Kā pirmo reizi iestatīt Amazon Fire TV Stick

>

Televīzijas skatīšanās visā pasaulē strauji mainās, pateicoties tādiem video straumēšanas pakalpojumiem kā Hulu, Netflix, Hotstar, Amazon Prime uc. DTH drīz var kļūt par pagātni, un tas būs uz labu. Video straumēšanas pakalpojumi ne tikai piedāvā daudz vairāk un labāka satura, bet arī sniedz skatītājiem patiesu izvēli. Viņi var izvēlēties visu, ko vēlas, no vairāk nekā miljoniem TV šovu, filmu, dokumentālo filmu utt. Jaunākais ieraksts video straumēšanas segmentā ir Amazon Fire TV Stick.

FireStick ir ekskluzīvs Amazon piedāvājums un piedāvā daudzus pakalpojumus, piemēram, Amazon Prime Video, Hotstar, Netflix, Gaana un daudzus citus. Bet tas nav vienīgais Fire Stick akcents. Jūs pareizi uzminējāt. Tālvadības pulti Fire Stick nodrošina ar Alexa atbalstu. Tātad tagad varat vienkārši sēdēt uz dīvāna un kontrolēt visu ar savu balsi. Apbrīnojami, vai ne??

kā uzstādīt amazon

Ja plānojat iegādāties Amazon Fire TV Stick vai jau esat to iegādājies un uztraucaties, kā to uzstādīt, sēdiet atpūsties un atpūtieties. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums pirmo reizi iestatīt Amazon Fire TV Stick televizorā. Vienkārši precīzi izpildiet šīs darbības, un viss būs kārta.

Bet pirms mēs sākam šo mācību, vispirms pastāstīsim dažus no priekšnoteikumiem. Šīs ir lietas, kuras jums būs jāveic iestatiet un palaidiet savu Amazon Fire TV Stick. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs lietas acīmredzami netiks iekļautas jūsu Fire Stick Box !!! Šie ir:

  • Saderīgs televizors: Tā acīmredzami ir galvenā prasība. Lai izmantotu Fire Stick, jums būs nepieciešams vismaz HDTV ar HDMI portu.
  • Interneta pieslēgums: Fire Stick nav sava interneta savienojuma. Jums būs jāpievieno Fire Stick pie aktīva un spēcīga WiFi savienojuma, lai tas varētu straumēt augstas izšķirtspējas videoklipus.
  • Amazon konts: Visbeidzot, jums ir jāreģistrē savs Amazon Fire Stick savā Amazon kontā. Ja pasūtāt Fire Stick no sava Amazon konta, tas jau būs reģistrēts šajā kontā. Jūs pat varat to mainīt jebkurā laikā.

Amazon Fire Stick iestatīšanas instrukcijas

Tagad, kad visi esat gatavi, sāksim. Tālāk ir aprakstīts, kā pirmo reizi iestatīt savu Amazon Fire TV Stick. Iestatīšanas procesu esmu sadalījis 4 atbilstošās daļās, lai lietas būtu ērtākas.

1. daļa: darba sākšana

1. SOLIS: Paņem savu Ierīce Fire TV Stick. Tajā atradīsit mikro-USB portu un HDMI. Tagad pievienojiet USB strāvas vadu Fire Stick mikro-USB portam un otru strāvas vada galu pievienojiet strāvas adapterim..

pievienojiet kamīnu strāvas vadam un strāvas adapterim

2. Solis: Tagad pievienojiet strāvas adapteri strāvas kontaktligzdai. (Piezīme: ieteicams izmantot strāvas adapteri, nevis strāvas padeves USB portus, ko piedāvā daži televizori).

3. SOLIS: Tagad pievienojiet Fire Stick jebkuram televizora HDMI portam. Lūdzu, atcerieties HDMI pieslēgvietas numuru, jo tagad jums būs jāieslēdz televizorā atbilstošais HDMI ieejas kanāls.

ievietojiet uguni TV hdmi ostā

4. SOLIS: Ieslēdziet televizoru un atveriet atbilstošo HDMI ieejas kanālu. Jūs redzēsit iekraušanas ekrānu ar Fire TV Stick logotipu. Pirmoreiz ielādēšana var aizņemt kādu laiku, tāpēc neuztraucieties.

5. darbība: Tagad ir laiks iestatīt Fire Stick tālvadību. Vispirms ievietojiet divas kastē iekļautās AAA baterijas.

ievietojiet tālvadības baterijas

Tagad tālvadības pultij automātiski jāsavieno pārī ar Fire Stick. Tomēr, ja tas netiek automātiski savienots pārī, vienkārši nospiediet un 10 sekundes turiet tālvadības pults Sākuma pogu. Tādējādi jūsu Fire Stick tiks nosūtīts uz atklāšanas režīmu, un savienošana pārī tiks veikta.

Kad tālvadības pults ir savienota pārī ar FireStick, nospiediet Spēlēt / apturēt pogu, lai sāktu iestatīšanas procesu

kā uzstādīt amazon

6. darbība: FireStick tagad lūgs jums izvēlēties vēlamo valodu. Izmantojot tālvadības pults navigācijas taustiņus, iezīmējiet vēlamo valodu un nospiediet Atlasiet / Labi poga uz tālvadības pults, lai iestatītu valodu.

