feragat

>

Son güncelleme: 15 Şubat 2018

Https://www.firesticktricks.com/ web sitesinde (“Hizmet”) yer alan bilgiler yalnızca genel bilgi amaçlıdır..

Fire Stick Tricks, Hizmetin içeriğindeki hatalar, eksiklikler veya tam doğruluk için hiçbir sorumluluk kabul etmez..

Fire Stick Tricks hiçbir durumda, sözleşmenin bir eyleminde veya kullanımdan kaynaklanan veya kullanımla bağlantılı olarak ihmal dahil olmak üzere herhangi bir özel, doğrudan, dolaylı, dolaylı veya tesadüfi hasar veya diğer hasarlardan sorumlu tutulamaz. veya Hizmetin içeriği. Fire Stick Tricks, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın web sitesinde orijinal yayınlanma tarihinden itibaren herhangi bir zamanda Hizmet üzerindeki içeriklere ekleme, silme veya değişiklik yapma hakkını saklı tutar..

Fire Stick Tricks, web sitesinde virüs, kötü amaçlı yazılım veya diğer zararlı bileşenlerin bulunmadığını garanti etmez. Web sitesi sorunsuz bir deneyim için çerezler kullanır ve web sitesinin kullanımına bağlı herhangi bir kötü amaçlı yazılım / fidye yazılımı veya başka bir saldırı olursa Fire Stick Tricks hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır..

Fire Stick Tricks, uygun gördüğü tüm bilgileri saklama hakkını saklı tutar ve bu bilgilerin açıklanmaması nedeniyle hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Ayrıca, Fire Stick Tricks, olası hasarlardan haberdar edilmiş olsa bile, sağlanan bilgi veya hizmet hasarlarından sorumlu değildir..

Fire Stick Tricks'te barındırılan hiçbir şey, yasal bir görüş veya hizmet sunma veya sunma girişimi olarak yorumlanmamalıdır. Web sitesi geçerlilik garantisi vermez ve üzerinde yayınlanan herhangi bir içeriğin gerçekliği veya doğruluğu konusunda hiçbir sorumluluğu yoktur..

Web sitesi zaman zaman çocuklar dahil tüm kitleler için uygun olmayan içerik barındırabilir. Bu durumlarda izleyicilerin takdirine bağlı olarak tavsiye edilir.

Korsan / Telif Hakkı İçeriğinin Kullanımı

Biz (Fire Strick Tricks) hiçbir şekilde yasadışı veya cezai faaliyetleri desteklemiyoruz, desteklemiyoruz veya teşvik etmiyoruz. Telif hakkı içeriğinin yayınlanması / indirilmesi yasalara aykırıdır ve uygulanmamalıdır. Web sitesindeki herhangi bir yasadışı / korsan içeriğin belirtilmesi, varsa, o zaman kesinlikle eğitim ve bilgilendirici amaçlar için yorumlanmalıdır. Korsanlığı son derece caydırıyoruz ve okuyucularımıza pahasına önlemek için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Fire Stick Tricks'te bulunan eğiticiler yalnızca Eğitim amaçlıdır ve Kamusal alanda bulunan içerik içindir. Bu kılavuzlar / eğiticiler YAPMAMALISIN yetkisiz veya yasa dışı faaliyetler için kullanılabilir.

Fire Stick Hileleri, kullanıcıların yasadışı akış / indirme veya diğer etkinlikleri nedeniyle karşılaşabilecekleri herhangi bir yasal sonuçtan sorumlu tutulamaz. Kullanıcılara korsan içerik akışı ile ilgili yerel yasalarını kontrol etmeleri tavsiye edilir ve okuyucularımıza ilgili belediye yasalarına kesinlikle uymalarını tavsiye ederiz..

Fire Stick Hileleri telif hakkı içeriğini barındırmaz veya BAĞLAMAZ.  

expressvpn

Ürünler / Logolar Telif Hakları

Amazon, Fire TV Stick telif haklarının gerçek sahibidir. Kodi, Kodi.tv web sitesinde resmi geliştiricileri tarafından listelenen ve sürdürülen açık kaynaklı bir yazılımdır. Amazon veya Kodi (eski adıyla XBMC) ile hiçbir şekilde bağlantılı değiliz. Bu sitede adı geçen / kullanılan diğer araçlar / uygulamalar veya grafikler, ilgili geliştiricilerinin / sahiplerinin telif haklarıdır. “Fire Stick Tricks”, Amazon Fire TV Stick, Kodi veya web sitesinde belirtilen diğer araçların / uygulamaların telif haklarına ve sahipliğine sahip olduğunu iddia etmez..

Harici bağlantıların reddi

https://www.firesticktricks.com/ web sitesi, Fire Stick Tricks ile ilişkili veya herhangi bir şekilde bağlı olmayan harici web sitelerine bağlantılar içerebilir..

Bu bağlantılar kolaylık olması açısından ve yalnızca bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır; şirketin, kuruluşun veya bireyin ürünleri, hizmetleri veya görüşleri için Fire Stick Tricks tarafından onay veya onay oluşturmazlar. Fire Stick Tricks, harici sitenin doğruluğu, yasallığı veya içeriği veya sonraki bağlantıların sorumluluğu konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.. İçeriğiyle ilgili soruların cevapları için lütfen harici siteyle iletişime geçin.

Fire Stick Tricks'in bu harici web sitelerindeki herhangi bir bilginin doğruluğunu, uygunluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini garanti etmediğini lütfen unutmayın..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me