Kā uzstādīt peles pārslēgšanu uz FireStick / Fire TV

>

Dažas Android lietojumprogrammas ir paredzētas skārienjutīgām ierīcēm, un tās nedarbojas pareizi jūsu tālvadības ierīcē Fire TV Stick. Tas atņem FireStick lietotājiem dažas labas lietotnes. Galvenais iemesls, kāpēc jūs nevarat izmantot šādas lietojumprogrammas, ir tas, ka tās nav savietojamas ar jūsu Amazon FireStick tālvadības pulti. Tomēr, ja būtu veids, kā jūs varētu izmantot peli ar FireStick, jūs varētu dažas no šīm lietotnēm darboties.


Jūs varētu iegūt peles rādītāju savā FireStick interfeisā, nepievienojot tam fizisku peli. Viss, kas jums nepieciešams, ir lietotne Pele Toggle. Šajā rokasgrāmatā mēs iemācīsimies instalēt Peles pārslēgšanas funkciju FireStick. Izmantojot manevrēšanas pogas uz tālvadības pults, varat manevrēt peles rādītāju. Lai noklikšķinātu uz objekta, vienkārši virziet kursoru virs tā un nospiediet Izvēlieties poga uz tālvadības pults.

Uzmanību FireStick lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja Fire TV Stick atradīsit straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu FireStick VPN un noslēpt savu identitāti, lai filmas skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.


Lasīt:
Kā instalēt un izmantot VPN vietnē FireStick

Peles pārslēgšanas lietotne Fire TV Stick: instalēšanas rokasgrāmata

Vispirms uzstādīsim mūsu FireStick ierīci tā, lai tā ļautu instalēt trešo pušu lietotnes. Mouse Toggle lietotne, kuru mēs uzstādīsim, ir arī trešās puses lietotne. Veiciet šādas darbības:

1. darbība: Ieslēdziet FireStick ierīci un atveriet Iestatījumi no sākuma ekrāna (opcija Iestatījumi ir izvēlnes joslā ekrāna augšpusē)

peles taustiņš uguns tv

2. darbība: Dodieties uz Ierīce un atveriet to nākamajā ekrānā

peles pārslēgšana uz ugunskuru

3. darbība: Tagad atvērts Izstrādātāja iespējas

kā uzstādīt peles pārslēgšanu uz

4. darbība: Skatiet, vai Lietotnes no nezināmiem avotiem ir izslēgts vai ieslēgts. Ja tas ir izslēgts, noklikšķiniet uz tā, lai to ieslēgtu.

peles pārslēgšana

5. darbība: Parādās brīdinājuma ziņojums, kurā jūs informēsit par risku, ko var radīt lietotnes no nezināmiem avotiem. Ignorēt šo ziņojumu. Jūs instalēsit Peles pārslēgšanas lietotni, kuru esmu personīgi izmantojis. Tā ir droša lietotne.

Klikšķis Ieslēdz

lietotnes no nezināmiem avotiem uz uguns TV nūjas

Jūsu FireStick tagad instalēs jebkuru trešo personu lietotni. Sāksim ar Peles pārslēgšanu.

6. darbība: Pirmais, kas jums nepieciešams, ir sānu iekrāvēja lietotne. FireStick nepieļauj failu tiešu lejupielādi pārlūkā. ES iesaku Downloader lietotne. Tas ir ļoti efektīvs FireStick sānu ielādes rīks. Instalējiet Downloader vietnē FireStick un palaidiet to. Šo lietotni varat viegli iegūt vietnē Amazon Store

7. darbība: Downloader galvenais ekrāns izskatās šādi. Kā redzat, Mājas kreisajā pusē esošā opcija jau ir noklikšķinājusi. Labajā pusē ir lauks, kurā varat ievadīt avota URL, no kura tiks lejupielādēta Peles pārslēgšana.

