzņemt pārāk ātri.

Neliela RAM vieta ir viens no buferizācijas vainīgajiem, kas jums rodas FireStick. Jūs būsiet pārsteigts, uzzinot, ka dažas lietotnes turpina operatīvo atmiņu pat tad, kad tās aizverat.

Jūs varat iztīrīt vietu RAM, vienkārši aizverot fona programmas. Bet kā jūs varētu atrast, kuras lietotnes faktiski darbojas fonā? Piespiest slēgt visas instalētās lietotnes individuāli ir nogurdinoši un laikietilpīgi.

Par laimi ir kāda lietotne, kuru varat izmantot, lai uzzinātu fona lietojumprogrammas un tās aizvērtu. To sauc par Lietotņu fons un procesu saraksts. Šo bezmaksas lietotni varat iegūt vietnē Amazon Store.

Šīs ir fona lietotņu lejupielādes darbības & Lietotne Procesa saraksts un, lai to izmantotu, aizveriet fona lietotnes:

 • Iet uz Meklēt opcija no FireStick sākuma ekrāna

Labot ugunsizturības buferizāciju

 • Meklējiet lietotni Fona lietotnes un procesu saraksts un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to instalētu

Kā noteikt ugunsizturīgo buferizāciju

 • Atveriet lietotni. Šī uzvedne tiek parādīta pirmo reizi.
 • Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas Atvērt lietotni sāknēšanas laikā, ja nevēlaties, lai lietotne tiktu automātiski atvērta katru reizi, kad restartējat FireStick.
 • Klikšķis Sapratu! pogu

Buferēšana uz amazon firestick

 • Jūs redzēsit visu fonā darbojošos lietotņu sarakstu. Klikšķis Aizveriet visas lietotnes augšējā kreisajā stūrī

Kā noteikt buferizāciju uz ugunsdzēsības kārbas

 • Pirmajā lietotnē sarakstā parādīsies šāds logs. Iet uz priekšu un noklikšķiniet Piespiedu apturēšana
 • Kad esat pabeidzis, nospiediet tālvadības pults atpakaļ pogu.

Fiksējiet ugunsizturības buferizāciju

 • Jūs redzēsit tās pašas iespējas nākamajai lietotnei sarakstā. Klikšķis Piespiedu apturēšana atkal.
 • Turpiniet to atkārtot, līdz neesat nonāvējis visas fona lietotnes

Piezīme: nepiespiediet ExpressVPN (vai jebkuru citu VPN), kas darbojas fonā. VPN darbojas fonā, vienlaikus nodrošinot drošību. Piespiedu VPN aizvēršana var izraisīt savienojuma zaudēšanu ar drošo VPN serveri. Jebkurā gadījumā VPN lietotnes neaizņem daudz vietas.

5. Notīriet straumēšanas lietotnes kešatmiņu / datus

Straumēšanas lietotņu kešatmiņas tīrīšana var jums palīdzēt ar FireStick buferizēšanu. Daudzi lietotāji ir ziņojuši, ka trešo pušu lietotnes, piemēram, Kino APK, Cyberflix TV, Ola TV, BeeTV utt., Darbojās labāk pēc kešatmiņas notīrīšanas..

Varat arī notīrīt lietotnes datus, lai pilnībā atiestatītu lietotnes sākotnējos rūpnīcas iestatījumus.

Šīs darbības ir šādas:

 • Dodieties uz FireStick Iestatījumi no sākuma ekrāna

kā novērst ugunsdrošās buferizācijas problēmas

 • Klikšķis Lietojumprogrammas

ugunsizturības buferizācija

 • Atvērt Pārvaldiet instalētās lietojumprogrammas

firestick buferizācijas problēmas novēršana

 • Tagad jums jāredz šis instalēto lietotņu saraksts
 • Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz straumēšanas lietotnes ar buferizācijas problēmām

noklikšķiniet uz lietotnes ar ugunsmūra buferizācijas problēmu

 • Šī loga labajā sadaļā atradīsit lietotņu datus un kešatmiņas datus

Varat veikt vienu no šīm darbībām:

 • Izdzēst datus: Tas izdzēsīs visus ar lietotni saistītos datus (ieskaitot visu pierakstīšanās informāciju) un atjaunos lietotnes rūpnīcas noklusējuma iestatījumus. Tas arī notīrīs kešatmiņu
 • Iztīrīt kešatmiņu: Ja vēlaties tikai notīrīt kešatmiņu un saglabāt neskartus atlikušos datus, tā vietā izvēlieties šo opciju

notīriet kešatmiņu, lai pārtrauktu buferizēšanu uz ugunsdrošās vietas

6. Pielāgojiet savus privātuma iestatījumus

Amazon uzrauga un apkopo jūsu datus, aizbildinoties ar mārketingu un uzlabojumiem. Tas varētu apdraudēt jūsu privātumu. Bet tas nav tikai tas.