Piezīme: Atlasīt / Labi ir tālvadības pults apaļā poga, kas ir ievietota navigācijas pogu iekšpusē

amazon fire stick iestatīšanas instrukcijas

2. daļa: Savienojiet Amazon Fire Stick ar Wifi

7. darbība: Jūsu FireStick tagad skenēs diapazonā pieejamos Wi-Fi tīklus. Kad redzat tīklu sarakstu, izvēlieties savu Wi-Fi un ievadiet savu SSID un paroli (ja nepieciešams), lai izveidotu savienojumu

kā pieslēgt amazon ugunsdzēsības stick ar wifi

3. daļa: reģistrējiet Fire TV / Stick Amazon kontā

8. darbība: Tagad ir laiks reģistrēt ierīci savā Amazon kontā. Jūsu Amazon Fire TV Stick būs iepriekš reģistrēts, ja esat to pasūtījis no Amazon. Tomēr, ja tas tā nav vai ja vēlaties reģistrēties, izmantojot citu Amazon kontu, varat vienkārši izpildīt ekrānā redzamos norādījumus, lai reģistrētu vai pārreģistrētu savu Fire TV. (Plašāku informāciju par to varat uzzināt šeit.)

Ja jūsu FireStick nav iepriekš reģistrēts, jums vajadzētu redzēt šādu logu. Ja jums ir Amazon konts, dodieties uz priekšu un izvēlieties pirmo iespēju. Ja nē, vispirms izveidojiet Amazon kontu, noklikšķinot Es esmu jauns Amazon. 

amazon fire stick iestatīšanas instrukcijas

9. darbība: Jūsu FireStick tagad reģistrēsies. Pagaidiet dažas sekundes.

kā uzstādīt amazon

4. daļa: Iestatīšanas procesa pabeigšana

10. darbība: Kad reģistrācija ir pabeigta, FireStick jautās, vai vēlaties saglabāt Wi-Fi paroli savā Amazon kontā.

Ja jūs izmantojat vairākas Amazon ierīces, kas reģistrētas tajā pašā Amazon kontā kā FireStick, būtu laba ideja izvēlēties lai šīs ierīces varētu ātri izveidot savienojumu ar jūsu Wi-Fi tīklu. Ja jums nav nevienas citas Amazon ierīces un jūs pat negrasāties to iegādāties nākotnē, tikpat labi varat atlasīt  

amazon fire stick wifi parole

11. darbība: Ja vēlaties savā FireStick iespējot vecāku kontroli, noklikšķiniet uz Iespējot vecāku kontroli nākamajā ekrānā. Ja jūs to izdarīsit, nākamajā logā jums tiks lūgts iestatīt PIN. Jums būs jāievada PIN kods lielākajai daļai FireStick darbību.

Ja jums nav nepieciešama vecāku kontrole, vienkārši noklikšķiniet uz Nav vecāku kontroles lai turpinātu.

vecāku kontrole uz amazon fire tv stick 4k

12. darbība:  Tagad, iespējams, noklikšķiniet uz Sākt darbu un pirms darba sākšanas ar FireStick izvēlēties lietotnes / straumēšanas pakalpojumus, ko vēlaties instalēt. Ja vēlaties tos instalēt vēlāk, noklikšķiniet uz Nē paldies

kā iestatīt amazon firestick un tv tv ierīces

Ja jums ir FireStick 2nd Gen bez tālvadības pults TV vadības pogām (skaļuma un barošanas pogām), tas ir viss, kas jums jādara, lai iestatītu ierīci.

Ja jums ir jaunāka FireStick ar TV vadības pogām, turpiniet ar 5. daļu zemāk

5. daļa: Pārī FireStick tālvadības pults ar televizoru

Šīs darbības attiecas tikai uz tālvadības pultīm ar televizora vadības ierīcēm. Ja jums nav tālvadības pults ar skaļuma pogām, varat to izlaist un pāriet uz nākamo sadaļu.

13. solis: Kad redzat šo logu, noklikšķiniet uz Nākamais

uz televizora iestatiet televizora vadību

14. solis: Nospiediet tālvadības pults skaļuma palielināšanas un skaļuma samazināšanas pogu

Pārliecinieties, vai tālvadības punkti atrodas pie televizora. Televizora vadības pogām televizoram tiek izmantots IR profils. Tādēļ televizoram un tālvadības pultim jābūt redzamības zonā, lai TV vadības funkcijas darbotos.

amazon fire tv un firestick 4k iestatīšana

15. solis: Klikšķis  ja dzirdējāt skaņu. Ja nē, noklikšķiniet uz NO, lai atkārtotu procesu

kā uzstādīt firestick 4k

16. solis: Kad Fire TV tālvadības pults ir veiksmīgi sinhronizēta, ekrānā tiek parādīts šāds ziņojums

Kā pirmo reizi iestatīt Amazon Fire TV Stick

Jūs esat veiksmīgi iestatījis FireStick

Kā sākt lietot savu Fire Stick

Tagad, kad jūsu FireStick ir viss iestatīts, jūs vēlaties sākt tūlīt. Šeit ir dažas aizraujošas lietas, kuras jūs vēlētos zināt, ka tās noteikti piedāvā daudz labāku FireStick pieredzi.