Noklikšķiniet uz šī URL lauka

lejupielādētāja lietotne

8. darbība: Kad redzat ekrāna tastatūru, ievadiet šo URL (atbilstoši ierīcei) (skatiet zemāk redzamo attēlu):

Fire Stick Gen 1, Fire Stick Gen 2, Fire TV 1, Fire TV 2, Fire TV Cube - https://www.firesticktricks.com/mouse

Ja jums ir FireStick 4K, Fire TV 3 vai Fire TV Edition, izmantojiet šo saiti - http://bit.ly/mousefire

Sist IET pēc vietrāža URL ievadīšanas

peles taustiņš uguns tv apk

9. darbība: Ļaujiet Downloader lietotnei lejupielādēt peles pārslēgšanas APK failu. Tas var aizņemt pāris minūtes.

lejupielādējiet peles pārslēgšanas apk uz ugunsmūri

10. darbība: Labi, ka Downloader ir tas, ka jums nav manuāli jāpilda lejupielādētais APK. Tas palaiž failu un automātiski sāk instalēšanu. Tagad jums vajadzētu redzēt šādu uzvedni.

Klikšķis Uzstādīt

Firestick pele

11. darbība: Tagad pagaidiet, līdz Peles Toggle APK instalējas ierīcē

12. darbība: Instalācijas apstiprinājumu jūs saņemsit ar Lietotne ir instalēta uzvedne, kas parāda.

Kad jūs noklikšķiniet Atvērt šeit jūs tūlīt palaižat lietotni Peles pārslēgšana. Bet mēs darbosimies un lietosim lietotni vēlāk.

Vispirms noklikšķiniet uz Gatavs un atgrieztos Downloader lietotnē. Es jums parādīšu, kā izdzēst peles pārslēgšanas APK, kuru tikko lejupielādējāt. Pēc instalēšanas APK faili nav nepieciešami. Atbrīvosim vietu.

peles pārslēgšana uguntiņai

13. darbība: Klikšķis Dzēst

peles pārslēgšana

14. darbība: Klikšķis Dzēst vēl vienu reizi

peles pārslēgšana apk

APK fails ir veiksmīgi noņemts no FireStick.

Kā piekļūt un izmantot peles pārslēgšanu uz FireStick

Visām FireStick instalētajām lietotnēm var piekļūt no Jūsu lietotnes & Kanāli sadaļa. Šeit varat nokļūt:

  • Nospiediet un turiet Mājas pogu uz jūsu FireStick tālvadības pults apmēram 5 sekundes
  • Kad parādās izvēlnes ekrāns, noklikšķiniet uz Lietotnes
  • Jūs atrodaties savās lietotnēs & Kanāli

Tagad ritiniet uz leju līdz apakšai, izmantojot tālvadības pulti, kur atradīsit lietotni Peles pārslēgšana. Atcerieties, ka, instalējot lietotni, tās ikona parādās jūsu lietotņu apakšdaļā & Kanāli. Otra lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka nesen instalētās lietotnes neparādās jūsu FireStick sākuma ekrānā.

Lai jebkuru lietotni pārvietotu uz sākuma ekrānu, jūsu lietotnēs atlasiet tās ikonu & Kanālu sadaļa un nospiediet tālvadības pults izvēlnes taustiņu. Tagad noklikšķiniet uz Pārvietot un pārvietojiet ikonu uz vienu no augšējām rindām.

Tagad es jums parādīšu, kā izmantot peles pārslēgu.

Pirmkārt, lai Peuse Toggle lietotne darbotos, ADB atkļūdošanai jābūt ieslēgtai. To var ieslēgt šādi: FireStick sākuma ekrāns > Iestatījumi > Ierīce > Izstrādātāja iespējas > ADB atkļūdošana

Atveriet lietotni no savas lietotnes & Kanālu sadaļa. Šādi izskatās lietotne. Ir tikai viens ekrāns.

peles taustiņš uguns tv nūjai

Pārliecinies Iespējo peles pakalpojumu opcija ir ieslēgta. Ja vēlaties, lai peles pakalpojums darbotos ar FireStick startēšanu, turiet ieslēgtu otro iespēju. Es iesaku to turēt tālāk. Peles pārslēgšana ir tikai 2 MB lietotne, un, to visu laiku saglabājot, neietekmē ierīces veiktspēju.