Lai pastāvīgi uzraudzītu un apkopotu datus, jūsu FireStick OS noteikti procesi jāuztur fonā. Tas var palēnināt jūsu FireStick darbību un galu galā izraisīt bufera problēmas.

Datu uzraudzību un datu vākšanu var atspējot šādi:

 • Atveriet Firestick Iestatījumi no sākuma ekrāna

Firestick buferizācijas jautājums

 • Klikšķis Preferences nākamajā ekrānā

Kā noteikt buferizāciju uz ugunsdzēsības kārbas

 • Klikšķis Privātuma iestatījumi

Fiksējiet ugunsizturības buferizāciju

 • Izslēdziet šādas iespējas: Ierīces lietošanas dati un Apkopojiet lietotņu lietojuma datus

Kā noteikt ugunsizturīgo buferizāciju

 • Tagad vienreiz nospiediet pogu Atpakaļ un noklikšķiniet uz Datu uzraudzība

Buferēšana uz amazon firestick

 • Izslēgt Datu uzraudzība

Firestick buferizācijas jautājums

7. Pārbaudiet un atjauniniet FireStick OS

Tas ir reti, bet nav nedzirdēts. Novecojusi FireStick OS, iespējams, ir iemesls buferizācijas problēmām.

Parasti jūsu FireStick automātiski atjaunināsies vienmēr, kad būs pieejama jaunā operētājsistēmas versija. Tomēr dažreiz tā var nebūt.

Tātad, šeit ir norādītas darbības, lai pārbaudītu un instalētu OS atjauninājumus:

 • Dodieties uz FireStick Iestatījumi

Firestick buferizācijas jautājums

 • Atvērt Mana uguns TV

Kā noteikt buferizāciju uz ugunsdzēsības kārbas

 • Klikšķis Par

Fiksējiet ugunsizturības buferizāciju

 • Klikšķis Meklēt atjauninājumus

Buferēšana uz amazon firestick

 • Pagaidiet dažas sekundes. FireStick jums pateiks, vai ir nepieciešami kādi atjauninājumi vai arī jūsu ierīce jau ir atjaunināta

Kā noteikt ugunsizturīgo buferizāciju

8. Izvairieties no FireStick pārkaršanas

Pārkaršana var izraisīt ierīces darbības traucējumus. Tas var izraisīt arī buferizācijas vai straumēšanas problēmas FireStick. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs FireStick nepārkarstu.

Šeit ir mūsu detalizēts ceļvedis par to, kā novērst FireStick sildīšanas problēmu.

Kamēr jūsu FireStick var darboties vairākas stundas bez jebkādām problēmām, es iesaku laiku pa laikam tam nedaudz atpūsties.

Neatstājiet to ieslēgtu nakti. Atvienojiet to no strāvas avota.

Ja domājat, ka FireStick ir pārmērīgi strādājis, atvienojiet to no strāvas avota un ļaujiet vismaz 30 minūtes atdzist..

9. Izmantojiet Real-Debrid trešo pušu lietotnēm

Real Debrid ir premium līmeņa uzturētājs, kas darbojas ar plašu trešo personu FireStick lietotņu klāstu, kā arī ar Kodi papildinājumiem..

Parasti lietotnes un papildinājumi tiek savienoti ar publiskajiem serveriem. Šādi serveri ļaus piekļūt gandrīz ikvienam. Tā rezultātā viņiem ir liels satiksmes pieplūdums. Tas, savukārt, izraisa servera palēnināšanos, dīkstāvi un buferizācijas problēmas FireStick.

Turpretī Real-Debrid ir maksas pakalpojums. Tas ierobežo servera piekļuvi premium lietotājiem. Tāpēc straumes no Real Debrid ir daudz ātrākas un uzticamākas.

Jūs varat integrēt Real-Debrid ar gandrīz visām populārajām lietotnēm, piemēram, Cinema HD APK, CyberFlix TV, BeeTV un citām..

Lasiet: Kā iestatīt un izmantot Real Debrid

Iesaiņošana

Es ceru, ka šis raksts palīdzēs, ja rodas problēmas ar buferšķīdumu vietnē FireStick. Mēs esam mēģinājuši iekļaut visus iespējamos scenārijus un risinājumus. Tomēr, ja jūtat, ka esam palaiduši garām kaut ko svarīgu, nekautrējieties paziņot mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me