Jailbreak Jūsu FireStick

FireStick ir satriecoša multivides straumēšanas ierīce. Tas ļauj jums skatīties savas iecienītākās epizodes, filmas un pat tiešraidē televīziju, izmantojot tādas lietotnes kā Netflix, Hulu, Amazon Prime un daudz ko citu. Tomēr ir nopietns ierobežojums. Šie pakalpojumi jums maksā naudu, tāda veida, kas varētu viegli iztērēt jūsu budžetu. Turklāt no viena pakalpojuma jūs to nevarējāt iegūt visu, ko vēlaties skatīties. Jums ir jābūt vairākiem abonementiem, un tas maksā vēl vairāk.

Jūs taču varat viegli atbrīvot jaudu no FireStick, un jums nekad nav jāuztraucas par naudas samaksu, lai skatītos filmas, šovus, TV tiešraidi un gandrīz visu, ko vēlaties. Jailbreaking ir vienkāršs, ātrs, drošs un likumīgs process. Tas faktiski instalē Kodi uz jūsu Fire TV Stick un pēc tam straumē saturu, izmantojot Kodi Addons un Kodi veidus. Īsāk sakot, tas ļauj piekļūt bezmaksas satura baseinam.

Kā Jailbreak FireStick

Instalējiet FireStick lietotnes

Neviena multivides ierīce nav laba bez tās lietotnēm, un FireStick atbalsta desmitiem no tām. Ir daudz lietotņu, gan bezmaksas, gan maksas, kuras varat instalēt savā FireStick un baudīt bezgalīgas straumēšanas stundas. Amazon Store ir milzīgs krāšņu lietotņu krātuve, piemēram, Netflix, Hulu, un jūsu ierīcē ir iebūvēts Amazon Prime. Bet, ja ar to nepietiek, jūs varētu saņemt daudz pārsteidzošu trešo pušu lietotņu, kas ļauj jums skatīties filmas un šovus bez maksas.

FireStick darbojas ar modificētu Android, taču tā kodols ir līdzīgs jebkurai citai Android ierīcei. Tāpēc jūsu FireStick darbojas nevainojami daudz trešo pušu Android lietotņu. Liela daļa no tām ir draudzīgas tālvadībai, un tās, kuras ne vienmēr var izmantot, izmantojot Peles pārslēgšanas funkciju FireStick. Apskatiet mūsu labākās FireStick lietotnes un sāciet darbu.

Esiet aizsargāts ar VPN

Es uzskatu, ka nekad nevarēju pateikt pietiekami daudz par to, cik svarīgi ir ievērot piesardzību un veikt atbilstošus pasākumus, lai nodrošinātu jūsu tiešsaistes drošību. Internets pakļauj jūs sava ISP ziņkārīgajām acīm, trešajām personām, piemēram, hakeriem, un pat jūsu pašu valdībai. Visas jūsu tiešsaistes aktivitātes var viegli izsekot. Straumējot bezmaksas filmas un seansus, izmantojot trešo pušu lietotnes, pastāv iespēja, ka jūs varat nonākt nepatikšanās.

Es neatzīstu autortiesību pārkāpumus. Bet es stingri atbalstu tiesību uz mūsu privātumu jēdzienu, un to nekad nedrīkst apdraudēt. Tāpēc es iesaku izmantot VPN ar FireStick.

VPN novirza jūsu tiešsaistes aktivitātes caur šifrētu serveri un pārliecinās, ka jūsu klātbūtne internetā joprojām ir privāta un anonīma. Es iesaku ExpressVPN, jo tas ir ātrākais un uzticamākais Fire TV Stick VPN pakalpojums. Lai instalētu, skatiet šo detalizēto ceļvedi & izmantojiet VPN Fire Stick.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Secinājums

Tieši tā. Jūs pirmo reizi esat veiksmīgi iestatījis savu Amazon Fire TV Stick un tagad var izbaudīt plašo multimediju satura okeānu, izmantojot dažādas lietotnes vai jailbreak procesu, kā es ierosināju iepriekš. Es ceru, ka tas palīdzēja. Tomēr, ja rodas kādas Amazon Fire Stick iestatīšanas problēmas, lūdzu, informējiet mani, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu. Pirms došanās prom, neaizmirstiet pārbaudīt labākos Firestick iestatījumus, kas, manuprāt, katram lietotājam jāpiesakās tūlīt.

Saistītās rokasgrāmatas:

  • Kā novērst FireStick attālos jautājumus
  • Kā novērst Firestick pārkaršanu
  • Kā atsāknēt / restartēt FireStick
  • Kā instalēt Mobdro vietnē FireStick
  • Kā instalēt Cinema APK vietnē FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me