Kā novērst terārija TV buferizācijas problēmas

>

Daudzi mūsu lasītāji ir jautājuši, vai mums ir kāds risinājums Terrarium TV buferizācijas jautājumiem. Šķiet, ka buferizācijas gadījumi ir kļuvuši regulārāki nekā iepriekš. Patiesībā es pēdējā laikā arī sāku piedzīvot šos jautājumus. Nav noliedzams, ka Terrarium TV ir viena no labākajām Amazon Fire Stick lietotnēm, lai skatītos filmas un TV šovus pēc pieprasījuma. Tajā ir gandrīz katrs nosaukums, kuru jūs varētu lūgt. Bet tā ir arī taisnība, ka dažreiz jūs saskarsities ar šīm buferizācijas problēmām. Ja šobrīd Terrarium TV lietotnē jūs saskaras ar buferizēšanu, turpiniet lasīt.

Kā labot buferizācijas problēmas terārija TV

terārija TV buferizācija

Nav neviena labojuma, kas rūpējas par Terārija TV jautājumiem. Tomēr pēc vairākiem izmēģinājumiem un kļūdām es varēju mazināt buferizāciju un padarīt savu pieredzi ar lietotni patīkamāku. Šajā rakstā es dalos ar jums dažādos veidos, kas man darbojās. Esmu pārliecināts, ka viņi strādās arī jums.

Piezīme: Ja esat jauns lietotājs un jums vēl nav Terrarium TV, pārbaudiet šo saiti - Kā instalēt Terrarium TV vietnē FireStick

Pārbaudiet interneta savienojuma ātrumu

Tiešsaistes straumēšanai šajās dienās ir nepieciešams vismaz 5 Mb / s interneta ātrums, bet pilnīgas HD straumēšanas gadījumā vismaz 10 Mb / s un 4K straumēšanai ir ieteicams vismaz 20 Mb / s. Labā ziņa ir tā, ka vairums mobilo un platjoslas interneta pakalpojumu sniedzēju piedāvā lielāku interneta ātrumu. Faktiski daži pakalpojumu sniedzēji piedāvā ātrumu pat 100mbps pat dzīvojamo māju savienojumiem. Ar tik lielu ātrumu var domāt, ka jums nekad nevajadzētu piedzīvot Terrarium TV buferizācijas problēmas. Bet diemžēl tas tā nav vienmēr.

Ja jūs reti sastopaties ar Terrarium TV buferizācijas problēmām, pastāv iespēja, ka jūsu internetam ir dažas periodiskas problēmas no jūsu pakalpojumu sniedzēja puses. Šādos gadījumos par problēmu parasti rūpējas aizmugurē un tā ir īsa.

Es ieteiktu jums pārbaudīt savu interneta savienojuma ātrumu, lai noteiktu, vai jums ir minimālais joslas platums. Ir daudz lietotņu un vietņu, kas ļauj bez maksas pārbaudīt ātrumu. Ookla ir populārākais interneta ātruma pārbaudes pakalpojums. Varat lejupielādēt lietotni Ookla savā Android vai iOS ierīcē vai apmeklēt viņu vietni http://www.speedtest.net/, lai pārbaudītu ātrumu.

Ja testa rezultāti uzrāda vienmērīgu ātrumu, varētu rasties problēmas ar interneta savienojumu. Jums, iespējams, būs jājaunina plāns vai maršrutētājs. Jebkurā gadījumā sazinieties ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju un atrodiet risinājumu.

Straumē no Terrarium TV ieteiktajiem serveriem

Terārija TV ielādē straumēšanas saites no desmitiem serveru, kas izvietoti visā pasaulē. Tomēr ir daži serveri, kurus pati lietotne iesaka. Ieteicamo serveru sarakstu skatiet zemāk redzamajā attēlā.

terārija TV buferizācija

Es personīgi esmu pieredzējis, ka šie serveri ir ātrāki, un es tik tikko piedzīvoju visas Terrarium TV buferizācijas problēmas.

Uznirstošais attēls parādīsies katru reizi, kad noklikšķināsit uz nosaukuma. Apakšā varat atzīmēt opciju “Nerādīt atkal”, lai tā nākamreiz netiktu parādīta. Pirms es pārbaudīju šo iespēju, es pierakstīju visus ieteiktos serverus, jo es zināju, ka nevarēšu tos visus atcerēties. Tātad, es iesaku jums rīkoties tāpat.