Kad peles pakalpojums ir iespējots, Statuss ekrāna apakšējā kreisajā stūrī vajadzētu pateikt sākās.

Ja statuss ir iestrēdzis sākot tad jums, iespējams, būs jāizslēdz un atkal jāieslēdz ADB atkļūdošana. Lai izslēgtu un ieslēgtu, lietojumprogrammā varat noklikšķināt uz pogas ADB SETTINGS. 

ar peli var pārslēgt lietotnes ekrānu uz ugunsdzi

Tas ir diezgan daudz par saskarni. Ļaujiet man tagad parādīt, kā izmantot peles rādītāju ar jebkuru lietojumprogrammu.

Kā piemēru izmantošu Showbox HD, jo šajā lietotnē nav iespējams pārvietoties ar tālvadības pulti FireStick. Šeit ir Showbox HD sākuma ekrāns:

kā izmantot peles pārslēgšanu uguns tv

Kā redzat, augšējā kreisajā stūrī ir izvēlne. Es nevaru nokļūt tajā bez peles pārslēgšanas. Bet mana TV ekrānā vēl nav peles rādītāja. Tātad, kā es to realizēju?

Lai parādītu peles rādītāju, viss, kas jums jādara, ir ātri nospiediet Spēlēt / apturēt pogu uz jūsu Amazon FireStick tālvadības pults divreiz.

Es to izdarīju un manevrēju peles rādītāju virs izvēlnes. Tagad man vienkārši jāpiespiež taustiņš Izvēlieties pogu uz tālvadības pults, lai noklikšķinātu uz izvēlnes.

kā izmantot peles pārslēgšanu uz

Parādās šāda izvēlne. Tagad es varu izmantot peles rādītāju, lai novietotu kursoru virs un noklikšķinātu uz jebkura izvēlnes vienuma, kuru vēlos.

peles taustiņš uguns tv

Es noklikšķināju uz Filmas, un tiku novirzīts uz ekrānu, kurā ir filmu saraksts. Atkal es varu izmantot peles rādītāju, lai atvērtu jebkuru filmu, kas man patīk.

Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka peles rādītājs pēc dažām sekundēm pazūd, kad to nedarbojas. Vienkārši divreiz nospiediet tālvadības pults atskaņošanas / pauzes pogu, lai to atgrieztos.

Kā ritināt lapas, izmantojot peles pārslēgu?

Pirmais, kas jums jādara, ir ekrānā parādīt peles pārslēgšanas kursoru, divreiz nospiežot tālvadības pults pogu Play / Pause..

Tagad ātri nospiediet šīs tālvadības pults viena pēc otras tādā pašā secībā:

  • Spēlēt / apturēt
  • Navigācija lejup

Kursors kļūs lielāks un ātrāks, un tas ļaus ritināt lapas.

Iesaiņošana

Peles pārslēgšana ļauj izmantot tādas programmas kā Showbox vietnē FireStick, kuras citādi nav saderīgas. Kad peles rādītājs parādās ekrānā, varat to pārvietot, izmantojot tālvadības pults navigācijas pogu. Jūs varat uzrunāt vienumus nesaderīgā lietotnē, ko parastā tālvadības funkcija nevar. Peles pārslēgšana ir viegla lietotne, un es uzskatu, ka katram FireStick lietotājam tā ir jābūt.

Saistīts:

Kā Jailbreak FireStick
Kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick
Kā instalēt Catmouse APK vietnē FireStick
Kā instalēt Morphix TV vietnē FireStick
Kā instalēt UnlockMyTV vietnē FireStick

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me