Terārija TV servera problēmas

Ja jūsu interneta ātrums nav problēma un jūs joprojām saskaraties ar Terrarium TV jautājumiem, šķiet, ka varētu būt problēmas ar serveri, kurā tiek mitināts saturs.

Kā jūs jau zināt, Terrarium TV neuzņem nekādu savu saturu. Šī lietotne ir apkopotājs, kas no dažādiem serveriem ienes vairākas saites uz noteiktu saturu. Atverot saiti, ierīce sāk mēģināt straumēt saturu no servera, uz kuru norāda saite.

Terārija TV cenšas radīt labākās darba saites. Bet dažreiz tas galu galā parāda arī sliktās saites. Slikta saite var būt serverim, kurš piedzīvo dīkstāvi vai palēnināšanos. Tā rezultātā jums rodas Terrarium TV buferizācijas problēmas.

Ja rodas problēmas ar serveri, nav daudz, ko jūs varat darīt, lai labotu buferizāciju. Tomēr tas, ko jūs varat darīt, ir atvērt citu saiti uz citu serveri, un pastāv liela iespēja, ka būsit parūpējies par problēmu.

Esmu ievērojis, ka Terrarium TV problēmas parasti rodas, mēģinot straumēt pilna HD saturu. Tam nav nekā kopīga ar manu interneta ātrumu vai manas ierīces iespējām straumēt tiešsaistes HD filmas vai šovus; problēma ir serverī, kurš nespēj apstrādāt vairākus straumēšanas pieprasījumus.

Izmantojiet labo multivides atskaņotāju ar terārija televizoru

Terārija TV nav sava multivides atskaņotāja. Jums noteikti vajadzēja pamanīt, ka, palaižot Terrarium TV, tas prasa instalēt vēlamo multivides atskaņotāju labākai straumēšanas veiktspējai. Patiesībā lietotne pat saka, ka bez vēlamā atskaņotāja var rasties problēmas ar buferēšanu.

Kad es pirmo reizi sāku lietot Terrarium TV, es ignorēju uznirstošos logus, kuros man lūdz iegūt citu multivides atskaņotāju. Es domāju, ka tas nebūs vajadzīgs. Bet tad es sāku pamanīt, ka Terrarium TV nedarbojas pareizi, un es regulāri sastopos ar buferizācijas jautājumiem. Tas ir tad, kad es nolēmu instalēt Terrarium TV multivides atskaņotāju. Un, kaut arī man tika pierādīts, ka esmu kļūdījies, es atzīšu, ka priekšnesumā bija manāmas atšķirības. Pēc jaunā atskaņotāja instalēšanas nevainojami darbojās daudzas saites, kas iepriekš tika buferizētas.

Lai gan Terrarium TV ir saderīgs ar vairākiem multivides atskaņotājiem, ieskaitot VLC un MX Player, tas joprojām var lūgt instalēt citu atskaņotāju. Faktiski Terrarium TV jaunākajā versijā netiek straumētas nekādas saites, ja jums nav YesPlayer (sk. Attēlu zemāk)..

terārija tv nedarbojas

Tātad, instalējiet YesPlayer, un jūs, iespējams, varēsit parūpēties par Terrarium TV buferizācijas problēmām. Šis multivides atskaņotājs ir pieejams Play veikalā, kā arī Amazon Store.

Izmantojiet VPN un izvairieties no interneta trīcēšanas

Vai jūs zināt, ka daudzi interneta lietotāji Amerikas Savienotajās Valstīs kļūst par interneta aizraušanās upuri, un viņi nekad to pat neapzinās? Interneta droseļošana ir izplatīta prakse starp interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP).

Ja straumēšana tiešsaistē patērē lielāko daļu no jūsu tiešsaistes darbībām, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var samazināt interneta ātrumu līdz tādam, kas tiek piedāvāts jūsu interneta plānā. Es nesaku, ka šī prakse ir nelikumīga. Bet es uzskatu, ka tas ir neētiski. Parasti ISP noteikumos ir klauzula & Nosacījumi, kas nosaka, ka tiešsaistes straumēšanas dēļ izmantotā datu apjoma palielināšanās zem noteiktas vērtības var izraisīt ātruma samazināšanos.

Diemžēl mums bieži pietrūkst šo smalko izdruku. Un, pat ja es lasītu šo klauzulu, es tomēr gribētu pilnībā izbaudīt internetu. Par laimi, ir veids, kā novērst interneta drūzmēšanos. Sāciet izmantot VPN pakalpojumu, un tas maskēs visas jūsu darbības internetā. Tādā veidā jūsu ISP nekad nezināt, vai tiešsaistē skatāties filmu vai lejupielādējat datu failus.

Es kādu laiku izmantoju ExpressVPN un iesaku to pašu jums. Tas ir ātrs, uzticams un Terrarium TV draudzīgs.

 Notīriet Terrarium TV lietotnes datus

Ir vēl viena Terrarium TV problēmu novēršana, ar kuru jūs varētu mēģināt izvairīties no buferizācijas problēmām. Jūs varētu notīrīt Terrarium TV datus un atjaunot tos noklusējuma iestatījumos. Tas būtu tā, it kā jūs Terrarium TV izmantotu pirmo reizi.

Protams, datu notīrīšana nozīmē visu personīgo iestatījumu zaudēšanu. Bet gandrīz nav terarium TV iestatījumu, kas būtu jāsaglabā. Vienkārši pierakstiet visas veiktās izmaiņas un pielieciet šīs izmaiņas vēlāk.

Kamēr mēs atrodamies tajā, es iesaku iztīrīt arī Terrarium TV kešatmiņu, dzēšot datus. Lietotne ar noņemtu kešatmiņu varētu sākt radīt brīnumus.

Ja jūs izmantojat Terrarium TV operētājsistēmā Android, atveriet Iestatījumi un dodieties uz opciju Lietotnes (ceļš dažādās ierīcēs var nedaudz atšķirties). Atlasiet Terrarium TV un pieskarieties pogām, lai notīrītu datus un kešatmiņu.

Ja jūs izmantojat Terrarium TV vietnē FireStick, rīkojieties šādi: kā notīrīt datus un kešatmiņu:

# 1. Sākuma ekrānā atlasiet Iestatījumi (augšējā joslā)

# 2. Noklikšķiniet uz Lietojumprogrammas.

# 3. Ritiniet uz leju un atveriet “Pārvaldīt instalētās lietojumprogrammas”

# 4. Ritiniet līdz galam un noklikšķiniet uz “Terrarium TV”. Kā redzat attēlā zemāk, datu lielums ir 40,82 MB un kešatmiņa - 110 MB

terārija tv jautājumi

# 5. Tagad noklikšķiniet uz “Notīrīt datus” (zem tā ir opcija “Notīrīt kešatmiņu”. Bet jums tas nav jāizmanto, jo, notīrot datus, tiks iztīrīta arī kešatmiņa, kā parādīts zemāk redzamajos attēlos).

terārija TV buferizācijas problēmas

# 6. Nākamajā ekrānā vēlreiz noklikšķiniet uz “Notīrīt datus”

terārija TV turpina sasalšanu

# 7. Tagad vienreiz nospiediet atpakaļ pogu, lai atgrieztos iepriekšējā ekrānā. Kā redzams attēlā zemāk, dati un kešatmiņa ir izdzēsti

terārija TV traucējummeklēšana

IEPAKOJUMS

Es ceru, ka šis raksts palīdzēja jums rūpēties par Terrarium TV buferizācijas jautājumiem. Pat ja Terrarium TV ir neticami populāra lietotne pēc pieprasījuma saturam, serveri, no kuriem tas ielādē straumes, ne vienmēr ir lieliski. Tātad, ja jūs saskaraties ar buferizācijas problēmām, servera problēma ir lielāka nekā jebkura vietēja problēma ar jūsu interneta savienojumu vai ierīci. Man parasti darbojas cita straume. Galu galā, tāds ir Terrarium TV skaistums - apvienojot vairākas saites vienuviet. Ja arī jūs saskaraties ar līdzīgām problēmām saistībā ar Kodi, neaizmirstiet pārbaudīt iespējamos Kodi buferizācijas labojumus.

Saistīts:

Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
Kā instalēt Exodus vietnē Kodi
Kā iegūt subtitrus Kodi
Kā atiestatīt Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me